Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  HV üritused »  HV Jõululoosi raames heategevuseks mõeldud summade kulutamine. 10720 EEK on nüüd lõpuks leidnud sihtkasutuse. märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing

Kellele peaks heategevus minema?
a) Loomade abistamisele
24%
 24%  [ 109 ]
b) Suurpered
4%
 4%  [ 18 ]
c) Suurpered, kellel olnud traagiline õnnetus või lapsevanema kaotus
21%
 21%  [ 97 ]
d) Puuetega inimesed
5%
 5%  [ 26 ]
e) Mõni väiksem lastekodu
18%
 18%  [ 82 ]
f) Mõni suurem lastekodu
0%
 0%  [ 4 ]
g) Mõni ahv loomaaiast
12%
 12%  [ 56 ]
h) Neutraalne variantide suhtes, kõik sobivad
12%
 12%  [ 57 ]
hääli kokku : 449

autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
punktiir
HV Guru

liitunud: 20.07.2004




sõnum 13.12.2007 22:25:04 vasta tsitaadiga

ah kurat tellime stripparid parem
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 38
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Oliverk
HV veteran

liitunud: 31.12.2003




sõnum 13.12.2007 22:26:08 vasta tsitaadiga

Varjupaika
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Lotharius
rallisibul
Lotharius

liitunud: 06.11.2005




sõnum 13.12.2007 22:32:13 vasta tsitaadiga

Marutaudi vastu tehakse praegu kõva ennetustööd. Samas varjupaiga toetamise puhul ei saagi arvestada meie suht tühise summaga. Vajalikum hoopis mõni loomatoidu tootja pardale saada ja/või suured müügiketid, kes annetaks püsivalt toitu.

Teine asi millest ma väga aru ei saa on see, et miks paljud leiavad, et suurperedel on arvutitest puudu? Kui ka on, siis ma arvan, et neil on vajaka ka olulisematest asjadest kui arvuti...

_________________
Geek it til it MHz
Kommentaarid: 121 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 113
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
loser
HV kasutaja

liitunud: 13.08.2006




sõnum 13.12.2007 22:39:41 vasta tsitaadiga

Tanel kirjutas:
pigem: "Seda AHV-i toetavad AHV-id HinnaVaatlusest" icon_razz.gif

See variant saab minu hääle.Põhjendus:kuigi raha on kogutud HV kasutajate poolt kaasnesid sellega kulud HV kui äriühingu jaoks,nii et seda võiks kompenseerida HV keskkonna promomisega mis omakorda aitaks tulevikus viia läbi veelgi edukamaid heategevuslikke projekte. Sellega põhjendan ma kõigest oma valikut,pole vaja seda maha teha,kommenteerida või tsiteerida,näen isegi et teiste kasutajate arutelud on hoopis sügavamõttelisemad.
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kännuämmelg
HV Guru
kännuämmelg

liitunud: 27.08.2002




sõnum 13.12.2007 22:39:43 vasta tsitaadiga

CorsairX kirjutas:
.. Tundub, nagu sa arvaksid, et loomade varjupaik on mingi haiguste labor ja laseme parem kõik hulkuvad loomad kohapeal maha ...

Sa lihtsalt ei viitsi lihtsalt tervikteksti lugeda , või teed seda liialt põiki...
Minu mõte:selle asemel, et varjupaiga taoliste kohtade ülalpidamisega tõmmelda, peaks enam tegelema põhjusega , miks taolisi asutusi üldse tarvis.

Loomade varjupaik peaks idee järgi olema hulkuvate loomade kogumispunkt, kus nad lühikese aja jooksul hävitatakse, mitte ei proovita iga hinna eest täit nomenklatuuri loomaaiana alal hoida.

PS. on ka omal hetkel kass ning lapsepõlves on olnud hea mitu koera (kolm surid loomulikul teel , ühele lasi jahimees kuuli pähe, kui koer keti purustas ja küla vahele sattus ning kaks tuli omal ära tappa, kuna paari õnnetu juhusega lõhuti nende kaksikute närvikava), lisaks sellele on pere läbi aegade pidanud kõikvõimalikke koduloomi. Tänu nüüdesele urbaniseerumisele on kahjuks see viimane liin lõhutud
Kommentaarid: 242 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 204
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
CoiL
HV Guru
CoiL

liitunud: 07.06.2006




sõnum 13.12.2007 22:44:53 vasta tsitaadiga

See ,et sul on loomad jne, ei vabanda välja sinu hoolimatust "madalamate" eluvormide vastu. On siinsest hääletuse valikust midagi paremat sinu arvates?
Mitte mina ei loe ja vaata asja põiki vaid sina ei näe enda ninaesisest kaugemale imo. Mõttetu vaielda...
Olen oma hääle andnud ja enam ei näe mõtet kommenteerida. Loodan, et raha läheb loomadele varjupaika.

