Avaleht
uus teema   See teema on lukus, sa ei saa siin muuta postitusi või vastata teemale! Hinnavaatlus »  Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum »  Elion märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4, 5 ... 233, 234, 235  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
mys
HV kasutaja
mys

liitunud: 02.11.2002




sõnum 06.04.2005 23:01:52 vasta tsitaadiga

mõttetu vaidlus, kes teab see tellib, kes ei tea sellel pole vaja, elion ei võida sellega midagi peale maine, et vähem spämmi oma võrgus ringi rändab.
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mTim
HV Guru
mTim

liitunud: 19.10.2004




sõnum 06.04.2005 23:05:51 vasta tsitaadiga

kui sumps on liiga väike ei pääse heitgaasid piisavalt kiiresti silindrist välja ja hakkab segama sisselaske takti, sissepritsega on effect vähem tunda kuna seal surutakse küttesegu sisse, karburaatormootoril aga imetakse küttesegu sisse alarõhuga silindris ja kui seal on veel heitgaasid siis hakkab see mootori tööd tugevasti häirima ja mootor võib isegi välja surra. (õpin mehaanikuks)

Pealegi ei kasuta firmad enam ammu poliitikat klient on kuningas

_________________
"I have never followed a rule. That is my rule. Do you follow? I don't." The Joker
Lexuse summutist tuleb vaid lilleõisi ja ükssarvepeeru - HV foorum
M: E36 varuosad
Kommentaarid: 45 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 40
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
painkillah
HV Guru
painkillah

liitunud: 06.04.2003




sõnum 06.04.2005 23:31:40 vasta tsitaadiga

tsitaat:

kes teab see tellib, kes ei tea sellel pole vaja

noh kui kõik teenindajad nõustuvad, et on äraütlemata raske seda mainida, siis las jääb nii.

mtimmo btw ma arvan et ma tean ka, et liiga väikse sumpsi korras mootor just eriti hästi sellesse ei suhtu, ma pidasin pigem silmas seda piq toodud näidet (cm vahe, on ju loogiline, et sumpse ei tehta pastakasuuruseid)

_________________
www.oggym.ee // OG Gym // Pärnu, Roheline 74
See pole politsei ei poltergeist, mis turvased on teinud meist,
vaid vabaduse illusioon, mis mõnel mehel lõpu toond.


viimati muutis painkillah 07.04.2005 07:42:08, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 6 :: 85
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mTim
HV Guru
mTim

liitunud: 19.10.2004




sõnum 07.04.2005 00:10:59 vasta tsitaadiga

oki peace man thumbs_up.gif
btw mtimmos on üks m üleliia icon_wink.gif

_________________
"I have never followed a rule. That is my rule. Do you follow? I don't." The Joker
Lexuse summutist tuleb vaid lilleõisi ja ükssarvepeeru - HV foorum
M: E36 varuosad
Kommentaarid: 45 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 40
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tahanteada
Lõuapoolik
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003




sõnum 07.04.2005 09:20:22 vasta tsitaadiga

Olen Elioni interneti-ühendusi kasutanud juba üle 10 aasta - alates esimestest Dial-uppidest kuni püsiühendusteni välja ja kordagi pole tekkinud olukorda, kus mul oleks vaja lisaraha eest osta avatud porti thumbs_up.gif
Porti pole vaja, raha saab vähem raisata, vähem pean pead murma, et läbi avatud pordi saaksid häkkerid või viirused minu arvuti üle kontrolli jne icon_wink.gif
Ning ma ei näe isegi lähiajal sugugi, et mul selle pordi järgi vajdus isegi tekkima hakkaks - interneti-mängur pole, Skype ei kasuta, FTP-servereid endale ehitama ei hakka icon_eek.gif
Kommentaarid: 284 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 11 :: 211
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
YRO
HV kasutaja
YRO

liitunud: 02.01.2003




sõnum 07.04.2005 12:56:38 vasta tsitaadiga

Vot mina tean jälle sellist varianti, kus Elioni esinduses on kõik kodulahenduste versioonid lahti kirjutatud hindade ja andmetega. Kui klient küsib kinniste või lahtiste portide kohta, siis selgitatakse seda vahet. Lisaks soovitatakse lahtiste portidega ühendusele tarkvaralist tulemüüri.

/OT Ma ei saa aru, kust on tulnud selline arvamus, et kasumit taotlev ettevõte tahab ilmtingimata kliendil naha üle kõrvade tõmmata? Mu arust lihtne majandusreegel nõuab seda, et klient saab oma vajadused rahuldatud ning ettevõte säilitab kliendi.

