Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum »  SIGN computers märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
bright
analyzer
bright

liitunud: 05.11.2001




sõnum 26.11.2004 14:28:04 vasta tsitaadiga

kuna eelmine kord oli hea kogemus signis, tellisin uuesti seal kaupa. jälle kõik ok - hea hind, teenindus, ja transport kah. jääb vaid loota et garantiisse ei ole asja icon_biggrin.gif siin viimased postitused hirmu- ja õuduslood ju.
_________________
Doggett can tell
Kommentaarid: 144 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
afex
HV kasutaja
afex

liitunud: 28.01.2004




sõnum 26.11.2004 19:05:06 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Endine töökaaslane ostid pioneeri dvd kirjutaja ja öeldi et loeb kõiki DVD'sid, läks siis töökaaslane koju pani sisse Jaapani vms DVD ja oh imet, küsitakse regiooni vahetust, no proovis siis USA DVD jälle küsitakse regioonivahetust. Mitte sõnakestki ei öeldud, et saab vaid piiratud kordi muuta. Nii ta siis päris aru telefonitsi, küll suunati tehnikutele ja küll müügimehele tagasi, nii mõned korrad (kõne kestis 37 minutit). Keegi midagi ei tea, keegi ei oska öelda, mix müüdi mitte regioonivaba dvd seade. Suht nõrk igatahes

IMHO regioonivabu seadmeid enam ei toodeta (PC - le siis), kui tahad ümber patchida siis omal vastutusel...
Kommentaarid: 36 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Bad Sector
HV veteran

liitunud: 15.04.2002




sõnum 30.11.2004 23:31:24 vasta tsitaadiga

heh, mul põles paar päeva tagasi toide ära. Kui uue toite taha lükkasin, siis oli paraku vaikus (emaplaat võttis korraks voolu sisse, oligi kõik).
Kuna Sign oli lähim koht, siis viisin kogu kasti sinna, et nad testiksid asja pisut - tahtsin teada, kas emaplaat kõrbes koos toitega ja milline muude komponentide seis on.

Tüübid midagi tegid kusagil tagaruumis ja teatasid siis, et põmst on kõik küpse - a'la emaplaat on igal juhul omadega läba ja kõik muud jubinad arvatavasti ka ("arvatavasti" tähendab seda, et vennad põdesid oma stendi pärast ja ei julgenud muid komponente katsetada).
Kohe seejärel hakati muidugi uut arvutit mulle kaela määrima, millest ma viisakalt keeldusin.

Läksin koju, lammutasin oma kasti laiali, liigutasin kõiki pistikuid ja ühendusi ning üllatus-üllatus: läks kast kenasti käima ja käib siiamaani. "Emaplaat ja kõik muu on läbi" my ass icon_evil.gif

Pole kunagi Signist midagi ostnud ja ei tee seda ka kunagi, sest kui midagi juhtub viltu minema, siis need mehed on küll viimased, kelle juurde ma midagi tahan garantiiremonti viia...
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
attrs
HV Guru
attrs

liitunud: 04.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 30.11.2004 23:59:47 vasta tsitaadiga

Kahjuks mul nii CPU kui ka emme sing-i garantiiga thumbs_down.gif Ausalt eelistan kahh-i.

EDIT: vähemalt sing-ile

_________________
He who knows he has enough is rich.


viimati muutis attrs 01.01.2005 21:14:40, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 405 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 357
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
TK
HV vaatleja

liitunud: 30.09.2004




sõnum 04.12.2004 16:50:04 vasta tsitaadiga

Enamus minu arvuti juppidest on sealt pärit.
Siiani olen väga rahul.
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Spott
HV Guru
Spott

