Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum »  Pixmania märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4, 5 ... 59, 60, 61  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
posthuman
HV Guru
posthuman

liitunud: 15.06.2002




sõnum 12.07.2006 16:40:54 vasta tsitaadiga

jah, enamus paberimajandust mis sealt kaasa sajab on kõik by france icon_razz1.gif
Kommentaarid: 68 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 66
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WäntWõll
make.believe
WäntWõll

liitunud: 18.01.2005




sõnum 12.07.2006 16:48:29 vasta tsitaadiga

Tellisin ühe Antec-i korpuse,asi tuli 4-jandal päevel ennelõunat uksetaha thumbs_up.gif Väga norm kiirus asjal,träkker näitas et teele pandi kuskilt Engelbergist Saksamaalt icon_eek.gif
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 299
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
buliwyf
HV vaatleja

liitunud: 22.10.2004




sõnum 20.07.2006 20:13:14 vasta tsitaadiga

tere, tegin teisipäeva õhtul tellimuse ära. kuna ma paki teekonda jälgima saan hakata?? seal lehel on kirjas Teie tellimus on teele lähetatud.Te saate jälgida oma tellimust, kui klikite alloleval numbril: aga allolevale numbrile (mingi FCL07....) klikkides avaneb hoopis pdf fail arvega... kus see õige number siis on ja kuhu see tuleb sisestada?

aitäh kes viitsivad vastata
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
me@homeq
HV veteran
me@homeq

liitunud: 11.09.2003




sõnum 20.07.2006 20:46:41 vasta tsitaadiga

buliwyf kirjutas:
tere, tegin teisipäeva õhtul tellimuse ära. kuna ma paki teekonda jälgima saan hakata?? seal lehel on kirjas Teie tellimus on teele lähetatud.Te saate jälgida oma tellimust, kui klikite alloleval numbril: aga allolevale numbrile (mingi FCL07....) klikkides avaneb hoopis pdf fail arvega... kus see õige number siis on ja kuhu see tuleb sisestada?

aitäh kes viitsivad vastata


maili peale tuleb see kood
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
buliwyf
HV vaatleja

liitunud: 22.10.2004




sõnum 20.07.2006 21:05:38 vasta tsitaadiga

kaua sul aega läks enne kui mail tuli?
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
me@homeq
HV veteran
me@homeq

liitunud: 11.09.2003




sõnum 20.07.2006 21:18:20 vasta tsitaadiga

buliwyf kirjutas:
kaua sul aega läks enne kui mail tuli?


ei mäleta aga pixmania kodukale peaks ka veel üks kood veel tulema mis viib trantsporteri kodukale
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
heikis
HV Guru

liitunud: 17.03.2003




sõnum 20.07.2006 23:51:17 vasta tsitaadiga

kellelgi on nende telefoninumbrit anda? oleks vaja paar kurjemat sõna edastada

viimati muutis heikis 02.08.2006 12:08:03, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 338 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 4 :: 290
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 20.07.2006 23:53:30 vasta tsitaadiga

see telefoninumbri värk on jah naljakas - jääb mulje, et too eestikeelne veeb on otsetõlkena tehtud mingi muukeelse variandi pealt, kus oli too kontakttelefon olemas ja eestis seda lihtsalt pole, aga see läks tõlkijal mööda icon_biggrin.gif
_________________
17/1/2023, Scart: "Selle sajandi senise möödunud aja üks suuremaid skandaale on hetkel lahti rullumas..."
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
heikis
HV Guru

liitunud: 17.03.2003




sõnum 20.07.2006 23:55:46 vasta tsitaadiga

kuidas nendega on võimalik kontakti saada :S meilidele ei vasta, nummert pole. nagu oleksid mulle külma teinud
ma magama ja kui homme ka nad ühendust minuga ei võta, siis hakkan juba kahjutasu nõudma ignoreerimise eest


viimati muutis heikis 26.07.2006 09:21:01, muudetud 2 korda
Kommentaarid: 338 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 4 :: 290
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 21.07.2006 01:27:27 vasta tsitaadiga

