Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum »  Omniva / Eesti Post ja ELS arutelu märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 200, 201, 202 ... 283, 284, 285  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
KillFrenzy
HV Guru
KillFrenzy

liitunud: 05.04.2003




sõnum 08.11.2017 14:15:28 vasta tsitaadiga

Renka, mida su arust DHL siis ise veab?
Sõber dhlis vist 10 aastat töötanud.

Kui koguaeg eraisikuna oled tellinud, vbl siis on tõesti juhtunud sul nii et antakse on iva kätte, vbl on su asukoht ka veider.


viimati muutis KillFrenzy 08.11.2017 14:17:14, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 151 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Renka
HV Guru
Renka

liitunud: 01.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 08.11.2017 14:16:47 vasta tsitaadiga

KillFrenzy kirjutas:
Renka, mida su arust DHL siis ise veab?
Sõber dhlis vist 10 aastat töötanud.
Peale Express pakkide on neil ju hulk muud kraami ka mida vedada. DHLi klienditeenindusega olen 2x suhelnud aasta jooksul ja mõlemad korrad on öeldud, et Express pakid saadetakse Omnivale.

DHL on muidu korduvalt ka ise mulle kraami toonud - aga need vist ei olnud Express pakid minuteada.

_________________
There is no place like 127.0.0.1


viimati muutis Renka 08.11.2017 14:18:03, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
beastbeats
HV Guru
beastbeats

liitunud: 26.12.2006




sõnum 08.11.2017 14:17:17 vasta tsitaadiga

Mul on ka aastaid DHL ise Express saadetised toonud...
_________________
Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna...
M: Uus/pakendis Fjern Fjork Titanium Forked Spoon - 10€
Kommentaarid: 360 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 277
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Renka
HV Guru
Renka

liitunud: 01.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 08.11.2017 14:18:46 vasta tsitaadiga

KillFrenzy kirjutas:
...
Kui koguaeg eraisikuna oled tellinud, vbl siis on tõesti juhtunud sul nii et antakse on iva kätte, vbl on su asukoht ka veider.
Tallinna kesklinn ...
_________________
There is no place like 127.0.0.1
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
KillFrenzy
HV Guru
KillFrenzy

liitunud: 05.04.2003




sõnum 08.11.2017 14:25:17 vasta tsitaadiga

Renka, milline muu kraam. Express ongi ju nende jagu. Muu DHL sodiga tegelevad teised.

Kesklinn võiks olla suht hea asukoht DHL jaoks.

Aga nagu enne kirjutasin, siis eraisikud pole prioriteet ja antakse tihedamini omniva kätte, paar tundi tagasi helistasin just sõbrale, siis luges ette selle teema mulle.
Kommentaarid: 151 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Renka
HV Guru
Renka

liitunud: 01.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 08.11.2017 15:58:44 vasta tsitaadiga

http://ekspress.delfi.ee/kuum/kuller-kuhu-mu-asjad-jaid-meie-pakiteenuste-uskumatud-juhtumised?id=80082618 kirjutas:
... lubati iga kord tagasi helistada, mida loomulikult ei tehtud.
Sai täna täpselt sama asja kogetud. icon_lol.gif


