Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Crysis 3 märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 30, 31, 32, 33  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
Hyperions
HV vaatleja

liitunud: 23.12.2011




sõnum 12.06.2013 17:10:24 vasta tsitaadiga

origin eusa_wall.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 12.06.2013 17:14:07 vasta tsitaadiga

liiv, Käivita Origin ja vaata Crysis 3 lisade vms alt (mitte storest vaid my games alt). Sealt peaks saama alla laadida.
EDIT: Kui sealt ei leia, siis redeem code.
Kommentaarid: 89 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 79
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
liiv
Aeg Maha 2n
liiv

liitunud: 21.11.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 18.06.2013 13:50:00 vasta tsitaadiga

Selgus, et neid uusi mape ei saagi alla laadida. Mingi hetk olid need mul serveris avatud ja oligi kõik. Kuid jumala eest, kulutage see €15 õllele vms, neid mape ärge praegu küll ostke. Seal on 0 mängijat. Ma olen juba nädal aega hunniku mappide omanik ja korra olen ühes saanud mängida 4 mängijaga. Kusjuures map oli pärit Crysis esimeses osast
Kommentaarid: 627 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 9 :: 6 :: 517
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hazar
Kreisi kasutaja
Hazar

liitunud: 24.08.2004




sõnum 27.06.2013 01:00:04 vasta tsitaadiga

Sain ka just selle mängu, kellelgi teisel on ka nii, et kui hiirega mingis suunas pöörad siis mehike jääb hetkeks seisma(mingi control jama, ei lagi)? Ilgelt käib pinda, ongi normaalne vä?
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Chidori
HV Guru
Chidori

liitunud: 19.09.2007




sõnum 23.07.2013 00:23:24 vasta tsitaadiga

Tegin lõpuks Crysisega proovi - testisin siis kuidas mõjutab protsessor kaadrisagedust.
Riistvara i7 980X, GTX670 2GB, 12GB DDR3 1600mhz, Raid 0 HDD - mängu sätted olid Medium-High vahepealsed
Leidsin ühe tulistamisrohke leveli ja seda tegin 5x 3minutit iga erineva prose sätte kohta, välja on toodud viie tulemuse keskmine ja sorteeritud Min framerate alusel.

Spoiler Spoiler Spoiler
edit: 1,6 GHz : 4T : 14 : 64,8 : 42,3 : 73 - 78 - 74 - 75

Selle põhjal võiks täitsa arvata, et 8 tuumaline FX võib 4 tuumalisele i5-le ära teha
Kommentaarid: 113 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
dohc-48v12
Aeg maha 1p
dohc-48v12

liitunud: 28.07.2008




sõnum 28.07.2013 22:34:02 vasta tsitaadiga

on kellelgi ideid kudas viimast londistet maha võtta juba järgemisi tund aega kuule tihutanud tema poole. ei taha kuidagi ära kooneda. enam pole kusagilt ammot võtta. olen lasknud ka juba erinevid ripuvaid keha osasi.
_________________
Ime tala, Nagu ime kepike. icon_smile.gif
Siga armastab muda, aga mudane siga armastab puhast aset!
Miks ADMIN Anti112 ambusib mind? andis 1p cooldowni aga ma ei saa peale selle enam mitteühtegi postitust teha! üks päev ei kuid!
Kommentaarid: 112 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 0 :: 85
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kriist
HV veteran
kriist

liitunud: 07.05.2008




sõnum 28.07.2013 23:14:12 vasta tsitaadiga

dohc-48v12, osta originaal. icon_wink.gif
Kommentaarid: 101 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 91
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
dohc-48v12
Aeg maha 1p
dohc-48v12

liitunud: 28.07.2008




sõnum 28.07.2013 23:26:42 vasta tsitaadiga

ongi karbi toode !
_________________
Ime tala, Nagu ime kepike. icon_smile.gif
Siga armastab muda, aga mudane siga armastab puhast aset!
Miks ADMIN Anti112 ambusib mind? andis 1p cooldowni aga ma ei saa peale selle enam mitteühtegi postitust teha! üks päev ei kuid!
Kommentaarid: 112 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 0 :: 85
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kriist
HV veteran
kriist

liitunud: 07.05.2008




sõnum 28.07.2013 23:39:56 vasta tsitaadiga

Surematu lõpubossi bug oli varem pira crackil. Aga proovi tal neid puure lasta mis pea küljes.
Kommentaarid: 101 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 91
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
softis
HV Guru
softis

liitunud: 07.09.2004




sõnum 29.07.2013 08:12:32 vasta tsitaadiga

kriist, see bug oli mõningatel originaalmängu omanikel ka.
Üldiselt jah, dohc-48v12, tärista ikka piki ta pead, küll kärvab.

