Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Path of Exile [Eesti gildi info esimeses postituses] märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 28, 29, 30 ... 96, 97, 98  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
Metsjeesus
HV Guru
Metsjeesus

liitunud: 12.07.2004




sõnum 04.02.2013 23:23:33 vasta tsitaadiga

Archangel, ma olen seda mänginud 2011 detsembrist... icon_biggrin.gif number on jah 0.10, aga nemad käsitlevad seda ikka "täisversioonina". Chris ise ütles, et open betaks eesmärk täisversioon ehk siis 1.0 või 10.0 (sama asi), kui jooksvad versioonid olid alates 9.xx, mil asi oli laiemas closed betas. Samuti hetkel kindlat juttu pole uuema acti kohta, küll aga on plaan toetada mängu 10 aasta neil.
Küsimuste korral oli võimalik varem otse staffiga chattida, mida enam ilmselt ei saa, kui rahvast on 5000 asemel 65 000. icon_biggrin.gif
Closed oli kaugel poolikust mängust tegelikult, pigem vägagi terviklik ja see ühe acti puudumine ei teinud seda pooleks, kuna kõik oli laias laastus väga balansis ka siis ja olemasoleva contentiga.

Üldiselt jah väga oluline on hetkel maxres, et ei saaks shocki/freezi ja kestaks see minimaalse aja. Ranged tegelastel on asi natuke rohkem poogen.
Keegi koos mape ei taha teha või Felli/Docki farmida? SC's Mercilessis siis, seal kiire ja lebo exp (fell), soolotasin 55-65 sääl.
Kui keegi tahab, siis võin oma buildi üles lasta, aretasin omale dualwield duelisti 37% blockiga. Üsna soliidne leveldaja ka algajate meleehuviliste jaoks. (Mul pole kahju ka varustust jagada..)
Kommentaarid: 108 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 94
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
jeanman
Kreisi kasutaja
jeanman

liitunud: 30.06.2004




sõnum 04.02.2013 23:41:58 vasta tsitaadiga

Metsjeesus kirjutas:
Archangel, ma olen seda mänginud 2011 detsembrist... icon_biggrin.gif number on jah 0.10, aga nemad käsitlevad seda ikka "täisversioonina". Chris ise ütles, et open betaks eesmärk täisversioon ehk siis 1.0 või 10.0 (sama asi), kui jooksvad versioonid olid alates 9.xx, mil asi oli laiemas closed betas. Samuti hetkel kindlat juttu pole uuema acti kohta, küll aga on plaan toetada mängu 10 aasta neil.
Küsimuste korral oli võimalik varem otse staffiga chattida, mida enam ilmselt ei saa, kui rahvast on 5000 asemel 65 000. icon_biggrin.gif
Closed oli kaugel poolikust mängust tegelikult, pigem vägagi terviklik ja see ühe acti puudumine ei teinud seda pooleks, kuna kõik oli laias laastus väga balansis ka siis ja olemasoleva contentiga.

Üldiselt jah väga oluline on hetkel maxres, et ei saaks shocki/freezi ja kestaks see minimaalse aja. Ranged tegelastel on asi natuke rohkem poogen.
Keegi koos mape ei taha teha või Felli/Docki farmida? SC's Mercilessis siis, seal kiire ja lebo exp (fell), soolotasin 55-65 sääl.
Kui keegi tahab, siis võin oma buildi üles lasta, aretasin omale dualwield duelisti 37% blockiga. Üsna soliidne leveldaja ka algajate meleehuviliste jaoks. (Mul pole kahju ka varustust jagada..)


Oleksin su buildist ja nõuannetest huvitatud.Kas on mingi kindel level millal võib legesi leidma hakata.Ise level 34 maradeur ja pole miskit leidnud.
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 36
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kristoferr
HV Guru
Kristoferr

liitunud: 26.11.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 05.02.2013 00:09:50 vasta tsitaadiga

Mis asi see leges on? Legendary? Kui uunikum geari mõtled, siis see võib droppida igal ajal. Ma siiamaani 2 asja saanud. Ühe low level kee müüsin ära 3 chaos 1 alc eest ja saapad on hetkel witch peal kasutuses. +20% movement ja frozen immunity ftw.
_________________
Ostan 400-650W PSU (Platinum-Titanium)
Liitu Binance'ga
Liitu Honey'ga
Kommentaarid: 251 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 203
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Archangel
HV veteran
Archangel

liitunud: 15.08.2007




sõnum 05.02.2013 00:09:52 vasta tsitaadiga

Metsjeesus, Noh jah, sa oled arvatavasti rohkem asjas sees olnud kui mina. icon_smile.gif
Aga jah, kindel see on, et isegi Closed Beta ajal oli mäng juba väga hea. Aga ütleme nii, et viimati mängisin ma mingi aasta aega tagasi ning siis oli ikka asi hoopis teine. Balansist oli IMO veidi raske rääkida kui iga nädal või kahe tagant oli wipe. Ega väga ei saanudki midagi balansist välja minna, kohe tehti ümber. Eks see olegi "beta" üks põhilisi asju, pidevat muutused ja balanseerimine.