liitunud: 08.10.2002




sõnum 27.12.2004 13:13:23 vasta tsitaadiga

vaatasin nende valmiskomplekte ja minu arvates on need ikka väga ligadi logadi koostatud. Pannakse kõige uuem PIV prose aga mingi odav VGA ja vanatüüpibline tavaline IDE ketas.
_________________
Kingitused internetist - NetiKink - tellige endale näiteks HV avatariga ja kasutajanimega tass, t-särk või mõni muu huvitav kingitus sünnipäevaks või muuks tähtpäevaks.
Kommentaarid: 162 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 0 :: 134
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
marti252
HV kasutaja

liitunud: 10.05.2003




sõnum 27.12.2004 17:28:42 vasta tsitaadiga

Minul on siiamaani head kogemused olnu.
Viimati ütles toide üles ja peale 2 nädalat sain kallima toiteka vastu

Üldmulje on positiivne
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Metsjeesus
HV Guru
Metsjeesus

liitunud: 12.07.2004




sõnum 01.01.2005 20:20:08 vasta tsitaadiga

http://www.hot.ee/suvalt/9800.jpg
icon_biggrin.gif thumbs_up.gif

_________________
Füsioteraapia alane hindamine & nõu ¤ treeningfilosoofia & toitumine ¤ kaela- ja õlavöötme lihaspingete leevendamine
Kommentaarid: 108 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 94
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
mcfine
HV kasutaja
mcfine

liitunud: 01.02.2004




sõnum 02.01.2005 21:26:24 vasta tsitaadiga

Metsjeesus kirjutas:
http://www.hot.ee/suvalt/9800.jpg
icon_biggrin.gif thumbs_up.gif

Tõeline soodushind thumbs_up.gif
Viimasel ajal on firmade lehtedel olnud palju hindasi kus taga ümmargune 0
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Jack
HV kasutaja

liitunud: 01.12.2003




sõnum 15.01.2005 15:42:04 vasta tsitaadiga

Ostsin Canon Powershot a 85 4190 EEK koos Canoni akude, akulaadija ja kaamerakotiga. Ostukohaks oli Sign Computers. Kuna oli kiiresti vaja kaamerat, siis sai paljud kohad läbi helistatud, aga Sign oli esimene, kellel kaamera realselt kohapeal olemas. Panin siis telefoni teel kinni(küsiti tel nr ja nimi) teenindus oli väga kiire ja viisakas, kohe soovitati osta canoni stardipakett(akud ja kaamerakott); veel öeldi, et KAHJUKS MEIL EI OLE SOODSA HINNAGA 256 MB CF mälukaarti!!!!! Esmakordne juhus, kui mulle poes öeldakse, et neil ei ole soodsat kaupa müügis...
Teenindaja oli eesti keelt aktsendiga rääkiv meesterahvas. Samas sai tema minust ja mina temast väga hästi aru /siit siis kivi nende kapsaaeda, kes ütlevad, et lolid ja laiasad ja ei saa aru...
Ega kui loll oled ja midagi ei tea, siis 10 minutiga imet ei tee, räägi/õpeta seda siis eesti, vene või inglise keeles.
Kaameraga ise väga rahul, ja eks neid seadeid ja asju tuleb ikka hulgem õppida... aga oma vajalikud pildid sain tehtud. Siiamaani väga rahul, loodetavasti see jääbki nii icon_smile.gif) Viimasel ajal nii mõneski kohas juhtunud, et mitteeestlastega hoopis parem suhelda... koolis ja tööl... icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sergeik
HV vaatleja
sergeik