_________________
www.FunBox.ee - kvaliteetsed õhupallid, värvikad kostüümid ja kõik muu vajalik meeldejääva peo korraldamiseks!
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Condamed
Kreisi kasutaja
Condamed

liitunud: 04.12.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 29.07.2013 11:32:44 vasta tsitaadiga

Sel elukal tulid ju mingid asjandused vahepeal nähtavale, mida siis kohe kiiruga laskma pidi, enne kui ära peitis need.
Niisama pähe täristamisest ära ei koole. icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 58
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 15.08.2013 23:02:48 vasta tsitaadiga

Sai kah siis aega võetud ja Crysis 3 läbi tehtud. Muljed allpool aga enne statid:
Spoiler Spoiler Spoiler



8,5 tundi on üsna norm SP kampaania kohta. Kartsin lühemat. Enamus kõrvaltegevusi tegin kah ära. Oli ka momente kui ei viitsinud ja jooksin veidi kiiremini mõnes kohas mis põhjustas mõningate asjade vahelejäämise.

Graafika:
Teeb isegi Crysis 1-le silmad ette. Nii häid tekstuure pole out-of-box veel üheski mängus näinud. See on fakt. Jookseb ka üllatavalt hästi, seega tundub hästi olevat optimeeritud. Eks mul patch 1.3 kah peal +tweakid. Tweakidega läks umbes 4 tundi aega, et uurida, testida ja leida kombinatsioon mis profiiliarvutil igast asendist 25+ fps kätte annaks ja samas võimalikult hea välja näeks. Erinevalt varasemast kahest osast tuleb System.cfg ja Autoexec.cfg panna nüüd root kausta mitte Game alamkausta. Järgnevalt toon ka nende sisu ära (hoiab kellelgi aega kokku sarnase konfiga arvutil):
System.cfg:
Spoiler Spoiler Spoiler

Autoexec.cfg:
Spoiler Spoiler Spoiler


Eesmärk oli ka võimalikult terav ja värviline pilt. Vb veidi ebareaalne, aga hilisemates levelites tuli kasuks.
Juhindusin paljuski sellest suurepärasest juhisest: http://www.tweakguides.com/Crysis3_1.html
Juhul kui jõudlus kahtlaselt väike on (eriti CF ja SLI süsteemidel, siis aitab ehk see. Endal ei muutnud midagi paremaks, ega halvemaks: http://www.youtube.com/watch?v=_hcuYiqib9I
Proovisin pullipärast ka täisgraafika + 8xMSAA ära. Jooksis 8 raami sekundis icon_lol.gif

Enda sätetel jooksutatud taustal üsna pikk Fraps benchmark:
Spoiler Spoiler Spoiler

Seega eesmärk sai täidetud ja see, et vb kuskil korra 25fps näitas ei rikkunud üldist mänguelamust. Graafika 10/10.

Gameplay:
Rahuldav, kuigi vahel kohmakas. Erinevaid relvi on piisavalt, kuigi silencerid relvadel ei tundu nii efektiivsed olevat, kui vibu ise. Alguses mulle vibu meeldis, aga siis mitte nii väga enam. Esiteks saab kaasa kanda igal ajahetkel 9+3+3+3 noolt. Upgradeda seda ei saa, et suuremat kogust kaasa kanda. Varsti hakkas pinda käima see, et ma pidin tegema eksursioone, et korjata kokku väljatulistatud nooli ja see võttis aega+pani mind uutesse olukordadesse, kus pidi jälle madistama hakkama. Nagu varemgi Crysise seerias on mäng palju parem niikaua, kui võitled inimeste vastu. Niipea, kui tekivad tulnukad läheb asi jamaks, sest see taktika mis toimib inimeste puhul ei toimi tulnukate puhul. Näiteks tulnukatele on hulga raskem stealth kille teha ja on isegi kahejalgseid uniteid kellele neid teha ei saagi erinevalt inimestest keda saab stealth killida olenemata sellest, kui palju armorit tal peal on.