_________________
Ega inimene ikka massina vastu ei saa!
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
painkillah
HV Guru
painkillah

liitunud: 06.04.2003




sõnum 09.04.2005 01:02:23 vasta tsitaadiga

andekas on elion. täna oli vaja saada nett tööle tuttava masinas. okidoki, mina siis vaatama settinguid - automaatsed ei tööta.
kõllan siis elioni helpdeski, küsin otse välja, et ühendage tehnotoega - on vaja ip sid saada; telefonineiu hakkab sokkima, mis teil probleemiks jne; ütlen siis ilusti, et mul vaja IP saada, ma olen kogemustega arvutikasutaja, ma tean mida ma tahan; teate küll neid numbreid netiseadeteks; siis küsib ta kas netiga on probleeme - vastan, jah on; sai uus OS peale pandud ja on vaja parameetreid, ei ühenda muidu; siis sai aadress öeldud talle, tuli välja et kortermaja nett, okei; siis neiu küsib, et kas paroolid paigas - ma teen telefonitoru taga suuri silmi :0 mis ajast on kortermaja netil paroolid. neiu ise ka vait, käsib siis natuke oodata (ootan 2 minti mõnusat kärisevat muusikat kuulates), siis vastab , et suunab mind tehnotoele (LÕPUKS, JESS), jälle oota 2minti. nii tehnotugi - küsin IP , saan vastuseks, et kas nett ei tööta. Ütlen, et jah ei tööta - sai uus OS pandud, vaja settinguid - soovitab mulle automaatseid, vastan et juba proovitud, ei tööta. siis ütleb et peab töötama - soovitab lahti võtta ipconfigu et kas arvuti saab aadressi, ütlen ET ei saa (võtsin lahti ja vaatasin uuesti järgi) nagu ennegi. nu siis ta palub oodata , jälle 2 minti mussi. lõpuks tuleb ta tagasi ja küsib aadressi, jälle ootan natuke. lõpuks sain IP kätte - ja asi hakkas tööle. Huvi pärast küsisin, et miks siis automaatne ip hankimine ei tööta, kutt vastab "me ei tea kas seal maja võrgus dhcp töötab või on lubatud", no jälle suured silmad - kes seda teadma peab siis.
igastahes - läks ca 20 minti kogu jama peale, oleks läinud ca 2 minti kui mind oleks kohe tehnotoega ühendatud ja mulle IP d öeldud (onsee siis liig raske?)
einoh mis teha, on tore et nad seletama kipuvad - aga igaüks pole võhik ja võiks ka kuulata kui ma soovin midagi kindlat

_________________
www.oggym.ee // OG Gym // Pärnu, Roheline 74
See pole politsei ei poltergeist, mis turvased on teinud meist,
vaid vabaduse illusioon, mis mõnel mehel lõpu toond.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 6 :: 85
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tahanteada
Lõuapoolik
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003




sõnum 09.04.2005 07:16:04 vasta tsitaadiga

To Painkillah: Aga miks Sa kohe alguses ei öelnud, et tegu kortermajaga ja aadress selline icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 284 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 11 :: 211
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
birgit123
HV veteran
birgit123

liitunud: 17.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 09.04.2005 07:25:27 vasta tsitaadiga