liitunud: 22.07.2004




sõnum 22.01.2005 15:08:57 vasta tsitaadiga

Jack kirjutas:
Ostsin Canon Powershot a 85 4190 EEK koos Canoni akude, akulaadija ja kaamerakotiga. Ostukohaks oli Sign Computers. Kuna oli kiiresti vaja kaamerat, siis sai paljud kohad läbi helistatud, aga Sign oli esimene, kellel kaamera realselt kohapeal olemas. Panin siis telefoni teel kinni(küsiti tel nr ja nimi) teenindus oli väga kiire ja viisakas, kohe soovitati osta canoni stardipakett(akud ja kaamerakott); veel öeldi, et KAHJUKS MEIL EI OLE SOODSA HINNAGA 256 MB CF mälukaarti!!!!! Esmakordne juhus, kui mulle poes öeldakse, et neil ei ole soodsat kaupa müügis...
Teenindaja oli eesti keelt aktsendiga rääkiv meesterahvas. Samas sai tema minust ja mina temast väga hästi aru /siit siis kivi nende kapsaaeda, kes ütlevad, et lolid ja laiasad ja ei saa aru...
Ega kui loll oled ja midagi ei tea, siis 10 minutiga imet ei tee, räägi/õpeta seda siis eesti, vene või inglise keeles.
Kaameraga ise väga rahul, ja eks neid seadeid ja asju tuleb ikka hulgem õppida... aga oma vajalikud pildid sain tehtud. Siiamaani väga rahul, loodetavasti see jääbki nii icon_smile.gif) Viimasel ajal nii mõneski kohas juhtunud, et mitteeestlastega hoopis parem suhelda... koolis ja tööl... icon_rolleyes.gif

Ma olin ise ka rahul nendega nii kaua kui aeg tuli garantii hooldusesse pöörduda! Loodan, et sa ei pea seda tegema!
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
TXX
HV kasutaja

liitunud: 08.12.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 25.01.2005 00:00:19 vasta tsitaadiga

Ise ka sealt suht palju asju ostnud ja nüüd need probleemid hakkavad. Sirvisin seda teemat natukene ja keegi pakkus välja, et sealt ostetud asjad ei kesta üle 6kuu. Niisiis paar nädalat tagasi andis 6 kuud vana minolta 2300w. Helistasin garantiiosakonda ja nad ei tahtnud sellest midagi kuulda, et pöörduge kuhugi kus neid printereid remonditakse garantii talongi ju saite. Helistasin siis MIDESKOsse (amtelik hooldus) ja seletasin neile probleemi. Nemad sellepeale, et kuidas nii pood kust te selle ostsite peaks ju sellega ise tegelema. Dream on. Eriti positiivne on see, et MIDESKO saatsis kohe mehaaniku kohale (mingi 15 minti max), kes viis õhtul printeri ära ja kell 10 tõi järgmine päev tagasi et korras ning kui midagi vaja toonerit pabermeediat vms helistage. Vot see on teenidndus. Järgmine laks siis täna 19" CTX monitor (natukene üle 6 kuu vana) otsustas otsad anda. Sai õhul Sigini hooldusesse viidud ja garantii tibi teatas, et enne 2 nädalat ole mõtet lootagi. Niisiis mina olen oma õppetunni saanud.
Kommentaarid: 84 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sergeik
HV vaatleja
sergeik

liitunud: 22.07.2004




sõnum 28.01.2005 17:24:00 vasta tsitaadiga

TXX kirjutas:
Ise ka sealt suht palju asju ostnud ja nüüd need probleemid hakkavad. Sirvisin seda teemat natukene ja keegi pakkus välja, et sealt ostetud asjad ei kesta üle 6kuu. Niisiis paar nädalat tagasi andis 6 kuud vana minolta 2300w. Helistasin garantiiosakonda ja nad ei tahtnud sellest midagi kuulda, et pöörduge kuhugi kus neid printereid remonditakse garantii talongi ju saite. Helistasin siis MIDESKOsse (amtelik hooldus) ja seletasin neile probleemi. Nemad sellepeale, et kuidas nii pood kust te selle ostsite peaks ju sellega ise tegelema. Dream on. Eriti positiivne on see, et MIDESKO saatsis kohe mehaaniku kohale (mingi 15 minti max), kes viis õhtul printeri ära ja kell 10 tõi järgmine päev tagasi et korras ning kui midagi vaja toonerit pabermeediat vms helistage. Vot see on teenidndus. Järgmine laks siis täna 19" CTX monitor (natukene üle 6 kuu vana) otsustas otsad anda. Sai õhul Sigini hooldusesse viidud ja garantii tibi teatas, et enne 2 nädalat ole mõtet lootagi. Niisiis mina olen oma õppetunni saanud.


