Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Bitcoin ja muud krüptorahad »  Spekulandid (krüptoturul spekulatsioonide teostamine ja seonduv - mida osta-hoida-müüa-vahetada) NB! Pole finantsnõu! märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 260, 261, 262 ... 277, 278, 279  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
Longero
Kreisi kasutaja

liitunud: 04.02.2011




sõnum 27.12.2023 21:42:55 vasta tsitaadiga

mina634 kirjutas:
Sõltumatu bitcoini liikumisest:
Spoiler Spoiler Spoiler


Kuhu exchange sul konto tehtud? Krakenis seda Hedera (HBAR) pole.

Hmm.. vaadates ca 1 kuu graafikuid siis Monero on kuidagi väga stabiilne olnud. Isegi kui pikemat aega vaadata siis ei kõigu XMR siia-sinna niipalju kui teised icon_rolleyes.gif, "Stabiilsusmünt" icon_lol.gif

_________________
Win ISO'd ja uuendused https://www.dropbox.com/sh/9g4dwg9k1mql1wu/AADJWO3QN8p21CZsq9cZl0gca?dl=0
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mina634
HV kasutaja
mina634

liitunud: 10.11.2023




sõnum 27.12.2023 23:15:54 vasta tsitaadiga

On neid swappivaid exhangesi küll ja veel.
Hedera on räsigraaf:
Spoiler Spoiler Spoiler


https://coingenius.news/et/hedera-hashgraph-hbar-hedera-v%C3%B5rk-ei-ole-traditsiooniline-plokiahel/

See monero xmr on ka hea. CPU-ga põhinev kaevandamine on öko ja poolitumine ei ole nii hull kui teistel.

_________________
"Mine Time, Not Pollution!"
pulsebitcoin.win
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
jaanjaapan
Kreisi kasutaja
jaanjaapan

liitunud: 25.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 28.12.2023 04:50:32 vasta tsitaadiga

Polka dot thumbs_up.gif
Avalanch
BNB
XMR-i ka, kuigi ta eriti bullish pole
Avastasin, et vana Near on kerkinud, nüüd langes veits, peaks vist tiba ostma..

Need coinid teevad näiteks head tõusu ehk bullishid. Ise oma väikese papiga hoian neid ja teisi veits + kaevandatavaid shitcoine icon_smile.gif suht sisetunde järgi. RSI-d ja traderite asju ei ole olnud mahti uurida.
Praegu on õnneks taas üldine trend üles kuni 2025, enamus coinid tõusevad ja nii mõnigi võib mõelda, et on hea investor. icon_smile.gif Tegelt head olla need kes ei kaotanud eriti pappi halval ajal. icon_idea.gif
Vahepeal kasutasin copy trade OKX-s. See võib tõusval turul olla tulusam. eusa_think.gif
Pika aja peale investor olla on rahulikum kui day trader.
Paljud day-traderid vist makro majandust ka eriti ei vaata. Kõik käib TA-ga, ehk igasugused tabelid, nagu Relative Strenght index.
Umbes nagu crypto-tuuber Steave näitab pea iga kord mingi uue süsteemi järgi graafikuid. BTC tipu olla ta välja mõõtnud eelmiste tippude järgi, mis mingi aja taga korduvad, järgmine BTC ATH: mai 2025 ~110K $ - kõike võib välja mõõta ja loota, et sai hästi. Nagu astroloogid mõõdavad taevast. Kõik olla taeva-tähtedes kirjas, tuleb ainult täpselt välja lugeda osata icon_smile.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kristoferr
HV Guru
Kristoferr

liitunud: 26.11.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 28.12.2023 09:00:17 vasta tsitaadiga

Need, kes SOL alt võtsid hõõruvad juba kenasti käsi kokku? Ma võtsin, aga nüüd tundub, et vähe veel võtsin icon_biggrin.gif .
_________________
Ostan 400-650W PSU (Platinum-Titanium)
Liitu Binance'ga
Liitu Honey'ga
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jaanjaapan
Kreisi kasutaja
jaanjaapan

liitunud: 25.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 28.12.2023 13:14:08 vasta tsitaadiga

Kristoferr kirjutas:
Need, kes SOL alt võtsid hõõruvad juba kenasti käsi kokku? Ma võtsin, aga nüüd tundub, et vähe veel võtsin icon_biggrin.gif .


