Avaleht
uus teema   vasta Uudised »  Ülevaated, kasutajate hinnangud »  Ülevaade: Apple iPhone märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
Piipz
HV veteran
Piipz

liitunud: 15.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 27.10.2007 01:27:38 vasta tsitaadiga

pole ilus kedagi rotiks nimetada. lihtsalt mõnel inimesel on prioriteedid teistmoodi paigas. aga äkki on on tal gibsoni kitarr, mis maksab rohkem, kui su maja? kas see teeb sind rotiks kohe?
just lugesin mingit teemat, kus inimesed nutavad oma elektriarve üle, kuid samas endal masinas videokaarte kaks tükki, ´a 10keek. midagi on ikka rämedalt paigast ära mõnel mehel...
paljud väga rikkad inimesed siiamaani kasutavad telefoni ainult helistamiseks (omgomg oldschool), seega arva, kas neil on väga savi, kui mingi vend kuskilt kivi alt neid rotiks nimetab icon_razz.gif

ahjaa, 28 põhjust, miks mitte iphone'i osta (ok mõned võib maha kriipsutada, kuna telefoni saab unlockida):
http://www.who-sucks.com/tech/15-reasons-why-apples-iphone-sucks

muuseas jaapanist asjade otsimine üle webi pole nii lihtne, kui tundub, kui just hieroglüüfe ei jaga. need telefonid, mida me siin niiväga kummardame, on seal juba litriteks tänavahokile. iga nädal tuleb mõnelt tootjalt jälle mingi eriline gizmo välja...
Kommentaarid: 36 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
miga
HV Guru
miga

liitunud: 07.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 27.10.2007 08:22:22 vasta tsitaadiga

bugbrake kirjutas:
Minu isiklik arvamus on et mobiiltelefoni eest rohkem kui 1500.- krooni maksta on rumalus ning iPhone ei tekita minus küll mingeid emotsioone (mitte selliseid, et ma pean koheselt selle omanikuks saama). Katsu aru saada, et paljudele inimestele siin Eestis on 4000.- päris suur raha ega nad selle pärast veel rott inimesed ja töötud ole. Ei ole ainult mina ja maailm ning minu iPhone. Kõike head ja paremat sulle Metsjeesus!.


1500.- eest saab millise telefoni ? Mitte just kõige kvaliteetsema. Sind võib-olla rahuldab telefon, mis on mõeldud ainult rääkimiseks, kuid tänapäeva ühiskonna elutempo, inimeste vajadused ning kindlasti ka mugavus eeldavad seda, et telefonis on midagi enamat kui lihtsalt tühipaljas kest (GPS, BT, mp3, kaamera) jne.
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bugbrake
HV kasutaja

liitunud: 10.12.2006




sõnum 27.10.2007 12:05:58 vasta tsitaadiga

miga kirjutas:
1500.- eest saab millise telefoni ? Mitte just kõige kvaliteetsema. Sind võib-olla rahuldab telefon, mis on mõeldud ainult rääkimiseks, kuid tänapäeva ühiskonna elutempo, inimeste vajadused ning kindlasti ka mugavus eeldavad seda, et telefonis on midagi enamat kui lihtsalt tühipaljas kest (GPS, BT, mp3, kaamera) jne.


Näiteks Samsung SGH-C170 EMT poes 1490.-
Kaamera on küll viimane asi mida ma mobiiltelefoni külge tahaksin.
Inimene on tänapäeval ikka väga materjalistiks kätte läinud (eks ma ise ka kindlasti mingil määral aga mõelda tasuks ikka asjade üle mida me endale soetame).

_________________
Alati teadke, et kuulujutte mõtlevad välja vihkajad, levitavad lollid, aga usuvad idioodid.
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
miga
HV Guru
miga

liitunud: 07.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 27.10.2007 12:59:01 vasta tsitaadiga

bugbrake, sina võib-olla lepid telefoniga, mis kõlbab ainult helistamiseks, kuid tänapäeva inimesi see ei rahulda enam ja ma ei näe ka mõtet soetada endale hädist 1500.- klotsi, kui rahakott kannatab tunduvalt rohkem, et endale lubada paremate funktsioonide ja lisavõimalustega telefoni.
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
[Pec]
HV kasutaja

liitunud: 13.09.2003




sõnum 27.10.2007 14:07:49 vasta tsitaadiga

Nõustun, et mõnele inimesele võivad GPS, BT, EDGE, 3G jms hädavajalikud olla, kuid kaamera ja mp3 nüüd küll mitte... Ja kui GPS hädavajalikuks osutub, siis täidab selle ülesannet eraldiseisev aparaat oluliselt etemini, kui mingi hädine all-in-one mobiiltelefon. Ülejäänud tehnoloogia eest ei pea ennast küll vigaseks maksma.
_________________
www.kolkbeer.ee
Kommentaarid: 18 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Cruiser
HV vaatleja