jeanman, Eks RNG on ikka RNG. Mõni leiab siin legendary kohe mängu alguses, mõni jõuab mängu paar korda läbi teha enne kui midagi kukub. Eks sõltub ka sinu "rarity" boonusest.
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Gangrel
HV kasutaja
Gangrel

liitunud: 11.07.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 05.02.2013 02:13:31 vasta tsitaadiga

Kiting and bleedin' them slowly to death.

Vaali minionite laibavirn oli lõpuks nii suur, et mu tegelane seisis rinnust saati nende sees. icon_lol.gif

Spoiler Spoiler Spoiler


Eih mäng ise on ülikõva. Kahju et Blizz Diablo 3-e nii...pinnapealseks otsustas teha. Kui Uus-Meremaa neljane punt on juba sellise tõsise projekti kokku pannud siis jääb vaid üle spekuleerida mida Blizz oma ressurssidega oleks suutnud teha kui nad sarnase mentaliteediga oleks lähenenud. Kuid noh, oleks tädil noku oleks onu. icon_rolleyes.gif

Orb mehaanika on muidugi täis loto, nagu RNG ikka. Kasutasin juveeleri omasid soomuse peal ja need viisid mu kolm socketid yhte ning siis tagasi kolme peale. Teise armori jupi peal kasutasin viimast ning sain kohe 5 tükki ning täpselt sellised mida mul oli support skillide jaoks vaja. icon_smile.gif

Tulevikus peab ikkagi kauplemisega tegelema- vähemalt siis saad kindlate omadustega asju vaadata. Muidugi aga siis peab kindlaks tegema mis vahekord nendel valuutadel ikkagi on? Loogiliselt peaksid socketeid andvad koos linkide moodustajatega paremate seas olema. Samas vendoritelt saab neid socketeid moodustajaid üsna lihtsalt kätte. Alkeemia orbid on vast tähtsad early- to mid-game. End-games vist on tegelastel juba varustus välja kujunenud ja tahavad oma state ringi mängida?
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Timberg
ööKARU
Timberg

liitunud: 27.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 05.02.2013 02:23:15 vasta tsitaadiga

TÕsi. PoE ei pruugi kõigile sobida, aga minule, kes nooruses d1 ja d2 pilbasteks mängis, annab Path of Exile lootust mänguarenduse tulevikus. Võib lahedaid asju tulla thumbs_up.gif Neid tuleb vähe, aga tuleb.
Kommentaarid: 337 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 268
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kristoferr
HV Guru
Kristoferr

liitunud: 26.11.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 05.02.2013 02:25:04 vasta tsitaadiga

Lasin summoner nõiaga lvl22 ära. Päris tore on. Trash on lihtne. raske on nendega, kel palju HP ja kergestisurevaid adde ligi pole. Varsti peaks kergemaks minema... Nii level 31 kanti, kui spell totemi saab
_________________
Ostan 400-650W PSU (Platinum-Titanium)
Liitu Binance'ga
Liitu Honey'ga
Kommentaarid: 251 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 203
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Timberg
ööKARU
Timberg

liitunud: 27.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 05.02.2013 02:40:38 vasta tsitaadiga

Kristoferr räägi veidi oma kogemustest summoneriga. Võid buildi lingi ka panna )
Kommentaarid: 337 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 268
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kristoferr
HV Guru
Kristoferr

liitunud: 26.11.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 05.02.2013 10:44:42 vasta tsitaadiga

Timberg kirjutas:
Kristoferr räägi veidi oma kogemustest summoneriga. Võid buildi lingi ka panna )


Ma ise veel ei tea, millal ja kuhu lähen oma buildiga. Build hakkab suuresti sõltuma sellest, kuidas mu manapool ja mu loomaaia elud vastu peavad.
Inspiratsiooni sain ma sellest videost, aga päris samamoodi ei tee:

http://www.youtube.com/watch?v=0QmGHmemC2Y

Act1 kasutasin kuni lõpuni fireballi, skeletoni skilli lisasin alles paar lvl tagasi, aga tihti neid ei kasuta kuna nad on hetkel veel liiga nõrgad ja lihtsalt ei jõua seda spelli spämmida.
Hetkel siis 4 zombit ja lvl19 pealt ka spectre.

