Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Diablo IV märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 26, 27, 28 ... 30, 31, 32  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
Zonerman
HV veteran
Zonerman

liitunud: 03.06.2003




sõnum 08.11.2023 13:24:04 vasta tsitaadiga

ot:
Ma ei tea miks mind ei tõmba näiteks uus Forza motosport, no ringrajal on ainult sõidud icon_biggrin.gif
/s

_________________
Sõim ja räuskamine läheb SIIA
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 62
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002




sõnum 09.11.2023 06:01:01 vasta tsitaadiga

Tapsin ka esimest korda Uber Lilithi ära ja krdima ma ei teadnud, et mingid ghostid veel lõpus dämmi teha saavad icon_lol.gif kaotasin kogu looti.
HOTA Barbiga paar bonki.
Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 634 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 495
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
marko38
Kreisi kasutaja
marko38

liitunud: 05.08.2010




sõnum 09.11.2023 18:03:58 vasta tsitaadiga

täna õnnestus Andariel's Visage saada, ehk viskab selle Harlequin Cresti ka kunagi ikka.
Kommentaarid: 54 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 52
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002




sõnum 10.11.2023 02:16:56 vasta tsitaadiga

Mida nad teevad.. lihtsalt suurelt promovad 65€ hobust icon_lol.gif kallim kui faking mäng ise icon_lol.gif tramaivõi

_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 634 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 495
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
marko38
Kreisi kasutaja
marko38

liitunud: 05.08.2010




sõnum 10.11.2023 07:54:51 vasta tsitaadiga

HDTanel kirjutas:
Mida nad teevad.. lihtsalt suurelt promovad 65€ hobust icon_lol.gif kallim kui faking mäng ise icon_lol.gif tramaivõi

Saad selle hobese ja coine, et veel hobeseid osta icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 54 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 52
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aap14
Kreisi kasutaja
aap14

liitunud: 20.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 10.11.2023 09:47:28 vasta tsitaadiga

MA vist lõpuks sain aru miks kõik nii hall ja trööstitu selles mängus on. Kogu disain on üles ehitatud sellele, et sa neid kosmeetilisi itemeid ostaks.
Krt mul on legendary gear seljas ja mu Druid näeb ikka väga nagu mid tier Balta hobo icon_sad.gif

_________________
Slow is smooth and smooth is fast
Kommentaarid: 38 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 36
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lauri23
HV veteran
lauri23

liitunud: 17.01.2005




sõnum 10.11.2023 11:55:55 vasta tsitaadiga

Ütlen ausalt, pole isegi wardrobe-is oma kasutaja välimust muutnud. See kalts mis kõige paremaid statse annab, jääb oma välimusega selga. Pole mingi deitimise mäng kus välimus kottima peaks.
_________________
Tasuta 50$pokkeri kontole. Registreeri, õpi strateegiat ja vasta küsimustele. Saad valitud pokkerituppa 50$+veel boonust, kui mängida oskad. Isiklikult saanud 285$ sealt.
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
beljo91
HV kasutaja

liitunud: 05.08.2012




sõnum 10.11.2023 12:50:15 vasta tsitaadiga

lauri23 kirjutas:
Ütlen ausalt, pole isegi wardrobe-is oma kasutaja välimust muutnud. See kalts mis kõige paremaid statse annab, jääb oma välimusega selga. Pole mingi deitimise mäng kus välimus kottima peaks.