(Enamvähem) lühidalt asjade käik ka:
* Kaks pakki on - üks minu ja teine elukaaslase nimele. Mõlemad pakid jõudsid eile hommikul Tallinna. DHLilt tuli elukaalasele ka sõnum, et päeva jooksul tuuakse koju (mina sõnumit ei saanud).
* Tracking lõppes DHLis eile 15:30 mõlemal pakil: "Delivery arranged no details expected"
* Kuna täna hommikuks ei olnud midagi saabunud endiselt ja mingit täiendavat infot ka ei tulnud kusagilt siis helistasin DHLi küsimusega, et mis toimub. Sealt tuli kiire vastus, et express pakid toob koju Omniva ja kõi kküsimused peaks sinna suunama. Ja siis väitis ka, et ühel pakil on tel nr vale.
* Kuna tel nr'ita ma tean, et pakk ei jõuagi kohale siis sai enne ~10 hommikul kiire kõne Omnivasse tehtud, et lasta see nr ära paranada, et ikka pakk ka lõpuks minuni jõuaks. Kõne klienditeenindusse lõppes positiivselt - andmed on muudetud ja kuller võtab ühendust, et aeg kokku leppida. PS palusin ka elukaaslase paki puhul minu tel nr panna - kuna ma olen konkreetsel aadressil kättesaadav terve päeva.
* 1h+ hiljem helistati elukaaslasele ja lepiti kojutoomine kokku (kuigi ma ju lasin tel nr ära muuta enda omaks - imelik eksole)
* nüüd 13:20 ajal vaatasin mõlema paki staatuseid ja minu oma oli ikka kusagil limbos - ja kuna jäi kahtlane mulje, et tel nr siiski ei ole ära muudetud siis mõtlesin, et helistan igaks juhuks uuesti. Vastuseks sain, et minu pakil on vale tel nr ja bla bla - mainisin siis, et ma ju hommikul kell 10 juba palusin selle korrektseks muuta tuli väike paus ja siis klienditeenindaja avastas, et mingi taoline soov on tõesti süsteemis olemas. Aga täpsemalt ta miskit ei osanud arvata - ütles, et uurib asja ja helistab tagasi kui on selgeks saanud asja.
* 14:20 ajal vaatasin uuesti oma paki trackingut ja seal on sihuke vahva kiri tekkinud: "08.11.2017 14:09 Tallinna kullerpunkt Tel. vale/puudu" - nagu wtf? icon_lol.gif Kõne jälle Omnivasse, et kuulge mis teil seal toimub. Seekord oli vastuseks, et kõik on korras ja neil on mu õige nr olemas. Viitasin siis sellele staatusele mis just tekkinud oli ja ei osatud selle kohta midagi kosta. Luges ainult mulle oma ekraanilt ette, et 13:57 on kullerpunktist neile vastatud, et uus tel nr on nüüd pakile kantud (vmt see täpne lause oli) - kui viitasin jälle sellele, et 14:09 on ilmselgelt muu info neil olnud siis ei osatud jälle midagi vastata. Igatahes kõne lõppes sellega, et lubati kullerpunkti uuesti teavitada icon_lol.gif eusa_wall.gif


Kusjuures pakk jõudis Hollandist Tallinna DHLiga vähem kui 12h'ga kui trackingut uskuda - läbides neli erinevat sorteerimiskeskust selle aja jooksul eri riikides. Aga Tallinna jõudes hakkas kohe selline ikaldus pihta icon_lol.gif

Ja nüüd seda juttu siin kirjutades lõpuks helistati kullerpunktist ja pakuti, et esimene kulleri aeg on reedel icon_lol.gif kopp.gif
Peale kurja hääle tegemist ja argumenteerimist, et pakk pidi mulle juba eile õhtuks kohale toodama ja reede ei sobi kohe mitte kuidagi lubati see ikkagi homme kuidagi kulleri graafikusse sokutada ...

_________________
There is no place like 127.0.0.1
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Renka
HV Guru
Renka

liitunud: 01.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 08.11.2017 16:35:57 vasta tsitaadiga

Sai DHLi helistatud ja küsitud, et kas Omniva partnerina on ikka korrektselt käitunud. Seal klienditeenindaja sai päris pahaseks selle peale, et Omniva pakub mulle reedeks paki toomist. Neil pidavat lepinguline kohustus olema see täna veel minuni toimetada icon_eek.gif Igatahes mu soov asjast DHLile lihtsalt teada anda sai see, et nad pidid omalt poolt Omnivaga kohe ühendust võtma ja asjad korda ajama. thumbs_up.gif
_________________
There is no place like 127.0.0.1
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
napoleon
Unknown virus
napoleon

liitunud: 08.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 08.11.2017 17:36:47 vasta tsitaadiga

Noh jah, ei imesta siis, et Selver ja Coop on toidu kojutoomisega omnivast loobunud ja kasutavad nüüd oma kullereid.
Kommentaarid: 76 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 59
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Renka
HV Guru
Renka

liitunud: 01.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 08.11.2017 17:44:35 vasta tsitaadiga

Üks pakk kahest jõudis nüüd lõpuks minuni. Teine vist tuuakse homme. Kusjuures Omnivast justnimelt nii mulle vastatigi, et pakk pannakse autopeale aga kas ka minuni jõuab ei ole kindel kuna graafik pidi juba täis olema.

Samas trackingus on kirjas homne tarneaeg ja DHLile oli ka Omniva kinnitanud, et homme tuuakse see mulle ära. Tarneaeg on pandud mõnus 5h vahemik muidugi, et no ma mingil juhul midagi muud ei saaks plaanida homme päeval: 09.11.2017 11:00-16:00

Mõistlik oleks olnud mõlemad asjad praegu ju korraga tuua .. aga no kus sa sellega.

