Avaleht
uus teema   vasta Vaidlused »  Parem HV »  Ostakohe ja muu ärieetika märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 29, 30, 31, 32, 33, 34  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
alliance
The Transporter

liitunud: 23.11.2004




sõnum 24.08.2014 19:25:27 vasta tsitaadiga

tsitaat:
3. Privaatsõnumite (PS) kaudu äritsemine on keelatud. Müügiteemasid, kus kutsutakse üles pakkumisi tegema privaatsõnumite või e-posti kaudu, katkestatakse ettehoiatamata ning reeglit rikkunud kasutajat/kasutajaid karistatakse AM postituspiiranguga või foorumile ligipääsu piiramisega. Kõik pakkumised peavad olema tehtud avalikult vastavasse müügiteemasse, privaatsõnumite ning muude kanalite (e-mail, telefon, jne.) kaudu tehtud pakkumised ei lähe arvesse.
Ma arvan et reegleid tuleb veidi muuta. Tihti on teemades ka müüja mobla number, ja pärast selgub et keegi käis HV väliselt või siseselt järgi - müüja ise ka ei tea kes ostja oli. Seega on siin tõsine dilemma sellega. Võib ju teemades keelata numbri, aga profiilis ikka on..
_________________
---
Kommentaarid: 531 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 5 :: 431
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 24.08.2014 19:30:08 vasta tsitaadiga

alliance kirjutas:
tsitaat:
3. Privaatsõnumite (PS) kaudu äritsemine on keelatud. Müügiteemasid, kus kutsutakse üles pakkumisi tegema privaatsõnumite või e-posti kaudu, katkestatakse ettehoiatamata ning reeglit rikkunud kasutajat/kasutajaid karistatakse AM postituspiiranguga või foorumile ligipääsu piiramisega. Kõik pakkumised peavad olema tehtud avalikult vastavasse müügiteemasse, privaatsõnumite ning muude kanalite (e-mail, telefon, jne.) kaudu tehtud pakkumised ei lähe arvesse.
Ma arvan et reegleid tuleb veidi muuta. Tihti on teemades ka müüja mobla number, ja pärast selgub et keegi käis HV väliselt või siseselt järgi - müüja ise ka ei tea kes ostja oli. Seega on siin tõsine dilemma sellega. Võib ju teemades keelata numbri, aga profiilis ikka on..

Ja kuidas on see seotud avaliku pakkumisega? icon_rolleyes.gif Telefoni teel tehtud pakkumine ei kehti niikuinii.
Pakkumine tuleb teemasse ikka avalikult teha, et kõik reeglite järgi oleks ja jälg maha jääks - selleks HV ärifoorum ongi mõeldud ja reeglid seda selgelt ka sätestavad.

_________________
HV valuutakalkulaator
Kommentaarid: 461 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 12 :: 7 :: 356
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
iir
HV Guru
iir

liitunud: 20.06.2006




sõnum 24.08.2014 19:36:49 vasta tsitaadiga

Kui müüb foorumi väliselt, siis saab seda tõlgendada PS teel müümisega.
Ega lõpmatuseni polegi võimalik seda reguleerida.
Oli juhus, kus pakkusin OK ja leppisime kokku järgmiseks päevaks.
Helistan, vastu ei võta, kirjutan siis mis toimub? Saadab vastuse, et kas sina ei käinudki siis täna järgi, keegi helistas ja käis hommikul järel...
No mida sa teed sellisega? Teemas oli mitu minust paremat pakkumist, aga OK oli olemas. Ju siis keegi rohkem pakkujatest helistas lihtsalt ja pakkus rohkem, number ju profiilis olemas...
Oma viga ka, et korralikult kokku ei leppinud või enda numbrit talle ei andnud, oleks saand vähemalt veenduda helistaja isikus...

_________________
sometimes i hug myself for no reason.
you dont need a reason to call me. me not answer anyway
Kommentaarid: 86 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 79
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 24.08.2014 19:37:19 vasta tsitaadiga

Siin ongi see asi, et tegelikult ei keela miski ka müüjal lihtsalt teemat katkestada (ese on kahetsusväärselt paralleelselt müügis ka mõnes teises (oksjoni)keskkonnas) või mingil muul süütul põhjusel - teeb sama välja.
Olen seda korduvalt maininud, et mõnedes lääne foorumites antakse avastatud paralleelse müügikuulutuse korral müüjale automaatselt bänn (kaitstakse kommuuni kasutajaid), meil aga vaadatakse sellele läbi sõrmede, parimal juhul teema katkestatakse.

