Avaleht
uus teema   See teema on lukus, sa ei saa siin muuta postitusi või vastata teemale! Hinnavaatlus »  Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum »  Klick Eesti AS (endine K-Arvutisalong) märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 27, 28, 29, 30  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
Vahur
HV Guru
Vahur

liitunud: 01.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 11.09.2012 22:19:09 vasta tsitaadiga

Mul oli ka kunagi ühe poega teema, et Võlaõigusseaduses oli ühtemoodi, aga poe tingimustes teistmoodi. Lõpuks Tarbijakaitsest öeldi mulle, et kui poe tingimustes teistmoodi kirjas siis nii peangi toimetama nagu seal öeldud... icon_confused.gif Ühesõnaga pood on seadusest üle...
Kommentaarid: 456 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 386
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LKits
HV Guru
LKits

liitunud: 06.09.2007




sõnum 11.09.2012 22:19:24 vasta tsitaadiga

Kui küsida tohib, siis millises õigusaktis on see definitsioon määratletud? Sest VÕS ma selle kohta midagi täiendavat küll ei leidnud. Jutt on ainult sidevahendi teel sõlmitud lepingust. Kuidas kaup kätte saadakse - sellest pole juttu.

PS: Saatsin igaks juhuks TKA kirja, et äkki nemad oskavad selgitada.

_________________
itLahendused - Arvutite remont ja hooldus, veebilehtede loomine, soodne veebimajutus. Võta ühendust! Tel: +372 555 268 97 ja e-post info@itlahendused.ee
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
dud66
HV veteran
dud66

liitunud: 20.08.2007




sõnum 11.09.2012 22:20:12 vasta tsitaadiga

Vahet pole, kus kohas sa ostu sooritad ning kuidas sa kauba kätte saad - seni, kuni leping on sõlmitud on sidevahendiga - Võid olla poe salongis ning läpakaga kauba vastava poe netipoest osta ja kohe kätte poest saada aga 14 päeva tagastusõigus säilib
_________________
Kommenteerige kasutajaid, siis teavad teised ka mida oodata!
Kommentaarid: 54 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 51
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
krist2an
HV veteran
krist2an

liitunud: 24.08.2008




sõnum 11.09.2012 23:32:16 vasta tsitaadiga

tahanteada kirjutas:
LKits kirjutas:
Seal polegi öeldud, mis meetodil klient kaupa kätte saab - kasvõi langevarjuga visatakse lennukist alla või saadetakse koera selja külge seotud pakiga - ei oma tähtsust.
Omab tähtsust see, et leping on sõlmitud sidevahendi abil ja kui on võimalus, et klient tuleb kaubale ise järele, siis on see lihtsalt üks kättesaamise meetoditest. Sellisel juhul kehtib 14-päevane tagastusõigus.


Võta AK tingimused, seal on üheselt lahti kirjutatud, et kui poodi ise järgi lähed, siis ongi Jokk ja kogu lugu. icon_cool.gif
Elektrooniline ost tähendab seda, et see kaup tuuakse Sulle kohale kätte, kas visatakse lennuki pealt alla või mitte, ei oma pointi. Point on see, et Sa ei vantsi ise poodi järgi. icon_smile.gif
Tsitaat AK kodulehelt:
Tähelepanu! 14-päevane tagastusõigus ei kehti kaubale, millele tarbija ise Arvutikeskus OÜ poodi järele tuleb ning samuti järelmaksuga ostetud kaubale, mis pärast järelmaksu lepingu sõlmimist kliendile Arvutikeskus`e poes üle antakse.
http://www.arvutikeskus.ee/est/Info14-paevane-tagastusoigus

AK alateemas väideti vastupidist: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=7231447#7231447
Kommentaarid: 31 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 12.09.2012 07:40:43 vasta tsitaadiga

tahanteada kirjutas:
Aga selle soovitan, jah, üheselt ära õppida, et elektrooniline tellimus on see, kui kuller / postiteenindus paki ukse taha lohistab ning selle allkirja vastu üle annab.
Et siis, kui tellida Smartposti/Post24 automaati, siis pole elektrooniline tellimus icon_rolleyes.gif
_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
time123
HV Guru
time123

liitunud: 11.09.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 13.09.2012 20:46:10 vasta tsitaadiga

