Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Üldfoorum »  Aliexpress & teised Hiina veebikaubamajad märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 240, 241, 242, 243, 244  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing

Kas ja kuidas mõjutab teie ostuotsuseid 1.juulist lõppev käibemaksuvabastus alla 22€ kaupadele?
Tellin vähem.
75%
 75%  [ 657 ]
Tellin rohkem.
6%
 6%  [ 57 ]
Ei lase end sellest häirida.
13%
 13%  [ 115 ]
Tellin endiselt neid kaupu, mida Eesti müüjad ei paku.
5%
 5%  [ 47 ]
hääli kokku : 876

autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 26.09.2023 15:11:16 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Viipeseade on ATM-ist endast eralduv hallikas plastikust mügarik masina küljes

jah sebi omal vasakul pool.
Aga ju pole siis aktiveeritud see, valmidus olemas

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scott
Kreisi kasutaja
Scott

liitunud: 09.08.2016




sõnum 26.09.2023 15:49:20 vasta tsitaadiga

pwn13 kirjutas:
Mul krediitkaarti eraldi pole, aga luban "tehingud internetis" ainult ostu hetkel, ülejäänud aeg väljas.

Kuidas täpsemalt? Enne ostu lubad tehingud, maksad ära, saad ostukinnituse ja peale seda keelad uuesti? Aga kuidas pood raha sel juhul kätte saab, reaalselt on nii olnud, et arveldus tehakse päev või rohkem hiljem. Või konkreetse tehingu broneeringut see keelamine ei mõjuta ja kehtib uute tehingute algatamisele?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pwn13
HV veteran
pwn13

liitunud: 04.10.2011




sõnum 26.09.2023 18:36:19 vasta tsitaadiga

Scott kirjutas:
pwn13 kirjutas:
Mul krediitkaarti eraldi pole, aga luban "tehingud internetis" ainult ostu hetkel, ülejäänud aeg väljas.

Kuidas täpsemalt? Enne ostu lubad tehingud, maksad ära, saad ostukinnituse ja peale seda keelad uuesti? Aga kuidas pood raha sel juhul kätte saab, reaalselt on nii olnud, et arveldus tehakse päev või rohkem hiljem. Või konkreetse tehingu broneeringut see keelamine ei mõjuta ja kehtib uute tehingute algatamisele?

jep kohe peale ostu keelan ära, raha on minu arust koheselt broneeritud. pole tõrkeid olnud.

_________________
pWn
Kommentaarid: 72 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
perenoel
Kreisi kasutaja
perenoel

liitunud: 04.05.2004




sõnum 27.09.2023 10:07:53 vasta tsitaadiga

Võimaluseks on ka spetsiaalselt internetiostudeks võetud kaart.Hea lahendus on selleks konto N26 pangas, kus virtuaalkaart on kuutasuta. Kui vastav vajadus tekib, kannad summa N26 kontole üle ja sooritad virtuaalkaardiga tehingu. Kui number uitama läheb, pole sellest midagi.
_________________
The biggest delusion is that there are causes other than your own state of consciousness. - Neville Goddard
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
avrn
Kreisi kasutaja

liitunud: 16.02.2007




sõnum 29.09.2023 19:10:09 vasta tsitaadiga

See on huvitav loogika: ostke omale Apple seadmed ja kasutage Apple/Google Payd, siis saate turvaliselt Alist osta.
Ma jään eriarvamusele. Mida vähem tegelasi minu kaardiandmetele ligipääsu omab, seda parem. Apple ja Google oma suure infonäljaga jätaks kohe esimesena kõrvale.
Ma olen laisk ja mugav ja olen oma krediitkaardiomadustega deebetkaardi andmed andnud aliexpressile. Aga internetikasutus on kaardil kogu aeg kinni, ostes teen lahti, ootan, kuniks bronn ära tehakse, ja kinni tagasi. Nagu mõni post eespool kirjeldati.

Seda, et alist juhuslikult mingid krediitkaardi andmed lekiksid, on minu arvates vähetõenäoline, pigem lähevad nad kasutaja enda arvutist jalutama. See on neil suur bisnis ja jamasid nad endale ei soovi.
Küll aga tasub minu arvates karta seda, et nad ise sihilikult mingil hetkel kaarte tühjendada soovivad. Võibolla on minu kartus asjata, ja parem oleks, aga tänases hullumeelses maailmas on vist kõik võimalik. Sealmaal on need äritavad ja eetikanormid ka hoopis teistsugused, kui meie siin õhtumaades elementaarseteks peame.
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bladerunner
HV Guru

liitunud: 17.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 29.09.2023 19:38:50 vasta tsitaadiga

Alates 03.2016 olen kasutanud 3 erinevat krediitkaarti Alist ostmiseks, pole kordagi probleeme olnud. Pigem on endiselt oht mõnes meie lähisriikides kaardiga makstes andmetest ilma jääda.
_________________
Experience is what you get when you don't get what you want.
Kommentaarid: 162 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 151
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Osiris
HV Guru
Osiris

liitunud: 12.08.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 29.09.2023 20:14:29 vasta tsitaadiga

avrn kirjutas:
See on huvitav loogika: ostke omale Apple seadmed ja kasutage Apple/Google Payd, siis saate turvaliselt Alist osta.
Ma jään eriarvamusele. Mida vähem tegelasi minu kaardiandmetele ligipääsu omab, seda parem. Apple ja Google oma suure infonäljaga jätaks kohe esimesena kõrvale.
Ma olen laisk ja mugav ja olen oma krediitkaardiomadustega deebetkaardi andmed andnud aliexpressile. Aga internetikasutus on kaardil kogu aeg kinni, ostes teen lahti, ootan, kuniks bronn ära tehakse, ja kinni tagasi. Nagu mõni post eespool kirjeldati.

