Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Microsoft »  Windows 8 ja 8.1 (arutelu ja probleemid) märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 319, 320, 321, 322, 323  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
Chidori
HV Guru
Chidori

liitunud: 19.09.2007




sõnum 10.08.2015 18:26:53 vasta tsitaadiga

napoleon kirjutas:
Ehk on keegi win 8(.1) litsentsitingimusi põhjalikumalt uurinud ja oskab öelda, kas selline asi on legaalne, kui masinal on vista kleeps, lasen sinna peale linuxi ja upgrade litsentsiga win 8.1 virtuaalmasinas käima?
Esimene mure on tõenäoliselt see, et upgrade plaat otsib windowsi kausta (vähemalt 7 puhul ta otsis)

Samas kui sa installid virtuaalmasinasse Vista ja seejärel upgraded ta Win8 peale, siis ma ei näe probleemi.

El-Fuego kirjutas:
Hetkel siis maadlen sellise probleemiga kui valin partitsiooni ja vajutan next We couldn't create a new partition or locate an existing one.
Endal oli X58 peal sama probleem, vahetasin Win8.1 installika Win8 installika vastu ja sain installitud (USB mälukaga HDD peale) - paaril inimesel on veel seda muret olnud ja Win8 installikaga on saadud installitud - arvatavasti mingi update win8.1 installeris ei toimi kõikidega pulkage/chipsettidega.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Muhekas
HV Guru
Muhekas

liitunud: 29.10.2011




sõnum 11.08.2015 12:00:57 vasta tsitaadiga

Chidori kirjutas:
napoleon kirjutas:
Ehk on keegi win 8(.1) litsentsitingimusi põhjalikumalt uurinud ja oskab öelda, kas selline asi on legaalne, kui masinal on vista kleeps, lasen sinna peale linuxi ja upgrade litsentsiga win 8.1 virtuaalmasinas käima?
Esimene mure on tõenäoliselt see, et upgrade plaat otsib windowsi kausta (vähemalt 7 puhul ta otsis)

Samas kui sa installid virtuaalmasinasse Vista ja seejärel upgraded ta Win8 peale, siis ma ei näe probleemi.

El-Fuego kirjutas:
Hetkel siis maadlen sellise probleemiga kui valin partitsiooni ja vajutan next We couldn't create a new partition or locate an existing one.
Endal oli X58 peal sama probleem, vahetasin Win8.1 installika Win8 installika vastu ja sain installitud (USB mälukaga HDD peale) - paaril inimesel on veel seda muret olnud ja Win8 installikaga on saadud installitud - arvatavasti mingi update win8.1 installeris ei toimi kõikidega pulkage/chipsettidega.


Ma ei tea kustkohast mis valesti on läinud kuid kokkuvõte siis selline. Oma buutiva 8.1 mälupulga tegin ma masinas kus oli win10 peal ei oska öelda kas see mõjutas tulemust või ei. Rääkisin tuttavale oma muret kuidas ma ei saa op süsteemi installitud. Ta otsustas läbi jalutada minu poolt ja asja lähemalt vaadata. Võttis mälupulgalt buutiva win 7 kaasa ja ka plaadil oleva 8.1 kõik toimis tema asjadega minu läpparis kus oli uus SSD ketas. Enne seda katsetasime ka minu tehtud buutivat mälupulka ja jätkuvalt kui oleks pidanud installiks minema sain ma vastuseks lauaarvutis We couldn't create a new partition or locate an existing one. Järelikult on siis midagi nihu läinud masinas kus oli win10 kui üritasin mälupulka seal toimivaks teha. Sest tema installitavad windows andmekandjad kõik toimisid nii sülekas kui lauakas.

_________________
#Olen küberkiusamise vastu!
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rewer
HV Guru
rewer

liitunud: 31.08.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 15.10.2015 23:23:47 vasta tsitaadiga

Windows 8 parool ununenud. Sisse logis Microsofti kontoga, logimisaknas näitab et nett limited ehk kasu pole ka kui muuta parool mujal. On mingeid variante kuidas lahendada?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WäntWõll
make.believe
WäntWõll

liitunud: 18.01.2005




sõnum 16.10.2015 09:09:46 vasta tsitaadiga

rewer, Vaja on seda ja seal on selline funktsioon https://technet.microsoft.com/en-us/windows/jj190829
Saamiseks tuleb kasuta "fantaasiat", kuid mittemidagi liigakeerulist.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rewer
HV Guru
rewer

liitunud: 31.08.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 17.10.2015 21:38:45 vasta tsitaadiga

