Avaleht
uus teema   See teema on lukus, sa ei saa siin muuta postitusi või vastata teemale! Uudised »  Tarkvara ja arvutimängud »  Analüütikud Microsoftile - jätkake Windows XP müüki vähemalt aastani 2009! märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 09.02.2008 23:38:48 vasta tsitaadiga

tahanteada kirjutas:
Microsoft has so far failed to offer official confirmation of Windows 7 M1.

nagu sa ise tsiteerisid... icon_wink.gif

infot oskan otsida, kuid kuulujutte ja kellegi blogisid esialgu tõepähe ei kipu võtma.

_________________
17/1/2023, Scart: "Selle sajandi senise möödunud aja üks suuremaid skandaale on hetkel lahti rullumas..."
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
portman
HV kasutaja
portman

liitunud: 02.12.2006




sõnum 09.02.2008 23:42:12 vasta tsitaadiga

tsitaat:
aga jah keegi ei kase ju kellelgi xp peal vista peale minna. aga lihtsalt vinguge. kui teil pole vista jargi vajadust, siis ara kasutage


miks ei käse,m$ käseb ju icon_smile.gif mängurina pean ma vabatahtlikult sunniviisiliselt niikuinii mingi aja jooksul vista peale üle minema,sest ms on tänu oma rahaahnusele ja monopolismile tekitanud turul seisundi kus PC mänguritel puudub sisuliselt absoluutselt igasugune valikuvabadus valida platvormi millel mänge mängida.
kõik devid on ära ostetud,et nad mänge ainult ja ainult directx-i baasil arendaksid,ning jumala eest opengl-list heaga eemale hoiaksid,kuigi reaalselt pole dx-il opengl-i ees mitte mingeid eeliseid,viimaste versioonide puhul on asi pigem juba vastupidi.
ja pealegi pole ma mitte üheski lauses väitnud,et vista või mõni muu ms-i toode oleks crap jne,lihtsalt ma ei seedi pealesurumist ja valikuvabaduse puudust(konsoole paluks mitte soovitada)

_________________
..................
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sakinaga
HV Guru

liitunud: 30.08.2006




sõnum 10.02.2008 00:59:23 vasta tsitaadiga

Scart kirjutas:

Spetsiaalprogede puhul on Vistale üleminekuga ootamine loogiline, samuti ka kontorid ja firmad/korporatsioonid. Kui süsteem töötab, oleks lollus seda niisama välja vahetada. Küll aga täiesti haiglaslik ja natuke kohtlase inimese muljet jättev tatipritsimine teemal: "minulevistaeimeeldiseesakibjaonõnejawindows98For4!!!!!" Kasutaga Vistat natukenegi normaalse arvuti peal (kõik, millel on PC-133 mälu ja muu selline - ei ole enam meie ajal normaalne arvuti) ja märkate ise, kui palju on MSi viimane toode arenenud kasutusmugavuselt võrreldes XP ja eriti just selle SP2'e variandiga.

Jah, nõus. Lollus on osta vanale masinale peale Vista, samamoodi on lollus osta uuele masinale XP. (va juhud, kus mõningane tarkvara lihtsalt ei tööta veel Vista peal, siin saan ka näiteks tuua enda isa, kes ei saa minna mingil juhul Vistale üle, sest Zeissi programmid lihtsalt ei funka seal)
Kommentaarid: 158 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 150
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
crypto
Kreisi kasutaja
crypto

liitunud: 05.03.2005




sõnum 10.02.2008 04:31:22 vasta tsitaadiga

Esialgu plaanin veel xp peale jääda. Vista on küll ilus ja harjusin kiirelt sellega ära kui teda paar kuud testisin. Toores natuke minu jaoks veel, mõnede programmidega olen ka probleeme täheldanud, solidworksi ei saand käima (ametlikult koolilitsentsi kasutades sai kodukalt tiritud vista versioon, ei hakka tööle, paar korda sikutasin veel ja proovisin, aga tutkit).

