Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  lineage 2 märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 208, 209, 210, 211  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
Tcih
HV kasutaja

liitunud: 30.07.2007




sõnum 17.12.2011 16:34:33 vasta tsitaadiga

Kunagi sai ka ikka aastaid mängitud, ajate siin mullegi pisiku sisse. Muidu pole nii 3a mänginud.
Panen kliendi tõmbama, milline server ja muu jama on soovitatav?
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ragner
HV kasutaja
ragner

liitunud: 13.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 17.12.2011 19:38:53 vasta tsitaadiga

joini vast kõige uuemaga, Bartz mis just välja tuli. Muidu la2 nii popp praegu et kõik kohad rahvast räigelt täis.. ootab veel paar kuud ei kujuta ette mis sieged tulevad xD
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Qso
HV vaatleja
Qso

liitunud: 13.02.2002




sõnum 18.12.2011 02:25:08 vasta tsitaadiga

Sai ka klient tõmmatud uuesti. Pole asja puutunud peale Chronicles 2, vist sai natuke ka C3 proovitud.
Mingil põhjusel aga ei lähe serveri valimise aknast edasi, vahet pole milline neist valida.

Võibolla viga selles, et sai mingi privaatserveri patch peale pandud system folderile, mis aga ei töötanud ja loopis errorit (tulenevalt vist versioonide erinevusest vmt). Launcheriga sai kogu kupatus üle käidud ja ära parandatud. Sellest peaks piisama või tuleks kogu kupatus uuesti nullist peale panna ?

_________________
Kill ALL audio and lights !!!
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
EvilMick007
HV veteran

liitunud: 25.12.2001




sõnum 18.12.2011 03:20:21 vasta tsitaadiga

Vaata oma hosts fail näiteks üle, privaat serverites mängides kiputi seal miskit ümber suunama...
_________________
Pentestimise ja küberturbe konsultatsiooni soovi korral võib kirjutada..
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 41
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vylx
HV kasutaja
Vylx

liitunud: 19.06.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 18.12.2011 15:25:53 vasta tsitaadiga

Ahvatles proovima isegi üle pika aja, kuid paratamtult tuli üks korralik *facepalm* ära, kui nüüdset L2 maailma sai nähtud. Viimati sai siis c3-c5 ajastul ringi joostud..
No offence, aga kas vahepeal on NCsofti uueks sihtgrupiks saanud alaealised aasia tüdrukud või mis valesti läinud on? Suhteliselt õõvastav esmapilt hetkel. Tõsiselt loodan, et kogu maailm ja fiiling muutub hilisematel etappidel.
Kommentaarid: 51 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 49
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ragner
HV kasutaja
ragner

liitunud: 13.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 19.12.2011 06:14:16 vasta tsitaadiga

ega jah, ene 85 vana head atra mulda ei viska^^ sinnamaani suht boostimine aint praegu
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
capa
HV vaatleja
capa

liitunud: 23.10.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 19.12.2011 17:49:15 vasta tsitaadiga

ragner kirjutas:
jah, nii ongi disainitud, et rahvas kiireminini awakened saaks
JA SIIS tuleb hardcore grind rsk icon_biggrin.gif ootan huviga. oleks aint rohkem aega farminda 85 ära

capa: kas olete mingis suvalises välismaakildis või olete ka omaette klanni teind


Mingis täiesti suvalises clanis oleme hetkel ainult clan skillide pärast. Vahest tehakse instanced bosse ka.
Hiljem vaatame kindlasti mõne korralikuma clanni ka.
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
m2sser
HV vaatleja

liitunud: 05.09.2009




sõnum 20.12.2011 00:01:03 vasta tsitaadiga

Igastahes, minu acc on häkitud icon_smile.gif. Proovisin pw recovery't ka, aga need security küsimused ei tule mitte meelde. Supportiga pole ka vast mõtet jagelema hakata, arvan ma. Igastahes on uus acc tehtud ja ka mingi char seal peal. Andsin capale püha ülesande seda leveldada kui tal vähegi aega ja viitsimist on. Sama võiks öelda ka snaxez'ile ja acrole icon_biggrin.gif. Ise hetkel oma arvutist ja L2'st kaugel, niiet niipea online ei satu vast.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ragner
HV kasutaja
ragner

liitunud: 13.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 22.12.2011 06:40:06 vasta tsitaadiga