_________________
HV valuutakalkulaator
Kommentaarid: 461 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 12 :: 7 :: 356
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Forss
HV kasutaja
Forss

liitunud: 11.04.2004




sõnum 24.08.2014 20:17:24 vasta tsitaadiga

Miks need müügiteemade reeglid üldse nii karmid on? HV ise ei paku ju mingit garantiid, et tehingud toimuksid ausalt ja keegi petta ei saaks.

Müüja otsustada nagunii keda ta usaldab ja keda mitte.

Mina isiklikult ei viitsi siia kunagi midagi müüki panna,
sest paljud niisama kepivad ajusid ja kobisevad kohe,
et julgesid müüa 2h peale alguses märgitud tähtaega kellelegi midagi maha icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 24.08.2014 20:27:38 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Miks need müügiteemade reeglid üldse nii karmid on?

Kasutajate tegevus on selle paraku tinginud. Reeglite mõte on sätestada tehingu osapoolte õigused ja kohustused.
Kui reegleid poleks, valitseks siin anarhia, sest me ei ole oksjonikeskkond.

_________________
HV valuutakalkulaator
Kommentaarid: 461 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 12 :: 7 :: 356
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
inca
HV Guru
inca

liitunud: 02.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 24.08.2014 20:46:58 vasta tsitaadiga

Ma ei tea. Mina olen alati lasknud privajatel sobiva summa puhul teemasse pakkumise teha. Vastuseta teemad koheselt sulgenud. Eks ta selline piiripealne käitumine vist ole, aga väga suurt probleemi ei näe. JOKK nii öelda...
_________________
KASS
Kommentaarid: 166 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 155
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 24.08.2014 20:49:09 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Mina olen alati lasknud privajatel sobiva summa puhul teemasse pakkumise teha.

thumbs_up.gif

Isegi mulle on privas tehtud pakkumisi, olen viisakalt suunanud ärifoorumisse ja palunud avalikult pakkumise teha.
Te ju ei taha ometi, et paneme privaatsõnumite süsteemi kinni, või mis veel hullem, hakkame selle sisu jälgima icon_idea.gif

_________________
HV valuutakalkulaator
Kommentaarid: 461 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 12 :: 7 :: 356
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
rex
HV Guru
rex

liitunud: 09.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 24.08.2014 20:59:59 vasta tsitaadiga

Forss kirjutas:
Mina isiklikult ei viitsi siia kunagi midagi müüki panna,
sest paljud niisama kepivad ajusid ja kobisevad kohe,
et julgesid müüa 2h peale alguses märgitud tähtaega kellelegi midagi maha icon_biggrin.gif

Oled sa mees või ei ole? Mida su sõna (algselt määratud tähtaeg) väärt on, kui 2h enne seda maha müüd? Kuidas sulle meeldib, kui sinuga ükskõik mis situatsioonis analoogselt käitutakse?
Kommentaarid: 247 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 226
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Forss
HV kasutaja
Forss

liitunud: 11.04.2004




sõnum 24.08.2014 22:31:01 vasta tsitaadiga

rex kirjutas:
Forss kirjutas:
Mina isiklikult ei viitsi siia kunagi midagi müüki panna,
sest paljud niisama kepivad ajusid ja kobisevad kohe,
et julgesid müüa 2h peale alguses märgitud tähtaega kellelegi midagi maha icon_biggrin.gif

Oled sa mees või ei ole? Mida su sõna (algselt määratud tähtaeg) väärt on, kui 2h enne seda maha müüd? Kuidas sulle meeldib, kui sinuga ükskõik mis situatsioonis analoogselt käitutakse?


