Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Dirt Rally märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4, 5 ... 67, 68, 69  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
W!ngs
HV kasutaja
W!ngs

liitunud: 14.01.2010




sõnum 01.05.2015 21:10:24 vasta tsitaadiga

Hetkel tundub suht ideaalne, kaua oodatud rally mäng ja seda alles early access staadiumis. Seni pole millegi kallal väga nuriseda ja devid ka aktiivsed.
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Jack.igg
HV kasutaja
Jack.igg

liitunud: 10.02.2013




sõnum 01.05.2015 22:07:19 vasta tsitaadiga

Dave20 kirjutas:
Gap kirjutas:
hõljub rajal icon_lol.gif


Jah, nagu rattad maast lahti tunne.


Jah mul sama jama. Eriti wales-i radadel audi quattro-ga. Tahaks nagu pöörata aga näe ei saa kohe silmaga näha ,et auto tugevalt hõljub raja kohal enamuse ajast.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Equinox
HV veteran
Equinox

liitunud: 05.04.2002




sõnum 01.05.2015 22:51:12 vasta tsitaadiga

prtv kirjutas:
Equinox, seadetest saab kaardilugeja delayd ka seada, oled seda ka näppinud juba?

Jah, ikka mul kõige lühema etteütlemise peale pandud. See nagu ei olegi nii väga probleem, kuigi mulle meeldib väga kui mulle just natuke enne kurvi öeldakse ette ehk siis üks kurv ette ennem kurvi. Muud takistused jne asjad võib varem juba märku anda. Aga probleem on just selles, et legendid ise kipuvad üsna vigased olema (eriti Kreekas sõittes olen tähele pannud), valed kurvinurgad, osad ohud ütlemata, jne. Selles mõttes oleks hädasti ikka vaja, et saaks ise oma legendi kokku panna. Muidugi see, et kaardilugeja räägib nõrga häälega, seda võiks ka parendada. Mul on mootorihääled, muud efekti hääled kõvasti maha võetud, co-driver 100% ja no ikka ei kuule mida ta seal monotoonselt sosistab omaette icon_cool.gif

Edit: Ahjaa suutsin Pro-le ka esimest korda Lancia Fulviaga Sweet Lambis koti pähe tõmmata, mõnus tunne oli küll, nagu oleks lotovõidu saanud icon_lol.gif

_________________
Live long and prosper!
RIP, Spock. Leonard Nimoy 1931-2015
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Dave20
HV veteran

liitunud: 18.01.2005




sõnum 01.05.2015 23:31:32 vasta tsitaadiga

Equinox, Kas kasutad ikka 5.1 kõlareid? Mina kuulen küll kaardilugejat väga hästi, hääl tuleb lausa eraldi kahest kõlarist ja teistest kõlaritest muu värk.Kui kasutad lihtsalt stereo kahte kõlarit, siis võib-olla jah tuleb ühtlane müra kõik kokku.
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 01.05.2015 23:38:55 vasta tsitaadiga

Ise pakuks ka, et heli sätted on paigast
_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004




sõnum 01.05.2015 23:47:21 vasta tsitaadiga

Tavalised stereokõrvaklapid ja nagu ka ei ole probleemi codriveri kuulmisel, isiklik eelistus on küll "Earlier", kuigi hea meelega võtaks "Earlier" ja "Normal" vahele, kui selline valik olemas oleks.
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Jack.igg
HV kasutaja
Jack.igg

liitunud: 10.02.2013




sõnum 02.05.2015 00:42:20 vasta tsitaadiga

mikk36 kirjutas:
Tavalised stereokõrvaklapid ja nagu ka ei ole probleemi codriveri kuulmisel, isiklik eelistus on küll "Earlier", kuigi hea meelega võtaks "Earlier" ja "Normal" vahele, kui selline valik olemas oleks.


