Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Üldfoorum »  tallinna inglise kolledži kodulehekülg märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
khan
Kreisi kasutaja

liitunud: 30.11.2003




sõnum 23.12.2003 22:29:39 vasta tsitaadiga

lugesin siis täna teema läbi ja sain naerda kui kõvasti. ise õpin praegu 8ndas klassis. ema sai minul ikka väga vihasex selle asja peale. mina õpilasena tahaxin küll öelda, et sellel kodulehel puudub täielikult mõte. mina ootan oma parooli juba eelmise aasta septembrist ja olen saatnud selle aja jooxul 2 e-maili ja andnud ka ühe kasutaja soovi oma andmetega kooli sekretäri kätte, kes pidi asja korda ajama, nagu siiamaani näha pole ajanud. meil vist paar õpetajat isegi panevad hindeid sinna üles, aga neid on ikkagi kaduv vähemus. võiks öelda, et meie kooli 2 poole kohaga arvutiõpetajat on mõlemad väga kõvad tegijad IT alal, aga kahjuks nemad sellega vist tegeleda ei viitsi.
kooli rahajagamisest on rääkida nii palju, et nagu näha, seda on-aga tundub et see liigub valedesse aukudesse. poiste tööõpetuses näiteks pole meil siiamaani metallitöid ühtegi olnud ja ei tule ka, tööriistade ja materjali puuduse tõttu. aasta alguses uuenes ka meie meediaruum. nimelt on meie koolis kax ruumi varustatud arvutitega, nii meediaruum kui ka arvutiklass. nii meedia ruumis, kui ka igas teises klassis on meil 2,2 gigased pentiumid varustatud kõige vajaliku ja kaasaegsega. samamoodi on ka väga paljudes klassides telekad, millest enamusi kasutataxe ikka väga vähe.
edasisex on meil 2 kaamerat garderoobis, üks esimese korruse koridoris ja üks meediaruumis.
võixin öelda, et minule meeldib oma koolis väga käia ja pole mul ka midagi selle vastu, kui maksumaksija mu mõnusa lapsepõlve seal koolis kinni maksab
Kommentaarid: 45 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 44
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
nunnu
Kreisi kasutaja
nunnu

liitunud: 25.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 23.12.2003 22:39:51 vasta tsitaadiga

Vaatasin ka seda lehte ja sattusin kohale kus kirjas Üritused / Jõulunädal 15.12.2003 8:00:00 - 19.12.2003 16:00:00. Mida seal aga pole see on info. Või siis seal koolis lihtsalt jõulunädalal ei toimugi midagi. Müstiline leht on peaks mainima.
EDIT: veel sündmuste all pole ju ühtegi kooli üritust icon_neutral.gif Mis seal üldse siis toimub? Kas lapsed õpivad kogu aeg ja jõule ei lastagi pidada. Võiks siis kirjutadada selgelt et "Meie koolis toimub ainult õppetöö!"
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 18
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
khan
Kreisi kasutaja

liitunud: 30.11.2003




sõnum 23.12.2003 23:24:26 vasta tsitaadiga

pidusid oli meil sellel nädalal 3. üks 2-4 klasside, teine 5-8 ja kolmas 9-12. tegelikult puudub sellel lehel kaunter, mis ütlex palju külastusi on. see sobix sinna nagu rusikas silmaauku, kuna kõigil kooli arvutitel see kodulehex.
Kommentaarid: 45 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 44
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
_marek
HV Guru
_marek

liitunud: 31.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 23.12.2003 23:29:55 vasta tsitaadiga

Põmst pole need meie "luksused" tulnud väga maksumaksja rahadest. Enamus on sihtasutuse rahade "sihtotstarbeline kasutamine" icon_wink.gif Sihtasutuse loomusest on selles topicus varem räägitud. Nende 2,4 GHz-ste P4-de tagamaid ma ei tea ja samuti ka mitte telekate päritolu.
Kommentaarid: 130 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 118
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tiith
maxnorm
tiith

liitunud: 28.11.2003




sõnum 29.12.2003 15:04:23 vasta tsitaadiga

Krt mina ei saa uskuda, et sellise lehe kylje eest 100 000 kr.pakkuge kui palju selle eest sai minu sõber http://www.parnulobustuspark.ee
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
woosh
HV Guru
woosh

liitunud: 29.11.2001




sõnum 29.12.2003 16:24:37 vasta tsitaadiga

Mr.T.Y.Y.T, arvan et paari pudeli õlle eest...