Tundub et kahjuks MS kontoga ei toimi see nagu ka teise admini alt/cmd parooli muutmine, samuti mitte offline nt 2000 xp vista 7 password changer näitab et teeb tühjaks aga tegelikult mitte. Local kontodega probleemi pole nendega toimib kõik.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
napoleon
Unknown virus
napoleon

liitunud: 08.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 17.10.2015 22:17:21 vasta tsitaadiga

http://pogostick.net/~pnh/ntpasswd/ tee lokaalse admini konto lahti, logi sellega sisse ja siis saad juba teiste kasutajatega win enda vahenditega edasi majandada. Toimib mõistagi eeldusel, et kogu ketas krüptitud pole.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 17.10.2015 22:45:51 vasta tsitaadiga

rewer kirjutas:
Tundub et kahjuks MS kontoga ei toimi see nagu ka teise admini alt/cmd parooli muutmine, samuti mitte offline nt 2000 xp vista 7 password changer näitab et teeb tühjaks aga tegelikult mitte. Local kontodega probleemi pole nendega toimib kõik.
kuhu sa selle MS konto tegid? kui lokaalne ei ole, siis ehk www.outlook.com
kui lokaalne, siis peaksid ju misiganes tööriistad toimima

_________________
☠
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ragnar7474
HV veteran

liitunud: 14.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 18.10.2015 08:53:03 vasta tsitaadiga

libe kirjutas:
rewer kirjutas:
Tundub et kahjuks MS kontoga ei toimi see nagu ka teise admini alt/cmd parooli muutmine, samuti mitte offline nt 2000 xp vista 7 password changer näitab et teeb tühjaks aga tegelikult mitte. Local kontodega probleemi pole nendega toimib kõik.
kuhu sa selle MS konto tegid? kui lokaalne ei ole, siis ehk www.outlook.com
kui lokaalne, siis peaksid ju misiganes tööriistad toimima
Netti pole ju.

Aga enivei, see üleval juba soovitati - http://pogostick.net/~pnh/ntpasswd/ see toimib.

_________________
O: Kaevurikraami - Toiteplokid, riserid, emaplaadid, FAN controllerid jms
O/M: NVIDIA 10xx 20xx 30xx videokaarte.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 30.10.2015 10:07:23 vasta tsitaadiga

Pole paha. Alates 2016 paigaldab Windows Update ise Win10 teile, kui teil on automaatsed uuendused lubatud icon_evil.gif : http://blogs.windows.com/windowsexperience/2015/10/29/making-it-easier-to-upgrade-to-windows-10/
tsitaat:
Microsoft has announced that it is making further changes to the Windows 10 upgrade notifications in Windows 7 and 8.1. Windows 10 will first be listed as an Optional Update in Windows Update - hopefully not automatically ticked as before. But starting in early 2016, Windows 10 will become a Recommended Update and thus will install automatically unless explicitly prevented. To maintain full control over the Windows Update process, I strongly recommend that all Windows 7 and 8.1 users go to the Windows Control Panel, open Windows Update, click the 'Change settings' link in the left pane and make sure the 'Check for updates but let me choose whether to download and install them' option is selected, and also tick the 'Give me recommended updates the same way as I receive important updates' to enforce the same choice for such updates. Whenever updates of any kind do become available, make sure to first check your favorite news sites for indications of what these updates contain before installing them. Unfortunately the days of trusting Microsoft to be reasonably ethical are well and truly over.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WäntWõll
make.believe
WäntWõll

liitunud: 18.01.2005




sõnum 30.10.2015 11:11:05 vasta tsitaadiga

thumbs_up.gif ainult head uudised thumbs_up.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
looder123
HV kasutaja
looder123

liitunud: 21.09.2006




sõnum 01.11.2015 19:33:03 vasta tsitaadiga

Mul selline probleem, et tahan oma pulgainternetti läbi arvuti wifi jagada. Seadistustest panen "on" asendisse aga mingi aja tagant läheb see ise "off" asendisse. Kuidas see jäädavalt "on" peale jätta ?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 28.11.2015 20:30:43 vasta tsitaadiga

mul tegi lauakas mingit uuendust, nüüd korra päevas viskab sildi, et kas tahaks win 10 peale mina...... panin ei , aga, et need teised uuendused tööle hakkaks, tahab restarti...krt ei julge teha icon_lol.gif
_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 28.11.2015 23:14:47 vasta tsitaadiga

jeesus188, Siis lase Win10 pakkumise uuendus maha?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 28.11.2015 23:32:15 vasta tsitaadiga

no ma nagu päris maha ei taha lasta..... ennem nagu oli all paremal mingi asi, mis teavitas mind....ei seganud.
ma läheks parem kevadel üle. Nüüd kui lasen kõik need teavitused maha, siis enam pärast ei saagi teavitust icon_rolleyes.gif läpakal kebisin läbi tagumiku, et pakkuma seda hakkaks, lõpuks sain

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
napoleon
Unknown virus
napoleon

liitunud: 08.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 29.11.2015 21:35:14 vasta tsitaadiga