Nii palju, et sinusugustega ma üldse kaupa ei teeks. icon_lol.gif
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 24.08.2014 23:19:30 vasta tsitaadiga

Õnneks on ikka selliseid kasutajaid piisavalt, kelle antud sõna peab ja PS teel asjaajamisest keelduvad.
Olen sedagi märganud, et müüja annab teemas teada, et kasutaja see ja see tegi PS teel pakkumise ja vastavalt ärifoorumi reeglitele oleks tore, kui ta seda ka teemas teeks.

Kuid mida teha nendega, kes ikka eelistavad PS teel asju ajada. Vajaks tähelepanu teemasse postitamisest ei ole kasu, kuna olen täheldanud erinevate otsustajate poolt erinevaid mõtteid PS jm. teemadel. Ehk siis sada isikut ja enam-vähem 100 arvamusvariatsiooni asjadest.

Niikaua, kui ühtset tolerantsi reeglitevastasele käitumisele ei kohandata, saavad mõned tõrvatilgad rõõmsalt teiste kasutajate taluvuse piiril edasi sigatseda.

_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Kommentaarid: 133 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 120
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
elukaz
HV Guru
elukaz

liitunud: 06.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 25.08.2014 01:11:35 vasta tsitaadiga

Kuni pole keelatud kaupa samal ajal väljaspool HV-d müüa, on küsitav ka priva ja telefonipakkumiste tühisus.

Samas kui keegi tunneb et teda on ebareeglipäraselt üle lastud siis on meil ju olemas kommenteerimisvõimalus, kirjutad oma hinnangu ja selgitus bla bla bla.

_________________
Ma ei saa sellest aru, järelikult on see vale.
Kommentaarid: 179 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 145
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rex
HV Guru
rex

liitunud: 09.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 25.08.2014 06:24:06 vasta tsitaadiga

Forss kirjutas:
rex kirjutas:
Forss kirjutas:
Mina isiklikult ei viitsi siia kunagi midagi müüki panna,
sest paljud niisama kepivad ajusid ja kobisevad kohe,
et julgesid müüa 2h peale alguses märgitud tähtaega kellelegi midagi maha icon_biggrin.gif

Oled sa mees või ei ole? Mida su sõna (algselt määratud tähtaeg) väärt on, kui 2h enne seda maha müüd? Kuidas sulle meeldib, kui sinuga ükskõik mis situatsioonis analoogselt käitutakse?


Nii palju, et sinusugustega ma üldse kaupa ei teeks. icon_lol.gif

Miks sa üldse seda teemat kommenteerid, kui su profiili 10 aasta jooksul ühtki kommentaari tekkinud pole? Ilmselgelt ei ole sa sihtgrupp.

Ühtlasi vabandan ka: lugesin eile miskipärast, justkui oleks sa kirjutanud, nagu oleks probleem, kui enne lõpptähtaega maha müüd. Tegelikult kirjutasid ju, et "peale". Samas, miks tuua välja situatsioon, milles mingit konflikti ei esinegi? Täiesti normaalne on müüa asi parimale avalikult pakkujale maha kasvõi minut pärast tähtaja kukkumist.
Kommentaarid: 247 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 226
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tupsu
HV Guru
Tupsu

liitunud: 02.10.2002




sõnum 25.08.2014 14:09:42 vasta tsitaadiga

Tanel kirjutas:
tsitaat:

Miks need müügiteemade reeglid üldse nii karmid on?

Kasutajate tegevus on selle paraku tinginud. Reeglite mõte on sätestada tehingu osapoolte õigused ja kohustused.
Kui reegleid poleks, valitseks siin anarhia, sest me ei ole oksjonikeskkond.


Minu arvates on see reeglistik väga ühele poole kaldu.
Kõigepealt väidad, et see ei ole oksjonikeskkond, aga siis nõuad mingit OK alghinda, mille müüja peab panema ja kui rohkem pakkujaid ei ole, siis ka müüma. Samas ei kehtinud see OK hinna paneku nõue vist tasuliste teemade puhul, kui ma ei eksi.

Seega miks eristada tasulisi ja tasuta kuulutusi selliste piirangutega? Ma saan aru, et ühe pealt teenid ja teine on ainult kulu, aga ikkagi...

Müüjale on see kohustus OK alghind panna, aga ostja võib iga kell oma pakutud OK alghinnast loobuda ilma mingite karistusteta või lihtsalt hakata kummi venitama, kui selgub, et nüüd saabki asja osta.