Minu seisukoht on see, et millalgi lähen vistale kindlalt üle, aga ilmselt mitte selle aasta jooksul icon_rolleyes.gif

_________________
61. Logistikapataljoni võitleja
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tahanteada
Lõuapoolik
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003




sõnum 10.02.2008 10:46:00 vasta tsitaadiga

Skeptik: Nuputamisülesanne ja rollimäng:
Oled Microsofti omanik ja mis Sinu hiilgavate Vista müügiplaanidega juhtuks, kui Sa ametlikult teataks, et: "Me oleme juba praegu koostööpartneritele Windows 7-e Alpha välja jaganud". icon_biggrin.gif
Juhtuks see, et kõik hakkavad raha säästma Windows 7 tulekuks, loobudes vahepeal Vistale üleminekust.

Ja kui lugupeetud Oponent Skeptik ei usu WhitePapereid ja neis olevat infot, siis mina usun neid küll.
Kommentaarid: 284 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 11 :: 211
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Fatal1ty
HV kasutaja

liitunud: 01.04.2006




sõnum 10.02.2008 11:22:21 vasta tsitaadiga

kui oled mangur siis pole arvuti upgrade vastukarva, pigem teeb meele heaks et midagi areneb ja saad midagi uut proovida. keegi siin ütles et MS ju sunnib vistale yle minna et nautida dx10 mange. MS ei sunni mind ma lahen vabatahtlikult yle vistale. ja m6ned ikka raagivad ja m6tlevad seda et miks xp-le dx10 ei tehta. Milleks vanale asjale uus asi kylge panna. see lihtsalt pole v6imalik ja see ei t66taks. aga kui ms oleks xp mingi ime nipiga dx10 kylge topinud siis oleksid need targad mehe seda 6elnud et, miks nad küll seda tegid v6iksid juu uue winni lasta valja nagu MAC os tegi jne pla pla pla. kui m6elda seda millised olid need vista beta versioonid ja milline on vista antud hetkel, siis asi areneb ja muutub paremaks. thumbs_up.gif
_________________
jou mis värk on
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
gen
HV kasutaja
gen

liitunud: 04.01.2006




sõnum 10.02.2008 11:25:16 vasta tsitaadiga

crypto kirjutas:
Esialgu plaanin veel xp peale jääda. Vista on küll ilus ja harjusin kiirelt sellega ära kui teda paar kuud testisin. Toores natuke minu jaoks veel, mõnede programmidega olen ka probleeme täheldanud, solidworksi ei saand käima (ametlikult koolilitsentsi kasutades sai kodukalt tiritud vista versioon, ei hakka tööle, paar korda sikutasin veel ja proovisin, aga tutkit).

Minu seisukoht on see, et millalgi lähen vistale kindlalt üle, aga ilmselt mitte selle aasta jooksul icon_rolleyes.gif


Mis solidWorks sa tööle ei saanud?
Minul töötas nii 2006 kui 2007 variant Vista peal.
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
erxx
HV vaatleja
erxx

liitunud: 15.01.2008




sõnum 10.02.2008 11:38:48 vasta tsitaadiga

XP on PASK.... täielik juust....
kui sul on vista nõuetele vastav arvuti siis on vista palju stabiilsem ja ei kiilu nii nagu XP.
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Traf
Kreisi kasutaja

liitunud: 04.12.2007




sõnum 10.02.2008 11:45:33 vasta tsitaadiga

Fatal1ty kirjutas:
ja m6ned ikka raagivad ja m6tlevad seda et miks xp-le dx10 ei tehta. Milleks vanale asjale uus asi kylge panna. see lihtsalt pole v6imalik ja see ei t66taks. aga kui ms oleks xp mingi ime nipiga dx10 kylge topinud siis oleksid need targad mehe seda 6elnud et, miks nad küll seda tegid v6iksid juu uue winni lasta valja

Oskab keegi öelda, mis nendest tegelastest sai, kes DX10 XP'le portida üritasid?
Kommentaarid: 48 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
M00t
HV Guru
M00t

liitunud: 05.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 10.02.2008 11:46:07 vasta tsitaadiga

erxx, thumbs_up.gif
Kommentaarid: 72 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 68
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
prtv
HV Guru

liitunud: 20.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 10.02.2008 11:57:52 vasta tsitaadiga

Mitmes erinevas teemas me nüüd vaidleme Vista vs XP üle?
3's vist?

