Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  ELDEN RING märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4, 5 ... 11, 12, 13  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
lexo
HV kasutaja
lexo

liitunud: 16.12.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 07.03.2022 21:56:59 vasta tsitaadiga

Üle tüki aja üks videomäng, mida tahaks isegi mängida, aga suurus hirmutab pisut. Otsustusparalüüs on tekkinud juba enne algust - pole kindel mis classiga alustada. Pole kindel, kas sellise mängustiiliga tegelast saab üldse teha, millest fantaseerin (kaks mõõka + natuke maagiat, dex + arcane?). icon_biggrin.gif

Nali:
Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002




sõnum 08.03.2022 03:09:02 vasta tsitaadiga

Vihmausss kirjutas:
HDTanel kirjutas:
Vihmausss kirjutas:
No fanchy shit just regular sword icon_rolleyes.gif , Tanel see ongi sitaks raske eriti siis kui esimest korda soulsi mangid. get used to it and get gud
Spoiler Spoiler Spoiler


Tuli meelde aeg kus sober mangis ka esimest soulsi ja see oli Sekiro, emotsioon on selline icon_biggrin.gif

Spoiler Spoiler Spoiler


Mis su selle relva dämm oli kui Margiti maha võtsid?
Mul on mingi 160+50
Ma annan alla, tuleb ilmselt tagasi tulla kui mingi parem gear seljas või 240+ weapon.


Samurai relv oli ucigatana +0

isegi pilt on enda saavutusest

Spoiler Spoiler Spoiler


Krt ma ütlen midagi on siin mida sa ei räägi icon_biggrin.gif eks ma veel üritan või lähen tagasi hiljem.. või on mingi blocki mehaanika mida paljud kasutavad?
Katanaga teeb päris lihtsalt crit shotte aga dam nii madal, et vahet pole kas kasutan Katanat või oma ankrut..
Senimaani olen proovinud osade bosside juures blokkida aga ei tundu hea olema.. samas osad vennad nagu stunnivad bosse blokkides millest ma aru ei saa.. kas kui teatud hetkel blokid siis see stunnib lisaks? Või on see võimalik vaid kui kilpi kasutad?

31:14 peal tegin lõpuks ankruga sellele bossile ära mida 3H eelmises osas tappa üritasin. Kas mu tehnikal on midagi viga või nagu mida ma valesti teen, et nii raske on icon_biggrin.gif
Spoiler Spoiler Spoiler


edit: MARGIT ON SURNUD!!!! icon_biggrin.gif johhaidii tegin ära... ja mida muutsin? Avastasin, et life flaske saab upgradeda, et taastaksid rohkem elusi.. enne taastas 40-50% elusi.. nüüd taastas enamus.. ja siis võtsin mingi guard ash of wari, et võtan less damaget teatud aja.. paar korda ja tegin ära!! Holy shit that felt good icon_biggrin.gif

Link

_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 634 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 495
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Tint
HV veteran

liitunud: 26.01.2003




sõnum 08.03.2022 10:15:33 vasta tsitaadiga

tsitaat:

edit: MARGIT ON SURNUD!!!! johhaidii tegin ära... ja mida muutsin? Avastasin, et life flaske saab upgradeda, et taastaksid rohkem elusi.. enne taastas 40-50% elusi.. nüüd taastas enamus.. ja siis võtsin mingi guard ash of wari, et võtan less damaget teatud aja.. paar korda ja tegin ära!! Holy shit that felt good

thumbs_up.gif
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
AWsander
HV kasutaja
AWsander

liitunud: 15.10.2015



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 08.03.2022 10:52:37 vasta tsitaadiga

lexo kirjutas:
Üle tüki aja üks videomäng, mida tahaks isegi mängida, aga suurus hirmutab pisut. Otsustusparalüüs on tekkinud juba enne algust - pole kindel mis classiga alustada. Pole kindel, kas sellise mängustiiliga tegelast saab üldse teha, millest fantaseerin (kaks mõõka + natuke maagiat, dex + arcane?). icon_biggrin.gif


