Avaleht
uus teema   See teema on lukus, sa ei saa siin muuta postitusi või vastata teemale! Hinnavaatlus »  HV üritused »  Tulge looma maailma pikimat WC järjekorda! märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
NATAS999
HV Guru

liitunud: 02.04.2007




sõnum 19.03.2010 23:36:38 vasta tsitaadiga

Jerry, ei ole need huugobossi armaani riietes härrasmeestest ärijuhid jms kontingent targem midagi. ennast nende alla ei liigita, aga äbarik olen küll ja looduses, tunnistan ausalt, üle nädala kindlalt vastu ei peaks.
_________________
"Kuidas on see hea?"
-Auto kirurgia kliinik
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Jerry
4K külmavana
Jerry

liitunud: 01.02.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 19.03.2010 23:41:42 vasta tsitaadiga

ma just mõtlesin pikaküüneblondiinide asemel linnainimesed kirjutada aga tundus, et see on liiga üldistav icon_biggrin.gif
aga ise jääks ellu ka ürgtingimustes icon_cool.gif

_________________
Kes meie maale tulnud on ja kellel siin ei meeldi –
me rajad lahkelt lahti on, las minna, kui ei meeldi /Hando Runnel
Kommentaarid: 131 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 105
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kännuämmelg
HV Guru
kännuämmelg

liitunud: 27.08.2002




sõnum 19.03.2010 23:45:00 vasta tsitaadiga

NATAS999 kirjutas:
Jerry, ei ole need huugobossi armaani riietes härrasmeestest ärijuhid jms kontingent targem midagi. ennast nende alla ei liigita, aga äbarik olen küll ja looduses, tunnistan ausalt, üle nädala kindlalt vastu ei peaks.

selge, siis viimsel kohtupäeval saan Sinu peale loota- laenad oma aupakliku turja, millelt ronides küünitades ehk õnnestub minul, kes ma ennast äbarikuks ei pea, ninake pasa seest välja pista icon_cool.gif
Kommentaarid: 242 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 204
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arm2004
HV Guru
arm2004

liitunud: 20.05.2003




sõnum 19.03.2010 23:49:36 vasta tsitaadiga

NATAS999, arenenud maad hakkavad vähemalt aru saama, et loodust võiks ehk veidi säästa ja päästa mis päästa annab. titetulistajad jõuavad selle järelduseni vist sadade aastate pärast. ja selleks ajaks on nad oma tohutu massiga kõik viimseni ja lõplikult hävitanud icon_rolleyes.gif
_________________
nooope!
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Zanzhu
Kreisi kasutaja

liitunud: 07.09.2009




sõnum 20.03.2010 00:04:54 vasta tsitaadiga

NATAS999 kirjutas:
Jerry, ei ole need huugobossi armaani riietes härrasmeestest ärijuhid jms kontingent targem midagi.


Ma vist kvalifitseeruks selliseks piznizmaniks. Aga ürgtingimustes jääks pigem mina ellu kui need võmbad marketingi ja accountinguosakonnast icon_lol.gif

Pigem on ikka nii et need õrnemad siidikäpad teevad "spetsialistitöid" kus saab oma nutsu regulaarselt kätte aga riskialtim (ellujääjam) isane ronib leadershippi. Piisavalt seda firmaüritustel nagu paintballimisel jne nähtud.

Enne kui sa siin valesti järeldama hakkad siis ma ei mõtle mingit majandusjuhti võimaitea kuidas seda eesti keeles nimetatakse, kes hangib paberit peldikusse ja printerisse ning teritab pastakaid. Antud isikul on tavaliselt ka kõige ulmem visitka.
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Max Powers
 

liitunud: 21.03.2003




sõnum 20.03.2010 00:07:40 vasta tsitaadiga

Ei, tulemus nagu tavaliselt. Keskmine HinnaVaatluse kasutaja teab une pealt kuidas lennukit Ülemiste järvelt päästa ja maailmalõpu elab ka probleemideta üle.
Kommentaarid: 215 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arm2004
HV Guru
arm2004

liitunud: 20.05.2003




sõnum 20.03.2010 00:41:46 vasta tsitaadiga

maailmalõpp pole probleem - mul on kiiresti püstitatav telk, 2 akukruvikeerjat ja AAA patareisid sööv USB-laadija telefoni ja handsfree tarvis icon_exclaim.gif
_________________
nooope!
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kännuämmelg
HV Guru
kännuämmelg

liitunud: 27.08.2002




sõnum 20.03.2010 01:19:51 vasta tsitaadiga

Max Powers kirjutas:
Ei, tulemus nagu tavaliselt. Keskmine HinnaVaatluse kasutaja teab une pealt kuidas lennukit Ülemiste järvelt päästa ja maailmalõpu elab ka probleemideta üle.

