Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Andmeside ja kõnelevi »  Elisa mobiilne internet märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 269, 270, 271 ... 465, 466, 467  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
hendrik32
HV Guru

liitunud: 09.01.2007




sõnum 01.01.2013 14:22:36 vasta tsitaadiga

tahanteada kirjutas:
Aga selline aeglane 100-200 on ju WCDMA ping, mitte kiire HSPA ping. Nii, et kui tahad kogu aeg saada ühtlast, kiiret pingi, siis pead kogu aeg midagi Backgroundis jooksutama, näiteks mõnda netiraadiot.
Ja kui sa seda ei tee, siis loobitaksegi ju pakette HSPA ja WCDMA vahel edasi tagasi.

Selline probleem esineb ka HSPA+ ühenduse puhul, nii et asi on Elisa ühenduses.
Endal esineb sama probleem, kellaajast hoolimata.
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
helar66
HV kasutaja

liitunud: 12.03.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 01.01.2013 19:39:57 vasta tsitaadiga

tahanteada kirjutas:

Aga selline aeglane 100-200 on ju WCDMA ping, mitte kiire HSPA ping. Nii, et kui tahad kogu aeg saada ühtlast, kiiret pingi, siis pead kogu aeg midagi Backgroundis jooksutama, näiteks mõnda netiraadiot.
Ja kui sa seda ei tee, siis loobitaksegi ju pakette HSPA ja WCDMA vahel edasi tagasi.


Pingimine pole siis piisav background miski? icon_rolleyes.gif

Kui ta vahetaks kogu aeg HSPA ja WCDMA vahel siis oleks ma võinud seda vilkuvat pulka hoopis jõulukaunistusena kasutada.
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ewur
HV veteran
ewur

liitunud: 17.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 01.01.2013 20:13:53 vasta tsitaadiga

helar66 kirjutas:
Pingimine pole siis piisav background miski? icon_rolleyes.gif

+1
Jep, tahanteada, miks ei peaks olema?
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mobileman
Kreisi kasutaja

liitunud: 20.04.2005




sõnum 01.01.2013 23:50:37 vasta tsitaadiga

Ruuteriks on Tenda 3G611R+. Kahjuks pole eriti kogemust ruuterite seadistamisega. Ruuter ja arvuti ühendust saavad, aga netipulk netti andma ei hakka (peal olev tuluke ei lähe roheliseks, jääb punaseks).
Lisan pildina ruuteri praegused seadistused.

http://img526.imageshack.us/img526/4571/clipboardml.jpg
Kommentaarid: 45 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 41
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
hendrik32
HV Guru

liitunud: 09.01.2007




sõnum 02.01.2013 01:23:44 vasta tsitaadiga

Mobileman kirjutas:
Ruuteriks on Tenda 3G611R+. Kahjuks pole eriti kogemust ruuterite seadistamisega. Ruuter ja arvuti ühendust saavad, aga netipulk netti andma ei hakka (peal olev tuluke ei lähe roheliseks, jääb punaseks).
Lisan pildina ruuteri praegused seadistused.

http://img526.imageshack.us/img526/4571/clipboardml.jpg

Kas oled proovinud ka ruuteri püsivara uuendamist või on hetkeline juba kõige uuem?
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
markedmen
HV kasutaja
markedmen

liitunud: 25.09.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 02.01.2013 02:56:09 vasta tsitaadiga

No see ei ole normaalne. Juba üle nädala, ja kõige kallim pakett on. Päeval veel aeglasem.


Kl 2 öösel.
http://www.speedtest.net/result/2407499198.png
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
oskarsmitt
HV vaatleja

liitunud: 25.07.2009




sõnum 02.01.2013 15:11:28 vasta tsitaadiga

hendrik32 kirjutas:
tahanteada kirjutas:
Aga selline aeglane 100-200 on ju WCDMA ping, mitte kiire HSPA ping. Nii, et kui tahad kogu aeg saada ühtlast, kiiret pingi, siis pead kogu aeg midagi Backgroundis jooksutama, näiteks mõnda netiraadiot.
Ja kui sa seda ei tee, siis loobitaksegi ju pakette HSPA ja WCDMA vahel edasi tagasi.