Restardi võid ära teha. Kui ta peaks selle peale win 10 installima hakkama, siis oled nagunii juba asja p-sse keeranud
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 29.11.2015 23:53:16 vasta tsitaadiga

jeesus188 kirjutas:
mul tegi lauakas mingit uuendust, nüüd korra päevas viskab sildi, et kas tahaks win 10 peale mina...... panin ei , aga, et need teised uuendused tööle hakkaks, tahab restarti...krt ei julge teha icon_lol.gif
lase see win 10 peale, mul puhta perses masin, kuid updatega lasi win10 peale ja töötab täpselt nagu varem
_________________
☠
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mega
HV Guru
mega

liitunud: 12.02.2004




sõnum 30.11.2015 10:23:16 vasta tsitaadiga

libe kirjutas:
jeesus188 kirjutas:
mul tegi lauakas mingit uuendust, nüüd korra päevas viskab sildi, et kas tahaks win 10 peale mina...... panin ei , aga, et need teised uuendused tööle hakkaks, tahab restarti...krt ei julge teha icon_lol.gif
lase see win 10 peale, mul puhta perses masin, kuid updatega lasi win10 peale ja töötab täpselt nagu varem


Et siis jätkuvalt p****s. :=)

_________________
- censored -
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Märt.
HV Guru
Märt.

liitunud: 17.01.2004




sõnum 30.11.2015 12:09:07 vasta tsitaadiga

jeesus188 kirjutas:
mul tegi lauakas mingit uuendust, nüüd korra päevas viskab sildi, et kas tahaks win 10 peale mina...... panin ei , aga, et need teised uuendused tööle hakkaks, tahab restarti...krt ei julge teha icon_lol.gif


Tee ära ja ära kiirsätteid võta. Ise lükkan igal pool kõik liugurid välja. thumbs_up.gif

_________________
Albert Einstein: "Vaid kaks asja on lõpmatud, universum ja inimlik rumalus, ja selles esimeses pole ma nii kindel."
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Vael
HV Guru

liitunud: 17.03.2013




sõnum 02.12.2015 03:30:59 vasta tsitaadiga

Optional updates all uus uuendus, mis peaks Win10-le ülemineku valutumaks tegema. Läks "Hide" alla igatahes. https://support.microsoft.com/en-gb/kb/3112336
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 02.12.2015 09:05:39 vasta tsitaadiga

tegin restardi ära, kahtlaselt kaua läks aega, aga 8.1 jäi alles
_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ramones
HV veteran
Ramones

liitunud: 09.07.2004




sõnum 03.12.2015 20:57:21 vasta tsitaadiga

jeesus188, Kui uuendusi maha lasta ei taha, aga samas seda teavitust hetkel kuvada ei soovi, siis tekita registrisse võti: [HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Policies\Microsoft\Windows\Gwx] "DisableGwx"=dword:00000001
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 03.12.2015 21:29:38 vasta tsitaadiga

ma peitsin selle 2GB faili ära, kunagi ehk vaja läheb icon_smile.gif
_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 04.12.2015 00:25:32 vasta tsitaadiga

mega kirjutas:
libe kirjutas:
jeesus188 kirjutas:
mul tegi lauakas mingit uuendust, nüüd korra päevas viskab sildi, et kas tahaks win 10 peale mina...... panin ei , aga, et need teised uuendused tööle hakkaks, tahab restarti...krt ei julge teha icon_lol.gif
lase see win 10 peale, mul puhta perses masin, kuid updatega lasi win10 peale ja töötab täpselt nagu varem


Et siis jätkuvalt p****s. :=)
jap, täpselt samad vead säilisid - miskit pange ei pane vms
aga küll on mõningad segadused, kus ei saa rakendusi updateda vms
lisaks firefoxiga paneb flash aegajalt kummaliselt akna hanguma, aga taskbarilt teine tab valida ja siis samale tagasi minnes kõik jälle töötab icon_lol.gif

puhkus tuleb, siis tuleb ennast kokku võtta ja see kadalipp läbi käia icon_lol.gif

_________________
☠
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ramones
HV veteran
Ramones

liitunud: 09.07.2004




sõnum 04.12.2015 01:18:43 vasta tsitaadiga

libe kirjutas:

lisaks firefoxiga paneb flash aegajalt kummaliselt akna hanguma, aga taskbarilt teine tab valida ja siis samale tagasi minnes kõik jälle töötab icon_lol.gif

Olen ka sedasama bug-i Firefoxiga kohanud. Nüüd mõnda aega pole olnud - ehk flash või mõni ff-i uuendus tegid korda.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 04.12.2015 21:06:05 vasta tsitaadiga

Vael kirjutas:
Optional updates all uus uuendus, mis peaks Win10-le ülemineku valutumaks tegema. Läks "Hide" alla igatahes. https://support.microsoft.com/en-gb/kb/3112336

peitsin ka selle 3 päeva tagasi ära....tutkit vasja, hetk tagasi kargas näkku icon_lol.gif

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Microsoft »  Windows 8 ja 8.1 (arutelu ja probleemid) mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 319, 320, 321, 322, 323  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa ei või manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.