Assa raibe icon_biggrin.gif ega jah, see on ikka mõnus buustimine praegu, mul isegi mentor buffi pole... istun Tower of I. lihtsalt ja farmin leveleid nagu varakevadisi seeni icon_biggrin.gif 60 tuli suht midagi tehes, aga jah 76+ pidavat natuke pulli saama ja nagu juba kõik ütlevad, 85 on hoopis teine tase juba. Kõik kellel leveldamisega mingi probleem: 55+ party 4+jakesi ja ToI farmima 2floor+ icon_biggrin.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tarts555
HV vaatleja

liitunud: 05.04.2005




sõnum 22.12.2011 15:07:36 vasta tsitaadiga

Kas keegi Innova www.lineage2.eu serveris ka mängib? Ise olen seal core serveris. Nick - meretont hetkel lvl 52 hawkeye.
Aga jah xp on vaja kõvasti vähem kui vanasti, et leveleid tuleks. Ja questidega saab kenasti norm wepid ka. Vibuga on päris hea lasta, vampiric rage toimib ranged attackiga ka nüüd. Ja enam pole vaja nooli, saab osta koti, kus lõpmatuseni nooli.

_________________
Värsked mõtted tulevad siis, kui postitus tehtud...
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Metsjeesus
HV Guru
Metsjeesus

liitunud: 12.07.2004




sõnum 22.12.2011 16:14:08 vasta tsitaadiga

Mis värk selle expamisega on, saad ulmekiirelt lvldada mingite vidinate või seltskonna kaasabil?
_________________
Füsioteraapia alane hindamine & nõu ¤ treeningfilosoofia & toitumine ¤ kaela- ja õlavöötme lihaspingete leevendamine
Kommentaarid: 108 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 94
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
tarts555
HV vaatleja

liitunud: 05.04.2005




sõnum 22.12.2011 19:38:12 vasta tsitaadiga

Esiteks GOD updatega vähendati tuntavalt XP kogust, mida on level up-iks vaja. Teiseks vitality süsteemi muudeti, igatahes mul veel ei ole õnnestunud vitalityt nulli ajada. Koguaeg on 200% peal. Kolmandaks on uued one-time questid ja daily questid korraliku xp rewardiga. Kuni lvl 60 enamus teedki questide ja kamaloka ja pailaka (soovitan kindlasti pailaka teha, annab B - wepi rewardi) abil + veits grindi. Pärast seda daily questid ja TOI partyd. Innovas saab osta veel XP boost itemeid EUR-ide eest.
_________________
Värsked mõtted tulevad siis, kui postitus tehtud...
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ragner
HV kasutaja
ragner

liitunud: 13.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 23.12.2011 20:23:54 vasta tsitaadiga

Metsjeesus kirjutas:
Mis värk selle expamisega on, saad ulmekiirelt lvldada mingite vidinate või seltskonna kaasabil?
´

kui f2p läks, kaotati kogu raskus 1-85 lvldamisel ära, kui võrrelda vana versiooni. Praegu põhimõts powelvldad 85
ja siis on vana värk tagasi, isegi suts rohkem grindi icon_smile.gif NCsofti poliitika kõik 85 boostida, saab ka S grader geari mis kestan 90 päeva
Meil siin see nali et "paari kuu pärast enamus 85 jooksevad paljalt ringi"
icon_biggrin.gificon_biggrin.gificon_biggrin.gif
lisaks veel,et mu tuttav higistab 86 juures ja ü tleb et sellist grindi pole veel näinud irw
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Snaxez
Kreisi kasutaja
Snaxez