Selline probleem esineb ka HSPA+ ühenduse puhul, nii et asi on Elisa ühenduses.
Endal esineb sama probleem, kellaajast hoolimata.


Mul pole asi selles. Tuli on ühte värvi, miski ei muutu peale selle, et sekundi jagu andmeid nagu ei jõuaks kohale. Ja mul ei viska ainult 100-200 peale, viskab 1500+ või ei jõua üldse kohale. Mängides toimub lihtsalt täielik freeze sekundiks.
Proovisin ka netiraadiot ja isegi madalama kvaliteediga stream-i käima panemist, kuid ei miskit. Ikka mingi teatud aja tagant (pole täpselt mõõtnud, et kas need on suvalistel aegadel või mingi täpse aja tagand, kuid pakun et mingi 2-3 minuti tagant korra) sekundine freeze.
Netiraadiot kuulates (skyplus) jäi raadio vahest selle freeze ajal üldse seisma.

Mobileman kirjutas:
Ruuteriks on Tenda 3G611R+. Kahjuks pole eriti kogemust ruuterite seadistamisega. Ruuter ja arvuti ühendust saavad, aga netipulk netti andma ei hakka (peal olev tuluke ei lähe roheliseks, jääb punaseks).
Lisan pildina ruuteri praegused seadistused.

http://img526.imageshack.us/img526/4571/clipboardml.jpg


Seadistuste pildi järgi tundub see sama olevat, mida isegi näpitud sai mingi aeg. Sellega oli see jama, et see ei toedanud ZTE MF100 netipulki (see, mis aeglasema mint paketiga kaasa saab. Musta värvi üldiselt). Kui on nii, siis proovi E173 või E1752 pulka, need peaks töötama (pead ei anna, kuid endal läksid kohe tööle)
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 02.01.2013 15:23:24 vasta tsitaadiga

ewur kirjutas:
helar66 kirjutas:
Pingimine pole siis piisav background miski? icon_rolleyes.gif

+1

On. Just proovisin. Jäi stabiilselt HSPA peale pingimise ajaks. Nii kui lõpetasin, siis kukkus tagasi WCDMA peale. 0.45kbps stabiilselt üles ja alla pingimise ajal. Neti.ee ja 1 pakett kaotatud. Tavaliselt 70 kandis ja kohati viskas 105 vms peale.
Kommentaarid: 89 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 79
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hendrik32
HV Guru

liitunud: 09.01.2007




sõnum 02.01.2013 15:52:58 vasta tsitaadiga

oskarsmitt kirjutas:
Mul pole asi selles. Tuli on ühte värvi, miski ei muutu peale selle, et sekundi jagu andmeid nagu ei jõuaks kohale. Ja mul ei viska ainult 100-200 peale, viskab 1500+ või ei jõua üldse kohale. Mängides toimub lihtsalt täielik freeze sekundiks.
Proovisin ka netiraadiot ja isegi madalama kvaliteediga stream-i käima panemist, kuid ei miskit. Ikka mingi teatud aja tagant (pole täpselt mõõtnud, et kas need on suvalistel aegadel või mingi täpse aja tagand, kuid pakun et mingi 2-3 minuti tagant korra) sekundine freeze.
Netiraadiot kuulates (skyplus) jäi raadio vahest selle freeze ajal üldse seisma.


