Avaleht
uus teema   vasta Uudised »  Ülevaated, kasutajate hinnangud »  Ülevaade: Dell Latitude D630 VS Lenovo ThinkPad T61 märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
Tbit
HV Guru

liitunud: 27.04.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 17.07.2008 13:54:29 vasta tsitaadiga

Delli üks suur eelis minu jaoks on disain, ibm/lenovo on küll selline diskreetne rohkem mida võimendab omakorda must värv. Teine asi mis Delli juures meeldib on klaveri asetus, universaalsem ja isegi ehk loogilisem, lenovo tundub kuidagi kompaktne ja liialt tilluke. Kolmas asi mis Delli juures minule rohkem sobib on portide asetus, eriti see, et osad asuvad ka tagaküljel mis teeb näiteks laual kasutamise mugavamaks ja kindlasti üks konkreetne asi mida ma ei salli on heli pistikud ees, sellist idiootsust poleks küll äriklassilt oodanud, see tundub rohkem mingi võileva klassi trend olevat.
Väljaulatuvat akut ma lenovo puhul väga miinuseks ei loekski, see ehk annab isegi natuke mingit omapära ilmetule disainile ja taga olles ei sega see ka kedagi kui näiteks arvuti kotti mahtumine välja arvata.
Delli suureks miinuseks saab lugeda kindlasti palju loksuvaid detaile ja üldine ehituskvaliteedi madal kvaliteet võrreldes lenovoga, kuigi jah, paljud neist asjadest otseselt kasutust ei sega ega jää ka silma siis äriklassilt ootaks ikka oluliselt paremat kvaliteeti ka pisidetailide juures. Touchpad on ka suht si#¤ ja tuim dellil koguaeg vist olnud.
Üldiselt kui antud dell oleks lenovo poolt ehitatud oleks vast tegu parima läpuga ever icon_razz.gif

_________________
DVD is da 4483MB :-/)
|OSTAN|-> T43 pikk jahutus
Kommentaarid: 264 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 229
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
oliver.
HV Guru

liitunud: 05.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 17.07.2008 14:25:32 vasta tsitaadiga

Mindki häiriks eespool asetsevad helipesad - süles ebamugav ning eest jooksev juhe häiriks jubedalt. Vasakul pool paiknemine peaks sobima ka neile paremakäelistele, kes välist hiirt kasutavad.
Aga see ei olegi veel nii kole lugu kui osad odavad Lenovod, kus on optilise draivi sahtel ette avanev nagu vanal ajal nt Thinkpad 600 mudelitel oli. Jube. Kõhuvolt lükkas pidevalt nupust sahtlit lahti.
Kommentaarid: 280 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 239
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
M00t
HV Guru
M00t

liitunud: 05.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 17.07.2008 14:32:36 vasta tsitaadiga

oliver. kirjutas:
Kõhuvolt lükkas pidevalt nupust sahtlit lahti.

icon_lol.gif icon_lol.gif
Kommentaarid: 72 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 68
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xecroy
HV kasutaja
xecroy

liitunud: 23.05.2008




sõnum 17.07.2008 17:30:24 vasta tsitaadiga

Aga IBM-i puhul jäi 10 punni tarkvarale andmata.

Ise naudin HinnaVaatlusesse sisselogimist Client security solutioni ja Firefox 2.x koostöö abil, lihtsalt tõmbad näpuga üle sõrmejäljelugeja ja oled plõksti sees. Näiteks netipanga parool ununeb ära, võtad CSS-i lahti tõmbad näpuga üle ja saad uuesti parooli teada. Paraku ei ole veel kõiki IBMi progesid katsetada jõudnud, seega on loota veel positiivseid uudiseid.

Mulle meeldib ka see et näiteks BIOS-i saan sõrmejäljega sisse logida.

