Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Elite: Dangerous märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4, 5 ... 16, 17, 18  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
Kris1
HV kasutaja

liitunud: 16.05.2011




sõnum 22.11.2014 23:43:01 vasta tsitaadiga

Timberg kirjutas:
edit 1
"the galaxy is so so big, its stupidly big icon_biggrin.gif"
Kuld.

Braben. icon_smile.gif

Nüüd on stream paremaks ka läinud.
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Timberg
ööKARU
Timberg

liitunud: 27.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 22.11.2014 23:46:23 vasta tsitaadiga

Spoiler Spoiler Spoiler

Veel kulda chatist.

Kusjuures sellle naiskirjaniku jutt oli lahe. Väga lahe taustalugu. Kurat oleks endal mänguga selline taust. Vinge oleks mängu sama palju oodata ning omada sellist sidet.


viimati muutis Timberg 22.11.2014 23:51:17, muudetud 2 korda
Kommentaarid: 337 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 268
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kris1
HV kasutaja

liitunud: 16.05.2011




sõnum 22.11.2014 23:50:31 vasta tsitaadiga

Timberg kirjutas:
Spoiler Spoiler Spoiler

Veel kulda chatist.

Kusjuures sellle naiskirjaniku jutt oli lahe. Väga lahe taustalugu. Kurat oleks endal mänguga selline taust. Vinge oleks mängu sama palju oodata ning omada sellist sidet.

chat jah kaootiline ja unmoderated. icon_biggrin.gif Michaeli habe päris kihvt icon_razz.gif

Aga jah huvitav jutt. icon_smile.gif

Michael Brookesi Elite raamat tuleb ka varsti välja, ma teised autorid jätan vahele, kuid tema oma tahaks küll lugeda. Ta on muidu pooleldi ka kirjanik (peale selle et Executive Producer), ja tema teised raamatud on päris häid hinnanguid saanud.


viimati muutis Kris1 22.11.2014 23:52:14, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Timberg
ööKARU
Timberg

liitunud: 27.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 22.11.2014 23:51:22 vasta tsitaadiga

Hmm. Vaata aga. Mängu ainel on tehtud ka audioraamatud. Huvitav oleks mingit previewi vms kuulata. Ma ise mängu taustaloost eriti ei tea. Huvitav.
Kommentaarid: 337 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 268
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kris1
HV kasutaja

liitunud: 16.05.2011




sõnum 22.11.2014 23:56:26 vasta tsitaadiga

Kes ei tea, siis kui mängu siseselt audio commiga teiste mängijatega rääkida, siis ta automaatselt muudab ka heli nagu siin Streamis.

Kerrash (teeb igareedest fännide streami) pluss devs session on päris hea. icon_smile.gif
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Timberg
ööKARU
Timberg

liitunud: 27.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 23.11.2014 00:01:49 vasta tsitaadiga

Kris1 kirjutas:
Kes ei tea, siis kui mängu siseselt audio commiga teiste mängijatega rääkida, siis ta automaatselt muudab ka heli nagu siin Streamis.

Kerrash (teeb igareedest fännide streami) pluss devs session on päris hea. icon_smile.gif

Kusjuures ma ise just mõtlesin, et "WTF voice moprhing"?

Edit: Palju õnne, beta on suletud.

LOL MIDA, päris hull üllatus. Meil on androidi app, millega saate mängus oma statte vaadata. No fuck off icon_biggrin.gif
ÜKs on kindel, star citizeni analoogne üritus saab olema suurema eelarvega icon_razz.gif
Kommentaarid: 337 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 268
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kris1
HV kasutaja

liitunud: 16.05.2011




sõnum 23.11.2014 00:07:10 vasta tsitaadiga

Timberg kirjutas:

Kusjuures ma ise just mõtlesin, et "WTF voice moprhing"?

youtubes on mõni hea video, ma ise pole audio comme proovinud.