Ostsin ka reedel ära, varem ühtegi fromstudio mängu mänginud polnud. Tegin lihtsalt mingi tank melee buildi, eile andsin Margitile peksa, kulus ainult mingi 10 katset icon_biggrin.gif
Characteri osas mõtlesin et esimene kord teen oma tarkusega ja vaatan kaugele jõuan, pärast seda teeb uue mängu ja hakkan mingit pro eliit gamerite poolt tehtud cheese buildi proovima.
2 (samasugust) mõõka proovisin ära, töötab küll ja dps korralikult suurem kui ühe mõõgaga, aga minuarust kilp + mõõk ikkagi etem. Kokkuvõtvalt üle pika aja üks korralik mäng tehtud ja kui kõhkled siis soovitan võtta icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kiriE
HV kasutaja
kiriE

liitunud: 20.07.2003




sõnum 08.03.2022 12:23:45 vasta tsitaadiga

HDTalnel: Sinu viga on see, et annad meleena bossule liiga palju ruumi. Resettida ja healida saab ka bossu külje all, kui see oma combo viimase liti sinust mööda on löönud. Enamus souls bossudest on üles ehitatud nii, et distantsi sulgemiseks kasutavad nad mingit eriti jõhkrat op movesetti vms. Kõige haavatamad on nad siis, kui nende "nõrgema käe" külje all pidevalt survet hoiad. See siis kehtib suuremas enamuses bossude vastu. Erandid on reeglina mingid humanoid tüüpi kiired bossud.

Lisainfoks, mida siin teemas kajastatud veel polegi: Mängul on tõsised probleemid multiplayer toega. Mina näiteks PS5 peal ei saa mitte mingisugust online varianti mängida - ei pVp ega co-op. Tegemist on laialt levinud probleemiga ja täpne põhjus on tänaseni selgusetu ning ühene fix puudub.
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vihmausss
Kreisi kasutaja
Vihmausss

liitunud: 22.12.2013




sõnum 08.03.2022 19:07:02 vasta tsitaadiga

See katana nuud nii critte ka eitee lol.
_________________
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002




sõnum 09.03.2022 07:19:19 vasta tsitaadiga

Godrik vana sitane ämblikmees ka maha võetud oma ankruga beer_yum.gif kordades kergem kui Margit.
Kuskil 46h kokku mänginud, kohe peaks mäng läbi saama nüüd?


edit: Vaatasin just kuidas Asmon Margitile ära tegi.. motherfucker.. Katana teeb CRITTE? Nagu.. actual critte??? Pole ime, et nii kerge on icon_lol.gif supper kiire relv ja aeg ajalt teed mingi GIGA dammi.. samal ajal kui ma ankruga löön 0.9x sekundis icon_lol.gif ja ei mingeid critte.

_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 634 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 495
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
kiriE
HV kasutaja
kiriE

liitunud: 20.07.2003




sõnum 09.03.2022 09:25:26 vasta tsitaadiga

HDTanel kirjutas:
Godrik vana sitane ämblikmees ka maha võetud oma ankruga beer_yum.gif kordades kergem kui Margit.
Kuskil 46h kokku mänginud, kohe peaks mäng läbi saama nüüd?


edit: Vaatasin just kuidas Asmon Margitile ära tegi.. motherfucker.. Katana teeb CRITTE? Nagu.. actual critte??? Pole ime, et nii kerge on icon_lol.gif supper kiire relv ja aeg ajalt teed mingi GIGA dammi.. samal ajal kui ma ankruga löön 0.9x sekundis icon_lol.gif ja ei mingeid critte.


Sinu tempos ja "hard mode" tingimuste juures mängid sa seda mängu veel 100h võibolla isegi rohkem icon_biggrin.gif. Mis level oled muidu?
Muidugi võibolla leiad lõpuks omale midagi paremat ja sobivamat kui see roostes ankur ja läheb mäng veelgi sujuvamalt icon_smile.gif
Ise mängin algusest peale Bandit classi ehk dex+arcane ehk Nightrider flail/Erdsteel Dagger ühes käes ja Shield teises käes. Ei ütleks, et päris OP, aga Bleed damage on bossude vastu jõhker asi. Erdseteel Daggeri special skill on ka väga hea bossude ja elukate vastu, kellele on raske külje alla pääseda.
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002




sõnum 09.03.2022 14:21:17 vasta tsitaadiga

kiriE, Ma olen mingi lvl35 vist praegu. Ma ei tea, ma olen terve selle lõuna osa kaardist ära teinud (kaarti ise pole leidnud) ja siis liikusin edasi lossi.. nüüd imbun lossis, palju seal ikka mängu veel olla saab icon_lol.gif icon_eek.gif

Anyway siin on "lühi"kokkuvõte kuidas esimest korda Margitit maha võtta proovisin ja failisin..
Kuskil 31:30 peal algab piin.. eriti aju sest PAAR KORDA suht alguse osas sain venna PAARI LÖÖGI ulatusse... ja siis lihtsalt fail 5h jutti..

