Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Naljakad juhtumised arvutimaailmast »  Ad-aware leidis 530 ühikut jama... märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
neros
HV Guru
neros

liitunud: 26.11.2003




sõnum 07.12.2004 20:15:54 vasta tsitaadiga

Oh... enda vanas koolis oli (kui oli see KaZaA aeg veel... icon_biggrin.gif) ühel heal päeval CD-kirjutajaga arvuti taga (seal nimelt kazaa, imesh olid...) mingi... 2800 tükki neid kui ma mööda ei pane (2000 ja peale oli, aga kas 800 või 400, enam ei mäleta)... enivei - screenshott jäi võtmata, kuna arvasin tollal (mitu aastat tagasi icon_razz.gif), et tegu on täiesti normaalse arvuga... icon_biggrin.gif
_________________
GitHub
.NET Core & Azure baasil lahendused ja arhitektuur - kontakt.
Kommentaarid: 48 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 40
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
artur-
HV veteran
artur-

liitunud: 06.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 07.12.2004 20:19:09 vasta tsitaadiga

madedog kirjutas:
Oh... enda vanas koolis oli (kui oli see KaZaA aeg veel... icon_biggrin.gif) ühel heal päeval CD-kirjutajaga arvuti taga (seal nimelt kazaa, imesh olid...) mingi... 2800 tükki neid kui ma mööda ei pane (2000 ja peale oli, aga kas 800 või 400, enam ei mäleta)... enivei - screenshott jäi võtmata, kuna arvasin tollal (mitu aastat tagasi icon_razz.gif), et tegu on täiesti normaalse arvuga... icon_biggrin.gif

Kas mitu aastat tagasi oli Ad-aware olemas?
Kommentaarid: 78 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 68
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
neros
HV Guru
neros

liitunud: 26.11.2003




sõnum 07.12.2004 20:25:11 vasta tsitaadiga

oli küll
_________________
GitHub
.NET Core & Azure baasil lahendused ja arhitektuur - kontakt.
Kommentaarid: 48 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 40
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
t-force
Kreisi kasutaja

liitunud: 31.07.2004




sõnum 07.12.2004 23:32:48 vasta tsitaadiga

irw,mu sõber sai kazaa vaevu ära installitud kui tal arvuti juba igasugu kräppi täis oli,jumala närvi ikka ajab tglt,eelmine päev sai just aidatud tal puhastada seda põhjalkult icon_biggrin.gif ,nu lihtsalt ei saa aru ,siis ta tegi formati,ei usu et enam tal kazaa tuju on icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
AsTeR
HV kasutaja
AsTeR

liitunud: 31.12.2002




sõnum 08.12.2004 16:48:38 vasta tsitaadiga

Paaril sõbral olen teind ja alati on üle 700 tulnd.
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
madmel
HV veteran
madmel

liitunud: 21.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 08.12.2004 18:36:50 vasta tsitaadiga

Natuke lugesin seda foorumit ja mul jäi mulje , et "sõimatakse" neid dumbusereid kes siis suudavad oma arvuti igasugust gräppi täistõmmata ja siis pärast ei sa hakkama.
Mul natuke teine suhtumine sellesse.Ma ikka julgustan sõprasi oma arvutis teha kõike mis seal teha saab ja kui nad siis
midagi peese keeravad siis aitan neil sellekorda teha aga sammal ajal õpetades , mis siis õieti toimus ja kuidas parandada saab.
Ise alustasin sammamoodi, et dumbana ikaa keerasin kõike nuppe ja klikkisin igalepoole niikaua kui arvuti pees.Ja siis rippusin telefoni otsas , et sõbrad aidake ning ise jätsin ikka ka kõrvataha, mis tegema peab.
Nii ma targaks saingi thumbs_up.gif icon_lol.gif ja loodan , et sõbrad ka võtavad õppust.
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
t-force
Kreisi kasutaja

liitunud: 31.07.2004




sõnum 08.12.2004 22:35:13 vasta tsitaadiga

madmel kirjutas:
Natuke lugesin seda foorumit ja mul jäi mulje , et "sõimatakse" neid dumbusereid kes siis suudavad oma arvuti igasugust gräppi täistõmmata ja siis pärast ei sa hakkama.
Mul natuke teine suhtumine sellesse.Ma ikka julgustan sõprasi oma arvutis teha kõike mis seal teha saab ja kui nad siis
midagi peese keeravad siis aitan neil sellekorda teha aga sammal ajal õpetades , mis siis õieti toimus ja kuidas parandada saab.
Ise alustasin sammamoodi, et dumbana ikaa keerasin kõike nuppe ja klikkisin igalepoole niikaua kui arvuti pees.Ja siis rippusin telefoni otsas , et sõbrad aidake ning ise jätsin ikka ka kõrvataha, mis tegema peab.
Nii ma targaks saingi thumbs_up.gif icon_lol.gif ja loodan , et sõbrad ka võtavad õppust.
mingi tark mees on kord öelnd:õpitakse vigadest icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Naljakad juhtumised arvutimaailmast »  Ad-aware leidis 530 ühikut jama... mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.