Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Dirt Rally 2.0 märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... , 26, 27, 28  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 02.02.2020 17:11:28 vasta tsitaadiga

NATAS999 kirjutas:
ja jookseb sama sitasti. WHAT GIVES???
Probleem puudub.
Samuti puudub probleem kui steam käivitub koos arvutiga ja vaikselt taustal koguaeg kõik up to date hoiab. Oodata ei jõua siis telia pakub gpbs ühendust. Ja kui sinu elukohas pole siis tuleb elukohta vahetada, et saaks kiiremini pela teha.
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
simo5555
HV kasutaja
simo5555

liitunud: 30.12.2007




sõnum 02.02.2020 17:41:17 vasta tsitaadiga


Link


See vist on kõigil märkamatuks jäänud icon_biggrin.gif Märtsis siis Colin Mcrae dlc koos Šotimaa ja 2 vanema Subaruga tulemas.

Mis ennast selle mängu juures on häirinud on see, et autodel võiks saada ka valida kummal pool rool on. Sõidan peamiselt salongi vaates ja nii loomu vastane on sõita kui rool on valel pool.

_________________
Kommentaarid: 55 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 53
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xheix1712
HV Guru
xheix1712

liitunud: 24.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 02.02.2020 23:14:30 vasta tsitaadiga

Kas hetkel praktilises mõttes on Steamist mõttekas võtta base game ja sinna juurde year one pass kus on season 1-4?
Hetkel soodusega year one pass 15 euri, arusaamatuks veidi jäi, et sama hinnaga on deluxe upgrade aga seal on season 1 ja 2 ainult icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 194 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 174
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Muhekas
HV Guru
Muhekas

liitunud: 29.10.2011




sõnum 03.02.2020 02:09:02 vasta tsitaadiga

Põhimängu saad siit soodsalt https://www.allkeyshop.com/blog/buy-dirt-rally-2-0-cd-key-compare-prices/


xheix1712 kirjutas:
Kas hetkel praktilises mõttes on Steamist mõttekas võtta base game ja sinna juurde year one pass kus on season 1-4?
Hetkel soodusega year one pass 15 euri, arusaamatuks veidi jäi, et sama hinnaga on deluxe upgrade aga seal on season 1 ja 2 ainult icon_rolleyes.gif

_________________
#Olen küberkiusamise vastu!
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mihkel.
HV Guru
Mihkel.

liitunud: 16.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 03.02.2020 14:56:23 vasta tsitaadiga

Dj-E kirjutas:
NATAS999 kirjutas:
Dj-E, steam ikka siis käima, kui mängima hakkan, aga see pole normaalne, et iga paari nädala tagant 10GB mingit sitta peab sikutab, et käivitada saaks üldse mängu.

arvuti on korras, asi on (taand)arendajates.

Mul töötab küll Steam alates arvuti käivitamisest. Teeb oma updated siis kui vaja. Aga sa oled vist see foolium-mütsi vend, kes ei julge/taha programme taustal töös hoida.


Ja sa oled vist see vend kellel startupis 75+n asja käima jookseb. icon_lol.gif
Kommentaarid: 90 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 80
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
NATAS999
HV Guru

liitunud: 02.04.2007




sõnum 03.02.2020 17:02:12 vasta tsitaadiga

PJT kirjutas:
Põhimängu saad siit soodsalt https://www.allkeyshop.com/blog/buy-dirt-rally-2-0-cd-key-compare-prices/


xheix1712 kirjutas:
Kas hetkel praktilises mõttes on Steamist mõttekas võtta base game ja sinna juurde year one pass kus on season 1-4?
Hetkel soodusega year one pass 15 euri, arusaamatuks veidi jäi, et sama hinnaga on deluxe upgrade aga seal on season 1 ja 2 ainult icon_rolleyes.gif
kes AHV mu postituse ära kustutas? seal käib mingi hämar kaubandus, kurat teab kust kohast rahad on saadud võtmete ostuks. toetame krediitkaardipettusi ja regioonide/kontode ja kurat teab millega veel susserdamist. thumbs_up.gif
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HPN
HV veteran
HPN

liitunud: 26.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 03.02.2020 18:12:56 vasta tsitaadiga

Põhimäng on ka Game Passis ka olemas, aga ma ei tea, kuidas see multiplayer erinevate platvormide vahel toimub.

