Avaleht
uus teema   vasta Raud »  Mängukonsoolid ja konsoolimängud »  [3DS] Nintendo 3DS uudised/arutelu märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4, 5 ... 12, 13, 14  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
ToivoLep
Kreisi kasutaja

liitunud: 18.05.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 04.04.2011 00:29:22 vasta tsitaadiga

Flacko, kogu lugupidamise juures, Sina ju ei näegi 3Dd.
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Flacko
Joonistusmaniakk!
Flacko

liitunud: 02.03.2006




sõnum 04.04.2011 10:36:27 vasta tsitaadiga

Ma siiski sutsu loodsin et näeb, vb oli seal mingi teine tehnoloogia et saab näha aga tundub et ei töödand icon_sad.gif. Vähemalt saab 2D peale keerata ja ei pea kannatama topelt piltide ja uduses pildis. Kuid selle konsooli tahaks siiski kunagi osta, see joystick on hästi mugav. Ma eelistan alati joysticke dpadide asemel.
_________________
Flacko, the nutty weasel who loves blue cheese, Blyth's Reed Warbler and Devin Townsend!
Kommentaarid: 198 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 165
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
miisu112
HV vaatleja

liitunud: 26.03.2011




sõnum 07.04.2011 08:57:38 vasta tsitaadiga

välja tõesti ei hüppa aga sellel on sügavus thumbs_up.gif . ise ootan r4 mis mängiks 3d mänge.ja krdi kallid mängud thumbs_down.gif
_________________
Kui sa tundsid end pututatuna ,siis tea ,et keegi katsub sind.

So far , so good
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Gaudi
HV kasutaja
Gaudi

liitunud: 02.01.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 07.04.2011 09:28:12 vasta tsitaadiga

Ning hakkabki see piraatluse jutt pihta. Kui on tõesti suur soov 3DS'ga mängida, kogu mängude jaoks raha või osta neid kasutatult, saad soodsamalt. Või nagu siin foorumis eelnevalt öeldud on - mine tööle! icon_smile.gif
Kommentaarid: 38 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
miisu112
HV vaatleja

liitunud: 26.03.2011




sõnum 14.04.2011 09:54:23 vasta tsitaadiga

aga miks ka mitte .ei ühe korraliku r4 saad palju soodsamalt+mängud.minu hariduse ning eelkõige vanusega ei taha mind sel keerulisel ajal küll tõõle =nii et käime koolis edasi icon_biggrin.gif
_________________
Kui sa tundsid end pututatuna ,siis tea ,et keegi katsub sind.

So far , so good
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
terry
Kreisi kasutaja
terry

liitunud: 05.03.2007




sõnum 14.04.2011 14:06:03 vasta tsitaadiga

miisu112 kirjutas:
aga miks ka mitte .ei ühe korraliku r4 saad palju soodsamalt+mängud
Veidi rumal asi, millega kiidelda.
_________________
[Puldimurdja soovitab] Retropeldik: Siin on Game Boy kollektsiooni blogipost
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
KillerXP
HV Guru
KillerXP

liitunud: 18.11.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 15.04.2011 01:25:22 vasta tsitaadiga

Kes siin soodsalt konsooli tahab jaekaubandusest siis hetkel tundub, et kaubamaja on üks parimaid pakkumisi vist hetkel (tuli täna uudiskirjaga)

http://www.kaubamaja.ee/index.php?id=19750&article=22491
279€
265,05€ <> -5% partnerkaardiga
251,10€ <> -10% partnerkaardiga (sünnipäeva ajal nt)

https://www.hinnavaatlus.ee/products/pricelist/?FirmID=&Product=nintendo+3ds&minPrice=&maxPrice=&START=&Sort=3&Order=0 <-- HV-s võiks tegelikult keegi ka toote konsoolide alla lisada. Endal neid õigusi pole. Igatahes seal on eestist kõige odavam 269€ OnOff, odavam on ainult pixmanias aga seda ilmselt kõik ei eelista.
Kommentaarid: 87 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
miisu112
HV vaatleja

liitunud: 26.03.2011




sõnum 20.04.2011 18:30:16 vasta tsitaadiga

terry kirjutas:
miisu112 kirjutas:
aga miks ka mitte .ei ühe korraliku r4 saad palju soodsamalt+mängud
Veidi rumal asi, millega kiidelda.