Endal sama seis. Loading screenil näeb ka oma chari kaltsudes...See vist juba ammu, aga põhjus miks nad selle lisasid ilmselt sama...
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
eShelobik
HV Guru
eShelobik

liitunud: 01.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 10.11.2023 14:42:52 vasta tsitaadiga

Miks peaks häirima miski kosmeetiliste asjade hind .. ma tavaliselt seasonal välimuse proovin selga, aga suures plaanis näevad mängus ka default armorid super head välja.
Kommentaarid: 292 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 259
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Zonerman
HV veteran
Zonerman

liitunud: 03.06.2003




sõnum 10.11.2023 16:22:56 vasta tsitaadiga

aap14 kirjutas:
MA vist lõpuks sain aru miks kõik nii hall ja trööstitu selles mängus on. Kogu disain on üles ehitatud sellele, et sa neid kosmeetilisi itemeid ostaks.
Krt mul on legendary gear seljas ja mu Druid näeb ikka väga nagu mid tier Balta hobo icon_sad.gif


Mäng ise ei ole küll aga on tasuta geari VFX meelega mannetu, isegi Unique geari ei saa transmogida, kui seljas ei ole. Kõik see ongi meelega tehtud, et pushida nende shop itemeid. Ehk siis kui chari outfit on oluline, siis need ostavadki poest uusi.

marko38, Hea ,et Durieli hobene näeb 10 korda parem välja ja on tasuta, kui joppab dropist icon_biggrin.gif

_________________
Sõim ja räuskamine läheb SIIA
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 62
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002




sõnum 11.11.2023 16:25:32 vasta tsitaadiga

Eile hakkas pinda käima stashi suurus.. tahan uut karakterit teha.. oi ei.. pean hakkama stashis asju kustutama.
Kui sa mängid ühe karakteriga siis dropib sulle igasugu huvitavaid lego powereid millega hiljem võibollla mingi bild teha.. Blizz aga nii ära kottinud stash space, et ruumi on vb kahe kolme bildi jaoks.. ÜHELE karakterile. icon_lol.gif

_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 634 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 495
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Zonerman
HV veteran
Zonerman

liitunud: 03.06.2003




sõnum 11.11.2023 16:37:45 vasta tsitaadiga

Ma eile tegin ühe stashi puhtaks. Sortsu enamus legendare müüsin ära kuna ei plaani ball lightning spekist muud teha. Kui sellega detsembris ei saa uut tieri teha, siis mul tagavaraks necro 100 ja alustasin druidi leveldamist. Ma olen üsna kindel, et druid ja vb necro infimist spec võivad seal kaugele jõuda, kuna tõenäoliselt on probleemiks ellu jäämine. Sa võid teha seasonal muula, mul oligi plaanis paar eternal muula ära kustutada, kuna eternali ma ei tee üldse tulevikus.
_________________
Sõim ja räuskamine läheb SIIA
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 62
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002




sõnum 11.11.2023 17:04:19 vasta tsitaadiga

Zonerman kirjutas:
Ma eile tegin ühe stashi puhtaks. Sortsu enamus legendare müüsin ära kuna ei plaani ball lightning spekist muud teha. Kui sellega detsembris ei saa uut tieri teha, siis mul tagavaraks necro 100 ja alustasin druidi leveldamist. Ma olen üsna kindel, et druid ja vb necro infimist spec võivad seal kaugele jõuda, kuna tõenäoliselt on probleemiks ellu jäämine. Sa võid teha seasonal muula, mul oligi plaanis paar eternal muula ära kustutada, kuna eternali ma ei tee üldse tulevikus.

Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 634 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 495
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Zonerman
HV veteran
Zonerman

liitunud: 03.06.2003




sõnum 11.11.2023 19:43:01 vasta tsitaadiga

HDTanel kirjutas:
Zonerman kirjutas:
Ma eile tegin ühe stashi puhtaks. Sortsu enamus legendare müüsin ära kuna ei plaani ball lightning spekist muud teha. Kui sellega detsembris ei saa uut tieri teha, siis mul tagavaraks necro 100 ja alustasin druidi leveldamist. Ma olen üsna kindel, et druid ja vb necro infimist spec võivad seal kaugele jõuda, kuna tõenäoliselt on probleemiks ellu jäämine. Sa võid teha seasonal muula, mul oligi plaanis paar eternal muula ära kustutada, kuna eternali ma ei tee üldse tulevikus.

Spoiler Spoiler Spoiler


Ma nägin seda live striimis, järgmine season pean ma ka hakkama lvl 100 chare kustutama, kui and slotte juurde ei lisa.

