Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum »  Elisa (üldine bränd, press ja teenindus) märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4, 5 ... 117, 118, 119  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
AKE
HV kasutaja

liitunud: 02.04.2009




sõnum 13.12.2010 13:01:45 vasta tsitaadiga

Aga lao oma küsimus FB Supportis letti:
http://www.facebook.com/elisaeesti?v=app_227698805184
Seal vastab Elisa Teenindaja live's ja saad kohe sotid selgeks, ei pea mõistatama.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
wayfaring
HV vaatleja
wayfaring

liitunud: 09.09.2010




sõnum 27.12.2010 17:54:37 vasta tsitaadiga

No mul pole ka Elisaga just kõige roosilisemad kokkupuuted. Sai ka see tore asi nimega Mint võetud. Kui laul täitsa toimis siis mingi moment kadusid kiirused madalaks ning ühendus kukkus pidevalt ära. Klienditeenindus teatas, et 3G netipulga kasutamise eelduseks pole 3G võrk, et kasutagu ma gprs/edge võrke. Nagu mida krdit. Teenusest sain lahti ilma leppetrahvi maksmata üksnes tänu tarbijakaitse ja Võsa-Petsiga ähvardamisele. Pole mingit tahtmist selle firmaga rohkem tegemist teha. icon_mad.gif
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
AKE
HV kasutaja

liitunud: 02.04.2009




sõnum 28.12.2010 11:27:21 vasta tsitaadiga

wayfaring kirjutas:
Võsa-Petsiga ähvardamisele
....Etsiga ei tahtnud ähvardada? monkey.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
wayfaring
HV vaatleja
wayfaring

liitunud: 09.09.2010




sõnum 28.12.2010 14:00:17 vasta tsitaadiga

See pähe ei tulnud, aga Petsist oli kasu küll. icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RIH0
HV kasutaja
RIH0

liitunud: 02.12.2004




sõnum 18.01.2011 12:12:21 vasta tsitaadiga

Olen Elisa klient olnud juba päris mitmeid aastaid. Oktoobrikuuni arvasin Elisast pigem neutraalselt.
Oli väikeseid arusaamatusi ja arvevigu ning arvehilinemisi, aga eelmise aasta oktoobri kuust läksid
asjad väga halvaks kätte. Nimelt õnnestus neil esitada valearve septembrikuu eest, mis tulenes
sellest, et kasseeriti topeltnumbri teenuse tõttu interneti kasutamise eest lisaks päevapiletile ka
megabaitide eest teiselt numbrilt kuna Elisa tehnilise vea tõttu aktiveeriti päevapilet valele numbrile.
Peale 2-te kuud korduvaid pöördumisi (mida sai vast kokku 6 tükki tehtud) milledega pidin alati
selle teemaga algusest peale hakkama suutsid nad aru saada, mis on juhtunud ja omapoolset viga
ka tunnistada. Kliendiga suheldes on nad asjatundmatud ja alati otsustab ja tegeleb asjaga keegi
teine, aga mitte klienditeenindaja ega ärikliendihaldur. Arvatavasti panustati sellele, et klient loobub
vaidlemast ja neelab selle jama alla. Vana aasta viimastel päevadel lubati teha krediitiarve ja see
asi korda saada.

Peale seda jama otsustasin, et ei kasuta enam topeltnumbri teenust, sest see lihtsalt toob kaasa
rohkem jama kui 2-e telefoni kasutamine. Samas viisin oma eranumbri ka välja perepaketist
üksikpaketti Mobiil Ekstra ja sellega kaasnesid järgmised üllatused.

Enne numbri omanikuvahetust küsisin kaks korda telefonitsi üle, et kui palju mulle läheb maksma
numbri omanikuvahetus ja uuele omanikule sobiva paketi valik. Mõlemal korral kinnitati mulle, et
see ei too kaasa lisakulutusi kui seda sooritatakse internetis iseteeninduse kaudu. Aga nagu oli
arvata, siis ka sellel korral keevitati lausa arusaamatuid numbreid juurde. Vähe sellest, et kasseeriti
paketivahetuse eest 75.- eek kuigi teenindaja ütles, et esmane paketivalik on tasuta ning lisaks
miinimumarvele ka arusaamatu eelmise perepaketi kuutasu osa 40.- eek. Õnneks peale kirjalikku
pöördumist pöörati see ülemaksustatud osa krediitarveks.

