Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Fallout New Vegas märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 26, 27, 28, 29  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing

Millist oskust ("Skill") pead tähtsamaiks?
Barter
1%
 1%  [ 3 ]
Energy Weapons
4%
 4%  [ 8 ]
Explosives
1%
 1%  [ 2 ]
Guns
27%
 27%  [ 47 ]
Lockpick
9%
 9%  [ 16 ]
Medicine
2%
 2%  [ 4 ]
Melee
1%
 1%  [ 2 ]
Repair
6%
 6%  [ 11 ]
Science
8%
 8%  [ 15 ]
Sneak
5%
 5%  [ 9 ]
Speek
24%
 24%  [ 41 ]
Survival
4%
 4%  [ 8 ]
Unarmed
2%
 2%  [ 4 ]
hääli kokku : 170

autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
Gangrel
HV kasutaja
Gangrel

liitunud: 11.07.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 08.08.2011 13:45:14 vasta tsitaadiga

Pööritama? Nagu enamik FPS mänge alates 90ndatest icon_lol.gif Ennem kui seakisa pihta hakkab siis tuleb arvestada, et ma mõtlen liikumist nagu nt Thief/Deus Ex1 jne seeriates, st kerge võnkumine teatud sammude järel.

Üks näide ka:


Link
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Trwind55
Kreisi kasutaja
Trwind55

liitunud: 21.04.2003




sõnum 10.08.2011 22:59:07 vasta tsitaadiga

Viimane DLC, Lonesome Road pidi algselt välja tulema augustis (achievement'id kohal), kuid lükati kahtlastel asjaoludel edasi:
tsitaat:
Hi everyone,

We just wanted to drop in here and let you know that due to circumstances beyond our control, Lonesome Road won’t be out this month. This isn’t due to any major issue with the code or content, but there are lots of factors involved in releasing these things, and one of those is causing us to slip past our intended release date.

We don’t have an exact date yet, but we’re working to get it out as quickly as possible. We’ll be announcing the final date, along with a couple of other interesting FNV-related items in the near future.

Thanks,

The teams at Bethesda and Obsidian

forums.bethsoft.com

_________________
möhhh..
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 20
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Oldermann
HV kasutaja
Oldermann

liitunud: 10.12.2007




sõnum 19.08.2011 10:54:02 vasta tsitaadiga

kas see on mingi uuendus või millest see sõltub, et kui ma seekord läbi mängin uue karakteriga (against Ceasar), siis teatus kohtades tekivad alati 4 liikmelised patrullid, kes teatavad, et olen surmale määratud, kuid olenevalt kellaajast, satuvad alati sinna kanti ka rändkaupmehed, kes muidugi saavad surma, seega teatud piirkonda quicktravelit saab panna ainult teatud kellaaegadel, et mõtetuid laipu ei tekiks. Eelminekord mängin sama poliitigaga ja näinud kordagi sellised patrulle, kes mind taga ajaksid, kuigi olin Ceasariga suur vaenlane.
_________________
We will uphold the traditions of the south
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
heretic666
HV Guru
heretic666

liitunud: 13.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 19.08.2011 11:37:05 vasta tsitaadiga

Oldermann, siis sul lihtsalt vedas. Nii caesari kui ka NCR'ga vaenlaseks muutudes saadetakse su vastu palgamõrtsukad, mulle tulid need caesari timukad kallale deathclawide juures. Seal neid pikka pidu polnud icon_smile.gif .
Kommentaarid: 70 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 68
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Trwind55
Kreisi kasutaja
Trwind55

liitunud: 21.04.2003




sõnum 19.08.2011 18:19:57 vasta tsitaadiga

ma eelmistel läbimängudel ei kohtanud kunagi vastaspoole patrulle, aga hetke karakteriga olen mänginud üle 150 tunni ja Leegioni tüübid on mul kogu aeg jalus. Novac'ist 188 poole minema hakates tulevad nad alati ühes ja samas kohas vastu, iga kord ~20k korgi eest kama kaasas. Kuna F5 nupp on küllaltki tuttavaks saanud, siis NPC'de pärast ei muretse. Hetkel ajan '100k damage with Unarmed Weapons' ülesannet taga, Deathclaw'd ka kuhugile kadunud, pole kedagi enam tappa. Ühel hetkel tuli Old Nuclear Testsite meelde, seal käin tavaliselt lvl 8-10 juures ühel teatud asjal järel - paremat kui Cowboy Reapeater mul tavaliselt sel ajal kasutada pole..
Fast travel natuke kalab jah, Cazador'id kõrvaldasid paari korraga terve lihakarja Jacobstown'is.