Alates lvl19 kasutan fireballi asemel arc spelli. Kuna istability on nüüd käes, siis skillide fookus on järgmiseks võtta +life ja pet skille. Kui manaprobleemid tekivad, siis tuleb ilmselt hakata +regen peale mõtlema.
Gear on üsna tavaline. Midagi ostnud pole peale arc ja spectre spelli @ lvl19.

http://www.pathofexile.com/passive-skill-tree/AAAAAgMBAuMHpREtFm8snEjnVcZnvWvbfIN9GIIQjr6PRpLBm6GnCLiTzfrPZdDQ37Dsig==

Lisan infot, kui miskit uut selgub. icon_smile.gif


E: Kripp mängib oma uue chariga jälle OP igavat buildi. Põhimõtteliselt kogu mäng piirdub ühe spelli spämmimisega... icon_neutral.gif
Kommentaarid: 251 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 203
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Metsjeesus
HV Guru
Metsjeesus

liitunud: 12.07.2004




sõnum 05.02.2013 12:38:45 vasta tsitaadiga

Op buildi pole vast, eriti veel p siphon mille üle tõsised vanad rohkem nalja tegid icon_biggrin.gif. Mis ta uus on? Ma absoluutselt pole jälginud teda, pole huvi olnud.
Osa summoneid loobib firetrape nt, mõni kasutab ice spear totemit jne. Iseenesest on vast arc hea kui kasutada shock efekti passiveid ja siis shokke stackida koos vulrneability cursega vm, ainult teoretiseerin.
Kommentaarid: 108 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 94
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Zanzhu
Kreisi kasutaja

liitunud: 07.09.2009




sõnum 05.02.2013 12:48:19 vasta tsitaadiga

Icewall - lmp ice spear - ice spear CI critfrost witch on eriti kino icon_biggrin.gif

Kogu screen tõmbleb ja on olemas megalt crittiv long range single target nuke ja aoe. \o/
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kristoferr
HV Guru
Kristoferr

liitunud: 26.11.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 05.02.2013 12:54:46 vasta tsitaadiga

Mul mõtteid on palju

1 variant on hakata kasutama arc spell totem koos skeleton spell tomem ning ise vajadusel veel arc spämmida.
2 variant on 2x arc spell totem ja käsitsi skeletone summida.
Kui mingi vastava shieldi saaks, siis võiks passive skill puus ka alla minna ja necromantic aegis võtta. Hetkel pole veel aimugi, mis see shield olema peaks.
Instability on hea, aga liiga kergelt surevad zombied tekitavad raskusi. eriti act lõpp bossudel ja suure HPga eliitidel.

Kõige tõenäolisemalt keskendun lighting dmg ja shockile ning lighting dmg aura koos minion HPga. Tahan aretada sellist stabiilset ja ohutut chari, kellega samas ka huvitav mängida oleks. 1 button spämm mulle ei istu.
Kommentaarid: 251 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 203
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
486
HV Guru

liitunud: 19.04.2004




sõnum 05.02.2013 13:36:52 vasta tsitaadiga

Kas freezing pulse range tõuseb kui faster projectile leveldada?
Ja miks see nii väha dmg teeb oma 800 dps, kui ice spear oma 210dps teeb nagu rokem? Vahest see freezing pulse ei tee nagu üldsegi midagi ja seda otse vaenlase kõrvalt. Bugine?

_________________
zero
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
infarkt
HV kasutaja

liitunud: 26.10.2009




sõnum 05.02.2013 14:19:54 vasta tsitaadiga

http://www.youtube.com/watch?v=p2ZSCwTzAd8&list=UUeBMccz-PDZf6OB4aV6a3eA&index=1

Kripp juba igavese stun buildi välja mõelnud. Pole vist mõtet hakata järgi tegema, nerfitakse suure tõenäosusega varsti ära.
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
drac
HV kasutaja
drac

liitunud: 30.03.2005




sõnum 05.02.2013 17:48:03 vasta tsitaadiga

võiks ka mõnikord kellegagi koos kolle taguda, nimeks Marenca. hetkel lvl31 ranger
_________________
58579602
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Metsjeesus
HV Guru
Metsjeesus

liitunud: 12.07.2004




sõnum 05.02.2013 18:33:21 vasta tsitaadiga

486, freezing pulse on projectile, millel on set time. Mida kiiremini liigub, seda kaugemale jõuab selle aja jooksul. Kõik on skilli mehaanika all foorumis kirjas. Kui pihta lased, siis teeb alati dami, ju lased mööda.
_________________
Füsioteraapia alane hindamine & nõu ¤ treeningfilosoofia & toitumine ¤ kaela- ja õlavöötme lihaspingete leevendamine
Kommentaarid: 108 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 94
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
aatomik
HV kasutaja
aatomik

liitunud: 30.11.2005




sõnum 05.02.2013 19:33:08 vasta tsitaadiga

Freezing pulse'ga on see jama, et kui osa sellest spellist on blokeeritud, siis on terve spell kasutu. Kitsastes ruumides või kuskil ukseavas tuleb seda kõige rohkem ette.
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
486
HV Guru