ma tegelikult ei läinud sellepärast täna töölegi- lootsin, et nad ikka helistavad.. aga ilmselt ei osanud nad mind mobiiliga kodust otsidagi ja sellepärast läks ülemistel nagu läks icon_razz1.gif
Kommentaarid: 242 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 204
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vipi666
HV Guru
vipi666

liitunud: 22.07.2007




sõnum 20.03.2010 11:50:40 vasta tsitaadiga

Ehk paistab homme päike,võtke vett,peske aknad puhtaks,päike paistab sisse ja sellevõrra peate laelampe vähem põletama!
Praktiline ja ilus.

Sellised peldikusabad... need saavad vajalikud tunduda vaid korraldajatele,justament oma ego upitamiseks ja vähestele lpllidele,kes loodavad ennnast õhtustes uudistes ehk näha...

_________________
* kui ma väike olin panin raudtee peale kive ja vaatasin kuidas rong nendest üle sõidab.
üxkord jäi rong seisma ja rongijuht viskas mind suure mutriga vastu jalga.
*mulle meeldib teistele inimestele anda asju hoida ja siis kõrvalt vaadata ja naerda kuidas keegi seisab asi käes
Kommentaarid: 625 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 8 :: 6 :: 456
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tbit
HV Guru

liitunud: 27.04.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 20.03.2010 14:17:11 vasta tsitaadiga

A kui nagu see peller ääreni täis situtakse siis nagu misosas me neegrist targemad oleme, ma tahaks aga ei saa aru mis või kes sest midagi võidab. Või seistakse lihtsalt pelleri ükse taga pool tundi ja vajutakse pärast vaikselt laiali.
Join a Guinness World Record attempt – and help solve a global crisis at the same time. Ma väga ootan kuidas see lahendatakse ja mis on lahendus icon_smile.gif.

_________________
DVD is da 4483MB :-/)
|OSTAN|-> T43 pikk jahutus
Kommentaarid: 264 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 229
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
inc
HV veteran
inc

liitunud: 18.04.2004




sõnum 20.03.2010 14:57:27 vasta tsitaadiga

Keegi sellest über-feil üritusest pilte saaks ka teha? või noh...selle mitte toimumisest? icon_lol.gif
Kommentaarid: 65 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 62
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Lauri0112
HV veteran
Lauri0112

liitunud: 03.10.2006




sõnum 20.03.2010 15:00:06 vasta tsitaadiga

Keegi võiks hoopis video teha, kuidas 4km pikkune järjekord keksib icon_lol.gif
Eeldusel, et kõigil ikka peldikusse asja on, mitte ei seisa seal tühja.
Kommentaarid: 61 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Duckhead
HV veteran
Duckhead

liitunud: 07.02.2003




sõnum 20.03.2010 17:21:56 vasta tsitaadiga

3GHZ kirjutas:
No olgu siis kuidas sa tahad, vahet ei ole, järgmise 100-200 aastaga oleme me siit läinud.

krt kas viitsibki nii kaua elada icon_rolleyes.gif

_________________
ÄRA KOORMA PENSIONIKASSAT, SURE ÕIGEAEGSELT!!!
Kommentaarid: 74 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 68
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001



Online

sõnum 20.03.2010 17:47:11 vasta tsitaadiga

Teema püstitus meil on vale ja mõttetu - see säästmine ei anna meil mingit kasu.
Rootslased ja soomlased on teinud seda debiilsust läbi, meil teevad vanamuttid seda ja see põhjustab meil vaid probleeme ja lisakulu.
Probleem peitub hoopis selles, et nende riikide valitsused pole investeerinud veepuhastusse... jah on kuivad kohad, aga need tekitatud päris valdavas osas valede põlluharimisvõtetega.
Kommentaarid: 234 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 200
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
iceincube
HV veteran
iceincube

liitunud: 18.11.2005




sõnum 20.03.2010 19:23:20 vasta tsitaadiga

andero12 kirjutas:
Minuarust väga normaalne üritus/eesmärk. Ja palun, hoidke oma halvad kommentaarid ja kritiseerimised omateada.

