Avaleht
uus teema   vasta Vaidlused »  Võitlustanner »  Rahvas võrdleme oma (arvuti) helisüsteeme märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 237, 238, 239 ... 305, 306, 307  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
xxlmaster
HV Guru
xxlmaster

liitunud: 26.08.2008




sõnum 12.11.2018 19:10:25 vasta tsitaadiga

avr x3500
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 77
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mihkel7
Kreisi kasutaja

liitunud: 23.10.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 12.11.2018 21:02:28 vasta tsitaadiga

xxlmaster kirjutas:
avr x3500

thumbs_up.gif
Kommentaarid: 52 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 50
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SilQ
HV Guru
SilQ

liitunud: 19.10.2006




sõnum 12.11.2018 21:21:42 vasta tsitaadiga

mihkel7 kirjutas:
xxlmaster kirjutas:
Toodi vähe nänni
Spoiler Spoiler Spoiler
thumbs_up.gif Huvitav valik kõlarite suhtes aga ilmselt on see väga teadlik otsus, mis ressiiveri mudeli number on?


Mis sel valikul halba?
Kommentaarid: 238 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 205
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mihkel7
Kreisi kasutaja

liitunud: 23.10.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 12.11.2018 21:48:44 vasta tsitaadiga

Ma ei mõtelnud midagi halba lihtsalt minu jaoks kõlab Yamaha nimi kõlaritel kummaliselt. Ma tean, et nad teevad häid kõlareid ja võib olla kodukino jaoks on nad ideaalsed. Ära otsi siit midagi, see oli minu arvamus.
Kommentaarid: 52 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 50
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SilQ
HV Guru
SilQ

liitunud: 19.10.2006




sõnum 12.11.2018 22:03:37 vasta tsitaadiga

mihkel7 kirjutas:
Ma ei mõtelnud midagi halba lihtsalt minu jaoks kõlab Yamaha nimi kõlaritel kummaliselt. Ma tean, et nad teevad häid kõlareid ja võib olla kodukino jaoks on nad ideaalsed. Ära otsi siit midagi, see oli minu arvamus.


Ei otsinutki, mõtlesin, et tead midagi mida teised ei tea.
Kommentaarid: 238 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 205
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Wiltz
HV Guru

liitunud: 28.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 12.11.2018 22:11:47 vasta tsitaadiga

yamaha kõlarid pole nüüd just midagi uskumatult suurepärast. satikad ilmselt piisavalt okei aga centri ja peakõlarid...no ilmselt oleks saanud parema valiku teha. samas ma ei tea muidugi kui imeodavad need äkki olla võisid. üldiselt yamaha ikkagi rohkem võimutootjana (või pigem üleüldiselt helitehnika elektroonilise poole) tuntud kui oma kõlarite poolest. aga eks neil kõigil ole oma kõlari "line'd". Pioneeril, Denonil, Onkyol, Kenwoodil jne.
_________________
"There will be an entire generation of deaf audio enthusiasts who were brought up on CD players and Best Buy receivers, electronic music and so on. These people won't know good sound if it bites them in the ass, so in the end the industry wins."
Kommentaarid: 273 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 9 :: 3 :: 224
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xxlmaster
HV Guru
xxlmaster

liitunud: 26.08.2008




sõnum 12.11.2018 22:19:41 vasta tsitaadiga

Wiltz, hind oli väga hea. Kindlust andis ka kasutajate hinnang kes neid omanud on.
Ma usun, et väga mööda ei pannud. Korra jäin juba SVSi torne vaatama aga selleks ajaks oli tellimus tehtud ja raha makstud.
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 77
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 12.11.2018 22:25:09 vasta tsitaadiga

Kuna mina nendega spetsiaalselt muusikat ei kuula, siis mulle kärab küll.
8 vms aastat tagasi sai need ostetus ja vahetama vahetamise pärast küll ei hakka icon_smile.gif
Kindlasti on paremaid, aga kas sama raha eest, seda peaks kusagil juba kuulama/võrdlema vms.