Mul esineb täpselt samasugune probleem, et ühendus on ilusti HSPA+ peal, kuid samas viskab pingi 1500+ või siis tekib täielik paketikadu ning see taastub mul alles mitme minuti pärast.
Elisa jahub mulle ikka seda, et asi on minu seadmetes, kuigi ma olen proovinud 3 erineva seadmega 2 erinevas arvutis ning kõikides on tulemus täpselt sama.
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
oskarsmitt
HV vaatleja

liitunud: 25.07.2009




sõnum 02.01.2013 16:03:23 vasta tsitaadiga

hendrik32 kirjutas:
Mul esineb täpselt samasugune probleem, et ühendus on ilusti HSPA+ peal, kuid samas viskab pingi 1500+ või siis tekib täielik paketikadu ning see taastub mul alles mitme minuti pärast.
Elisa jahub mulle ikka seda, et asi on minu seadmetes, kuigi ma olen proovinud 3 erineva seadmega 2 erinevas arvutis ning kõikides on tulemus täpselt sama.


Mul minuteid asi ei võta, 5 sekundit max.
Proovin välisantenni kõrgemale tõsta mingi aeg, et asi üle puude ulatuks. Ehk see aitab.
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hendrik32
HV Guru

liitunud: 09.01.2007




sõnum 02.01.2013 16:17:25 vasta tsitaadiga

oskarsmitt kirjutas:
hendrik32 kirjutas:
Mul esineb täpselt samasugune probleem, et ühendus on ilusti HSPA+ peal, kuid samas viskab pingi 1500+ või siis tekib täielik paketikadu ning see taastub mul alles mitme minuti pärast.
Elisa jahub mulle ikka seda, et asi on minu seadmetes, kuigi ma olen proovinud 3 erineva seadmega 2 erinevas arvutis ning kõikides on tulemus täpselt sama.


Mul minuteid asi ei võta, 5 sekundit max.
Proovin välisantenni kõrgemale tõsta mingi aeg, et asi üle puude ulatuks. Ehk see aitab.

Kui tugev sul hetkel levi on?
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
oskarsmitt
HV vaatleja

liitunud: 25.07.2009




sõnum 02.01.2013 17:05:20 vasta tsitaadiga

hendrik32 kirjutas:
Kui tugev sul hetkel levi on?

Momendil -73dBm
Vanasti kui antenn kõrgemal oli, sai -68dBm ka kätte, kui õieti mäletan.
Kuna oli toru vaja, siis sai see sealt alla võetud ja seina külge kinnitatud ~2 meetrit madalamale.
Kiirused olid ka üldjuhul 5Mbps+ strong paketiga, kuid nüüd jääb 2-4 vahele ja eelistab 2.
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mobileman
Kreisi kasutaja

liitunud: 20.04.2005




sõnum 02.01.2013 18:54:55 vasta tsitaadiga

oskarsmitt kirjutas:


Seadistuste pildi järgi tundub see sama olevat, mida isegi näpitud sai mingi aeg. Sellega oli see jama, et see ei toedanud ZTE MF100 netipulki (see, mis aeglasema mint paketiga kaasa saab. Musta värvi üldiselt). Kui on nii, siis proovi E173 või E1752 pulka, need peaks töötama (pead ei anna, kuid endal läksid kohe tööle)


Netipulga mudelit peast ei tea ja ei saa järgi vaadata täna, aga aeglasem Mint peaks olema jah, u. 6 eur kuus ja pulk on must. Muidu ongi plaanis veidi kiirem pakett valida, peaks siis küsima uue pulga ka.
hendrik32, ei ole uuendanud, aga vaatasin et on olemas küll uuem versioon, eks teen uuendamise ära.[/user]
Kommentaarid: 45 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 41
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
oskarsmitt
HV vaatleja

liitunud: 25.07.2009




sõnum 02.01.2013 19:28:47 vasta tsitaadiga

Mobileman kirjutas:

Netipulga mudelit peast ei tea ja ei saa järgi vaadata täna, aga aeglasem Mint peaks olema jah, u. 6 eur kuus ja pulk on must. Muidu ongi plaanis veidi kiirem pakett valida, peaks siis küsima uue pulga ka.
hendrik32, ei ole uuendanud, aga vaatasin et on olemas küll uuem versioon, eks teen uuendamise ära.[/user]

