Avaleht
uus teema   vasta Uudised »  Turvalisus ja privaatsus »  AssaPauk märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
NATAS999
HV Guru

liitunud: 02.04.2007




sõnum 25.09.2008 11:17:58 vasta tsitaadiga

link saadeti selle peale, et üks mats siin uhkelt reklaamis, kuidas tema ilma igasuguse kaitseta hakkama saab ja et tal kohe mitte midagi sellest ei juhtu.

ära tuleks need bännida, kes "kummi" ei kasuta ja siis kui haigus käes, siis ulguma kukuvad.

_________________
"Kuidas on see hea?"
-Auto kirurgia kliinik
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tiim
HV veteran
Tiim

liitunud: 11.10.2006




sõnum 25.09.2008 11:20:21 vasta tsitaadiga

ma ei ulu siis kui haigus käes icon_razz.gif
_________________
mida sa vahid mu allkirja, AHV raisk
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 43
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Traf
Kreisi kasutaja

liitunud: 04.12.2007




sõnum 25.09.2008 12:07:24 vasta tsitaadiga

Kummi ei kasuta? Nagu enne juba keegi mainis, siis NOD32 ei öelnud selle lingi peale midagi. Võimalik, et ei tulnud brauseri tõttu midagi läbi, aga pahatahtlikud lingid on küll viimane asi mida soosida.
Kommentaarid: 48 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Noname
HV Guru
Noname

liitunud: 26.10.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 25.09.2008 13:14:09 vasta tsitaadiga

NATAS999 kirjutas:
link saadeti selle peale, et üks mats siin uhkelt reklaamis, kuidas tema ilma igasuguse kaitseta hakkama saab ja et tal kohe mitte midagi sellest ei juhtu.

ära tuleks need bännida, kes "kummi" ei kasuta ja siis kui haigus käes, siis ulguma kukuvad.


mina saan ka igasuguse kaitseta hakkama pole läpakas ega suures arvutis kunagi viirusetõrjet kasutanud, pole ka ühtegi viirust kunagi olnud mida mäletaks.
Kommentaarid: 370 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 320
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tige kala
HV veteran
tige kala

liitunud: 16.11.2004




sõnum 25.09.2008 13:30:10 vasta tsitaadiga

Aga milleks see link siia üldse pandi siis icon_confused.gif Käid teemades ja lahmid nakatunud linke igale poole hobikorras või oled lihtsalt loll? icon_evil.gif
_________________
Kommentaarid: 66 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
NATAS999
HV Guru

liitunud: 02.04.2007




sõnum 25.09.2008 13:36:03 vasta tsitaadiga

Noname, that's what u think icon_wink.gif ma ei väidagi, et ilma tõrjeta ei saa, aga tänapäeval, kus kõik isikuandmed, pangandus, dokumendid jne on kodaniku enda poolt ligipääsetavad üsna hõlpsasti ja on oht, et neid on võimalik kurjasti kasutada, siis kasvõi igaks juhuks peaks olema mingigi kaitse peal, et pärast "õnnetust" ei saaks keegi öelda "enda süü, sul pold ju vähimatki kaitset peal"

samamoodi sõidab ka auto ilma kindlustuse, ülevaatuse, signalisatsiooni ja turvavarustuseta, ometi neid kasutatakse ja on kohustuslikud. auto ja arvuti vahe on lihtsalt see, et kui autoga matakas käib, või ärandatakse, siis saad sellest koheselt aru, kui aga arvutisse mingi uss sisse tuleb, siis võib ikka tükk aega minna, kuni taipad, et midagi sees on, kui üldse. kui arvutiga sul midagi ära käkerdatakse kuskil, siis see on palju hullem pauk, kui praegu see auto näide. masina saab alati uue osta, aga identiteedi vargus jms.-ga nii lihtsalt asjad ei käi.
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DVDRW
HV Guru
DVDRW

liitunud: 13.10.2003




sõnum 25.09.2008 14:24:34 vasta tsitaadiga

Noname kirjutas:
mina saan ka igasuguse kaitseta hakkama pole läpakas ega suures arvutis kunagi viirusetõrjet kasutanud, pole ka ühtegi viirust kunagi olnud mida mäletaks.