Halvad ja kritiseerivad kommentaarid on vägagi vajalikud, et oma tegevust analüüsida ja mõelda mis sai valesti ja teinekord asja õieti teha. Kui keegi midaig ei ütleks, siis jäkski mulje, et kõik on OK kuigi tegelikult seda pole.


Eks kahju on ikka, et lapsed surevad kuna neid sigitati sellisesse keskkonda nagu seal on- nemad pole otseselt süüdi.
Aga kui ma vee jätan peale pelleris tõmmamata siis, ei ilmu see kulutamata vesi magically nende hüti ette.
Kliimasoojenemine sellest on aga liiga kaudne minuarust.


Siit huvitav küsimus ka lisaks. Kas valge inimene saaks hakkama sealses keskonnas?
Kui ei saa, siis on probleem vist lihstalt halvas geograafiises asukohas hoopis vms.

------- EDIT --------------

See vend tundub küll igastahes asjalikum kui pelleri järjekord (kuigi jah, see on vist tähelepanu saamiseks)

http://www.youtube.com/watch?v=govC4Ie_Z3U What is the Uncultured Project?

Iseasi palju seal tegu on juba PR'iga. Pealegi kergelt tundub "õnge asemel kala andmise" projektiga, kuid siiski.
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
inca
HV Guru
inca

liitunud: 02.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 20.03.2010 23:28:08 vasta tsitaadiga

Njah, mul käis ka naine Mongoolias vabatahtlikuna lastekodu lapsi aitamas. Noh temal oli tore ja lastel oli ka tore, aga kahtlustan et see oli ka kõik.
Kooli ehitamine ja hariduse andmine on siiski sellised asjad, mida võib toetada. Küpsise ja muu säärase osas tuleb aga skeptiliseks jääda. See, et neile paar tsisterni puhast vett orgunnime, ei ole tõesti mingi lahendus.

_________________
KASS
Kommentaarid: 166 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 155
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Max Powers
 

liitunud: 21.03.2003




sõnum 20.03.2010 23:32:25 vasta tsitaadiga

tsitaat:

paar tsisterni puhast vett orgunnime


Kust see tsisterni jutt tuli?
Alles oli mingi jutt, kuidas üks ~10 aastane kogus raha ja siis lasi selle eest ühte aafrika külla kaevu ehitada.
Kommentaarid: 215 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Jann1
HV Guru
Jann1

liitunud: 03.12.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 20.03.2010 23:39:38 vasta tsitaadiga

Tulge looma maailma pikimat WC järjekorda! poleks ehk õigem?

Parandage kui eksin!?
Kommentaarid: 143 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 127
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
freeroam88
HV vaatleja

liitunud: 01.03.2009




sõnum 20.03.2010 23:44:38 vasta tsitaadiga

No mis jama te ajate... vastasite, et tehke parem tööd seal järjekorras seismise asemel. Mis kasulikku tööd te teete siis??? Istute kodus sööte krõpsu nagunii ja need, kes reaalselt pühapäeval tööd teevad ostavad selle eest mingi mööblieseme, mille tulemusena nõudlus suureneb ja järjest rohkem puid maha raiutakse. Või ostetakse siis õlu ja lõpuks aetakse mõni laps linnatänavate vahel alla. Pealegi, enamus teist ei tee üldse mingit ÕIGET TÖÖD, tegu on lihtsalt vaheltkasu võtmisega.. see teema on üldse väga put*is.
20 aasta pärast vinguvad, et miks varem midagi ette ei võetud ja süüdistavad siis valitsust.... päris nii need imed ei juhtu.

Ja kas on vahet, mitu neegrit veepuuduse tõttu sureb? olgu see siis 10 000 või 100 000.. inimelu on inimelu..