lehte on ja ei ole kah.

mis seal uskuda? Hea myygimees räägib selle lehe eest 200 000 kah välja kui vaja

_________________
o
Kommentaarid: 80 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 72
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
tiith
maxnorm
tiith

liitunud: 28.11.2003




sõnum 29.12.2003 17:19:14 vasta tsitaadiga

ei olnud paari pudeli õlle eest, selle raha eest oleks saanud kasti õllet (? vist)
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
andrus
Kreisi kasutaja

liitunud: 06.11.2001




sõnum 29.12.2003 17:38:34 vasta tsitaadiga

Pakun, et kui on kasutatud eelnimetatud webis andmebaase , korralikku turvaanalüüsi, webi põhine administreerimine,
Intranet, personaalne kalender, e-mail integreeritud jne. Siis asja maksumus umbes 150 000 - 250 000 EEK.

Oleneb firmast ja proffesionaalsusest...
No jah - isegi kommentaarid mis mida teeb on iseenda jaoks sisse jäetud thumbs_up.gif kõvad tegijad on olnud ...
icon_redface.gif

Alati annab odavalt läbi ajada, aga kui selle eest ei taheta maskta siis ...
Selliste projektide puhul peaks siiski olema eelnev prooviversioon ja alles pärast täisversiooni rakendumist ja sobivuse kontrolli peaks allkirjastatama leping mille alusel firma ( Tootja ) annab yle Tellijale ( Inglise Kolledz ) täisversiooni ja lisamoodulid mis on tellitud...

Ka sõltub tarkvarast mille peal asi jookseb - kui on kasutusel mingi Oracle versioon - siis tarkvara, raamatud, koolitus kõik see maksab ja PALJU

Kuna enamus lehest on kinnine s.t ligipääs parooliga siis on raske öelda mis sisuks ...
Tehti valmis luksus maja, aga elanikke ( loe kasutajaid ) pole sisse panna ( loe EI OSKA KASUTADA ) - siit järeldus - tuleb panna rõhku kasutajate koolitusele.

Aga eks see ole juba sealse juhtkonna probleem kuidas nüüd asi tööle saada korralikult...

Isikliku näite põhjal tean, et teatava kodulehe koostamine läks maksma c.a 300000.-.. millest ainuüksi baaside loomise eest küsiti 200000.- ( Teostaja Hanzanet'i meeskond - aga no see juba ise peaks miskit ütlema ...)

P.S
See teostaja firma pole aga endast miskit maha jätnud kuigi korralik teostaja peaks endast märgi maha jätma - KES tegi ja asi paistab olevat teostatud mingile M$ lahendusel ...
( ASP .NET vms. ( võimalik isegi, et FrontPage 2003 ) HTML stiililt näeb Microsofti käkerdise moodi välja kahtlaselt )

P.P.S
Vabandust kui kellegi tundeid riivasin ...

Andrus
Kommentaarid: 80 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 72
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Noname
HV Guru
Noname

liitunud: 26.10.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 30.12.2003 03:20:58 vasta tsitaadiga

ma olen kohe päris sõnatu icon_evil.gif
Andiumiga täiesti nõus, krd sorite asjades mis ei puutu meisse. Paljud asjad siin elu ei vasta nõuetele ja ei hakkagi vastama.
Riik on kõige suurem varas, harju ära. Minu poolest võib see leht ka 5 miljardit maksta, aga kui turul hinnad ei tõuse, minu palk sellest ei vähene ja vanaema saab ikka pensioni siis keda huvitab kui palju maksti?