Link

_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 634 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 495
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Tint
HV veteran

liitunud: 26.01.2003




sõnum 09.03.2022 14:51:49 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Anyway siin on "lühi"kokkuvõte kuidas esimest korda Margitit maha võtta proovisin ja failisin..

ot:
mis sa lõigud, sa live ei taha striimida?
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002




sõnum 09.03.2022 15:16:42 vasta tsitaadiga

Tint, Youtube jäävad osad kenas 4K-s vaatamiseks ja saab editida mingi mõttetu edasi tagasi jooksmise bosside vahet ära.
_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 634 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 495
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
kiriE
HV kasutaja
kiriE

liitunud: 20.07.2003




sõnum 09.03.2022 16:22:08 vasta tsitaadiga

Lõuna, nagu ainult Lõuna? ja nüüd siis lossis? Selleks kulus....40h? Oh jeerum sellises tempos ei räägi me sinu puhul enam 100-st järelejäänud tunnist vaid 200-st icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002




sõnum 09.03.2022 20:24:31 vasta tsitaadiga

kiriE, noo suur puu ja loss, mis lõunas oli, selle tegin kõik ära ning nüüd jah võtsin Margiti ja Godricki maha. Ma ei tea.. võibolla siis paar tundi rohkem ikka mängu veel järel, plaan KÕIK kohad 100% läbi tuhnida.
BTW... kus kurat kaarte leiab??? Kuidagi imelik googeldada nende asukohti.. kas mul on midagi kahe silma vahele jäänud ja nad on märgitud "kaardil"?

_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 634 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 495
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Vihmausss
Kreisi kasutaja
Vihmausss

liitunud: 22.12.2013




sõnum 09.03.2022 20:39:16 vasta tsitaadiga

Nalja teed paar tundi, sinu tempoga vist see mang eisaagi labi icon_biggrin.gif. Mang alles hakkas kulla sober... icon_rolleyes.gif Avastamata kaarti peal on n2ha monumendi post selle posti all on kaart. Voiksid striimida kull, siis eipea igapaev neid videosi ootama pingsalt
_________________
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Laifstaile
Kreisi kasutaja

liitunud: 17.05.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 09.03.2022 20:43:29 vasta tsitaadiga

Maailma rekord hetkel on 2tundi 30min kanti ilma suremata... beer_yum.gif
niko bellic YT-s
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 24
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Auron
HV Guru
Auron

liitunud: 19.08.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 09.03.2022 20:49:33 vasta tsitaadiga

HDTanel kirjutas:
kiriE, (kaarti ise pole leidnud)


Kaardi asukohad näitab kaardipeal ära kui vähegi ümbruses ringi tallata - veel avamata kaardipeal kohe näha sellised mini obeliskid kindla kujuga ja nagu halo oleks ümber.

Mis puustv ja lossist >lõunas< käib jutt? Royal capital on pigem põhjas ja seal vastava kolli ära lööd siis saad võtme millega hiiglaste juure mägedesse minna.

Kaart on sitaks suur pluss on mitmed nö. maalused kohad millel oma kaart ja mis kõik kokku on vaat, et samasuured kui üldine kaart. Lihtsalt erinevalt eelmistest souls mängudest on siin hulgi selliseid kohti kus mingi põõsataga saad pisikesse koopasse minna kust lõpus sõidab liftiga kuhugi kaugele alla või on mingi spets teleport kuskil jne. ja kus on täiesti omaette suur kaart - samas on tegu kohaga kuhu stoori mõttes pole vaja kunagi minna. Samuti on terve hunnik tegelasi kellega pikad questid - sarnaselt siis varasematele souls mängudele, et kui kuskil kohtad tegelast ja räägid siis hakkad neid teatud kohtades uuesti nägema kuni nö. grande finaalini välja - seda eeldusel, et kõikjal peale satud ja räägid ja nad elus püsivad. Samas ei pruugi sa mitmeid neist üldse kunagi kordagi ise mängides kohata.