NATAS999-l rohud jälle võtmata? icon_lol.gif

_________________
/digitaalselt allkirjastatud/
Kommentaarid: 44 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 43
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dj-E
HV veteran
Dj-E

liitunud: 19.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 03.02.2020 20:13:44 vasta tsitaadiga

Mihkel. kirjutas:
Ja sa oled vist see vend kellel startupis 75+n asja käima jookseb. icon_lol.gif
Lolliks ei tasu kah minna. icon_razz.gif
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
NATAS999
HV Guru

liitunud: 02.04.2007




sõnum 03.02.2020 20:48:41 vasta tsitaadiga

HPN kirjutas:
Põhimäng on ka Game Passis ka olemas, aga ma ei tea, kuidas see multiplayer erinevate platvormide vahel toimub.

NATAS999-l rohud jälle võtmata? icon_lol.gif
mis rohud? g2a ja kinguin on 100% illegaalne äri. vaevalt seal allkeyshopis ülejäänd lehed palju puhtamad on.
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 03.02.2020 21:19:29 vasta tsitaadiga

jajah. 100% kõik keyd seal on krediitkaartipettuste läbi hangitud ja müüki paisatud. Ma küsiks, et kuidas sellised saidid juba aastaid endiselt sel juhul püsti on?
Dirt2 oli alles humblebundle monthlys. Päris paljud ostavad humblest keys-i ja mängud mida ei vaja, pistetakse g2a jne kohtadesse müüki. Jah, seal on varastatud kraami aga sei saa väita, et 100% kõik varastatud on.
Eks ebays müüakse ka varastatud kraami, kas siis ebay on ka 100% illegaalne äri?

_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
NATAS999
HV Guru

liitunud: 02.04.2007




sõnum 03.02.2020 21:27:13 vasta tsitaadiga

steam teeb piisavalt palju soodukaid, et ei pea küll kuskilt hämaraid võtmeid taga ajama ja speegitajatele oma raha andma. pigem juba üldse ilma, kui võimaliku päti kukrut täita ja tema tegevusele hoogu veelgi juurde anda.
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Muhekas
HV Guru
Muhekas

liitunud: 29.10.2011




sõnum 03.02.2020 21:43:13 vasta tsitaadiga

Võtab ohkama see kommentaaride lugemine, aga see selleks, hetkel sõidan careeri. Võib kõlada nüüd tobedalt kuid time triali ei viitsi ka sõtkuda kogu aeg. Mida huvitavat sellel mängul veel on pakkuda? Oman ainult "vanilla" mängu ei dlcsid ega midagi muud. Leidsin mingid dayli challengid kuid selleks on vaja auto osta jne. Ühesõnaga jään ootama teie näpunäiteid. Sõidate te rooli või kontrolleriga, kuidas on tehtud seadistused. Ise sõitsin automaadiga ja xboxi kontrolleriga ja ütleme nii, et see sõit nägi üsna kohutav välja sest ujusin ühest äärest teise. Ei mingit stabiilsust, siis küsiks veel seda, et kas eelistada esiveolist masinat või tagaveolist? Ma ei mäleta mis autoga ma time treali tegin, aga juhitavus ajas nutma ja pidevalt tegin spinne rajal. Igatahes jään nüüd ootama teie juttu icon_smile.gif
_________________
#Olen küberkiusamise vastu!
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Arx07
HV veteran
Arx07

liitunud: 08.01.2003




sõnum 03.02.2020 21:48:50 vasta tsitaadiga

PJT, karjäär on jura. Huvitavam on mingitest racenet klubidest osa võtta või daily/weekly/monthly evente sõita.
Ma ise sõidan ainult 4-veolistega. Esiveolised on mõttetu küna ja tagaveolised maitse asi - mu arust nad rohkem drifti kui ralli masinad.
Xboxi puldiga on võimalik väga edukalt sõita, eks tuleb harjutada.
Igal rallil masina algseadistused pole nii hullud, et nendega sõita ei kõlbaks, eks netist leiab paremaid setinguid ka muidugi kui otsida. Dirt 1's oli mugav steami sisene workshop, kahjuks seda Dirt 2's ei ole.