Mapid olid üldiselt piisavalt suured ja ei olenud laadimisekraane iga 10m järel. Kas parem kui Crysis 2? - jah. Tunduvalt parem igast aspektist k.a vähem laadimist ja suuremad mapid + rohkem rohelist loodust. Parem, kui Crysis 1? - ei tea. Raske öelda. Nii ja naa. Secondary objectives olid küll veidi kehvasti märgistatud, seega neid pidi ekstra hoolega jälgima. Pinda käis eriti alguses see, et nagu Crysis 2-s oli HUD megakirju. Lihtsalt informatsiooni üleküllus, kus sul on oma 30 juppi reaalajas muutuvat täpikest pidevalt ekraanil. Häirib. Hiljem sai upgradega veidi paremaks. Selle jutuga jõuab ka uuenduste ehk nanosuit upgrade-de juurde. Üldiselt head lisad. Mitte liiga godlike aga mitte ka päris mõttetud. Probleem pigem selles, et enamust neist tavamänguga max tasemele upgradeda ei saanud. Ehk siis sain unlockida ja base taseme kätte, aga max taseme jaoks oli kasulikum cheatida. Näiteks ledge grabid ja power jumpid selles suhtes nõrgad, et lihtsam neid ühe koha peal 30x teha ja max tase kätte saada. Damaga upgradesid mul ei õnnestunudki lahti saada, kuna seal oli absorb 150000 damage. Tegemist on meeletu koguse damagega. Loogilisem oleks olnud damage upgraded kohe mängu alguses anda, et oleks saanud koguma hakata max taseme jaoks. Njahh.

Lõpubossiga ei viitsinud jamada, kuna raisal õnnestus mind 3x järjest ära killida, ükskõik mis ma ka ei teinud selle vältimiseks. Võtsin siis lõpuks traineri ja tegin ära. Samas nt mastermindi jaoks seda vaja ei läinud, kuigi ta oli päris tugev.
Mängisin Veteran raskusastmel. Sellest karmimad on ainult 2 taset. 7/10

AI:
AI on väga hea siin mängus. Erinevalt enamus teistest mängudest. Näiteks killid trooperi ära, siis isegi kui teised ei kuule seda tulevad nad varsti uurima, miks raadio vait jäi. Edasine tegevus sõltub aga üldiselt suudavad ka korrektselt tuvastada millega nende semu ära oli koksatud. Peale seda tekib elevated threatlevel ja see ei lähe pikka aega alla. Hakatakse uurima kus ründaja võiks olla. Mul oli isegi juhus, kus plaanisin terve majatäie cell rahvast stealth killida. Enne aga läksin allkorrusele ammot võtma. Kõrvalmajast üks tegelane nägi seda ja saatis mulle täiesti ootamatult granaadi teele. Mõistagi olid minu plaanud vaikselt hiilida sellega rikutud ja tuli korralik sõda maha pidada icon_biggrin.gif . Samuti oskavad hästi flankida ja seljatagant tappa anda sulle. Ainus mis ei meeldi on nende suvaline spawning. Vaatad kauge binokliga, et kõik puhas. Lähed maja juurde ja saad tina, sest AI spawnis 30m enne kui sa majani jõudsid. Tulnukate AI raske selles mõtte, et praktiliselt väga raske neile stealth kille teha. Isegi ,kui nad on seljaga sinu poole, siis kuidagi tunnevad ära läbi clocki ja hakkavad suvaliselt tulistama. Inimesed olid lõbusamad. 8/10

Rohkem hetkel midagi lisada nagu pole. Sai küll pikk tekst, aga loodetavasti pole liiga tüütu seda lugeda.
Kommentaarid: 89 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 79
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
dohc-48v12
Aeg maha 1p
dohc-48v12

liitunud: 28.07.2008




sõnum 16.08.2013 04:00:42 vasta tsitaadiga

sattusin ise küll kolmele või neljale vähe kummaliselt käituvale AI-le peale.
Mäng nagu oli ka, aga mitte midagi sellist et räige vaimustst peale tuleks, mõnus koritoori jooks oli, kus ka hulgaliselt suitsu nurki ning ka vähesel määral tantsulavasi icon_biggrin.gif