elasin end veits välja. vabandage. icon_confused.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
NATAS999
HV Guru

liitunud: 02.04.2007




sõnum 20.03.2010 23:45:13 vasta tsitaadiga

inca, mida nad seal selle haridusega peale küll hakkavad? mida seal üldse õpetatakse neile? kuidas jumal paari päevaga maailma tegi ja aadama ja eeva paradiisist välja viskas või siis, et kuidas head ameeriklased WW2 maailma päästsid? või õpetatakse selliseid asju, millest seal reaalselt kasu on?
_________________
"Kuidas on see hea?"
-Auto kirurgia kliinik
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sakurai
HV veteran
Sakurai

liitunud: 31.03.2006




sõnum 21.03.2010 00:10:27 vasta tsitaadiga

Nalja kui palju siin teemas. Minupoolt teile palju edu seal seismises, aga arvan et sellest et inimesed teadlikud probleemist on, on vähe.
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 3 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vipi666
HV Guru
vipi666

liitunud: 22.07.2007




sõnum 21.03.2010 00:20:38 vasta tsitaadiga

Õpetama peaks lorusid jah.
Praegu peaks Aafrikas valitsema uskumus,et kui imikuid vägistada,saab AIDSist lahti. icon_evil.gif
Ärategijad mehed võiksid minna järjekorras külmetamise asemele sinna selgitustööle!

_________________
* kui ma väike olin panin raudtee peale kive ja vaatasin kuidas rong nendest üle sõidab.
üxkord jäi rong seisma ja rongijuht viskas mind suure mutriga vastu jalga.
*mulle meeldib teistele inimestele anda asju hoida ja siis kõrvalt vaadata ja naerda kuidas keegi seisab asi käes
Kommentaarid: 625 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 8 :: 6 :: 456
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 21.03.2010 00:46:01 vasta tsitaadiga

iga mats peaks sülitama purki ja need purgid saatma aafrikasse, usun et see sülg on puhtam kui nende hetke vesi ( ei taha kedagi solvata) thumbs_up.gif
_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Smir
HV kasutaja

liitunud: 01.12.2004




sõnum 21.03.2010 01:21:36 vasta tsitaadiga

Pole viitsinud teemasse süveneda, aga usun, et veepuudus on küll viimane asi mis meid kunagi kottima hakkab. Kui ma õigesti mäletan, on terve meie planeet 70% ulatuses veega kaetud ja vee puhastamine ei ole mingi tuumafüüsika.
See, kui inimesed seal maailma pikimas peldikujärjekorras seisavad ja hakkavad vähem vett kulutama ei aita sittagi. Kui selle järjekorra mõte on mingi korjandus teha, pole ka sellel mõtet, sest see raha lihtsalt ei jõua läbi igasuguste vahendajate, korraldajate ja kurat teab mis süsteemide sinna mille jaoks see mõeldud on.
Projektid nagu see ja "world jump day" jmt üritused on igast MTÜ-dele tegelikult ainsaks tuluallikaks ja nendest tuludest saavad nad endale uued autod liisida, tehnikat soetada ja särkide, kottide ning muu taolise träni müügist päris hea kopika teenida.
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 43
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arm2004
HV Guru
arm2004

liitunud: 20.05.2003




sõnum 21.03.2010 01:25:51 vasta tsitaadiga

freeroam88 kirjutas:
No mis jama te ajate... vastasite, et tehke parem tööd seal järjekorras seismise asemel. Mis kasulikku tööd te teete siis??? Istute kodus sööte krõpsu nagunii ja need, kes reaalselt pühapäeval tööd teevad ostavad selle eest mingi mööblieseme, mille tulemusena nõudlus suureneb ja järjest rohkem puid maha raiutakse. Või ostetakse siis õlu ja lõpuks aetakse mõni laps linnatänavate vahel alla. Pealegi, enamus teist ei tee üldse mingit ÕIGET TÖÖD, tegu on lihtsalt vaheltkasu võtmisega.. see teema on üldse väga put*is.
20 aasta pärast vinguvad, et miks varem midagi ette ei võetud ja süüdistavad siis valitsust.... päris nii need imed ei juhtu.

Ja kas on vahet, mitu neegrit veepuuduse tõttu sureb? olgu see siis 10 000 või 100 000.. inimelu on inimelu..

elasin end veits välja. vabandage. icon_confused.gif

millal viimati reaalsust nägid? jutu järgi vähemasti seda polegi kunagi juhtunud icon_lol.gif puhtalt uudishimust: milline PÄRIS töö leiva sinu lauale toob?

tegelt ma olen ka salaja lillelaps - isegi videokaardi nimes on "Green Edition" (arvutimaailma Prius ehk?) ning vana vooluõgardist teleka peitsin ka laua alla, et keegi teine ei saaks särtsu raisata!

_________________
nooope!
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   See teema on lukus, sa ei saa siin muuta postitusi või vastata teemale! Hinnavaatlus »  HV üritused »  Tulge looma maailma pikimat WC järjekorda! mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.