Hetkel näiteks EVALi liiga sai alguse. Üle 200 osaleja seal:
http://eval-liiga.net/foorum/
Täitsa noobina muidugi toores, aga kui suudad kuidagi lõpuni ära vedada siis katkestajaid ikka edestad icon_wink.gif
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
NATAS999
HV Guru

liitunud: 02.04.2007




sõnum 03.02.2020 22:14:54 vasta tsitaadiga

PJT, challengeid tasub teha ja üritada need lõpuni sõita ilma väga palju autot lõhkumata. carreeri tasub teha imho ainult lancia fulviaga, mille remont on 0 raha. alaguses on lihtne võita, edaspidi kui pro ja elite klassi jõuad, siis on seal juba jama. carreerist teenitud rahaga ostad challengete jaoks autosi ja siis hakkadki ainult challengeid tegema. monthlyde eest kukub päris kena kopikas. ja ei pea kohe ette otsa üritama kihutada, piisab kui rahulikult lõpuni veered, küll kiirus ajapikku ka tuleb.

esiveolised on lihtsamad veidi, aga nendega peab ka teadma ikkagi, mis moodi kiirendades ja aeglustades masin käitub. tagaveolised on õudus kuubid, väga peent throttle controli nõuavad, et tagumine ots sõidu suunda ei kisuks.

ise mängin xbox360 puldi klooniga ja auto seadeid ei turgi.
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xheix1712
HV Guru
xheix1712

liitunud: 24.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 04.02.2020 00:00:54 vasta tsitaadiga

HPN kirjutas:
Põhimäng on ka Game Passis ka olemas, aga ma ei tea, kuidas see multiplayer erinevate platvormide vahel toimub.

NATAS999-l rohud jälle võtmata? icon_lol.gif


On game passis olemas ja on ka sealt kaudu kasutatud, aga....
Mulle ei ostu see ms store üldse, dlc steamist sinna üle ei kandu, on viimase updatega ka mingi korralik jama, iga kord kui masin külmalt käima panna, siis ei avane dirt läbi xbox beta game pass apist, ega storest. Vajutada reinstall, näitab, et updateb (ammu see update tehtud) ja sekundi pärast saab jälle play vajutada - ja nii iga jumala kord.
Kommentaarid: 194 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 174
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
simo5555
HV kasutaja
simo5555

liitunud: 30.12.2007




sõnum 04.02.2020 08:49:01 vasta tsitaadiga

Ma vist olen see ainuke ebard kellele career meeldib. Sõidan xbox one puldiga ja mängus on seaded nii:

Steering sensitivity: 55
Steering linearity: 0
Steering deadzone: 20
Steering saturation: 100

Sellistes seadetes ei tõmble ka auto väga palju. Puldiga sõitjad võiks oma seadeid ka jagada - huvipärast prooviks.

_________________
Kommentaarid: 55 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 53
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Arx07
HV veteran
Arx07