Seega. Kui teostad mingeid operatsioone Elisa võrgus, siis esmalt helista klienditeenindusse ja küsi
kõik asjad üle, sest iseteenindus neil ei tööta ja koduleht on puudulik. Siis on see vähenegi võimalus,
et sul nahka üle kõrvade ei tõmmata.
Kommentaarid: 36 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
interes
HV kasutaja
interes

liitunud: 07.05.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 28.01.2011 22:32:14 vasta tsitaadiga

Kuna ZTE Blade teemas ei lasta Elisa hinnakujundamist kommenteerida siis tuleb seda siin teha.

Ise ootasin ZTE Blade´i hea hinnaga, aga Elisa pani hoopis hinnaks 240euri. Arvestades mis hinnaga seda mujal müüakse on see Elisa poolt puhas röövimine.
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Y_S
HV kasutaja
Y_S

liitunud: 04.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 29.01.2011 02:50:19 vasta tsitaadiga

Mul mint strong pakett, elan suhtkoht masti all aga reaalselt pole seda 5megabitist kiirust mina veel näinud. Suht sageli on leviprobleemid või mast maas.
Nagu keegi juba eespool mainis on neil mingil põhjusel krooniline probleem arvete saatmisega - ei tule arved kohale ei paberkandjal ega elektrooniliselt. Ja ise nad väidavad, et raudselt on arve välja läinud - arvuti ju näitab nii. Kui mingi periood mõtlesin oma telefonid samuti elisasse üle kolida siis nüüd mõtlen pigem internetiteenus mõne teise operaatori käest võtta. Lühikese aja jooksul on tarbetut jama elisaga palju olnud.

_________________
O: vanemaid soundikaarte ISA siinile
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mõttetu mees
HV Guru

liitunud: 18.07.2003




sõnum 29.01.2011 15:17:50 vasta tsitaadiga

Elisa iseteeninduses paketti muutes võib üldse imesid juhtuda. Mul arvestati näiteks kuu arve ümber nii, et paketi sisaldunud tasuta data korrutati hoopis selle mõrvarliku 35EEK vms. MB läbi. Arve tuli ikka metsik. Helistasin klienditeenindusse, lubati õhtu jooksul tagasi helistada. Ootasin siis nädal aega seda õhtut ja ootaksin vist siiani. Igatahes ise näole andes ja kõvasti selgitustööd tehes sai asi õnneks lahenduse. Vana pakett oli täisside 200, uus Abipakett+mint, ehk peaaegu isetehtud praegune nutikas pakett, mida siis polnud.
Kommentaarid: 641 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 522
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tomz
HV veteran
tomz

liitunud: 02.10.2002




sõnum 31.01.2011 18:58:06 vasta tsitaadiga

interes kirjutas:
Kuna ZTE Blade teemas ei lasta Elisa hinnakujundamist kommenteerida siis tuleb seda siin teha.

Ise ootasin ZTE Blade´i hea hinnaga, aga Elisa pani hoopis hinnaks 240euri. Arvestades mis hinnaga seda mujal müüakse on see Elisa poolt puhas röövimine.


Kahju on sellest, et eesti seadused ei keela karmilt öeldes nö. "liigkasu" võtmist.

Selge on see, et see telefon tarnitakse hinnaga 100€ või odavamalt per tk = juurdehindlus üle 100% (täishinna juures - paketi orjusesse ei soovi paljud langeda).
Tegemist on mingi eesti kaupmeeste üleüldise käitumismalliga, kus võimalusel kooritakse kliendilt sada nahka, sest klient on loll ning alternatiivide puudumisel pole muud variant (näiteks kütuse hinnad - oletatavad kartellid jms).

Aga mis ma ikka halan, tarbin kallist teenust/toodet edasi ja olen õnnelik, et elan EV's, kus hinnad on kallid ja palgad ühed EU madalad icon_neutral.gif

_________________
Tom & Veronica around the world icon_smile.gif
Kommentaarid: 68 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
AKE
HV kasutaja

liitunud: 02.04.2009




sõnum 01.02.2011 11:02:59 vasta tsitaadiga

interes kirjutas:
Kuna ZTE Blade teemas ei lasta Elisa hinnakujundamist kommenteerida siis tuleb seda siin teha.
Ise ootasin ZTE Blade´i hea hinnaga, aga Elisa pani hoopis hinnaks 240euri.

