Avaleht
uus teema   vasta Uudised »  Ülevaated, kasutajate hinnangud »  Ülevaade: Sony Ericsson Xperia X1 märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4, 5 ... 22, 23, 24  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
friik1
HV Guru
friik1

liitunud: 18.06.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 26.11.2008 23:12:42 vasta tsitaadiga

Draqula, P1i'd tassisin mingisuguses Techmarketist võetud pehme koti sees vööl. X1i jaoks võtsin kaelapaela.
Kommentaarid: 184 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 162
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rex
HV Guru
rex

liitunud: 09.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 27.11.2008 03:13:37 vasta tsitaadiga

friik1 kirjutas:
Draqula, P1i'd tassisin mingisuguses Techmarketist võetud pehme koti sees vööl. X1i jaoks võtsin kaelapaela.

See tellis kaela kõveraks ei tõmba? icon_razz.gif Ma saan veel kuidagi aru T66-suguse vidina kaelaskandmisest, aga X1 kaalub ju krt ligi 3x rohkem.

Vöökotiga on see jama, et kogu aeg ju ka samade pükstega ei käi. Sikuta siis pidevalt vööd maha, et kotti ümber tõsta. Üsna ruttu muutub tüütuks. Mina olen alati mobla jaoks reserveerinud ühe kindla tasku, kus ma lisaks võtmeid ja muud metallkola ei kanna. Seni on telefonid nagu uued püsinud.
Kommentaarid: 247 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 226
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
friik1
HV Guru
friik1

liitunud: 18.06.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 27.11.2008 14:18:33 vasta tsitaadiga

rex, seni pole murdunud. icon_wink.gif
Kommentaarid: 184 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 162
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Draqula
HV Guru

liitunud: 29.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 27.11.2008 20:12:28 vasta tsitaadiga

rex kirjutas:
friik1 kirjutas:
Draqula, P1i'd tassisin mingisuguses Techmarketist võetud pehme koti sees vööl. X1i jaoks võtsin kaelapaela.

See tellis kaela kõveraks ei tõmba? icon_razz.gif Ma saan veel kuidagi aru T66-suguse vidina kaelaskandmisest, aga X1 kaalub ju krt ligi 3x rohkem.

Vöökotiga on see jama, et kogu aeg ju ka samade pükstega ei käi. Sikuta siis pidevalt vööd maha, et kotti ümber tõsta. Üsna ruttu muutub tüütuks. Mina olen alati mobla jaoks reserveerinud ühe kindla tasku, kus ma lisaks võtmeid ja muud metallkola ei kanna. Seni on telefonid nagu uued püsinud.


HTC TyTN II oli kaasas vöökott nahast, mis käis klambriga vöö külge. Ei olnud erilist viitsimist vaja et see vöö küljest tõmmata, umbes sama koormav kui telefoni taskust võtmine.
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rex
HV Guru
rex

liitunud: 09.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 27.11.2008 21:18:16 vasta tsitaadiga

P535-l mul jällegi oli see aasaga variant. Ühe päeva vist proovisin, siis jäi seisma. Tänapäeval pole vist telefoni vööl kandmine enam väga moes ka. icon_smile.gif
Kommentaarid: 247 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 226
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Margus
HV pensionär
Margus

liitunud: 06.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 01.12.2008 23:32:26 vasta tsitaadiga

Ma ei saa pihta kuidas näiteks EMT-i WAP lehele saab .Mingi proge vaja või icon_neutral.gif
Kommentaarid: 90 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Draqula
HV Guru

liitunud: 29.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 01.12.2008 23:44:13 vasta tsitaadiga

-Margus- kirjutas:
Ma ei saa pihta kuidas näiteks EMT-i WAP lehele saab .Mingi proge vaja või icon_neutral.gif


Sellesama Pocket IE'ga saab mis kaasas. Ainult häälestada on vaja:
http://www.htc.ee/?id=25

