Avaleht
uus teema   vasta Vaidlused »  Võitlustanner »  Rahvas võrdleme oma (arvuti) helisüsteeme märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 292, 293, 294 ... 305, 306, 307  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
flameas
HV veteran
flameas

liitunud: 14.07.2005




sõnum 24.01.2023 13:54:30 vasta tsitaadiga

Audiophonicsist olen ka varem tellinud, mälu järgi tuli päris kiiresti kohale ning hinnad ei olnud ka väga hullemad kui rändom Ali kohas thumbs_up.gif
Kommentaarid: 91 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SirSimon
HV kasutaja
SirSimon

liitunud: 05.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 24.01.2023 20:50:28 Amazon vasta tsitaadiga

Ise tellisin Amazon.de-st isegi 700 eurised kõlarid eelmine aasta ja ei oska millegi üle kurta. Ise telliks enne sealt, kui hakkaks Hiinast ootama ja tollimakse taguma.
link
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
von Wu
HV Guru
von Wu

liitunud: 12.10.2007




sõnum 24.01.2023 21:24:38 vasta tsitaadiga

Aliexpressis näitab kõige madalamaks hinnaks 221,31€. Siin pole midagi mõelda, telli Amazonist.
_________________
Müüa 3D-printer
Hunnik DVD filme oksjonil: link
Kommentaarid: 865 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 653
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Chime
Kreisi kasutaja
Chime

liitunud: 24.02.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 25.01.2023 09:29:43 vasta tsitaadiga

Tänud suunanäitajatele, nii tulebki teha icon_smile.gif Ali vastu ongi teatud tõrge tekkinud peale mõndasid kogetud jamasid.
Kommentaarid: 130 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 117
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SirSimon
HV kasutaja
SirSimon

liitunud: 05.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 26.01.2023 11:06:22 Re: S.M.S.L. A300 võimendi vasta tsitaadiga

Kas oskad natuke kirjeldada, kui vinge see võimendi siis oli/on? Ja millist võimendit sa muidu praegu kasutad? Mis su kõlarite tundlikuse näitaja on?

Chime kirjutas:
Tere!
Enne Alist tellimist viskan igaks juhuks ka siin õnge välja. Ehk juhtub kellelgi selline asi üleliigne olema. Sain proovida ja pani mu Visaton Topased täiesti enneolematul moel häälitsema. Hea kauba eest maksan head hinda icon_smile.gif
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Wiltz
HV Guru

liitunud: 28.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 26.01.2023 14:07:12 vasta tsitaadiga

Mul oli just hiljuti, mitte küll täpselt seesama (nime poolest) aga sisuliselt üks identne võim ülearu. Kahjuks või õnneks läks see just nädalake tagasi müügiks koos ühtede huvitavate kõlaritega.
On tegelikult päris hea võimendi küll jah (st. oli see, mis minu käes oli...mis peaks sisult kui specilt olema väga sarnane smsl'ga). Natuke kahju oli isegi müüa. Minu omal oli toide eraldi karp ja võim eraldi. Bränd Aiyima.

Kui küsida, et kui vinge ta siis oli...noh, oma suuruse kohta vägagi vinge! Väidaks, et pound for pound raske on leida või ette kujutada midagi paremat. Oma hinna kohta samuti väga hea. Samas hinnaklassis poest ostetavatele "tavavõimudele" (ehk asjad, mis ei ole classD) näitab see asi kahtlemata tagatulesid. Võimsust jagub, madal ots oli mahlakas, "sära" oli olemas. Aga eks tal oli mingid väiksed eripärad ka, või siis niiöelda D klassi võimu "sound signature". Võibolla mõnda see häirib, mind isiklikult mitte ja heli oli igati kuulatav ja nauditav. Lisaks sisse ehit. BT, usb ühenduvus ja noh põmst kõik võimalikud eri tüüpi inputid.