Mõneti loodan, et new game + pole kuna maailm on lihtsalt niisuur, et pigem võiks saada peale lõppu maailmas edasi seigelda, sest avastamist on kindlasti kuude kaupa kui just ei hakka mingi online asja järgi tuimalt tegema.

Natuke mingitel hetkedel muidugi mõtlen, et kas niisuure kaardi ja asjadega mäng peaks sellise raskusastmega olema - üldiselt suurte maailmadega RPG'd on rohkem rõhutud nö. avastamise ja stoori peale kui näpuosavuse aga samas on nö. value asjal kõva, sest seigeldes ja nurgatagustes nuhkides on mängu ikka jõhkralt kauaks.
Kommentaarid: 150 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 127
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
AWsander
HV kasutaja
AWsander

liitunud: 15.10.2015



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 09.03.2022 21:09:26 vasta tsitaadiga

HDTanel kirjutas:

BTW... kus kurat kaarte leiab???


Näed su enda videost, sellised väiksed obeliski moodi asjad icon_biggrin.gif

Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002




sõnum 10.03.2022 02:23:29 vasta tsitaadiga

AWsander kirjutas:
HDTanel kirjutas:

BTW... kus kurat kaarte leiab???


Näed su enda videost, sellised väiksed obeliski moodi asjad icon_biggrin.gif

Spoiler Spoiler Spoiler


Johhaidiii.... icon_lol.gif

edit: Täna otsustasin, et seiklen siis alumises osas ringi tiba, et saada kõik alumise osa kaardi osad lahti..
Mingi Limegrave kõrval seal pisike mets.. tuhnin seal karude ligidal ringi ja avastasin mingi väikese kiriku laadse onni.. seal oli lift..
Okei, mingi boss raudselt, aktiveerin lifti..


LIFT VIIB MAA ALLA kus on nagu sama suur mängumaailm veel avastada icon_eek.gif icon_lol.gif WTF... ebareaalselt suur mäng..

_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 634 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 495
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Aeron
HV Guru
Aeron

liitunud: 11.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 10.03.2022 15:59:50 vasta tsitaadiga

Njaa, see on päis suur mäng.
47H seljataga, Limgravei boss tehtud, aga Limgrave-is on veel mõned asjad teha.
Hetkel kaardist omajagu juba lahti:
https://pasteboard.co/N7vK3BjqnTod.png

...aga peale nii parempoolne punane kui ülemine ala on tegelt vaid korraks läbi käidud ja mõned võitlused peetud; kõik on põhjalikumalt veel uurimata.

Levelite osas olen hetkel seis selline:
https://pasteboard.co/OaS5cyKcR7JR.png

Not too bad, tean kust saab 65 000 expi vajadusel, aga pigem on mure hetkel selles, et kuidas leida üles need bossid/kohad kust saaks Smithing Stone-id lisada kaupmeeste inventaari.
Relvi oleks vaja upgrade-ida +8st edasi. Vb peaks maagia saua võtma, et oma relva enchantida või siis kasutada võlumõõka üldse.

Bosside osas olen lähenenenud selliselt, et kui esimesed korrad võideldes ei teki tunnet, et kohe kohe teen ära, siis olen pigem mujal käinud ja hiljem tagasi tulnud.
Margit läks üsna kergelt, kuna tulin sinna mingi lvl 40 kandis ja korralik varustus ja spirit ashid olid.

Alguse maja all keldris on kivivõtmega avanev ala, seal lõpus on boss kelle kõrval Margit kahvatub icon_smile.gif

Aga kui võtta nii, et 35-40h läheb üks ala ja seal on vist kokku 5-6 ala, siis tundub selline paariasja tunninine seiklus kokku.
Kuuldavasti on mängu levelite osas kuskil 150-160 see kus enamasti esimene playthrough läbi saab,nii ,et omajagu veel minna.


Mida veel kommentaariks öelda.
Ärge tehke liiga raskeid asju. Avatud maailm on. Mine otsi, kuhu sa minna saad ja kus on lõbus ning tee seda.
Siis tulevad levelid ja jõud iseenesest ja küll sa pärast jõuad tagasi minna nendesse kohtadesse, kus enne oli liiga rets.