Huvitav ma mängin ka kõrvaklappidega aga kapoti vaates kuulen vaevu ja nii kui panen armatuuri või siis salongi vaates siis lõugab mootor üle. Ma usun ,et nad muudavad seda natuke kuna paljud kurdavad seda. Hetkel ilma HUD-ita seetõttu mängida ei saa. Endal vahest mäng crashib selle error 41 tõttu mida nad pole veel suutnud fixida.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Gap
HV Guru
Gap

liitunud: 20.03.2006




sõnum 02.05.2015 00:47:16 vasta tsitaadiga

Sain nüüd natuke veel mängitud ja tulemused läksid paremaks veits. Alustasin eile esimest korda selle 60-ndate klassiga ja sõitsin ennast siis lõppkokkuvõttes 7-ndaks ,siis täna sõitsin sama klassi uuesti ja suutsin siis lõpetada 4 kohaga.. 1 kohani on ikka tükk maad mul minna icon_biggrin.gif Ühesõnaga ütleks et väga mõnus rallimäng on,raskelt meeldib.Graafika on päris ilus küll,pole midagi vaimustavat ,aga pole midagi hullu ka... eriti meeldib monte carlo,sai seal üks etapp isegi 3-s koht välja sõidetud... sellesmõttes et minu jaoks on ikka suht raske ,neid 90 kraadiseid kurve on raske mul läbida veel... proovisin siin käsipidurit ja gaasi peal hoida,siis mõned sellised kurvid õnnestus kuidagi läbida ilma välja sõitmiseta. Paar korda olen suutnud rehvi ka puruks sõita ja ühe korra sõitsin lihtsalt kummi tühjaks icon_lol.gif siis tuli uuesti alustada,kuna autot oli võimatu juhtida... kreekas on need tee äärsed kivid ikka päris ohtlikud .... nüüd peaks mul niipalju seda raha olema et saan ühe auto juba sealt 70-ndate klassist osta... ei tea kas siis lähevad need võidusummad suuremaks ka ? Tahaks neid 2010 autosi juba saada... radadest ootaks kõige rohkem soome etappi icon_razz.gif
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004




sõnum 02.05.2015 12:22:48 vasta tsitaadiga

Gap, lihtsalt kergelt pidurit tuleb 90 kraadi kurvis vajutada, käsipidur on liiga palju, kaotad aega sellega.
Ei ole ka miski pro sõitja, aga eile tuli lõpuks ära:
Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Equinox
HV veteran
Equinox

liitunud: 05.04.2002




sõnum 02.05.2015 15:54:19 vasta tsitaadiga

Mida rohkem sõitan, seda kodusemaks tunne läheb. Teen 60ndate kärjääri parasjagu (jõudnud kolmandale tasemele, team rank on 37, 70 on max nagu aru saan) ning nüüd mõlemad autod täielikult upgradetud. Ja no seadistamise koha pealt, pean ka enda sõnu tagasi võtma icon_razz1.gif Kui upgrade'iga saad autodel advanced setupi lahti, siis saab päris palju asju näppida (kuigi RBRis saab ikka natuke laiemalt) ning mis peamine, sätete muutmine muudab tuntavalt auto käitumist thumbs_up.gif Võtke kasvõi ainuüksi käigukasti käigu ülekannete sätted ning auto liikumine muutub oluliselt ja muudab palju loogilisemaks juhitavust. Selles mõttes, default seaded on jah ikkagi default ning kiireks sõiduks jääb neist juba puudu. Nende 60ndate autode vaikimisi käigukastid on ikka paras õudusunenägu võrreldes sellega mida saab pärast ise näppides teha. Ahjaa suutsin hüppelt maandudes ka esiklaasi ära lõhkuda, lihtsalt nii pikk õhulend oli, et maandus paraja kolksuga teele. Klaas läks aga teele siiski jäin icon_biggrin.gif Kohe saab 500 000CR-i täis kogutud, tiimi arendus on täies jõus beer_yum.gif NB! Ning tehke daily või muid online sõitem sealt saab korralikult raha, kui muidugi kiired olete icon_cool.gif