_________________
There is no place like 127.0.0.1
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
napoleon
Unknown virus
napoleon

liitunud: 08.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 08.11.2017 17:54:13 vasta tsitaadiga

11:00-16:00 on eriti lahe vahemik, pead tõesti päeva läbi kodus istuma kuna ei enne ega peale seda suurt midagi teha ei jõua
Kommentaarid: 76 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 59
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
riaak
HV Guru
riaak

liitunud: 22.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 08.11.2017 21:23:31 vasta tsitaadiga

napoleon kirjutas:
Noh jah, ei imesta siis, et Selver ja Coop on toidu kojutoomisega omnivast loobunud ja kasutavad nüüd oma kullereid.
Mitte poed ei loobunud Omniva teenustest vaid Omniva lõpetas ise icon_idea.gif
_________________
¯\_(ツ)_/¯
Kommentaarid: 118 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 104
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Green_Day
Kreisi kasutaja

liitunud: 25.08.2002




sõnum 11.11.2017 13:01:18 vasta tsitaadiga

Tartus on ka toimetamise vahemik 11.00-16.00
Inimeste aega üldse ei väärtustata. Kullerteenust pakutakse oi kui kaua, kui süsteemi ennast pole selle ajaga suudetud välja arendada, et kõigile ei läheks massteavitus, vaid vähekenegi personaliseeritud sõnum. 1-2h oleks optimaalne.
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hiid
HV Guru
Hiid

liitunud: 23.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 11.11.2017 13:04:25 vasta tsitaadiga

mu pakke hakati kojutoomise asemel, mingi aeg tagasi, postkontorisse vedama. Nüüd olen ära harjunud, aga pmst poolik teenus ju? icon_rolleyes.gif
Mu juurest 5km spets sõitu iga kord.

_________________
Hapud viinamarjad
Kommentaarid: 646 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 503
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Renka
HV Guru
Renka

liitunud: 01.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 11.11.2017 13:07:02 vasta tsitaadiga

Mulle toodi 11 aeg ära õnneks thumbs_up.gif Aga krt kogu see asjaajamine oli ikka nii üle kivide ja kändude, et jube kohe. Loodetavasti Omnivast keegi loeb ka mida siia kirja pannakse ja tehakse mingit järeldused kuidas teenust paremaks saab muuta. Kuigi noh ega erilist lootust selle asutuse suhtes kahjuks ei ole - ei tundu seal olevat soovi asjade parandamiseks.
_________________
There is no place like 127.0.0.1
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Renka
HV Guru
Renka

liitunud: 01.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 11.11.2017 13:11:08 vasta tsitaadiga

Hiid kirjutas:
mu pakke hakati kojutoomise asemel, mingi aeg tagasi, postkontorisse vedama. Nüüd olen ära harjunud, aga pmst poolik teenus ju? icon_rolleyes.gif
Mu juurest 5km spets sõitu iga kord.
Kui on tellitud koju toomine siis helsita ja nõua kojutoomist. Mul pakuti ka selle DHL paki puhul, et viiakse kusagile pakiautomaati või, et võin postkontorisse järgi minna icon_lol.gif Kuigi tellitud oli kojutoomine ja pidi juba eelmisel päeval minu käes olema (DHL lubas nii) - või siis Omniva oleks pidanud samal päeval hiljemalt ära tooma kui mulle helistas. Ma siis tel teel ütlesin, et mulle mingil juhul ei sobi, et ma pean hakkama ise kusagile järele jooksma asjale mille nad oleks pidanud juba minu kätte toimetama - ja no järgmine päev õnneks toodi lõpuks ära.
_________________
There is no place like 127.0.0.1
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Hiid
HV Guru
Hiid

liitunud: 23.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 11.11.2017 13:21:14 vasta tsitaadiga

mis mõttes tellitud kojutoomine?
Igal pakil on peal mu aadress ja telefon.
Saabuvad aga postkontorisse, kust saadetakse SMS, et teie pakk ootab teid siin, ja kui ära ei kiiresti ei vii, siis hävitatakse icon_lol.gif

_________________
Hapud viinamarjad
Kommentaarid: 646 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 503
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
napoleon
Unknown virus
napoleon

liitunud: 08.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 11.11.2017 13:55:00 vasta tsitaadiga