painkillah kirjutas:
andekas on elion. täna oli vaja saada nett tööle tuttava masinas. okidoki, mina siis vaatama settinguid - automaatsed ei tööta.
kõllan siis elioni helpdeski, küsin otse välja, et ühendage tehnotoega - on vaja ip sid saada; telefonineiu hakkab sokkima, mis teil probleemiks jne; ütlen siis ilusti, et mul vaja IP saada, ma olen kogemustega arvutikasutaja, ma tean mida ma tahan; teate küll neid numbreid netiseadeteks; siis küsib ta kas netiga on probleeme - vastan, jah on; sai uus OS peale pandud ja on vaja parameetreid, ei ühenda muidu; siis sai aadress öeldud talle, tuli välja et kortermaja nett, okei; siis neiu küsib, et kas paroolid paigas - ma teen telefonitoru taga suuri silmi :0 mis ajast on kortermaja netil paroolid. neiu ise ka vait, käsib siis natuke oodata (ootan 2 minti mõnusat kärisevat muusikat kuulates), siis vastab , et suunab mind tehnotoele (LÕPUKS, JESS), jälle oota 2minti. nii tehnotugi - küsin IP , saan vastuseks, et kas nett ei tööta. Ütlen, et jah ei tööta - sai uus OS pandud, vaja settinguid - soovitab mulle automaatseid, vastan et juba proovitud, ei tööta. siis ütleb et peab töötama - soovitab lahti võtta ipconfigu et kas arvuti saab aadressi, ütlen ET ei saa (võtsin lahti ja vaatasin uuesti järgi) nagu ennegi. nu siis ta palub oodata , jälle 2 minti mussi. lõpuks tuleb ta tagasi ja küsib aadressi, jälle ootan natuke. lõpuks sain IP kätte - ja asi hakkas tööle. Huvi pärast küsisin, et miks siis automaatne ip hankimine ei tööta, kutt vastab "me ei tea kas seal maja võrgus dhcp töötab või on lubatud", no jälle suured silmad - kes seda teadma peab siis.
igastahes - läks ca 20 minti kogu jama peale, oleks läinud ca 2 minti kui mind oleks kohe tehnotoega ühendatud ja mulle IP d öeldud (onsee siis liig raske?)
einoh mis teha, on tore et nad seletama kipuvad - aga igaüks pole võhik ja võiks ka kuulata kui ma soovin midagi kindlat

täiesti tyypiline ju icon_razz.gif
Selle vältimisex on tutvused hädavajalikud. Saaxid kohe kindlale inimesele helistada ja abi saada.
Muidu jäädki õnnemänge mängima, et kas on normaalne inimene helpdeskis või mõni dumb kes jälle millegist aru ei saa. icon_lol.gif
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 80
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tahanteada
Lõuapoolik
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003




sõnum 09.04.2005 07:37:17 vasta tsitaadiga

See tuttava omamine meenutab lõbusat-kurba-tõsist seika Elioni ajaloost nii 5 aastat tagasi 8) Olin Valga linnas ja ning tavaline Dial-Up ühendus ei töötanud. Kutsuti siis tollasest Eesti Telefonist tuttava-tuttav. Vuras autoga maja etta ja ütles, et "Küsige minult kõike mis puutub telefonitraatide vedamist või analoogjaama probleeme, aga ärge minult midagi küsige arvutite või interneti kohta icon_exclaim.gif " thumbs_up.gif Küll kasutati tutvus niipalju ära, et majja tulevatest telefonitraatidest otsiti modemiühenduse tarbeks välja "kõige vähem sahisev ja ragisev" telefonitraadipaar icon_wink.gif
Kommentaarid: 284 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 11 :: 211
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
biglot
HV kasutaja

liitunud: 16.09.2002




sõnum 09.04.2005 13:41:34 vasta tsitaadiga

Vaadake asja teisest küljest ka. Kuidas saaksidki helpdeskis väikese palga eest telefonivalves töötada arvutialase kõrghariduse saanud professionaalid? Eks need, kes seal on, õpivad ka pisitasa ja kui ei oska (tihti ilmselt), annavad probleemi edasi neile, kes oskavad.Tõenäoliselt on palk neil ka nii väike, et on suur kaadrivoolavus. Lahendus võiks olla, et siinsed profid lähevad ja pakuvad ennast selle pisukese palga eest tööle sinna, et helpdeskist hakkaksid igasugused tumbad korralikku abi saama.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
painkillah
HV Guru
painkillah

liitunud: 06.04.2003




sõnum 09.04.2005 13:52:01 vasta tsitaadiga

vaata biglot, praegu ei ole probleem nende teadmistes, vaid pigem sellest, et mulle hakati ajama sokki kui ma tahtsin midagi kindlat.
küsisin tehnotuge et saada ip - oleks võinud ka mind kohe tehnotoega ühendada, et siis tehnotugi oleks saanud IP öelda , lihtne ja loogiline icon_idea.gif