_________________
"There will be an entire generation of deaf audio enthusiasts who were brought up on CD players and Best Buy receivers, electronic music and so on. These people won't know good sound if it bites them in the ass, so in the end the industry wins."
Kommentaarid: 273 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 9 :: 3 :: 224
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Chime
Kreisi kasutaja
Chime

liitunud: 24.02.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 26.01.2023 16:53:20 vasta tsitaadiga

Mul on Visaton Topased, kõrgsagedused on kokkuhoiu eesmärgil G20SC.

https://www.visaton.de/en/products/2-way-speakers/topas

Nende tundlikkus on kesine 80 dB/W ja keeruline on olnud leida võimendit, mis need seda "päris" häält tegema paneks. Näiteks mu Rega Brio R järel kõlasid need lihtsalt igavalt. Rega RS1 kõlarid tegid palju elavamat soundi. Kuid tolle SMSL-iga mis mul eelmisel nädalavahetusel käes oli, sai heliga kõik korda. Nii korda et võtsin Visatonid FB turuplatsilt müügist maha icon_biggrin.gif Pool aastat müüsin neid vaid elementide hinna eest (500.-) ja kujutage ette, mitte ühtegi huvilist polnud...

Aga eile sai võimendi Saksa Amazonist ära tellitud, lubatakse järgmiseks teisipäevaks.
Kommentaarid: 130 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 117
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Wiltz
HV Guru

liitunud: 28.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 26.01.2023 19:26:01 vasta tsitaadiga

Rega on vist tavaline class AB võimendi?

80db on suht tuim tõesti, üllatavalt tuim lausa...ega eriti ei imesta, et selle võimuga need kõlarid suurt ellu ei ärganud. G20SC iseenesest aga on minumeelest täiesti ok tweeter. olen isegi neid päris mitmes projektis kasutanud ning siiani väga rahul olnud. ainuke asi ehk see, et nendega väga kõvasti ragistada ei saa. samas ega selle kõlariga üleüldiselt ei saagi väga kõvati ragistada sest midbass on vist ainult ~10cm'ne

_________________
"There will be an entire generation of deaf audio enthusiasts who were brought up on CD players and Best Buy receivers, electronic music and so on. These people won't know good sound if it bites them in the ass, so in the end the industry wins."
Kommentaarid: 273 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 9 :: 3 :: 224
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SirSimon
HV kasutaja
SirSimon

liitunud: 05.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 26.01.2023 20:03:31 ELAC Uni-Fi 2.0 UB52 vasta tsitaadiga

Endal on ELAC Uni-Fi 2.0 UB52 kõlaritega probleeme head heli välja võluda. Nende tundlikus on 85 dB.
Enne oli 2011 aasta Onkyo ressiiver, mille nüüd vahetasin Yamaha RX-V483 ressiiveri vastu.
Onkyo ress oli isegi parem heliga tagasivaadates. Kahtlustan et mingi korraliku ainult võimendiga oleks heli kindlasti parem, aga ressiiveritel on need mõnusad lisad (hdmi ARC, digiraadiod ja Tidal, Spotify streaming). Kas oskate midagi minu ELAC-i kõllide jaoks soovitada, mille eest ei pea kätt ja jalga ära andma?https://www.crutchfield.com/S-unqlr4Ui5Vc/p_970UB52B/ELAC-Uni-Fi-2-0-UB52.html
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Wiltz
HV Guru

liitunud: 28.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 26.01.2023 20:40:38 vasta tsitaadiga

no sinu "ägedate lisadega" avr'l on võibolla olemas preout'id. sinna külge saad ühendada juba mis iganes päris võimendi. aga võibolla ei ole ka, ise pead uurima. mul endal ei ole nii madala otsa yamu kunagi olnud, aga mingitel v6xx seeria asjadel, mida oman või olen omanud, nendel on preout'id olemas küll. samas neil on muidugi juba võimekust ka piisavalt, et sa ilmselt ei peaks preout'e kasutama.