heikis kirjutas:
kuidas nendega on võimalik kontakti saada :S meilidele ei vasta, nummert pole. nagu oleksid mulle külma teinud
ma magama ja kui homme ka nad ühendust minuga ei võta, siis hakkan juba kahjutasu nõudma ignoreerimise eest icon_razz.gif
icon_evil.gif icon_evil.gif icon_evil.gif
kui väga vaja helistada, siis soovitan valida vastavalt selle riigi, mille keelt valdad, prantsuse, saksa, inglise, soome vms
ja siis vastavalt ka www.pixmania.com lehelt vastavasse regiooni minna
ning nende teenindusse helistadatelefoni number on üleval paremal siniselt
kuna eestis antud firma tegevus suht värske, siis pole veel personali, kuid samas on sul selleks vist ise ka võimalus icon_lol.gif
igaljuhul mind nad ~15'000 arvega ei petnud, ei usu et ka sind petavad, pigem mingid muud komplikatsioonid või hoolimatused thumbs_down.gif
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
heikis
HV Guru

liitunud: 17.03.2003




sõnum 25.07.2006 14:29:33 vasta tsitaadiga

libe, ma ei usu jah et nad petavad, kuid suht külm tunne jääb, kui nendega kontakti ei saa, kaupa pole ning meilidele ei vastata

-edit-

kas keegi on nende meili teel suhelnud? kas nad üldse meile loevad???
ning kas keegi teab/leiab andmeid selle firma kohta ning teab öelda aadressi pixmania eesti kontori kohta?t

-edit-

http://www.resellerratings.com/seller4577-p2-s1-d1.html#reviews
keegi palun aidake kuidas selle kohaga ühendust saada ja kasvõi raha tagasi nõuda
-edit-
nüüd minu tellitud kaup on neil väidetavalt laos ning mulle teele pandud. paistab, et midagi neil ikka liigub seal. aga selle kohaga ei tee ma tõesti enam tegemist. klienditeenindus on null, mis ajab kliendi (minu) vajalikul hetkel paanikasse


viimati muutis heikis 02.08.2006 12:08:37, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 338 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 4 :: 290
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sebast
HV kasutaja
sebast

liitunud: 04.05.2006




sõnum 28.07.2006 02:26:14 vasta tsitaadiga

heikis, kui kaua sa siis ootama pidid kokku? Arvesta, et selle kohaga täiesti normaalne, et kulub 2 nädalat. Kui tellid selle kiirtellimusega, mis nats kallim, saad ka varem. Selle ajaga tasuks arvestada ning poleks mõtet tellida asju, mida kohe vaja. Tasub ootamist, sest hinnad on thumbs_up.gif . Ise tellisin sealt videokaardi, 3 ventikat, kruve ja temopasta arctic silver 5. Kõik kaup jõudis minuni 2 nädala pärast v.a. temopasta, sest seda hetkel laos ei olnud, ja tuleb nüüd eraldi icon_biggrin.gif , on juba teele pandud. (pasta hind poole odavam, kui eestis). Väga mugav on jälgida netist, kus su pakk hetkel on. See jälgimisteenus ei aktiviseeru ka kohe, niiet anna aega atra seada. P.s nädalavahetusel ei liiguta seal ennast keegi, ei laomehed ega transavennad. Ja aeg hakkab jooksma siis kui nad on selle laost välja saatnud. Alati aga ei pruugi seda kaupa laos olla ja sel juhul saadetakse see siis, kui see lattu on jõudnud. (Kirjade järgi peaks nad sellest klienti teavitama maili teel, kuid võibolla on nad selle pisiasja ära unustanud). Reaaselt kulub sinu kauba kohale toomiseks 3-4-5 päeva ja kiirtellimuse puhul 48 tundi. (Endal oli selline juhus, et kaup jõudis tln-sse reedel kell 12.01 päeval, kuid kuna kohalikud transamehed ei viitsind vist ennast enam sel päeval liigutada, sain kauba esmasp. hommikul kell 8 kätte, kui tüüp oli maja ees ja helistas.


Ja veel, ära otsi mingit eesti kontorit või selle numbrit. Sellist asja lihtsalt ei ole. Kuna kogu kaup tuleb Prantsusmaalt, siis on ka erinevate euroopa riikide esindajad seal pixmania majas tööl, kes siis vastavad iga riigi kodanikule omas emakeeles. Eesti keele valdajat sinna kahjuks pole veel jõudnud, kuid kannatust. See ei tähenda et sa nendega ühendust ei saaks. Kui sa vaatad Pixmania.com lehelt seda linki 'meie kohta' neid erinevaid videosi, saad selle firma tegutsemise kohta päris hea ülevaate. Kui on mingeid küsimusi, siis vaata kindlasti enne KKK ning kui soovid võid neile ju ka maili saata oma küsimusega. NB: seda siis kas prantsuse või inglise keeles.