_________________
"Olukord on sitt, aga see on meie tuleviku väetis." - Lennart Meri
"Edu on kehv õpetaja. See ahvatleb tarku inimesi mõtlema, et nad ei saagi kaotada" - B. Gates
Kommentaarid: 370 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 320
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
_marek
HV Guru
_marek

liitunud: 31.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 31.12.2003 23:58:16 vasta tsitaadiga

See siiski puudutab meist mõndagi, noname.
Nii mõnelgi meist on selle 200'000 või 100'000 eegu hulgas oma raha sees.
Kommentaarid: 130 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 118
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
khan
Kreisi kasutaja

liitunud: 30.11.2003




sõnum 03.01.2004 13:23:38 vasta tsitaadiga

tsitaat:
mina ootan oma parooli juba eelmise aasta septembrist ja olen saatnud selle aja jooxul 2 e-maili ja andnud ka ühe kasutaja soovi oma andmetega kooli sekretäri kätte


lõpux sain siis täna hommikul mina oma parooli kätte thumbs_up.gif .olen siis natuke lehte vaadand ka ja ega erilist vahet polegi, kas on parool või ei ole-õppematerjale üleval pole, hindeid ammugi icon_cry.gif . ainult uutele kasutajatele on kirjutatud selline tekst


tsitaat:
Infot administraatorilt

Nagu igat asja, nii õpib ka TIK-i uut kodulehekülge paremini tundma läbi aktiivse katsetamise ja kasutamise. Kuid kuna meie kooli uus võrgukodu on siiski alles katsetamisfaasis, ei pruugi kõik veel päris nii toimida nagu mõeldud. Loodan, et Te ei pane seda pahaks, vaid pigem annate esinevatest probleemidest teada foorumil (kus kõik kasutajad saavad neist lugeda ning mis ei tekita kohutavat e-kirjade laviini administraatori niigi pungil postkastis). Vigade parandamine toimub pidevalt ja peatselt on ehk kõik ka korras, kuid seni loodan mõistvale suhtumisele.

Online-hinnetega on lugu umbes sama, kuid veidi teisest aspektist. Esialgu on nende õpetajate arv, kes hindeid veebiandmebaasi kannavad, suhteliselt väike ning võib juhtuda, et mõned klassid on sellised, kus ükski õpetaja veel uut süsteemi ei kasuta. Lähitulevikus liitub veebitöögrupiga kindlasti veel õpetajaid, ent kohe kõikide klasside kõiki hindeid kindlasti võrgulehelt nägema ei hakka. Loodan, jällegi, mõistvale suhtumisele.

Kuid nendele probleemidele vaatamata, loodan, et võrgulehest jääb eelkõige positiivne mulje ning et see muudab õpilaste, õpetajate, lastevanemate ja vilistlaste suhtlemise avatumaks ning läbi selle kogu kooli atmosfääri veelgi positiivsemaks.



seal on ka kirjas, et kasutage foorumit või midagi sellist-igatahes mina sellist foorumit ei leia-on vaid iganeneud süsteemiga küsimused vastused, mille kasutamisex pole ka parooli vaja. icon_confused.gif
Kommentaarid: 45 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 44
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ipruul
Kreisi kasutaja

liitunud: 30.12.2002




sõnum 04.01.2004 23:53:50 vasta tsitaadiga

tsitaat:

lõpux sain siis täna hommikul mina oma parooli kätte .olen siis natuke lehte vaadand ka ja ega erilist vahet polegi, kas on parool või ei ole-õppematerjale üleval pole, hindeid ammugi . ainult uutele kasutajatele on kirjutatud selline tekst

Hinnete jaoks on olemas selline koht nagu www.ekool.ee
Muidugi kõik õpetajad peavad ise sinna hinded panema, kuid meie koolis see igatahes töötab.
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
_marek
HV Guru
_marek

liitunud: 31.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 05.01.2004 03:26:08 vasta tsitaadiga

ipruul kirjutas:
Hinnete jaoks on olemas selline koht nagu www.ekool.ee
Muidugi kõik õpetajad peavad ise sinna hinded panema, kuid meie koolis see igatahes töötab.