Kas see pole siis reeglite ühes suunas kallutamine?

Reeglid peaksid olema lihtsad, selged ja kergesti arusaadavad. Samuti kõigile ühesugused.
Liigne üle reguleeritus on pahatihti hullem, kui anarhia.
Kommentaarid: 234 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 11 :: 200
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 25.08.2014 14:17:21 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Seega miks eristada tasulisi ja tasuta kuulutusi selliste piirangutega? Ma saan aru, et ühe pealt teenid ja teine on ainult kulu, aga ikkagi...

vastus peitubki siin. Tasuta teemadega ei teeni me keskkonnale sentigi. Tasuta teemad on pigem erandiks, mitte vastupidi.
Kui kõik oleks tasulised teemad, siis poleks ka OK hinna nõuet. Et tasuta teemale kvalifitseeruda, peabki teema ka vastavatele nõuetele ka vastama.

_________________
HV valuutakalkulaator
Kommentaarid: 461 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 12 :: 7 :: 356
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
alliance
The Transporter

liitunud: 23.11.2004




sõnum 25.08.2014 14:31:51 vasta tsitaadiga

Tupsu kirjutas:


Müüjale on see kohustus OK alghind panna, aga ostja võib iga kell oma pakutud OK alghinnast loobuda ilma mingite karistusteta või lihtsalt hakata kummi venitama, kui selgub, et nüüd saabki asja osta.

Kas see pole siis reeglite ühes suunas kallutamine?
See on jah täiesti ühele poole kaldu.
_________________
---
Kommentaarid: 531 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 5 :: 431
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 25.08.2014 14:34:45 vasta tsitaadiga

alliance kirjutas:
Tupsu kirjutas:


Müüjale on see kohustus OK alghind panna, aga ostja võib iga kell oma pakutud OK alghinnast loobuda ilma mingite karistusteta või lihtsalt hakata kummi venitama, kui selgub, et nüüd saabki asja osta.

Kas see pole siis reeglite ühes suunas kallutamine?
See on jah täiesti ühele poole kaldu.

Jah, mõistetav, aga see ei puuduta vaid OK hinda, vaid üldse pakkumisest loobumist tervikuna.
Kas saab vastavat kohustust potentsiaalsele ostjale üldse panna? Selles on küsimus.
Oleme seda adminnifoorumis korduvalt arutanud, selle ärifoorumi raames on võimatu sellist kohustust ostjale panna.
Siis peaks juba tegema osta.ee sarnaselt oksjonikeskkonna, milleks meil aga puudub huvi.

_________________
HV valuutakalkulaator
Kommentaarid: 461 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 12 :: 7 :: 356
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
elukaz
HV Guru
elukaz

liitunud: 06.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 25.08.2014 14:37:46 vasta tsitaadiga

Siis veidi mõtteainet: https://foorum.hinnavaatlus.ee/search.php?search_author=trapixgami
Ja see ei seostu üldse oksjonikeskkonnaga.

_________________
Ma ei saa sellest aru, järelikult on see vale.
Kommentaarid: 179 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 145
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
beastbeats
HV Guru
beastbeats

liitunud: 26.12.2006




sõnum 25.08.2014 15:09:13 vasta tsitaadiga

jägaja kirjutas:
beastbeats kirjutas:
rex, kui pakuti OK hind, siis ma ei näe küll probleemi.


Tähendab, kas sul puudub igasugune ärieetika? Ehk siis tehingupooltele jõustuvad ärifoorumi reeglid on pohhui. Seda saab su lausest ainult üheselt mõista icon_confused.gif

Vahet pole, kas pakutakse OK, ülejäänud huvilised sellest paraku teada ei saa ja heas usus üritavad tehingus edasi osaleda. HV äriteemades on PS teel pakkumiste ja tehingute tegemine ikka üsna levinud. Teemades on tihti näha ainult müügikuulutuses olevad 7.asja ja müüja kommentaar, et 1;2;5; ja 7 on müüdud.

PS teel tehtavatest tehingutest on pahandusi piisavalt tõusnud, et lepitakse nurgatagustes midagi kokku ja pärast tahetakse, et HV moded ja adminnid veel oleksid kohtumõistjad pettasaanud tehingipoolte vahel.

