Avaleht
uus teema   vasta Uudised »  Ülevaated, kasutajate hinnangud »  Ülevaade: Dell Latitude E6400 märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4, 5 ... 11, 12, 13  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
jaakennuste
HV kasutaja

liitunud: 05.07.2007




sõnum 09.12.2008 18:53:14 vasta tsitaadiga

link :: Dell Latitude E6400

wrx123 kirjutas:
jaakennust,
Teil E6400 reisimoodulit on saadaval? See on plastikust julla, mis käib DVD-kirjutaja pessa, kui ei soovi optilist seadet kaasas kanda.
Ja kui siis mis hinnaga.


Jah, see pole reisimoodulina nimetatud Dellis icon_smile.gif
Installitakse juhul, kui E6400 ostetakse ilma driveta.
Saab tellida, hind 50.-
saada mulle PM, kui soovid
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Draqula
HV Guru

liitunud: 29.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 13.12.2008 02:46:32 vasta tsitaadiga

link

Selline uuendus siis väljas, peaks kaotama ära Seagate ketaste "klõpsuva" hääle.
Üritasin peale lasta, kasutades bootivat CD'd.

Bootis üles, tuvastas ketta õigesti ja siis jäi seisma kohas kus öeldi et võib kuni 15min seista ehk siis "Attempting to read binary file." Seal oli vist ka täpsem faili nimi.
Igatahes see teade jäi mul ette kuskil pooleks tunniks vähemalt kuni ta lõpuks teatas et "Failed" Resetting exiting code 0 või midagi umbes taolist.

Arvasin et ei õnnestunud CD küpsetamine ja proovisin uue plaadi kõrvetada, kasutades aeglasemat kiirust ja file verification after burning. Ka downloadi tegin uuesti.
Tulemus ikka sama ehk update'i tehtud ei saanud. Seda ka, et voolukaabel oli kogu aeg taga nagu juhendis nõutud.
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
wrx123
HV kasutaja

liitunud: 21.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 13.12.2008 14:33:32 vasta tsitaadiga

Mul tegi selle uuenduse ära, kuigi rohkem kui pool tundi võttis aega. Klõpsumine küll vähenes, aga täielikult ei kadunud see ikkagi ära. Minu jaoks parim lahendus on ikka veel väikest ketta "power managementi" vähendamise programmikest kasutada.
Tundub, et uuendusel on ka üks negatiivne kõrvalmõju - seek hääled muutusid minu arvates tunduvalt esiletükkivaks. Võib olla, et need isegi ei läinud valjemaks, aga hääl tundub küll kuidagi "plekisem" ja seega rohkem kõrvu riivav.
Loodetavasti tuleb millalgi veel üks parandatud firmware kettale.
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004




sõnum 13.12.2008 14:44:25 vasta tsitaadiga

wrx123, AAM on vaikse peale keeratud ? (BIOS-ist peaks saama seadistada seda)
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
wrx123
HV kasutaja

liitunud: 21.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 13.12.2008 17:34:52 vasta tsitaadiga

mikk36 kirjutas:
wrx123, AAM on vaikse peale keeratud ? (BIOS-ist peaks saama seadistada seda)

Alati vaikse peal olnud. Proovisin peale uuendust BIOS-is režiimi performance peale panna ja siis muutus seek veel valjumaks.

Ketta tarkvara mingi osa on omadega suht sassis, sest AAM peal/maas ei teki mingit erilist vahet otsimisajas.
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Draqula
HV Guru

liitunud: 29.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 02.01.2009 17:25:58 vasta tsitaadiga

Kas keegi on Windows XP'd (tavalist 32bit) üritanud E6400 peale installida?
Ostetud on masin Vista Business Downgrade to XP, ehk siis XP oli peal kui kastist välja võtsin.
Reinstallation DVD paistab olevat ainult "Windows Vista Business 32BIT SP1".

Lootsin, et saan Windows XP uuesti installida pannes ajutiselt BIOS'ist ketta ATA mode'i ning hiljem siis installida vajalikud draiverid ja panna tagasi IRRT mode'i. Netist uurides tundub, et niisama lihtne see pole.
On keegi teist installinud Windows XP 32Bit ilma nLite mängimata ja ilma USB floppy'ta?

EDIT: Tegin ära USB floppy draiviga. Juhuks kui keegi sama asja teeb, siis antud valikust tuleb võtta ICH9M.
Teine variant on hankida WinXP restore plaat, Max123 küsib selle eest 150EEK.