_________________
www.oggym.ee // OG Gym // Pärnu, Roheline 74
See pole politsei ei poltergeist, mis turvased on teinud meist,
vaid vabaduse illusioon, mis mõnel mehel lõpu toond.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 6 :: 85
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
biglot
HV kasutaja

liitunud: 16.09.2002




sõnum 09.04.2005 23:05:57 vasta tsitaadiga

neil võib olla ju, et on keelatud igasuguse jamaga tehnotuge tülitada, et näiteks peavad ise enne selgeks tegema, kas saavad ise hakkama jne. Kui nad selle asjaga siis pole eriti kursis, tulebki välja mida iganes vahel. <---- See eelnev jutt oli minu lambist leiutis, see ei tarvitse muidugi sugugi nii olla.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
raibs
HV vaatleja
raibs

liitunud: 23.04.2003




sõnum 10.04.2005 01:27:35 vasta tsitaadiga

IMO oleks võinud "kogemustega arvutikasutaja" üldse enne uue OS-i installi võrgusätted (IP, DNS server jms) paberile kirja panna, et pärast OS-i uuendamist need kenasti paika tagasi panna? Oleks kogu see helpdeski jama üldse ära jäänud?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tahanteada
Lõuapoolik
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003




sõnum 10.04.2005 03:34:01 vasta tsitaadiga

Painkillah icon_exclaim.gif Kordan oma küsimust, et kas üldse ütlesid alguses HelpDeski-tibile, et: Korrusmaja internet, aadress selline ja selline icon_wink.gif Kardan, et ei ütelnud, kuna vastasel korral oleks seesama tibi oma arvutist näinud sama IP-aadressi mida hiljem HelpDesk nägi ja Sulle edasi ütles thumbs_up.gif
Kommentaarid: 284 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 11 :: 211
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tint
HV veteran

liitunud: 26.01.2003




sõnum 10.04.2005 04:12:56 vasta tsitaadiga

painkillah kirjutas:
andekas on elion. täna oli vaja saada nett tööle tuttava masinas. okidoki, mina siis vaatama settinguid - automaatsed ei tööta.
kõllan siis elioni helpdeski, küsin otse välja, et ühendage tehnotoega - on vaja ip sid saada; telefonineiu hakkab sokkima, mis teil probleemiks jne; ütlen siis ilusti, et mul vaja IP saada, ma olen kogemustega arvutikasutaja, ma tean mida ma tahan; teate küll neid numbreid netiseadeteks; siis küsib ta kas netiga on probleeme - vastan, jah on; sai uus OS peale pandud ja on vaja parameetreid, ei ühenda muidu; siis sai aadress öeldud talle, tuli välja et kortermaja nett, okei; siis neiu küsib, et kas paroolid paigas - ma teen telefonitoru taga suuri silmi :0 mis ajast on kortermaja netil paroolid. neiu ise ka vait, käsib siis natuke oodata (ootan 2 minti mõnusat kärisevat muusikat kuulates), siis vastab , et suunab mind tehnotoele (LÕPUKS, JESS), jälle oota 2minti. nii tehnotugi - küsin IP , saan vastuseks, et kas nett ei tööta. Ütlen, et jah ei tööta - sai uus OS pandud, vaja settinguid - soovitab mulle automaatseid, vastan et juba proovitud, ei tööta. siis ütleb et peab töötama - soovitab lahti võtta ipconfigu et kas arvuti saab aadressi, ütlen ET ei saa (võtsin lahti ja vaatasin uuesti järgi) nagu ennegi. nu siis ta palub oodata , jälle 2 minti mussi. lõpuks tuleb ta tagasi ja küsib aadressi, jälle ootan natuke. lõpuks sain IP kätte - ja asi hakkas tööle. Huvi pärast küsisin, et miks siis automaatne ip hankimine ei tööta, kutt vastab "me ei tea kas seal maja võrgus dhcp töötab või on lubatud", no jälle suured silmad - kes seda teadma peab siis.
igastahes - läks ca 20 minti kogu jama peale, oleks läinud ca 2 minti kui mind oleks kohe tehnotoega ühendatud ja mulle IP d öeldud (onsee siis liig raske?)
einoh mis teha, on tore et nad seletama kipuvad - aga igaüks pole võhik ja võiks ka kuulata kui ma soovin midagi kindlat

kogu probleem algaski sellest, et sa ei osanud öelda, mis toode teil seal on- samal aadressil võis olla ka ühistul korrusmaja internet, aga mitte sul seal. ja kuna see tibi midagi muud ei leidnud, leidis ainult korrusmaja, sina nõudsid aga IP'd, loomulikult jooksis tal juhe kokku.
edasi ma enam aru ei saa, HD andis IP'd ja ajas kelbast dhcp kohta, et sind rahustada.. või mis värk sellega.. ei tea..