Miks te koguaeg sellest 240 eurost räägite, kui koos paketiga on hind 120 euri? Ega ilma netipaketita pole väga mõtet nutitelefoni omada ja kui Elisa klient pole, siis võib ju osta omale EMTst imeodava ja paketivaba i-telefoni...
Ise soetasin eelmisel nädalal Elisast LG Optimus One P500, mis EMTs maksaks mulle 229.- ja Elisas on kliendihind 179.-. Ja minu jaoks ei ole selle telefoni kõvasti kallim hind EMT-s automaatselt võrdustatav röövimisega, sest keegi ei käsi mul sealt seda ju osta.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
interes
HV kasutaja
interes

liitunud: 07.05.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 01.02.2011 13:09:24 vasta tsitaadiga

Igalpool, kus ma telefoni kasutan on olemas wireless. ZTE Blade'il pole kliendihinda. Ise ostan telefone kliendihinnaga sealt kus hind parim on, muidugi ilma liitumise ja muu jamata.
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
AKE
HV kasutaja

liitunud: 02.04.2009




sõnum 01.02.2011 16:30:39 vasta tsitaadiga

Hinnajutu vahele häid uudiseid ka icon_wink.gif eriti neile, kes Rapla maakonnas pesitsevad (mh ka Kohila ümbrus)
Elisa avas täna 3,5G leviala Raplamaal - http://www.facebook.com/home.php#!/elisaeesti/posts/138725482857727
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pohmakas,
käed värisevad
pohmakas,

liitunud: 11.06.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 07.02.2011 18:24:28 vasta tsitaadiga

Ise olen mõnda aega juba Elisa kõnekaardi kasutaja, jätsin oma perepaketi kaardi sahtlinurka seisma, sest hinnad olid üsna kirved sellel, ülejäänud perekond endiselt selle peal. SIiani pole kõnekaardi kohta ühtegi halba sõna thumbs_up.gif.
Kommentaarid: 159 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 132
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
AKE
HV kasutaja

liitunud: 02.04.2009




sõnum 28.02.2011 19:24:15 vasta tsitaadiga

Kihnu naised avasid koostöös Elisaga erilise Kihnu kultuuri ja käsitööd tutvustava veebilehe, mille nimeks on Kihnu Kauba Maja. Elisa mobiilset internetti kasutavas internetipoes tutvustatakse ja müüakse vaid kõrgekvaliteedilist Kihnu käsitööd, trükiseid ja CD-sid.

http://www.elisa.ee/et/Eraklient/Firmast/Uudised/427/kihnu-saare-naised-asusid-kihnu-kasitood-muuma-oma-internetipoes

Väga kena sponsorlus Elisa poolt (Elisa toetab ettevõtmist tasuta mobiilse interneti ühendusega), Kihnu memmed on lahedad ja nende käsitöö vääriks laias maailmaski tunnustust.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mario.
HV Guru

liitunud: 25.07.2004




sõnum 09.03.2011 01:36:53 vasta tsitaadiga

Kuhu ma rikkis aparaadi viia võin? Igasse esindusse?
Kommentaarid: 274 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 2 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vahur
HV Guru
Vahur

liitunud: 01.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 09.03.2011 09:32:39 vasta tsitaadiga

MarioA. kirjutas:
Kuhu ma rikkis aparaadi viia võin? Igasse esindusse?

Ükskõik millisesse Elisa esindusse jah.
Kommentaarid: 456 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 386
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
reecebomb
HV vaatleja

liitunud: 04.04.2010




sõnum 09.03.2011 13:39:12 vasta tsitaadiga

copy paste ZTE Blade teemast:

Lühidalt seiklustest Elisa ja ZTE Blade`ga icon_smile.gif

Vana Samsa aeg sai mõne aasta kasutamise järel otsa, läks veits täitsa rikki ja mõtlesin, et ongi käes aeg muretseda endale näiteks nutitelefon, isegi pidas vana täitsa vapralt ju vastu. Varem ei tahtnud, kuna kõik touchscreen tel. tundusid kuidagi liiga kohmakad ja aeglased, välja arvatud see vahva, aga kallis hammustatud õuna logoga pleier, millega saab helistada ja vist paljaid naisi oli ka võimalik sellega netist piiluda.
Olin õnnega koos, sest Elisal oli pakkuda just selline mobiiltelefon, mida soovisin. Soodne, ent asjalik. Android OS, suur ja hea resoga multi-touch ekraan ja pretensioonitu, kuid stiilne välimus, imo great success!
Niisiis seadsin kuu eest sammud Elisa esinduse poole.

