Avaleht
uus teema   vasta Vaidlused »  Parem HV »  Arutlused ja ettepanekud ärifoorumi teemal märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4, 5 ... 44, 45, 46  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga Online

sõnum 27.06.2009 14:35:46 vasta tsitaadiga

Adminnifoorumist:
tsitaat:
Tootjapoolse lukustuse lahtimurdmine üht- või teistmoodi. Võiks mõningaid paralleele tõmmata konsoolide modimisega.

_________________
HV valuutakalkulaator
Kommentaarid: 461 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 12 :: 7 :: 356
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
M00t
HV Guru
M00t

liitunud: 05.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 27.06.2009 14:37:33 vasta tsitaadiga

Siis ma võin või keegi mode võib selle jailbreakimise rea sealt ära kustutada ju. Probleem lahedatud.

ja pealegi see ei ole seaduse vastane.
Kommentaarid: 72 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 68
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ceemic
24/7@kalal
ceemic

liitunud: 21.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 27.06.2009 14:46:55 vasta tsitaadiga

lu1de, sellist praktikat me ei harrasta!
Kommentaarid: 418 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 321
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
M00t
HV Guru
M00t

liitunud: 05.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 27.06.2009 14:48:14 vasta tsitaadiga

ceemic kirjutas:
lu1de, sellist praktikat me ei harrasta!

mis praktikat?
Kommentaarid: 72 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 68
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ceemic
24/7@kalal
ceemic

liitunud: 21.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 27.06.2009 14:51:24 vasta tsitaadiga

lu1de, et reeglitele mittevastavast äriteemast "kahtlasi" ridu kustutame. Kui müüdav objekt ei vasta HV reeglitele, siis seda siin müüa ei tohi ja "kogu moos".
Kommentaarid: 418 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 321
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
M00t
HV Guru
M00t

liitunud: 05.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 27.06.2009 14:54:53 vasta tsitaadiga

aga kui ma teen nii et müün telefoni, mis on samas seisukorras, nagu ostes, värske installiga, kas siis võib müüa?
Kommentaarid: 72 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 68
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga Online

sõnum 27.06.2009 14:55:22 vasta tsitaadiga

lu1de kirjutas:
ceemic kirjutas:
lu1de, sellist praktikat me ei harrasta!

mis praktikat?

reeglite eiramist

Tsitaadid reeglitest:

tsitaat:
Tarkvaraliselt ja/või riistvaraliselt moditud Apple iPhone'ide müük on keelatud!
Kaubamärkide rikkumine ja koopiatega (näiteks Iphone koopiad) kaubitsemine keelatud!
Keelatud on müüa mistahes aktiivse võrgu-, riigipiirangu või mistahes muu piiranguga telefone!


tsitaat:
Kõik reeglitele mittevastavad teemad katkestatakse ettehoiatamata ja tasulisteks teenusteks kulutatud krediiti ei hüvitata Korduva eksimise korral karistatakse müüjat Aeg Maha staatusega või bänniga.

_________________
HV valuutakalkulaator
Kommentaarid: 461 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 12 :: 7 :: 356
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
ceemic
24/7@kalal
ceemic

liitunud: 21.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 27.06.2009 14:56:29 vasta tsitaadiga

lu1de, äriteemas peab kajastuma kauba täpne iseloomustus ja selline "modimine" peaks olema potentsiaalsele ostjale kohe ka teada. Järelikult seda kraami siin ei müü.
Kommentaarid: 418 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 321
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
M00t
HV Guru
M00t

liitunud: 05.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 27.06.2009 14:58:26 vasta tsitaadiga

ceemic, see modimine ei ole ju püsiv. sama püsiv nagu programmid winowsil peale format C'd.

