Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  Delfi reklaamid ajavad hulluks - blokkija ei toimi märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4, 5 ... 25, 26, 27  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
Marie
HV Guru
Marie

liitunud: 23.06.2003




sõnum 17.06.2016 23:36:31 vasta tsitaadiga

Renka kirjutas:
...

Tundub, et sina oledki see kes delfi lehele reklaame valmistab, eks sellepärast sa ka põhimõtelisetl delfit külastada ei soovi või töötad kusagil mujal reklaamiosakonnas, miks muidu sa nii väga reklaamide kuvamist pooldad ja oled nii suur reklaami blokeerijate vastane.

_________________
CPU Power (Watt) icon_sad.gif Protsessorite voolutarve Pentium D 805 (4.1GHz) Full Load 474W thumbs_down.gif
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 74
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
softis
HV Guru
softis

liitunud: 07.09.2004




sõnum 17.06.2016 23:40:38 vasta tsitaadiga

Renka kirjutas:
softis kirjutas:
Renka, kui su veebilähe ärimudel eeldab kasutajate reklaamidega sõna otseses mõttes ülekülvamist, siis on see juba eos kaotanud.
Aga ei ole ju - sa endiselt tarbid teenust. Saaks aru, et inimesed sellisel juhul ei tarbiks teenust - siis muidugi hakataks mudelit ümber hindama.


Palun, ütle, et sa teed peenet huumorit icon_neutral.gif
Mul ei ole midagi reklaamide kui selliste vastu. Mul on nende sellises koguses peale surumise vastu nagu seda Delfi teeb. icon_rolleyes.gif

_________________
www.FunBox.ee - kvaliteetsed õhupallid, värvikad kostüümid ja kõik muu vajalik meeldejääva peo korraldamiseks!
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rex
HV Guru
rex

liitunud: 09.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 17.06.2016 23:44:01 vasta tsitaadiga

Renkat ja Tanelit kui siinse reklaami pealt elava keskkonna adminne ei tasu muidugi ka kividega loopida. Isegi kui HV hoiaks reklaamidega tagasihoidlikku profiili, kannatavad nad ikkagi puhtalt seetõttu, et muude portaalide (Delfi on musternäide, aga sugugi mitte ainuke) sodiuputuse tõttu võetakse adblockerid kasutusele ja kes see siis enam neid mingil lehel ekstra ikka välja lülitama hakkab... Mis neil muud ikka soovitada, kui et ärge siis kasutage neid teisi.
Kommentaarid: 247 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 226
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mega
HV Guru
mega

liitunud: 12.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 18.06.2016 00:00:40 vasta tsitaadiga

Tanel kirjutas:
Uudishimu äpp thumbs_up.gif


thumbs_up.gif thumbs_up.gif thumbs_up.gif

_________________
- censored -
Kommentaarid: 267 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 234
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rex
HV Guru
rex

liitunud: 09.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 18.06.2016 00:26:10 vasta tsitaadiga

Analoogia on piramisega: kuigi tootjal oleks võimalus rakendada oluliselt tõhusamat kaitset, ei tehta seda tihti just nimelt strateegilisel eesmärgil - pirajad tekitavad kriitilist massi ja küll siis leidub rohkem ka neid, kes maksavad. Kui Delfi oleks samasugune sitauputus ja samas ei leiduks ühtki viisi seda puhtamalt lugeda, oleksingi mina ilmselt ammu loobunud. Maksma ma selle eest tõesti ei hakkaks. Samasuguseid kasutajaid on tõenäoliselt väga suur hulk. Samas nad käivad ja loovad sisu - kommentaare (jätame nende väärtuse süvaanalüüsi hetkel kõrvale). Ja lugema tulevad ka need, kes ei oska reklaame vältida. Võibolla isegi klikivad mõnda kogenematusest. Surnud keskkonda pole aga kellelgi pikemalt asja.