liitunud: 09.11.2005




sõnum 27.10.2007 15:34:35 vasta tsitaadiga

Ärge unustage, et mõnele inimesele on ka mp3 mängija ja kõrvaklapid tööriistad. Loomulik on see , et nii palju kui on inimesi, on ka arvamusi ja normaalne on see, et kõik asjad ei meeldi kõigile. Ja mulle meeldivad asjad, mida kiidetakse taevani ja põlatakse viimase peale, järelikult ei jäta ükskõikseks kedagi. Selline suhtumine näitab asja taset.
Isiklikult ma arvan, et kui mind jätab mõni asi külmaks, ma ei pea ju sellepärast hakkama ka teisi ümber veenma, et see on rämps ja mõttetu asi. Las ta olla.
Kuigi võin öelda, et need tuttavad, kes on minu iPhone näppinud, on nii mõnedki arvanud, et selline telefon võiks ka neil olla, eriti veel selle raha eest.
Tuleb tõesti tõdeda, nii suure ekraaniga telefoni momendil pole teist kõrvale panna, lisaks veel wifi, meiliklient(normaalne!!!) ja veebibrauser, see on ikkagi sellepoolest juba sülearvuti asendaja kohati. Loomulikult ei ole siin kaasas tekstiredaktorit, kuid kui paljud teist kavatsevad dokumente vormistada ka nutitelefoniga. Mulle tundub dokumendi tegemine telefonis on nagu läbi lukuaugu korteri remonti teha.
Nii et mina olen rahul, mulle oli sellist telefoni vaja. Aga ma ei arva, et neid oleks Eestisse miljon tükki vaja, et kõigil oleks, kuigi tore oleks. Telefonitootjaid on maailmas palju ja kindlsti leiavad sealt valikust kõik oma lemmiku, mina näiteks ei ole iialgi olnud Nokia fänn, ega siis sellepärast nende telefonid saast ei ole.

_________________
Kui maailm on lava, kus siis publik istub?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
earthbeat
HV kasutaja
earthbeat

liitunud: 12.04.2006




sõnum 27.10.2007 15:40:36 vasta tsitaadiga

Mobile Text Edit on kaa olemas... pole kyl proovinud aga peaks kaa documente editeerima.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mighty
HV veteran
mighty

liitunud: 14.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 27.10.2007 21:33:50 vasta tsitaadiga

wanna taste my milkshake?
Valus vaadata kohe! icon_eek.gif :
http://www.youtube.com/watch?v=qg1ckCkm8YI

+id
: pilt püsis kaua ees
:midagi jäi järele ka

_________________


viimati muutis mighty 27.10.2007 21:37:13, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 140 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 2 :: 123
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
miga
HV Guru
miga

liitunud: 07.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 27.10.2007 21:36:11 vasta tsitaadiga

mighty kirjutas:
Valus vaadata kohe! icon_eek.gif :
http://www.youtube.com/watch?v=qg1ckCkm8YI


Selle lingi mõte siin ülevaate teemas on milline ? icon_neutral.gif
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mighty
HV veteran
mighty

liitunud: 14.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 27.10.2007 21:38:15 vasta tsitaadiga

-vastupidavus-
_________________
Kommentaarid: 140 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 2 :: 123
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bugbrake
HV kasutaja

liitunud: 10.12.2006




sõnum 27.10.2007 23:48:52 vasta tsitaadiga

Sellest ma räägingi, et mulle ei ole seda iPhone vaja ja see et ma saan mõttetult odava mobiiltelefoniga hakkama ei tee minust mingit rott inimest (ega ka kedagi teist). iPhone ei ole eluliselt vajalik asi. Suhtumine kui selline (sul ei ole i toodet järelikult ei ole sind olemas, oled mõttetu jne jne jne) on väär.
_________________
Alati teadke, et kuulujutte mõtlevad välja vihkajad, levitavad lollid, aga usuvad idioodid.
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
earthbeat
HV kasutaja
earthbeat