_________________
möhhh..
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 20
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
heretic666
HV Guru
heretic666

liitunud: 13.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 19.08.2011 18:29:18 vasta tsitaadiga

Trwind55, http://fallout.wikia.com/wiki/Deathclaw_promontory

Uuri seda linki, mapil seda kohta märgitud pole, aga character lvl 30na pidi seal ca 30 deathclawi olema, 2 alfa isast ja 2 emast nende seas. Lisaks märge kirjas : "If you kill all of the deathclaws, save, then load the save, the deathclaws may respawn." Infinite deathclawid icon_smile.gif.


Ma hiljuti alustasin uuesti, aga momendil liiga noob et deathclawe veel küttida, enesekaitsega saab hakkama nende peletiste vastu. Lahedad kollid küll, nii kiirelt spottivad su ära ja enamasti oskavad ootamatult tabada ka. Kuuled seda jalgade jooksu müttamist, keerad selja ja juba kallistavad sind.
Kommentaarid: 70 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 68
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Trwind55
Kreisi kasutaja
Trwind55

liitunud: 21.04.2003




sõnum 19.08.2011 20:09:32 vasta tsitaadiga

Tänud, olen seda kohanime kuulnud, aga millegi pärast mõtlesin et Quarry Junction on kõige karmim koht (seal pole enam kedagi) ja jutuks olevale koha peale rohkem ei mõelnud. Deathclaw promontory pole kaardil kirjas ka, lõpuks leidsin üles. 24 Deathclaw'd kohtasin. Alguses üritasin olla tark ja sõin sisse mida süüa andis, aga V.A.T.S.-i ajal olin kerge saak 10-le elukale mu ümber. Loobusin siis igasugusest taktikast ja lihtsalt kaootiliselt virutasin Pushy'ga samaaegselt Stimpack Hotkey'd kasutades ja nüüd olengi 400 Stimpacki võrra vaesem..
_________________
möhhh..
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 20
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
heretic666
HV Guru
heretic666

liitunud: 13.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 19.08.2011 20:18:14 vasta tsitaadiga

Assaa icon_smile.gif 400 stimpaki juba päris jõhker. Quarry Junction peaks olema isegi lahjem kui see dead wind cave (seal asub ka see legendary deathclaw, kõige tugevam omasuguste seas), lisaks quarrysse deathclawid ei respawni enam, mingi radscorpion võib sinna vahepeal eksida korra, kuid sellega asi ka piirdub. Dead wind cave koopasuu ette minu mäletamistmööda vähemalt respawnisid, kas ka koopas sees, selles pole enam kindel, ei mäleta.
Kommentaarid: 70 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 68
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Oldermann
HV kasutaja
Oldermann

liitunud: 10.12.2007




sõnum 20.08.2011 23:13:14 vasta tsitaadiga

Trwind55 kirjutas:
ma eelmistel läbimängudel ei kohtanud kunagi vastaspoole patrulle, aga hetke karakteriga olen mänginud üle 150 tunni ja Leegioni tüübid on mul kogu aeg jalus. Novac'ist 188 poole minema hakates tulevad nad alati ühes ja samas kohas vastu, iga kord ~20k korgi eest kama kaasas.

äkki mõne uuendusega tulnud või oleneb karakterist kuidagi? mängisin eelmine kord samamoodi against ceacar ja polnud kordagi, nüüd on teatud kohad, kus patrull alati peale lendab.