Ja kui ma teen telefonile "format C" siis milles probleem veel saab olla? See ei jäta mitte mingeid jälgi ega mõjusid ju.

ja ma müüsin oma iPhone 2G siin aasta tagasi ja ei tulnud sellega mingeid probleeme.


viimati muutis M00t 27.06.2009 14:59:46, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 72 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 68
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga Online

sõnum 27.06.2009 14:59:07 vasta tsitaadiga

Jailbrake on siiski midagi muud kui format c
_________________
HV valuutakalkulaator
Kommentaarid: 461 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 12 :: 7 :: 356
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
M00t
HV Guru
M00t

liitunud: 05.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 27.06.2009 15:02:07 vasta tsitaadiga

ok. midaiganes.

ma arvan et eestis on üsna vähe iPhone, mis POLE jailbreagitud.
Kommentaarid: 72 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 68
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ufo56
HV Guru
ufo56

liitunud: 18.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 27.06.2009 15:11:56 vasta tsitaadiga

Naer, päris huvitav icon_biggrin.gif tee uus teema ja müües lihtsalt restore telefon ära. Pole midagi enam öelda siis
_________________
 Lae pildid -> pilt.io
Kommentaarid: 77 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 66
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga Online

sõnum 27.06.2009 15:19:30 vasta tsitaadiga

See reegel sai kunagi vastuvõetud ja täiendatud siis, kui foorumis oli massiliselt nendega kauplejaid.
_________________
HV valuutakalkulaator
Kommentaarid: 461 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 12 :: 7 :: 356
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Mario.
HV Guru

liitunud: 25.07.2004




sõnum 27.06.2009 15:24:40 vasta tsitaadiga

ceemic kirjutas:
lu1de, äriteemas peab kajastuma kauba täpne iseloomustus ja selline "modimine" peaks olema potentsiaalsele ostjale kohe ka teada. Järelikult seda kraami siin ei müü.
Olen vähemalt kolm korda märganud, kuidas on teemas viidatud, et moditavaid konsoole müüa ei tohi. Ma ei tea kas avaposti muutmise aeg oli möödas või mitte, kuid ükski teema ei läinud kustutamisele, vaid müüja võttis vastava märke maha või tegi seda moderaator.
Ise sellise reegli kehtestamisel väga positiivne ei ole. Isikul peaks olema ikkagi võimalus müüa modereeritud konsooli ja keegi ei või tal keelata seda teha (niikaua kui ta seal piraatmänge ei mängi). See on siiski ju oma vara.
Kommentaarid: 274 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 2 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
XYZ
HV Guru
XYZ

liitunud: 05.11.2001




sõnum 27.06.2009 15:33:27 vasta tsitaadiga

MarioA. kirjutas:
... Isikul peaks olema ikkagi võimalus müüa modereeritud konsooli ja keegi ei või tal keelata seda teha (niikaua kui ta seal piraatmänge ei mängi). See on siiski ju oma vara.
Ma võiks su arvamusega nõustuda kui sellega kaasneks toote hinna ütleme kümnega jagamine - kahjutasuks ostjale seadusliku garantii kaotamise eest.
Kommentaarid: 81 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 12 :: 56
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
M00t
HV Guru
M00t

liitunud: 05.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 27.06.2009 15:35:27 vasta tsitaadiga

iPhone'i garatiid sellised asjad muide ei mõjuta. Sest saab taastada algseisundi
Kommentaarid: 72 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 68
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mario.
HV Guru

liitunud: 25.07.2004




sõnum 27.06.2009 15:40:26 vasta tsitaadiga

XYZ kirjutas:
MarioA. kirjutas:
... Isikul peaks olema ikkagi võimalus müüa modereeritud konsooli ja keegi ei või tal keelata seda teha (niikaua kui ta seal piraatmänge ei mängi). See on siiski ju oma vara.
Ma võiks su arvamusega nõustuda kui sellega kaasneks toote hinna ütleme kümnega jagamine - kahjutasuks ostjale seadusliku garantii kaotamise eest.
Hinna üle otsustavad ikkagi müüja ja ostja. Enamasti püsivad Xkastid sama hästi ka modereeritud seisundis.
Sa oled nõus, aga põhimõtteliselt vaidled vastu?
Kui norida, siis garantiita sülearvutid (mis on suurema riskiga) tuleb samuti müügist eemaldada juhul kui müüja ei nõustu hinda kümnega jagama kahjutasuna ostjale. Muidugimõista ka teised garantiita tooted.
Nii ikka ei saa. - muidugi apple toodete keelamine on just pluss. Inimesed ostavad vähem kuuluvustunde pärast ja raha jääb kvaliteetsema tehnika jaoks.
Kommentaarid: 274 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 2 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
XYZ
HV Guru
XYZ