Peace!

E: Lotharius esitas hea küsimuse.


viimati muutis CoiL 13.12.2007 22:48:41, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 83
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Lotharius
rallisibul
Lotharius

liitunud: 06.11.2005




sõnum 13.12.2007 22:47:07 vasta tsitaadiga

kännuämmelg, tee selgeks mulle, palun, kuidas sa likivdeerid ära põhjuse? Mil viisil teha inimestele selgeks, et loom on ka samasugune elusolend nagu tema ja kui kord ju võtta, siis tuleb looma eest ka hoolitseda kuni lõpuni välja ? Praegu on nagu eriti levinud see suhtumine, et lapsele võetakse loom, sest loom on ju nii nunnu kui ta väike on ja siis kui suureks kasvab, ei hooli enam temast keegi.
_________________
Geek it til it MHz
Kommentaarid: 121 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 113
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kännuämmelg
HV Guru
kännuämmelg

liitunud: 27.08.2002




sõnum 13.12.2007 22:54:51 vasta tsitaadiga

Lotharius kirjutas:
...


Justnimelt, nende "nunnude" omistamine ja omamine tuleks teha piisavalt kontrollitavaks (loomaklubid, liidud, kiibistamine jne) ning üleastumised karmilt karistatavaks, et taolisi asju vähendada. Lisaks peab hulkuvate loomade püüdmisega tegelema kah oluliselt agressiivsemalt, sest üks vaba elukas suudab aasta jooksul kümneid juurde "toota".

CorsairX, Sinu valik on Sinu oma ja olgu see puutumatu ja püha. MIna proovin aidata inimestel, kes mitte nii sihikndlad pole, vaagida erinevate võimaluste otstarbekuse üle ja minu arusaamade järgi hukule määratud loomade elupäevade lühiaegseks pikendamiseks toidu soetamine seda mitte pole
Kommentaarid: 242 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 204
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
purexpure
HV veteran

liitunud: 05.01.2006




sõnum 13.12.2007 22:55:49 vasta tsitaadiga

Väga raske on otsustada...tahaks kõigile tegelikult midagi anda aga jamh..
Kommentaarid: 58 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 1 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
naaskel
jooda

liitunud: 26.11.2001




sõnum 13.12.2007 22:58:58 vasta tsitaadiga

Lotharius kirjutas:
Teine asi millest ma väga aru ei saa on see, et miks paljud leiavad, et suurperedel on arvutitest puudu? Kui ka on, siis ma arvan, et neil on vajaka ka olulisematest asjadest kui arvuti...

mulle ei tule nagu meelde, et arvutit oleks mõnele suurperele pakutud icon_rolleyes.gif ehk eksin kah. aga see on küll MITU KORDA läbi käinud, et kuna tegemist on siiski IT suunitlusega foorumiga, siis VÕIKS (ei pea) toetus IT valdkonnast olla.
PS. ma ei kujuta ette, mida loomadele IT-alast võiks annetada icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 117 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 103
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
CoiL
HV Guru
CoiL

liitunud: 07.06.2006




sõnum 13.12.2007 23:03:51 vasta tsitaadiga

kännuämmelg kirjutas:
Lotharius kirjutas:
...


Justnimelt, nende "nunnude" omistamine ja omamine tuleks teha piisavalt kontrollitavaks (loomaklubid, liidud, kiibistamine jne) ning üleastumised karmilt karistatavaks, et taolisi asju vähendada. Lisaks peab hulkuvate loomade püüdmisega tegelema kah oluliselt agressiivsemalt, sest üks vaba elukas suudab aasta jooksul kümneid juurde "toota".

CorsairX, Sinu valik on Sinu oma ja olgu see puutumatu ja püha. MIna proovin aidata inimestel, kes mitte nii sihikndlad pole, vaagida erinevate võimaluste otstarbekuse üle ja minu arusaamade järgi hukule määratud loomade elupäevade lühiaegseks pikendamiseks toidu soetamine seda mitte pole


Sry aga selline suhtumine on lihtsalt haige imo okse Inimene on ka ilmselt niikuinii hukule määratud... why the fuck peaks inimest toetama kellel on siiski mõistus olemas ja kõvasti suurem ellujäämis võimalus ning võime endaga toime tulla? ....? Mõtle kui sina oleksid mõni neist loomadest! Sa ei sooviks elada?
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 83
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
batman
HV veteran

liitunud: 14.12.2004




sõnum 13.12.2007 23:08:49 vasta tsitaadiga

Tundub, et arvamuse avaldamine vallandas tõsise virtuaalsõja icon_rolleyes.gif

Noh, aga ise sai palutud tuld anda icon_lol.gif

Otsustamine toimub siiski antud häälte tulemusel. See teema võiks siiski olla oma valiku põhjendamiseks, mitte ristisõjaks.