Lõpus jäi mul natuke nägemata..kas app on juba ka Androidi peal? (teadsin et apple stores).

edit. kahju, et üritust rohkem ei näidata. Seal pidi veel kohapeal Q&A devvidega tulema, ja teised asjad. Aga eks see ka privileeg neile kes kohal on.
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Timberg
ööKARU
Timberg

liitunud: 27.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 23.11.2014 00:07:13 vasta tsitaadiga

Kris1 kirjutas:
Timberg kirjutas:

Kusjuures ma ise just mõtlesin, et "WTF voice moprhing"?

youtubes on mõni hea video, ma ise pole audio comme proovinud.

Lõpus jäi mul natuke nägemata..kas app on juba ka Androidi peal? (teadsin et apple stores).

Minu viga, kuulsin seda, mida eelasin, et kuulen. Ikka õunale jah.

tsitaat:
Originally Posted by Ozimandeus View Post
Why an iOS app? Andriod have the highest device market share on the planet..
It's written using 'Glide' so was probably easy to get up and running, no doubt others will follow, I don't have an Android phone at hand to see if it's available.
Kommentaarid: 337 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 268
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kris1
HV kasutaja

liitunud: 16.05.2011




sõnum 23.11.2014 00:36:22 vasta tsitaadiga

Vaatasin selle osa järgi mis mul vahele jäi (Twitchis lihtsalt past broadcasts). Single player combat tutoorialid siis järgmine kolmapäev kõigile preorderitele.

Ning nagu Braben ka mainis, app peaks varsti tulema ka androidile. Eks ta selline lisavidin ole, hea kui tuleb aga saab ka ilma hakkama. icon_smile.gif

edit. Keegi on pannud väikese klipi sellest capital ship battlest ka youtube:
(sarnasus natuke rohkem kui aasta taguse promoklipiga; päris kihvt efekt hyperspace minekul ja tulekul)
Spoiler Spoiler Spoiler

Ma olen natuke mõelnud kelle hüvanguks võiks mängus ehk tööle hakata, ja kaldun sinna Impeeriumi poolele icon_smile.gif
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Timberg
ööKARU
Timberg

liitunud: 27.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 23.11.2014 01:25:30 vasta tsitaadiga

Kris1 kirjutas:
Vaatasin selle osa järgi mis mul vahele jäi (Twitchis lihtsalt past broadcasts). Single player combat tutoorialid siis järgmine kolmapäev kõigile preorderitele.

Ning nagu Braben ka mainis, app peaks varsti tulema ka androidile. Eks ta selline lisavidin ole, hea kui tuleb aga saab ka ilma hakkama. icon_smile.gif

edit. Keegi on pannud väikese klipi sellest capital ship battlest ka youtube:
(sarnasus natuke rohkem kui aasta taguse promoklipiga; päris kihvt efekt hyperspace minekul ja tulekul)
Spoiler Spoiler Spoiler

Ma olen natuke mõelnud kelle hüvanguks võiks mängus ehk tööle hakata, ja kaldun sinna Impeeriumi poolele icon_smile.gif

See hyperspace moment meenutas mulle kangesti babylon 5 neid tõpraid, misiganes nende nimi oli icon_razz.gif

Miks sa impeeriumi poolele kaldud?

Ps, kuidas seal mängus nende factionite valikutega on. Kas saab hiljem muuta?
Mainiti twitchis, et mingid inimesed hakkavad spiooni mängima, kuiasd see töötab?
Kommentaarid: 337 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 268
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kris1
HV kasutaja

liitunud: 16.05.2011




sõnum 23.11.2014 02:27:14 vasta tsitaadiga

Timberg kirjutas:
Ps, kuidas seal mängus nende factionite valikutega on. Kas saab hiljem muuta?

Päris täpselt pole veel kõik teada, ja osa asju peaks alles 16.dets tulema (viimane Newsletter teasis et “Hengist Duval is sick” - ja Duval on imperaator, Impeeriumi juht. Viide ka sellele mida David Braben täna ütles, et käib omamoodi külm sõda erinevate faktsioonide vahel).