eks see yamaha madalama otsa ress ongi suhteliselt lahja asi. reklaamnumbrid võib jätta sama hästi üldse lugemata...asja kaal on 8kg! arvestades kõike mudru, mis seal kastis veel sees on siis ega sellise kaaluga mingit eriti võimsat asja ei ehita. oleks tegu classD'ga siis muidugi see jutt ei kehtiks, kuid need võimendid, nii sinu eelnev onkyo kui see yamu ning suurem osa kõiki muidki on endiselt ikka tavalised class AB võimud, tavalise kandilise trafoga.
85db muidugi ei ole nüüd hullult madala tundlikkusega kõlar, pigem selline täitsa harju keskmine. ~82-3 oleks juba madal ning Chime'i 80db on ennekuulmatult madal:D aga noh, tootja reklaamitud 85 ei pruugi muidugi jälle alati tegelikult päris 85 olla

_________________
"There will be an entire generation of deaf audio enthusiasts who were brought up on CD players and Best Buy receivers, electronic music and so on. These people won't know good sound if it bites them in the ass, so in the end the industry wins."
Kommentaarid: 273 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 9 :: 3 :: 224
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SirSimon
HV kasutaja
SirSimon

liitunud: 05.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 26.01.2023 20:54:41 vasta tsitaadiga

Jah üks Subwooferi Preout on isegi. Üksik RCA siis mulle tundub.

'
Wiltz kirjutas:
no sinu "ägedate lisadega" avr'l on võibolla olemas preout'id. sinna külge saad ühendada juba mis iganes päris võimendi. aga võibolla ei ole ka, ise pead uurima. mul endal ei ole nii madala otsa yamu kunagi olnud, aga mingitel v6xx seeria asjadel, mida oman või olen omanud, nendel on preout'id olemas küll. samas neil on muidugi juba võimekust ka piisavalt, et sa ilmselt ei peaks preout'e kasutama.

eks see yamaha madalama otsa ress ongi suhteliselt lahja asi. reklaamnumbrid võib jätta sama hästi üldse lugemata...asja kaal on 8kg! arvestades kõike mudru, mis seal kastis veel sees on siis ega sellise kaaluga mingit eriti võimsat asja ei ehita. oleks tegu classD'ga siis muidugi see jutt ei kehtiks, kuid need võimendid, nii sinu eelnev onkyo kui see yamu ning suurem osa kõiki muidki on endiselt ikka tavalised class AB võimud, tavalise kandilise trafoga.
85db muidugi ei ole nüüd hullult madala tundlikkusega kõlar, pigem selline täitsa harju keskmine. ~82-3 oleks juba madal ning Chime'i 80db on ennekuulmatult madal:D aga noh, tootja reklaamitud 85 ei pruugi muidugi jälle alati tegelikult päris 85 olla
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
suur13
HV veteran
suur13

liitunud: 05.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 27.01.2023 01:01:37 vasta tsitaadiga

Teema algataja vist tellis küll SMSL-i ära, aga selle MA5332 kiviga on veel Sabaj A20a 2022 versioon:
https://www.amazon.com/A20a-2022Versio-Resolution-Amplifier-Infineon/dp/B0BD3CMV5J

Sabaj on nendest hiinakatest veidi rohkem upmarket (kui nii üldse öelda võib icon_lol.gif ), ning antud isend veidi beefim kui SMSL. Kas see ka helis kajastub, ei tea...

Omal Infenioni kiviga kogemust pole, kuid selles 200€ hinnaklassis tasub veel vaadata TPA325x kiviga asju või siis täisdigitaalne TAS56x4:
https://www.audiophonics.fr/en/full-digital-amplifier-fda/fx-audio-d2160-mkii-fda-amplifier-bluetooth-50-class-d-tas5614-2x100w-4-ohm-black-p-12689.html