Ma ei saa sinust aru võibolla ma olen noor ja loll aga võibolla sa selgitaks lahti millega ma kiitlesin siis nii kangesti icon_mad.gif .Palun vabandust kui see sind solvas aga selgita mulle mis sind häirib icon_question.gif .

Saaremaal saab 3ds mänge ainult ettetellimisel icon_cry.gif

_________________
Kui sa tundsid end pututatuna ,siis tea ,et keegi katsub sind.

So far , so good
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
beastbeats
HV Guru
beastbeats

liitunud: 26.12.2006




sõnum 20.04.2011 18:43:44 vasta tsitaadiga

miisu112, HV's (ja ka paljudes teistes foorumites) on heaks tavaks "piramisest" kõva häälega mitte rääkida - sellega näitad sa lugupidamatust mängude arendajate ja levitajate suhtes...
_________________
Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna...
M: Uus/pakendis Fjern Fjork Titanium Forked Spoon - 10€
Kommentaarid: 360 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 277
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Gaudi
HV kasutaja
Gaudi

liitunud: 02.01.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 21.04.2011 10:10:14 vasta tsitaadiga

Nagu eelkõneleja ütles, on tegemist lugupidamatusega, teiseks näitab see inimese moraali puudulikkust. Ma tahan ka igasuguseid asju, kuid ma ei hakka selle pärast sahkerdama - ma annan endale mõista, et mul ei ole antud asja jaoks piisavalt finantsi ning vastavalt vajadusele otsustan, kas kogun selle jaoks raha või loobun sootuks selle ostmisest - s*tt lugu, kuid elu on selline.

miisu112, sinu nooruses on tõesti raske tööd leida. Taskuraha sa ju ometi saad? Sea prioriteedid paika ning kogu raha selleks, mida sa tõesti soovid. Kannatlikkus on voorus. icon_wink.gif

Uku
Kommentaarid: 38 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
stuart
HV vaatleja

liitunud: 08.10.2007




sõnum 21.04.2011 10:25:49 vasta tsitaadiga

Vaat , kus moraalijüngrid väljas siin. Tore kui oma moraalsust rakendaksite ka muudes elu valdkondades. Muidu olete lihtsalt silmakirjatsejad.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Flacko
Joonistusmaniakk!
Flacko

liitunud: 02.03.2006




sõnum 21.04.2011 10:35:18 vasta tsitaadiga

Sellepärast ma ostangi orikaid, et ei taha näidata end cheapina et ei jaksa mängu osta aga konsooli jaksan vms. Ja samuti et näidata lugupidamist mängutegijate ees, kes mängu vaevaga teevad ja selle vaeva eest raha saavad. Kuna 3DS on atm kallis, siis ootan kui odavamaks läheb ja rohkem mänge tuleb, praegu on nii vähe mänge alles et minu jaoks ei leidu seal praegu midagi kui rereleased...
_________________
Flacko, the nutty weasel who loves blue cheese, Blyth's Reed Warbler and Devin Townsend!
Kommentaarid: 198 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 165
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
iDemon
HV Guru
iDemon

liitunud: 03.11.2006




sõnum 21.04.2011 10:40:59 vasta tsitaadiga

Flacko kirjutas:
Sellepärast ma ostangi orikaid, et ei taha näidata end cheapina


lol'd.
Spoiler Spoiler Spoiler


Anyway - midagigi positiivset : Super Mario 3DS Might Be Out This Year
Kommentaarid: 122 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 104
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Flacko
Joonistusmaniakk!
Flacko

liitunud: 02.03.2006




sõnum 21.04.2011 11:02:46 vasta tsitaadiga

Mis siin naerda icon_razz.gif? Kui konsooli jaksan osta aga mänge sellele mitte, siis mina ju tunnen end haledana et ei suuda nüüd mängu endale osta vaid teen pira. Sellepärast ostangi originaale. Kui olen endale juba selle kinnisidee peale võtnud et ostan originaale, siis teen ka seda. Minu jaoks on kuidagi imelik või võigas käeshoida midagi, mille eest raha pole maksnud ja siis ei kutsu mängima vaid on kuidagi väga lihtsalt kätte saadud, aga mulle meeldib vaeva näha ja oodata ja koguda raha selle jaoks, siis tekib ka selline hea tunne et tahad mängu mängida, sest oled vaeva näinud selle jaoks.
_________________
Flacko, the nutty weasel who loves blue cheese, Blyth's Reed Warbler and Devin Townsend!
Kommentaarid: 198 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 165
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ToivoLep
Kreisi kasutaja

liitunud: 18.05.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 21.04.2011 11:51:50 vasta tsitaadiga