Tahanteada, anna andeks, kas sinu väited mingil jurdiilist pädevust omaval alusel ka põhinevad? Oma väidete kinnitamiseks kontakteerusin sellise toreda institutsiooniga nagu tarbijakaitseamet, mille finants- ja sideteenuste talituse jurist K. Karon selgesõnaliselt vastas:

tsitaat:
Tarbijakaitseamet teavitab Teid, et on tutvunud Teie kirja sisuga ja kaupleja tagastustingimustega ja
on seisukohal, et hetkel Eesti Vabariigis kehtiva seadusandluse alusel on Teil õigus toode 14 päeva
jooksul tagastada, kui ostate toote e-poest ja järgi lähete kauplusesse. Lähtuvalt sellele on kaupleja
vastav punkt vastuolus seadusega ja tühine.


Piisavalt definitiivne? Arvutifirma võib oma kodulehel kirjutada mida tahes, seadusega vastuollu sattumisel on seadus alati ülim.

edit: muideks, TKA võttis omal initsiatiivil kätte ja alustas KLICKi vastu menetlust peale minu infopäringut seoses sellise lepingupunkti olemasoluga.
Kommentaarid: 198 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 175
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DesertFox
HV kasutaja

liitunud: 28.01.2005




sõnum 15.09.2012 17:29:58 vasta tsitaadiga

Siin võib muidugi vaielda selle üle, et kas tellimine ja lepingu sõlmimine on üks ja sama asi. Kui inimene saab paki kullerilt kätte, siis on see ilusti ära pakendatud ja ta annab allkirja kullerile, samas kui ta saab selle kätte kauplusest, siis ta allkirjastab selle poes, mis ongi lepingu sõlmimine. Seaduse mõte on tegelikult see, et inimene sidevahendi abil lepingu puhul ei saa kaubaga oma silmaga tutvuda, kuid poodi järgi tulles tal see võimalus on. Samuti ei ole mõte selles, et proovi 14 päeva või rendi 14p tasuta. Samas pole ma ka jurist ja eks siin ole vaieldavusi nagu iga seadusega.
_________________
tihti nähakse pindu teise silmades, samas ei panda tähele, kui palk enda omas...
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tjena
HV kasutaja

liitunud: 21.06.2011




sõnum 16.09.2012 20:31:33 vasta tsitaadiga

Naine ostis Tartus komandeeringus olles Klickist mini-usb laadija telefonile, Tallinnasse sõites selgus, et ei lae normaalselt, vaja liigutada seda telefonis, et ühendust annaks. Mõned päevad hiljem viis Tallinnas Ülemiste Klicki, lootes, et saab ümbervahetada, kuid seal öeldi, et läheb garantiiremonti. Siit tekib küsimus, et mida paganat seal remontida on? Kui on ebakvaliteetselt tehtud laadija siis on katki ja kõik. Vaevalt keegi seal midagi tegema hakkab icon_confused.gif
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 20
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
dud66
HV veteran
dud66

liitunud: 20.08.2007




sõnum 16.09.2012 21:09:10 vasta tsitaadiga

Tjena, Eks see ole kõikjal nii, et kõigepealt läheb ekspertiisi/remonti vastavalt seadme remondikohale ning ka sealt tuleb vastus ja vajadusel ka uus seade icon_rolleyes.gif
_________________
Kommenteerige kasutajaid, siis teavad teised ka mida oodata!
Kommentaarid: 54 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 51
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Spezz
HV veteran

liitunud: 21.08.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 17.09.2012 15:33:42 vasta tsitaadiga

Just. Sest vabalt võib laadija korras olla ja telefonil pesa hoopis logiseda.
Kommentaarid: 67 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tjena
HV kasutaja

liitunud: 21.06.2011




sõnum 20.09.2012 16:27:38 vasta tsitaadiga

Müstiline telefon, millel laadimispesa hakkab siis logisema, kui autolaadija sisestatakse. Kodulaadija jaoks fixib end automaatselt? icon_rolleyes.gif Igatahes anti sealt uus laadija.
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 20
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Spezz
HV veteran

liitunud: 21.08.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 20.09.2012 18:58:26 vasta tsitaadiga