Seda, et alist juhuslikult mingid krediitkaardi andmed lekiksid, on minu arvates vähetõenäoline, pigem lähevad nad kasutaja enda arvutist jalutama. See on neil suur bisnis ja jamasid nad endale ei soovi.
Küll aga tasub minu arvates karta seda, et nad ise sihilikult mingil hetkel kaarte tühjendada soovivad. Võibolla on minu kartus asjata, ja parem oleks, aga tänases hullumeelses maailmas on vist kõik võimalik. Sealmaal on need äritavad ja eetikanormid ka hoopis teistsugused, kui meie siin õhtumaades elementaarseteks peame.

Kuidas seletada minu juhust kus täiesti uus krediitkaart. Ostetud sellega pole veel kordagi. Niipea kui alist ostsin läks nädal mööda ja pank pani kaardi kinni. Kuskil automaadiski pole see kaart olnudki.

Kaart on igapäevaselt kodus sahtlis ja kedagi rohkemat siin ei ole kes seda võiks kasutada....

Varasematel aastatel pole jah mul ka midagi sellist kunagi olnud kuniks nüüd...
Kommentaarid: 114 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 102
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hiid
HV Guru
Hiid

liitunud: 23.03.2002




sõnum 29.09.2023 20:15:29 vasta tsitaadiga

Osiris, keyloger doh.gif icon_eek.gif
_________________
Hapud viinamarjad
Kommentaarid: 645 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 502
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 01.10.2023 09:41:12 vasta tsitaadiga

Miks üldse sealt tellima peab, sama träna ju ka ebay ja amazon olemas.
Kommentaarid: 234 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 200
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DVDRW
HV Guru
DVDRW

liitunud: 13.10.2003




sõnum 01.10.2023 11:33:13 vasta tsitaadiga

Alguses mõned aastad olin ainult Ebays, siis mõlemas. Nüüd olen jäänud ainult Alist tellima juba ~5a. Ju siis ikkagi parem kaubavalik ja soodsamad hinnad.
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 01.10.2023 11:45:10 vasta tsitaadiga

Automaattanklates pole kaardiga maksnud? Pidi olema suht popp koht kus andmeid kopeerida
_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kevvare
Kreisi kasutaja
Kevvare

liitunud: 02.06.2010




sõnum 01.10.2023 13:33:47 vasta tsitaadiga

Kasutage kaardi koode aga ärge salvestage neid ju kontode alla? Swedil muidugi eriti hea, et kui ostad siis pead pin 1 kinnitama ostu.

Viimane kord tellisin type c kaableid, ütleme nii kiirus üht ja teistpidi olematu, töötas kuu aega siis lakkas laadimast ja mõtlen, et keegi tellinud mingeid kaableid mis on ok ja oskab soovitada?
Kommentaarid: 31 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 3 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
napoleon
Unknown virus
napoleon

liitunud: 08.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 01.10.2023 13:43:47 vasta tsitaadiga

ugreen peaks ok valik olema
Kommentaarid: 76 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 59
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 01.10.2023 15:18:35 vasta tsitaadiga

Kevvare kirjutas:
Kasutage kaardi koode aga ärge salvestage neid ju kontode alla? Swedil muidugi eriti hea, et kui ostad siis pead pin 1 kinnitama ostu.

Viimane kord tellisin type c kaableid, ütleme nii kiirus üht ja teistpidi olematu, töötas kuu aega siis lakkas laadimast ja mõtlen, et keegi tellinud mingeid kaableid mis on ok ja oskab soovitada?

Baseus, Ugreen. Aga neid saab ka Eestist.
Kommentaarid: 688 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 532
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 02.10.2023 09:03:05 vasta tsitaadiga

Nende puhul pole ju mingit suuremat võitu, kui just pole soov hiinlastele rohkem raha jätta.
Kommentaarid: 234 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 200
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
napoleon
Unknown virus
napoleon

liitunud: 08.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 02.10.2023 13:25:07 vasta tsitaadiga

Magic kirjutas:
Nende puhul pole ju mingit suuremat võitu, kui just pole soov hiinlastele rohkem raha jätta.