PS! EMT seadetes viidatud dokumendis on trükiviga: On 2 blokki pealkirjaga "Wap seadistuste loomine", viimane neist on tegelikult "MMS seadistuste loomine".
MMS seadistusi minumeelest pole vaja käsitsi üle sättida, aparaat leidis need ise, kui EMT võrgu leiab ja Network conf wizardi (vms) käivitab. WAP'i miskipärast ei saa see wizard ise korda.
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mightythor
HV veteran
mightythor

liitunud: 02.12.2004




sõnum 02.12.2008 18:02:29 vasta tsitaadiga

kui suurel määral X1'e paneelide süsteemi ja üldisemalt SE loodud kasutajaliidest muuta saab? Et kas tahtmise korral on ka see võimalik, et seadmel on vaid WM Today ekraan nagu vanadel pihuarvutitel?
Kommentaarid: 62 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 53
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DigeBeni
HV Guru
DigeBeni

liitunud: 06.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 02.12.2008 20:20:59 vasta tsitaadiga

... aga loomulikult, kõik see töötab ju WM baasil ja nagu ma juba ennist mainisin, siis tegemist ju ongi sisuliselt pihuarvutiga, millel telefoni funktsionaalsus juures ...
Kommentaarid: 193 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 5 :: 160
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
d3t
HV Guru
d3t

liitunud: 14.05.2004




sõnum 02.12.2008 20:57:52 vasta tsitaadiga

mightythor, tahad võid lükata ka HTC Touch Flo 3D peale thumbs_up.gif
_________________
next.Insiders - koht mängijatele ja tehnikahuvilistele toredaks ajaveetmiseks.
PT: Sony XE90 & LG C1 värvi kalibreerimine
Lecktor - 3D printerid ja lisatarvikud, Voron, Prusa jne
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 72
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
drcott
HV vaatleja

liitunud: 28.07.2007




sõnum 03.12.2008 20:40:24 vasta tsitaadiga

Sai ka endale soetatud see föön ja siiani väga rahul...ainult ei saa kodus ruuterisse sisse. Õigemini föön ei leia ruuterit. Ega ma eriti kodus nendes seadistustes ei ole, aga äkki kellelgi on mingi hea idee, mis ma võin valesti teha. Kui föönis WIFI sisse lülitan, siis ta peaks ju võrgu üles leidma automaatselt? Ruuter Linksys WRT54G.
Tänud ette icon_smile.gif
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Draqula
HV Guru

liitunud: 29.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 03.12.2008 21:49:39 vasta tsitaadiga

Põhimõtteliselt peaks leidma küll. Võid proovida ise ka otsida. Settings > Connection > Wifi. Seal peaks olema üks vaade kus näha milliseid võrke telefon näeb.
Aga kui su ruuter on seadistatud nii, et SSID ehk võrgu nime välja ei näidata, siis ei saa sa enne ühendust (mitte ainult selle telefoni vaid ka teiste seadmete puhul) kui oled vastava profiili valmis teinud, milles sisaldub õige SSID ehk võrgu nimi.

Enda WRT54G puhul saan küll X1 külge, kasutusel WPA2 AES krüpteering.
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
drcott
HV vaatleja

liitunud: 28.07.2007




sõnum 03.12.2008 22:47:32 vasta tsitaadiga

Draqula kirjutas:
Põhimõtteliselt peaks leidma küll.