Teemasse ka ikka OK hinna pakkumine - vabandan, kui ennist ennast vääralt väljendasin...

_________________
Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna...
M: Uus/pakendis Fjern Fjork Titanium Forked Spoon - 10€
Kommentaarid: 360 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 277
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Tupsu
HV Guru
Tupsu

liitunud: 02.10.2002




sõnum 25.08.2014 15:53:04 vasta tsitaadiga

Minu arvates hakkab kõik peale vildakast ja kaldu kommentaaride süsteemist, mis algselt oli vist ikkagi mõeldud kasutaja usaldusväärsuse määramise jaoks?

See on nagu siin "keelata nimetatud" populaarse oksjonikeskonna algusaastast, kus kõik said igaühele kommentaare jätta, ilma reaalsete tehingute või oksjoniteta. Piisas vaid kasutajanime teadmisest.

Oleks tore, kui siinset tagasiside süsteemi saaks kasutada ka müüja usaldusväärsuse vaatamiseks. Et kas ma hakkan tema peale üldse oma aega raiskama ja teen tema teemas ostupakkumise või on ikkagi suur võimalus, et seda müüdavat asja ma osta ei saa. Praegu on selle kindlaks tegemine tagasiside põhjal liiga aeganõudev ja tülikas.
Kommentaarid: 234 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 11 :: 200
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
alliance
The Transporter

liitunud: 23.11.2004




sõnum 25.08.2014 19:12:56 vasta tsitaadiga

Tanel kirjutas:
Teen ettepaneku karistada PS pakkumiste keelu vastu eksinuid sellega, et ei saa tasuta teemat teha ½ aastat, ehk hakkab siis kohale jõudma, et kuna me pole oksjonikeskkond, siis mõlemad pooled peavad reeglitest kinni pidada.
Ja kui ei suuda/oska pidada, siis pole neile vaja ka siinseid hüvesid. ID-kaardiga autentimisest tulenevad hüved on mõeldud vaid neile, kes reeglitest kinni peavad.
Alates peale esimest hoiatust. (Mis läheb kirja sinna am listi) Võiks täitsa kohandada. Aga ma lisaks sinna juurde mingi kuuks paariks PS sulgemise, kui selline asi on võimalik.
_________________
---
Kommentaarid: 531 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 5 :: 431
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 25.08.2014 19:41:11 vasta tsitaadiga

alliance, thumbs_up.gif Hea mõte. see oluline salatööriist tuleb käest ära võtta, kui kasutada ei oska. Mingeid piiranguid see ju iseeneset kaasa kasutajale ei too.
Kui lõustaraamat jm. avaliku elu vabatahtlikud häbipostid icon_cool.gif on kasutusel siis saab ju ka oma tehinguid täiesti vabalt ka teemas arutada. Jätad telefoninumbri ja siis räägitegi omad asjad läbi.

_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Kommentaarid: 133 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 120
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 25.08.2014 19:45:03 vasta tsitaadiga

Siis võivad topeltkasutajad tekkida.
_________________
HV valuutakalkulaator
Kommentaarid: 461 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 12 :: 7 :: 356
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 25.08.2014 19:55:40 vasta tsitaadiga

Tanel kirjutas:
Siis võivad topeltkasutajad tekkida.


Ei. PS kasutamiseks nõudke ID või pangalingi autentimist.
Kel vaja äri teha, see kasutab seda võimalust. Foorumit lugeda ja teemades arutleda saab ka ilma autentimata teha. Kui teemas kired lõkkele löövad ja tahetakse kellelegi PS sõimukiri saata, siis autentigu ennast.
Seda arulagedat PS sõimlemist on siin kuulda ikka olnud.

_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Kommentaarid: 133 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 120
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 25.08.2014 20:00:36 vasta tsitaadiga

Ei, see piiraks liialt neid, kes pole autentinud.

tsitaat:
ID-kaardiga registreerunuid: 8485 vs meil on 59559 registreerinud kasutajat

_________________
HV valuutakalkulaator
Kommentaarid: 461 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 12 :: 7 :: 356
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Vaidlused »  Parem HV »  Ostakohe ja muu ärieetika mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 29, 30, 31, 32, 33, 34  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.