Njah... mulle meeldib R4 sellepärast, et ei viitsi kogu aeg kui kuhugi minek on hunnikus kiipe kaasa tassida. Aga Flackol on taas õigus, orig karbis ostetud mäng on magusam mängida. Samas aga mõne mängueest 45 eurot pimedas välja käia. Oleks ikka vihane küll kui mingi elujura ostan. Siis vihaga ostad veel ühe mängu ja siis tahaks ju veel ühte ja nii võibki suure palavikuga korraga paarisaja euro eest mänge osta:)

Aga kahjuks olen ma korduvalt kuulnud vabandust - ma olen pea kõik konsoolid ostnud, mänge ma küll enam ei ostal Need inimesed on neandertallase riismed tänapäeval kes ei saa aru mis on kest ja mis on sisu. Sellised primaadid vist ostavad 2 golfi ja ühe honda ka stiilis, ma olen kõik maailma autod kokku ostnud, legaalset kütust küll enam never ostma ei pea.

Ühesõnaga kõik piragu palju aga ise soovivad aga avalikku kohta ei ole küll mõtet uhkeldama tulla, et grrrrr olen nii äge persoon grrrrr olen piraja. Grrrr, tunnustage mind ja lutsige mu pirajast... grrrr näppu.
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
firemark
HV Guru
firemark

liitunud: 11.03.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 21.04.2011 16:14:07 vasta tsitaadiga

Sain seda seadet ka just proovitud, jõhkralt äge värk ikka. Kui Sony teeks samuti 3D PSP siis ilmselt ainule see oleks parem.
_________________
PS4 PSN: markomoisa
Kommentaarid: 101 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 92
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Gaudi
HV kasutaja
Gaudi

liitunud: 02.01.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 21.04.2011 16:44:02 vasta tsitaadiga

http://en.wikipedia.org/wiki/Gran_Turismo_3DS

Lollid naljad. eusa_wall.gif
Kommentaarid: 38 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
miisu112
HV vaatleja

liitunud: 26.03.2011




sõnum 24.04.2011 10:35:50 vasta tsitaadiga

olgu olgu ma enam ei räägi p**********t valju häälega(see ei tähenda ,et ma seda ei teeks).Ja muide kas keegi teab millal see update tuleb (see millega tuleb interneti ja särgid värgid)ma tean ,et mais aga kuupäeva ka on vä???

lollid naljad jah

_________________
Kui sa tundsid end pututatuna ,siis tea ,et keegi katsub sind.

So far , so good
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
beastbeats
HV Guru
beastbeats

liitunud: 26.12.2006




sõnum 28.04.2011 21:18:27 vasta tsitaadiga

http://vgplus.blogspot.com/2011/04/region-free-test-on-all-3ds-games.html
icon_sad.gif

_________________
Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna...
M: Uus/pakendis Fjern Fjork Titanium Forked Spoon - 10€
Kommentaarid: 360 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 277
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
miisu112
HV vaatleja

liitunud: 26.03.2011




sõnum 29.05.2011 16:33:05 vasta tsitaadiga

Millal update tuleb? ootan pikki silmi seda( kui vaba aega on siis wi-fi sisse ja uus katse) ja nüüd ma ise vastan oma enese püstitatud küsimusele : 7. juuni(7 th june)
Nii ,et veel natukene aega kannatamist icon_rolleyes.gif

_________________
Kui sa tundsid end pututatuna ,siis tea ,et keegi katsub sind.

So far , so good
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Gaudi
HV kasutaja
Gaudi

liitunud: 02.01.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 29.05.2011 17:27:32 vasta tsitaadiga

Kas keegi omanikest viitsiks kommenteerida, et kuidas on mängida DS'i mänge 3DS'i peal?
Kommentaarid: 38 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Shade
Kreisi kasutaja

liitunud: 15.10.2005




sõnum 30.05.2011 11:44:42 vasta tsitaadiga

Gaudi kirjutas:
Kas keegi omanikest viitsiks kommenteerida, et kuidas on mängida DS'i mänge 3DS'i peal?