Vahepeal tekis tunne et must enam mustemaks minna ei saagi, ja ka valge oli nii must et juba oleks siis võinuks üldse mustaks teha kogu mängu.
Sama probleemi vaevas ka sniper 2 mis on tehtud crysis 3 engine peal.
Väga enamus mängudes on kotrastiga üle pingutatud ja mind on hakkand see häirima.

_________________
Ime tala, Nagu ime kepike. icon_smile.gif
Siga armastab muda, aga mudane siga armastab puhast aset!
Miks ADMIN Anti112 ambusib mind? andis 1p cooldowni aga ma ei saa peale selle enam mitteühtegi postitust teha! üks päev ei kuid!
Kommentaarid: 112 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 0 :: 85
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 16.08.2013 10:59:36 vasta tsitaadiga

Kiiruga läks eile meelest ära:

Stoori:
Nagu varemgi on Crysise stoori täis auke nagu sweitši juust. Näiteks kes C1 on mänginud, see teab, et saarelt pääsesid elusana Psycho,Nomad ja Dr Elena Rosenthal. Prophet läks saarele tagasi ja oli pmst MIA esimese mängu lõpus. Nüüd aga avastan C3 stoorit lugedes üllatusega, et ainsad kes saarelt elusana pääsesid olid Psycho ja Prophet icon_eek.gif icon_lol.gif . Kuhu jäid Dr Rosenthal ja Nomad? Lol ja see on ainult üks kümnetest plot holdesest kogu loos thumbs_down.gif
Esimese osa stoori veel kuidagi klappis, kuna alustati nö valgelt lehelt aga mida edasi seda segasemaks ja ajuvabamaks kogu asi on läinud. Crytek loodan, et tulevaste mängude jaoks palkab paremad scriptwriterid kes pohmakaga ei unusta ära mida nad eelmine päev kirja panid icon_rolleyes.gif

Kuulasin ka OST-i ära. Lemmik ma ütleks on see:
Spoiler Spoiler Spoiler


Väike video ka minu enda poolt. Kvaliteet on videos kehvem kui tegelikult oli. Salvestasin MSI Afterburneriga @ 65% kvaliteedil ja ikka tuli 1,5GB fail üleslaadimiseks icon_lol.gif :
Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 89 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 79
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kutsu
HV kasutaja
Kutsu

liitunud: 10.11.2009




sõnum 16.08.2013 11:10:19 vasta tsitaadiga

Tomorrow kirjutas:
Kiiruga läks eile meelest ära:

Stoori:
Nagu varemgi on Crysise stoori täis auke nagu sweitši juust. Näiteks kes C1 on mänginud, see teab, et saarelt pääsesid elusana Psycho,Nomad ja Dr Elena Rosenthal. Prophet läks saarele tagasi ja oli pmst MIA esimese mängu lõpus. Nüüd aga avastan C3 stoorit lugedes üllatusega, et ainsad kes saarelt elusana pääsesid olid Psycho ja Prophet icon_eek.gif icon_lol.gif . Kuhu jäid Dr Rosenthal ja Nomad? Lol ja see on ainult üks kümnetest plot holdesest kogu loos thumbs_down.gif
Esimese osa stoori veel kuidagi klappis, kuna alustati nö valgelt lehelt aga mida edasi seda segasemaks ja ajuvabamaks kogu asi on läinud. Crytek loodan, et tulevaste mängude jaoks palkab paremad scriptwriterid kes pohmakaga ei unusta ära mida nad eelmine päev kirja panid icon_rolleyes.gif

Kuulasin ka OST-i ära. Lemmik ma ütleks on see:
Spoiler Spoiler Spoiler


Väike video ka minu enda poolt. Kvaliteet on videos kehvem kui tegelikult oli. Salvestasin MSI Afterburneriga @ 65% kvaliteedil ja ikka tuli 1,5GB fail üleslaadimiseks icon_lol.gif :
Spoiler Spoiler Spoiler


Nomad ja Dr.Rosenthal said surma. Kõik, mis toimus Crysis 1 ja Crysis 2 vahel on kirjas koomiksis.