Tanelil ja Renkal on selles teemas konkreetne huvide konflikt, vastasel korral oleks nad vast IT-inimestena isegi blokkimiseks näpunäiteid jagamas. Teisalt, kuigi kiusatus seda teha on ilmselt suur, ei ole seda teemat (ega analoogseid teisi) ka julmalt ära kustutatud. Kiitus selle eest!


viimati muutis rex 18.06.2016 00:30:05, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 247 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 226
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Renka
HV Guru
Renka

liitunud: 01.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 18.06.2016 00:28:14 vasta tsitaadiga

softis kirjutas:
Renka kirjutas:
softis kirjutas:
Renka, kui su veebilähe ärimudel eeldab kasutajate reklaamidega sõna otseses mõttes ülekülvamist, siis on see juba eos kaotanud.
Aga ei ole ju - sa endiselt tarbid teenust. Saaks aru, et inimesed sellisel juhul ei tarbiks teenust - siis muidugi hakataks mudelit ümber hindama.


Palun, ütle, et sa teed peenet huumorit icon_neutral.gif
Mul ei ole midagi reklaamide kui selliste vastu. Mul on nende sellises koguses peale surumise vastu nagu seda Delfi teeb. icon_rolleyes.gif
Aga selle asemel, et pooled (või mis see paras kogus oleks?) ära blokkida blokid sa siiski kõik? miks mitte valikuliselt blokkida neid mis tõesti häirivad?

Väga otsitud vabandused on üldiselt reklaamiblokkijate poolt. Õige viis reklaami ülekülluse vastu võidelda oleks siiski teenust mitte kasutada. Eriti kui teenusepakkuja poolt seatud teenuse kasutamise tingimused ei ole sobivad.

_________________
There is no place like 127.0.0.1

Vaata kasutaja äripakkumisi
PT: Frontend arendaja - Svelte / SvelteKit 0512
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
maichal16
HV vaatleja

liitunud: 06.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 18.06.2016 00:28:54 vasta tsitaadiga

Hinnavaatluses, nii foorumis kui põhilehel, on erinevad reklaambännerid, mida ABP "by default" ei bloki. Pole kordagi tekkinud vajadust neid ekstra blokeerida. Kui reklaam on asetatud nii, et ei häiri lehe üldist kasutust, siis ei ole mul sellega mingit probleemi. Delfi puhul näiteks see parempoolne rida reklaame, mis ääristab nende uudiseid, läheb samuti läbi default filtri - pole seda kunagi eraldi blokeerinud. Aga kui lehe taust on mingi silmi pimestav rõvedus ja igast äärest jooksevad mingid vilkuvad bännerid, siis sorri, aga see saab bloki. Mis puutub asja eetilisse külge, siis ma olen suht veendunud, et Delfi sisu tootjad pigem eelistavad reklaami blokeerivaid lugejaid reklaami tõttu "teenusest" loobuda otsustanud potentsiaalsetele lugejatele. Delfi juhtkonna suhtes sümpaatia puudub. See on nende enda otsus pool lehte vilkuvaks saastreklaamiks müüa. See, et mina nende vilkuva Maalehe bänneri ära blokin neid niipea pankrotti ei vii.
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Renka
HV Guru
Renka

liitunud: 01.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 18.06.2016 00:32:59 vasta tsitaadiga

rex kirjutas:
Analoogia on piramisega: kuigi tootjal oleks võimalus rakendada oluliselt tõhusamat kaitset, ei tehta seda tihti just nimelt strateegilisel eesmärgil - pirajad tekitavad kriitilist massi ja küll siis leidub rohkem ka neid, kes maksavad. Kui Delfi oleks samasugune sitauputus ja samas ei leiduks ühtki viisi seda puhtamalt lugeda, oleksingi mina ilmselt ammu loobunud. Maksma ma selle eest tõesti ei hakkaks. Samasuguseid kasutajaid on tõenäoliselt väga suur hulk. Samas nad käivad ja loovad sisu - kommentaare (jätame nende väärtuse süvaanalüüsi hetkel kõrvale). Ja lugema tulevad ka need, kes ei oska reklaame vältida. Võibolla isegi klikivad mõnda kogenematusest. Surnud keskkonda pole aga kellelgi pikemalt asja.
Selles on oma tõetera kindlasti sees. Samas sisu loomega tegelevad reaalselt vaid käputäis kasutajaid - kusjuures kuna nad panustavad keskkonda kui sellisesse siis tinglikult võib minu õiglustunde järgi neid mitte niiväga muidusõõjateks pidada. Kahjuks aga enamus lihtsalt tarbib teenust ja ei kavatsegi sellesse oma panust lisada.