Väga suurt vahet ausaltöeldes pole versus DSI/DSI XL. Mulle tundus et touch screen oli vähemalt parema pildi kvaliteediga ja joysticku nupp teeb mängimise päris mugavaks.
Proovisin Super Mario 64 ja New Super Mariot.

_________________
GT: janrist
PSN: janrist
Just for fun: Mängupunker
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Godhand
Kreisi kasutaja
Godhand

liitunud: 17.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 31.05.2011 00:53:03 vasta tsitaadiga

Ma vastan hoopis väikse arvustuse väga rohmaka esmatrükiga. Suuri kirjavigu ärge väga tähele pange, kuid järsku on kellelegi konsooli ostu üle otsustamisel abi (eriti kui mul on tunne, et Digis arvustuse kirjutanud Martin Mets ei ole konsooli tegelikult üle kahe minuti käes hoidnud).

Nintendo 3DS konsool ehk midagi uut, midagi vana, midagi laenatut ja... okei, sinist seekord ei ole.

Nintendo 3DS on hetkel turu uusim kaasaskantav mängukonsool ja nagu nimestki näha, omab ka tema kahte ekraani (vihje: DS tähendab „dual screen“), millest üks on puutetundlik. Eriomadusena/reklaaminipina näitab ta 3DSi jaoks loodud mänge kolmemõõtmelistena, kuid erinevalt kinolinal „Avatari“ ja „Kariibi mere piraatide“ vahtimisest ei ole selleks tarvis tüütuid ning ebamugavaid prille. Ega kirjutatavas arvustuses muud midagi öelda ei saagi, kui et see täiesti töötab, kuid selle asemel, et asjad ekraanist väljapoole kargaksid, mängib 3DS hoopiski sügavusega. Kõige paremini tuleb efekt vast esile mängus „Pro Evolution Soccer 2011 3D“, kus Player-kaameraga mängides tundub tõesti, et piilud mängija selja tagant väljaku teise otsa. Väga vahva, kuid prillivabal 3Dl on üks tõsine miinus - efekti nägemiseks pead leidma enda jaoks nn. õige koha ja 3DSi sellest kohast võimalikult vähe liigutama, muidu kaob 3D-vaade hetkeks ära. Siit ka 3DSi esimene proovikivi: Eestimaa teed. Meil ju liigeldakse suhteliselt ekstreemsetes teeoludes: uusrikaste poolt põllumaadele rajatud külakestes on kruusateed, üldkasutatavad asfaltteed on auklikuks sõidetud ja ühistransport pidurdab/kiirendab kogu aeg. Seega esimene kivi 3DSi kapsaaeda on asjaolu, et kaasaskantav konsool pole põrmugi nii kaasaskantav. Samas, kui kasutad konsooli põõsa all istudes, pole hullu midagi. Rääkides kaasaskantavusest, võib lendu saata kohe ka teise kivimüraka (nagu Kalevi pojad juba, ainult pilluvad mingeid lahmakaid): aku kestvus. Vanade DS-idega sai harjutud sellega, et aku kestab stabiilselt 6-8 tundi, ekraaniheledust maha keerates ka üle kümne tunni. Enne Tartusse sõitu laadisid aku täis, jalutasid linna peal, istusid bussi tagasi ja said nii sinna kui ka tagasi sõites rahumeeli mängida. 3DS peab ilmselt vastu täpselt ühe otsa, nii et Tartus peaks kusagilt seinakontakti otsima ja konsooli kolmeks tunniks laadima panema. Nimelt kestab 3DSi aku olenevalt sellest, mida sa hetkel kasutad, 2,5-4 tundi. Õnneks hakkame me nutitelefonidega töötades (susi neid söögu) sellega harjuma, et meie elektroonilisi kullakesi iga kuue tunni tagant toitma peab.