erm... ma võin ju eksida.. pole see minu rida, aga korrusmajal on ju kasutaja tunnus ja parool...? järelikult kasutavad pppoed. näitena olgu siin ühe ida-virumaa vandi user fwuayp@korrusmaja

teine küssa.. mis IP'sid sa taga ajad. kui seal on marsruuter mis dhcp'd teeb, siis saad ju sisevõrgu IP'd ja andmebaasides küll ei ole igal kliendil näidatud, mil klassist need ip'd on: kas siis 192.168.x.x või mingil muul kujul
tegelikult on lugu sedasi, et klient saab nagu adsl kodu jt sisselogimisel omale avaliku IP. kui sa tahad vastu vaielda, anna privas teada mis ip on, ma kontrollin ja harin ennast
võibolla on jutt millestki, millest olen vääägavalesti aru saanud icon_wink.gif
aga ma arvan, et ajasid miski teise ühendusega segamini- konkreetsed IP'd on ainult adsl väikekontoril ja ülespoole minevatel toodetel.

tutvumiseks sulle korrusmaja interneti kohta
aga huvi pärast võiksid PS'i IP visata, hakkas huvitama, mis ühendus siis on. icon_wink.gif... eelpool sai ikka keeruline mõttekäik vist väja toodud

lähemalt ka andmeside all korrusmaja internetist
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
painkillah
HV Guru
painkillah

liitunud: 06.04.2003




sõnum 10.04.2005 12:45:38 vasta tsitaadiga

Tint, eiei, saad aru neil ei töötanud automaatne IP hankimine (proovisin järgi - korrusmaja puhul peab see töötama) , siis anti mulle lihtsalt IP (sisevõrgu omad)
tsitaat:

teine küssa.. mis IP'sid sa taga ajad. kui seal on marsruuter mis dhcp'd teeb

järelikult ei teinud, nende endi jutu järgi ja ka sellest et auto. ip ei andnud effekti.

_________________
www.oggym.ee // OG Gym // Pärnu, Roheline 74
See pole politsei ei poltergeist, mis turvased on teinud meist,
vaid vabaduse illusioon, mis mõnel mehel lõpu toond.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 6 :: 85
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tint
HV veteran

liitunud: 26.01.2003




sõnum 10.04.2005 19:54:06 vasta tsitaadiga

korrusmaja puhul on igal vennal kasutajatunnus ja pass, sisse logides elioni võrku antakse avalik IP
elioni korrusmaja puhul kliendid ei saa sisevõrgu ip'sid.

kui ma nüüd vaatan, et sa ise elad pärnus, siis paistab, et sinul on ikka õigus. tallinas sellist süsteemi pole, kuid pärnus on paar korrusmaja, milled elion miskilt kohalikult pakkujalt üle võttis, seal on tõesti ruuter ja switchid selle taga.

sry, teadsin, et tallinnas ja mujal ei tohiks olla sellist süsteemi, kuid pärnus jah on
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
painkillah
HV Guru
painkillah

liitunud: 06.04.2003




sõnum 10.04.2005 20:49:21 vasta tsitaadiga

tsitaat:

kuid pärnus on paar korrusmaja, milled elion miskilt kohalikult pakkujalt üle võttis, seal on tõesti ruuter ja switchid selle taga.


täpselt, tegu on OÜ Asum endise võrguga, (ka ise olin kunagi ASUMI võrgus , kuid hetke jutt käib papiniidus olevatest majadest) ja seal töötabki ainult kas automaatne või käsitsi pandud ip.. mingeid paroole jms pole

_________________
www.oggym.ee // OG Gym // Pärnu, Roheline 74
See pole politsei ei poltergeist, mis turvased on teinud meist,
vaid vabaduse illusioon, mis mõnel mehel lõpu toond.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 6 :: 85
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tahanteada
Lõuapoolik
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003




sõnum 10.04.2005 20:59:08 vasta tsitaadiga

Aga ehk oleks lihtsam need kunagised valesti ehitatud võrgud "pisar silmis" prügikasti lennutada ja algusest peale uued võrgud ehitada. Tuleb ehk lihtsam ja odavam kui "vana ja tõbist" kogu aeg kõpitseda 8)
Kommentaarid: 284 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 11 :: 211
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mys
HV kasutaja
mys

liitunud: 02.11.2002




sõnum 10.04.2005 22:10:49 vasta tsitaadiga

tahanteada kirjutas:
Aga ehk oleks lihtsam need kunagised valesti ehitatud võrgud "pisar silmis" prügikasti lennutada ja algusest peale uued võrgud ehitada. Tuleb ehk lihtsam ja odavam kui "vana ja tõbist" kogu aeg kõpitseda 8)


eks elion seda ka varsti teeb sest ülevõtmine toimus minuteada alles hiljuti?
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
piq
Kreisi kasutaja

liitunud: 26.12.2003




sõnum 11.04.2005 11:44:41 vasta tsitaadiga

raibs kirjutas:
IMO oleks võinud "kogemustega arvutikasutaja" üldse enne uue OS-i installi võrgusätted (IP, DNS server jms) paberile kirja panna, et pärast OS-i uuendamist need kenasti paika tagasi panna? Oleks kogu see helpdeski jama üldse ära jäänud?