Tegemist on puhtalt veebipoega, mis pakub oma kaupu üle terve Euroopa ning on võimatu, et sind keegi seal petma hakkab.
Ise kavatsen sealt kindlasti tellida ka edaspidi ja juba olengi välja vaadanud uue korpuse, järgmine kuu ostan ära.

Tooksin välja ka mõned plussid ning miinused, mis on meelde jäänud:

+ Tuntud firmamärgid
+ Odavad hinnad
+ Võimalus osta ka ilma garantiita, tuleb veel odavam
+ Turvaline tellimine (maili teel palutakse veel lisainformatsiooni, et oleks kindel, et tegu õige isikuga)
+ Võimalus jälgida oma kauba asukohta transportimisel
+ Kui sulle saadud kaup ei meeldi, rahul pole, võid selle 7 tööpäeva jooksul tagasi saata

- Pikk kohaletoomise aeg
- Eesti keelt kõneleva teenindaja puudumise tõttu raske kontakti saada
- Paberarvete ning -garantiide puudumine, need peab ise välja printima kui on soovi
- Garantii kasutamise vajadusel peab nats vaeva nägema (tagasi saadetav pakk peab olema tähitud ning kindlustatud)
- Tootega kaasas olev juhend, õpetus on tihtipeale prantsusekeelne

Nii et ei ole mõtet kisa tõsta kui su pakk ei ole isegi nädala aja möödumisel veel teele pandud. Siin mõnest Eesti firmast tellides läheb vaat et kauemgi aega. Jääb vaid üle loota, et peagi ka eesti keelt kõnelev isik seal pukki istuks!


viimati muutis sebast 28.07.2006 12:56:25, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mar6
HV veteran

liitunud: 20.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 28.07.2006 11:26:55 vasta tsitaadiga

heikis kirjutas:
libe, ma ei usu jah et nad petavad, kuid suht külm tunne jääb, kui nendega kontakti ei saa, kaupa pole ning meilidele ei vastata

-edit-

kas keegi on nende meili teel suhelnud? kas nad üldse meile loevad???
ning kas keegi teab/leiab andmeid selle firma kohta ning teab öelda aadressi pixmania eesti kontori kohta? mul kopp ees sellest kassihiire mängimisest. tarbijakaitse poole pöördumisel on vist vaja firma kohta täpsemaid andmeid?

-edit-

http://www.resellerratings.com/seller4577-p2-s1-d1.html#reviews
omfg, tegu mingi piixukukkunud epoega. ffs icon_evil.gif
keegi palun aidake kuidas selle kohaga ühendust saada ja kasvõi raha tagasi nõuda
-edit-
nüüd minu tellitud kaup on neil väidetavalt laos ning mulle teele pandud. paistab, et midagi neil ikka liigub seal. aga selle kohaga ei tee ma tõesti enam tegemist. klienditeenindus on null, mis ajab kliendi (minu) vajalikul hetkel paanikasse



http://www.reviewcentre.com/reviews-all-52149.html
See link oli selle teema esimesel lehel, niiet teeninduse osas ei tohiks nüüd küll mingeid üllatusi olla. icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 109 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 95
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
nilz
HV vaatleja

liitunud: 07.10.2005




sõnum 02.08.2006 12:05:53 vasta tsitaadiga

hoolimata kehvast klienditeenindusest otsustasin riskida ning nendelt fotoka tellida. toode oli kenasti laos olemas. tellimise ja maksmise osas probleeme ei tekkinud. tellimuse esitasin teisipäeva õhtul, pakk saadeti välja kolmapäeval, neljapäeval sai juba jälgima hakata, et kus maal saadetis omadega on. pakk peatus paar korda saksamaal ja poolas, kord leedus ning siis jõudis tallinnasse. tallinnas oli pakk järgmise teisipäeva hommikul, uksetaha jõudis kolmapäeva ennelõunaks. kraami kätte saamiseks kulus kokku 8 päeva (6 tööpäeva). 159 krooni eest päris hästi saadud. loodetavasti ei tule mul klienditeenindusega midagi pistmist teha, kuid senise asjade käigu üle võib hinnanguks anda thumbs_up.gif
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
heikis
HV Guru