Konsool ise on üleni läikiv ja täiesti kohutav sõrmejälje- ja tolmumagnet. Kuna vastavat asja kaasa pole pandud, siis on konsooliga koos täiesti kohustuslik muretseda pisike mikrofiiberlapike, selline, millega näiteks prille puhastatakse. Muidu hakkavad tolmukübekesed 3D-ekraanil päris ruttu häirima ja rikuvad kasutusmõnu. Käes istub konsool samas täiesti kenasti, Nintendo on olnud ka piisavalt kena ja lisanud konsoolile analoogkangi, mis näiteks vana Super Mario 64 mängimise palju mõnusamaks teeb. Nupud on paigutatud nagu eelmistelgi DS-idel, ainult Start ja Select on asetatud puutetundiku ekraani alla ja nende vahele on pistetud Home-nupp, mis sind ükskõik mis rakendusest 3DSi peamenüüsse tagasi viib. Teistkordse vajutusega rakendus taasavatakse. Ainuke, mis mind nuppude paigutuse juures häiris, oli see, et näiteks pikemaajalisel PESi mängimisel hakkasid käed natuke krampi kiskuma, kuid ilmselt on minu käed natuke liiga suured, et üle tunni aja kandilist 3DSi oma haardes hoida ja samal ajal L ja R õlanuppe vajutades ka muid klahve klõpsida. Lisaks on puutepliiatsi ots väljatõmbamiseks tsipa liiga lühikeselt näha, ehk ma ei saa seda teha enam sama mugavalt kui näiteks DSi puhul, kus pliiatsi sai välja libistada ühe näpuliigutusega, ilma pilku ekraanilt tõstmata.
Negatiivse asjana peab mainima seda, et kui olin esimest korda konsooli sulgenud ja uuesti avanud, vaatasid mulle ülemiselt ekraanilt vastu alumise ekraani jäljed. Jah, alumine ekraan läheb ülemise vastu, kui konsool hooletumalt sulgeda. Peale seda hakkasin kasutama konsooliga kaasas olnud valget plastikulehte, et ekraanid omavahel kokku ei läheks ja alumine ülemist ära ei kriibiks.

Kalleid kaas-Nintendo fänne kindlasti huvitab ka mängude ja tarkvara pool. Olgu siis kohe ära öeldud, et 3DS mängib edukalt ka vanemaid DS-i mänge, kuid seal 3D-efekti näha ei saa ja ülemist laiekraani samuti täies mahus ei täideta. Lisaks on 3DSi ekraanid parema resolutsiooniga, mis annab DS-i mängudele tsipa karvasema ilme. Et sellest hoiduda, hoia DS-i mängu ikoonile klõpsamise ajal all Start või Select nuppu ja mäng käivitub originaalsuuruses (mänguekraanide ümber on tumedad „aknaraamid“). Mängu vahetamiseks soovitab kasutusjuhend seekord konsooli välja lülitada. DSi puhul võis mängukaardi igal ajal välja klõpsata, 3DSi puhul töötab see vaid menüüs olles. Mängus sees kaardi eemaldamine lõppeb lihtsalt musta ekraaniga.
Ülemise ekraani kõrval on 3D-nupuke, mida libistades saab määrata mängus kasutatava 3D-efekti mõjusust. Täiesti alla tõmmatuna muudab see nupuke 3DSi ekraanipildi kahemõõtmeliseks, mis säästab natuke rohkem akut ning laseb sinu selja taga tunglevatel semudel paremini ekraanil toimuvat jälgida. Lisaks on näiteks Street Fighter IVs täiesti tuntav mängu sujuvuse kasv, 30lt kaadrilt sekundis 3D-s 60le kaadrile sekundis 2D-s.
Lisaks on menüüst leitav kaamerafunktsioon, millega on võimalik klõpsida nii 3D kui ka 2D fotosid. Piltide kvaliteet jätab küll soovida, eriti hämaramas siseruumivalguses, kuid õues teeb oma töö ära nagu paari aasta vanune mobiiltelefon; muusikamängija, mis oskab nüüd LÕPUKS ette mängida ka MP3sid (kuid ainult siis, kui konsool on avatud... mis mõttes, Nintendo, kui ma tahan muusikat kuulata, tahan ma ju aparaati ka taskus kanda...aga mitte lahtiselt) ning mõned mängud. Face Raiders laseb sul klõpsida pilte erinevatest nägudest, kleepida neid propelleritega kiiverkärbeste külge ja siis neid mööda tuba taga ajada ning tulistada. Augmented Reality kasutab konsooliga kaasa tulevaid kaardikesi, et inimkeskkonda tekitada erinevaid mänge ja tegelasi, millega siis aega veeta. Lisaks on võimalik sisse lülitada StreetPass, mis otsib sinu läheduses viibivaid 3DS-konsoole, vahetab nendega tervitusi, Mii-tegelasi ja mänguinfot. Viimane funktsioon on muidugi Eestis väga vähetõenäoline, kuigi mul endal õnnestus vähemalt üks StreetPass Rocca-al-Mare keskuses juba napsata (küllap oli turist).