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SilQ
HV Guru
SilQ

liitunud: 19.10.2006




sõnum 12.11.2018 22:46:15 vasta tsitaadiga

Mul 777'med ja 333'ed. 444 puudu. Ei kurda ka ei muusika ega filmi helikohapealt. Samas, ega mul võrdlus võimalust väga ei ole.
Ostetud 8-9 aastat tagasi, tollel ajal ei suutnud paremaid leida. Mõned aastad tagasi mõtlesin, et uurin, kui head nad on. Siis hakkas silma, et enim müüdud kõlari seeria ja kasutajad ka rahul.
Kommentaarid: 238 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 205
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Wiltz
HV Guru

liitunud: 28.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 13.11.2018 01:50:04 vasta tsitaadiga

kui ei ürita nendega nõudlikku muusikat kuulata või pole konkreetselt eelnevat/paralleelset kogemust klass kõrgemate kõllidega, ega siis neil midagi niiväga hirmsat viga muidugi ei olegi. load on jagatud suure hulga komponentide vahele ära ja kannatavad tänu sellele ilmselt küllaltki hästi (üle)keeramist. nad sobivadki rohkem kino kui muusika jaoks, seda on komponentidest ka näha. ilmselt yamaha'l on see olnud teadlik valik ja suunitlus. seega kui muusika kuulamine pole suurem prioriteet ja pigem kasutad filmi vaatamiseks siis täiesti okei kõllid.
ühe venku unboxing, komponendtide ja filtriehituse tase ning hinnaklass on siin näha: https://www.youtube.com/watch?v=oHdFr8fMPRg see on muidugi nukker, et ~500eur poehinnaga kõlarites kasutatakse ikkagi 0.5euroseid suvalisi saastakondekaid crossis ning õhksüdamega poole ei raatsita ka kulutada icon_biggrin.gif

niipalju siiski soovitaks, et keskkõlarisse võiks ikkagi natuke rohkem investeerida ja selle võtta mitte antud yamaha komplektist, seda ERITI filmi vaatamise komplekti korral sest filmiheli puhul (5.1 ja edasi formaadid) on tegelikult just keskkõlari helil kõige tähtsam ja suurem roll. selles mõttes pole eriline probla ka, et keskkõlarit tuleb osta vaid üks icon_biggrin.gif odavate komponentidega ja odavalt ehitatud generic kõlari miinused võivad just keskkõlari puhul kõige teravamalt ja valusamalt välja tulla. jama on selles, et ega neid miinuseid ei pruugigi enne tähele panna kui oled kuulnud kvaliteetset kõlarit selle odava koha peal, sama materjaliga.
mida soovitaks, näiteks selline kast on asjalik ja mitte panka lõhkuvalt kallis https://www.nhthifi.com/products/16550-c-lcr-center-channel-speaker üldjoontes pigem suuremate driveritega kõlarit tasub vaadata, kui just kuulamiskolmnurk ei ole hästi pisike või mingil põhjusel suurema esiplaadiga kast ei mahu ära. pigem 8 oomist ja kindlasti korraliku, raske ning paksuseinalise kastiga. väiksemapoolne center võiks kaaluda nii 8-10kg kanti, suurem 10-15kg

_________________
"There will be an entire generation of deaf audio enthusiasts who were brought up on CD players and Best Buy receivers, electronic music and so on. These people won't know good sound if it bites them in the ass, so in the end the industry wins."
Kommentaarid: 273 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 9 :: 3 :: 224
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Snaxez
Kreisi kasutaja
Snaxez

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 13.11.2018 09:36:59 vasta tsitaadiga

Wiltz-iga täiesti nõus. Endal sama tee läbitud, kus oli väike Polk-i center, ja suures ruumis oli vahest raske kõigest jutust selgelt aru saada. Samas, kui valida keskkõlar teise tootja oma, siis võib tulla LCR timber match probleemiks. Vahetasin selle Polk-i välja suurema Klipsch-i vastu. Tulemuseks oli palju parem heli, aga horn tweeter erines teistest dome omadest märgatavalt. Lõpuks vahetasin ka teised kõlarid Klipsch-i peale.