Vaata, et kui nad sulle selle välja vahetavad uue vastu, siis kindlasti seeda, et garantii hakkab uuesti jooksma nagu uuel kauba ja sama kaua! Muide mina pidin seadust välja printima ja sellega vaidlema sinna minema ja siis ka läks pooltundi karjumist ja vaidlemist enne kui ma sain seadusega ettenähtud korras garantii kaubale https://www.riigiteataja.ee/ert/act.jsp?id=835261, (&231) võib vaja minna! thumbs_up.gif
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
puna
HV Guru


liitunud: 18.08.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 29.01.2005 00:26:38 vasta tsitaadiga

Samas ega nemad seda garantiid ei teosta.
Kommentaarid: 361 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
TXX
HV kasutaja

liitunud: 08.12.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 04.02.2005 16:28:14 vasta tsitaadiga

Sigini hoolduses, mis asub poes, teostatakse Sony ja CTX monitoride remonti kohapeal. Garantiist vastati, et jupid ei ole kohal ja firmadele ei kehti garantiiaeg 2 nädalat vaid ainult eraisikutele firma asjade garantiiremont võib kesta nii kaua kui nemad seda tahavad. Vabsee suhtumine.
Hetkel lahenes probleem sellega, et nad nõustusid andma garantii ajaks Sony monitori, kuna neil muud ei ole anda.
Kommentaarid: 84 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
borru
HV veteran
borru

liitunud: 21.12.2003




sõnum 21.04.2005 02:31:25 vasta tsitaadiga

üldiselt tiptop.. salong on kena.. kena monitoride väljapanek.. teenindusel pole viga, garantii saab ja saab ka hinnasuhtes kokkuleppele jõuda. thumbs_up.gif
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
A2100
HV kasutaja

liitunud: 25.07.2004




sõnum 02.05.2005 11:00:52 vasta tsitaadiga

Jack kirjutas:
Ostsin Canon Powershot a 85 4190 EEK koos Canoni akude, akulaadija ja kaamerakotiga. Ostukohaks oli Sign Computers. Kuna oli kiiresti vaja kaamerat, siis sai paljud kohad läbi helistatud, aga Sign oli esimene, kellel kaamera realselt kohapeal olemas.:
Olen ostnud sealt kõik samad asjad, mis eelpool mainitud. Veel olen ostnud arvutile igasugu juppe, ka need töötavad veel peale kahe aasta tagust ostu väga korralikult. Pretensioone ei ole, hea soodne kaup ja ka minu jaoks veel kvaliteetne - siiamaani on kõik korras.
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Alpine
HV veteran

liitunud: 27.01.2003




sõnum 08.06.2005 22:11:58 vasta tsitaadiga

Nende asukoht ka nurgataga üür väiksem;) Minul kunagi r9800 siis kui see kuum sõna oli vahetati ilma mingi vaidluse ega kobinata ringi. thumbs_up.gif
Kommentaarid: 121 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 4 :: 90
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002




sõnum 09.07.2005 14:42:35 vasta tsitaadiga

Koomika...

Läksin poodi ja neiu seal küsis, et soovin ma midagi? Ma vastasin, et sooviks prose jahutit mingit normaalset. See küsib, et mis protsessor on? Ma vastan, et tahan seda videokaardi peale panna... drellin augud läbi ja lihvin ära. See ikka ei saa aru ja ütles, et noo see ei lähe videokaardile!!! Videokaardile sobib see!!! Mis protsessor teil on??

icon_lol.gif icon_biggrin.gif nii läks mingi 4minti vist veel ja ikka ta ei saanud aru, et tahan ehitada jahutust ümber icon_razz.gif isegi kui selgelt ära seletasin icon_razz1.gif