Hetkel minujaoks kõige suurmad probleemid on
1) kasinad rooli sättimise võimalused (Logitech G25 mul enamvähem mis sobib - steering deadzone 0%, saturation 100%, linearity 7),
2) kasin kaardilugeja
3) üsna kasutusvõimetu käsipidur,
4) väga kasin replay süsteem,
5) see, et miks ma ei saa kojamehi ise sisse lülitada, krt võtaks icon_razz.gif

_________________
Live long and prosper!
RIP, Spock. Leonard Nimoy 1931-2015
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
rocky-b
Kreisi kasutaja
rocky-b

liitunud: 06.06.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 02.05.2015 16:32:22 vasta tsitaadiga

Gap, mikk36, 90 kraadises kurvis tuleb Scandinavian flicki teha, kõige kiirem lahendus.
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Syncmahv
HV Guru
Syncmahv

liitunud: 01.01.2006




sõnum 02.05.2015 17:03:26 vasta tsitaadiga

Polnud ennem seda näinudki: https://www.dirtgame.com/uk/timeline

tsitaat:
May 2015

Pikes Peak Pack

Pikes Peak returns to DiRT. Rebuilt from the ground up and now featuring the modern full tarmac route alongside the mixed surface variant. We’ll also be including a full Hillclimb season mode and putting some Hillclimb Online events into the rotation. Obviously you’re going to need some wheels and you’ll find a collection of hillclimb cars added too.

June 2015

Tarmac Terrors

This month we’re heading to Germany to tackle some of the most technical and challenging tarmac stages in the world.

Classic Icons
This collection of classic rally cars are the cream of the crop, true rallying legends from days gone by and some of the finest machines you’ll ever have the privilege of driving.

July 2015

Rallycross Pack

Rallycross comes to DiRT Rally with two brand new circuits, a pack of rallycross super cars, a brand new single player career and of course fresh Online Events.

August 2015

PVP Pack

Competitive multiplayer comes to DiRT Rally for the first time.

Rallycross Expansion
Launching alongside the PVP Pack we’re also adding new cars and a new Rallycross circuit to the DiRT Rally roster.

September 2015

Flying Finland

We head to Finland for some of the fastest sections of road in rally with two legendary cars from two legendary drivers to go with it.

October 2015

Modern Masters

A whole new class of car for you to master in career containing some firm fan favourites

November 2015

Winter Wonderland

With a new environment to tackle and new cars to master can you keep your cool in this winter wonderland?
Kommentaarid: 108 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 102
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004




sõnum 02.05.2015 17:04:42 vasta tsitaadiga

rocky-b, ei toimi eriti esiveolisega.

Syncmahv, "Winter Wonderland" on eeldatavasti Rootsi?
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Gap
HV Guru
Gap

liitunud: 20.03.2006




sõnum 02.05.2015 17:31:17 vasta tsitaadiga

soome siis alles septembris icon_neutral.gif ... aga noh peaasi et lubatakse ja tuleb.... mikk36, loogiline oleks et winter wonderland on rootsi,aga teades codemastersi mineviku siis nad võivad panna mis iganes riigi kus on vähegi lumevõimalus icon_lol.gif (dirt3-s oli lumega sõit hoopis norras)
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
madness
HV veteran
madness

liitunud: 11.10.2004




sõnum 02.05.2015 17:33:44 vasta tsitaadiga

Äkki tuleb siis Eesti icon_lol.gif
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Gap
HV Guru
Gap

liitunud: 20.03.2006




sõnum 02.05.2015 17:39:36 vasta tsitaadiga

madness kirjutas:
Äkki tuleb siis Eesti icon_lol.gif


Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004




sõnum 02.05.2015 21:15:21 vasta tsitaadiga

madness kirjutas:
Äkki tuleb siis Eesti icon_lol.gif
Vaevalt, meil pole ühtegi suuremat talverallit siin ju?