Sama siin icon_wink.gif

Kui viirustõrje peal siis lihtsalt ei saa tööd teha. Näiteks Kui avad kausta, kus on 1000 exe või pakitud faili, siis võib väikse uinaku teha icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Lord Ami
HV veteran
Lord Ami

liitunud: 13.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 25.09.2008 16:39:08 vasta tsitaadiga

DVDRW kirjutas:
Noname kirjutas:
mina saan ka igasuguse kaitseta hakkama pole läpakas ega suures arvutis kunagi viirusetõrjet kasutanud, pole ka ühtegi viirust kunagi olnud mida mäletaks.


Sama siin icon_wink.gif

Kui viirustõrje peal siis lihtsalt ei saa tööd teha. Näiteks Kui avad kausta, kus on 1000 exe või pakitud faili, siis võib väikse uinaku teha icon_rolleyes.gif


Teema kaldub vaiksel AV vs AV või üldse antiviiruste peale ära icon_wink.gif
Oleneb siiski, mis turvatarkvara kasutada.Samuti seab riistvara mõningad piirid.
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 51
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
maxsimiljo
Kreisi kasutaja
maxsimiljo

liitunud: 15.08.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 25.09.2008 20:14:17 vasta tsitaadiga

Mul on isegi vahepeal olnud viirusetõrje, aga enamasti siiski pole ja pole samuti märganud ühtegi viirust oma arvutis. Vista oma kaitse ajab asja ära siiamaani thumbs_up.gif
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
angel
HV Guru
angel

liitunud: 06.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 25.09.2008 20:16:28 vasta tsitaadiga

kus sa tead kas on viirus arvutis või mitte kui tulemüüri/nuhkvara kaitset/viirustõrjet peal ei ole icon_rolleyes.gif

Kõige mõnnam on selliseid "mul ei ole midagi peal" arvuteid pärast puhastada.

_________________
|--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------|
Kommentaarid: 175 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
NATAS999
HV Guru

liitunud: 02.04.2007




sõnum 25.09.2008 21:51:49 vasta tsitaadiga

ongi mõnna, kõikidele ketastele format ja win uuesti peale icon_lol.gif
_________________
"Kuidas on see hea?"
-Auto kirurgia kliinik
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
isiklik
HV kasutaja

liitunud: 29.11.2003




sõnum 26.09.2008 09:40:08 vasta tsitaadiga

maxsimiljo kirjutas:
Mul on isegi vahepeal olnud viirusetõrje, aga enamasti siiski pole ja pole samuti märganud ühtegi viirust oma arvutis. Vista oma kaitse ajab asja ära siiamaani thumbs_up.gif


Kunagi, mitu aastat tagasi lugesin kuskilt ühe loo:

Üks eesti tütarlaps sõitis lõunamaale puhkama. Seal kohtus ta kohaliku noormehega. Neil tekkis armastus... Siis jõudis kätte aeg, mil tüdruk pidi ära sõitma, noormees kinkis tüdrukule ilusasti pakitud karbi ja palus seda mitte avada, enne kui on kodumaale jõudnud. Eestisse jõudes avas tütarlaps karbi...
Seal sees oli surnud rott ja sedel - "Tere tulemast AIDSI klubisse!"

Seoses sellega tahan küsida nende julgete noormeeste ja tütarlaste käest - kuidas te teate, et teie arvutitesse ei ole pugenud ühtegi viirust?. Kas te olete selgeltnägijad?
Tallmaci lingi panin ma just nimelt sellepärast, et üks seltsimees hõikas kõva häälega, et tema saab ilma antiviiruseta läbi. Tahtsin teada, kas ta on nii julge poiss ja külastab seda kodukat ja kas peale koduka külastamist ta aru saab, et tema arvutis pole ikka veel mingit viirust.
Ma isegi saatsin Tallmaci e-maili, et nende kodukal on viirus, kuid nad ei ole siiamaani sellele reageerinud.
Külastasin just praegu oma tööarvutiga kah seda kodukat ja Symantec Endpoint Protection ei reageerinud üldse sellepeale. Nüüd võib arvata, on mu tööarvutil viirus sees. Aga ei saa sugugi aru, et oleks aeglasemaks jäänud. Üldse ei saa aru, kas on viirus sees või mitte. Loodan, et pole.