Kas Eestis on mõni pood, kust saab neid kaableid igasuguste otstega ja igasuguse pikkusega, lapi ainult ostukorvi mis vaja? Pahatihti kipub nii olema, et pead detektiivi mängima, et mõnest Eesti poest sobiv kaabel leida. Ise tellin neid ka aeg-ajalt alist mingi portsu varuks
Kommentaarid: 76 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 59
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Janis
HV Guru

liitunud: 30.11.2005




sõnum 02.10.2023 13:43:09 vasta tsitaadiga

Mis teed nendega, et aeg ajalt varu pead tellima?
Autovaruosade poodidest tasub küsida kui pädeva tegelase otsa satud, odavam kui aliexpressis.
Kommentaarid: 204 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 5 :: 170
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
napoleon
Unknown virus
napoleon

liitunud: 08.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 02.10.2023 13:51:42 vasta tsitaadiga

Vahel juhtub, et keegi küsib ja unustab tagasi tuua. Vahel on endal vaja, mul neid laadijaid on päris mitu, mugavam kui saab igale asjale kaabli panna mitte ei pea seda ühte tassima. Mingeid selliseid seadmeid ka ju on, millel on USB kaudu laadimise võimekus , aga kaablit kas ei anta kaasa või pole pikkus/otsad sobivad. Pole mul ei lapsi ega koduloomi, kes neid kaableid sööks ja enda menüüsse neid ka võtnud pole, seega ega neid ülemäära palju kulugi, aga ikka hea mingit tagavara kodus hoida kuna tegemist pole ei teab mis kallite asjadega ega ka millegi sellisega, mis moraalselt kiiresti vananeks.
Aga vot see küsimine mulle ei meeldigi. Lähebki detektiivi mängimiseks ehk otsi välja poed kust teoreetiliselt võiks saada ja siis hakka igaühe käest küsima
Kommentaarid: 76 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 59
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kevvare
Kreisi kasutaja
Kevvare

liitunud: 02.06.2010




sõnum 02.10.2023 14:24:29 vasta tsitaadiga

Mul lapsed ja naine, ise hoian enda 1 kaablit ja viimane kord tellisingi naistele 3 kaablit ja tulemus oli selline, et arvuti isegi ei tuvastanud kaablit. Laadida sai aga paari ndl jooksul andis saba. Nüüd andsin neile teise JBL kaabli, mõnus pehme aga krt vaja tellida enne rohkem koju kui mu korralikudele hambad taha saavad.

Poest olen vaadanud, kõik seal alates 7 eur tk, kallimad 20€. Alist vaatasin ugreeni kaablid alates 50 senti kuni 3 eur. On neil siis vahet eesti omadega?
Kommentaarid: 31 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 3 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
napoleon
Unknown virus
napoleon

liitunud: 08.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 02.10.2023 14:30:18 vasta tsitaadiga

Kevvare, vaevalt seal vahet on. Eesti poel on lihtsalt enamasti päris palju püsikulusid ja sealt ka kõrgem hind.
Kaabli puhul on AWG see, mida vaatama pead. Odavatel käkkidel seda enamasti üldse ei öelda.
Kommentaarid: 76 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 59
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Janis
HV Guru

liitunud: 30.11.2005




sõnum 02.10.2023 14:36:04 vasta tsitaadiga

See vahe ongi, et äkki ei hakka tööle.
Alla 5 eur ei saa alist ühtegi korralikku kaablit. Viimati ostetud baseus maksab hetkel seal koos saatmisega 8,70 eur


napoleon kirjutas:

Kaabli puhul on AWG see, mida vaatama pead. Odavatel käkkidel seda enamasti üldse ei öelda.

Lihtsam vaadata palju võimsust läbi laseb mitte hakata mingit usa mõõtühikut teisendama jne.
Kommentaarid: 204 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 5 :: 170
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
napoleon
Unknown virus
napoleon

liitunud: 08.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 02.10.2023 14:40:54 vasta tsitaadiga

Janis kirjutas:

napoleon kirjutas:

Kaabli puhul on AWG see, mida vaatama pead. Odavatel käkkidel seda enamasti üldse ei öelda.

Lihtsam vaadata palju võimsust läbi laseb mitte hakata mingit usa mõõtühikut teisendama jne.


Kui see võimsus on antud. Ja see võimsus ei ütle ka üksinda midagi, peab vaatama mis pinge juures see antud on ning vajadusel enda jaoks sobiva pinge jaoks teisendama.
Kommentaarid: 76 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 59
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Janis
HV Guru

liitunud: 30.11.2005




sõnum 02.10.2023 14:44:54 vasta tsitaadiga

Võimsus on võimsus, mida sa teisendad seal laadimiskaablite juures? Ja ilmselgelt 140W ei lähe kaablist läbi 5V pinge juures
Kommentaarid: 204 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 5 :: 170
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
napoleon
Unknown virus
napoleon

liitunud: 08.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 02.10.2023 14:46:30 vasta tsitaadiga

Vool on vool, aga seda mõõdetakse amprites. Võimsus sõltub pingest, aga seda mõõdetakse wattides.
Kommentaarid: 76 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 59
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Janis
HV Guru

liitunud: 30.11.2005




sõnum 02.10.2023 14:49:55 vasta tsitaadiga

Laadimiskaablitest on jutt.
Kommentaarid: 204 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 5 :: 170
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Üldfoorum »  Aliexpress & teised Hiina veebikaubamajad mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 240, 241, 242, 243, 244  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.