Teistpidi on nn kriitilise massi tekitamisel samuti tõepõhi taga - kuid ka seda teatud piirini ja pigem väiksemate teenuste puhul.

_________________
There is no place like 127.0.0.1

Vaata kasutaja äripakkumisi
PT: Frontend arendaja - Svelte / SvelteKit 0512
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
A.S.
HV Guru

liitunud: 27.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 18.06.2016 09:10:45 vasta tsitaadiga

Renka kirjutas:
Aga selle asemel, et pooled (või mis see paras kogus oleks?) ära blokkida blokid sa siiski kõik? miks mitte valikuliselt blokkida neid mis tõesti häirivad?

Asi on ilmselt puhtinimlikus laiskuses, kõik reklaamid korraga ära blokeerida on lihtsam ja mugavam.
 
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dirty Harry
HV Guru

liitunud: 05.09.2002




sõnum 18.06.2016 11:05:17 vasta tsitaadiga

Renka kirjutas:

Väga otsitud vabandused on üldiselt reklaamiblokkijate poolt. Õige viis reklaami ülekülluse vastu võidelda oleks siiski teenust mitte kasutada. Eriti kui teenusepakkuja poolt seatud teenuse kasutamise tingimused ei ole sobivad.
Natuke olen nõus ja natuke pole ka.

Sest tegelikult on olemas täiesti reklaamivaba Eesti (ja mõnevõrra ka muid) uudiseid kajastav koht - http://www.err.ee/ . Samuti on seal olemas ka kollase alatooniga alamosa menu.err.ee kui peaks olema huvi kergemate uudiste vastu. Selles mõttes ei päde argument "aga kuskohast ma siis eestikeelseid uudiseid loen?!"

Küll aga ei ole ma nõus "kui ei meeldi siis ära tarbi" argumendiga. Kasvõi Delfi näitel on seal "Noorte Hääl", "Kinoveeb" ja "Täheke", millest just viimane on juba ajalooliselt väärt sisuga koht. Tõsi, näiteks "Tähekeses" on reklaami vähe aga kui vähegi klikkida ülalosas mõnele teisele Delfi alamosale siis lüüakse reklaamiga pikali. Just "Postimehe" näitel on eriti nõme, kuidas ka maksvatele "plussi" klientidele reklaame samamoodi näidatakse nagu kõigile teistele. Minu arvates on see väga kahepalgeline ja inetu käitumine.

Ahjaa - kui tahta sapiseid ja nõmedaid kommentaare lugeda siis pakub meie enda HinnaVaatluse foorum selleks küll ja küll võimalust. Neid ei pea ka Delfist või "Postimehest" minema hankima.
Kommentaarid: 178 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 144
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
degreal
HV veteran

liitunud: 07.01.2002



Online

sõnum 18.06.2016 11:29:49 vasta tsitaadiga

Aga kuidas saab olla nii et delfis peab olema solgiuputus et ellu jääda aga näiteks http://www.dailymail.co.uk saidil ei näe praktiliselt üldse reklaami?
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pots4t4j4
HV Guru

liitunud: 14.09.2002




sõnum 18.06.2016 11:46:28 vasta tsitaadiga

Delfi haldajad on haiged inimesed lihtsalt simple ja ärge tulge rääkima et seal mingit teenust pakutakse, mingid kirjaoskamatud klounid kopi pastevad google translate abil mingit jama lihtsalt ja seal käib inimesi sellepärast, et paljud teavad kahte saiti neti.ee ja delfi.ee, kui hästi läheb teavad postimeest ka. icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 488 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 396
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
softis
HV Guru
softis

liitunud: 07.09.2004




sõnum 19.06.2016 15:29:41 vasta tsitaadiga

Renka kirjutas:
softis kirjutas:

Palun, ütle, et sa teed peenet huumorit icon_neutral.gif
Mul ei ole midagi reklaamide kui selliste vastu. Mul on nende sellises koguses peale surumise vastu nagu seda Delfi teeb. icon_rolleyes.gif
Aga selle asemel, et pooled (või mis see paras kogus oleks?) ära blokkida blokid sa siiski kõik? miks mitte valikuliselt blokkida neid mis tõesti häirivad?

Väga otsitud vabandused on üldiselt reklaamiblokkijate poolt. Õige viis reklaami ülekülluse vastu võidelda oleks siiski teenust mitte kasutada. Eriti kui teenusepakkuja poolt seatud teenuse kasutamise tingimused ei ole sobivad.


Miks peaks kasutaja tegema midagi, et lehe sisu tarbimist soosiks?

Ära muretse, ma loen Delfit tegelikult päris vähe. Seda enam häribi see kui reklaam ämbriga näkku visatakse või siis tuleb oodata nende laadimise taga.

_________________
www.FunBox.ee - kvaliteetsed õhupallid, värvikad kostüümid ja kõik muu vajalik meeldejääva peo korraldamiseks!
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Riivo
HV Guru
Riivo

liitunud: 23.02.2004




sõnum 21.06.2016 16:06:19 vasta tsitaadiga

Kasutasin seni http://battleit.ee/filter2.txt, aga siin korduvalt viidatud http://adblock.ee/ on tõesti märksa asjalikum. Varem pidi Postimehes videode vaatamiseks reklaamid lubama, kuid adblock.ee filtriga töötavad videod ilusti.
Kommentaarid: 233 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 221
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olavsu1
külaline






sõnum 22.06.2016 08:46:57 vasta tsitaadiga

Tundub, et see on ka hädalistel puudu. See teeb rämpsu eemaldamise päris lihtsaks.
tagasi üles
kjaups
MeesKesTuliMetsast
kjaups

liitunud: 02.02.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 11.07.2016 22:12:01 vasta tsitaadiga

Delfiga on see adblock.ee filtritrid ilus ja tore, kuid Postimees lööb protsessori 100% peale, vendid põhja ja kõik browseri lehed jõnksutama, kuniks terve postimees.ee lehe on ära laadinud.
_________________
SNAP pildipank
Mul võivad mõned asjad viitega tulla, prioriteedid paigas.
M: Nodi ja privas 3D Touch V3.2 15€ + varu nõelad 1€ tk
Kommentaarid: 160 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Janis
HV Guru

liitunud: 30.11.2005




sõnum 11.07.2016 22:15:26 vasta tsitaadiga

kjaups kirjutas:
Delfiga on see adblock.ee filtritrid ilus ja tore, kuid Postimees lööb protsessori 100% peale, vendid põhja ja kõik browseri lehed jõnksutama, kuniks terve postimees.ee lehe on ära laadinud.

Adblocki optionitest " Allow some non-intrusive advertising" eest linnuke ära. thumbs_up.gif
Kommentaarid: 204 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 5 :: 170
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kjaups
MeesKesTuliMetsast
kjaups

liitunud: 02.02.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 11.07.2016 22:30:44 vasta tsitaadiga

Janis kirjutas:
kjaups kirjutas:
Delfiga on see adblock.ee filtritrid ilus ja tore, kuid Postimees lööb protsessori 100% peale, vendid põhja ja kõik browseri lehed jõnksutama, kuniks terve postimees.ee lehe on ära laadinud.