Jah, kuid kui sa vaatad liitunud koolide nimekirja, siis Inglise Kolledžit seal ei ole. Juu siis peeti vajalikuks enda andmebaas välja töötada, maksku see mis maksab. Sest isiklikult olen näinud tõesti yhte õpetajat, kes regulaarselt sinna hindeid kannab. Rohkem mitte.
Kommentaarid: 130 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 118
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DigeBeni
HV Guru
DigeBeni

liitunud: 06.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 05.01.2004 12:29:06 vasta tsitaadiga

... mnjah, tavapärane riigimajandamine st. tellitakse max. mis eraldatud raha eest võimalik ehk siis luksmersu, kuigi poes piima järel käimiseks käraks ka mõni odav kollase maa üllitis.
Iseenesest oleks tegemist väga tõhusa informatsiooniallikaga nii asjaosalistele koolis kui ka koolist huvitatutele väljaspool, kuid puudub administratsioon (või on oma kohustuste suhtes lausa kuritegelikult apaatne - projekti on ju ikka tohutu raha magama pandud), kes kõike seda juhiks. Nõutuks võtab, kui tõeliselt kasulikku ja kallist süsteemi lastakse niimoodi jõude seista samas, kui see võiks olla kooli jaoks elulise tähtsusega sõlmpunkt arvestades, kui paljudel on tänepäeval kodus juba arvuti ja kui palju infot interneti kaudu tarbitakse.
Ega ilmselt seal ka midagi muutuma ei hakka enne, kui mõni vastutav isik välja vahetatakse, kuid eks seda tea asjaosalised ise paremini ...

_________________
Kommentaarid: 193 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 5 :: 160
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
duplex
Kreisi kasutaja
duplex

liitunud: 06.10.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 05.01.2004 14:28:09 vasta tsitaadiga

Njah, selle kodulehe hind on kõige rohkem kuskil 20 kilo ringis ikka, keegi pani lihtsalt enamuse raha oma taskusse. Keskmiselt kodulehe sisuhaldust koos rohkete võimalustega HTML editoriga ja emaili lugemise võimalusega pakutakse 5000 krooniga mis ongi loodud interneti ja intraneti kaudu kasutamiseks ja mõned vidinad lisaks ongi selline leht olemas. Mingi sitane kalender ja foorum ei maksa küll rohkem kui mõnisada krooni. autentimine ei tohiks ka maksta rohkem kui sisuhaldus ise. Programmeerija peab teadma mida kirjutab, mitte, et pärast on kodulehele vaja 50000 krooni maksvat turvaanalüüsi teha, et kas on piisav turvalisus olemas. Aga tegelt savi, iga üks vaatab ise, et teda tillist ei tirita... beer_yum.gif
Kommentaarid: 65 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
dvd vader
HV Guru

liitunud: 26.09.2002




sõnum 03.04.2004 01:17:27 vasta tsitaadiga

et keegi ei arvaks, nagu ma oleks asja pooleli jätnud, siis väike update...

täna möödub siis täpselt 18 kuud ehk 1,5 aastat hetkest, kui avaldasin esmakordselt soovi saada TIKi kodulehe kasutajaks - 3. oktoober 2002 (uus koduleht avati 2. oktoober 2002)... paar päeva tagasi saatsin uuesti TIKi palve mind registreerida (mingi neljas või viies katse peaks olema), mingit vastust nende päevade jooksul ei tulnud.

100K koduleht on ikka peaaegu samasugune nagu enne - ei vasta osaliselt tallinna haridusameti poolt kooli kodulehele kehtestatud nõuetele (sai vist ühe korra seda juba siin mainitud, nõuded ise siin (rtf), kõige rämedam blokk, et ikka pole üleval klasside nimekirju, mis peavad olema. mingeid erilisi muutusi lehel ei ole toimunud

vahepeal olen kuulnud, et tahetakse teha mingi üleüldine ja odav süsteem, mida saab kasutada igal pool koolides õpilaste hinnete veebi sisestamiseks... TIKil on väidetavalt selline süsteem seal 100K sees juba olemas... ei tea täpselt pole näinud, aga kui asi tõesti nii on, tundub, et ikkagi maha visatud raha, kui nüüd mingi uus süsteem peaks tulema

ootame, vaatame...