_________________
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 73
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
gen
HV kasutaja
gen

liitunud: 04.01.2006




sõnum 10.02.2008 12:08:48 vasta tsitaadiga

Rahvs mõtlete ka mida tee räägite, see rahvas kes on oma vanade arvutitega XP peal, nu olge. Vista ei olei mõeldud ju vanadele arvutitle. Uus tehnolooiga tuleb peale, kõik on kiiremad, OP süsteemid "fancimad" Miks jääda XP peale.
Tehke omale selgeks äri algpõhimõtted, enne kui oma suud lahti teete. Iga ettevõtte tahab ju millegi uuega raha teenida, ka see õnnestub või mitte.
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Lennnukas
HV kasutaja
Lennnukas

liitunud: 24.10.2004




sõnum 10.02.2008 13:15:17 vasta tsitaadiga

Tüüp, minu 2GB ram, Dual Core protsessor ja 2 kõvaketast(üks oli pühendatud ainult Vista süsteemi failidele, teine programmidele) kiilus ka vahel ikka nii parajalt kinni, kui tõsisemad programmid avada. 2GB Rami ja Core2Duo sülearvuti ka lihtsalt ei jää vait, kuna vista kirjutab mingeid faile või midagi.
Nüüd peab ostma uue kõvaketta kah, et saaks vaikuses töötada !
Mängimisest võis ainult unistada Vistaga lauaarvutil.

Isegi XP peal on mul tõsisemalt töötades vaba mälu jäänud alla 100 mega. Vista peal olles võisin üle 500 Mega vabast mälust ainult unistada, kui just Vistat ilma ühegi programmita ei jooksutanud.
Seepärast ütlengi, et Vistale minna, kui mänguri või tõsise töötlejana on idiootne alla 4 GB rami ja sellise väikese kosmeetilise uuenduse pärast ma küll ei hakka jälle raha välja kõhima.
Pigem juba ostan tasemel Maci ja tean ,et järgmised 2-3 OP töötavad laitmatult ning säästan suure hunniku raha.

Neil kel juba arvuti uuendatud, koguge raha juba koodnimi Vienna jaoks vajalike uuenduste pärast, mis pidavat ilmuma 2009.
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sakinaga
HV Guru

liitunud: 30.08.2006




sõnum 10.02.2008 13:21:24 vasta tsitaadiga

Lennnukas kirjutas:
Tüüp, minu 2GB ram, Dual Core protsessor ja 2 kõvaketast(üks oli pühendatud ainult Vista süsteemi failidele, teine programmidele) kiilus ka vahel ikka nii parajalt kinni, kui tõsisemad programmid avada. 2GB Rami ja Core2Duo sülearvuti ka lihtsalt ei jää vait, kuna vista kirjutab mingeid faile või midagi.
Nüüd peab ostma uue kõvaketta kah, et saaks vaikuses töötada !
Mängimisest võis ainult unistada Vistaga lauaarvutil.

Isegi XP peal on mul tõsisemalt töötades vaba mälu jäänud alla 100 mega. Vista peal olles võisin üle 500 Mega vabast mälust ainult unistada, kui just Vistat ilma ühegi programmita ei jooksutanud.
Seepärast ütlengi, et Vistale minna, kui mänguri või tõsise töötlejana on idiootne alla 4 GB rami ja sellise väikese kosmeetilise uuenduse pärast ma küll ei hakka jälle raha välja kõhima.
Pigem juba ostan tasemel Maci ja tean ,et järgmised 2-3 OP töötavad laitmatult ning säästan suure hunniku raha.