Järgmine hinnaklass juba 500€+ ja seal Sabaj A30a, VMV A2, SMSL SA400
Kommentaarid: 186 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 173
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SilQ
HV Guru
SilQ

liitunud: 19.10.2006




sõnum 27.01.2023 09:31:18 vasta tsitaadiga

SirSimon, Kasutaja Wiltz mõtles pigem front pre-outi, läbi esikõlarite pre-outi lasta stereo võimu ja siis saab nautida surrontid ja muid äkilisi featuure ja ainult stereovõimuga kuulad siis midagi muud.
Ise ka seda audio maailma elu tallanud pikki aastaid. V483 on üsna odava otsa ress, et seal midagi head saada on raske. Mina kunagi arvutasin, et odavam on osta hea-normaalne stereokas ja kõige odavam ress front-preoutiga surrondi tegemiseks. Nüüd muidugi on mul digiraadio, tidali jne asjade jaoks eraldi striimer võetud, sest ka resside dac on selline pool kõva, on ja ei ole. Eks selle all-in-one võlu on see, et on üks kast ja kõik on sees ja ta teeb oma töö ära. Aga kui ainult "ära" tegemine enam ei sobi, siis tuleb võtta ette palju erinevaid komponente.
Endal tänaseks stereovõim - analoog heli jaoks (kassett-deck, vinüülikas)
Streemer koos dac'iga (digimaailma jaoks)
front pre-out AVR (TV ja filmiõhtute jaoks)

_________________
If you can’t explain it simply, you don’t understand it well enough – Albert Einstein
Kommentaarid: 238 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 205
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pistyk
HV veteran
pistyk

liitunud: 11.08.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 27.01.2023 10:19:26 vasta tsitaadiga

Leidsin lõpuks omale sobiva cd mängija,ega neid ei liigu väga järelturul ja uued on ikka päris kirve hinnaga juba.


_________________
parem varblane katusel,kui nuga neerus


viimati muutis pistyk 28.01.2023 14:49:21, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 45
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
flameas
HV veteran
flameas

liitunud: 14.07.2005




sõnum 27.01.2023 11:44:06 vasta tsitaadiga

500 kandis ostaks juba midagi kvaltieetsemat kui hiinlased - näiteks https://www.iotaenterprises.co.uk/products/iotavx-audiophile-stereo-amplifier-sa3
Kommentaarid: 91 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SirSimon
HV kasutaja
SirSimon

liitunud: 05.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 27.01.2023 15:34:31 Denon vasta tsitaadiga

Ju siis peab kunagi ikka raatsima Denon-i võimu ära osta ja vaikselt muud vidinad (striimer, DAC jne) veel juurde.
https://www.amazon.de/Denon-PMA-600NE-Full-Amplifier-Black/dp/B07YCVDKJT?ref_=ast_sto_dp&th=1
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Chime
Kreisi kasutaja
Chime

liitunud: 24.02.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 27.01.2023 18:12:12 vasta tsitaadiga

(mul on kahtlus, et teema põhjaks olev smsl pühib selle Denoniga nii mitut pidi põrandat...)
Need Elaci Unifid on tegelikult huvitavad. Mõne järelturu NADiga võiks päris lahe tulemus olla. Või siis ka hiina imega. Nad võivad väga hästi toimida olematu raha eest. Endal juba kolm aastat Douk Audio P1 lambidac ja T3 vinüülikorrektor käigus ja ei saa nagu isu täis, kuigi pidevalt saab erinevate asjadega võrrelda.
Kommentaarid: 130 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 117
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Stanley
HV kasutaja

liitunud: 26.08.2015




sõnum 27.01.2023 19:58:52 Re: Denon vasta tsitaadiga

SirSimon kirjutas:
Ju siis peab kunagi ikka raatsima Denon-i võimu ära osta ja vaikselt muud vidinad (striimer, DAC jne) veel juurde.
https://www.amazon.de/Denon-PMA-600NE-Full-Amplifier-Black/dp/B07YCVDKJT?ref_=ast_sto_dp&th=1

Selle raha eest võiks juba mõnda järelturu AB klassi näiteks vaadata või kui uue soov on siis nCore (D klass) audiophonicsi lehelt.
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Wiltz
HV Guru

liitunud: 28.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 27.01.2023 21:31:48 vasta tsitaadiga

Too Denon on totaalne lightweight jah. Heli poolest küll iseenesest okei võim (üks väga sarnane mudel mul natuke aega on käes olnud) aga mingit suurt võimsusreservi tal nüüd küll kohe kindlasti ei ole. Yamu odava otsa ressist siiski natukene vast asjalikum...aga upgrade'i mõttes minumeelest üsna asjatu samm, eriti kui juurde on vaja just puhast võimsust.