Siis, kannatlikkust on vaja ning tuleb meeles pidada, et enamik asju saab kas dodge-ida või parry-da.
Tugev löök ja hüpe on sinu sõbrad. Summonid aitavad ka tublisti kaasa.
Kõiki vastasied ei pea ära tapma, kui on raske, mõtle, et kas sul on vaja tõesti kõik ära tappa või äkki on mõistlik korjata nodi üles ja uttu tõmmata ning vb hiljem tagasi tulla.

Leia mõni koht, kus saad vajadusel kergesti leveleid. Mingi vastane, kes annab palju expi ja keda on lihtne tappa.
Kui jääd kinni ja natuke on state vaja, saad sellistes kohtades korraks ennast tugevdada. Käi läbi kaevandused ja korja smithing stone-id kokku, tugevda relva.

Mäng on üsna raske, kas siis kui oled tugev, seega ei ole mõtet kulutada liiga palju aega git guud peale.
Have fun ennekõike ja kasuta ära maailma avatust.

_________________
Võib öelda,et ma olen liigselt enesekeskne,aga mind see ei häiri
Tulge kõik HV rahvaga jalkat mängima!
|
Kommentaarid: 70 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
ahvilõust
Kreisi kasutaja
ahvilõust

liitunud: 08.06.2005




sõnum 10.03.2022 20:32:21 vasta tsitaadiga

Debiilselt pikk mäng. Peale selle, mis kaardil näha on veel suured other dimension suured alad + kümnetes kopipasta koopad. Kas keegi piix küsis sellist suurt jurakat? Tahtsid ilmselt mmod teha aga märkasid, et ei osaka teha, nii et tegid hoopis üksikmängu vana stiilis online osaga. Olgu mäng ükskõik kui hea selline sitt viskab üle. Mul on juba allergia sellise ülevõlli pikka open world pasa vastu. Valhalla saatsin pikalt, sest too läks aina edasi ja edasi. Seda veel vaatan kaua viitsin god modeiga teha. Ei hakka ma enam fromshittware mängudesse süvenema, et nende nõkse ja lõkse pähe õppida. Suckiro ja sellega on piir ületatud. Leveldisain ka selline ekstsentrik paljude käikude ja junnidega mida korjata saab. Väiksemates mängudes on selline asi ok aga siin on see lihtsalt aja raiskamine. Nii palju objekte ja vaenlasi kordub koguaeg. Milleks seda vaja? Kui nad ei respekteeri mängija aega ei tee mina seda ka nende mängudega.

Bossud ja enamus vaenlased ka sellised insta kill aoede ja turbo kiirusega. Tahavad aint, et progamerid nenede mänge mängiksid. thumbs_down.gif

_________________
Gdesainer

M: MSI RTX 3070 Gaming Trio
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dj-E
HV veteran
Dj-E

liitunud: 19.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 10.03.2022 21:37:51 vasta tsitaadiga

ahvilõust kirjutas:
Debiilselt pikk mäng. Peale selle, mis kaardil näha on veel suured other dimension suured alad + kümnetes kopipasta koopad. Kas keegi <b>piix</b> küsis sellist suurt jurakat? Tahtsid ilmselt mmod teha aga märkasid, et ei osaka teha, nii et tegid hoopis üksikmängu vana stiilis online osaga. Olgu mäng ükskõik kui hea selline sitt viskab üle. Mul on juba allergia sellise ülevõlli pikka open world pasa vastu. Valhalla saatsin pikalt, sest too läks aina edasi ja edasi. Seda veel vaatan kaua viitsin god modeiga teha. Ei hakka ma enam fromshittware mängudesse süvenema, et nende nõkse ja lõkse pähe õppida. Suckiro ja sellega on piir ületatud. Leveldisain ka selline ekstsentrik paljude käikude ja junnidega mida korjata saab. Väiksemates mängudes on selline asi ok aga siin on see lihtsalt aja raiskamine. Nii palju objekte ja vaenlasi kordub koguaeg. Milleks seda vaja? Kui nad ei respekteeri mängija aega ei tee mina seda ka nende mängudega.