liitunud: 17.03.2003




sõnum 02.08.2006 12:11:13 vasta tsitaadiga

sebast, mina sain kah oma kauba lõpuks kätte. pmst mind ootamine ei heiduta, aga tõesti väga ebameeldiv tunne tekib, kui sa kuidagi ühendust ei saa selle kohaga. ei meeldi mulle teadmatus.
hea seegi, et kauba kätte sain. rohkem sealt tellida ei julge kuna garantiiprotsess võib ülimalt ebameeldivaks kujuneda


viimati muutis heikis 02.08.2006 13:35:15, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 338 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 4 :: 290
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sebast
HV kasutaja
sebast

liitunud: 04.05.2006




sõnum 02.08.2006 13:18:05 vasta tsitaadiga

täna jõudis mullegi järjekordselt sealt pakk thumbs_up.gif

Tundub nii et nad ei hakka neid ükshaaval siin Eestisse toome igaühele eraldi. Kui toovad siis kohe korraga, kes on tellinud.
Siit siis ka vist see põhjus, miks mõni peab kauem ootama, mõni vähem.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 02.08.2006 21:28:45 vasta tsitaadiga

on olemas ka veel www.pixmania-pro.com icon_biggrin.gif aga valitud riikides
_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Brom
HV kasutaja
Brom

liitunud: 18.07.2005




sõnum 03.08.2006 00:01:45 vasta tsitaadiga

Kas see mitte polnud retaileritele? Ehk siis hulgimüük?
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pixmania
HV vaatleja

liitunud: 03.08.2006




sõnum 03.08.2006 12:23:52 Otse Pixmaniast vasta tsitaadiga

Tere! Pixmania eesti keelt valdava klienditeenindajana oli tõesti huvitav lugeda, mida kallid kaasmaalased Pixmaniast arvavad. Ning siinjuures pean oluliseks natuke meie töökorraldusest rääkida.
Olen Pixmania palgal maist 2005, viimased 5 kuud olin aga pisikese titaga kodus ning selleks ajaks ei suudetud leida ühtegi eestlast, kes mind asendaks. Alustasin taas sel nädalal ja pidin kurbusega tõdema, et minu (=Eesti, Läti, Leedu ja Sloveenia) kliendid olid vahepeal hooletusse jätud. Nüüdsest võite aga julgelt kirjutada ja helistada, telefon vastab alati ja eesti keeles, kui ma just lõunal ei ole.
Nüüd natuke Pixmaniast. Tegemist on Prantsuse firmaga ja me kõik töötame Pariisis Triumfikaare vahetus läheduses. Postiaadress on: 43-47 avenue de la Grande Armée 75016 Paris. Telefoni numbrit anda ei ole, aga kodulehel olev link "Tasuta infoliin" töötab nüüdsest jõudsalt. Pixmania ladu asub Pariisi eeslinnas BRETIGNY SUR ORGE's, kust kõik pakid teele lähevad. Siit viiakse pakid Saksamaale, kus DPD nad üle võtab ja oma süsteemi sisestab. Sellepärast jõuab ka info paki liikumise kohta DPD kodulehele üks tööpäev hiljem. DHL tuleb pakkidele ise järgi ja viib nad kohe lennujaamale.

Lugesin siin, et inimestele ei meeldi meile pabereid saata. Neid ei küsita selle järgi, millise transpordifirma kaudu te oma kauba tellite, vaid ainult siis, kui krediitkaardiga tellimuse sooritanud inimest ja tema elukoha aadressi ei leita internetis olevatest avalikest kataloogidest (eniro.ee). See on tülikas aga vajalik, sest kahjuks tehakse meile päris palju varastatud/võltsitud krediitkaartidega tellimusi. Samuti ei tehta kellelegi "külma". Alati on võimalus oma tellimus tühistada (kuni see pole veel pakkimisel) ning kõik ülekanded makstakse tagasi.