Danke schön, natuke pusimist ja korras icon_smile.gif
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Jaanus
HV Guru
Jaanus

liitunud: 06.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 04.12.2008 08:52:30 vasta tsitaadiga

Huvitav, kas kuskilt annab muuta ka et MSN oma kontakte telefoni kontaktide alla ei impordiks koguaeg? Jube tüütu on, telefoniraamat on kohe täis icon_sad.gif
Kommentaarid: 702 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 4 :: 559
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
friik1
HV Guru
friik1

liitunud: 18.06.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 04.12.2008 09:19:43 vasta tsitaadiga

Jaanus, Windows Live options, sync setting, "store Windows Live contacts in my address book".
Kommentaarid: 184 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 162
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Jaanus
HV Guru
Jaanus

liitunud: 06.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 04.12.2008 09:33:00 vasta tsitaadiga

Kusjuures mul on see kastike hall ja linnuke sees. Ei lase linnukest ära võtta icon_sad.gif
friik1 kirjutas:
Jaanus, Windows Live options, sync setting, "store Windows Live contacts in my address book".
Kommentaarid: 702 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 4 :: 559
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Margus
HV pensionär
Margus

liitunud: 06.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 04.12.2008 09:38:05 vasta tsitaadiga

mul ka hall,aga pole linnukest 8)
Kommentaarid: 90 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Jaanus
HV Guru
Jaanus

liitunud: 06.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 04.12.2008 09:43:45 vasta tsitaadiga

Sain korda. Switchisin Live accounti ja uuesti tehes sain määrata kas panen linnukese või ei icon_smile.gif
http://www.windowsmobiletraining.com/Connection/forums/p/1765/7104.aspx
Kommentaarid: 702 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 4 :: 559
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
muhv-lohv
HV vaatleja

liitunud: 04.12.2008




sõnum 04.12.2008 17:04:04 vasta tsitaadiga

mul ka paar lihtsat küsimust. kas seal to do liste kategooriate kaupa ka kuvada saab? keegi seal eespoolkirjutas, et mingi lisaprogega oli asi paremaks läinud...
ja kui to do aeg näiteks kätte jõuab, siis vanasti sai nokia föönil vastavalt vajadusele 10min kaupa edasi lükata. uuematel enam pole saanud -on vaid valik "hiljem" mis tähendab alati 5min. (see asi ka äratusega, mida küll tavaliselt pole eriti võimalik suvaliselt edasi lükata:)

kas voip kõnesid on keegi proovinud (a'la norby numbriga suvalises wifi alas)?

veel üks funktsioon, mida sooviks - voice memo salvestada (kuidas saab? ega ei pea liiga palju eelnevalt seal sees surfama, et diktofoni sisse lülitada?) ja sellele meeldetuletust külge panna. kui näiteks autoga sõites tuleb mingi mõte, loen selle linti ja panen mingiks ajaks meeldetuletuse, et tegele sellega. ehk siis suuline to do icon_smile.gif

ise kasutan veel nokia e70 aga kuna nokia pole sellele normaalset järglast suutnud pakkuda (e71 on ikka ilgelt mõttetu qwerty-ga) siis peab kaaluma erikut.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
R A T
HV veteran
R A T

liitunud: 21.04.2004




sõnum 04.12.2008 18:43:19 vasta tsitaadiga

sain täna ka X1 testiks, jube keberniit oli nokia telefonist kontaktide saamine X1-te, kel vaja sama asja teha aga outlooki ei taha kasutada siis vaadake siia: http://manish.wordpress.com/2008/11/14/importing-contacts-to-windows-mobile-without-ms-outlook/
Alguses oli nats keerukas, aga sain kõik oma kontaktid siiski üle kantud icon_smile.gif

Windows Mobile on ikka natuke liiga segane asi, symbianiga juba harjunud.

Ahaa, soovitan tirida www.ghisler.com lehelt total commander icon_smile.gif

_________________
Jogani pogani pooh
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Draqula
HV Guru

liitunud: 29.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 04.12.2008 19:30:56 vasta tsitaadiga

muhv-lohv kirjutas:
mul ka paar lihtsat küsimust. kas seal to do liste kategooriate kaupa ka kuvada saab? keegi seal eespoolkirjutas, et mingi lisaprogega oli asi paremaks läinud...
ja kui to do aeg näiteks kätte jõuab, siis vanasti sai nokia föönil vastavalt vajadusele 10min kaupa edasi lükata. uuematel enam pole saanud -on vaid valik "hiljem" mis tähendab alati 5min. (see asi ka äratusega, mida küll tavaliselt pole eriti võimalik suvaliselt edasi lükata:)

kas voip kõnesid on keegi proovinud (a'la norby numbriga suvalises wifi alas)?