Osaliselt kirjeldan asju Brabeni jutu järgi (kes sellel teemal päris palju rääkinud) - sellist otsest "main storyt" ei tohiks mängus olla. Nagu mängu tagline ka ütleb - "blaze your own trail". Erinevate missioonide eest (pluss kaubandus, avastamine ja usun et ka bounty hunting mõjutab) saab erinevatelt faktsioonidelt reputatsiooni. Ise valid mis teed, ja keda aitab. Mida parem reputatsioon mingi faktsiooniga on, seda erinevaid missioone nad sulle pakuvad (vähemalt teoorias, alles neljapäevast Beta 3.9 on selline asi sees). Võtame kas või tänase Premiere streami lõpus olnud Impeeriumi emalaeva tuleku ja lahingu - eeldan et tegu oli mingi missiooniga (või võis ka olla lihtsalt Unintentified Signal Source eventiga - sündmused mis su skänner leiab kui planeetide vahel triivid. Lihtsalt sattusid sündmustele peale). Sinu valik on kas aitad ja keda aitad. Ja eeldan, et sellest tuleb erinevatelt osapooltelt reputatsiooni. Sa pole "lukus" kedagi abistama, keegi ei keela teiste heaks töötamas, aga siin tuleb ka tähele panne et kui oled mingeid asju mingi faktsiooni vastu teinud siis sul nendega ka mitte-sõbralik reputatsioon (jälle, Braben on rääkinud et nn. double-agent missioonid peaks millalgil ka mängu jõudma). Sellest tulebki sinu lugu. Veel ei tea mismoodi see kõik lõplikult välja hakkab nägema.

Miks ma Impeeriumi poolele kaldun? Ma päris tulihingeline patrioot neile poleks (kindlasti mitte), aga nad tunduvad huvitavad.Sellisest nn. lore'st pole väga palju teada, ma pole eelnevaid osasid ka mänginud. Federatsioon on liialt palju USAst inspiratsiooni saanud, ja ma pigem neid ei toeta. Alliance ehk selline iseseisvate süsteemide liit on sümpaatne, kuid kaldun arvama et ma pigem ehk toetaks Impeeriumi huve kui hakkaks väga iseseisvuse toetajaks (kuigi mingil määral küll). Arvan et lasen otsustada nii nagu missioonid ja olukorrad on, ja kujundan enda hoiaku vastavalt nendele.
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Timberg
ööKARU
Timberg

liitunud: 27.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 23.11.2014 21:13:24 vasta tsitaadiga

Nii. Kes peale Kris1 veel mängu soetanud/soetavad? Kui viitsite, siis võiks ka mõne lause visata selle kohta, miks mängu ostsite/ostate.
Kommentaarid: 337 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 268
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
karvane
HV kasutaja

liitunud: 26.07.2004




sõnum 23.11.2014 22:28:04 vasta tsitaadiga

Timberg kirjutas:
Nii. Kes peale Kris1 veel mängu soetanud/soetavad? Kui viitsite, siis võiks ka mõne lause visata selle kohta, miks mängu ostsite/ostate.


Lapsepõlve mälestused ajendasid seda kickstarteris toetama... liitusin ka Beta2'ga. Olen tiba sentimentaalne ja toetan tihti tagantjärele arendajaid, kuna lapsepõlves ei olnud ju nende mängud legaalselt saada.

Ja kuidagi tuleb oma scifi fixi rahuldada, enne kui Star Citizen välja tuleb.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Timberg
ööKARU
Timberg

liitunud: 27.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 23.11.2014 22:56:42 vasta tsitaadiga

karvane kirjutas:
Timberg kirjutas:
Nii. Kes peale Kris1 veel mängu soetanud/soetavad? Kui viitsite, siis võiks ka mõne lause visata selle kohta, miks mängu ostsite/ostate.


