Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika »  Samsung I9100 Galaxy S II märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 222, 223, 224 ... 284, 285, 286  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
Satakas
HV kasutaja
Satakas

liitunud: 07.07.2004




sõnum 18.03.2013 08:50:13 vasta tsitaadiga

alates uuendusest olen tähele pannud, et bluetooth on pidevalt sees. kuna laps mängib vahel mingit mängu, mis netti nõuab, siis arvasin alul, et tema seda teeb aga kui ühel hommikul avastasin, et öösel on jälle BT käima läinud, siis langes süü temalt ära.

niisiis, miks BT end iseenesest sisse lülib?
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tiitise
HV kasutaja

liitunud: 04.03.2005




sõnum 18.03.2013 09:40:50 vasta tsitaadiga

Satakas kirjutas:
alates uuendusest olen tähele pannud, et bluetooth on pidevalt sees. kuna laps mängib vahel mingit mängu, mis netti nõuab, siis arvasin alul, et tema seda teeb aga kui ühel hommikul avastasin, et öösel on jälle BT käima läinud, siis langes süü temalt ära.

niisiis, miks BT end iseenesest sisse lülib?

Igaks juhuk küsin tavalise küsimuse, et kas factory reset tehtud?
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
night596
HV kasutaja
night596

liitunud: 10.08.2010




sõnum 18.03.2013 09:41:57 vasta tsitaadiga

Kuidas siis restori teha et tagasi tuleks 4.0 ice cream versioon ?
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Satakas
HV kasutaja
Satakas

liitunud: 07.07.2004




sõnum 18.03.2013 09:52:58 vasta tsitaadiga

tiitise kirjutas:
Satakas kirjutas:
alates uuendusest olen tähele pannud, et bluetooth on pidevalt sees. kuna laps mängib vahel mingit mängu, mis netti nõuab, siis arvasin alul, et tema seda teeb aga kui ühel hommikul avastasin, et öösel on jälle BT käima läinud, siis langes süü temalt ära.

niisiis, miks BT end iseenesest sisse lülib?

Igaks juhuk küsin tavalise küsimuse, et kas factory reset tehtud?


oleks ma pidanud selle pärast upgradet tegema?
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aivar1988
Kreisi kasutaja
aivar1988

liitunud: 01.08.2007




sõnum 18.03.2013 10:41:10 vasta tsitaadiga

Millestone kirjutas:
ehk S2 teadjamehed oskavad aidata otsustada , nimelt soov uut telefoni . Jäänud pilk ka s2-le peatuma. Kas üldse on mõtet veel uus s2 soetada ? või antud telefon siiski moraalselt vananenud tehnikaga , et pole mõtet enam ?

1. Mina ostaksin kasutatud. Ise ostsin igastahes.
2. Oleneb kõik täiesti sinu vajadustest. Kõik tehnika "aegub" ükskord. S2 veel minu jaoks pole küll pudelikaelaks muutunud. Reso kohalt pigistan silma kinni.

Freedos kirjutas:
Tõmbasin endale kies, ja probleem seisneb selles,et panin juhtme taha ja mingi kaks tundi ühendas ja lõpptulemuseks ei ühendanud ikkagi ära. Tõmbasin kiesi selle pärast,et tahaks tarkvara uuendust teha. Oskab keegi aidata?

Kiesi installi ajal ei olnud telefoni järgi? Kõigepealt ava Kies ja siis üheda telefon arvutiga. Minul ühendab ka ikka 10sekundit vähemalt.

night596 kirjutas:
Kuidas siis restori teha et tagasi tuleks 4.0 ice cream versioon ?

Vaata eelmist lehekülge.

Satakas kirjutas:
tiitise kirjutas:
Satakas kirjutas:
alates uuendusest olen tähele pannud, et bluetooth on pidevalt sees. kuna laps mängib vahel mingit mängu, mis netti nõuab, siis arvasin alul, et tema seda teeb aga kui ühel hommikul avastasin, et öösel on jälle BT käima läinud, siis langes süü temalt ära.

niisiis, miks BT end iseenesest sisse lülib?

Igaks juhuk küsin tavalise küsimuse, et kas factory reset tehtud?


oleks ma pidanud selle pärast upgradet tegema?


Ei pea tegema aga uuelt lehelt alustades paha ei teeks. Kindlasti enne restore ja siis alles factory reset. Kontaktid näiteks kustutab ära. Mälukaarti vist ei puutu.