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 23.12.2011 21:55:33 vasta tsitaadiga

pole seal häda midagi, ise tegin just oma vana buffboxi 86 ära
meil siis Naias
Mina: Enchanter 87 ja Healer 86
Acro Dagger 86, Archer 86, Echanter 85
Capa Adventurer 84 (läheb vist archeriks)

uutele inimestele on elu kergeks tehtud et kiirelt uue contentini jõuda, acro siin tegi 0-85 alla nädala (played time alla 3 päeva).
Mentor system aitab niipalju kaasa lihtsalt ja siis kui 86 saad, vahetad mentee certificate-i event low R geari vastu mida tradeida ei saa aga muidu sama mis kõik muu.
full gear ja isegi shote saad
Ma ei tea muidugi kuidas asjad seal innovas käivad, seal vist ilma € ei saa midagi väga (premium acc 12€ kuus? no thanks)
Kommentaarid: 55 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 50
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tarts555
HV vaatleja

liitunud: 05.04.2005




sõnum 24.12.2011 02:13:38 vasta tsitaadiga

4 päeva Innova serveris ringi möllanud ja olen pettunud. Esiteks kõik raha questid on bugised. Ükstapuha mitu itemit viid, ikka on reward 7000 adenat. Teiseks Cruma toweri mitte ükski quest ei tööta. Kolmandaks aegajalt on server lagine. Neljandaks Path of awakening puudub. Viiendaks dual box ainult raha eest. Kuuendaks vitality on 200%, kuid kui ma ei eksi peaks olema 300%.
Peaks vist ka Naiasse ümber kolima. Kuidas teil seal Pingiga on?

_________________
Värsked mõtted tulevad siis, kui postitus tehtud...
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Snaxez
Kreisi kasutaja
Snaxez

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 24.12.2011 02:37:27 vasta tsitaadiga

teed selle latency fixi (kuskil eespool panin linki) ära ja on väga kena, ei kurda üldse, server iga õhtu 6k+ ja ei tunne et lagiks vms
Kommentaarid: 55 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 50
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Metsjeesus
HV Guru
Metsjeesus

liitunud: 12.07.2004




sõnum 25.12.2011 14:29:09 vasta tsitaadiga

Mis see uus official tasuta koht on? icon_biggrin.gif Kas Innova on euroopa? Eelkõneleja sõnul seal võsas kõik, kuis on? Ma pole aasta-kaks mänginud nüüd, võiks seletada lühidalt ilma "eri" terminiteta kui saaks palun.
Kui tuleks, siis nokitseks väheke - mingit adekvaatset dps/soolomeest ehk võrdlemisi kiiret leveldajat oleks ka siis tarvis soovituseks (kunagi sai proovitud vibukaid ja dual mõõkadega seppa, spellsinger või kes see darkelf oli).

E: " kamaloka ja pailaka" mis tuo um?

_________________
Füsioteraapia alane hindamine & nõu ¤ treeningfilosoofia & toitumine ¤ kaela- ja õlavöötme lihaspingete leevendamine
Kommentaarid: 108 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 94
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
tarts555
HV vaatleja

liitunud: 05.04.2005




sõnum 26.12.2011 03:51:12 vasta tsitaadiga

Metsjeesus kirjutas:
Mis see uus official tasuta koht on? icon_biggrin.gif Kas Innova on euroopa? Eelkõneleja sõnul seal võsas kõik, kuis on? Ma pole aasta-kaks mänginud nüüd, võiks seletada lühidalt ilma "eri" terminiteta kui saaks palun.
Kui tuleks, siis nokitseks väheke - mingit adekvaatset dps/soolomeest ehk võrdlemisi kiiret leveldajat oleks ka siis tarvis soovituseks (kunagi sai proovitud vibukaid ja dual mõõkadega seppa, spellsinger või kes see darkelf oli).