viimati muutis Snaxez 13.11.2018 10:11:52, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 55 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 50
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xxlmaster
HV Guru
xxlmaster

liitunud: 26.08.2008




sõnum 13.11.2018 10:03:58 vasta tsitaadiga

Jutuga nõus aga kuna ruum väike ja vaatamis kaugus telerist 2.5m siis ei näinud väga mõtet midagi oluliselt paremat vaadata.
Rääkige parem kui kõlari kaabel jookseb elektri kaabliga ühes kaabli karbikus siis kas elektri kaabel võiks olla variestatus? Koos jooksu pikkust umbes 3 m
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 77
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SilQ
HV Guru
SilQ

liitunud: 19.10.2006




sõnum 13.11.2018 10:39:52 vasta tsitaadiga

Wiltz, Ok, räägi siis, mis on suur ruum? Mis on väike? Mis on väike heli kolmnurk ja mis paras või suur. Neid võivad inimesed erinevalt defineerida. Ma ütleks, et mul isiklikult on 50/50, pool mussi pool filmi. Millised kõlarid on sellised mis kõigeks on head?
_________________
If you can’t explain it simply, you don’t understand it well enough – Albert Einstein
Kommentaarid: 238 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 205
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 13.11.2018 10:44:17 vasta tsitaadiga

tsitaat:

see on muidugi nukker, et ~500eur poehinnaga kõlarites kasutatakse ikkagi 0.5euroseid suvalisi saastakondekaid crossis ning õhksüdamega poole ei raatsita ka kulutada

200€ tk kuigi see pole hekel määrav , aga väheke üle võlli hinda mainid icon_rolleyes.gif

Aga hetkel kipub see kõlarite uuendamine minema selgelt teise klassi kui soovitad osta 500€ keskkõlarit

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
est11
Mees metsast

liitunud: 20.01.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 13.11.2018 10:44:24 vasta tsitaadiga

mis oleks praegu parim valik aktiiv kõlarite puhul? Peab olema 2.0 ja paremad kui microlab 9c mis praegu kasutusel viisakad võiks välja ka näha muidugi
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SilQ
HV Guru
SilQ

liitunud: 19.10.2006




sõnum 13.11.2018 10:50:12 vasta tsitaadiga

jeesus188, Mis hinda sa siis maksid kui sa nad ostsid? Ma kalkullisin euridesse ringi ja esimeste 777'med tulid mul paarina natuke üle 500€. Või ta räägib tüki hinnast?
_________________
If you can’t explain it simply, you don’t understand it well enough – Albert Einstein
Kommentaarid: 238 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 205
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 13.11.2018 11:11:47 vasta tsitaadiga

SilQ kirjutas:
jeesus188, Mis hinda sa siis maksid kui sa nad ostsid? Ma kalkullisin euridesse ringi ja esimeste 777'med tulid mul paarina natuke üle 500€. Või ta räägib tüki hinnast?

Ikka tk hinnast jah.
mu 555 olid 2700.- vana raha tk

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Wiltz
HV Guru

liitunud: 28.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 13.11.2018 13:48:23 vasta tsitaadiga

mina pidasingi silmas ikkagi paari hinda loomulikult. kes see neid peakõlareid reaalselt tüki kaupa ikka ostaks icon_lol.gif 500 oligi pakutud umbkaudu sest teadsin, et umbes midagi sellist nad peaksid maksma, päris konkreetselt kuskilt tegelikku hetkehinda otsima ei viitsinud minna.