Lapsepõlve mälestused ajendasid seda kickstarteris toetama... liitusin ka Beta2'ga. Olen tiba sentimentaalne ja toetan tihti tagantjärele arendajaid, kuna lapsepõlves ei olnud ju nende mängud legaalselt saada.

Ja kuidagi tuleb oma scifi fixi rahuldada, enne kui Star Citizen välja tuleb.

Tunnen sinu põhjenduses ära osaliselt enda "ostan" põhjendust icon_razz.gif (mis ongi enamvähem sama).

Rääkides scifi fixist, elitest ja star citizenist saab olema huvitav see, kuhu on arendusega jõudnud elite dangerous sellleks ajaks, kui SC välja tuleb (palju on mängu sisu muutunud, kas mõni expansion juba väljas jne).
Kommentaarid: 337 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 268
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sukelduja
HV Guru
sukelduja

liitunud: 14.06.2007




sõnum 24.11.2014 13:34:48 vasta tsitaadiga

Timberg kirjutas:
Nii. Kes peale Kris1 veel mängu soetanud/soetavad? Kui viitsite, siis võiks ka mõne lause visata selle kohta, miks mängu ostsite/ostate.

Sai noorena kõvasti Elitet löödud.
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Redikate
HV veteran
Redikate

liitunud: 30.12.2005




sõnum 24.11.2014 14:39:35 vasta tsitaadiga

Ma soetan ka... põhiliselt sellepärast, et oculusest viimast välja võtta. Elite nimelt on praegu parim mida oculusega mängida.
_________________
http://nodejs.org/
"I'm also a person. Programming is just one thing I do."
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
madd0g
HV veteran
madd0g

liitunud: 05.10.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 25.11.2014 00:45:25 vasta tsitaadiga

Redikate, Oculusel pikslitest puudu ei jää? Tahaks ka, aga pildi kvaliteet ei ole üldse kiita.

Kuidas muidu gamepad toetus on?

_________________
Mõõdan üheksa korda enne kui lõikan, aga ikka on kuradi naljakas.
Kommentaarid: 120 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 108
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Redikate
HV veteran
Redikate

liitunud: 30.12.2005




sõnum 25.11.2014 21:09:50 vasta tsitaadiga

madd0g kirjutas:
Redikate, Oculusel pikslitest puudu ei jää? Tahaks ka, aga pildi kvaliteet ei ole üldse kiita.

Kuidas muidu gamepad toetus on?


Ilmselt jääb, kuid sellegi poolest proovin ära.

_________________
http://nodejs.org/
"I'm also a person. Programming is just one thing I do."
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
robin
Kreisi kasutaja
robin

liitunud: 25.01.2005




sõnum 25.11.2014 21:55:27 vasta tsitaadiga

Piksleid võiks olla natuke rohkem teksti lugemisel, aga kosmoses ringi lennates ei pane tähele. Vastik on see, et Galaxy map ei tööta VR režiimis väga, joystickiga pole mul seal midagi teha ja hiir liigub 2d pinnal, aga kaart ise on 3d, seega võimatu millelegi pihta saada. Olen lugenud, et peaks gamepadi peale mappima kaardi controlid, siis saaks üsna hästi, aga ise pole proovinud veel seda.
Kommentaarid: 54 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 50
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
C4ines
Kreisi kasutaja

liitunud: 20.08.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 26.11.2014 16:06:07 vasta tsitaadiga

Sõbrale sai kingitud sünnipäevaks, vaatan tema pealt, kuidas on ja siis ostan endale ka.
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kris1
HV kasutaja

liitunud: 16.05.2011




sõnum 27.11.2014 02:33:20 vasta tsitaadiga

Paar sõna neile kes mõtlevad veel, kas osta või mitte.