Muideks leveldamine on üli lihtne nüüd ja ka hellltide level 100 peal. Ainus mis vaja on vampiiri power Hemomancy. Levelda see rank3 peale ja rolli igal pool gearile + health ning topi ruby gemmid armor slottidesse. Iga skilli kasutamie 4 sekundi järel teeb kogu screen vaate trash mobist puhtaks.

_________________
Sõim ja räuskamine läheb SIIA
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 62
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002




sõnum 12.11.2023 01:37:41 vasta tsitaadiga

Tegin täna oma esimese NM100 ära, kerge lvl100 ding ka samal ajal. beer_yum.gif
Resistid suht peppus, pean mingid saapad leidma ja ditchima selle fury costi sealt ning võibolla ditchima ühe overpower stati resi vastu ringidel.
Kuskil 2000% OP HOTA BaRB.
Enamasti tegin AlkaizerX bildi aga kuna ta rääkis oma videos, et Bloodlustiga oleks ehk parem bild siis tegingi oma versiooni sellest, pm lihtsalt damage while berserking sinna kuhu saab icon_lol.gif 2head. Viskasin paar unique itemit ka juurde.
Testisin ka seda uut Varshani sõrmust järgi, spend 300 fury ja guaranteed crit HOTA-l aga noo pole see midagi erilist head, crit nagunii väga kõrge ja sellest ekstra critist pole nii suurt kasu kui Echoning Furyst.
Ning Tibaults Will pantsid on hea dam boost kuid pole piisavalt hea rolliga mul need, et NM100-s seda kasutada.. plusss igasugu trash vibukad teevad oneshotte kui neid kasutan, eriti need luukere ballistad.
Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 634 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 495
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
marko38
Kreisi kasutaja
marko38

liitunud: 05.08.2010




sõnum 12.11.2023 21:28:00 vasta tsitaadiga

täna õnnestus Harlequin Crest kätte saada. icon_wink.gif
Kommentaarid: 54 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 52
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Zonerman
HV veteran
Zonerman

liitunud: 03.06.2003




sõnum 13.11.2023 02:29:44 vasta tsitaadiga

marko38 Palju kordi siis farmisid Durieli?


Druid level 70 ja pean mainima ,et see on veel rohkem fun kui sotsu ball lightning. Ainus mille vastu pulverize druid ei saa on kohapeal mingi bossi killimine, kui see ei liigu paigast. Enamus juhtutel farmimisel on druid kuidagi lihtsam ringi lasta ühe skilliga taod ringi. Eriti hea on teha helltide evente. Range on päris hea sellel ja laius ka. Aga mis peamine, maru tanky on. Kordagi ei ole veel surnud druidiga isegi underleveled WT4 WB tegin mitmeid kordi. Ainus unique on seni chest druidil. Mis teeb selle heaks on see, et ühtegi unique itemit ei vaja see build, piisab main legendary powerist ja kõik. Sortsuga on vaja tuunida palju rokhem.

_________________
Sõim ja räuskamine läheb SIIA
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 62
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
marko38
Kreisi kasutaja
marko38

liitunud: 05.08.2010




sõnum 13.11.2023 08:32:31 vasta tsitaadiga

[quote="Zonerman"]marko38 Palju kordi siis farmisid Durieli?

Ma kahtlustan, et 150 run võis see umbes olla.
Kommentaarid: 54 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 52
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002




sõnum 13.11.2023 08:48:59 vasta tsitaadiga

Täna alustasin oma esimest Sorcereri D4-s..
Mõtlesin, et teen Ice Shardi ja Blizzardiga.
Nii kerget leveldamist pole küll olnud, peale kuskil lvl20 kui paar lego powerit kätte sain.
WT4 capstone tegin lvl55 peal (ikka mingi 3 lego powerit lvl20st) muu praht rared, kuni Eliaseni surid kõik kiirelt aga pean midagi välja mõtlema sest enamus dämmi tuleb kui vastane Frozen, Chilled.. bossid seda pole icon_sad.gif
Plaan üks räme Blizzard Sorc teha.