Neil kel juba arvuti uuendatud, koguge raha juba koodnimi Vienna jaoks vajalike uuenduste pärast, mis pidavat ilmuma 2009.

Palun vabandust, aga mida kuradit sa tegid selle Vistaga siis, et ta nii pekki keerasid? Endal jookseb 2GB-ga Microsoft Flight Simulator X@MAX ja kasutusel on 1,7GB RAMi 2GB-st...
Kommentaarid: 158 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 150
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
M00t
HV Guru
M00t

liitunud: 05.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 10.02.2008 13:30:06 vasta tsitaadiga

ja pealegi vista kasutabki niipalju mälu kui talle anda.


pmst naljaga pooleks võib ka öelda, et kui sa annaks talle isegi 100GB mälu, siis ta kasutaks sellest ikkagi 95GB ära icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 72 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 68
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Lennnukas
HV kasutaja
Lennnukas

liitunud: 24.10.2004




sõnum 10.02.2008 14:28:08 vasta tsitaadiga

maatriks,
Nii süle- kui ka lauaarvutil oli legaalne kaasa tulnud Vista. Aga tegu oli Vista Premiumiga. Peale trialite maha võtmise ja uute programmide installeerimise ei teinud pm midagi.
Vista testis sai süsteem 4,6 . Kui keegi ei suuda leida normaalset seletust , miks mängud kaotasid lambist 10 FPS, SuperPI +7 sekundit ning 3Dmark hulgi punkte.
Hetkel ikkagi on nii , et Vista lihtsalt sööb jubedalt ressursse.Ma tõesti ei näe mõtet osta hea arvuti ning panna sellele Vista peale. Teen veel heast arvutist keskmise arvuti, samas kui XP'ga võidan jõudluses Vista ees tunduvalt
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sakinaga
HV Guru

liitunud: 30.08.2006




sõnum 10.02.2008 14:59:57 vasta tsitaadiga

Väga ot kisub, aga uue riistvaraga (2 tuumaline prose, 2GB RAMi) on Vista paar prossu aeglasem, kui XP. Iseasi, mis sulle sinna kõik otsa oli aetud läpakal...
Kommentaarid: 158 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 150
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tahanteada
Lõuapoolik
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003




sõnum 10.02.2008 15:48:35 vasta tsitaadiga

Vaatan, et Microsoft on Vistasse toppinud WinMe m2luhalduse. WinMe oli t2pselt analoogse k2itumisega, et yksk6ik kui palju m2lu oli, ikka oli see t2is ja j2i alati ka puudu.

Postitatud mobile device
Kommentaarid: 284 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 11 :: 211
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
Aeg maha 1p
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002




sõnum 10.02.2008 16:14:06 vasta tsitaadiga

Pole ju keegi öelnud, et mälu täis on... mul on stabiilselt veidi üle 50% kasutuses... mille kuradi pärast ma siis peaksin ostma arvuti 4giga mäluga kui kasutan vaid 700mb sellest. icon_question.gif

erilised geeniused ikka koos siin ja avastavad maailma, ise ei tule vistaga nädalatki toime nagu jutu järgi näha.

_________________
People have been calling for a month and we've been sold out for a week or so.
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 79
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Lennnukas
HV kasutaja
Lennnukas

liitunud: 24.10.2004




sõnum 10.02.2008 16:32:01 vasta tsitaadiga

carlking, Noo see oled sina. Mõned meist tegelevad mahuliste programmidega töötamisega ning, kui XP müümine lõpetatakse , sunnitakse teisele ebapraktilisema ning kulutusterohke ülemineku peale.
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SurfData
HV Guru
SurfData

liitunud: 19.05.2006




sõnum 10.02.2008 16:37:43 vasta tsitaadiga

Lennnukas kirjutas:
carlking, Noo see oled sina. Mõned meist tegelevad mahuliste programmidega töötamisega ning, kui XP müümine lõpetatakse , sunnitakse teisele ebapraktilisema ning kulutusterohke ülemineku peale.