Jepp, kuna SOL langes üsna tublisti, ehk tal läks üpriski kehvasti ca aasta tagasi vist..? Nüüd mõnel läheb jällegi paremini, kes enne langust ei hoidnud Solanat eriti ja peale langust mõõtis, nuputas + ostis. thumbs_up.gif
Tol ajal oli krüpto seis nirum, Fear/Greed index näitas Extream fear-i üsna mitu kuud + Guugeldati palju rohkem lauseid nagu: Kas Bitcoin kaob ja muud taolist..
Varasem LUNA näide oli ka halb mälestus ees, ehk viimane läks erinevalt SOL-st täitsa põhja. Kuid nüüd on tekkinud jälle tagasi ja isegi mulle Binance seda LUNA või LUNC-i dropitud mingi 0.00001 sendi jagu reklaamiks.
SOL-i languse paiku oli ju ka veel FTX-i skandaal + märtsis läks pankrotti Silicon Valley pank. Ajad olid nirumad kui praegu. Kes uskus Elliot Wave-i ja Buumi-Krahhi vaheldumisesse nagu aastaajad ~4 a. olla 1 tsükkel BTC-l.. Kes ostis SOL-i on hetkel rahul, või siis pole rahul, et vähe sai icon_biggrin.gif Samas need kes enne langust hoidsid, olid vahepeal kindlasti üldse mitte rahul icon_smile.gif
Samas isegi BTC hoidjad võivad üsna rahul olla, sest viimane on tõusnud aastaga 2.5x (2022 nov. oli ~15K). Selle hoidmine oli/on üsna hea risk/reward suhe.
Samuti BTC-ga käib see tõus-mõõn aeglasemalt ja mugavamalt. Samas tuleb ka meenutada seda tõsi-asja, et enne kui pole müünud, pole midagi veel võitnud. Krüpto hunt tuubis: Cameron Fous näiteks soovitab take profit-t vahepeal võtta, ehk siis jupi kaupa müüa. Nagu näiteks ostsid 15K-ga 1BTC, siis praegu võib 15K jagu BTC-d maha müüa ja ikka jääb ~0.6BTC-d alles, aga see on juba puhas kasu, mida hakkad 2024 lõpp ja sealt edasi välja võtma, kui kõik läheb nii nagu on asjad tüüpiliselt käinud.

Kusjuures Jason-i väikevend, Michael Pizzino (Tuubis oma nimeliste kanalitega nad, AUS-st tüübid). Siis languse ajal ja peale seda rääkis Michael, kui rohkem TA mees ja joonistaja, SOL-st üsna tihti peale langust ja ennustas ka, et seda tasuks osta ettevaatlikult. Ainult, et ma enamasti ei vaadanud neid osasi, aga mäletan, et ta soovitas SOL-i varuda.
Üldse viimasel ajal pole viitsinud enam krüpto-tuubereid vaadata, siis seega ma olen infoga ajast maas nüüd juba..
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
virx
HV Guru

liitunud: 23.11.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 28.12.2023 13:22:06 vasta tsitaadiga

Kristoferr kirjutas:
Need, kes SOL alt võtsid hõõruvad juba kenasti käsi kokku? Ma võtsin, aga nüüd tundub, et vähe veel võtsin icon_biggrin.gif .


Päris ilus reaktsioon tuli ka mõõdetult, hetkel 20% alla tulnud sealt. Eks näis kaua see kestab icon_rolleyes.gif
Spoiler Spoiler Spoiler
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Viilutaja
HV Guru
Viilutaja

liitunud: 28.07.2002




sõnum 28.12.2023 13:42:25 vasta tsitaadiga

Ise liitusin MetaSignali platvormiga.
https://metasignals.io/nft

Neil on oma Discord kanal, kus on nii Members only kanalid ja ka Free users kanalid.
Kogu programm on neil veel beetas, suured plaanid iseensest. Ning saab nende kohta ka lugeda ja küsida otse kanalist. Soovitan ka Krowni video ära vaadata seal kodulehe lingil.
Kogu projekti taga on crypto ühed tuntumad nimed: Krown, K-Dub jt (sealt veebilehelt näeb).

Discordi kanalis tulevad erinevad signaalid, mis siis vastavad sellele tabelile:
https://docs.google.com/spreadsheets/d/1N8-F47oMiZTIforyfyCvPpcymnRUx7MD8D7IjUJEGJ8/edit#gid=0

Praegu saavad tastu Discordi liitujad ka osa nendest signaalidest, kuid ühel hetkel kaob see ära.
Ise ostsin nende NFT (siis kui 1ETH oli veel 2100€ juures), selle eest siis lifetime access (+ muud perkid https://metasignals.io/nft )

Hetkel on kõik tehtud traded 100% täppi läinud. Kuid olen valinud strateegiad, mis seal google sheet tabelis T1 rank all on 1-14 vahemikus.