Ma lihtsalt tõin näote, et võib ka niipidi olla(ja tihti ongi). Sellepärast ka kontrolli saadetakse esmalt.
Kommentaarid: 67 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
duxdery
HV veteran
duxdery

liitunud: 13.05.2011




sõnum 03.10.2012 01:47:22 vasta tsitaadiga

Keegi siin Klickis töötab? Palju klienditeenindaja palka ligikaudu saab?
Kommentaarid: 74 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DVDRW
HV Guru
DVDRW

liitunud: 13.10.2003




sõnum 03.10.2012 11:23:10 vasta tsitaadiga

Vähem kui AK-s
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ramm
Kreisi kasutaja
Ramm

liitunud: 04.10.2004




sõnum 03.10.2012 12:24:27 vasta tsitaadiga

Nagu Klicki juht ütles kunagi, kellel mingi kohustus peal siis ei tasu sinna tööle minna.
Kommentaarid: 18 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 18
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 03.10.2012 12:24:45 vasta tsitaadiga

duxdery kirjutas:
Keegi siin Klickis töötab? Palju klienditeenindaja palka ligikaudu saab?
Miinimumi ikka saab
_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ewil-apple
HV kasutaja
ewil-apple

liitunud: 16.07.2011




sõnum 03.10.2012 14:11:59 vasta tsitaadiga

Ramm kirjutas:
Nagu Klicki juht ütles kunagi, kellel mingi kohustus peal siis ei tasu sinna tööle minna.


Ain't that the truth
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
smiley
HV vaatleja

liitunud: 13.02.2007




sõnum 07.10.2012 13:58:43 vasta tsitaadiga

Probleem järgmise mudeliga http://h10025.www1.hp.com/ewfrf/wc/document?cc=us&lc=en&dlc=en&docname=c03018894


Täpsemalt teada tuntud jahutus. Cs 1.6 ei saa ka mängida, nii et arvuti temp ei tõuseks 90 kraadini ja pikemalt mängides isegi 90+ kraadini.

Kui klicki lähen siis, mida nad mulle seal ütlevad? oma viga? Lasen arvutil maha põleda ja siis viin garantisse ja ütlen, et teie viga kuna arvutil polnud piisavalt võimas jahutus? Kas nad mulle vähemalt tasuta uue termopasta panevad arvutile tasuta v vingerdavad selle kaela, et see arvuti pole mõeldud mängimiseks? Kuskil pole öeldud, et ei tohi mängida ju sellega icon_lol.gif
Kas klick väljastab ka asendusarvuteid? Mobiilidele ja autodele antakse, arvuti tänapäeval sama tähtis, kui eelmainitud asjad.

Arvuti ostetud Paide Maksimarketi Klickist

Vastust ootan privaat sõnumiga!


viimati muutis smiley 07.10.2012 21:35:36, muudetud 1 kord
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 07.10.2012 14:19:47 vasta tsitaadiga

Mida AMD+Pavilioni kombinatsioonist ikka tahta? Aga proovi kõigepealt driverid ja BIOS ära uuendada. Ehk annab see mingit efekti.
Kommentaarid: 691 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 533
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RPG16
HV Guru
RPG16

liitunud: 18.02.2006




sõnum 11.10.2012 23:29:42 vasta tsitaadiga

Klick ei anna kindlasti mingit asendusarvutit. Üldiselt on reegel, et pavilion jääb pavilioniks.
Ümber vahetama garantiis sul keegi midagi ei hakka, kui just aparaat juba rikkis pole.
Kommentaarid: 202 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 3 :: 165
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ewil-apple
HV kasutaja
ewil-apple

liitunud: 16.07.2011




sõnum 12.10.2012 00:00:22 vasta tsitaadiga

Tegelikult Klick annab küll asendusarvuti, aga see on tavaliselt Tallinna poodides ja läheb aega, enne kui see kohale jõuab. Ja pean mainima, et minu mäletamist mööda oli tegu sellise "kehvema" süleriga.
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
smiley
HV vaatleja