ja muidugi paluks, et kui keegi on selle lehe kasutajaks registreerunud mingi ime läbi, siis annaks endast siin märku ja viskaks mõned screenshotid varjatud osast üles
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 7 :: 51
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
_marek
HV Guru
_marek

liitunud: 31.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 03.04.2004 10:44:16 vasta tsitaadiga

saatsin isegi üle pika aja sinna sooviavalduse taas. (29. märts)
siiamaani pole vastust tulnud.
icon_confused.gif
Kommentaarid: 130 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 118
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
khan
Kreisi kasutaja

liitunud: 30.11.2003




sõnum 03.04.2004 11:14:38 vasta tsitaadiga

njah...mina olen üks vähestest siis ikka kellel ta on...olen sealt isegi väga väheke abi saanud, kuna inka õpetaja paneb oma materjalid sinna üles. neid saab siis sealt. õpetajad sinna hindeid ei pane. meie klassiga on nii, et õpilasi on 36, nad on kõik vähemalt kaks korda seda parooli soovinud. ja enamus on seda veel rohkemgi teinud.
Kommentaarid: 45 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 44
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Telempe
Kreisi kasutaja
Telempe

liitunud: 02.11.2002




sõnum 03.04.2004 18:40:30 vasta tsitaadiga

Kes sellega üldse tegeleb? Rinde?
_________________
ORLY? I hardly know her!
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
khan
Kreisi kasutaja

liitunud: 30.11.2003




sõnum 03.04.2004 18:41:58 vasta tsitaadiga

zilwer kirjutas:
Kes sellega üldse tegeleb? Rinde?


kurat seda teab...ei usu et praegu keegi tegeleb. rinde ju pedas õpetaja ja meil ainult poole kohaga. peaks esmaspäev minema uurima temalt.
Kommentaarid: 45 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 44
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
dvd vader
HV Guru

liitunud: 26.09.2002




sõnum 03.04.2004 18:45:06 vasta tsitaadiga

rindega ma pedas rääkisin eelmisel aastal, et ma pole registreeruda saanud... ta lubas asja uurida, aga tulemust pole siiamaani
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 7 :: 51
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
khan
Kreisi kasutaja

liitunud: 30.11.2003




sõnum 09.04.2004 15:55:11 vasta tsitaadiga

kuulsin nüüd sellist asja, et paljud pole oma paroole saanud, kuna hotmail kvalifitseerib selle rämps postiks. telliga ta mõnele teisele aadressile ja saate arvatavasti kätte (hotiga seda ei kindlusta, kuna see on omadega üpris õhtul.)
Kommentaarid: 45 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 44
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Siimuvitz
HV vaatleja


liitunud: 08.12.2002




sõnum 10.04.2004 00:10:05 vasta tsitaadiga

Error in Query : Insert into heeder(sessionid,menu,pos,nimi,url)values('723658048','avaleht','7dchdye7392mdn','Avaleht','')
Description: [TCX][MyODBC]Duplicate entry '476844' for key 1
Source: Microsoft OLE DB Provider for ODBC Drivers

Midagi seal vist ikka liigub (hetkel halvemuse poole:D)

Ps: ise teen oma koolile kodukat.
http://crjg.mydowntown.org
Kontakt ja tagasivaade on enam-vähem valmis. Mis arvate? Õpilased on ka muidu juba andmebaasi surutud.
Kood peaks XHTML 1.0 Strict nõuetele vastama.

_________________
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
dvd vader
HV Guru

liitunud: 26.09.2002




sõnum 10.04.2004 00:15:43 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Midagi seal vist ikka liigub (hetkel halvemuse poole:D)

eriti huvitav süsteem - kui klõpsad vasaku menüü mõne lingi peal, kaob osa linke ära...

tsitaat:

Ps: ise teen oma koolile kodukat.
http://crjg.mydowntown.org

enam-vähem, tunduvalt parem ja sisukam kui TIKi leht, aga tee tekst suuremaks või tee teksti suuruse muutmine võimalikuks... see on alati vastik probleem just inimestel, kes ei ole eriti noored - näiteks minu ema ei näeks sealt hetkel eriti midagi lugeda. pole vaja harrastada minimalismi, see on lihtsalt lame. umbes sama suur tekst nagu näiteks on delfis on täiesti sobiv.
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 7 :: 51
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Siimuvitz
HV vaatleja


liitunud: 08.12.2002




sõnum 10.04.2004 00:39:05 vasta tsitaadiga

Eks ma jätan meelde, hiljem kui kogu sisu valmis on, siis lisan selle võimaluse
_________________
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Üldfoorum »  tallinna inglise kolledži kodulehekülg mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.