_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 634 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 495
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
jjk
HV veteran

liitunud: 30.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 09.07.2005 19:42:48 vasta tsitaadiga

Miks küll käivad K-töötajad (TM) mingites väikepoodides ennast klienditeenindajate peal rahuldamas ?icon_wink.gif Müüja poolt oli kõik OK - ta teadis vägagi täpselt, et prose jahutus EI sobi videokaardile.
_________________
www.sisters.ee: rinnamärgid, külmkapimagnetid, võtmehoidjad, käepaelad
Kommentaarid: 112 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
borru
HV veteran
borru

liitunud: 21.12.2003




sõnum 09.07.2005 19:55:52 vasta tsitaadiga

no see naine on seal tegelt segretär minuarust.. ja üldiselt tegi kõik õigesti. Ma ei usu et ta mingit OC lisakursust on kuskilt saanud icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002




sõnum 10.07.2005 11:14:02 vasta tsitaadiga

nu ma räägin, et ehitan ümber asja aga ta ikka aru ei saanud icon_razz.gif ja sekretär on teise seina taga. Oleks võinud siis head prose jahutust pakkuda.
_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 634 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 495
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga Online

sõnum 10.07.2005 11:28:59 vasta tsitaadiga

see on sama, et lähed autopoodi ja tahad osta suuremaid velgi kui ettenähtud..
mu arust küll normaalne ei ole targutama hakata, et ei lähe ja ei lähe icon_lol.gif

igaüks ostab seda mida tahab - kui juba ostja oma soovis nii kindel on siis ei ole mõtet küll teda ümberveenma hakata..
Kommentaarid: 1007 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 727
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
piq
Kreisi kasutaja

liitunud: 26.12.2003




sõnum 11.07.2005 16:09:33 vasta tsitaadiga

mina ytleks kah et myya töö oli antud olukorras õige
lihtsalt kysimus natuke valesti või puudulikult esitatud
ja põhjendus oleks et (nagu ma aru saan siis kysija puhul tegu kartuli töölisega , myygiga sul nagu pistmist vist pole ) ükski myya ei taha myya valet asja kliendile (va. kartulisalong aga se teine teema ) sest iga normaalne inimene saab aru et kui soovitada valet asja , kuna enamus kliente kes tulevad ja kysivad mitte vägatäpset asja (antud juhul prose jahutus , neid on mitmeid erinevaid ja enamus ei kattu tiestega ) siis myya peakski proovima välja uurida et täpselt kuhu see asi käima peaks ja kui oli kysitud prosejahutust siis loogiline ongi kysida mis prosepeale se läheb . kui oleks tegu olnud tyypilise arvutikasutajaga kes monitori peab arvutiks ja seda kasti seal lauaall krt teab milleks ja talle myya vastavalt tema soovile asi mis kohe mitte tema masinasse ei sobi siis oleks ta paari päeva pärast tagasi tarbiakaitsega ja see kes myys asja mida inimene kysis peab nüüd tõestama hakkama et see inimene just täpselt seda vajas ja tahtis(yldjuhul võimatu) seega oleks võibolla pidanudki oma kysimust kysides kenasti ära seletama et sul on seda muuks otstarbeks vaja mitte et kysid prosejahutust ja siis peale prose kohta päringut hakkad seletama et sul ple prosele vaja ja et ehitada tahad
mina oleks kah su käest kysinud seda et mis prosele . alati ei ole klienditeenindaja rumal vaid klient võib ka väga rumalalt kysimuse esitada millest ainult tema ja tema 2 sõpra aru saavad
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mar6
HV veteran

liitunud: 20.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 15.07.2005 13:39:10 vasta tsitaadiga

Arvan samuti, et müüja käitus õieti, kuna arvatavasti soovis ta kindel olla, et klient saab ikka õige asja, mitte ei pea hiljem hakkama oma asjadega poe vahet jooksma. See om lihtsalt minu arvamus asjast icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 109 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 95
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum »  SIGN computers mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.