_________________
Battlelog: Aivar1988
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
night596
HV kasutaja
night596

liitunud: 10.08.2010




sõnum 18.03.2013 11:00:19 vasta tsitaadiga

Vaatasin eelmist lehekülge , aga restori kohta ei leidnud midagi , ehk seletadf lühidalt ära kui sul raske pole , sest oleks soov siiski hiljem läbi kiesi saada originaal versioon 4.1.2 , aga selleks vaja 4.0.3 originaal versioon peale tagasi minna .
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Freedos
HV vaatleja

liitunud: 14.12.2009




sõnum 18.03.2013 11:07:08 vasta tsitaadiga

Nii, s6ber lasi mulle peale 4.1.2 vers. Ja ei pannud l2bi kiesi kuna ei yhendanud l2bi kieai 2ra telefon ja kies. Aga sain telefoni tagasi ja tundub enam v2hem aga kahtlane on see et pani uue versiooni peale nii et k6ik pildid ja asjad j2id alles? Ja nüüd n2itab et 2gb m2lu.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
night596
HV kasutaja
night596

liitunud: 10.08.2010




sõnum 18.03.2013 11:44:14 vasta tsitaadiga

Mul probleem selles ,et mul 4.1.2 ammu juba peale enne seda kui originaal rom välja tuli ja nüüd on soov panna originaal peale , aga kies ei luba seda teha , selleks ,et seda teha saaks on vaja restorida 4.0.3 ice creami peale ja siis juba läbi kiesi või läbi telefoni originaal jelly bean panna. Sp küsingi kuidas restori teha , oleks väga tänulik kui keegi aitaks icon_wink.gif.
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Chaza!
Kreisi kasutaja
Chaza!

liitunud: 18.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 18.03.2013 12:01:32 vasta tsitaadiga

night596 kirjutas:
Mul probleem selles ,et mul 4.1.2 ammu juba peale enne seda kui originaal rom välja tuli ja nüüd on soov panna originaal peale , aga kies ei luba seda teha , selleks ,et seda teha saaks on vaja restorida 4.0.3 ice creami peale ja siis juba läbi kiesi või läbi telefoni originaal jelly bean panna. Sp küsingi kuidas restori teha , oleks väga tänulik kui keegi aitaks icon_wink.gif.

Miks selle kies'iga üldse jamada. Tõmba siit: http://www.sammobile.com/firmwares/ endale sobilik tarkvara, ma eeldan et baltic versioon siis. Flashi Odiniga peale ja igal juhul parem kui kiesiga mässata.

_________________
Linux - Future
"Those Who Sacrifice Liberty For Security Deserve Neither." - Benjamin Franklin
1984 was not supposed to be instruction manual
Kommentaarid: 58 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 53
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 18.03.2013 12:01:35 vasta tsitaadiga

night596 kirjutas:
Mul probleem selles ,et mul 4.1.2 ammu juba peale enne seda kui originaal rom välja tuli ja nüüd on soov panna originaal peale , aga kies ei luba seda teha , selleks ,et seda teha saaks on vaja restorida 4.0.3 ice creami peale ja siis juba läbi kiesi või läbi telefoni originaal jelly bean panna. Sp küsingi kuidas restori teha , oleks väga tänulik kui keegi aitaks icon_wink.gif.

milleks läbi ussi emmi seda teha. mine http://www.sammobile.com/firmwares/1/?model=GT-I9100&pcode=0#firmware
lase läbi odini peale ja pidu läheb edasi thumbs_up.gif

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ivar80
HV kasutaja
ivar80

liitunud: 25.10.2004




sõnum 18.03.2013 12:06:13 vasta tsitaadiga

Mida see Baltic regiooni "originaal" sulle enamat annab? Seda, et Kies ei solva sind enam? 4.0.2 versioonile selleks tagasi minna, et läbi Kiesi uuendust teha on täiesti mõttetu. Tõmba 4.1.2 SEB versioon, pane Odiniga peale ja pärast seda muuda regioon õigeks (*#272*IMEI#). Sellega kaasneb ka factory reset. Isiklikult leian, et kogu see üritus on täiesti mõttetu, kui just niikuinii ei olnud plaanis telefoni tühjaks teha.
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Freedos
HV vaatleja