Kuna ma käin paljudes kodudes arvuteid seadistamas, siis veel üks juhtum:

Ühel päeval helistas mulle klient ja rääkis, et tal on arvuti maru aeglaseks jäänud. Ma kahtlustasin kohe, et tegu võib olla viirusega. Klient väitis, et eelmisel õhtul oli tema poeg tõmmanud AVG kõik uuemad uuendused ja ka kõvaketta üle skänninud - ühtegi viirust polevat leidunud.
Kliendi juures vaatasin AVG logist - tõepoolest eelmise päeva õhtul on uuendusi tõmmatud ja ka arvuti skannitud ja viiruseid pole leitud.
Installisin mälupulgalt AVAST antiviiruse ja panin skannima. Peale mitmekümne pahalase leidmist selgitasin kliendile kuidas edasi toimetada ja lahkusin. Selleks ajaks oli läbi skannitud mõni % kõvakettast ainult, see protseduur võib aega võtta päris mitu tundi.

Kuna ise kasutan AVAST antiviirust juba mitmeid aastaid oma 4 kodusel arvutil ja ka klientide arvutitesse olen seda installinud ja ka soovitanud - siis soovitan ka seda teile ja panen lingid.
Kodukasutajale on see täiesti tasuta, peab ennast ainult ära registreerima, sealt saab oma e-mailile registreerimise võtme. Registreerimisel sisestage oma ÕIGE e-maili aadress (sinna saadetakse 24 tunni jooksul võti) ja 14 KUUD saate seda täiesti legaalselt ja tasuta kasutada. Kui aeg hakkab täis saama, siis hakatakse teile ekraani all paremas nurgas saatma PUNASES aknakeses meeldetuletusi. Sellisel juhul peate jälle külastama http://www.avast.com/eng/home-registration.php ja teile saadetakse jälle võti ja tervelt 14 kuud saate jälle täesti tasuta kasutada.

http://www.avast.com/eng/download-avast-home.html - siit tõmmake omale avast millises keeles tahate (eesti keelt veel kahjuks ei ole)
http://www.avast.com/eng/home-registration.php - siin saate ennast registreerida, siis saate 24 tunni jooksul e-mailile võtme.

Kui ma ei eksi, siis vist viimases DIGI-s oli juttu antiviirustest. DIGI tegi antiviiruste testi - AVAST sai 3 koha kõikide antiviiruste testis ja 1 koha tasuta antiviiruste testis.

Paar nädalat tagasi käisin oma hea tuttava juures, kes palus mind oma tuttaval arvuteid üle vaadata. Seal installisin ka avasti 2 masinasse ja ennäe imet ühest masinast avast leidis ROOTKIT-i. Kas kellelgi on olnud kokkupuuteid ROOTKIT-iga? Olen sellekohta ainult lugenud, et on üks väga paha asi - hullem kui antiviirus!

Noh, nüüd sain ennast tühjaks räägitud.

Kui te tõesti ei taha - no ärge siis kasutage antiviirust, ärge pärast ainult hakake kiunuma, et teie tähtsad andmed on kellegi poolt ära söödud, või teie arvutitest mingit kuritegu sooritatud jne, jne.
Kes suudab santi sundida, kui sant ei taha kõndida!


viimati muutis isiklik 26.09.2008 09:58:44, muudetud 1 kord
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
angel
HV Guru
angel

liitunud: 06.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 26.09.2008 09:45:49 vasta tsitaadiga

ot: kah tasuta aga ei kiunu iga X aja tagant -> http://www.free-av.com/

kõige parem nalja juhtum on see kui mingi "über viirus" levima hakkab ja kõik need "windows update ei ole vaja ja viirustõrje ning tulemüür on nõrkadele" masinad maha võetakse. Eriti nummi oli see "Shutdown" viirus icon_lol.gif

Asjal on ka pahem külg-> need värdjad kellel mingeid kaitseid ei ole levitavad viirusi edasi ka teistele (kui keegi topib oma mälupulka sinna, lähen seal msn'i jne).