Adblocki optionitest " Allow some non-intrusive advertising" eest linnuke ära. thumbs_up.gif

Super thumbs_up.gif

_________________
SNAP pildipank
Mul võivad mõned asjad viitega tulla, prioriteedid paigas.
M: Nodi ja privas 3D Touch V3.2 15€ + varu nõelad 1€ tk
Kommentaarid: 160 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dirty Harry
HV Guru

liitunud: 05.09.2002




sõnum 11.07.2016 22:31:14 vasta tsitaadiga

Minu arvates on parim adblock eesti lehtede jaoks www.err.ee . Ma pole nüüd paar nädalat mitmeid eesti sitalehti (Delfi, PM, OL, Ekspress) külastanud ja oh üllatust - ei tunnegi, et millestki ilma jääks. Eesti Rahvusringhääling suudab väga hästi ja ilma halva maitseta asjad kokku võtta.
Kommentaarid: 178 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 144
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pinTero
HV veteran
pinTero

liitunud: 10.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 11.07.2016 23:35:35 vasta tsitaadiga

Kui ado.delfi.ee blokki saab, siis ilmub fallbackina nähtavale "sisereklaam". Muidu ei näita seda küll vist mitte kusagil.

Aga sellise delfi vastu ei oleks mul küll absoluutselt mitte midagi: (omanikele on ilmselt katastroof icon_lol.gif )
Spoiler Spoiler Spoiler


Aga samuti sekundeerin mõtet pigem külastada Rahvusringhäälingu lehti! thumbs_up.gif
Kommentaarid: 148 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Renq
HV veteran
Renq

liitunud: 21.12.2003




sõnum 11.07.2016 23:41:56 vasta tsitaadiga

pinTero kirjutas:
Kui ado.delfi.ee blokki saab, siis ilmub fallbackina nähtavale "sisereklaam". Muidu ei näita seda küll vist mitte kusagil.

Aga sellise delfi vastu ei oleks mul küll absoluutselt mitte midagi: (omanikele on ilmselt katastroof icon_lol.gif )
Spoiler Spoiler Spoiler


Aga samuti sekundeerin mõtet pigem külastada Rahvusringhäälingu lehti! thumbs_up.gif


Mul ei ole ka neid külgmisi reklaame, kuskil üleval pool on info kuidas need ka ära saada. Err oleks tore, kui see poleks valitsuse propagandamasin.
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pinTero
HV veteran
pinTero

liitunud: 10.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 11.07.2016 23:46:23 vasta tsitaadiga

Delfi 10 aastat tagasi:


Reklaame suht minimaalselt aga juba siis vist ohiti ja adblokitati päris kõvasti...
Kommentaarid: 148 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pots4t4j4
HV Guru

liitunud: 14.09.2002




sõnum 11.07.2016 23:47:56 vasta tsitaadiga

Minimaalselt, pime oled ? icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 488 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 396
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 11.07.2016 23:48:15 vasta tsitaadiga

HV 18 aastat tagasi icon_biggrin.gif
http://classic.hinnavaatlus.ee/vanahv/20.02.1998/

_________________
HV valuutakalkulaator
Kommentaarid: 461 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 12 :: 7 :: 356
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
pinTero
HV veteran
pinTero

liitunud: 10.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 11.07.2016 23:55:59 vasta tsitaadiga

pots4t4j4, üks bänner üleval ja ülejäänud külgedel. Võrdle seda nüüd praeguse õudusega - äärtel (taustal), üleval kaks tükki (poole suuremad), all ketrab mingi asi, lisaks uudise keskel autoplay'ga videod.

Tanel, AdBlock tõmbas lõdvalt kõik maha seal boss.gif Või siis teine võimalus... icon_redface.gif
Kommentaarid: 148 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  Delfi reklaamid ajavad hulluks - blokkija ei toimi mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4, 5 ... 25, 26, 27  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.