ZTE MF100
Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mobileman
Kreisi kasutaja

liitunud: 20.04.2005




sõnum 02.01.2013 21:58:47 vasta tsitaadiga

Eks ta see vist on jah, selle pildi põhjal võin üsna kindel olla: http://pant24.ee/wp-content/uploads/2010/10/IMG_8243.jpg
Kommentaarid: 45 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 41
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 03.01.2013 09:39:22 vasta tsitaadiga

Lasin üle 4 tunnise pingtesti öösel. See on liiga pikk, et siia postitada, aga saate see siit: http://dl.dropbox.com/u/62357244/PINGTEST.TXT
Üldiselt pole hullu aga vahel on kummalised timeoutid sees ja regulaarselt viskab ühe 1500+ pingi teiste vahele. Mitte nii sagedasti, et see probleem oleks, aga väiksemal määral ta olemas on.
Kommentaarid: 89 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 79
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hendrik32
HV Guru

liitunud: 09.01.2007




sõnum 03.01.2013 15:01:35 vasta tsitaadiga

Tomorrow kirjutas:
Lasin üle 4 tunnise pingtesti öösel. See on liiga pikk, et siia postitada, aga saate see siit: http://dl.dropbox.com/u/62357244/PINGTEST.TXT
Üldiselt pole hullu aga vahel on kummalised timeoutid sees ja regulaarselt viskab ühe 1500+ pingi teiste vahele. Mitte nii sagedasti, et see probleem oleks, aga väiksemal määral ta olemas on.

Ma vaatan, et sul viskab ka suvalisel hetkel ühe paketi ooteaja üle 1500ms ja siis tagasi normaalseks ning endal ka takivad vahel kummalised kaod, mis minu puhul on palju sagedamad kui sul.
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rainisk
Kreisi kasutaja
rainisk

liitunud: 24.10.2005




sõnum 03.01.2013 18:16:05 vasta tsitaadiga

Pakuti ka täna 7 päeva prooviaega Elisa Strong, eks paistab kuidas tal siin Hiiumaal levi on.
_________________
★ ★
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 03.01.2013 18:50:42 vasta tsitaadiga

hendrik32 kirjutas:
Tomorrow kirjutas:
Lasin üle 4 tunnise pingtesti öösel. See on liiga pikk, et siia postitada, aga saate see siit: http://dl.dropbox.com/u/62357244/PINGTEST.TXT
Üldiselt pole hullu aga vahel on kummalised timeoutid sees ja regulaarselt viskab ühe 1500+ pingi teiste vahele. Mitte nii sagedasti, et see probleem oleks, aga väiksemal määral ta olemas on.

Ma vaatan, et sul viskab ka suvalisel hetkel ühe paketi ooteaja üle 1500ms ja siis tagasi normaalseks ning endal ka takivad vahel kummalised kaod, mis minu puhul on palju sagedamad kui sul.

Kõige nõrgem pakett ja lisaantenni pole. Lisaks pulk lauaarvuti taga nurgas. Samas teisest küljest neljandal korrusel. Aken pole kaugel ja lasnamäe ise juba suht mäe otsas+ puid ega midagi ette ei jää. Signaali tugevus tavaliselt kuskil seal 80dBm kanti.
Kommentaarid: 89 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 79
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hendrik32
HV Guru

liitunud: 09.01.2007




sõnum 03.01.2013 19:03:35 vasta tsitaadiga

Tomorrow kirjutas:
hendrik32 kirjutas:
Tomorrow kirjutas:
Lasin üle 4 tunnise pingtesti öösel. See on liiga pikk, et siia postitada, aga saate see siit: http://dl.dropbox.com/u/62357244/PINGTEST.TXT
Üldiselt pole hullu aga vahel on kummalised timeoutid sees ja regulaarselt viskab ühe 1500+ pingi teiste vahele. Mitte nii sagedasti, et see probleem oleks, aga väiksemal määral ta olemas on.