Edit:
See kuramuse Lancia Stratos on ikka õudne pill. Liikumiseks peab mootor koguaeg 6000+ karjuma ja vaateväli pole ka just kõige vingem tänu kitsavõitu tuuleklaasile.
Raja lõpus oli ilmselt pulss juba vähemalt 140.
Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Gap
HV Guru
Gap

liitunud: 20.03.2006




sõnum 02.05.2015 21:24:11 vasta tsitaadiga

mikk36, sa sõidad ikka päris hästi. Mul ei lähe ükski rada niimoodi,ilma et peaks tegema recover vehicle v restart icon_lol.gif mõni üksik rada läheb natuke paremini.Millega sõidad muidu ? klaviatuuriga v puldiga ?
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004




sõnum 02.05.2015 21:43:08 vasta tsitaadiga

Gap kirjutas:
mikk36, sa sõidad ikka päris hästi. Mul ei lähe ükski rada niimoodi,ilma et peaks tegema recover vehicle v restart icon_lol.gif mõni üksik rada läheb natuke paremini.Millega sõidad muidu ? klaviatuuriga v puldiga ?
X360 pult
Sa parem ära küsi, mitu korda ma restarti tegin selle puhta sõidu jaoks icon_lol.gif
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kermu
HV kasutaja

liitunud: 30.12.2004




sõnum 03.05.2015 09:06:04 vasta tsitaadiga

Sõidate TCS ja stability control peal või maas ?
Kommentaarid: 36 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 36
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Jack.igg
HV kasutaja
Jack.igg

liitunud: 10.02.2013




sõnum 03.05.2015 09:17:16 vasta tsitaadiga

kermu kirjutas:
Sõidate TCS ja stability control peal või maas ?


Pole selles mängus proovinudki abs-i ja stabiilsus kontrolliga sõita. Ma millegi pärast arvan ,et muudavad liiga arcadeks juhitavuse.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kermu
HV kasutaja

liitunud: 30.12.2004




sõnum 03.05.2015 09:26:00 vasta tsitaadiga

Sain bmw lõpuks lahti, hääled viimase peal ja tagasillavedu lihtsalt on ülikaif.
Kommentaarid: 36 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 36
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Syncmahv
HV Guru
Syncmahv

liitunud: 01.01.2006




sõnum 03.05.2015 11:52:25 vasta tsitaadiga

kermu, Proovisin ka tagaveolisi, imo ford tundus palju juhitavam.
Endal seadest kõik abid maas, handbrake launch ja cockpit view peal. Pro tasemel päris karm mängida, üle 2 koha ei ole õnnestunud veel saada.
Kommentaarid: 108 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 102
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kermu
HV kasutaja

liitunud: 30.12.2004




sõnum 03.05.2015 12:22:44 vasta tsitaadiga

Klaviatuuriga mängijaid ka on ? 360 puldi peal tiba lihtsam, aga klaviatuuriga sõites fiiling parem.
Kommentaarid: 36 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 36
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Gap
HV Guru
Gap

liitunud: 20.03.2006




sõnum 03.05.2015 12:45:24 vasta tsitaadiga

kermu kirjutas:
Klaviatuuriga mängijaid ka on ? 360 puldi peal tiba lihtsam, aga klaviatuuriga sõites fiiling parem.


ma ei saa aru mis fiilingut sa seal klaviatuurist saad icon_rolleyes.gif ma arvan et kõige parema fiilingu saab rooliga mängides.ise mängin puldiga igasugusesid auto mänge juba ammu.ja ütleks et mitmetes kordades meeldib endale küll rohkem kui klaviatuuriga.


viimati muutis Gap 03.05.2015 13:00:07, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Dirt Rally mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4, 5 ... 67, 68, 69  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.