Ma mõtlesin ennist selliseid pre-out'e nagu SilQ ka kirjeldes, näiteks



Aga eks ta kipub nii olema, et pre-outid lisati juba vähe kallimatele AVR'dele...ja see oli "moes" pigem kuskil seal üleeelmisel kümnendil. Eelmisel kümnendil juba tuli moodi see miljon hdmi sisendit/väljundit ning kõikvõimalikku analoog sisendeid/väljundeid hakati ressidel tagapaneelilt võimalikult palju vähemaks pookima...sest see on tootjale üsna märgatav kokkuhoid tootmises kui ta saab jätta panemata sinna tahapaneelile a'la sada RCA connectorit icon_biggrin.gif Ühesõnaga, odavat pre-outidega ressi ei ole tegelikult väga lihtne leida, kui tahad, et see oleks samas tänapäevane (teisisõnu hdmi arc, uuemad kodekid jne)

_________________
"There will be an entire generation of deaf audio enthusiasts who were brought up on CD players and Best Buy receivers, electronic music and so on. These people won't know good sound if it bites them in the ass, so in the end the industry wins."
Kommentaarid: 273 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 9 :: 3 :: 224
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SilQ
HV Guru
SilQ

liitunud: 19.10.2006




sõnum 28.01.2023 09:54:32 vasta tsitaadiga

Ise ole selle pre-out otsingul kaua olnud. Kõige odavam ja parema kvaliteediga on võtta Marantzi AVR'idest midagi. Näiteks NR (alates 1506 või 1606) seeriast, väike õhuke, front-preoutiga. Kui keegi kardab, et 50w jääb surrondi kõlaritele vähe, siis tegelikult ikka ei jää.

Ja kui keegi tahab ikka all-in-one peale jääda, siis hetkel tundub, et üks väga hea asi on Marantz Cinema60 Või Yamaha A6A.
https://www.marantz.com/en-ca/product/av-receivers/cinema60
https://usa.yamaha.com/products/audio_visual/av_receivers_amps/rx-a6a/index.html
Aga nagu hinnalipikust on näha, siis odavam on iga asi eraldi osta ja kardan, et saab ka parema tulemuse, saab täpselt seda valida mis meeldib.

_________________
If you can’t explain it simply, you don’t understand it well enough – Albert Einstein
Kommentaarid: 238 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 205
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Wiltz
HV Guru

liitunud: 28.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 28.01.2023 12:17:43 vasta tsitaadiga

ma olen ise üht sellist õhukest marantzi ka juba mõnda aega nillinud, küll mitte poest ja uuena sest mitte põõhivõimuks, vaid naise korterisse tema telekalaua riiulisse...sinna muud asjad väga ei mahuks icon_lol.gif aga ega neid ei ole saada...mõistliku hinnaga. a'la alates 400st liiguvad mingid suht vanad mudelid. aga mulle tundub see juba absurdne hind ikkagi ~10a vanuse asja eest, mis pole poes uuenagi niiväga kallis olnud.

küll aga jah, selles suhtes õigus, et midagi sellist oleks mõistlik võtta aluseks kui tahad näiteks lisada lõppvõimu läbi pre-outi. marantzi eelvõim on ilmselt piisavalt kvaliteetne ka ning see 50w ei ole tõepoolest kehvem kui mõne odavama yamaha "120 watti" (ehk siis tegelikult samuti ~40-50w mõistliku distortioni juures@8ohm@20-20khz). kui sellisel asjal veel peakanalite "koormus" õlult ära võtta siis jatkub tal kõige muu jaoks powerit maa ja ilm. aga mingeid enamvähem sarnaseid asju on minuteada ka näiteks harmaan kardaanil ning vist ka NAD'e