_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 634 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 495
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Zonerman
HV veteran
Zonerman

liitunud: 03.06.2003




sõnum 13.11.2023 14:30:14 vasta tsitaadiga

https://www.youtube.com/watch?v=rdX-qV-8tPo

Detsembri info Abattoir Zir dungeon. Nagu ma arvasin sorts on mängust väljas ma ei näe varianti kuidas sorts seal ellu jääb. Juba praegu on NM 100 nii ,et kui sul armor stack ei ole pidevalt peal, siis mingi suvaline ranged mob saab one shottida su vabalt. See on ka põhjus miks ma necros kahtlen va infimist build aga seal on probleemiks damage ei pruugi olla piisav, kuna ajaline limiit on.
Ainus variant tundub hetkel druid pulverize overpower build ja vb Barb Hota aga juhul, kui on piisavalt tanky. Rogue osas on nii ja naa kui pihta ei saa millegagi, siis ehk saab miskit teha icon_smile.gif

_________________
Sõim ja räuskamine läheb SIIA
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 62
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
UnknowFunk
Kreisi kasutaja
UnknowFunk

liitunud: 06.09.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 13.11.2023 15:21:50 vasta tsitaadiga

Kas ma saan õigesti aru, et kui oled lvl 100 siis paragonis ka enam punkte juurde ei saa ja sellega vsjo?

Hetkel lvl 90 ja pole D4s varem nii suureks lvliks jõudnud veel.

_________________
Mida hiljem saabub kiirabi, seda täpsem on diagnoos.
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 76
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Zonerman
HV veteran
Zonerman

liitunud: 03.06.2003




sõnum 13.11.2023 15:55:54 vasta tsitaadiga

UnknowFunk kirjutas:
Kas ma saan õigesti aru, et kui oled lvl 100 siis paragonis ka enam punkte juurde ei saa ja sellega vsjo?

Hetkel lvl 90 ja pole D4s varem nii suureks lvliks jõudnud veel.


Jah nii on, sest sa ju ei levelda rohkem edasi peale 100 icon_smile.gif
Sellepärast on ka paragona boardi guide'id, et need üle veidi 200 punkti optimaalselt ära kasutada.
Nüüd hakkad timmima geari, kui tahad echo lilith teha ja detsembris uus end-game raskus.

_________________
Sõim ja räuskamine läheb SIIA
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 62
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vael
HV Guru

liitunud: 17.03.2013




sõnum 13.11.2023 17:02:12 vasta tsitaadiga

Zonerman kirjutas:
https://www.youtube.com/watch?v=rdX-qV-8tPo

Detsembri info Abattoir Zir dungeon. Nagu ma arvasin sorts on mängust väljas ma ei näe varianti kuidas sorts seal ellu jääb. Juba praegu on NM 100 nii ,et kui sul armor stack ei ole pidevalt peal, siis mingi suvaline ranged mob saab one shottida su vabalt. See on ka põhjus miks ma necros kahtlen va infimist build aga seal on probleemiks damage ei pruugi olla piisav, kuna ajaline limiit on.
Ainus variant tundub hetkel druid pulverize overpower build ja vb Barb Hota aga juhul, kui on piisavalt tanky. Rogue osas on nii ja naa kui pihta ei saa millegagi, siis ehk saab miskit teha icon_smile.gif