mis on suur ruum, see ongi suhteline mõiste, kuid ega see ruumi suurus keskkõlari seisukohalt ei ole nüüd otseselt väga oluline näitaja. üldiselt loeb seal pigem kaugus kõlarist. muidugi suuremas ruumis võibki see olla tihtipeale suurem, aga ei pruugi ja ei pea tingimata olema.
mis on paras, mis väike või suur heli kolmnurk, see sõltub reegline sellest kui suure publikuga sa plaanid filmi vaadata (või muusikat kuulata). ilmselgelt näiteks kaugus ~3m esikõlariteni võib jääda pehmelt öeldes piiravaks kui tahad 10 inimesega filmi vaadata. võibolla juhul kui need 10 inimest on sina ja 9 väiksemõõtmelist naist, kes kõik tahavad korraga sinu kaisus olla...siis ehk kuidagi pigistab ära icon_biggrin.gif
mingit "õiget vastust" sellele ei ole, milline on optimaalne kõlarite kaugus. lihtsalt fakt on see, et väiksemõõtmeline kõlar ei pruugi hakkama saada suurema kuulamisala/ruumiga, eriti kui sealt tahetakse saada kätte ka "päris kino moodi" helirõhku. teine üsna teadatuntud asi on, et väga väikses ruumis ei saa seda õiget mitmekanali heli efekti päris hästi kätte. neid teadmisi liites saabki ilmsiks, et nii mõnigi müüdav keskkõlar on tegelikult aladimensioneeritud osade setupide jaoks.

kõlarid, mis kõigeks on head...hmm, kas see oli nüüd filosoofiline või konkreetne küsimus? icon_biggrin.gif eks ideaalis on hea kõlar hästi neutraalse (sirge) sageduskaraga, ei moonuta heli, mängib nii vaikselt kui suure valjusega sagedusi ja heli täpsemaid detaile ühtmoodi ja puhtalt välja ning ei lisa mingeid oma nüansse helile (mida allikas ei ole). reaalsed kõlarid teevad põhimõtteliselt alati kõike seda, mida see ideaalne kõlar ei teeks. paremad reaalsed kõlarid teevad seda vähem. ma pole kindel, kas sellist asja nagu kõigeks hea kõlar üldse olemas ongi. aga kõlar, mis nõudlikku muusikat suudab tõetruult esitada, ei saa olla kehv ka filmivaatamise jaoks.
siin on üks natuke parema kõlari unboxing näiteks: https://www.youtube.com/watch?v=oWWXH8yLEQI erinevused peaksid olema üsna selgelt tajutavad ka mitte elukutselisele kõlariehitajale

_________________
"There will be an entire generation of deaf audio enthusiasts who were brought up on CD players and Best Buy receivers, electronic music and so on. These people won't know good sound if it bites them in the ass, so in the end the industry wins."
Kommentaarid: 273 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 9 :: 3 :: 224
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SilQ
HV Guru
SilQ

liitunud: 19.10.2006




sõnum 13.11.2018 17:50:32 vasta tsitaadiga

Wiltz, Ma saan sellest kõlari kauguste teooriast aru, aga viska mõni nr ka icon_smile.gif, pane kas või puusalt oma nägemuse järgi. Väga raske on teistel, ka minul, saada aru kui öeldakse, väiksesse ruumi käib küll. Suurde jääb kehvaks, heli kolmnurk on halb jne.
Mis tähendab väike ruum? 5 ruutu? 10? Kunagi tundsin lähemalt ühte audiofiili, kes rääkis samamoodi, kui tahtsin kõlareid ostma hakata, väiksesse ruumi käib küll see Yamaha NS seeria. No ma ei pidanud oma elu tuba väga väikseks. Rõhusin, et mul ei ole väga väike elutuba. Küsisin siis, et kui suur ruum on siis suur. Vastus tuli, kõik mis on alla 50 ruudu on väike ruum. Mina ise pidasin oma ruumi suureks, 18ruutu (esikõlarite vahe max 3m). Tuli välja, et see on väga väike ruum ja sinna need NS'id sobisvad väga hästi isegi muusika kuulamiseks.
Kommentaarid: 238 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 205
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Wiltz
HV Guru

liitunud: 28.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 13.11.2018 20:01:51 vasta tsitaadiga

Ma ju selgitasin juba üsna konkreetselt, et ruumi põhja pindala ei mängi niivõrd suurt rolli ja oluline on pigem kuulaja kaugus kõlarist. Mõningaid numbreid mainisin ka.

