Avaleht
uus teema   See teema on lukus, sa ei saa siin muuta postitusi või vastata teemale! Uudised »  Arvuti ja internet »  Uus MacBook Air - Läptop ümbrikus märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
oliver999
HV vaatleja

liitunud: 16.01.2008




sõnum 17.01.2008 01:54:43 vasta tsitaadiga

Iseenesest tundub päris huvitav isend olevat, aga kas see peale väikest väänamist puru ei lähe icon_biggrin.gif.. ?

Ei meeldib,aga hind on liiga suur :/
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
suurpealik
HV Guru
suurpealik

liitunud: 04.06.2002




sõnum 17.01.2008 02:00:16 vasta tsitaadiga

d3t kirjutas:
Zoig, ma kujutan ette et kodanik Cruiser istub kohvikus ja lükkab läpparile taha ehk midiklaviatuuri? Sest ka mina kahjuks ei mõista selle vajaliksut.

Dell XPS ja Futsu siiski siia võrrelda ei sobi, vaadates nende kaalu...


Fujitsu-Siemensiga pigem ei tasu võrrelda hinna poolest, mitte kaalu poolest... LIFEBOOK Q2010 on kaalu poolest kõva 360g kergem... icon_wink.gif

_________________
Apple business solution partner.
Kommentaarid: 227 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 195
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 17.01.2008 02:03:08 vasta tsitaadiga

kõik pannakse tööle, probleemi ei ole. palun näita mulle üks suur kontor kus kogu " elu " käkil " toimub? kaughaldus, dokumendihaldus, backup jms joga. ma võin ka käki domeeni panna aga sellega enamalt jaolt asi piirdub. ministril oleks käkk, siis oleks ilmselt vaja kahte käkki, sest 1 võib " katki minna " ja vaaks käimaajamiseks ilmselt asendust. üldlevinud kontorilahenduste puhul on asi suht lihtsasti teostatav. kloonimine võtab u 5 minutit , seadistamine veel 5 minutit ja on kenasti töötav masin.

ärimees sõltub oma itimehest. kas too on "loll" või mitte, ei satu kahtluse alla. itimees pakub talle tervikusse sulanduva lahenduse, mis haakub muu teemaga. igasugune katsetamine läheb itimehe uneaja arvelt.

mina ei tea, et oleks kkohta, kus " itimees " vabatahtlikult eviks õhus nd domeeni jms selles kasutatavat (SMS, sünkro) kui sa tead, siis vii mind sinna või anna kontakt, ma tahaks isikliku harimise huvides näha neid rakendusi.
tsitaat:

2in1.

klassikaline: kui 1 asi kõlbab kõigeks, siis ei kõlba ta mitte millekski.. pimbid raali selle asemel, et " äri teha" ja oma katsetustega paned oma itimehele näkku. meil on domeenis kasutajatel installiõigus maas. käkkijad "saavad karistada". toonitan veelkord, ratsionaalse majanduspoliitika alla antud " käkkraamat õhk " ei kuulu vaid pigem on tegemist trendika artibutsiooniga.

eYper kirjutas:
Ma soovitaks vaadata sellist asja nagu "The Story of Stuff"

Chapter 5 (Consumption`it) saab vaadata siit: http://youtube.com/watch?v=EUeMVt3stAo
Üldpildi saamiseks peab korralik inimene kõik ära vaatama (kahjuks on nende sait www.storyofstuff.com maas)

Mood ja arvutid käivad käsikäes. McBook Air on minu arvates suurepärane iluvidin, mis soodustab lihtsalt mõttetut tarbimist. Neid nö glittering masinaid ja tehnikaimesid tuleb aina juurde, ilma et ajudeta tarbija üldpilti suudaks hoomata.

Kui saaks selle ressursi investeerida millegi targema väljaarendamisesse, siis ma kirjutaksin positiivsema vastuse,


sõna! mina ei oleks osanud seda asja paremini koondada. tööd tehakse fordide/ oopelite ja renoodega, mitte koeniksegg ide, hummerite ja länkaritega..

_________________
Hooldatud (puhastatud, installitud) sülearvutid - https://www.yaga.ee/mox-fulder
https://www.facebook.com/marketplace/profile/100087345405856/ värskeim loetelu. Kui aega on, võin u 100km kaugusele kuhu post hästi ei käi, ära tuua.
Kommentaarid: 1104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 704
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
XR
HV Guru
XR

liitunud: 04.11.2001




sõnum 17.01.2008 02:12:34 vasta tsitaadiga

Milleks see väike jebladus peab üldse domeenis olema?