Enne puhast installi oli probleemiks, et masin buutis üles, pre-boot auth abil logis ka windowsisse minu kasutaja alla, aga peale seda jäi seisma - start menüü avaneb, osad programmid käivituvad mingi aja jooksul, kuid peale seda ei reageeri enam miski - ctrl-alt-delete ega start menüü. Aitab ainult voolunupust mahatapmine.
Hetkel see probleem pole uuesti esinenud, elame-näeme mis tulevik toob.
Selge on, et tarkvara on toores E6400 puhul.
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
wrx123
HV kasutaja

liitunud: 21.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 17.01.2009 14:25:53 vasta tsitaadiga

Lõpuks leidsin netist võimaluse, kuidas ATA mode all installitud Windows XP muuta AHCI all töötavaks. Reinstalli ega repair installi pole vaja Windowsile teha; 5 minutit ja asi korras. AHCI all töötab nüüd eSATA port ka korralikult 8)

Juhendi enda leiate aadressilt : http://www.neowin.net/forum/index.php?showtopic=457699&view=findpost&p=590286304

-----------------------------------------------------------

Paistab, et mu sülearvuti AC adapter andis otsad, või siis emaplaat (loodetavasti siiski mitte). Igatahes kui arvuti sellega vooluvõrku ühendada, siis pistab karjuma, et ei tundnud adapterit ära ja siis muud hoiatused. Mitu päeva juba selline jama kestnud. Tean, et Windowsi või Delli enda softi jama see ei ole. See peaks mingil määral isegi nende Delli vooluadapterite tüüpviga olema. Pikemalt on juttu Siin.
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arva
HV kasutaja
arva

liitunud: 03.08.2002




sõnum 21.01.2009 15:38:32 vasta tsitaadiga

Draqula kirjutas:
cityboy kirjutas:
Draqula kirjutas:

Katsetasin WinXP Pro all seda uuendust. 2002 aastal välja antud ID kaart. Ei hakanud tööle ikka. Nigu pin'i küsib on pidu läbi.

E6500, XPPro ja 2004 välja antud ID-kaardi kooslus hakkas igatahes pärast seda uuendust toimima. Kuidas installisid selle? Peale unzippimist R203757 kataloogis olev UPDATE.BAT käivitas mingi DOSi jaoks mõeldud uuendaja, see ei töötanud. Alamkataloogis firmware olev fail ushupgrade.exe käivitas windowsi uuendaja, mis töötas.


Halleluuja. Maailm on päästetud.

1. BIOS'ist TPM aktiveerida
2. Salvesta seaded
3. Uuesti BIOS'i, TPM deaktiveerida
4. Salvesta.
5. Mainitud kaustas käivitad ushupgrade.exe ning asi töötab

Lisaks lasin peale ka kõik Windows Update uuendused, enne kui R203757 juurde jõudsin.
Minu 2002 välja antud ID kaart hakkas igal juhul E6400 peal tööle.


Huvitav mis võib olla viga, kui BIOSist TPM aktiveerida ja peale restarti viskab errori ja ülteb et can't enamble TPM?
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Draqula
HV Guru

liitunud: 29.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 21.01.2009 16:48:44 vasta tsitaadiga

arva kirjutas:

Huvitav mis võib olla viga, kui BIOSist TPM aktiveerida ja peale restarti viskab errori ja ülteb et can't enamble TPM?


See TPM on Delli puhul nii neetult bugine, et pole viitsinud enam jamada. Pidevalt juhtus mul, et üritades Wave security manageriga seadetesse minna, andis et pole enabled ja pole owned. Clear, disable, enamble koos vahepealsete restartidega enamasti küll aitas, kuid jah - viskas üle see kamarajura.
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Look Right
Anna vin
Look Right

liitunud: 05.02.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 23.01.2009 21:22:54 vasta tsitaadiga

wrx123 kirjutas:
Lõpuks leidsin netist võimaluse, kuidas ATA mode all installitud Windows XP muuta AHCI all töötavaks. Reinstalli ega repair installi pole vaja Windowsile teha; 5 minutit ja asi korras. AHCI all töötab nüüd eSATA port ka korralikult 8)