_________________
[img:]https://foorum.hinnavaatlus.ee/images/200x40_HV.gif[/img:]
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 16.08.2013 11:16:10 vasta tsitaadiga

Kutsu, Uus plot hole sulle närimiseks icon_lol.gif (NB sisaldab C3 stoori spoilereid):
Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 89 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 79
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SinineSiil
Kreisi kasutaja
SinineSiil

liitunud: 12.07.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 16.08.2013 12:52:06 vasta tsitaadiga

Tomorrow, Kas mäng oli üldiselt raskem kui Crysis 2? Crysis 2 kõige raskema raskusastme peal oli nali võrreldes C1 Delta raskusastmega.
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 16.08.2013 17:04:48 vasta tsitaadiga

SinineSiil, Tundus küll. Ma ei mäleta, et ma crysis 2-s nii palju surma oleks saanud icon_smile.gif
Kommentaarid: 89 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 79
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Cb4
HV Guru
Cb4

liitunud: 24.10.2006




sõnum 11.11.2013 12:50:37 vasta tsitaadiga

Olles tõsine esialgse crysise fänn olid 2 ja 3 osa nõ kohustuslikud. Teise osa võtsin kohe ette ja oli kena mäng.

Kolmandaga oli nüüd veidi keerulisem. Algus oli kuidagi nii võõras seal laeva peal, et jätsin 3 korda pooleli. Ja raskem on küll kui teine. Kõige raskemaga ei viitsinudki lõpuks teha, sest läks tüütuks.

Igatahes, kui laeval olemine läbi sai, muutus mäng väga heaks. Kõik oli nagu arvasin. Loomulikult oleks tahtnud rohkem loodust ja vähem koledat musta maad, aga mis teha.
Põnevust hoiti hästi üleval kogu mängu. Selliseid kohti, kuis pisemad tulnudkad on kõrge rohu see, oleks võinud rohkem olla. Päris lahe oli.

Vibu oli harjumatu, ning tegelikult kasutasin üsna vahe kokkuvõttes, kuna nooli oli vähe ja pidevalt kadusid ei tea kuhu. Lemmik kombo oli DSG-1 ja Mk.60 Mod 0. Igas olukorras oli piisav.
Gauss Sabot Gun oli muidugi korralik elukas aga 8-sane "salv" oli veidi vähe.



Lõpp on ilus ja neljanda osa lootus on nii ja naa.

C1-hele ja Wh-ile vastu ei saa minu silmis. Sama oli parem, kui teine osa.

Igatahes oli hea. icon_biggrin.gif thumbs_up.gif





Kutsu kirjutas:


Nomad ja Dr.Rosenthal said surma. Kõik, mis toimus Crysis 1 ja Crysis 2 vahel on kirjas koomiksis.


Mis hetkel Nomad surma sai? icon_biggrin.gif

_________________
Ma ei ole agressiivne juht, olen lihtsalt võistlushimuline.
Did i ever tell you the definition of "Insanity"?
Kommentaarid: 113 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 95
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Archangel
HV veteran
Archangel

liitunud: 15.08.2007




sõnum 11.11.2013 12:55:02 vasta tsitaadiga

Tegin ka hiljuti kogu seeria läbi ühe jutiga. Väga nauditav oli lõpuks kõik max. graafikaga läbi mängida. Okei C3-s pidi veidi shadows ja AA maxist alla võtma aga pilt oli ikka super. Mulle selline lineaarse, hea atmosfääri ja paraja Hollywoodi storyga shooterid täitsa meeldivad. Saab kindla fix'i kätte. Oma eesmärki täidab see seeria hästi. thumbs_up.gif icon_cool.gif
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Dave20
HV veteran

liitunud: 18.01.2005




sõnum 30.11.2013 21:20:00 vasta tsitaadiga

Archangel kirjutas:
Tegin ka hiljuti kogu seeria läbi ühe jutiga. Väga nauditav oli lõpuks kõik max. graafikaga läbi mängida. Okei C3-s pidi veidi shadows ja AA maxist alla võtma aga pilt oli ikka super. Mulle selline lineaarse, hea atmosfääri ja paraja Hollywoodi storyga shooterid täitsa meeldivad. Saab kindla fix'i kätte. Oma eesmärki täidab see seeria hästi. thumbs_up.gif icon_cool.gif


Mis AA-d kasutasid mängus ja palju fps oli?