liitunud: 12.04.2006




sõnum 28.10.2007 00:32:57 vasta tsitaadiga

Noh? Keegi ei olegi öelnud, et kõik peavad i tooteid omama.
Seega... mis on su häda? Ütlesid, et sulle ei meeldi ja sul pole vaja... said ennast välja elada ja ongi kõik. Kommentaar, et se telefon on siga kallis jne. ei ole enam kohane... sobjektiivne asi se kallidus. Minule ei ole kallis.
Kõik uued tehnoloogiad on kallimad kui vanad ja see ke tahab olla varajane kasutaja peab selle raha välja köhima... Mobiiltelefon kui selline oligi algul väga kallis... 1500.- eest ei näinud seda keegi isegi unes. Selge se, et ka mina tahaks odavamalt osta asju... kui ei pakuta odavamalt siis ostan kallimalt.
Mis se eluliselt vajalik siia puutub? Sa üritad oma askeetlike eluviise siin peale suruda või? Paneks üldse arengu seisma siis oleks aega ELULISTE asjadega tegeleda. Minule isiklikult meeldib tehnoloogiline progress ja ma üritan sellega alati sammu pidada...
Mulle tundub, et vanasti oli apple rohkem radikaalide ja teisitimõtlejate soosik nüüd hakkab asi teistpidi olema... iga vähegi radikaalsem puberteetik üritab i toodetes näha kapitalismi kurja kätt. icon_smile.gif
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bugbrake
HV kasutaja

liitunud: 10.12.2006




sõnum 28.10.2007 01:07:46 vasta tsitaadiga

Eriline progress küll kui maksad raha aga tegelikult see toode siin ei tööta. Mac'i poolt ikka oma austajatele paras ämbisse keeramine küll - kasutada saavad ainult valitud. Naeruväärne olukord ja siis veel seda toode pimesi kiita - naer on terviseks aga rumalus mitte.
_________________
Alati teadke, et kuulujutte mõtlevad välja vihkajad, levitavad lollid, aga usuvad idioodid.
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
riaak
HV Guru
riaak

liitunud: 22.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 28.10.2007 03:49:22 vasta tsitaadiga

earthbeat kirjutas:
Seega... mis on su häda? Ütlesid, et sulle ei meeldi ja sul pole vaja... said ennast välja elada ja ongi kõik. Kommentaar, et se telefon on siga kallis jne. ei ole enam kohane... sobjektiivne asi se kallidus. Minule ei ole kallis.
Lubage ma naeran korra. icon_lol.gif

See, et sinu jaoks kallis pole, ei tähenda, et see Eesti keskmise inimese jaoks odav oleks.
Miski pool palka (tegelt isegi rohkem) panna mingi taskus seisva jublaka alla pole just eriti tore. Eriti veel kui sa pead seda veel häkkima ka. icon_rolleyes.gif

Kindlasti sobib see paljudele inimestele oma funktsionaalsuste poolest, kuid siiski on see natuke puudulik toode. Eriti veel sellise raha eest.

_________________
¯\_(ツ)_/¯
Kommentaarid: 118 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 104
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Cruiser
HV vaatleja


liitunud: 09.11.2005




sõnum 28.10.2007 11:17:24 vasta tsitaadiga

Eks kindlasti on tal puududsi, kuid millisel tootel ei ole. Ise olen vaevelnud Nokia N91-le selgeks tegemisel wifi võrke, rohkem ei taha seda telefoni näha, sest niipalju menüüdes ringi jooksmist paneb pea valutama.
Bluetooth töötab väga edukalt telefonide vahel aga näiteks kahe telefoni korraga arvutile paaritamisega lõppes sellega, et oma telefoni pidin ikkagi lõpuks disablema, et naise telefoni arvutiga suhtlema saada, sorry, miks pean ma siis selle tehnoloogiaga nii palju võimlema.
Tunnistagem ausalt, Apple on need asjad lihtsamaks teinud, nende asjadega, mis keskmisel inimesel raskusi valmistavad, pole veel käima pandud ja lisavarustust saavad kõik juba ise peale laadida.
Hind on sellel odavam, kui kõik samaväärsed telefoni nii Euroopas, kui ka USA-s.
PS. Lihtne asi aga mugav, selleks et minna pleieri funktsiooni ainult, ei pea telefoni välja lülitama ja uuesti sisse, nagu Sony Ericssonil, piisab lihtsalt ühest lülitusest. Ja selliseid lihtsaid asju on siin mitmeid, mille peale lihtsalt teised tootjad kas ei taha mõelda või ei oska. Minu arust on inimese laiskus tehnoloogiat edasiviiv jõud, muidu ajaksime seniajani sööki kivikirvestega taga.