õige jutt jah kogemustega icon_biggrin.gif nyit on 1 kogemus juures siis järgmine kord tead et kui tegu pole tavapärase netiyhendusega ja sina pole seda netti pysti pannud siis säilita seaded kuhugi et pärast endal lihtsam oleks
ise olen kah paar korda nii teinud

ja kui ikka korralikult ära seletada mida vaja siis näeb jah tõesti ka see helpdeski neiu vajalikke andmeid
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
delic
HV vaatleja

liitunud: 29.07.2004




sõnum 12.04.2005 11:25:49 vasta tsitaadiga

piq kirjutas:
delic kirjutas:
tahanteada kirjutas:
To Delic:
Aga kas Elioni kodulehelt lugesid, et: 1) ADSL püsiühendus ( 2 Mbit/256 kbit, sõltuvalt valikust on pordid kas avatud või suletud ) + telefoniühendus.

Ei näe küll, et pordid peaksid ilmtingimata lahti olema ning paketid, mida ise oma tuttavatele tellinud olen, on kõik kinniste portidega võetud icon_wink.gif


ei lugenud. rääkisin inimestega esinduses ja seal ei öeldud mulle midagi. see on umbes nii, et kui ei küsi siis me ei räägi ka midagi. lauslollus minu arust


lauslollus on see kui sa järgminekord internetti koju tellimiseks elioni esindusse lähed ja sulle 3 tundi jutustatakse kõikvõimalikest erinevustest ilma et sa seda kysima peaksid.
kui ma sinult näiteks kysin et mis su nimi on siis kindlasti tahan ma teada ainult sinu nime mitte su suguvõsa ajalugu või miskit sarnast. järgmine kord mõtle enne valmis mida sa teada tahad ja kysigi täpselt neid kysimusi keegi ei tule sulle niisama rääkima pikemalt eriti veel portidest mille yleyldine olemasolu pole suurema osa kasutajate jaoks just olulise tähtsusega



tead mis. ainuke tsääns oligi asju läbi esinduse ja kontori ajada. kui mu elokoht oleks enda nimel, mitte mingi soomlase, kes käib korra aastas eestis siis tõenäoliselt oleks saanud neid asju ka kodus teha, ksole.

ja siis kui mulle nüüd esindusest öeldakse, et pordid lahti siis on pordid lahti.
kas sinu puhul on tegu elioni töötajaga, et sa seda asja nii väga kaitsta üritad?


viimati muutis delic 12.04.2005 15:15:27, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
madmel
HV veteran
madmel

liitunud: 21.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 12.04.2005 14:14:54 vasta tsitaadiga

delic il on õigus see on Elioni töötaja bäd, et ei seletanud selle ühenduse omadusi.Ja siin ordi teemas just kirjutasin selle mõtet, miks see peaks nii olema.Teenindus asutus peaks võimalikult täpselt lahti seletama toote põhiomadused, mis antud juhul on need pordid.Ja on võimalik ka algajale seletada nende vahet võimalikult lihtsalt lühidalt ja arusaadavalt.
Või oleks pidanud delic oma targa sõbra kaasa võtma icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
cityboy
HV kasutaja

liitunud: 13.05.2003




sõnum 12.04.2005 15:20:58 vasta tsitaadiga

Mina kiidan Elioni. Hea stabiilne teenus. Konkurentidest natuke kallim küll, kui eks kvaliteet maksab alati. Koju ma mängu- ega failiservereid ei pea, seega majandan ka ainult 113 pordiga vabalt ära. Meeldib see, et juhtme teises otsas on kohe Elion - ei mingit kolhoosi P2P servereid pidavate naabripoistega icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   See teema on lukus, sa ei saa siin muuta postitusi või vastata teemale! Hinnavaatlus »  Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum »  Elion mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4, 5 ... 233, 234, 235  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.