Tähelepanuta ei saa ka jätta töökindlust ja vastupidavust. Olen 10 aastat vana IBM-i parandanud ja korpusel polnud ei kriime ega kulumisjälgi.

http://youtube.com/watch?v=3ENQ1dUavI8

_________________
Kõige suurem pidur on alati ketas. Naudi inimväärset elu, osta SSD!
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004




sõnum 17.07.2008 18:37:59 vasta tsitaadiga

xecroy, vähemasti xps'ga oli miskine password bank seotud sõrmejäljega
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rex
HV Guru
rex

liitunud: 09.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 17.07.2008 19:54:31 vasta tsitaadiga

Mina arvan tegelikult, et VR53 tahtis viisakalt väljendudes näidada, et kes mõnda aega IBM/Lenovo Thinkpad'i kasutanud, vaatab Dell'i Latitude seeriat kui odavklassi läpakat. Mina nõustun temaga. Muide, minu arust on Dell'i XPS seeria parema koostekvaliteediga kui Latitude.

Vihaste Delliomanike raevupursked on igati teretulnud. Peategi end vihaselt õigustama, kui sellise asja ostnud olete. icon_razz.gif
Kommentaarid: 247 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 226
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tbit
HV Guru

liitunud: 27.04.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 17.07.2008 22:51:43 vasta tsitaadiga

oliver., Latitude C seerial oli ka rom ettepoole. ise olin sama probleemiga hädas, et kippus vastu kõhtu minnes lahti tulema, kuigi mingit erilist volti üle püksirihma ei vedelenud.
Samas tarkvara kohapealt on Thinkpad tõesti tasemel, sellega olen isegi väga rahul. Dell puhul meeldib mulle jällegi online tugi rohkem, kui kirjadele vastamine muidugi välja jätta kus on sellist jura aetud mõnikord, et anna olla icon_lol.gif.

_________________
DVD is da 4483MB :-/)
|OSTAN|-> T43 pikk jahutus
Kommentaarid: 264 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 229
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Etz
HV Guru
Etz

liitunud: 27.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 22.07.2008 20:01:56 vasta tsitaadiga

Ennast huvitaks füüsilised mõõtmed (mm) ja ka mudeli number Lenovo puhul (Lenovo homepage näitan sulle Configure T Series, endal soov just Widescreeni saada)
Lenovol aga iga rauakonf, sama displayga eri Mudelinumbriga...
icon_wink.gif

_________________
...life is random...so am I...
So, there is a fan. Time to grab your sh*t, gentlemen!
Kommentaarid: 223 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 192
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
VR53
HV Guru
VR53

liitunud: 19.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 22.07.2008 21:24:03 vasta tsitaadiga

Korpuse mõõtmed: laius, pikkus, kõrgus eest, kõrgus tagant (mm)

D630
336x238x32x32

T61
335x238x28x32

Mudel 7663-AQ8

_________________
Uued Lenovo sülearvutid: www.lenovoarvutid.ee
Sülearvuti ekraan katki? www.displayseek.com
Kommentaarid: 842 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 636
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003




sõnum 23.07.2008 21:02:40 vasta tsitaadiga

kes arvuti jõudluse võrdluse kohta kommenteerisid, eeldatavasti polnud see teemaalgatajal eesmärk, seda enam et mõlemaid saab reaalselt mõningas skaalas vastavalt vajadusele komplekteerida.

on mõlema läpakaga tegu olnud, t61 on vähevõitu katsuda olnud, d630 ja eelnevaid mõlema tootja omi omajagu.
vahe on antud võrdlusalustel mudelitel kõvasti vähenenud, delli kasuks. seda siiski kahjuks suuremas osas lenovo ratsimiste tõttu.

kuigi saan aru argumentidest, et delli plusse nagu välja ei toodud, on suhteliselt objektiivne reaalsus see, et kogu jutt oli õige.