E: " kamaloka ja pailaka" mis tuo um?


http://www.lineage2.com/en/ tirid sealt mängu alla. Teed seal samal lehel omale accoundi. Mängus valid NAIA serveri, kui tahad Eurooplastega (eestlastega) koos mängida. Kui tahad värskest serverist alustada, siis BARTZ, kuid seal on USA aja järgi evendid ja sieged. Kui karakter tehtud, siis mine sellele lehele http://truly-free.lineage2.com/path . Sama accoundiga logid sisse ja saad omale igasugu nodi teatud levelite tagant (korralikud relvad, armori fullsetid, shotte jne). Hetkel on nukerid ja archerid popimad (veits overpowered võrreldes teistega). Tundub, et siit foorumi rahvas enamus archerid. Päris kindel pole, ma alles alustasin seal.
Kamaloka on instance, mida saab ühe korra päevas teha. Igas linnas on vastavate levelite instanced (näiteks Gludio level 23,26,29, oren 53,56,59 levelile. Ise ei pea täpselt see level olema, 5 levelit võib vahe olla). Instances pead killima ühe raidbossi (koos partiga). Saad korraliku XP. Pailaka juba pikem teema, esimene Pailaka lvl 49. Põhimõtteliselt solo instance 4 kerge bossiga.

Innovasse jah ei soovita minna. See rohkem nagu privaatserveri moodi, ei ole neil korraliku supporti, buge nad ei suuda fixida jne. Ma igatahes olen rahul, et NAIAsse ümber kolisin. Hulga parem mängida.

_________________
Värsked mõtted tulevad siis, kui postitus tehtud...
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Snaxez
Kreisi kasutaja
Snaxez

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 29.12.2011 17:48:19 vasta tsitaadiga

yay, lasin just top R dualid +4 peale minnes puruks, 250m vastu taevast icon_evil.gif
Kommentaarid: 55 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 50
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
m2sser
HV vaatleja

liitunud: 05.09.2009




sõnum 29.12.2011 23:05:36 vasta tsitaadiga

Jäta oma BD nurka mõneks ajaks ja levelda mu charri siis! icon_smile.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ragner
HV kasutaja
ragner

liitunud: 13.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 31.12.2011 11:14:04 vasta tsitaadiga

irw, NO on ikka tsirkus.. tõsiselt peate kõik need uued serverid läbi proovima icon_biggrin.gificon_biggrin.gif niipalju olen aint sõjaväes viimati naerda saanud.. selliseid tonte ikka tuleb ette.. TOI 10+ farm mingite aasiakate ja hispaanlastega kelle inglise keel on 0 icon_biggrin.gificon_biggrin.gificon_biggrin.gif Ja eriline nauding on uutes servudes et daily q tegemine mõnel kellaajal on võimatu.. moobid kutud 24/7, haardkoor krind käib raisk.. Juba pitser tagumikku enne lvl 85.. aga jah. lasen 70 juures praegu, mentori veel ei ole vb varsti tuleb. ei koti... ei kahetse igatahes veel ühtegi minutit mis l2 peale raisand ^^ Teine nali on et lvl 85(meil enamus raudselt botterid kes niikiirelt said juba mõnda aega tagasi) istuvad low lvl zonedes ja loodavad PK saada... tüüpiline et mingi toi farm grupp sodi pekstakse kui keegi flagi saab kogemata icon_biggrin.gif puhas kuld ma ütlen mis pull bartz ja magmeld on praegu.. EI OLE KERGE saada 85 midagi icon_biggrin.gif kui ikka kolle pole mida tappa^^^^^^