Maile saad üle veebi kätte ja kõik muud vajalikud dokumendid, mida sõidul vaja, need ka.
Turvalisem ka kui mingeid faile kettal kaasa ei tassita ja domeenis pole.

Ja no kui tal windows peal on ja väike USB võrgujublakas küljes, siis pole ka igasugused installeerimised jne probleemiks.

Sa ära võrdle firmaomanikke ministritega! Kui sa oled liigelnud ainult avalikus sektoris, siis sa tegelikult ei tea kapitalisti mõtlemisest midagi.

Kapitalist ütleb, et pane tööle ja kõik! Sina pead selle ära tegema. Seal ei ole mingeid ministeeriumi või NATO nõuded jms...


Äritegemise kohta küsiks su käest seda, et kas äri tehakse siis ainult äri jätkamise eesmärgil?
Mitte midagi endale ei tohi võtta? Lihtsalt naudid nii öelda äri tegemist?
Eestlased on üleüldiselt ikka päris karmid töönarkomaanid. Nad isegi ei tule enam selle peale, et mõni tahab "puhata ja mängida" ka.
See kompuuter sobib väga hästi selle jaoks, et oleks mingi hea väike "töövahend" kohe kuskil käepärast, kui basseini ääres hängid.

Minu jaoks on igatahes kõige tähtsam asi puhkus ehk siis vaba aeg mitte töö icon_wink.gif


viimati muutis XR 17.01.2008 02:15:03, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
d3t
HV Guru
d3t

liitunud: 14.05.2004




sõnum 17.01.2008 02:13:02 vasta tsitaadiga

eYper, siia sobiks nagu rusikas silmaauku ka alljärnev:
tsitaat:
Reality distortion field is a term coined by Bud Tribble at Apple Inc. in 1981, to describe company co-founder Steve Jobs' charisma and its effects on the developers working on the Mac project. Later the term has also been used to refer to perceptions of keynote (or Stevenote) observers and devoted users of Apple computers and products.

Bud Tribble claimed that the term comes from Star Trek. In fact, while the expression is in Star Trek style, it is unknown on Memory Alpha.

In essence, RDF is the idea that Steve Jobs is able to convince people to believe almost anything with a mix of charm, charisma, bluster, exaggeration, and marketing. RDF is said to distort an audience's sense of proportion or scale. Small advances are applauded as breakthroughs. Interesting developments become turning points, or huge leaps forward. RDF focuses less on outright deception and more on warping the powers of judgment. The term audience may refer to an individual whose attitudes Steve is intending to effect.

The term has extended in industry to other managers and leaders, who try to convince their employees to become passionately committed to projects, sometimes without regard to the overall product or to competitive forces in the marketplace. It also has been used with regard to hype for products that is not necessarily connected with any one person.

http://en.wikipedia.org/wiki/Reality_distortion_field

_________________
next.Insiders - koht mängijatele ja tehnikahuvilistele toredaks ajaveetmiseks.
PT: Sony XE90 & LG C1 värvi kalibreerimine
Lecktor - 3D printerid ja lisatarvikud, Voron, Prusa jne


viimati muutis d3t 17.01.2008 02:13:26, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 72
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
eYper
HV kasutaja
eYper

liitunud: 25.11.2003




sõnum 17.01.2008 02:13:49 vasta tsitaadiga

tsitaat:
Kui sa oled liigelnud ainult avalikus sektoris, siis sa tegelikult ei tea kapitalisti mõtlemisest midagi.


See teema läheb juba liiga huvitavaks!
Ma muigan igastahes!
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
d3t
HV Guru
d3t

liitunud: 14.05.2004




sõnum 17.01.2008 02:16:55 vasta tsitaadiga

eYper, üritaks teemat siiski teemas hoida...
_________________
next.Insiders - koht mängijatele ja tehnikahuvilistele toredaks ajaveetmiseks.
PT: Sony XE90 & LG C1 värvi kalibreerimine
Lecktor - 3D printerid ja lisatarvikud, Voron, Prusa jne
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 72
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 17.01.2008 02:19:22 vasta tsitaadiga