Elite on Elite. Ma pole eelmisi mänge mänginud, kuid enamvähem tean millega tegu (ED tegemisi jälgides on raske mitte teada, kuna paljude jaoks on tegu väga ikooniliste mängudega). Viimastel nädalatel olen palju lugenud kriitikat et pole seda, ja puudub too asi, ja et too kolmas veel väga puudulik. Ja ei vaidle üldse vastu. ED on ED, nii nagu ta on disainitud ja loodud (ja mis jätkub ka peale 16.dets). Mulle väga meeldivad rangelt jutustatud mängud - võib öelda et Mass Effect 2 on minu lemmikmäng - kuid Elite pole selline. Procedural generation (ei hakka praegu hea tõlke otsimisega vaeva nägema) võlu - see on Elite. Ei vaidle üldse vastu kui paljude jaoks tundub tühi (seda ta omamoodi on), ja täiesti nõus et paljud asjad võiks juures olla - ja seda "mängu täidet" (nagu DB on nimetanud - maja on püsti, nüüd vaja mööbel sisse panna) tuleb. Nagu Frontier ise on nimetatud - Elite on platvorm mida nad loodavad pidevalt täiendada. Kuhugile oli vaja joon tõmmata, ja nii see tõmmati 16.dets peale. Tahtsin sellist "mäng pole kõigi jaoks" pointi veel välja tuua (puust ja punaseks), sest olen viimaselajal päris palju sellistele arvamustele netiavarustes otsa sattunud (viimaselajal palju uusi mängijaid).

Praegu esimene nädal Gammat, ja kuigi tõenäoliselt tuleb statside wipe 16.dets, siis olen päris palju mänginud (plaanisin mitte väga pelada enne 16.dets, kuid ju siis midagi on mis paneb seda "tühja" mängu mängima icon_biggrin.gif ). On asju kus minu arvates Frontier pani kümnesse. Laevade tunnetus (liikumine) ja kogu dogfighting mehaanika. Jah, Elite laevad lendavad nagu lennukid, kuid las nad lendavad. Iga laev millega olen lennanud on olnud eri tunnetusega. Kogu bounty ja interdiction (laevade süsteemisiseselt liikumiselt nn. mahatõmbamine) on mõlemad head ideed ja head teostused (alati saab täiustada icon_smile.gif , ja kindlasti ka mingil moel tehakse kui mänguloojate postitusi lugeda, aga olen mõlemaga ka senisel kujul väga rahul). Minule kui astronoomiahuvilisele on väga suur tõmme et on püütid Linnutee galaktikat simuleerida. Latt on žanris kõrgele pandud. icon_smile.gif

Üks tähelepanek veel - Elite on selline mäng kus visatakse vette ja siis mängija ise vaadaku mis ja kuidas teeb. Isegi tutorialid on küllaltki pealiskaudsed. Sellel omad plussid ja miinused.

Panen lingid ka paarile videole mis nüüd silma hakanud. Esimene neist Isinona seiklused NeonRaveniga (mõlemad juba päris kuulsad mängijad oma videodega, minuarvates 2 parimat Elite videode tegijat), siin Elite jällegi selline mäng kus seiklusi tuleb ise luua, mitte loota et need ise sülle kukuvad. Teine video lihtsalt väike humoristlik (<- rõhk sellele sõnale icon_biggrin.gif ) pilguheit kuidas esimesed korrad kosmosejaamas dockimine võib olla.

Spoiler Spoiler Spoiler


Oleks huvitav teiste arvamusi lugeda (mis meeldib ja mis ei meeldi). Alates tänasest saavad preorderid mängu tutooriale proovida (vähemalt osasid neist).
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Redikate
HV veteran
Redikate

liitunud: 30.12.2005




sõnum 27.11.2014 12:56:56 vasta tsitaadiga

Proovisin ka eile siis Oculusega neid SP tutoriale.

Kohe kindlasti parim mäng mida mina Oculusega mänginud olen, space teema sobib ikka Oculusse väga hästi. Dogfighting oli epic ja koguaeg käis pea kuklasse.
Tavalistest Oculuse probleemidest ei pääsenud siiski siingi, teksi lugeda on raske ning minu GTX790'ga sujuvat 75 fps'i high peal ei saa (mediga mängis enamvähem).