liitunud: 08.01.2003




sõnum 04.02.2020 09:16:58 vasta tsitaadiga

simo5555, miks mulle karjäär ei meeldi on see, et rehvivalik on seal ainult enda lõbuks, AI laseb iga katse sobiva rehviga nagu saaks peale igat katset uut rehvi valida. Lisaks tundub, et AI ajad on ette antud ja siis lihtsalt kuidagi splittide vahele ära jagatud ehk siis mõnes splitis on nad ajuvabalt aeglased ja mõnes vastupidi kiired(räägin siis masters raskusest, lahjemaid enam ei mäleta, need sai läbi tehtud siis kui mäng välja tuli). Ja mitu hooaega karjääris keerasid ka mängu enda glitchid pekki, oli eesmärk lihtsalt masters ära võita, et asi tehtud oleks... aga 2-3 hooaega jutti juhtus midagi kahtlast, mis võttis tiitli võimalused:
1 hooaeg lampi enam ei saanud viimaseks kaheks katseks uusi rehve valida ja oma ärakulunud softidega ei olnud võimalik lihtsalt viimast katset enam sõita, isegi aeglaselt veeredes läksid all lõhki. Muidugi oma vea tõttu ka niisama alguses tihtipeale unustas uusi rehve services alla panna ja mäng ise ka ei hoiata kui just täiesti juustuks sõidetud ei ole icon_biggrin.gif
Mingid erinevad glitchid olid veel, mis kõik enam ei meenu. Üks oli selline, et argentiinas sai kogemata mäest alla sõidetud ja enam sealt üles tagasi sõita polnud võimalik, kuid mäng ka recoveryt ei lasknud teha(korraks lasi, aga magasin maha lootes ise üles tagasi saada ja peale seda muud üle ei jäänud kui retire panna).

EDIT:
Mu puldi sätted
Steering sens. 100
Linearity 0
Dead. 20
Sat. 100


viimati muutis Arx07 04.02.2020 18:08:30, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Muhekas
HV Guru
Muhekas

liitunud: 29.10.2011




sõnum 04.02.2020 10:44:25 vasta tsitaadiga

simo5555 kirjutas:
Ma vist olen see ainuke ebard kellele career meeldib. Sõidan xbox one puldiga ja mängus on seaded nii:

Steering sensitivity: 55
Steering linearity: 0
Steering deadzone: 20
Steering saturation: 100

Sellistes seadetes ei tõmble ka auto väga palju. Puldiga sõitjad võiks oma seadeid ka jagada - huvipärast prooviks.



Mul on koik algseadetes icon_redface.gif

_________________
#Olen küberkiusamise vastu!
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
marko-
Kreisi kasutaja

liitunud: 21.02.2005




sõnum 26.02.2020 13:41:14 vasta tsitaadiga

Kui kellelgi on jaksu ja aega, siis on pakkuda EST Dirt Ralli liiga haldamine, kus siis liikmeid tänase seisuga 114.
Kahjuks ei jõua ma ajapuuduse tõttu sellel hinge sees hoida.
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
JediMihkel
HV veteran
JediMihkel

liitunud: 28.10.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 10.03.2020 10:23:42 vasta tsitaadiga

Kui hästi õnnestus VR implementation? Ja kas kellelgi kogemusi Oculus questiga?
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 38
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
NATAS999
HV Guru

liitunud: 02.04.2007




sõnum 10.03.2020 11:02:17 vasta tsitaadiga

JediMihkel kirjutas:
Kui hästi õnnestus VR implementation? Ja kas kellelgi kogemusi Oculus questiga?
mu meelest sama kogemus, mis dirt rally 1, ehk täitsa okei thumbs_up.gif questi kohta ei oska öelda, mul cv1.

dirt rally 2 vist isegi parem, kuna esimeses osas mu meelest auto/pildi rappumist nii dramaatiliseks ei saand sättida.
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dj-E
HV veteran
Dj-E

liitunud: 19.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 10.03.2020 13:27:29 vasta tsitaadiga

VR on väga ok.
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
zwack
HV vaatleja

liitunud: 21.11.2007




sõnum 09.04.2020 15:24:42 vasta tsitaadiga

Viimasel ajal ei taha enam üldse serveritega ühendada ära. Kellelgi veel see jama?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
firemark
HV Guru
firemark

liitunud: 11.03.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 09.04.2020 16:36:32 vasta tsitaadiga

Sama probleem minul, eile kella 19-21 paiku ei saanud kordagi ühendatud. Lõpuks viskas kopa ette.
_________________
PS4 PSN: markomoisa
Kommentaarid: 101 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 92
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
NATAS999
HV Guru

liitunud: 02.04.2007




sõnum 09.04.2020 17:27:40 vasta tsitaadiga

üritasin käivitada täna, aga ei käivitu, nõuab taaskord 20GB update. kopp.gif
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Dirt Rally 2.0 mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... , 26, 27, 28  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.