XR, mul on päris suur erapraksis. kaasab ka paari päris ok kasumimarginaaliga ärimeest. kaughaldus toimib. dokumendid võin talle igale poole VPN i abil kättesaadavaks teha. pisiab "kõu" seadmest või mobiilsest internetist. või hoopis " syncrost" väljalogimisel icon_wink.gif domeenis peab see " jeblandus" olema lihtsalt selle pärast, et domeen nt haldab ketaste ligipääsusid ja kaughaldust. suvaline masin ei tule asju uurima. ma ütlen veelkkord USB on tainastele. see, et sealt kaudu mõni asi vahel ka töötab, on kokkusattumus. kui on vaja kettaid linti lasta, mismoodi sa USB kettaid lased? sunnid oma ärimehe oma usb ketta ming iteise masina küle ühendama selleks ajaks kui ta läinud on ? kapitalist on loll tainas, kes ei tea asjast midagi. minu võttis 1 kapitalist teise kohana tööle selle pärast, et need asjad töötaks. käkki ma sinna ei pane rohkemaks kui miski meilikliendi jaoks. igasugune seadistamine läheb eritasu alla. ja sellise käki ostab kapitalist oma naisele, et see saaks padjaklubis teistele impressida konnjaki ja kohvilauataga elu24 jas aasta tisse valides.

tsitaat:

Mitte midagi endale ei tohi võtta?


tohid küll aga maksad selle seadistamise eest ekstra, sest " väljub profiilist" ja suhteliselt palju tuleb ise lahendusi leiutada, et see saast tpöötaks. meil maja personaliosakonnas tegelane proovis oma käkiga asja ajada.. ei õnnestunud ja paar nädalat tassis kahte raali. pärast loobus oma käkist.

_________________
Hooldatud (puhastatud, installitud) sülearvutid - https://www.yaga.ee/mox-fulder
https://www.facebook.com/marketplace/profile/100087345405856/ värskeim loetelu. Kui aega on, võin u 100km kaugusele kuhu post hästi ei käi, ära tuua.


viimati muutis laurx 17.01.2008 02:21:52, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 1104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 704
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
eYper
HV kasutaja
eYper

liitunud: 25.11.2003




sõnum 17.01.2008 02:20:20 vasta tsitaadiga

d3t, tänud viite eest - sa valgustasid mind! Selle teema tarvis (Reality Distortion Field) on Youtube`is üks päris lõbus klipp http://youtube.com/watch?v=e6a7aY82IU8

viimati muutis eYper 17.01.2008 02:20:50, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
d3t
HV Guru
d3t

liitunud: 14.05.2004




sõnum 17.01.2008 02:20:31 vasta tsitaadiga

laurx, käkk ehk mis asi?
_________________
next.Insiders - koht mängijatele ja tehnikahuvilistele toredaks ajaveetmiseks.
PT: Sony XE90 & LG C1 värvi kalibreerimine
Lecktor - 3D printerid ja lisatarvikud, Voron, Prusa jne
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 72
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 17.01.2008 02:22:22 vasta tsitaadiga

d3t kirjutas:
laurx, käkk ehk mis asi?


macintosh

_________________
Hooldatud (puhastatud, installitud) sülearvutid - https://www.yaga.ee/mox-fulder
https://www.facebook.com/marketplace/profile/100087345405856/ värskeim loetelu. Kui aega on, võin u 100km kaugusele kuhu post hästi ei käi, ära tuua.
Kommentaarid: 1104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 704
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Zoig
HV veteran
Zoig

liitunud: 22.02.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 17.01.2008 02:28:58 vasta tsitaadiga

d3t kirjutas:
eYper, üritaks teemat siiski teemas hoida...
suht keeruline juba, kui teema on kandunud MacBook Air-lt mingi "käki" ja võrgutamise alla.

laurx, kui sa juba hoogu läksid, siis ehk seleta miks USB tainastele on?
(ei mõistnud mina seda sinu jutust kohe mitte)

_________________
Et oleks raskem!
Kommentaarid: 48 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 44
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 17.01.2008 02:37:46 vasta tsitaadiga

v6ta 1 usb hub ja pane sinna otsa printer, hiir, klavi ja võrguketas. hoia masinat kuu aega üleval ja saad aru. ahjaa, printer jaga kuue arvuti peale välja ka. stitaks siiber oli ühe acanoni seeria asjadega jeblamisest. asi lõppes selelga, et canon lendas nahhui, tuli võrku konica-minolta kombain. xerox on ka samasugune perverssus kui canon. usbi jagamine on paras saast kuubis.

toodi sisse mõiste " ärimees". see tähendab aga, et "klassikalisel ja paljukirutud viisil" asjad lihtsalt töötavad..