_________________
We will uphold the traditions of the south
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
heretic666
HV Guru
heretic666

liitunud: 13.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 20.08.2011 23:17:35 vasta tsitaadiga

Mul neid Caesare mõrtsukaid ilmunud, aga nüüd olen vilified nende vastu ja peaks neid rohkem saabuma hakkama. Aga hea meel on alati neid wannabe roomlastest orjastajaid nottida, kahju küll neist pole.
Caesari saarel on meditsiin keelatud, Caesaril endal on mingi high-tech futuristlik meditsiinimasin voodi kõrval. Silmakirjalik jobu icon_smile.gif, laseks selle saare heameelega õhku nagu FO3's oli võimalik megaton taevalaotusesse saata.
Kommentaarid: 70 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 68
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Trwind55
Kreisi kasutaja
Trwind55

liitunud: 21.04.2003




sõnum 21.08.2011 04:21:55 vasta tsitaadiga

Oldermann kirjutas:
Trwind55 kirjutas:
ma eelmistel läbimängudel ei kohtanud kunagi vastaspoole patrulle, aga hetke karakteriga olen mänginud üle 150 tunni ja Leegioni tüübid on mul kogu aeg jalus. Novac'ist 188 poole minema hakates tulevad nad alati ühes ja samas kohas vastu, iga kord ~20k korgi eest kama kaasas.

äkki mõne uuendusega tulnud või oleneb karakterist kuidagi? mängisin eelmine kord samamoodi against ceacar ja polnud kordagi, nüüd on teatud kohad, kus patrull alati peale lendab.

Kontrollisin üle, viimase pätsiga tuli parandus jah:
tsitaat:
Modified Legion and NCR hit-squad NPCs to use new level lists. They now have a smoother leveling curve that takes into account new level caps. Legion and NCR hit squad spawning was also revised to make their appearance more consistent and less memory-intensive.

_________________
möhhh..
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 20
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sukelduja
HV Guru
sukelduja

liitunud: 14.06.2007




sõnum 26.08.2011 22:33:50 vasta tsitaadiga

Kui sa vaatad peale saunaõhtut õllepudeli korki ja tahad seda miskipärast rahakotti pista - siis oleks vist aeg Fallaouti natuke vähem mängida...
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kissu19
HV kasutaja

liitunud: 27.05.2004




sõnum 28.08.2011 22:54:25 vasta tsitaadiga

Kas viimase pätsiga peabki nii olema, et kui niptonis nendele koerakummardajatele kirka silma löön, ja seepeale saan leegioni silmis staatuse "Värdjas", siis hakkabgi lambist suva kohta neid leegioni ahve respawnima? Suht kopp on ees, parim relv on mul hetkel katkine kauboikordaja ja lähivõitluseks kasutada 60 kuuli mis tulevad lasta läbi katkise 10mm kuulipritsi. Hetkel möllan veel üksi, boone istub sauruse kõhus ja ED-E varuosade rahad on piiri taga kinni. Suht kopp ees ikka :S

EDIT: Panin hiljem jooksuga müügipunkt 188-sse, sealt sain miskise letitöötaja käest kõvera toruga snaiperrelva, mingi aeg pärast seda spawnisid mulle enne kohatud leegionäridega samade nägude ja equga leegionärid kuskile kaugele põõsasse, lasin 2 maha, peale seda nad spawnisid kohe uuesti samma kohta, kokku tuli 6 killi ja 4 laipa. Tundub, et mõnelt progejalt peaks klaviatuuriõiguse ära võtma :S:S

_________________
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
heretic666
HV Guru
heretic666

liitunud: 13.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 29.08.2011 07:51:28 vasta tsitaadiga

kissu19, alguses ei maksa jah kehvasid suhteid leegioniga luua, ta hakkabki neid goone sulle saatma. Kui main questis teatud progress on ära toimunud, tuleb see leegioni mingi jutumees su juurde ja pakub invite caesariga kohvile, siis muutuvad nad neutraalseks (võta seda kui second chance).
Boone endale kaaslaseks saamise quest pole üldse raske, tasuks ära teha see. Ise koksan mõnuga neid lollakaid leegionäre maha, peakski varsti tegema tripi forti ja kõik viimseni maha nottima seal.

Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 70 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 68
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dude .
HV Guru

liitunud: 11.10.2007




sõnum 29.08.2011 10:11:13 vasta tsitaadiga

heretic666, kolmas (hetkel viimane) on väga hea. thumbs_up.gif Teine on ka päris korralik aga natukene tühi ja igav (aga siiski Fallout). Dead Money on aga jah täiesti teises suunas, pigem mingi survival horror. icon_biggrin.gif
_________________
TALUSILDID
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003




sõnum 29.08.2011 10:53:16 vasta tsitaadiga

viimane save on mul peale 3h area tühjendamist ja väljumisel mäng hangub...
dlc-sid osta ei saa...

kräpp, ma ütlen.

_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
Kommentaarid: 238 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 213
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kasutaja10
HV kasutaja

liitunud: 04.03.2008



Online

sõnum 29.08.2011 12:51:30 vasta tsitaadiga

selline küsimus et miks mul, kui ma seda mängu natuke aega olen mänginud. teeb arvuti restarti millegi pärast andmed on arvuti kohta siin:

http://www.upload.ee/files/1617572/Report.txt.html

_________________
good day
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 2 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
madfury
HV veteran
madfury

liitunud: 05.09.2004




sõnum 29.08.2011 13:53:46 vasta tsitaadiga

kasutaja10, Nii on raske aidata. Kas ainult NV mängides keerab ennast küllili või testes mängudes ka? Kas midagi ei kuumene kuskil liialt? Kui oled kindel, et rauas asi pole, siis kas kasutad mingeid mod-e? Proovi mänguväljakut veidi vähendada ning testida kas asi on rauas, driverites või mängus endas.
_________________
Avatar by Flacko
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kasutaja10
HV kasutaja

liitunud: 04.03.2008



Online

sõnum 29.08.2011 14:36:28 vasta tsitaadiga

ainult see vahel fallout 3 ka kiilub kinni muud, mängud töötavad korralikult
_________________
good day
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 2 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
madfury
HV veteran
madfury

liitunud: 05.09.2004




sõnum 29.08.2011 14:50:29 vasta tsitaadiga

Siis vist mängu viga, FO ja NV on samal mootoril. Tundub mingi driverite kala olevat (oled mingit riistvara vahetanud?) või tõesti on mõlemal mängul modide konfliktid.
_________________
Avatar by Flacko
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kasutaja10
HV kasutaja

liitunud: 04.03.2008



Online

sõnum 29.08.2011 15:00:00 vasta tsitaadiga

mode ei kasuta
_________________
good day
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 2 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
madfury
HV veteran
madfury

liitunud: 05.09.2004




sõnum 29.08.2011 15:06:43 vasta tsitaadiga

Kui riistvara vahetanud ei ole, siis ei oska midagi öelda. Võibola oled midagi muud tarkvaralist installinud, mis paigaldab süsteemitasemel drivereid. Kui aga ei ole absoluutselt midagi muutnud, siis ikaldus: mängu ja/või OSi reinstall.
_________________
Avatar by Flacko
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Gangrel
HV kasutaja
Gangrel

liitunud: 11.07.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 16.09.2011 12:10:17 vasta tsitaadiga

Lonesome Road trailer:


Link
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kala1
Kreisi kasutaja
kala1

liitunud: 02.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 16.09.2011 13:13:33 vasta tsitaadiga

Gangrel, mingi captain america ja red skull icon_biggrin.gif
_________________
The German soldier has impressed the world, however the Italian Bersagliere soldier has impressed the German soldier.
Kommentaarid: 48 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 44
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
heretic666
HV Guru
heretic666

liitunud: 13.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 16.09.2011 16:21:27 vasta tsitaadiga

Kõik teised 3 DLC'd läbi tehtud, vähemalt niipalju et dead moneyst hullem see neljas küll olla ei saa. Old world blues meeldis noist kolmest dlc pakist kõige enam.
Kommentaarid: 70 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 68
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Fallout New Vegas mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 26, 27, 28, 29  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.