Short signaalid peaks tulema beeta tasemel 2024 Q1.

Nende Discordi kanal: https://discord.gg/metasignals
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mina634
HV kasutaja
mina634

liitunud: 10.11.2023




sõnum 28.12.2023 13:56:51 vasta tsitaadiga

Püramiid skeem.
_________________
"Mine Time, Not Pollution!"
pulsebitcoin.win
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Viilutaja
HV Guru
Viilutaja

liitunud: 28.07.2002




sõnum 28.12.2023 14:15:16 vasta tsitaadiga

mina634 kirjutas:
Püramiid skeem.

Kui asjast ei tea pole mõtet kommenteerida!
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jaanjaapan
Kreisi kasutaja
jaanjaapan

liitunud: 25.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 28.12.2023 14:16:53 vasta tsitaadiga

Viilutaja, Discord on üks proge, mida ma veel kasutanud pole. 2a tagasi ei kasutanud Telegrammi ka, kuid nüüd on Tg grupid tihti abiks (nagu näiteks mmpOS-e grupp), kust saan abi mmpOS-e ja kaevandamise kohta ning teine hea asi on see, et Tg saadab ka automaatselt teavitusi, kui miner midagi teeb. näiteks kui jääb seisma või restardib - tuleb korrapealt/jalamaid icon_biggrin.gif Telegrammi mess. thumbs_up.gif

+ muidugi Tg avalikud grupid: Kust saab osta vahest midagi head, nagu näiteks kasvõi tellida alkotakso ning pohmaka peale leidub ka näiteks Xanaxit innocent.gif + eri sõprade grupid.
Venelastel on vist kõigil Tg. Telegrammi crypto-t: TON-coin-i sai 2022 kevad-suvi dualis ETH-ga kühveldatud - olid head ajad thumbs_up.gif Siis ma Tg kasutusele võtsingi.
Ei tea kas Discordita olen paljust ilma jäänud icon_question.gif Day trader ma pole, aga kindlasti on seal midagi muud kasulikku ka.. eusa_think.gif

Mul käib krüpto elu lihtsalt: Kaevandan, vahetan, vahest müün veits, kui häda käes. Fiat-i sai sisse rohkem viimati susatud (minu jaoks on rohkem 400-500€) kui BTC 15K peale kukkus 2022 nov.
Mäletan, et oli esmaspäeva hommik, BTC oli ~15 500€. Ootasin Swed-st ülekannet pöidlad pihus, et kiirelt tuleks, enne kui Idas juba päev käib ja krüptot ostetakse, õnneks Ameerika magas (saabus ~10-11 ennelõunal Revolutti). Selleks ajaks kui panin papi kiiruga Binance makstes tol ajal 1.8% (nüüd 2%), et kohe laekuks. SEPA ülekanne on seal ju 1-3 päeva + viimasel ajal ka märge juures, et võib minna kauem. Kuid nüüd kui otse kaardi nr.-ga sisse/välja kandmine oli maas, kasutasin ka SEPA-t: + on see, et vaatamata märkmele, et ülekanne võib venida, on mul toimunud see nüüd sekunditega ja 1€ on hind.
Ebasoliidne on see, et kaarti kinnitamine Binances pole nii mugav kui Bolt-is näiteks, et sisestad kaardi nr.-i ja siis app ise võtab -1€ ja pärast paneb tagasi +1€. Binances pidi ise kandma mingi summa: >1€ kuhugi (igatahes mitte Binance nimele). Kandsin siis 2€ ja Binance ütles, et kõik ok + kandis mulle 1€ tagasi ka (teine 1€ läks ülekande kuludeks), aga tegelikult ei saanud ma midagi tagasi. icon_sad.gif

Ahjaa, enne kui sain fiat-i sisse ja BTC-d ostma, jõudis see just üles minna ca 500€, nii 16K peale. BTC põhi oli väga lähedal mu sünnipäevale 13. nov. Ja just nv oli see 15K+ põhi ning esmaspäeval tõusis hind.