Tahtsin isendile ka reaalselt pilgu enne tehingut peale heita, kuid klienditeenindaja sõnul juhtus nii, et viimane osteti just enne mind ära, aga õnneks juba järgmisel päeval olevat tulemas uus laadung. Juba siis tekkis alateadvuses tilluke kahtlus ja leidsin, et tulen homme uuesti. Jalutasin mõtteid mõlgutades kaubanduskeskuses ringi ja ikkagi mõtlesin ümber.
Läksin esindusse tagasi ja otsustasin, et tulen vana numbriga Tele-2`st üle. See tähendas seda, et peab üle nädala oodama kuni number Elisasse üle tuleb. Oleks telefoni kohe seal samas esinduses olemas olnud , oleks uue numbri teinud, et telefoni koheselt kätte saada, oleks, oleks, Oleks on kuradi paha poiss!

Möödus üle nädala, käes on aeg telefonile järgi minna. Aja kokkuhoiu mõttes helistasin igaks juhuks klienditeenindusse, et teada saada, millises esinduses Blade reaalselt olemas on.
Kurvastuseks vastati, et ZTE telefone hetkel Eesti esindustes saada pole, aga õnneks lähiajal tuleb neid jälle. Soovitati minna igaksjuhuks esindusse broneerima, kui väga kiire on. (täitsa huvitav, et varem mulle ei bronnitud, kuna nutikas5`ga sai liituda ainult läbi selle telefoni). Olin alguses veits pissed, aga hiljem mõtlesin, et pole hullu. Minu vana Sugutung oli vahepeal otsustanud zombina taas funktsioneerida, mälus olevatele numbritele saab ühe nipi läbi tätsa edukalt helistada. Neti eest maksan selle paketiga praegult niisama.

Mõne päega järel läksin siis Elisasse oma uut telefoni bronnima. Seal öeldi, et pole vajadust, sest seekord on tulekul suurem koorem Zte`si, nii et igal juhiul peaks jätkuma. Paluti helistada tuleva nädala esmaspäeval, siis peaks täpne telefoni saabumise kuupäev teada olema, võimalik, et juba selleks ajaks on poodides olema. Asjad liiguvad paremuse poole, mõtlesin selle peale. Kuigi ütles mulle miski, et ma ei saa seda telefoni kunagi. Muidugi veidi murelikuks tegi ka fakt, et Elisa netipoest oli ZTE Blade haihtunud.

Teisipäev (01.03.11) sain infoks, et telefone on oodata kas kohe kohe sel reedel või järgmise nädala alguses.

Friday the 13th (edit 4th) helistasin Elisasse. Vastus, ZTE Blade on otsas ja rohkem neid Elisasse ei tule. Muidugi vabandati ja pakuti võimalus osta Sony Ericcson X8, ainult 10€ kallim.
icon_lol.gif okse.gif icon_lol.gif Ei viitsi siin kohal pikemalt heietada, võib öelda, et kaalusin Elisaga lepingu lõpetamist. Muidugi närvi ajas praegu ka see, et Elisa loosib uhkelt ZTE Blade oma feissbuukis nagu mingi heategija.