Kui nüüd aus olla, siis muidugi tegelikult vajaksid kõik veidi toetust. Samas ega mede foorum siin kah üksi maailma ei suuda parandada.

Supereperele superarvuti kinkimise ideest on mul arvamus, et pikas perspektiivis tekitab see lahinguid ainult kodus, et "kes masina taha saab" icon_wink.gif
Kommentaarid: 189 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 149
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kännuämmelg
HV Guru
kännuämmelg

liitunud: 27.08.2002




sõnum 13.12.2007 23:09:03 vasta tsitaadiga

CorsairX kirjutas:

Sry aga selline suhtumine on lihtsalt haige imo okse Inimene on ka ilmselt niikuinii hukule määratud... why the <b>piix</b> peaks inimest toetama kellel on siiski mõistus olemas ja kõvasti suurem ellujäämis võimalus ning võime endaga toime tulla? ....? Mõtle kui sina oleksid mõni neist loomadest! Sa ei sooviks elada?

jep, selle asemel, et kusagil puuris paar päeva rohkem elada(suudad Sa sellest aru saada, et varjupaik ei kavatse ühtegi looma vanadussurmani poputada), eelistaks ma kohest surma(antud juhul saaks siis võrrelda surmamõistetuga, kes peab surmaotsuse täideviimiseni üksikkongis konutama). Lisaks sellele on loomadel oluliselt paremini säilinud alalhoiuinstinktid ning nad suudaksid edukalt endaga vabaduses hakkama saada, kuid põhjustest, miks me seda lubada ei saa, oleme juba vestelnud.
Kommentaarid: 242 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 204
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
naaskel
jooda

liitunud: 26.11.2001




sõnum 13.12.2007 23:12:53 vasta tsitaadiga

CorsairX kirjutas:
why the <b>piix</b> peaks inimest toetama kellel on siiski mõistus olemas ja kõvasti suurem ellujäämis võimalus ning võime endaga toime tulla? ....? Mõtle kui sina oleksid mõni neist loomadest! Sa ei sooviks elada?

olen sunnitud ennast kordama - LOOMADE ELLUJÄÄMISVÕIMALUSED ON KÕVASTI SUUREMAD, KUI TÕESTI HÄTTA SATTUNUD INIMESEL!!!
Ja mõtle nüüd, kui sul elukoht ja isiklikud asjad näiteks kaovad, tööd sul ei olnud või vähemalt ühel pereliikmel polnud ja ise olid kah nö miinimumpalgaga tööl, lapsed (keda tõenäoliselt on rohkem kui kaks) tahavad koolis või lasteaias käia.... mis tunne sul oleks ilma toetuseta??? paned paela kaela, lähed vargile või kärvadki kuskil põõsa all icon_mad.gif
Kommentaarid: 117 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 103
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
batman
HV veteran

liitunud: 14.12.2004




sõnum 13.12.2007 23:15:37 vasta tsitaadiga

ok, teen ettepaneku - VAHERAHU

Asi hakkab võitlustandri rubriiki kiskuma juba icon_wink.gif

Tegelikult kui aus olla, ei ole see ju nüüd nii kriitiline kuhu see läheb. Faktiks jääb ikka see, et kõiki aidata ei suuda ja see keda aitame on ikka loodetavasti tibake rõõmsam
Kommentaarid: 189 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 149
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Max Powers
 

liitunud: 21.03.2003




sõnum 13.12.2007 23:16:32 vasta tsitaadiga

Ärge pisku jagamisel tülli minge icon_eek.gif
Varjupaikasid saab tõesti aidata paremini nii, et lähed kohale, käärid käised ülesse ja hakkad aitama.
Kommentaarid: 215 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Shelby-SV
Jõulud On Läbi!
Shelby-SV

liitunud: 27.08.2004




sõnum 13.12.2007 23:16:52 vasta tsitaadiga

Millegipärast vaatavad loomasõbrad varjupaiga olemusest väga kaugelt mööda.
Nagu öeldud, on see hulkuvate loomade kogumispunkt kus neid mõnda aega enne hävitamist säilitatakse, et omanikud saaksid juhuslikult ära jooksnud lemmiku "leiunurgast" kätte.