_________________
|--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------|
Kommentaarid: 175 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DVDRW
HV Guru
DVDRW

liitunud: 13.10.2003




sõnum 26.09.2008 10:18:52 vasta tsitaadiga

angel kirjutas:
kus sa tead kas on viirus arvutis või mitte kui tulemüüri/nuhkvara kaitset/viirustõrjet peal ei ole icon_rolleyes.gif

Kõige mõnnam on selliseid "mul ei ole midagi peal" arvuteid pärast puhastada.


Selleks on Acronis, mis teeb sul iga öö süsteemikettast uue image ja paneb sul ~5 minutiga kõik uuesti peale kui miskit viga on!
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tahanteada
Lõuapoolik
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003




sõnum 26.09.2008 10:21:41 vasta tsitaadiga

isiklik: Ole ikka täpne - Avast saadab maili aadressile koodi mõne sekundi või siis mõne minutiga, mitte 24 tunni jooksul. Olen ka Avasti kasutaja juba pikki aastaid ja iga kord on kood praktiliselt kohe postkastis olemas olnud.
Kommentaarid: 284 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 11 :: 211
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Traf
Kreisi kasutaja

liitunud: 04.12.2007




sõnum 26.09.2008 10:51:47 vasta tsitaadiga

DVDRW kirjutas:

Selleks on Acronis, mis teeb sul iga öö süsteemikettast uue image ja paneb sul ~5 minutiga kõik uuesti peale kui miskit viga on!

Ja kui sul viirus juba viimased aasta aega vaikselt arvutis istunud? Hakkad järjest backuppe taastama et leida selline kus seda pole?
Kommentaarid: 48 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Henry
HV veteran

liitunud: 29.07.2004




sõnum 26.09.2008 11:07:31 vasta tsitaadiga

isiklik kirjutas:

Tallmaci lingi panin ma just nimelt sellepärast, et üks seltsimees hõikas kõva häälega, et tema saab ilma antiviiruseta läbi. Tahtsin teada, kas ta on nii julge poiss ja külastab seda kodukat ja kas peale koduka külastamist ta aru saab, et tema arvutis pole ikka veel mingit viirust.


Sa siga! Peale selle julge venna, võis veel keegi sinna lehele minna! Sa oled ikka "hea vend" küll.


Kas seal oli siis viirus või mitte?
Kommentaarid: 75 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 68
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
NATAS999
HV Guru

liitunud: 02.04.2007




sõnum 26.09.2008 12:23:05 vasta tsitaadiga

VBS:Malware-gen

avasti foorumis arutatud seda teemat. ei viitsi praegu läbi lugeda, aga algusest pihta hakksin, siis esimeste psotide sees tuli välja, et võib ka vabalt vale häire olla (mingis viiruste andmebaasi versioonis oli väike error sees, mis selle põhjustas), seega suht 50:50 seis. kui läbi lugeda, siis ilmselt saab täpsemalt aimu, millega tegu on.

_________________
"Kuidas on see hea?"
-Auto kirurgia kliinik
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Noname
HV Guru
Noname

liitunud: 26.10.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 26.09.2008 12:23:28 vasta tsitaadiga

isiklik kirjutas:
maxsimiljo kirjutas:
Mul on isegi vahepeal olnud viirusetõrje, aga enamasti siiski pole ja pole samuti märganud ühtegi viirust oma arvutis. Vista oma kaitse ajab asja ära siiamaani thumbs_up.gif


Kunagi, mitu aastat tagasi lugesin kuskilt ühe loo:
blablabla bla bla bla


Väga lolli juttu ajad ikka, avast antiviirus icon_biggrin.gif mis kuradi kaitse see peaks olema? igast masinast milles avast leiab 10 leiab nod 15 pahalast.
See oleks nagu aukudega kummi kasutamine kui kasutad avasti.