08.03.11 neelasin kibeduse alla ja läksin Elisasse ostma telefoni nimega LG P500 (oleks võinud selle X8 asemele panna tegelt), Zte Blade`i oleks tahtnud ikkagi neist kolmest kõige rohkem. Vaatasin ka seda lohutus varianti X8´t. Maineka firma nimest olenemata meenutas X8 mulle neid plastmass mängutelefone, mida äritakse Balta turu putkades. Pluss vastik krudisev plastmass korpus ja androidi võimalustele mittevastav ekraan (No offence X8 omanikud, kindlasti on muidu ok telefon).

surprise!!! onfire.gif Ei lubata LG`d osta, ainult X8`t on võimalik, kui sul on nutikas5 pakett. Ok, siis tuli välja, et otse välja ostes saab küll, aga järelmaksuga ei. Jõudsin kuu jooksul vahepeal lohutuseks muid vidinaid osta ja olin sunnitud ka haiguslehele, seega cash mõnda aega njetu. Timing strikes again!
Igal juhul klient tahab osta algsest telefonist, millega odava hinna läbi oma kliendiks meelitati (siiski tuli välja, et ZTE Blade oli hinna poolest maailma kallim Eestis), kallimat telefoni, kuid ei lubata icon_rolleyes.gif

FAKK JEEEAAH bananadance2.gif
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
AKE
HV kasutaja

liitunud: 02.04.2009




sõnum 09.03.2011 15:33:18 vasta tsitaadiga

tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Lemmy
Kreisi kasutaja


liitunud: 17.09.2003




sõnum 09.03.2011 16:33:01 vasta tsitaadiga

reecebomb, ehk soostud ka mainima, mis esindus(t)est "kvaliteetset" teenindust said?
_________________
Vähem möla, pikem samm!
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 38
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
reecebomb
HV vaatleja

liitunud: 04.04.2010




sõnum 09.03.2011 16:46:58 vasta tsitaadiga

Lemmy,

alguses Kristiines, pärast paar korda Virus ja vahepeal klienditeeninduse infotelefonil. Samas ei leia, et klienditeenidajad selles
segaduses mingi määrav roll oli, ei süüdista neid. Viimastel vestlustes mõisteti väga hästi, miks ma tahan Elisaga lepingut lõpetada. Tavaliselt ikka täiega üritatakse ümber veenda.
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mario.
HV Guru

liitunud: 25.07.2004




sõnum 30.03.2011 17:26:46 vasta tsitaadiga

http://elisa.ee/mint/#/kiireim-ja-katvaim-vork
On see leht ka teistel veidi katki? Seda flashi ei saa kerida, aga all on selgelt veel infot.


Kas Elisa e-mailidele üldse ei vasta? Sealt peaks saama ikka vähe personaalsemat ja kaalutletumat informatsiooni ning tagasisidet, aga võta näpust, vaikus.
Kommentaarid: 274 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 2 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
peab meeldima.
Kreisi kasutaja
peab meeldima.

liitunud: 02.08.2005




sõnum 30.03.2011 18:30:04 vasta tsitaadiga

Töötab ideaalselt. FF4 ja Win7 32bit.
_________________
Arbeit macht frei.
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
_marek
HV Guru
_marek

liitunud: 31.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 02.04.2011 23:22:23 vasta tsitaadiga

Otsin lihtsat, odavat, uut telefoni.
Silma on jäänud Nokia 1616.
Elionis: 39€
Tele2-s: 38€
Elisas: 31€
...
ja Elisa kõnekomplektis: 19,17€

Kas ma saan õigesti aru, et võin sealt kõnekomplektist selle telefoni välja võtta, suvalise kaardi sisse torgata ja nautida head telefoni?
Huvitav miks Elisal "vabamüügis" see 12 euri kallim on... icon_razz.gif
Kommentaarid: 130 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 118
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Riivo
HV Guru
Riivo

liitunud: 23.02.2004




sõnum 02.04.2011 23:37:49 vasta tsitaadiga

_marek kirjutas:
Huvitav miks Elisal "vabamüügis" see 12 euri kallim on... icon_razz.gif
Tõenäoliselt sest nad laiskvorstid pole viitsinud veebipoe hinda diiliga ajakohastada.
Kommentaarid: 233 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 221
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
peab meeldima.
Kreisi kasutaja
peab meeldima.

liitunud: 02.08.2005




sõnum 03.04.2011 08:44:19 vasta tsitaadiga

On kellelgi kogemusi kui kiirelt number Elisast EMT'i üle viiakse? Jutt oli kümnest päevast, ehk käib asi reaalsuses kiiremini icon_rolleyes.gif Leping sõlmitud numbri üle toomiseks eile.
_________________
Arbeit macht frei.
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum »  Elisa (üldine bränd, press ja teenindus) mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4, 5 ... 117, 118, 119  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.