Muide kas Binancel läheb hästi, et BNB (Binance coin/aktsia) on teinud viimane kuu head tõusu. Äppi uuendavad küll tihti, kuid juurde on tekkinud mingeid reklaam-coinid. Mida Binance convertimisel esimesena (enne BTC ja USDT) pakub, mingeid shitcoine. Noja APY ajad nüüd tõusval turul on vist möödas.. Binance Lite-l on walleti juures nüüd ainult deposit ja withdraw, enam pole Binance earn-i seal kohe.. eusa_think.gif


viimati muutis jaanjaapan 28.12.2023 14:49:38, muudetud 2 korda
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mina634
HV kasutaja
mina634

liitunud: 10.11.2023




sõnum 28.12.2023 14:17:20 vasta tsitaadiga

Viilutaja kirjutas:
mina634 kirjutas:
Püramiid skeem.

Kui asjast ei tea pole mõtet kommenteerida!

Kus sa hoiad, kas veebilehes (on sul seal konto)?
Kas võtmed on sinu arvutis..
Mul on sellele asjale põhinõudmised.

_________________
"Mine Time, Not Pollution!"
pulsebitcoin.win
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Viilutaja
HV Guru
Viilutaja

liitunud: 28.07.2002




sõnum 28.12.2023 14:35:14 vasta tsitaadiga

mina634 kirjutas:
Viilutaja kirjutas:
mina634 kirjutas:
Püramiid skeem.

Kui asjast ei tea pole mõtet kommenteerida!

Kus sa hoiad, kas veebilehes (on sul seal konto)?
Kas võtmed on sinu arvutis..
Mul on sellele asjale põhinõudmised.


Sa ütlesid lihtsalt "püramiidiskeem" ja siis hakkad rääkima võtmete hoidmisest?
Ega keegi seal Discordis neid ei hoia? WTF icon_biggrin.gif
Igaüks hoiab sellises walletis kus ta tahab, külmas soojas...


Ilmselgelt ma ei hakka siin avalikkusele ütlema, kus hoian icon_smile.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mina634
HV kasutaja
mina634

liitunud: 10.11.2023




sõnum 28.12.2023 14:41:59 vasta tsitaadiga

Püramiidskeem on ka mingi asja üle promomine. Võetakse esimesi kliente .jne Ruttu vaja, muidu jääd ilma.
_________________
"Mine Time, Not Pollution!"
pulsebitcoin.win
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Janis
HV Guru

liitunud: 30.11.2005




sõnum 28.12.2023 14:43:50 vasta tsitaadiga

Ehtne püramiidiskeem jah. Aga mida rohkem endale seda teadvustad, seda rohkem on võimalik teenida
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mina634
HV kasutaja
mina634

liitunud: 10.11.2023




sõnum 28.12.2023 15:17:11 vasta tsitaadiga

Janis kirjutas:
Ehtne püramiidiskeem jah. Aga mida rohkem endale seda teadvustad, seda rohkem on võimalik teenida

Peaasi, et õigel ajal mõistate väärtused välja võtta, kui mull lõhkeb.

_________________
"Mine Time, Not Pollution!"
pulsebitcoin.win
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Viilutaja
HV Guru
Viilutaja

liitunud: 28.07.2002




sõnum 28.12.2023 15:32:26 vasta tsitaadiga

Vägev püramiidi skeem, kui selle NFT eest saab sama või rohkema väärtuses asju tagasi. icon_lol.gif
Esimesed 300 NFT omanikku said ka Ngrave Zero cold walleti (väärtus 400€ https://ngrave.io/), enam seda ei jagata. Ning kõik NFT omanikud saavad valida Krown Crypto kahe erineva indikaatori või mitmekümne tunnise trading koolituse vahel (olen neid juba 2.a nillinud, kuid nende hinnad tundusid ulme suured, nüüd tasuta).
Lisaks need signaalid mida nad välja jagavad on tagasi teeninud selle 1 ETH, millega NFT ostsin.


"Peaasi, et õigel ajal mõistate väärtused välja võtta, kui mull lõhkeb."

Mis mullist sa siin räägid nüüd? Krüpto mull on korduvalt lõhkenud ja alati tugevamana tagasi tulnud.


Ning juba ütlesin, ei pea midagi ostma, et nendele signaalidele ligi pääseda.
Discordi kanal ju tasuta ja seal jagavad hetkel ka lihtsalt külastajatele neid signaale, ei pea olema NFT ostnud.
Seega ennem kui kedagi või midagi püramiidi skeemiks sildistada ilma asja ise järgi uurimata on täielik võhiklikkus.


viimati muutis Viilutaja 28.12.2023 15:34:46, muudetud 1 kord
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Janis
HV Guru

liitunud: 30.11.2005




sõnum 28.12.2023 15:34:17 vasta tsitaadiga

Pidu ongi siis läbi saanud kui uut raha enam peale ei tule. Ohutum on tegutseda selle mõttega, et tegemist on püramiidiga
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Viilutaja
HV Guru
Viilutaja

liitunud: 28.07.2002




sõnum 28.12.2023 15:40:31 vasta tsitaadiga

Janis kirjutas:
Pidu ongi siis läbi saanud kui uut raha enam peale ei tule. Ohutum on tegutseda selle mõttega, et tegemist on püramiidiga

Jällegi, millest sa räägid? Krüptorahast üldiselt või MetaSignalist.