Bossud ja enamus vaenlased ka sellised insta kill aoede ja turbo kiirusega. Tahavad aint, et progamerid nenede mänge mängiksid. thumbs_down.gif

Mõnel on närvid ikka täiega läbi. Otsi abi juba. Sa oled vaimselt ikka väga ebastabiilne ja ilmselt ohtlik teistele.
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
labidas
HV veteran
labidas

liitunud: 24.05.2009




sõnum 10.03.2022 22:44:45 vasta tsitaadiga

Dj-E, Seda närvid läbi kommentaari saab ka otseselt sinu kommentaari kohta ju öelda, sest pmst mitte millegi pärast hakkad mõnitama. (Ehe näide tänapäeva kultuurist, kuidas luua echochamber) Aga millega sa ei nõustu ja miks?
_________________
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002




sõnum 10.03.2022 22:52:24 vasta tsitaadiga

ahvilõust kirjutas:
Debiilselt pikk mäng + kümnetes kopipasta koopad. Nii palju objekte ja vaenlasi kordub koguaeg. Milleks seda vaja


icon_lol.gif
Aga for real ma ise ka mõtlen, et tiba liiga pikaks on asi tehtud, story on ikka väga ligadi logadi ja väga.. noh ausalt öeldes HALB. Nagu.. võrrelge Elden Ringi storyt Unchartediga.
Neid copypaste koopaid JA vaenlasi olen ise ka juba märganud päris viisakas koguses kuid õnneks midagi päris siibrisse VEEL ei viska. Võibolla saan parema nägemuse kui alumine osa kaardist puhastatud ja liigun edasi.

Siiski 60eurtsi eest on mängu korralikult aga jah story võiks kordades parem olla ning korduvate koobaste (dungeonite) ja vanelaste asemel oleks lihtsalt võinud seda maailma veidi kokku tõmmata.

Aeron kirjutas:
Njaa, see on päis suur mäng.
47H seljataga, Limgravei boss tehtud, aga Limgrave-is on veel mõned asjad teha.
Hetkel kaardist omajagu juba lahti:
https://pasteboard.co/N7vK3BjqnTod.png


Ma varem vaatasin Steami aega aga total praeguse karakteriga on kuskil 25H ja peaaegu on see alumine osa kaardist tehtud, mingi 5-10h vist veel ja saab ka edasi ülespoole liikuda.
Su kaardil on ainult maapealne näidatud, palju maa all tehtud on? icon_biggrin.gif

_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 634 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 495
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Dj-E
HV veteran
Dj-E

liitunud: 19.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 11.03.2022 01:17:15 vasta tsitaadiga

labidas kirjutas:
Dj-E, Seda närvid läbi kommentaari saab ka otseselt sinu kommentaari kohta ju öelda, sest pmst mitte millegi pärast hakkad mõnitama. (Ehe näide tänapäeva kultuurist, kuidas luua echochamber) Aga millega sa ei nõustu ja miks?
Lugesid sa ikka tema kommentaari algusest lõpuni läbi? Ilmselt mitte. Selline keelekasutus viitab ebastabiilsele närvikavale. Kui sa sellist ajuvaba verbaalset sitta tolereerid siis ilmselt oled samal tasemel. Ma pole näinud ühtegi normaalset kommentaari tema poolt. Kogu aeg on mingi nutt ja hala, et kõik sitt.

Ja millisest lausest minu eelnevast postitusest sa lugesid välja, et mul on närvid läbi? Mingi koomik oled? icon_lol.gif

PS! Ma usun, et ahvilõusta minu "mõnitamine" küll ei morjenda. Sina tundud olevat mingi pehmeke, kes vist solvuks iga asja peale.
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002




sõnum 11.03.2022 04:43:35 vasta tsitaadiga

Rääkides copypaste vaenlastest siis nüüd hakkab küll tiba koppa ette viskama kuidas maailm lahendatud on.
Üks esimesi koopa bosse oli mingi kiisu.. siis tunde hiljem kohtasin pea copypaste layoutiga koobast kus oli sama kiisu aga jüngritega. NÜÜD.. veel kümme tundi hiljem leidsin taas uue koopa, sama sarnane layout jaaa... KAKS kiisut.. üks oli mingi spellcaster.
Nagu.. milleks? Pole vaja seda maailma nii suureks paisata kui bossimine muutub lihtsalt BOSS, BOSS with ads, TWO BOSSES.. mis järgmiseks? Viskavad kolm Margitit mulle vastu?

_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 634 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 495
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  ELDEN RING mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4, 5 ... 11, 12, 13  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.