Saab ju mingi 4 mulli peale panna- 1 siis kui pihta saad kõvasti, kestab hea mitu seki. Siiis 2 kui Elitele pihta lööd, kestab jälle hea mitu seki. Siis barrier 100%+ peale ning siis saab juba ringiga 1 mulli peale tagasi.
Eelmise seasoni Sorts oligi nii, et lõi mulli üles, siis seisin paigal ja paigalsesiuga stackis dmg üles. Pmst pidi dmg nii hea olema, et keegi ringist läbi ei pääsend.
Blizzardiga tõsitis ka vist hetkeliselt armori lakke, ja kui võtta see ability et Blizzard su pea kohal kaasas käib siis oli veel üks pmst surematuse mull, mille sai siis ajastada selleks ajaks kui muud ära kukkusid ja ringi pidi liikuma...
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Zonerman
HV veteran
Zonerman

liitunud: 03.06.2003




sõnum 13.11.2023 19:17:57 vasta tsitaadiga

Vael kirjutas:
Zonerman kirjutas:
https://www.youtube.com/watch?v=rdX-qV-8tPo

Detsembri info Abattoir Zir dungeon. Nagu ma arvasin sorts on mängust väljas ma ei näe varianti kuidas sorts seal ellu jääb. Juba praegu on NM 100 nii ,et kui sul armor stack ei ole pidevalt peal, siis mingi suvaline ranged mob saab one shottida su vabalt. See on ka põhjus miks ma necros kahtlen va infimist build aga seal on probleemiks damage ei pruugi olla piisav, kuna ajaline limiit on.
Ainus variant tundub hetkel druid pulverize overpower build ja vb Barb Hota aga juhul, kui on piisavalt tanky. Rogue osas on nii ja naa kui pihta ei saa millegagi, siis ehk saab miskit teha icon_smile.gif


Saab ju mingi 4 mulli peale panna- 1 siis kui pihta saad kõvasti, kestab hea mitu seki. Siiis 2 kui Elitele pihta lööd, kestab jälle hea mitu seki. Siis barrier 100%+ peale ning siis saab juba ringiga 1 mulli peale tagasi.
Eelmise seasoni Sorts oligi nii, et lõi mulli üles, siis seisin paigal ja paigalsesiuga stackis dmg üles. Pmst pidi dmg nii hea olema, et keegi ringist läbi ei pääsend.
Blizzardiga tõsitis ka vist hetkeliselt armori lakke, ja kui võtta see ability et Blizzard su pea kohal kaasas käib siis oli veel üks pmst surematuse mull, mille sai siis ajastada selleks ajaks kui muud ära kukkusid ja ringi pidi liikuma...


Sa räägid sellest mullist, mis tekib su kohale statsionaarselt? Sellega ei ole midagi teha Abattoris. See on nagu D3 greater riftid olid. Aja peale pead läbima. Mida rohkem pead passima ühe koha peal ja ootama seal sees, seda ebatõenäolisem on, et sa ajaliselt selle läbid. Praegune NM dungeon ei ole võrreldav detsembris tulevaga. Lisaks kui sortsu rohkem armorit ja defence peale teha, siis kannatab dps.

_________________
Sõim ja räuskamine läheb SIIA
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 62
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
eShelobik
HV Guru
eShelobik

liitunud: 01.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 13.11.2023 19:44:19 vasta tsitaadiga

Zonerman kirjutas:
https://www.youtube.com/watch?v=rdX-qV-8tPo

Detsembri info Abattoir Zir dungeon. Nagu ma arvasin sorts on mängust väljas ma ei näe varianti kuidas sorts seal ellu jääb. Juba praegu on NM 100 nii ,et kui sul armor stack ei ole pidevalt peal, siis mingi suvaline ranged mob saab one shottida su vabalt. See on ka põhjus miks ma necros kahtlen va infimist build aga seal on probleemiks damage ei pruugi olla piisav, kuna ajaline limiit on.
Ainus variant tundub hetkel druid pulverize overpower build ja vb Barb Hota aga juhul, kui on piisavalt tanky. Rogue osas on nii ja naa kui pihta ei saa millegagi, siis ehk saab miskit teha icon_smile.gif


Mul on necro infimist, NM 100 saan ilusti tehtud, aga ega pihta nagu küll millegagi saada ei tohi. Ranged asjad võivad vabalt suht oneshottida.
Kommentaarid: 292 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 259
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Diablo IV mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 26, 27, 28 ... 30, 31, 32  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.