Hetkel liigub krüptosse rohkem institutsioonide ja eraisikute raha, kui siis kui $68000 saavutas. icon_rolleyes.gif
Kui tegu oleks püramiidiskeemiga, siis oleks krüptoraha ammu varjusurma vajunud.

Ainuke suurem teadaolev püramiidiskeem oli Bitconnect.
https://en.wikipedia.org/wiki/Bitconnect

Sellist asja enam läbi ei lastaks.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mina634
HV kasutaja
mina634

liitunud: 10.11.2023




sõnum 28.12.2023 16:19:29 vasta tsitaadiga

Jään huviga jälgima sinu rikastumist, Viilutaja.
_________________
"Mine Time, Not Pollution!"
pulsebitcoin.win
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Viilutaja
HV Guru
Viilutaja

liitunud: 28.07.2002




sõnum 28.12.2023 17:24:43 vasta tsitaadiga

mina634 kirjutas:
Jään huviga jälgima sinu rikastumist, Viilutaja.


Ning miks sa arvad, et ma jagan seda infot kellegagi?
Asi pole rikastumises- see on nagunii subjektiivne, igaühe jaoks tähendab rikkus midagi erinevat. Mulle piisab kui tiksub passiivselt ligi paar kilo kuus, siis see tähendab vähem palgatööd või mitte üldse palgatööd ning seeläbi rohkem vaba aega (minu jaoks rikkus).
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DVDRW
HV Guru
DVDRW

liitunud: 13.10.2003




sõnum 28.12.2023 20:00:45 vasta tsitaadiga

Kristoferr kirjutas:
Need, kes SOL alt võtsid hõõruvad juba kenasti käsi kokku? Ma võtsin, aga nüüd tundub, et vähe veel võtsin icon_biggrin.gif .

Tipp oli 127$. 90$ allpool nüüd isegi võtaks natuke ligi. Ei usu, et see 127 oligi nüüd kõik. thumbs_up.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kristoferr
HV Guru
Kristoferr

liitunud: 26.11.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 28.12.2023 20:29:57 vasta tsitaadiga

Ma jätkuvalt arvan, et praegused tõusud ei ole veel lõplikud. Seega ma isiklikult ei võta midagi. Aga kui siht on mitu aastat hoida ja vaba raha seisab, siis miks mitte ka praegu võtta.
Kui ma praegu ostaks, siis mitte SOL, vaid ADA. Ma usun, et ADA tuleb üks hetk samuti tagasi üles. Lihtsalt aega läheb - ilmselt aastaid.

_________________
Ostan 400-650W PSU (Platinum-Titanium)
Liitu Binance'ga
Liitu Honey'ga
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DVDRW
HV Guru
DVDRW

liitunud: 13.10.2003




sõnum 28.12.2023 20:35:47 vasta tsitaadiga

Kui eelmisi altseasoneid uurida siis kestavad need ~3 kuud. Kui hoiad mitu a mingit memelaadset altcoini siis tõenäoliselt käib vahepeal 10x ära ja samasse kohta tagasi icon_rolleyes.gif
Spoiler Spoiler Spoiler
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002




sõnum 29.12.2023 02:39:11 vasta tsitaadiga

Taas üks aasta möödas. Võib lubada ühte uut videot kohvi ja võiku kõrvale beer_yum.gif
2024 tuleb bänger

Link

_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Viilutaja
HV Guru
Viilutaja

liitunud: 28.07.2002




sõnum 29.12.2023 09:14:15 vasta tsitaadiga

Tõenäoliselt 10-11.jaanuar tuleb uudis, et BTC ETF'd kinnitatud ja tulevad turule, see lööb hinna ülesse. Pakun, et BTC puhul nii ülesse, et hakatakse rohkem altcoinide poole vaatama.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Bitcoin ja muud krüptorahad »  Spekulandid (krüptoturul spekulatsioonide teostamine ja seonduv - mida osta-hoida-müüa-vahetada) NB! Pole finantsnõu! mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 260, 261, 262 ... 277, 278, 279  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa ei või manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.