Juhendi enda leiate aadressilt : http://www.neowin.net/forum/index.php?showtopic=457699&view=findpost&p=590286304
Ma olengi otsinud mõnda aega võimalust, kuda sata korralikult tööle saada xp all. thumbs_up.gif
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 18
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
wrx123
HV kasutaja

liitunud: 21.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 24.01.2009 01:26:34 vasta tsitaadiga

taikonaut kirjutas:
wrx123 kirjutas:
Lõpuks leidsin netist võimaluse, kuidas ATA mode all installitud Windows XP muuta AHCI all töötavaks. Reinstalli ega repair installi pole vaja Windowsile teha; 5 minutit ja asi korras. AHCI all töötab nüüd eSATA port ka korralikult 8)

Juhendi enda leiate aadressilt : http://www.neowin.net/forum/index.php?showtopic=457699&view=findpost&p=590286304
Ma olengi otsinud mõnda aega võimalust, kuda sata korralikult tööle saada xp all. thumbs_up.gif

Põhimõtteliselt peaks see iga emaplaadi ja arvuti seadistuse korral töötama. Täiesti ime, et keegi varem selle peale pole tulnud. Kõik seni mingite registry häkkidega proovinud.


Laadija mitte-äratundmise kohapealt...
Tuleb välja, et tegelikult ei olegi laadijal endal midai viga, vaid juhe ei anna sülearvutiga korralikult ühendust. Kui seda kruttida ja uuesti ühendada, siis lõpuks tunneb ikkagi ära. Laadija ots logiseb ka pesas jube palju. Kuidas teistel sellega lood on?
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Look Right
Anna vin
Look Right

liitunud: 05.02.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 24.01.2009 21:35:55 vasta tsitaadiga

Korra oli küll, kus ei hakanud laadima. Võtsin juhtme välja ja ühendasin uuesti, siis hakkas laadima. Ilmselt oligi kehva kontakti viga. Dell D30 on imo üldse see laadija ots siuke nõme. Mitu korda on lihtsalt ära tulnud tagant, kui läpakat laual liigutan. Pistik loksub samapalju juba kui ekraan ise icon_wink.gif

edit: selle xp ja sata kontrolleri koha pealt. Selle õpetuse järgi tehes hakkas poole installi pealt bsodi loopima ning enam ei buuti üles isegi ata-mode'is. Kurtis just seda faili, mis ma system32 folderisse kopisin.

_________________
Ehitusprojektid ja konstruktiivsed lahendused HV kasutajatele soodsamalt
M: Zafira A/Astra G põhjakaitse - 30€
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 18
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Draqula
HV Guru

liitunud: 29.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 18.02.2009 12:59:34 vasta tsitaadiga

Probleeme hetkel õhus 2:

1) Aegajalt kaob ära DVD salvestaja - Nero lihtsalt teatab, et ainus salvestusseade on Image drive. Eriti nõme on see siis, kui üritan näiteks teha koopiat plaadist, plaat loetakse sisse ja kui tuleb koht et anna tühi toorik ette, siis toorikut pole aparaat võimeline tuvastama ning kirjutaja on kadunud. Olen proovinud mitmeid toorikuid. Erinevates foorumites kiputakse Inteli Storage manageri süüdistama.

2) ID kaardiga (dets 2008 välja antud) saan minna Firefoxiga Hansapanka ainult siis kui kasutan välist USB Omnikey lugejat. Sisemise lugejaga teatab et kasutajatunnus/püsiparool jäi tuvastamta. Samas Internet Exploreriga saan kenasti sisse.

Lisaks on esinenud mul probleemi, kus windowsile shutdown tehes (peale pikka jõude seismist, näiteks öö otsa seisab ja hommikul teen shutdown) jooksevad edukalt ära kirjad "closing network connections" ning "shutting down windows", kuid desktopi sinine taust jääb ette ja shutdowni lõpuni teha ei suuda - ainus variant voolunuppu all hoida et masin maha tappa.

Kõige värksem USHupgrade (veebruar 2009) on tehtud. Samuti sai täna ära tehtud A12 BIOS uuendus ja Seagate kõvaketta fw upgrade (DE17 - väidetavalt vähenab kõvaketta klõpsumist). Eelmine (D16) kadus maagiliselt DELL lehtedelt ning kui keegi foorumist uurima hakkas selgus et Seagate oli palunud selle maha võtta, kuna võib kahjulik olla.

Minu kokkuvõte - soft on ikka veel toores, kuigi oleks juba aeg - ikkagi pool aastat turul oldud.
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
otipoiss
HV kasutaja
otipoiss

liitunud: 07.05.2007




sõnum 19.02.2009 01:36:40 vasta tsitaadiga

Mul jätkuvalt ei tööta ID-kaart mitte ühegi valemiga. Id-kaardi utiliit loeb kõik andmed küll arvutisse ära aga ühegi browseriga netipanka ei saa.