disain on muide maitseasi, ibmi disain on vähemalt tuntud suurus ja suhteliselt diskreetne. delli eelmised mudelid olid kahtlasevõitu ja d630 mõjub millegipärast t61 võrreldes suuremalt. rohkem suuremalt kui 3mm paksust ja 1mm laiust.
vastupidiselt eelpoolkõnelejatele ütleks küll, et d610/620 võrreldes mõjub d630 korpus üsna positiivselt. materjal on tõesti veidi kahtlasem kuid loginat ja pehmust on suts vähem. minu subjektiivse arvamuse järgi.

lenovo garantii ja kvaliteet on ibm ajaga võrreldes mõnevõrra alla käinud. üsna suur osa headest asjadest on vana ibmi researchi peal, uut nagu väga ei ole.

tarkvara sakib mõlemal ühepalju, lenovo on teinud harjumuseks kogu oma räige bloat peale lasta (tänu jumalale, et mitte nii räige, kui lenovo brändi omadele) ja dell jääb selles osas pisut alla (aga mitte palju). bloati isiklik sobivus on siin omaette küsimus.
kui ülearusest lahti saada, siis (potentsiaalselt) kasulikku softi on lenovol siiski pisut rohkem.

com pordi olemasolu on nišiteema icon_wink.gif

edit:
- ekraani loksumisega on see teema, et thinkpadidel on sees üsna korralik konstruktsioon, mille küljes siis metallist hinged on. kõrvalmärkuse korras, leidlike ja küllalt kõrgelt arvutit maha pillavate kasutajate jaoks ei ole needki purunematud.
- fn ja ctrl saab thinkpadidel ära vahetada, bios või üks bloati softijupp abiks.
- linux peaks mõlemal üsna probleemivabalt töötama, kas mitte isegi mõlemad vähemalt üksvahe linuxit alternatiivina ei pakkunud?
- d630 extended aku on imo eriti rõve (ibmi oma ka, aga mitte nii palju) icon_biggrin.gif
- igasugused loksud ja klaveri/trackpointi/touchpadi kiiksud on pisiasjad, aga kokkuvõttes häirivad.
- ibmi ekraani kõrval olev antenn on kuratlikult hea asi oma kogemuse põhjal.

_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
Kommentaarid: 238 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 213
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mareq
HV vaatleja

liitunud: 16.04.2003




sõnum 24.07.2008 11:59:43 vasta tsitaadiga

VR53 kirjutas:
Lenovo tõi helipesad ette, sest kasutajad arvasid, et eest on mugavam kõrvaklappe ühendada. Maitse asi, kuid väliseid kõlareid kasutades oleks küljel tõenäoliselt parem.


Kui see oli tõesti tehtud kasutajate soovil, siis miks t61p'l on helipesad normaalses kohas? See on de facto hinna ülesnügimine ainult, kui ma pean ostma 10K kallima pilli ainult selleks, et helipistik ees ei tolgendaks kuivõrd muu funktsionaalsuse koha pealt ajaks asja ära ka mitte-p mudel.
Ma mõistan, et see on ülepingutatud näide, kuid see-eest ilmekas. icon_smile.gif
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
VR53
HV Guru
VR53

liitunud: 19.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 24.07.2008 12:43:51 vasta tsitaadiga

Tavalise ekraaniga T61 puhul on need endiselt külje peal, samuti T60 puhul. Kuigi tegelikult laiekraaniga 14" mudelitel polegi külje peal eriti ruumi nende pesade jaoks.
_________________
Uued Lenovo sülearvutid: www.lenovoarvutid.ee
Sülearvuti ekraan katki? www.displayseek.com
Kommentaarid: 842 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 636
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
weedstone
HV veteran
weedstone

liitunud: 26.11.2004




sõnum 24.07.2008 12:47:25 vasta tsitaadiga

tavaekraani all mõtlesid sa siis seda 14,1" ?
_________________
Kommentaarid: 125 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 120
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
VR53
HV Guru
VR53

liitunud: 19.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 24.07.2008 12:50:00 vasta tsitaadiga