Siiski kõikidele paandunud Elite fännidele ke seda igapäev mängivad, soovitan kindlasti Oculus ligi võtta thumbs_up.gif

_________________
http://nodejs.org/
"I'm also a person. Programming is just one thing I do."
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Timberg
ööKARU
Timberg

liitunud: 27.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 27.11.2014 14:33:52 vasta tsitaadiga

Redikate kirjutas:
Proovisin ka eile siis Oculusega neid SP tutoriale.

Kohe kindlasti parim mäng mida mina Oculusega mänginud olen, space teema sobib ikka Oculusse väga hästi. Dogfighting oli epic ja koguaeg käis pea kuklasse.
Tavalistest Oculuse probleemidest ei pääsenud siiski siingi, teksi lugeda on raske ning minu GTX790'ga sujuvat 75 fps'i high peal ei saa (mediga mängis enamvähem).

Siiski kõikidele paandunud Elite fännidele ke seda igapäev mängivad, soovitan kindlasti Oculus ligi võtta thumbs_up.gif

Miks? Ise ju räägid ka, et mängida ei saa. Teksti lugeda on raske ja reso on madal. Kunagi kindlasti, oculus või mõni sarnane seade, aga praegu ju korralikult nendega mängida ei saa.
Kommentaarid: 337 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 268
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sukelduja
HV Guru
sukelduja

liitunud: 14.06.2007




sõnum 27.11.2014 15:41:28 vasta tsitaadiga

Mnjah esimese tutoriali peale läks tund aega. ( peamiselt küll tflighti configa maadlemise peale ) Aga esimese korraga sai tehtud. 20+ aastat tagasi küll nii kergelt ei läinud. icon_smile.gif
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Timberg
ööKARU
Timberg

liitunud: 27.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 29.11.2014 02:17:24 vasta tsitaadiga

sukelduja kirjutas:
Mnjah esimese tutoriali peale läks tund aega. ( peamiselt küll tflighti configa maadlemise peale ) Aga esimese korraga sai tehtud. 20+ aastat tagasi küll nii kergelt ei läinud. icon_smile.gif

Huvitav. Hiire ja klaveriga sai enda meelest alla 5 minutiga tehtud. RÄägid selllest tutorialist, kus tuli lendu tõusta?

http://elite-dangerous.wikia.com/wiki/Category:Factions
lugesin siit poolte kohta. Kas on mõni hea youtube video mängu taustaloo ja poolte kohta?


Olen kuid mängu ostmise peale mõelnud, täna otsustasin ära. Protsess nägi välja umbes selline.

1. Kas mulle meeldib scifi?
Jah
2. Kas ma tahan kosmos lennata?
Jah
3. Kas ma saan lähiajal kosmoses lennata?
Ei.
4. Mis seda võiks asendada?
Mängud.
5. Millised?
Star Citizen, Space Engine, Universe Sandbox, X-seeria jne, No Mans Sky, Elite Dangerous
6. Millised nendest on väljas?
7. Millised nendest on mängitud?
Star Citizen on poolik, mu arvuti jääb aeglaseks, mängimine tunduvalt kallim ja kerge pay-to-win maik küles, seega otsustada tulevikus. Teised mängitud või pole väljas.
8. Elite Dangerous.

edit: iseenesest pull on see, et täna sai frontieri poest osta mängu 0 euroga. Loomullikult ostsin. Tõenäoliselt tootjad seda telllimust ei täida ja katkestavad, ehk pakutakse mignit soodukat või ei pakuta midagi ja öeldakse lihtsalt, et sorryp ood on katki. Ootan vastuse ära ja vastavalt selllele vaatan, kas saan mängu 0 euroga või ostan 40 euroga preorderi icon_razz.gif
Kommentaarid: 337 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 268
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Elite: Dangerous mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4, 5 ... 16, 17, 18  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.