Väike kuulamiskolmnurk on selline, kus kõrvast kõlarini on 2-3m, suur on 4-6m. Need ei ole loomulikult mingid absoluutarvud, lihtsalt selline ligikaudne mõõdupuu. Väike kuulamisruum on ~10 ruutu, suur on umbes nii alates 25 ruutu. 50 ruutu ruum on juba massiivne ja ma sügavalt kahtlen, et koduaudio installatsioonide puhul sellised ruumi suurused kuigi tavapärased on, 50 ruudused toad eluruumides on üldse pigem selline suurushullustuse käes vaevlevate indiviidide fantaasiamaailma vili. aga eks muidugi võib alati kasutada kuulamiskolmnurgana sellest ju näiteks poolt ruumi.

Mina ei ole audiofiil, selle ma tahaks kohe ja lõplikult selgeks öelda:) ma pean sellist terminit enda kohta solvavaks, umbes nagu eluülikooli lõpetanud alternatiivmeditsiini doktor vms icon_biggrin.gif ma ei tea mis täppis arvutusi see sinu audiofiilist sõber seal tegi, aga eks tal omamoodi oli ka õigus. 50 ruuduse ruumi jaoks nimelt oleks need kõlarid tõepoolest lahjavõitu, kuid seda oleks samamoodi praktiliselt kõik tüüpilised koduaudio kastid. ja ruumi suurusel ei ole küll mingit seost sellega, kas üks kõlar sobib või ei sobi muusika kuulamiseks! mina ei väida ka, et need konkreetsed kastid muusika kuulamiseks kohe üldse ei sobi, lihtsalt ma arvan, et kui eesmärk on strictly heli kvaliteet siis leidub ka selle raha eest (~500) paremaid kaste. järeleandmisi tuleb võibolla sel juhul teha heli kvantiteedis ja näiteks tekstiilkupliga high-end tweeterid tõenäoliselt ei "sära" nii heledalt nagu need metallkuplid. mis võib omakorda jätta mulje, et mõne filmi actionstseen ei ole päris nii shokeeriv ja labidaga pähe icon_biggrin.gif

üldiselt, kuni ise oma heliga rahul oled siis tavaliselt ei tasu väga üle ka mõelda. nii ehk naa on ALATI paremeid komplekte olemas, iseasi kas alati neid paremaid ikkagi vaja ka on

_________________
"There will be an entire generation of deaf audio enthusiasts who were brought up on CD players and Best Buy receivers, electronic music and so on. These people won't know good sound if it bites them in the ass, so in the end the industry wins."
Kommentaarid: 273 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 9 :: 3 :: 224
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xxlmaster
HV Guru
xxlmaster

liitunud: 26.08.2008




sõnum 13.11.2018 20:13:41 vasta tsitaadiga

No mina sain oma paari 400 ja kui selle raha eest saaks midagi paremat siis tahaks küll teada mis see on icon_rolleyes.gif
Pigem olengi seda meelt, et kui oleks midagi paremat tahtnud oleks tulnud juba oluliselt rohkem raha välja käia.
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 77
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SilQ
HV Guru
SilQ