iga kell on ju õigus osta vista ja teha downgrade XP peale või veel varasemale versioonile!!! Kehtib siis business ja ultimate versiooni kohta.
Kommentaarid: 84 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 74
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 10.02.2008 16:59:41 vasta tsitaadiga

SurfData kirjutas:
Lennnukas kirjutas:
carlking, Noo see oled sina. Mõned meist tegelevad mahuliste programmidega töötamisega ning, kui XP müümine lõpetatakse , sunnitakse teisele ebapraktilisema ning kulutusterohke ülemineku peale.


iga kell on ju õigus osta vista ja teha downgrade XP peale või veel varasemale versioonile!!! Kehtib siis business ja ultimate versiooni kohta.

jep, kes tahab praegu XP-d kasutada, siis soovitaks siiski Vista osta (Business/Ultimate), sest hiljem saab uuesti Vistale üle minna kui arvamus muutub.

_________________
17/1/2023, Scart: "Selle sajandi senise möödunud aja üks suuremaid skandaale on hetkel lahti rullumas..."
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002




sõnum 10.02.2008 17:32:06 vasta tsitaadiga

Lennnukas kirjutas:
carlking, Noo see oled sina. Mõned meist tegelevad mahuliste programmidega töötamisega ning, kui XP müümine lõpetatakse , sunnitakse teisele ebapraktilisema ning kulutusterohke ülemineku peale.


Superfetch tõmbab rammu täis viimase kilobaidini ja cacheb kõik enimkasutatava endale mällu ning vajadusel vabastab selle hetkega. See, et sul mingi "iks" teema oli, ei tähenda, et OS poolik oleks. Ma olen enam, kui 100% kindel, et kui see läppar siit mõne osavama kätte anda, lendaks see nagu lennuk peale väikest ülevaatamist. Kui midagi jupsib, jooksuta seda Compability Modes, peata Desktop Search'i teenus ja jumala eest, kontrolli et ikka Performance optsioon on valitud Jõudluse sätete all.

Ma olen rohkem paar kui korra pidanud seda valikut seletama, kui paanikas uue läppari omanik minu juurde jookseb icon_razz1.gif
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Fatal1ty
HV kasutaja

liitunud: 01.04.2006




sõnum 10.02.2008 19:07:15 vasta tsitaadiga

minu vista tootab igastahes vagevalt ei ole probleeme, saan isegi mangida mange oma lappari peal.
mangisin richard burns rallyt oma lapaka peal ja videokaart mul k6igest x1100 128mb ja normaalsete setingutega ei olnud mingit lagi. thumbs_up.gif

_________________
jou mis värk on
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tahanteada
Lõuapoolik
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003




sõnum 10.02.2008 19:44:30 vasta tsitaadiga

Scart: Vista on alles vägagi poolik. Õigemini on siiamaani tegu alles XP-Klooniga, millele on Vista nägu pähe tõmmatud. Vastasel juhul ei saaks Sa Vistat Downgreidida XP-ks, vaid pärast Downi oleks ta ikka Vista.
Väidetavalt alles koos SP2-ga muutub Vista Vistaks ja siis enam ei saa ka Vistat Downida XP-ks.
Niipalju siis korralikust ja reklaamitud Vistast.

Aga Windowsil on ka varem olnud uuemate asjade "maske". Selles suhtes pole midagi uut siin päikese all. Seda enam, et inimene ostab toodet Maski pärast, mitte selle pärast, mis selle maski all on icon_wink.gif
Kommentaarid: 284 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 11 :: 211
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   See teema on lukus, sa ei saa siin muuta postitusi või vastata teemale! Uudised »  Tarkvara ja arvutimängud »  Analüütikud Microsoftile - jätkake Windows XP müüki vähemalt aastani 2009! mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.