_________________
Hooldatud (puhastatud, installitud) sülearvutid - https://www.yaga.ee/mox-fulder
https://www.facebook.com/marketplace/profile/100087345405856/ värskeim loetelu. Kui aega on, võin u 100km kaugusele kuhu post hästi ei käi, ära tuua.
Kommentaarid: 1104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 704
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Zoig
HV veteran
Zoig

liitunud: 22.02.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 17.01.2008 02:44:09 vasta tsitaadiga

laurx, kui su jutt nüüd antud teemaga siduda, siis ma ei mõitsta miks peaks üldse keegi jagama printerit ja võrguketast läbi läpaka, mis vähemalt teoorias enamuse oma elust lauataga ei veeda. jagatud ketas ja printer peaksid ikka otse võrgu taga olema, hiire ja klaveri paneks ainult läbi hubi otse läpakale külge.
_________________
Et oleks raskem!
Kommentaarid: 48 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 44
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 17.01.2008 02:58:14 vasta tsitaadiga

tsitaat:

otse võrgu taga olema

ja kus sellel käkkraamatul see võrk on? osta veel mingi n+1k eek eest mingi " junn" cmon.

" ärimeeste värk " juu.. icon_lol.gif

sa tahtsid teada kuidas omale selgeks teha, miks USB ei tööta. veel, parem, pane antud värk läpaka külge. saab kiiremini selgeks.

_________________
Hooldatud (puhastatud, installitud) sülearvutid - https://www.yaga.ee/mox-fulder
https://www.facebook.com/marketplace/profile/100087345405856/ värskeim loetelu. Kui aega on, võin u 100km kaugusele kuhu post hästi ei käi, ära tuua.
Kommentaarid: 1104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 704
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pacho
HV veteran
pacho

liitunud: 26.02.2004




sõnum 17.01.2008 04:23:20 vasta tsitaadiga

Mul tekkis paraleel ühe tuntud filmi diaaloogiga

tsitaat:
Marcus Burnett: Hey man where-where-where's your cup holder?
Mike Lowrey: I don't have one.
Marcus Burnett: What the f- w'you mean you don't have one? Eighty thousand dollars for this car and you ain't got no damn cup holder?
Mike Lowrey: It's $105,000 and this happens to be one of the fastest production cars on the planet. Zero to sixty in four seconds, sweetie. It's a limited edition.
Marcus Burnett: You damn right it's limited. No cup holder, no back seat. Just a shiny dick with two chairs in it. I guess we the balls just draggin' the fuck along.
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tahanteada
Lõuapoolik
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003




sõnum 17.01.2008 09:26:19 vasta tsitaadiga

laurx: No küll Su oma naine ja lapsed (eriti, kui veel tüdrukud on) varsti selle Mac-i Sinult välja nõuavad. Naine ei saa sõbrannadega kohvikusse ega ööklubisse minna, lastel on seda vaja, et sõprade hugas tipptegija olla icon_biggrin.gif

Ise nägin viimati eelmise aast suvel vaidlust Mac versus PC. Ehk siis pereema tuli koos tütrega arvutipoodi läpparit ostma. Piiga pani kohe Mac-ide juurde, et tema taha kindlasti seda, kuna tema sõbrannal on Mac ja lisaks sellele on tal juba endal olemas I-Pod - selle juurde kõlbab ainult Mac.
Lõpuks - suure vaidluse tulemusena osteti Dell ja ostupõhjuseks oli seik, et ema keeldus tütre tarbeks 20 000 krooni välja käimast ja käis välja 12 000 Dellile.
Kommentaarid: 284 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 11 :: 211
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
XR
HV Guru
XR

liitunud: 04.11.2001




sõnum 17.01.2008 09:37:38 vasta tsitaadiga

laurx, palun ära mind nüüd küll adminnima õpeta. Sul võib küll olla "päris" suur praksis või mida iganes.
Mul on kohe kindlasti rohkem kogemusi erinevate suurustega ja väga erinevate ettevõtetega ja väga erinevate inimestega ja päris pikaajaliselt.

Sellistel teemadel ma ei viitsi isegi õllesena vaielda.