Olgu siis, liikudes temaga eriti midagi teha pole, aku ka vastu ei pea... aga milleks siis asja üldse muretseda? Chillimiseks-hängimiseks-mängimiseks. 3DS on tehtud minu silmis niivõrd-kuivõrd „hängimispõlvkonnale“ ning selliseks otstarbeks sobib konsool suurepäraselt. Kujutlege ise: peate sõpradega kohtuma Solarise keskuses. Jõuad natuke varem kohale, ostad endale tsipa näksimist ning klõpsad 3DSi sisse. Juba on leitud WiFi-leviala, konsool peilib välja oma „liigikaaslasi“ möödujate taskutes/kottides ja vahetab nendega tervitusi ning kuna traadita Internetti juba ronisime, siis on paras aeg Street Fighteris mõne prantslase või kelle iganes selg prügiseks teha. Jõuavad kohale esimesed sõbrad, klõpsad Street Fighteri Home-klahviga kinni ning käivitad 3DSi kaamerafunktsiooni ja teed igast saabuvast semust ühe 3D-foto. Juttu puhudes ja näksi nosides paned taustaks mängima 3DSi Music Playeri, mis annab võimaluse kasvõi Getter Jaani eurolaulule heliefekte juurde panna... jne jne. Kuna sa konsooli niikuinii ühe sellise koosviibimise jooksul tõenäoliselt üle paari tunni ei kasuta, siis peab aku ka täpselt parajalt vastu. Tõsimeelse mänguri jaoks aga peavad 3DSi maha müüma/“päästma“ mängud, mida praegu on saadaval alles käputäis ja nendestki vähestest on veel vähemad mänguri silmis head. Oodakem pingsalt sügist, kus ka mänguvalik peaks täienema, tulekul on ju lisaks Nintendo enda pärlitele (Super Mario 3DS, Zelda) ka Konamilt Metal Gear Solid 3 port, Capcomilt 2 Resident Evili mängu ja palju muud põnevat. Kui teil on Nintendo käsikonsooli ost ees ja raha natuke rohkem üle ning soovite 3DSi kasutada ülalkirjeldatud viisil (või sellele sarnaselt), siis olge lahked, tehniliselt on aparaat fantastiline ja ilma prillideta 3D-efekti nägemine on kogemus omaette.

Minu poolt konsoolile tublid 7 tugrikut 10st.
Kommentaarid: 80 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 75
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
beastbeats
HV Guru
beastbeats

liitunud: 26.12.2006




sõnum 31.05.2011 01:10:26 vasta tsitaadiga

Godhand, mõni foto lisaks ja võiks ka siia postitada:
https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewforum.php?f=45

_________________
Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna...
M: Uus/pakendis Fjern Fjork Titanium Forked Spoon - 10€
Kommentaarid: 360 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 277
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Godhand
Kreisi kasutaja
Godhand

liitunud: 17.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 31.05.2011 01:21:35 vasta tsitaadiga

Teen seda, kuid ilmselt homme, vaja natuke juurde ka veel kirjutada. Aitab küll täna ööseks icon_smile.gif
Kommentaarid: 80 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 75
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Raud »  Mängukonsoolid ja konsoolimängud »  [3DS] Nintendo 3DS uudised/arutelu mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4, 5 ... 12, 13, 14  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.