liitunud: 05.11.2001




sõnum 27.06.2009 15:52:54 vasta tsitaadiga

MarioA. kirjutas:
XYZ kirjutas:
MarioA. kirjutas:
... Isikul peaks olema ikkagi võimalus müüa modereeritud konsooli ja keegi ei või tal keelata seda teha (niikaua kui ta seal piraatmänge ei mängi). See on siiski ju oma vara.
Ma võiks su arvamusega nõustuda kui sellega kaasneks toote hinna ütleme kümnega jagamine - kahjutasuks ostjale seadusliku garantii kaotamise eest.
Hinna üle otsustavad ikkagi müüja ja ostja. Enamasti püsivad Xkastid sama hästi ka modereeritud seisundis.
Sa oled nõus, aga põhimõtteliselt vaidled vastu?
Kui norida, siis garantiita sülearvutid (mis on suurema riskiga) tuleb samuti müügist eemaldada juhul kui müüja ei nõustu hinda kümnega jagama kahjutasuna ostjale. Muidugimõista ka teised garantiita tooted.
Nii ikka ei saa. - muidugi apple toodete keelamine on just pluss. Inimesed ostavad vähem kuuluvustunde pärast ja raha jääb kvaliteetsema tehnika jaoks.
Oled väga ebatäpne. Näita mulle ostu-müügi tehingut kus ostja suure rõõmuga ostab kasutatud ja garantiita läptoppi poehinna või suurema summa eest icon_rolleyes.gif
See kümnega jagamine oli mõtte, kui niisuguse, esitamiseks - ära seda liiga sõna-sõnalt võta.
Kommentaarid: 81 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 12 :: 56
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mario.
HV Guru

liitunud: 25.07.2004




sõnum 27.06.2009 18:02:17 vasta tsitaadiga

Ei võtagi. Ebatäpne ma pole, kuna keegi ei müü modifitseeritud konsooli ka peohinnaga. Jah, suhe tuttuue ja kasutatu hinna vahel ei ole nii suur, kui sülearvutitel, kuna asja füüsiline püsivus ja säilivus on tunduvalt suurem ja peale ei tule uut tehnikat mis hinda alla kõigutaks.
Kommentaarid: 274 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 2 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
XYZ
HV Guru
XYZ

liitunud: 05.11.2001




sõnum 27.06.2009 18:11:02 vasta tsitaadiga

Kordan veelkord, see kümnega jagamise jutt oli sõnastatud nii mõtte enda paremaks kohaletoomiseks aga koefitsienti ennast ära tähele pane. Ma pole neid hindu nii täpselt vaadanud. Lihtsalt mäletan teemasid, kus lausa kiputi asja esitama toodet parandava ja hinda tõstva asjaoluna, kui samal ajal on tegemist hoopis ostja toote garantiist ilmajätmisega (tema teadmisel või mitte, sel pole minu silmis hetkel vahet). Läptoppide puhul saavad inimesed normaalselt aru, et mispidi asjad käivad.
Kommentaarid: 81 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 12 :: 56
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mario.
HV Guru

liitunud: 25.07.2004




sõnum 27.06.2009 18:17:42 vasta tsitaadiga

XYZ kirjutas:
Kordan veelkord, see kümnega jagamise jutt oli sõnastatud nii mõtte enda paremaks kohaletoomiseks aga koefitsienti ennast ära tähele pane. Ma pole neid hindu nii täpselt vaadanud. Lihtsalt mäletan teemasid, kus lausa kiputi asja esitama toodet parandava ja hinda tõstva asjaoluna, kui samal ajal on tegemist hoopis ostja toote garantiist ilmajätmisega (tema teadmisel või mitte, sel pole minu silmis hetkel vahet). Läptoppide puhul saavad inimesed normaalselt aru, et mispidi asjad käivad.
Õigus, kuid enam ma sellist ei näe. HVF- on kasutajate poole pealt piisavalt taiplik, et kergelt kellelegi pähe kõrgemat hinda ei määra ja kõrvale tulevad karjuma ka teised kasutajad.
Sooviks ühest põhjendust, miks ei tohi müüa modifitseeritud konsoole? Kas sellepärast, et asjadel pole garantiid? Või sellepärast, et nendega on võimalik mängida piraatmänge/filme (ei tea kogu võimalustest)? Tegu on siiski oma varaga ja enamus teavad, et see eemaldab garantii. Kellelegi see kahju ei too. Ka mitte ostjale - tema võtab teadlikult riski, ostes vastav konsool. Proovige mulle selgeks rääkida keelu alus.
Ehk tasuks siis teha hoopis teavitustööd modifitseeritud konsoolide riskitegurite kohta, kui kahtled, et ostjad ei pruugi teada, kuidas asjad käivad.? See muudaks vaid foorumi aktiivsemaks.
Kommentaarid: 274 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 2 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga Online