Olen samuti ära teinud kõik ushupgraded jms.
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Draqula
HV Guru

liitunud: 29.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 19.02.2009 13:01:52 vasta tsitaadiga

otipoiss kirjutas:
Mul jätkuvalt ei tööta ID-kaart mitte ühegi valemiga. Id-kaardi utiliit loeb kõik andmed küll arvutisse ära aga ühegi browseriga netipanka ei saa.

Olen samuti ära teinud kõik ushupgraded jms.


Kas on installitud viimane versioon DELL draiverite lehelt:
Applications >
Dell - Driver
Controlpoint Security Manager
<- Just see draiverite pakk, mitte Security manageri application

WinXP 32bit versiooni puhul näitab viimaseks versiooniks 19.12.2008

Mul on see installitud ja installer.id.ee lehelt soft hangitud ning IE 7 puhul saan ID kaardiga hansapanka ja nordeasse.
Firefoxiga saan panka ainult siis kui kasutan USB välist lugejat.
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
raconteur
HV vaatleja
raconteur

liitunud: 22.11.2005




sõnum 22.02.2009 15:52:49 vasta tsitaadiga

Draqula kirjutas:
Probleeme hetkel õhus 2:

1) Aegajalt kaob ära DVD salvestaja - Nero lihtsalt teatab, et ainus salvestusseade on Image drive. Eriti nõme on see siis, kui üritan näiteks teha koopiat plaadist, plaat loetakse sisse ja kui tuleb koht et anna tühi toorik ette, siis toorikut pole aparaat võimeline tuvastama ning kirjutaja on kadunud. Olen proovinud mitmeid toorikuid. Erinevates foorumites kiputakse Inteli Storage manageri süüdistama.



Tee ära Intel Matrixi uuendus, see on urgent, on mitmel aidanud.
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
otipoiss
HV kasutaja
otipoiss

liitunud: 07.05.2007




sõnum 22.02.2009 22:51:40 vasta tsitaadiga

Draqula kirjutas:
otipoiss kirjutas:
Mul jätkuvalt ei tööta ID-kaart mitte ühegi valemiga. Id-kaardi utiliit loeb kõik andmed küll arvutisse ära aga ühegi browseriga netipanka ei saa.

Olen samuti ära teinud kõik ushupgraded jms.


Kas on installitud viimane versioon DELL draiverite lehelt:
Applications >
Dell - Driver
Controlpoint Security Manager
<- Just see draiverite pakk, mitte Security manageri application

WinXP 32bit versiooni puhul näitab viimaseks versiooniks 19.12.2008

Mul on see installitud ja installer.id.ee lehelt soft hangitud ning IE 7 puhul saan ID kaardiga hansapanka ja nordeasse.
Firefoxiga saan panka ainult siis kui kasutan USB välist lugejat.


Driveri packi panin peale, ei muutnud asja paremaks. Kusjuures ei loe enam kaardilt andmeid ka arvutisse...
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Draqula
HV Guru

liitunud: 29.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 23.02.2009 08:08:41 vasta tsitaadiga

raconteur kirjutas:
Draqula kirjutas:
Probleeme hetkel õhus 2:

1) Aegajalt kaob ära DVD salvestaja - Nero lihtsalt teatab, et ainus salvestusseade on Image drive. Eriti nõme on see siis, kui üritan näiteks teha koopiat plaadist, plaat loetakse sisse ja kui tuleb koht et anna tühi toorik ette, siis toorikut pole aparaat võimeline tuvastama ning kirjutaja on kadunud. Olen proovinud mitmeid toorikuid. Erinevates foorumites kiputakse Inteli Storage manageri süüdistama.



Tee ära Intel Matrixi uuendus, see on urgent, on mitmel aidanud.


Tegin kohe kui see välja tuli. Ei aidanud.
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
wrx123
HV kasutaja

liitunud: 21.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 27.02.2009 22:54:21 vasta tsitaadiga

Kui keegi veel ei tea, siis E6400-le (ja vist ka teistele uutele Latitude/Precision sülearvutitele) on võimalik paigaldada teine kõvaketas. Dell ise pakub ka mingit vidinat, aga see võtab vastu ainult 1.8" kettaid. Küll aga saab Lenovo Thinkpadidele mõeldud kettaboksiga (!!!) Delli sülearvutitele ka 2.5" HDD külge. Neid on vabalt ebay's saadaval ja hinnaks on ~$20, Lenovo originaal pisut kallim. HDD bay peab kindlasti sobima T400/500 mudelitele.