_________________
Kui maailm on lava, kus siis publik istub?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
henry111
HV veteran

liitunud: 10.01.2004




sõnum 28.10.2007 11:45:32 vasta tsitaadiga

Keegi müüb enda iphone? icon_biggrin.gif Või aitaks ehk keegi tellida usast? Endal kahjuks seal tuttavaid ei ole ja netikulleriga läheb liialt kalliks icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 97 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 89
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
earthbeat
HV kasutaja
earthbeat

liitunud: 12.04.2006




sõnum 28.10.2007 12:15:09 vasta tsitaadiga

Seda minagi, et subjektiivne asi se kallidus... kellele kallis, kellele odav... või minu puhul täiesti talutava hinnaga icon_smile.gif
Paistab, et siin on sellised mehed ikka kes arvavad, et kõik peaks Daciaga ringi sõitma ja vana Nokia 1610ga helistama... ülenjäänud tooted on ju ülemakstud crap icon_smile.gif
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mighty
HV veteran
mighty

liitunud: 14.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 28.10.2007 12:33:04 vasta tsitaadiga

henry111 kirjutas:
Keegi müüb enda iphone? icon_biggrin.gif Või aitaks ehk keegi tellida usast? Endal kahjuks seal tuttavaid ei ole ja netikulleriga läheb liialt kalliks icon_rolleyes.gif

Oleksin samuti huvitatud. Keegi kellel side USA-ga võiks häält teha (ühisostu teema üles panna) arvan, et huvilisi leidub veelgi.

_________________
Kommentaarid: 140 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 2 :: 123
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Metsjeesus
HV Guru
Metsjeesus

liitunud: 12.07.2004




sõnum 28.10.2007 15:34:47 vasta tsitaadiga

riaak, see, et seda häkkima peab, ei ole ei pluss ega miinus, kuna seda pole Apple ise ette näinud. icon_idea.gif Igast dvdga seonduval on ju ka regioonid.

Oma hinna eest on see telefon ikkagi mäekõrguselt üle teistest. Pea kõik telefonid on tänapäeval nii "lollikindlad", et manuaalid on suuremad kui piibel ja üks menüü ajab teist taga. Te ikka teate, kui suur on iPhonei manuaal? Tilluke voldik. Nii lihtne ongi opereerida sellega. Siiamaani pole mitte ükski tuttav hätta jäänud mu telefoniga seda avastades, mitte keegi pole laitnud, mitu on tahtnud ära osta. Go figure.

Hind on muidugi ühele pluss, teisele miinus, aga samas ma eelistan ka käikudega võidu/mägiratast roostetavale kokukale. Samuti ei vaata ma aega kaasaskantava päikesekella pealt. icon_smile.gif

_________________
Füsioteraapia alane hindamine & nõu ¤ treeningfilosoofia & toitumine ¤ kaela- ja õlavöötme lihaspingete leevendamine
Kommentaarid: 108 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 94
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
bugbrake
HV kasutaja

liitunud: 10.12.2006




sõnum 28.10.2007 23:46:32 vasta tsitaadiga

Metsjeesus kirjutas:
riaak, see, et seda häkkima peab, ei ole ei pluss ega miinus, kuna seda pole Apple ise ette näinud. icon_idea.gif Igast dvdga seonduval on ju ka regioonid.


Firmad ise jagavad avalikult netist kuidas regiooni vabaks saada, kohatu on seda võrrelda iPhone häkkimisega.
Siis ka head nägu teete kui Apple peaks kohtusse selle häkkimise asja viima või on tänapäeval in ringi kekata nö. häkitud mobiiliga. Selline käkki kokku keeramine Apple'i poolt ongi üks peamisi põhjusid miks ma üldse ei huviti i toodetest (alates iTune saagast jne).

Palun alternatiiv ilma et peaksid häkkima ja nutma taga keerulisust:
http://www.openmoko.com/

_________________
Alati teadke, et kuulujutte mõtlevad välja vihkajad, levitavad lollid, aga usuvad idioodid.
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mac86
HV vaatleja

liitunud: 22.12.2005




sõnum 29.10.2007 13:24:56 vasta tsitaadiga

Sai ennem küsitud GPS'i kohta,aga minu küsimus oli vist veidi ebatäpne.Minu huvitaks just see,et kas Bluetooth GPS-i on võimalik kasutada?
Siis veidi vähem tähtis kuid ikkagi oluline küsimus,et kas selline mäng nagu male on ka selle telefoni jaoks juba valmis tehtud? icon_biggrin.gif
Tundub,et otsustan siiski Sony-Ericsson P1i asemel Iphone kasuks.Vajan telefoni mis sobiks just äriklassi kasutajatele.Ehk,siis võimalikult hõlbus ja kiire peab olema meili vahetus ning seda peaks võimaldama rahuldava wifi ja GPRS'i olemasolu.Loodan ka,et erinevad teksti ja pildi formaatides mannused on toetatud.Ahja,kas .doc .txt .pdf jms dokumendid on toetatud ja antud võimalus neid muuta ning luua?Samuti on tähtis kiire ning mugav weebis surfamis võimalus kuid Iphonega ei tohiks vist selles kohapealt muret olla.Kuidas kontaktide ja kalendri haldamine ning sync on - lihtne,mugav,probleemi vaba?
Ja üks tähtsamaid küsimusi,et kas ja kuidas ühildub see Iphone Linuxiga??