liitunud: 14.12.2009




sõnum 18.03.2013 12:12:06 vasta tsitaadiga

Probleeme hakkab tulema sellega mul juba. Panen seadetest andmekasutus ja seal n2itab hoiatus kaks 2gb ehk punan. Ennem vana androidi versiooniga jooksisnt subway surfers puhtalt aga sellega ei jookse puhtalt. Kas keegi saaks mingi lingi anda kus 6petab mind kiesist peale laskma 4.1.2 androidi. Paneks ise uuesti peale ja siis ehk toimiks. Ja 2kki keegi oskab ka veel 6elda miks kies ei yhendanud mu telefoni 2ra? Otsis ja otsis siis l6pes 2ra. Loodan,et saan siit abi !! icon_smile.gif
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 18.03.2013 12:15:42 vasta tsitaadiga

ivar80 kirjutas:
Mida see Baltic regiooni "originaal" sulle enamat annab? Seda, et Kies ei solva sind enam? 4.0.2 versioonile selleks tagasi minna, et läbi Kiesi uuendust teha on täiesti mõttetu. Tõmba 4.1.2 SEB versioon, pane Odiniga peale ja pärast seda muuda regioon õigeks (*#272*IMEI#). Sellega kaasneb ka factory reset. Isiklikult leian, et kogu see üritus on täiesti mõttetu, kui just niikuinii ei olnud plaanis telefoni tühjaks teha.
thumbs_up.gif

lasin just viimase wanamilite peale.
probleem hakkas tln-as, kui Igo oli sees ja aku tõmbas nulli (esmakordne juhus minul) icon_idea.gif
telefon enam yles ei tulnudki. sai kiirkorras vanem wanamlite peale panna (zipid moblas olemas), uuemat ei tunnistanud millegipärast, ei bootinud lõpuni yles ja jäi nn loopi.
no hetk tagasi lasin nats uuema versiooni selga, kui ennem oli. asi võttis aega 5 minutit + appide download marketist. (osa asju olid backupitud, osa ei tahtnud sealt võtta)
nii et selle krd kogu hala orikaga on täielik bs. laske suvaline selga ja asi klaar.
kies on ammu suht surnud yritus minu silmis.

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"


viimati muutis jeesus188 18.03.2013 12:21:25, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
night596
HV kasutaja
night596

liitunud: 10.08.2010




sõnum 18.03.2013 12:19:27 vasta tsitaadiga

No selge siis ma siis ei hakka puutuma , nkn see telefon jääb nii rohkem töö omaks ja S IV tuleb asemele icon_biggrin.gif
Aga tänud soovituste eest beer_yum.gif
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RaidoR
Kreisi kasutaja
RaidoR

liitunud: 28.05.2006




sõnum 18.03.2013 12:42:00 vasta tsitaadiga

Tuttav tõi S2, mille oli suutnud brickida.
Nimelt sisse lülitades: Firmware upgrade encountered an issue. Please select recovery mode in Kies & try again.
Mõtlesin, et flashin Odiniga uue ROMi peale, aga Odin ei tunne telefoni ära ning arvuti ütleb ka telefoni ühendades "USB device not recognized".
Kommentaarid: 52 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 50
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
madest
Kreisi kasutaja
madest

liitunud: 02.08.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 18.03.2013 12:42:16 vasta tsitaadiga

Erm ma ei tea mida te versiooni vahetusega ootate aga mina olen iga kord factory reseti teinud koos updatega. Isiklikult ei ootagi probleemivaba üleminekut ühelt teisele ilma resetita. icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olafsand
HV Guru
olafsand

liitunud: 07.09.2007




sõnum 18.03.2013 15:27:14 vasta tsitaadiga

K3ndu kirjutas:
https://play.google.com/store/apps/details?id=com.painless.pc&feature=search_result#?t=W251bGwsMSwyLDEsImNvbS5wYWlubGVzcy5wYyJd