Endal on plaanis see bay ära proovida hiljemalt siis, kui Win 7 välja tuleb. Vana 7200 rpm kõvaketta asemele ostaks mingi SSD ja bay sisse paneks mingi vaikse ning väikese voolutarbega 5200rpm ketta. Sellisel juhul ei oleks vaja hullu pappi suure mahuga SSD alla magama panna, vaid saaks pilte ja muud kõntsa siiski mehaanilise kõvaketta peal kaasas kanda. DVD lugeja nii kui nii kuigi tihti kasutust ei leia.

Ei tea, kas Dellil endal on ka plaanis taoline vidin välja lasta...?

edit: Paistab, et neid on isegi Eestis saadaval, kuigi suht kirve hinnaga.
Link
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
grt
HV vaatleja

liitunud: 06.03.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 06.03.2009 18:55:54 vasta tsitaadiga

Kas kellelgi on õnnestunud ID-kaardi lugeja XP/Firefox'i all ka tööle saada? XP/IE all töötab, ehkki stabiilsusest on asi kaugel, st kui mingi jama on, kaob WIFI ühendus, hetke pärast muidugi taastub...
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Draqula
HV Guru

liitunud: 29.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 06.03.2009 20:31:52 vasta tsitaadiga

grt kirjutas:
Kas kellelgi on õnnestunud ID-kaardi lugeja XP/Firefox'i all ka tööle saada? XP/IE all töötab, ehkki stabiilsusest on asi kaugel, st kui mingi jama on, kaob WIFI ühendus, hetke pärast muidugi taastub...


Mul täpselt sama jama. Igasugu uuendused mida DELL'i draiverite/firmware'de lehelt saab, kõik olen peale pannud.
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
daddo
HV kasutaja
daddo

liitunud: 30.11.2002




sõnum 19.03.2009 14:30:25 vasta tsitaadiga

Sain ka endale E6400 soetatud ja tabas mind XP SP3 (ja draiverite) paigaldamisel selline tagasilöök: nimelt peale Delli lehelt nvidia videodraiverite paigaldamist (järgides ka Delli ametlikku correct order to install drivers on Dell desktops and portables soovitusi), juhtub nii, et arvuti suudab näidata vaid 4-bitise (tõeline Win 3.1 icon_cry.gif ) värvussügavusega ja madalresolutsiooniga pilti. Isegi Safe modes on by default reso suurem ja värvussügavus ulatuslikum.
Spoiler Spoiler Spoiler


NB: see madal värvussügavus ei paista esimeselt ekraanikuvalt välja kunas selle salvestamise hetkel oli veel taaskäivitus tegemata...

Mida teha, et asi toimima saada? Nvidia enda lehelt tõmmatud draiver ka ei aidanud.

_________________
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Gizmoz
Kreisi kasutaja
Gizmoz

liitunud: 24.09.2005




sõnum 19.03.2009 14:46:28 vasta tsitaadiga

Kas windowsi Update ei paku mingit draiveri paketti?
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
daddo
HV kasutaja
daddo

liitunud: 30.11.2002




sõnum 19.03.2009 15:04:46 vasta tsitaadiga

Gizmoz kirjutas:
Kas windowsi Update ei paku mingit draiveri paketti?


Seda pole ma veel proovinud, sest olen praktiseerinud seda, et enne arvutit võrku ei lase, kui kui kõik tulemüürid ja antiviirused on offlines peale lastud ja uuendatud ning kasutajalt liigsed õigused eemaldatud. Samas, et võrk taha saada, tuleks rikkuda seda delli draiverite aigaldamise järjekorda...

_________________
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
wrx123
HV kasutaja

liitunud: 21.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 19.03.2009 16:16:02 vasta tsitaadiga

Tõmba Nvidia lehelt mobiilsete geForcede driverid ja kopeeri www. laptopvideo2go.com lehelt saadav inf fail. Ilma selleta ei tunnista driverid Quadro kaarte. Lisaks saad geforce-i driveritega sättida ka ekraani värve paremini paika.
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Uudised »  Ülevaated, kasutajate hinnangud »  Ülevaade: Dell Latitude E6400 mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4, 5 ... 11, 12, 13  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.