Ma ise keerasin kõik max va. AA mille panin esimese variandi sealt ja ikkagi näen ka vahepeal 30 fps-i ka ära. Kõige kõrgem 65.
Teised võiksid ka infot jagada palju neil mängus fps?
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Archangel
HV veteran
Archangel

liitunud: 15.08.2007




sõnum 30.11.2013 21:48:49 vasta tsitaadiga

Dave20 kirjutas:
Archangel kirjutas:
Tegin ka hiljuti kogu seeria läbi ühe jutiga. Väga nauditav oli lõpuks kõik max. graafikaga läbi mängida. Okei C3-s pidi veidi shadows ja AA maxist alla võtma aga pilt oli ikka super. Mulle selline lineaarse, hea atmosfääri ja paraja Hollywoodi storyga shooterid täitsa meeldivad. Saab kindla fix'i kätte. Oma eesmärki täidab see seeria hästi. thumbs_up.gif icon_cool.gif


Mis AA-d kasutasid mängus ja palju fps oli?

Ma ise keerasin kõik max va. AA mille panin esimese variandi sealt ja ikkagi näen ka vahepeal 30 fps-i ka ära. Kõige kõrgem 65.
Teised võiksid ka infot jagada palju neil mängus fps?


Ei mäleta enam täpselt. Shadows üks aste vist maha ning AA-st kas esimene või teine tase peale. Aga ma ei mõõda oma mängudes fps-i. Nii silma järgi umbes pakkudes ta jah, ikka vahel seal 30 kandis ära käis, sest päris silky smooth ta kogu aeg ei olnud. Enamus aega, aga mitte kogu aeg. Ma mingi fps pervo ei ole, seega mind selline asi ei sega, kui intensiivsemas kohas veidi nõksutab.
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Dave20
HV veteran

liitunud: 18.01.2005




sõnum 01.12.2013 00:33:05 vasta tsitaadiga

Nüüd kui natuke edasi mänginud, siis peab mainima, et fps-i kõikumise suhtes haige mäng. Üks moment on fps 99, siis juba järgmisel 25 jne...
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rastaman
Kreisi kasutaja
rastaman

liitunud: 27.02.2011




sõnum 01.12.2013 01:24:58 vasta tsitaadiga

ei saa aru sõnadest "fps pervo".. saab ju selle järgi graafika täpselt ära seadistada, võimalikult hea pildi endale sobiva kaadrisagedusega
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Archangel
HV veteran
Archangel

liitunud: 15.08.2007




sõnum 01.12.2013 13:17:08 vasta tsitaadiga

rastaman kirjutas:
ei saa aru sõnadest "fps pervo".. saab ju selle järgi graafika täpselt ära seadistada, võimalikult hea pildi endale sobiva kaadrisagedusega


Ei viitsi jebida. Tunde järgi panen settingud paika, et jookseks meeldivalt. Läheb vbl keskmise promänguri suhtumisega vastuollu, aga mul poogen. Samamoodi ei viitsi ma prosesid klokkida ega videokaarte piinata, ram'i settingutest ei tea ma üldse midagi ning minu oskused arvuti optimiseerimisega piirduvad üldiselt ccleaneri jooksutamisega.

Vanasti sai rohkem tõmmeldud, kui raha oli alati vähem ning iga uuem mäng jooksis heal juhul medium sätete peal. Mängud nagu isegi Oblivion vms, tegin enda meelest üldse mingi 20fps'i peal läbi. icon_biggrin.gif
Nüüd aga on riistvara piisavalt hea, et ma lihtsalt lükkan toorelt kõik põhja ning kui päris ideaalselt ei jookse, siis sätin paar fps õgardit allapoole ning minek. Las see "yess, mul on +3 fps-i rohkem" suhtmine jääb neile, kes sellest mõnu saavad. Minu südant ei kriibi. icon_cool.gif
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Crysis 3 mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 30, 31, 32, 33  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.