Mõned asjad veel täiesti mul must maa, kuidas st command line teha ja kuidas suuremates raidides luutimine jne.. eks tuleb 76 siis kohe proovima. Aga tõsiselt rahul olen icon_biggrin.gif Jõulueri hiinlastele inglise keelt õpetada. NCsoft äädib aegajalt mõne laheda questi, see vampiiridega FoDs oli väga lahe. Vanadest see Palalaika 63 samuti võimas. Loodetavasti serverist veel sinist tossu tulema ei hakka.. samas TOIs pole mingi üllatus, et NPC server sureb ära ja siis 20 min terve torn moobidest tühi, nagu meil tavaks juba saanud öelda: "AND Chuck Norris has entered TOI"


Jõule ja uut!
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Metsjeesus
HV Guru
Metsjeesus

liitunud: 12.07.2004




sõnum 01.01.2012 16:19:01 vasta tsitaadiga

Jama, et mäng koos kohe, kui natuke graafikat peale uhada. Hdr ei kannata üldse jooksutada icon_confused.gif
_________________
Füsioteraapia alane hindamine & nõu ¤ treeningfilosoofia & toitumine ¤ kaela- ja õlavöötme lihaspingete leevendamine
Kommentaarid: 108 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 94
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Xenomorph
Kreisi kasutaja

liitunud: 02.07.2005




sõnum 02.01.2012 14:53:20 vasta tsitaadiga

Mul näitab ainult 2 serverit mäng,mingi aria ja core:7.Kuda sinna eestlaste serverisse saab ja mis moodi ma setupisse pääsen.Thaks kuidagi widescreeni panna.Esc nupp ei tee ka midagi,pean mängu task managerist kinni panema.
Edit:Nüüd ei saa üldse enam midagi teha,käivitan mängu ja tuleb see accept term teema ette aga reso kuna reso on mingi 320xmidagi siis ma ei saa ühtegi nuppu vajutada ja edasi minna.Täiesti debiilsed probleemid,et korraks mängu proovida.
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
m2sser
HV vaatleja

liitunud: 05.09.2009




sõnum 02.01.2012 14:57:56 vasta tsitaadiga

Alt +X kui mängus oled võtab menu lahti, sealt saad optionsi valida. Kui sul mäng aknas on ja fullscreeni tahad siis alt + enter. see aria ja core sul mingid private servud prolly. vaata oma hosts fail üle, kõik l2 seonduva võid ära kustutada. samuti võid igaks petteks system kausta ära kustutada ja uuesti ära lasta update'da.

edit: kui sul reso nõnda kehv, siis mine l2/system kausta, options.inist peaksid saama ära muuta. win7 puhul võta mängu aknast kinni ja "tõsta" aken ülesse äärde, peaks sulle desktopi reso viskama.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Snaxez
Kreisi kasutaja
Snaxez

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 02.01.2012 16:00:02 vasta tsitaadiga

http://www.lineage2.eu/ - Aria ja Core serverid, vene firma Innova poolt, nad ostsid ära õigused NCsofti käest, et omada legaalseid serveried EU-s ja venemaal. Mängimine tasuta aga kui maksad 12€ kuus Premium accounti eest saad lvldada 200% kiiremini, dual boxida jms.

http://www.lineage2.com/ Naia, Chronos, Shilen, Magmeld, Bartz serverid, NCsofti osa usa-s, e. NCwest, kõik serverid on usa-s aga endine EU server Naia on ikka veel EU time zonei peal (server ise füüsiliselt usa-s). Puuduvad igasugused premium account crap ja saad suht võrdselt mängida teiste inimestega ilma et oma taskust raha välja käia. (suurem osa rahvast mängib Naia serveris, isegi osad inimesed kes algul Innovas olid ja hiljem siia üle tulid.)

Niiet long story short, sa oled valest kohast mängu tõmmand.
reso kohta niipalju et kõike saad muuta kui oled kuskile serverisse mingi chari teind ja sisse logind
Kommentaarid: 55 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 50
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  lineage 2 mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 208, 209, 210, 211  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.