Ühesõnaga,kas peale multimeedia funksioonide suudab see telefon rahuldada ka nõudmised inimesel kes otsib põhilisi äriklassi funksioone?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
miga
HV Guru
miga

liitunud: 07.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 29.10.2007 14:37:55 vasta tsitaadiga

http://www.hotspot.ee/new/?wwwParam=4c65e5c71b855b54366f9e6befd27d07&a=1&product=255
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
earthbeat
HV kasutaja
earthbeat

liitunud: 12.04.2006




sõnum 29.10.2007 15:43:48 vasta tsitaadiga

mac86 - ma ei ole kül väga kindel kuid arvan siiski, et ühilduvus Linuxiga on suht 0. Mis tähendab äriklass ? Mailiga saadetud pdf'id doc'id asjad saab lahti... cal on suht kobe... nädala vaadet ei ole kuid see ei ole suur probleem.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Noname
HV Guru
Noname

liitunud: 26.10.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 30.10.2007 11:18:06 vasta tsitaadiga

gayPhone..

1. At $599, it is ridiculously expensive. (Add in the cost of an AT&T contract and you get close to $1500)

2. Those who want to buy one must sell their soul to evil mega-corporation AT&T.

3. Japan already has technologically superior phones, and they’re far cheaper.

4. Slower internet than the commercials show: “The data experience is going to be very slow. If you’re on a cellular network, [using the Internet] is going to be very slow.”

5. Initial reports indicate that YouTube is slow and crappy using cellular network internet/EDGE. It’s nothing like in the commercials.

6. You cannot remove its battery. Thanks for replicating one of the biggest complaints about the ipod, Apple!

7. The glass touch screen of the iPhone guarantees that thousands of customers who drop their phones will have cracked screens.

8. The touchscreen keyboard sucks, according to those who have used the phone.

9. It can’t send MMS picture messages.

10. The camera has little or no options, and the pictures it takes aren’t very good.

11. It lacks proper support for Flash websites. So much for the internet.

12. It can’t record video.

13. “Pinching” pictures to zoom might look neat in commercials, but many reviewers are saying it actually sucks.

14. It lacks 3G high-speed data transfer.

15. No songs as ringtones.

16. No GPS.

17. It doesn’t work under 64-bit Windows XP / Windows Vista!!!!!!! Thanks for not including that in your Windows System Requirements, Apple!

18. It only allows for a maximum of 1 picture to be attached to each e-mail you send.

19. It doesn’t have a file browser/organizer.

20. Its default ringtones suck.

21. You can not save documents on it: documents can only be viewed as attachments when they’re sent to your e-mail address.

22. No games!!

23. Its “quick list” dialing sucks compared to traditional speed dialing, which it lacks..

24. Long activation waits: many new iPhone users are reporting that they are being told to wait hours or even days to activate service for their phone. Thanks, AT&T!

25. Heat issues: the iPhone can get very hot when it is in use.
26. Deceptive Ads: Apple has been using models with gigantic hands in their advertisements for the iPhone in an effort to trick consumers into believing it is more compact.

27. Many of the positive press reports about the iPhone are influenced by newspapers and TV networks that simply want to profit from the hypefest, or even worse, reporters who are looking to sell books about the iPhone.

28. It creates incredibly annoying iPhone fanboys.

Lõpu punkt kõige jubedab, sellise telefoniga oleks nagu nike dressidega käimine.

_________________
"Olukord on sitt, aga see on meie tuleviku väetis." - Lennart Meri
"Edu on kehv õpetaja. See ahvatleb tarku inimesi mõtlema, et nad ei saagi kaotada" - B. Gates
Kommentaarid: 370 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 320
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
miga
HV Guru
miga

liitunud: 07.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 30.10.2007 11:24:21 vasta tsitaadiga

Noname, artikli mõte oli mis ?
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Uudised »  Ülevaated, kasutajate hinnangud »  Ülevaade: Apple iPhone mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.