Jah. Kõik suuremad on laiekraaniga.
_________________
Uued Lenovo sülearvutid: www.lenovoarvutid.ee
Sülearvuti ekraan katki? www.displayseek.com
Kommentaarid: 842 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 636
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
duplex
Kreisi kasutaja
duplex

liitunud: 06.10.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 24.07.2008 13:36:47 vasta tsitaadiga

mareq kirjutas:
VR53 kirjutas:
Lenovo tõi helipesad ette, sest kasutajad arvasid, et eest on mugavam kõrvaklappe ühendada. Maitse asi, kuid väliseid kõlareid kasutades oleks küljel tõenäoliselt parem.


Kui see oli tõesti tehtud kasutajate soovil, siis miks t61p'l on helipesad normaalses kohas? See on de facto hinna ülesnügimine ainult, kui ma pean ostma 10K kallima pilli ainult selleks, et helipistik ees ei tolgendaks kuivõrd muu funktsionaalsuse koha pealt ajaks asja ära ka mitte-p mudel.
Ma mõistan, et see on ülepingutatud näide, kuid see-eest ilmekas. icon_smile.gif


XPS-il on ka ees thumbs_down.gif Huvitav kas enamus kasutajaid kasutavad läpakat laua peal? Mina kasutan laua peal ikka suure ekraaniga asju mis silmi ei riku ja läpakas on autos või reisil kaaslaseks. Ja proovi süles ette kõrvaklappe ja mikrit toppida!
Kommentaarid: 65 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 24.07.2008 13:54:33 vasta tsitaadiga

LOCAL kirjutas:
mareq kirjutas:
VR53 kirjutas:
Lenovo tõi helipesad ette, sest kasutajad arvasid, et eest on mugavam kõrvaklappe ühendada. Maitse asi, kuid väliseid kõlareid kasutades oleks küljel tõenäoliselt parem.


Kui see oli tõesti tehtud kasutajate soovil, siis miks t61p'l on helipesad normaalses kohas? See on de facto hinna ülesnügimine ainult, kui ma pean ostma 10K kallima pilli ainult selleks, et helipistik ees ei tolgendaks kuivõrd muu funktsionaalsuse koha pealt ajaks asja ära ka mitte-p mudel.
Ma mõistan, et see on ülepingutatud näide, kuid see-eest ilmekas. icon_smile.gif


XPS-il on ka ees thumbs_down.gif Huvitav kas enamus kasutajaid kasutavad läpakat laua peal? Mina kasutan laua peal ikka suure ekraaniga asju mis silmi ei riku ja läpakas on autos või reisil kaaslaseks. Ja proovi süles ette kõrvaklappe ja mikrit toppida!

need 2 siin on rohkem tööinimesed masinad. neid kasutatakse vist küll rohkem laua peal kui süles.

_________________
17/1/2023, Scart: "Selle sajandi senise möödunud aja üks suuremaid skandaale on hetkel lahti rullumas..."
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
duplex
Kreisi kasutaja
duplex

liitunud: 06.10.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 24.07.2008 13:58:44 vasta tsitaadiga

Skeptik kirjutas:
need 2 siin on rohkem tööinimesed masinad. neid kasutatakse vist küll rohkem laua peal kui süles.


tööinimese masin võib olla mistahes masin mis vastab tema vajadustele. kui mul on hdmi vaja siis ma ei saa ju neid eelistada, mul ennem xps-i oli latitude muide!
Kommentaarid: 65 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003




sõnum 24.07.2008 15:12:55 vasta tsitaadiga

laiekraaniga t61 oli just käes, helipesad külje peal...

LOCAL, ma tahaks norida. kuhu sa süles selle hdmi topid?