_________________
"There will be an entire generation of deaf audio enthusiasts who were brought up on CD players and Best Buy receivers, electronic music and so on. These people won't know good sound if it bites them in the ass, so in the end the industry wins."
Kommentaarid: 273 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 9 :: 3 :: 224
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Stanley
HV kasutaja

liitunud: 26.08.2015




sõnum 28.01.2023 12:27:07 vasta tsitaadiga

SilQ kirjutas:
Ise ole selle pre-out otsingul kaua olnud. Kõige odavam ja parema kvaliteediga on võtta Marantzi AVR'idest midagi. Näiteks NR (alates 1506 või 1606) seeriast, väike õhuke, front-preoutiga. Kui keegi kardab, et 50w jääb surrondi kõlaritele vähe, siis tegelikult ikka ei jää.

Ja kui keegi tahab ikka all-in-one peale jääda, siis hetkel tundub, et üks väga hea asi on Marantz Cinema60 Või Yamaha A6A.
https://www.marantz.com/en-ca/product/av-receivers/cinema60
https://usa.yamaha.com/products/audio_visual/av_receivers_amps/rx-a6a/index.html
Aga nagu hinnalipikust on näha, siis odavam on iga asi eraldi osta ja kardan, et saab ka parema tulemuse, saab täpselt seda valida mis meeldib.

Olen ise ka selle tee läbi käinud. Pre-oute üldiselt mingitel odavatel AVRidel ei ole jah. Yamaha Aventage seeria on päris kallis, V6A'l on ka juba pre-outid olemas ning on palju odavam aga Yamaha room correction suhteliselt kehv võrreldes teistega. Denonil alates 3x00 seeriast pre-outid olemas, Cinema60l ka olemas aga room correction on kehvem kui denonil või marantzi 60xx seeria.
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SilQ
HV Guru
SilQ

liitunud: 19.10.2006




sõnum 28.01.2023 12:58:29 vasta tsitaadiga

Stanley, Nõustun, marantzi ja denoni room correction on igati parem kui Yamahal. Kahjuks uute mudelitega kokkupuuted puuduvad, väidetavalt on neil see nüüd parem, aga kui palju, ei tea.

Wiltz, Saksas liigub neid ja isegi täitsa mõistliku hinnaga. Alles oli üks 1509 (2018-2019 hooaja mudel) müügis 300€. Oli nõus saatma eestisse ka, aga otsustasin enda oma uuendusega veel natuke oodata.

_________________
If you can’t explain it simply, you don’t understand it well enough – Albert Einstein
Kommentaarid: 238 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 205
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SirSimon
HV kasutaja
SirSimon

liitunud: 05.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 28.01.2023 14:02:49 ress/võimendi vasta tsitaadiga

Kuna mul on ainult 2.1 (2 x riiulikõlarid ja 1 x Subwoofer), siis võimendi plus dac ja striimer veel juurde tundub vägagi hea mõte.
Võimendil peaks lihtsalt piisavalt sisendeid olema, et saaks teleka, CD playeri ja striimeri ka külge ühendada.
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
marcor1
HV veteran
marcor1

liitunud: 29.09.2003




sõnum 28.01.2023 14:06:36 vasta tsitaadiga

Ma vahepeal kui otsinguil olin, märkasin vastupidist - et kõrgema otsa (mitte hi-end skaalal) masinad liiguvad suht odava rahaga (CD ajastu on ajalugu)
ja kui seal digisisend ka (ehk DAC funktsioon) siis puhas võit (õnnestus 840C markeeringuga aparaat saada bounce.gif )

_________________
War. War never changes.
Malkavian: [to a stop sign] No, you stop!
Kommentaarid: 67 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Vaidlused »  Võitlustanner »  Rahvas võrdleme oma (arvuti) helisüsteeme mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 292, 293, 294 ... 305, 306, 307  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.