Tean mitut inimest kes eluaeg loomi pidanud ja koera surma puhul põhimõtteliselt ei lähe varjupaika uut looma tooma. Kutsikast peale kasvatades on koer ikka "oma" ja pealegi saab teda suunata ja õpetada talle vajalikke oskusi ja käitumist.
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 55
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pkwild618
Lõuapoolik
Lõuapoolik

liitunud: 02.04.2004




sõnum 13.12.2007 23:23:18 vasta tsitaadiga

Ehh... Ma ütlen kohe välja: puuetega lastele annetades, läheb kogu pott ühele lapsele ära icon_biggrin.gif Ma mõtlen just abivahendeid. Isegi ei jagu sellest icon_biggrin.gif Aga transport jms saaks väga hästi tasutud. Või siis teatud abivahendeid (ratastoolid jms.) saab ka rentida. 40000 EEK eest saab 400 aastaks rentida ratastooli icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 38 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 14 :: 5 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Lotharius
rallisibul
Lotharius

liitunud: 06.11.2005




sõnum 13.12.2007 23:29:00 vasta tsitaadiga

Tegelt sommid veavad ju suht palju koeri siit ära ning neil on varjupaikade asi ikka palju enam arenenud kui meil (tasuks meilgi asjad ümber mõeldaja püüelda selles suunas). Organisatsioon, mis sellega tegeleb on http://www.rekkurescue.com/ Samas nii palju kui ma kuulnud olen, ei hukata ka siin enam nii palju loomi kui varasematel aegadel, pigem üritatakse hoida alles nii palju kui saab.

Ise igatahes plaanin vast mingi looma endale varjupaigast lähiajal võtta. Alati loomad olnud, ning nüüd kuidagi imelik elada kui ühtegi looma kodus ei ole. Võtaks hea meelega uuesti koera, vahepeal oli Tallinna varjupaigas näiteks üks väga kena emane amstaffi-laadne koer, aga kooli kõrvalt koera kasvatada kahjuks ei jõua. Samas kassiga on vähem muret, nii et arvatavasti võtangi endale ühe.

_________________
Geek it til it MHz
Kommentaarid: 121 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 113
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kännuämmelg
HV Guru
kännuämmelg

liitunud: 27.08.2002




sõnum 13.12.2007 23:29:23 vasta tsitaadiga

protsendiarvutamise ajal pidasid vahetundi? (20% summast läheb heategevuseks)
Kommentaarid: 242 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 204
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
batman
HV veteran

liitunud: 14.12.2004




sõnum 13.12.2007 23:37:23 vasta tsitaadiga

Ära lõuapoolikule siis pahaks pane icon_wink.gif

PS! Punktiiri ettepanek pole kah halb thumbs_up.gif icon_lol.gif
Kommentaarid: 189 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 149
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ardo
HV Guru
Ardo

liitunud: 22.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 14.12.2007 00:22:26 vasta tsitaadiga

kännuämmelgil on loomade jutus iva sees.
Kommentaarid: 271 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 4 :: 224
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
d3t
HV Guru
d3t

liitunud: 14.05.2004




sõnum 14.12.2007 00:26:47 vasta tsitaadiga

Noigastahes mitte inimestele. Inimesed reeglina ise süüdi selles et nad sitta olukorda sattunud. Loomavarjupaika võiks aidata (läheks mingisuguse väikse grupiga loomavarjupaika abistama kasvõi nt) või siis sponsoriseerime ahvi (ei tea küll mida selle eest AHV saab, eraldi puuri?) ning saame reklaami.
_________________
next.Insiders - koht mängijatele ja tehnikahuvilistele toredaks ajaveetmiseks.
PT: Sony XE90 & LG C1 värvi kalibreerimine
Lecktor - 3D printerid ja lisatarvikud, Voron, Prusa jne
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 72
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
pkwild618
Lõuapoolik
Lõuapoolik

liitunud: 02.04.2004




sõnum 14.12.2007 00:27:42 vasta tsitaadiga

batman kirjutas:
Ära lõuapoolikule siis pahaks pane icon_wink.gif

PS! Punktiiri ettepanek pole kah halb thumbs_up.gif icon_lol.gif


Mine homeri poole parem beer_yum.gif

Ja btw ma kirjutasin suurest ajameelsusest 40000, sest ma tean jah, et kogu summa ei lähe heategevuseks icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 38 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 14 :: 5 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
naaskel
jooda

liitunud: 26.11.2001




sõnum 14.12.2007 00:53:57 vasta tsitaadiga

d3t kirjutas:
Inimesed reeglina ise süüdi selles et nad sitta olukorda sattunud.

et siis tulekahjud või muud teiste inimeste poolt põhjustatud asjad on oma süü icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 117 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 103
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  HV üritused »  HV Jõululoosi raames heategevuseks mõeldud summade kulutamine. 10720 EEK on nüüd lõpuks leidnud sihtkasutuse. mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.