2G/3G nupp täitsa olemas sellel

See on vahva vidin küll, aga 2g/3g vajutus viib siiski originaalsätete alla, kus omakorda tuleb käsitsi valida, et kumba režiimi soovin. Vaikimisi on otselülitus 2g/3g ja gps puhul google enda poolt keelatud androidis. Otselülitus toimib ainult custom romidega kus see tobe keeld on maha võetud.
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Freedos
HV vaatleja

liitunud: 14.12.2009




sõnum 18.03.2013 18:27:11 vasta tsitaadiga

Kas see on võimalik,et paned 4.1.2 Jelly Beani peale ja kõik asjad jäävad alles, isegi kalendris märgitud päevad. Mul tuli telefon sõbra käest ja pani peale ning nüüd tundub natukene kahtlasem, subway surfers näiteks hakkas natukene tõkkama. Oskab keegi midagi tarka öelda?
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Satakas
HV kasutaja
Satakas

liitunud: 07.07.2004




sõnum 18.03.2013 19:09:55 vasta tsitaadiga

aivar1988 kirjutas:
Satakas kirjutas:
tiitise kirjutas:
Satakas kirjutas:
alates uuendusest olen tähele pannud, et bluetooth on pidevalt sees. kuna laps mängib vahel mingit mängu, mis netti nõuab, siis arvasin alul, et tema seda teeb aga kui ühel hommikul avastasin, et öösel on jälle BT käima läinud, siis langes süü temalt ära.

niisiis, miks BT end iseenesest sisse lülib?

Igaks juhuk küsin tavalise küsimuse, et kas factory reset tehtud?


oleks ma pidanud selle pärast upgradet tegema?


Ei pea tegema aga uuelt lehelt alustades paha ei teeks. Kindlasti enne restore ja siis alles factory reset. Kontaktid näiteks kustutab ära. Mälukaarti vist ei puutu.


nojah, ega ta paha ei tee tõesti aga nüüd jälle huvitav, et juba 24h pole BT sisse lülinud. on võimalik, et mõni proge (mäng) seda ise teeb?
________________

muide, mis vahed üldse neil erinevate maade versioonidel on? keel see nagu olla ei saaks sest igat keelt saab valida. ma tean, et mõnel pool, näiteks usas on operaatorid tellinud suisa oma disainiga fööne samsalt. näiteks mõnel on rohkem nuppe kui teisel jne. aga kuna see rohkem usa teema, siis milles ikkagi teistes maades vahe?
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kriist
HV veteran
kriist

liitunud: 07.05.2008




sõnum 18.03.2013 19:49:10 vasta tsitaadiga

Plaan telefonile viimane Wanamlite peale lasta:
Root´in selle järgi: http://www.ibtimes.co.uk/articles/433317/20130209/galaxys2-i9100-root-android412-xwlsd-jellybean-tutorial.htm Sellega tuleb ka Siyah kernel ja CWM.
Küsiks, et kas peaksin mingi muu kerneli hiljem peale laskma, ja kas üldse siiani plaan klapib?
Kommentaarid: 101 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 91
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Freedos
HV vaatleja

liitunud: 14.12.2009




sõnum 18.03.2013 21:54:36 vasta tsitaadiga


Selline küsimus et kas on kõik nagu peab? Ise lasin ja ei tea kuidas olema peab. Ei jaga eriti sellest teemast[/img]
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Alari A.
HV Guru

liitunud: 19.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 18.03.2013 22:04:58 vasta tsitaadiga

Kõik on väga hästi. Võid kasutada.
Kommentaarid: 649 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 533
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Germo7
HV vaatleja

liitunud: 28.05.2003




sõnum 18.03.2013 22:09:46 vasta tsitaadiga

Kas keegi, kellel peale ametliku Jelly Bean-i peale panekut aku kahtlaselt kiiresti tühjeneb ,on proovinud factory reseti teha? On abi ka olnud?
Enne sai nibin-nabin kaks päeva aga nüüd vaata ,et ühegi päeva õhtusse saaks..

_________________
Samsung Galaxy Spica, S2, S4, S5, S6 Edge, S8
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
firemark
HV Guru
firemark

liitunud: 11.03.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 18.03.2013 22:12:21 vasta tsitaadiga

uut akut on sul vaja äkki, vana ära väsinud
_________________
PS4 PSN: markomoisa
Kommentaarid: 101 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 92
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Zebra
HV kasutaja
Zebra

liitunud: 18.03.2004




sõnum 18.03.2013 22:13:02 vasta tsitaadiga

Germo7,
Mul sama jama. Tegin reseti täna - vaatan, kuidas toimib icon_smile.gif
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 20
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika »  Samsung I9100 Galaxy S II mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 222, 223, 224 ... 284, 285, 286  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.