liitunud: 19.10.2006




sõnum 13.11.2018 21:01:58 vasta tsitaadiga

Wiltz, Teeme ühe asja selgeks. ta oli tuttav, mitte sõber. Loeng kestis 2-3h mida siia kahe lausega öelda on raske. Ruutmeetrid ei olnud nii must-valged, pigem käis see mingi lihtsa valemi järgi arvutamine (mida ma kahjuks ei tea). Aga suur jäi ikka sinna 40 ruudu tuuri. Suurusehullustuseks ma seda ei pea, minu tutvus ringkonnas on palju inimesi kes omavad kodust filmi vaatamise ruumi või muusika kuulamise ruumi ja kellelgi ei ole see ruum väiksem kui 10 ruutu. Ilmselt lasnamäe korteris sa jah, endale ei saa lubada filmi vaatamise tuba. Aga point ei ole selles.
10 aastat tagasi ma ei pidanud vajalikuks väga süveneda nendesse asjadesse vaid tahtsin saada kinnitust kas need kõlarid on head minu vajadustele, siis sellele vastusele sain ma jah vastuse. Siis nüüd, kus ma olen saanud vanemaks ja targemaks tunnen ma selle vastu rohkem huvi, siis ma lootsingi teada saada kuidas sa seda suurust hindad. Selle meetrite põhjal langen ma siis vast ikka suurde maailma. Mul oli kõlari ja kõrva vahe, kui ma ei eksi on 4m.

_________________
If you can’t explain it simply, you don’t understand it well enough – Albert Einstein
Kommentaarid: 238 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 205
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
marcor1
HV veteran
marcor1

liitunud: 29.09.2003




sõnum 14.11.2018 00:17:28 vasta tsitaadiga

Vabandust, aga see "väiksesse ruumi käivad kõlarid x küll",
kõlab nagu spetsialisti jutt, et lasnakale kõlbab vana Sony võimendi, aga Viimsis võiks juba Accuphase või McIntoshi poole vaadata.
Aga isiklikult jätkuvalt seisukohal, et filmi puhul võiks/peaks sisu ja näitlejatöö piisavalt tähelepanu köitma, et audiu võib olla tasemel "piisav".
Lisaks veel tõsiasi, et paljukest tavalises mängufilmis on audiofiilsust - kas üldse on?

_________________
War. War never changes.
Malkavian: [to a stop sign] No, you stop!
Kommentaarid: 67 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SSD
HV Guru
SSD

liitunud: 18.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 14.11.2018 02:22:02 vasta tsitaadiga

Avaldan oma subjetiivset arvamust mille rumalus-tarkuse astet ei oska määrata.
Ma arvan et lasnamäe korteris on täitsa ok, väiksed plastmassist kõlarid, ja väike subwoofer.
Naabrid on ka inimesed, ja nad tõenäoliselt ei taha et neile mingit suvalist müra-kära-müdinat kostuks.
Mõni jopski kaebab isegi siis kui lapsed üleval jooksevad. Ei tea mis siis saaks kui suur ja kvaliteetne supakas omale osta. Kuulata vist ei saaks. icon_neutral.gif
Tänapäeval ja just kortermajas on kõigeparem kõrvaklappidele üle kolida. Siis saab ikka täie litiga mussi kuulata!
Kommentaarid: 307 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 261
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rv30
HV kasutaja

liitunud: 24.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 14.11.2018 09:31:10 vasta tsitaadiga

xxlmaster kirjutas:
No mina sain oma paari 400 ja kui selle raha eest saaks midagi paremat siis tahaks küll teada mis see on icon_rolleyes.gif
Pigem olengi seda meelt, et kui oleks midagi paremat tahtnud oleks tulnud juba oluliselt rohkem raha välja käia.

500 eest oleks julgenud soovitada HECO Music Style 900
https://www.heco-audio.de/de/downloads/music-style-900
Tootja soovituslik hind 499 €/tk
Aga kuna need on tootmisest maas, siis saab neid poole hinnaga ja saadavad Eestisse ka 30 € eest:
https://www.md-sound.de/HECO-Music-Style-900-Esche-Dekor-Schwarz-High-End-3-Wege-Bassreflex-Standlautsprecher-Stueckpreis
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Vaidlused »  Võitlustanner »  Rahvas võrdleme oma (arvuti) helisüsteeme mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 237, 238, 239 ... 305, 306, 307  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.