Ja õige spets saab aru kui tal viirus arvutis.

Käisin seal lehel, kuna kasutan operat siis ei teinud see leht mulle mitte sittagi.

_________________
"Olukord on sitt, aga see on meie tuleviku väetis." - Lennart Meri
"Edu on kehv õpetaja. See ahvatleb tarku inimesi mõtlema, et nad ei saagi kaotada" - B. Gates
Kommentaarid: 370 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 320
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004




sõnum 26.09.2008 12:35:03 vasta tsitaadiga

Noname, http://www.av-comparatives.org/seiten/ergebnisse_2008_08.php
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
angel
HV Guru
angel

liitunud: 06.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 26.09.2008 12:36:25 vasta tsitaadiga

hea spets siis kui viiruse olekut ise tunnetad. vahest pahalane nii vaikselt sees et ei tee piixugi... kui piixub ja aru saab siis üldiselt hilja. Ma ei viitsi pidevalt vaadata mis protessid mul arvutil jooksevad jne.

Iga kord uuesti image'it peale lasta on ikka jura. Info on juba minekut teinud ja failid kahjustatud ja siis hakkad otsast peale et pärast sama sitta sisse astuda icon_rolleyes.gif

_________________
|--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------|
Kommentaarid: 175 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
NATAS999
HV Guru

liitunud: 02.04.2007




sõnum 26.09.2008 13:07:09 vasta tsitaadiga

sai siis tallmaci kodukat külastatud, seekord operaga. samuti lööb avast jala ukse vahele kuid peale abort connectionit saab lehel edasi liikuda ning enam avast karjuma ei tule.

natuke paha on see, et seal av-comparatives lehel on kõik tasulised versioonid, võiks tasuta versioonid ka olla, et võrrelda, kas neil ka vahe sees on.

NOD32 on selle tabeli järgi ainult selle poolest parem, et valehäiret annab vähem, muus osas on avast tublisti ees.
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
UB
HV Guru
UB

liitunud: 26.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 26.09.2008 13:31:08 vasta tsitaadiga

Noh HV-lased nüüd on õige aeg dumbuserit ümber veenma hakata, sest selliseid inimesi nagu on Noname, ongi kogu eesti täis ja just selliste pärast ka seda reklaamikampaaniat tehakse. Probleem on muidugi selles, et Noname, ei ole päris algaja vaid ta on endale juba mingid tõekspidamised võtnud, et ta on võitmatu ning ükski viirus teda ei murra. Kui ei õnnestu aga selliseid "kõiketeadjaid" veidi harida, siis saab neid zombie masinaid palju olema mille kaudu Pronksöö veebirünnakuid korraldada. Järgmine tase peaks olema selline, kus igalt arvutilt millel puudub viirusetõrje ja/või tulemüür, tuleks netiühendus ära võtta!
Kommentaarid: 43 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004




sõnum 26.09.2008 13:35:25 vasta tsitaadiga

NATAS999, näitajad võivadki tänu sellele paremad olla, et false positive'si on rohkem
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
NATAS999
HV Guru

liitunud: 02.04.2007




sõnum 26.09.2008 13:39:05 vasta tsitaadiga

mikk36, samas avastil on advanced+ märge, nodil ilma "+" advanced, krt peab vist pdf versiooni vaatama, äkki saab pildi selgemaks, enne kui ennast lolliks hakkan tegema.

vaatasin siin seda pdf versiooni ka. valehäriete kohta öeldi nii, et need, mis seal testis olid, need on nüüdseks juba kõrvaldatud ja et see nende ranking (advanced+, advanced ja standard) on siiski jagatud nende seatud piiride järgi ja ei loe mitte ainult pahavara tuvastamine %, vaid ka kasutusmugavus, valehäired jms.


viimati muutis NATAS999 26.09.2008 14:03:06, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Uudised »  Turvalisus ja privaatsus »  AssaPauk mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.