Tõlkimisest... Ilma igasuguse filoloogi või tõlgi või tehnikaspetsalisti hariduseta olen püüdnud endast parima anda. Minu ülesandeks on tõlkida üksikuid sõnu, kuid enne kui nad kodulehele välja jõuavad, käivad nad veel 5 erineva inimese käest läbi. Nii et vaatamata minu püüdlustele selgitada ühele neist, et meil nii ei räägita, tuleb ikkagi kummalisi tõlkevariante sisse. Siinkohal palun teil oma teadmiste ja märkustega mitte kitsid olla ning alati teada anda, kui midagi on halvasti/valesti tõlgitud.

Jään nüüd suure huviga teie kirju ja telefonikõnesid ootama!

Lugupidamisega,

Pixmania klienditeenindaja

_________________
www.pixmania.com
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
sebast
HV kasutaja
sebast

liitunud: 04.05.2006




sõnum 03.08.2006 13:41:54 vasta tsitaadiga

thumbs_up.gif Rõõm kuulda et telefoniliin jälle vastab ja Eesti oma inimene pukis. See annab asjale tugeva plussi.
Kuid küsiks veel, et millist inffi võib telefoni teel küsida, kas ka kaupade tehnilist poolt oskate täpsustada ning mida siis üldse võiks tefoni kaudu küsida? Ma ühekorra saatsin maili inglise keeles, ja vastati küll, kuigi jah nädala aja pärast icon_wink.gif
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pixmania
HV vaatleja

liitunud: 03.08.2006




sõnum 03.08.2006 14:47:59 vasta tsitaadiga

Väga spetsiifilist tehnilist infot pole meilt tõesti mõtet küsida, selleks on tootjapoolsed klienditeenindused. Ka meie küsime sealt järgi, kui klient meile nende toodet puudutava küsimuse edastab. Sellest ka vastuse hilinemine. Meie aitame pigem algajaid, kes ei oska endale näiteks sobivat kaamerat valida, kes ei tea veel, mis asi on piksel ning kui suurt mälukaarti kaamerasse vaja oleks; kas MP3 mängija USB 2.0 pordiga sobib arvutil oleva 1.1 pordiga jne. Aga kõik muud tellimust puudutavad küsimused (kas tooted on juba pakitud, kas on välja saadetud, garantii ja müügijärgne teenindus) käivad meie kaudu. Ka tellimuse tühistamised ning soovi korral toote vahetus, kui tellitud toodet laos pole jne. Aitame kõiki ja vastame kõigile küsimustele.
_________________
www.pixmania.com
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Trinity
HV vaatleja

liitunud: 27.06.2003




sõnum 03.08.2006 14:51:03 vasta tsitaadiga

posthuman kirjutas:
jah, enamus paberimajandust mis sealt kaasa sajab on kõik by france icon_razz1.gif


Mis Prantsusmaal viga ? icon_neutral.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
sebast
HV kasutaja
sebast

liitunud: 04.05.2006




sõnum 03.08.2006 15:03:01 vasta tsitaadiga

Trinity kirjutas:
posthuman kirjutas:
jah, enamus paberimajandust mis sealt kaasa sajab on kõik by france icon_razz1.gif


Mis Prantsusmaal viga ? icon_neutral.gif



Ta ilmselt mõtles, et prantsuse keeles, ja enamus ju ei oska prantsuse keelt, kuid ma arvan et alati on võimalik netist leida ka inglise keelne manual.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mks
HV veteran

liitunud: 27.09.2004




sõnum 10.09.2006 10:08:41 vasta tsitaadiga

upitan nüüd kuu aega vana teemat... kiire ja korralik teenindus, teisipäeva õhtul sai tellitud Samsung SGH-i320 (kohaletoomine DHLiga), mis jõudis ilusti reedel kella kahe paiku päeval ukse taha... ühesõnaga soovitan kõigile icon_wink.gif
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
posthuman
HV Guru
posthuman

liitunud: 15.06.2002




sõnum 10.09.2006 10:24:22 vasta tsitaadiga

Siin keegi väitis, et ei saanud kontakti nendega. Ma sain maili teel miski tibinaga seal kontakti küll ja kõik oma küsimused küsisin ära ja sain ka vastused. thumbs_up.gif Ing keeles muidugi.
Kommentaarid: 68 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 66
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum »  Pixmania mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4, 5 ... 59, 60, 61  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.