_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
Kommentaarid: 238 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 213
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mareq
HV vaatleja

liitunud: 16.04.2003




sõnum 24.07.2008 15:23:02 vasta tsitaadiga

millise laiekraaniga? 14.1" või 15.4"?
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003




sõnum 24.07.2008 15:28:32 vasta tsitaadiga

ei tea, ei pööranud tähelepanu. :/
_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
Kommentaarid: 238 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 213
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
duplex
Kreisi kasutaja
duplex

liitunud: 06.10.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 24.07.2008 15:32:42 vasta tsitaadiga

londiste kirjutas:
laiekraaniga t61 oli just käes, helipesad külje peal...

LOCAL, ma tahaks norida. kuhu sa süles selle hdmi topid?


kas su kujutlusvõime piirdub ainult sellega, et mul on arvuti ainult süles? sülearvuti on ikkagi mobiilne seade mitte ei seisa 24h laua peal ja tuleb arvestada, et seda kasutatakse ka süles!
Kommentaarid: 65 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003




sõnum 24.07.2008 15:38:47 vasta tsitaadiga

sellega ma ju antud küsimuse puhul arvestangi. kuhu sa süles selle hdmi teise otsa topid?
_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
Kommentaarid: 238 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 213
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
VR53
HV Guru
VR53

liitunud: 19.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 24.07.2008 15:58:50 vasta tsitaadiga

londiste kirjutas:
laiekraaniga t61 oli just käes, helipesad külje peal...

Siis oli 15.4", mitte 14.1"

_________________
Uued Lenovo sülearvutid: www.lenovoarvutid.ee
Sülearvuti ekraan katki? www.displayseek.com
Kommentaarid: 842 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 636
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
xecroy
HV kasutaja
xecroy

liitunud: 23.05.2008




sõnum 26.07.2008 12:30:11 tarkvarast veel vasta tsitaadiga

londiste kirjutas:
kes arvuti jõudluse võrdluse kohta kommenteerisid, eeldatavasti polnud see teemaalgatajal eesmärk, seda enam et mõlemaid saab reaalselt mõningas skaalas vastavalt vajadusele komplekteerida.


tarkvara sakib mõlemal ühepalju, lenovo on teinud harjumuseks kogu oma räige bloat peale lasta (tänu jumalale, et mitte nii räige, kui lenovo brändi omadele) ja dell jääb selles osas pisut alla (aga mitte palju). bloati isiklik sobivus on siin omaette küsimus.
kui ülearusest lahti saada, siis (potentsiaalselt) kasulikku softi on lenovol siiski pisut rohkem.

com pordi olemasolu on nišiteema icon_wink.gif



IBM/Lenovo tarkvara ei SAKI. Seda tuleb osata kasutada. Sai isegi esimestelt t-seeria läpparitelt kohe access connetctions jm. selline kraam maha lastud. Aga nüüd, paar aastat hiljem ei ole ma nõus seda mingi hinna eest tegema.

Väike näide. Lähen koju, panen läppari käima, läppar tunneb mu koduse wifi võrgu ära, ühendab ennast sinna, paneb firefoxi ja MSN-i käima ja teeb postimehe koduka lahti. Töö juures sama lugu ainult siis käivitatakse rohkem programme.

IBM väidab veel et thinkpadide touchpadid töötavad kaa multipuutetundliku puutepaneelina nagu mcbook airilgi....kusagil nägin linuxi jaoks isegi mingit koodi....paraku oli see minu jaoks liiga kirves.

_________________
Kõige suurem pidur on alati ketas. Naudi inimväärset elu, osta SSD!
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003




sõnum 26.07.2008 12:45:52 vasta tsitaadiga

access connections on väga sihtotstarbeline tööriist. + oma kogemuse järgi vähemalt kolmveerand kasutajatest jääb sellega hätta. ning reaalseid kasutajaid on ikka väga vähe.
sakib oli kommentaar tavakasutaja seisukohalt vaadates... icon_wink.gif

_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
Kommentaarid: 238 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 213
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Uudised »  Ülevaated, kasutajate hinnangud »  Ülevaade: Dell Latitude D630 VS Lenovo ThinkPad T61 mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.