liitunud: 13.02.2007




sõnum 12.10.2012 09:42:34 vasta tsitaadiga

Paide klienditeenindaja ütles, et asendusarvuti saab siis, kui tootel leitakse mingi praak tootel ja siis saadetakse mulle Tlnst Paide asendusarvuti.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KGB
HV vaatleja

liitunud: 15.10.2012




sõnum 15.10.2012 13:08:34 vasta tsitaadiga

Tervist,

Olen uue sülearvuti jahil ning siiamaani oli Elionist üks Samsungi eksemplar välja valitud kuniks nägin täna seda pakkumist http://www.klick.ee/asus_n-seeria/. Mulle kui peaaegu võhikule (pole 3 aastat pidanud sülearvutit jahtima ja olen seega turust maha jäänud) tundub Asus parem valik aga vot Klicki ei usalda. Kas tasub riskile minna? Siiamaani olen kõik Elionist ostnud ja pole probleeme kunagi olnud, seega pole midagi tagasi pidanud viima.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Olaf
 
Olaf

liitunud: 14.11.2003




sõnum 15.10.2012 14:33:49 vasta tsitaadiga

KGB kirjutas:
Tervist,

Olen uue sülearvuti jahil ning siiamaani oli Elionist üks Samsungi eksemplar välja valitud kuniks nägin täna seda pakkumist http://www.klick.ee/asus_n-seeria/. Mulle kui peaaegu võhikule (pole 3 aastat pidanud sülearvutit jahtima ja olen seega turust maha jäänud) tundub Asus parem valik aga vot Klicki ei usalda. Kas tasub riskile minna? Siiamaani olen kõik Elionist ostnud ja pole probleeme kunagi olnud, seega pole midagi tagasi pidanud viima.

Ega Klick seda arvutit ei tooda. Toote tegi ikka Asus ise ja seega pole vahet, kas ostad Elionist, Klickist või toob selle sulle naaber Vasiili otse Taiwanist.

Tõsi, kui naaber Vasiili selle sulle toob, siis on garantiisse saatmisega probleeme, kuid Elionist/Klickist ostes läheb arvuti täpselt samasse kohta remonti .. Ehk ikka Asuse hoolduspartnerile.
Kommentaarid: 81 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 75
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KGB
HV vaatleja

liitunud: 15.10.2012




sõnum 16.10.2012 11:04:49 vasta tsitaadiga

Olaf kirjutas:
KGB kirjutas:
Tervist,

Olen uue sülearvuti jahil ning siiamaani oli Elionist üks Samsungi eksemplar välja valitud kuniks nägin täna seda pakkumist http://www.klick.ee/asus_n-seeria/. Mulle kui peaaegu võhikule (pole 3 aastat pidanud sülearvutit jahtima ja olen seega turust maha jäänud) tundub Asus parem valik aga vot Klicki ei usalda. Kas tasub riskile minna? Siiamaani olen kõik Elionist ostnud ja pole probleeme kunagi olnud, seega pole midagi tagasi pidanud viima.

Ega Klick seda arvutit ei tooda. Toote tegi ikka Asus ise ja seega pole vahet, kas ostad Elionist, Klickist või toob selle sulle naaber Vasiili otse Taiwanist.

Tõsi, kui naaber Vasiili selle sulle toob, siis on garantiisse saatmisega probleeme, kuid Elionist/Klickist ostes läheb arvuti täpselt samasse kohta remonti .. Ehk ikka Asuse hoolduspartnerile.


Ma saan aru, et Klick ise seda ei tooda. Asi pigem kleinditeeninduses. Ma tean, et Elion on alati väga viks ja viisakas aga endisest K-Arvutisalongist loobusin peale ühe arvuti ostmist teatud põhjustel. Nt Euronicsi kohta on siin erinevaid kuulujutte kuidas müüakse vanu arvuteid uute pähe, võetakse riiulilt töötav toode ja müüakse see samuti uue pähe jne. Küsimus selles, kas Klickil samuti mõni luukere pidevalt kapis on ja peab näpuga koguaeg järge ajam oma õigustes ja nende kohustustes.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   See teema on lukus, sa ei saa siin muuta postitusi või vastata teemale! Hinnavaatlus »  Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum »  Klick Eesti AS (endine K-Arvutisalong) mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 27, 28, 29, 30  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.