veel üks funktsioon, mida sooviks - voice memo salvestada (kuidas saab? ega ei pea liiga palju eelnevalt seal sees surfama, et diktofoni sisse lülitada?) ja sellele meeldetuletust külge panna. kui näiteks autoga sõites tuleb mingi mõte, loen selle linti ja panen mingiks ajaks meeldetuletuse, et tegele sellega. ehk siis suuline to do icon_smile.gif

ise kasutan veel nokia e70 aga kuna nokia pole sellele normaalset järglast suutnud pakkuda (e71 on ikka ilgelt mõttetu qwerty-ga) siis peab kaaluma erikut.


TodayAgenda http://tiews.info/index.php?show=software%2Ftodayagenda&lang=en on minule tuttavatest kõige võimekam programm kalendri ja taskide kuvamiseks. Suhteliselt piiramatud võimalused grupeerimiseks ja kuvamise mugandamiseks (font, suurus, värv, jne).

Edasilükkamisega on nii, et kalendrikirjeid saab samamoodi edasi lükata nagu outlookis, ma arvan et taskidega peaks sama olema.

Diktofoni jaoks tasub uurida lisaprogramme, mida saab siis määrata mõne klahvi külge. Kohe karbist võttes on diktofoni kasutamiseks vaja esiteks käivitada Notes programm, siis teha nähtavaks Recording toolbar ja siis saab "salvestus" vajutada. Üks allikas windows mobile programmide leidmiseks: http://www.freewarepocketpc.net/
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Margus
HV pensionär
Margus

liitunud: 06.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 04.12.2008 19:44:30 vasta tsitaadiga

Kas sel andmeside loendur ka kuskil on.Mina pole suutnud leida seda igatahes.
Kommentaarid: 90 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Draqula
HV Guru

liitunud: 29.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 04.12.2008 19:51:55 vasta tsitaadiga

-Margus- kirjutas:
Kas sel andmeside loendur ka kuskil on.Mina pole suutnud leida seda igatahes.


Ei ole leidnud ka mina. See programm mis mul HTC TyTN II'ga kaasas oli, X1 peal tööle ei läinud.
Tõenäoliselt saab netist mingi lisaprogrammi leida. Ise pole viitsinud otsida, kuna kasutan EMT 500MB paketti ja aegajalt vaatan EMT iseteenindusest palju kulutanud olen.
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Margus
HV pensionär
Margus

liitunud: 06.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 04.12.2008 20:03:26 vasta tsitaadiga

Kusjuures allalaadimised kb jookseb all,aga kas ka salvestab icon_neutral.gif Peab ka vist mingi paketi aktiveerima icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 90 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Draqula
HV Guru

liitunud: 29.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 05.12.2008 10:29:12 vasta tsitaadiga

-Margus- kirjutas:
Kusjuures allalaadimised kb jookseb all,aga kas ka salvestab icon_neutral.gif Peab ka vist mingi paketi aktiveerima icon_rolleyes.gif


EMT puhul tasub ka kõige väiksem pakett ära (99EEK 30MB) kui kohe ei julge suuremat võtta sest isegi kui lähed üle sellest 30st megast, on sul edasi mega hind 6EEK, mitte 40EEK (juhul kui mingit paketti pole võetud).
Ehk siis kui kulutad kuus vähemalt 2MB (2BMx40EEK=80EEK) siis kindlasti mingi pakett abiks.

Teiste operaatorite hindadega pole kursis.
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Uudised »  Ülevaated, kasutajate hinnangud »  Ülevaade: Sony Ericsson Xperia X1 mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4, 5 ... 22, 23, 24  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.