sõnum 27.06.2009 18:22:28 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Kas sellepärast, et asjadel pole garantiid? Või sellepärast, et nendega on võimalik mängida piraatmänge/filme (ei tea kogu võimalustest)?

mõlemad põhjused

HV poliitika on piraatlust mitte soosida.

_________________
HV valuutakalkulaator
Kommentaarid: 461 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 12 :: 7 :: 356
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Mario.
HV Guru

liitunud: 25.07.2004




sõnum 27.06.2009 18:52:14 vasta tsitaadiga

Tanel kirjutas:
tsitaat:

Kas sellepärast, et asjadel pole garantiid? Või sellepärast, et nendega on võimalik mängida piraatmänge/filme (ei tea kogu võimalustest)?

mõlemad põhjused

HV poliitika on piraatlust mitte soosida.

icon_rolleyes.gif No kuule.
Kõik siin müüdavad arvutid, mis omavad emaplaadil võrgukaarti, tuleks keelustada või lubada müüa vaid ilma võrguta, kuna muidu on tegu piraatlust soosiv.
Ettepanekuna toon siis keelata kõik jutt videokaartide ja muude tehnikate Bios-te ja Firmware-ide ülekirjutamisest, kuna sellega saadakse suur eelis väiksema raha eest, mida tootja pole ette näinud.
Ärritav on, et olenevalt rubriigist räägivad reeglid üksteisele vastu. - muidugi ise konsooli ei oma, siis see keeld jätab külmaks.
Kommentaarid: 274 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 2 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ra*
HV Guru
Ra*

liitunud: 19.04.2003




sõnum 27.06.2009 19:15:16 vasta tsitaadiga

MarioA. kirjutas:
Kõik siin müüdavad arvutid, mis omavad emaplaadil võrgukaarti, tuleks keelustada või lubada müüa vaid ilma võrguta, kuna muidu on tegu piraatlust soosiv.
Ettepanekuna toon siis keelata kõik jutt videokaartide ja muude tehnikate Bios-te ja Firmware-ide ülekirjutamisest, kuna sellega saadakse suur eelis väiksema raha eest, mida tootja pole ette näinud.
Ärritav on, et olenevalt rubriigist räägivad reeglid üksteisele vastu. - muidugi ise konsooli ei oma, siis see keeld jätab külmaks.

Esimene lause ja näide absurdne.
Kuid BIOSite ja Firmwarede ülekirjutamine on küll väga hea analoogia thumbs_up.gif

Ei mõista mina ka väga seda jailbrake'de ja moditud konsoolide keeldu.
Kui teemas kirjtutakse " MODITUD ehk saad räigelt pirada" siis see on teine asi.
Osad modid annavad ka muid täiesti okeisi võimalusi juurde.
Kommentaarid: 135 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 123
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tahanteada
Lõuapoolik
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003




sõnum 27.06.2009 19:28:59 vasta tsitaadiga

Va"ike a"a"rema"rkus. Arvuti BIOS-i sissetoomine siia vaidlusesse on ebata"pne, kuna arvutile sobiva BIOS-i (allalaadimiseks) toodab ikkagi kindel arvutifirma. Mitte et ma uhan MSI emaplaadi BIOS-ile peale mingi teise firma (suvalise) BIOS-i. Ja selle BIOS-i saan ma ametlikult MSI kodulehelt, ilma midagi piramata.

Postitatud mobile device
Kommentaarid: 284 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 11 :: 211
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Vaidlused »  Parem HV »  Arutlused ja ettepanekud ärifoorumi teemal mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4, 5 ... 44, 45, 46  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.