Pakiteenuseid on erinevaid, mõnega on ette nähtud kullerteenus ja mõnega mitte. St. kõiki pakke ei peagi koju kätte tooma.
Kommentaarid: 76 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 59
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hiid
HV Guru
Hiid

liitunud: 23.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 12.11.2017 12:54:47 vasta tsitaadiga

icon_eek.gif
ma ei räägi kullerteenusest, vaid sellest, et postuiljon ei too mulle määratud pakke enam koju. Varem tõi. Nüüd enam mitte ühtegi.
Isegi euroopast saabunud kaubad potsatavad, neile mugavalt, otse postkontorisse. icon_mad.gif
Varem toodi ja kui ei olnud kodus, siis jäeti paberilipakas. Enam mitte. thumbs_down.gif

_________________
Hapud viinamarjad
Kommentaarid: 646 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 503
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Osiris
HV Guru
Osiris

liitunud: 12.08.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 13.11.2017 14:08:37 vasta tsitaadiga

Ootan siis ühte pakki.

Vaatan trackingust, et ahaa - jõudis laupäeva varahommikul kell 05:48 Põlva postivahetuspunkti.
Esmaspäev käes aga nüüd ei liigu postkontorisse edasi.


Vaatab kui õhtuks kah midagi kuulda pole käib postkontorist läbi uurimas....
Kommentaarid: 114 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 102
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 13.11.2017 14:12:00 vasta tsitaadiga

Põlvas on mingi kaks mutikest tööl. Kui mõlemad juhuslikult penskaritele marke müüvad, siis polegi aega pakkidega tegeleda.
Kommentaarid: 691 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 533
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KillFrenzy
HV Guru
KillFrenzy

liitunud: 05.04.2003




sõnum 13.11.2017 14:18:05 vasta tsitaadiga

No siin on esmaspäeviti üldse kinni. Sest vahepeal oli ainult üks inimene tööl, nüüd ammu juba uuesti teine töötaja ka letis, aga ikka esmaspäeval kinni icon_neutral.gif
Pakiautomaati vähemalt täidetakse esmaspäeval ka, kui vähegi võimalik üritan kogu oma kola sinna saata.
Viimane kord uk 'st tulnud pakk õnnestus väga edukalt automaati saata.
Kommentaarid: 151 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Osiris
HV Guru
Osiris

liitunud: 12.08.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 13.11.2017 14:36:16 vasta tsitaadiga

Betamax kirjutas:
Põlvas on mingi kaks mutikest tööl. Kui mõlemad juhuslikult penskaritele marke müüvad, siis polegi aega pakkidega tegeleda.

Ilmselt said margid müüdud ja nüüd tuli sõnum, et pakk ootab postkontoris.
Kommentaarid: 114 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 102
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
krist2an
HV veteran
krist2an

liitunud: 24.08.2008




sõnum 15.11.2017 11:51:57 vasta tsitaadiga

Sai kaks pakki Hiinast tellitud, mõlemad jõudsid üllatavalt kiirelt kohale. Esimene tuli 10 päevaga, teine 9 päevaga. Ja mis minu jaoks uus - teise paki saabumise kohta ei tulnud mitte SMS, vaid hoopis e-mail icon_eek.gif
Kommentaarid: 31 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rocky-b
Kreisi kasutaja
rocky-b

liitunud: 06.06.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 16.11.2017 20:37:42 vasta tsitaadiga

Kerge probleem on. Nimetl sai tellitud Ebay kaudu Prantsusmaalt üks toode ning sihtkoha aadressiks panin enda koduse aadressi. Kuid trackingust vaadata, siis see on jõudnud Rae valda ning on isegi üritatud kohale tuua, kuid teateks on "Your parcel could not be delivered today since the delivery address is not accessible. We will try to deliver it as soon as possible., EE - Rae vald". Et kuna see Rae valla kusagil postipunktis, kas oleks mõistlik pigem sealse rahvaga ühendust saada või selle teenusepakkujaga, kes Prantsusmaalt paki teele pani?

Ehk kellelgil on kogemust omast käest jagada?
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
A.S.
HV Guru

liitunud: 27.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 16.11.2017 20:42:35 vasta tsitaadiga

Kindel, et sulle valet tracking koodi ei antud?
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum »  Omniva / Eesti Post ja ELS arutelu mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 200, 201, 202 ... 283, 284, 285  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.