liitunud: 19.04.2004




sõnum 05.02.2013 22:36:16 vasta tsitaadiga

Mul laseb lihtsalt vaenlasest läbi ja ei tee midagi, ei freez ega dmg. Siis lähen paar sammu kõrvale ja jälle mõjub. Imelik bug
_________________
zero
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Lordlesta
Kreisi kasutaja

liitunud: 05.07.2005




sõnum 05.02.2013 23:11:44 vasta tsitaadiga

Mitte ainult sinul.
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kristoferr
HV Guru
Kristoferr

liitunud: 26.11.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 06.02.2013 00:04:56 vasta tsitaadiga

Jõudsin act3. Vaal polnud suurem asi vastane peale seda, kui vastav video vaadatud. Paar minutit kitemist ja asi tehtud.
Sain 4 chaos eest uued uniik saapad. Oma vanad kossid müüsin 1 gcp eest. Seega väga kasulik diil. Sisuliselt maksin vaid 1ch peale.
3 spectret, 7 skeletoni 6 zombit hetkel. Pean nüüd spell totemi ostma, siis peaks vähem skeletoni spämmimist tulema.
Järgmised passive skillid lähevad mana regen ma manapool alla. Hetkel 2 aurat on max. Tahaks hatred aura ka tööle panna.

Kui keegi viitsib koos act3 leveldada, siis "Resurrerection".

_________________
Ostan 400-650W PSU (Platinum-Titanium)
Liitu Binance'ga
Liitu Honey'ga
Kommentaarid: 251 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 203
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
R3ality
HV kasutaja
R3ality

liitunud: 13.04.2003




sõnum 06.02.2013 00:15:20 vasta tsitaadiga

486 kirjutas:
Mul laseb lihtsalt vaenlasest läbi ja ei tee midagi, ei freez ega dmg. Siis lähen paar sammu kõrvale ja jälle mõjub. Imelik bug
Lordlesta kirjutas:
Mitte ainult sinul.
Kui üldse ei hitiks siis kõlaks nagu te oleksite "Ancestral Tomb" keystone võtnud passive tree-l (+1 Totem). Siis ei tee ükski skill damaget icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Zanzhu
Kreisi kasutaja

liitunud: 07.09.2009




sõnum 06.02.2013 02:13:42 vasta tsitaadiga

Mingi kino selle spellinga on.
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Minttunator
HV kasutaja
Minttunator

liitunud: 13.04.2007




sõnum 06.02.2013 11:52:11 vasta tsitaadiga

486, IS vs FP näilise DPS osas - ilmselt näitab skilli DPS Ice Speari esimese kuju DPSi. Selle teisel kujul (kui ta on juba mingi distantsi lennata saanud ja "ära jäätunud") on +600% crit chance - st kui seda enamjaolt kaugemalt kasutada, siis reaalne DPS on tõesti palju suurem.

FP tabamisega on nagu aatomik ütles - kui osa spellist jääb kuskile "nurga taha" kinni (nt ukseava), siis muutub terve spell nähtavasti kahjutuks. Ei teagi, kas see on bug või featuur. icon_razz.gif
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
nardae
HV kasutaja

liitunud: 02.05.2004




sõnum 06.02.2013 13:14:27 vasta tsitaadiga

peaks mainma, et üks keeruline mäng on... just chari ehitamise mõttes.
Normal on tehtav vist suhteliselt suvalise buildiga. Aga edasi... kerge on asjaga rappa minna...

_________________
Anar kaluva tielyanna!
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
486
HV Guru

liitunud: 19.04.2004




sõnum 06.02.2013 16:39:22 vasta tsitaadiga

Merciless on karm vaenlaste projektiilid on veel välditavad aga kui nad k6ik igalt poolt vastu jooksevad ja 2-3 hittivad kaob huvi mängu vastu päris kiiresti. Kogu see passiv trii crap on selline, et k6ik punnid life,res,es heal juhul m6ni üksik kritti. k6ik need ele ja spell dmg oli waste.
Peab mingi altiga alustama ehk dropib midagi asjalikku witchile. Osa varustust veel lv10 kandist.
Kuidas m6ned omale 1500 ESi kokku saavad olen lugenud et isegi 5k v6imalik icon_eek.gif ? mul vaid 600 ja olen ikka päris palju punne ESi toppinud. Ma olen shadow poole peal ja kui nullification käes lähen alla ja topin veel 40% ES ja 40% mreg. Mingi 6% all ele resist ei ole k6ll väärt.
See 15% xp lost on ka dep kuidas progress peaks toimuma?

_________________
zero
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Path of Exile [Eesti gildi info esimeses postituses] mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 28, 29, 30 ... 96, 97, 98  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.