_________________
www.estonia1918.com
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Alari A.
HV Guru

liitunud: 19.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 17.01.2008 09:46:35 vasta tsitaadiga

rääkides lanist icon_smile.gif
mul oli macbook 13.3" ja võrgujuhe järgi minu teada korra.
mõnda aega olnud nüüd macbook pro ja ei ole vaadanudki kas sellel on RJ45 olemas icon_biggrin.gif kui ei olegi ja on vajaduse selle järgi mingi aeg võin ka selle usb osta icon_biggrin.gif
vanal g4 ibookil peaks olema icon_biggrin.gif see tööl kaasas ning just kontrollisin icon_smile.gif

1x usb ? mis sellest icon_smile.gif võiks ka olemata olla icon_lol.gif
USB, firewire jms. jaoks on mul pro ja pc kast thumbs_up.gif

ja kui see air oleks vaid 12" icon_smile.gif ei oleks minu poolt mingit virinat
Kommentaarid: 649 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 533
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Brom
HV kasutaja
Brom

liitunud: 18.07.2005




sõnum 17.01.2008 17:49:48 vasta tsitaadiga

XR kirjutas:
tsitaat:

kui inimesele meeldib macbook, aga ta on OSXi vastu allergiline, siis sellejaoks ma pakkusingi hea alternatiivi välja


windows läheb sinna nagu lupsti peale. Ise nägin oma silmaga täitsa.

PS! Teised väikesed läpparid on liiga halva ekraaniga, paksud ja halvema protsessoriga ja loomulikult ka ligi 10k kallimad.

Vaio TZ on pool aastat juba LED ekraaniga olnud, üks parim mida minu silm on näinud ja seda kõike ilusad 11". Vista jooksis täiesti puhtalt.

Suuruse võrdlus http://www.sizeasy.com/page/size_comparison/9321-MacBook-Air-vs-Sony-VAIO-TZ
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Cruiser
HV vaatleja


liitunud: 09.11.2005




sõnum 17.01.2008 20:12:19 vasta tsitaadiga

M-Audio Fireware 410 ja ka ESI Pro kasutab siiski fireware sisend-väljundit.
_________________
Kui maailm on lava, kus siis publik istub?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
p2tu
HV kasutaja
p2tu

liitunud: 06.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 17.01.2008 22:02:51 vasta tsitaadiga

eYper kirjutas:
Ma soovitaks vaadata sellist asja nagu "The Story of Stuff"

Chapter 5 (Consumption`it) saab vaadata siit: http://youtube.com/watch?v=EUeMVt3stAo
Üldpildi saamiseks peab korralik inimene kõik ära vaatama (kahjuks on nende sait www.storyofstuff.com maas)

Mood ja arvutid käivad käsikäes. McBook Air on minu arvates suurepärane iluvidin, mis soodustab lihtsalt mõttetut tarbimist. Neid nö glittering masinaid ja tehnikaimesid tuleb aina juurde, ilma et ajudeta tarbija üldpilti suudaks hoomata.

Kui saaks selle ressursi investeerida millegi targema väljaarendamisesse, siis ma kirjutaksin positiivsema vastuse,


Vot see on kogu teema kõige asjalikum postitus.
Word!

Apple ei tee midagi muud kui toodab ajudeta tarbijatele haipi, mida siis kõik ohkides ja ähkides sisse ahmivad.
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 24
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Jorsik
HV kasutaja
Jorsik

liitunud: 20.12.2001




sõnum 17.01.2008 23:21:51 vasta tsitaadiga

http://tehgiraffe.com/pix/2008/01/1200494620-1200487276099.jpg icon_lol.gif
Kommentaarid: 36 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Brom
HV kasutaja
Brom

liitunud: 18.07.2005




sõnum 17.01.2008 23:37:07 vasta tsitaadiga

Jorsik kirjutas:
http://tehgiraffe.com/pix/2008/01/1200494620-1200487276099.jpg icon_lol.gif

Siin pildil on TZl all keskmine patarei, default patareiga on kõik ühes tasapinnas.
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
d3t
HV Guru
d3t

liitunud: 14.05.2004




sõnum 18.01.2008 00:35:24 vasta tsitaadiga

Jorsik kirjutas:
http://tehgiraffe.com/pix/2008/01/1200494620-1200487276099.jpg icon_lol.gif


Ja tõesti, komme lugedes jätkub nalja kauemaks beer_yum.gif

_________________
next.Insiders - koht mängijatele ja tehnikahuvilistele toredaks ajaveetmiseks.
PT: Sony XE90 & LG C1 värvi kalibreerimine
Lecktor - 3D printerid ja lisatarvikud, Voron, Prusa jne
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 72
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   See teema on lukus, sa ei saa siin muuta postitusi või vastata teemale! Uudised »  Arvuti ja internet »  Uus MacBook Air - Läptop ümbrikus mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.