Ma vaatan, et sul viskab ka suvalisel hetkel ühe paketi ooteaja üle 1500ms ja siis tagasi normaalseks ning endal ka takivad vahel kummalised kaod, mis minu puhul on palju sagedamad kui sul.

Kõige nõrgem pakett ja lisaantenni pole. Lisaks pulk lauaarvuti taga nurgas. Samas teisest küljest neljandal korrusel. Aken pole kaugel ja lasnamäe ise juba suht mäe otsas+ puid ega midagi ette ei jää. Signaali tugevus tavaliselt kuskil seal 80dBm kanti.

Endal leviga probleeme pole, toas sees on alla -80 ning välisantenniga või kui pistan pulga õue on levi -60 kanti.
Endal siis kasutusel Extra Strong.
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
iceincube
HV veteran
iceincube

liitunud: 18.11.2005




sõnum 03.01.2013 20:35:49 vasta tsitaadiga

Imelik, kas tõesti on elisas mõistliku kasutamise printsiip 30gib kandis ikkagi?
Kuu lõpus õismäel- järveotsas oli lõpuks täiesti võimatu midagi teha. Nüüd uuel aastal jälle kõik korras.
Kukkus pidevalt EDGE peale thumbs_down.gif Data counter jõudis kuu lõpuks 30 lähedale küll.

Aga noh, vaatab mis see kuu juhtuma hakkab. Kas "viga" ilmneb jälle.
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rainisk
Kreisi kasutaja
rainisk

liitunud: 24.10.2005




sõnum 03.01.2013 20:49:48 vasta tsitaadiga

Elisal pidavat 50GB olema nagu mulle täna rääkis tädi Elisast.
_________________
★ ★
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
NeroEST
Kreisi kasutaja
NeroEST

liitunud: 11.11.2007




sõnum 03.01.2013 20:54:34 vasta tsitaadiga

Hey

Üritan sõpradega Borderlandsi co-opis mängida, kuid mõlematpidi ei saa hostiga ühendust.
Ühenduseks Elisa Mint, kas routeris peab kuskile mingile asjale linnukese ette tegema või milles probleem olla võib?

Minecrafti mängimisega probleeme näiteks ei esine...

_________________
Winter is coming...
Kommentaarid: 38 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hendrik32
HV Guru

liitunud: 09.01.2007




sõnum 03.01.2013 21:23:03 vasta tsitaadiga

iceincube kirjutas:
Imelik, kas tõesti on elisas mõistliku kasutamise printsiip 30gib kandis ikkagi?

Elisa'l on 50GB, v.a. Extra Strong paketi puhul, millel on piiramata.
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 03.01.2013 21:45:36 vasta tsitaadiga

hendrik32 kirjutas:
iceincube kirjutas:
Imelik, kas tõesti on elisas mõistliku kasutamise printsiip 30gib kandis ikkagi?

Elisa'l on 50GB, v.a. Extra Strong paketi puhul, millel on piiramata.

Kuutasuta kaardil pole kah mahupiirangut, aga seal on kiirus piiratud:
tsitaat:
Kuutasuta ehk ettemaksuga MINT kaardil puudub igasugune mahupiirang üldse. Ainus piirang on kiiruse osas ja see kaart surfab netis 1 Mbit/s kiirusega maksimaalselt. Mahupiirang on ainult lepingulistele MINT pakettidele.

Tegelikult ma saan stabiilselt kätte 1.8 ja kohati ka 4-5 thumbs_up.gif
Kommentaarid: 89 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 79
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Andmeside ja kõnelevi »  Elisa mobiilne internet mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 269, 270, 271 ... 465, 466, 467  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.