Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum »  ITshop.ee (endine Mikromaailm) märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4 ... 11, 12, 13  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
Rasmus
HV veteran

liitunud: 30.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 14.06.2004 17:38:10 vasta tsitaadiga

Muuc kirjutas:
Selle seaduse järgi oli vist nii, et kõigil asjadel - ka riietel ja jalanõudel peab 2 aastat garantiid andma.
Huvitav mismoodi see välja näeb kui riide tootja annab ise 6 kuud garantiid. Müüa maksab kinni kui katki läheb?


Tähendab selle "garantiiga" on selline asi, et sellist mõistet sellisel kujul enam ei eksisteeri. On olemas 2 terminit: pretensiooni esitamise tähtaeg ja garantii.

Pretensiooni esitamise tähtaja all mõistetakse VÕS järgi aega, millal on lubatud tarbijal esitada kauba kohta pretensioon tingimustel.

Garantiiks nimetatakse aga tänapäeval müüjapoolset lisagarantiid tootele. näiteks ML Arvutite On-Site garantii on lisagarantiina kirjas. Samuti võib näiteks lugeda lisagarantiiks selle, kui kliendile vahetatakse teatud perioodi jooksul toode ümber ilma ekspertiisita ja muude aktideta.

Pretensiooni esitamisel on oma kindel kord ja seda sätestab võlaõigusseadus. Samuti on seal kirjas, et pretensiooni esitamisel eeldatakse et esimesel 6-l kuul on õigus tarbijal (kliendil) ja järgneval 18 kuul on õigus kauplusel. Alati on tarbijal õigus nõuda sõltumatut ekspertiisi, kus siis selgitatakse toote muutunud omadused, mille kohta pretensioon esitati ja nende muutumiste põhjused (süüdiolev pool).

_________________
Rakvere parasiit
Kommentaarid: 50 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Terminator III
HV veteran

liitunud: 24.06.2003




sõnum 19.06.2004 13:54:40 vasta tsitaadiga

UB, kui nutad sellepärast et su kasutaja veebilehelt kustutati siis ära mine enam sinna poodi icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif
Kommentaarid: 201 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 15 :: 21 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kotmarjak
HV Guru
kotmarjak

liitunud: 11.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 09.07.2004 18:43:28 vasta tsitaadiga

Reede õhtul enne kella 18 viisin arvuti parandusse ja järgmise päeva hommikul kella 0940 oli arvuti korras. 5+ mikromaailmale
_________________
Ole tore !
Kommentaarid: 144 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 8 :: 117
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bigmarx
HV Guru
bigmarx

liitunud: 06.09.2002




sõnum 31.08.2004 17:50:35 vasta tsitaadiga

Sai ka Mikromaailmaga suhted ära rikutud. Ostsin laupäeval juppidest masina kokku (16k eest). Kodus masinat kokku ladudes selgus, et mälu on vigane. Proovisin 3e pesa ja igas nendest näitas Memtest samas kohas vigu. Esmaspäeval kappasin kiirelt kohale,selgitasin asja ja... anti mulle lipik ning lubati helistada. Lunisin neid siis natuke aega, et tehnik kohe asja üle vaataks ja mina uue mälu saaks. Jõudsin siis tehnikuni ja... selgus et mälul on kerged anomaaliad, kiiruseks 13giga, kuigi tegelikult töötavat aeglasemalt kui peaks. Ma juba rõõmustan et saab mälu kätte ja minema icon_biggrin.gif . Tutkit, tädi letis ikka, et nemad helistavad icon_evil.gif . Krt, 2 tundi seal veiderdanud ja ikka ei midagi. Võtsin oma vigase mälu ja lahkusin, teavitades neid enne,mis ma sellest arvan(ei osta nende poest enam kunagi midagi endale ega firmale, firma on kusjuures korralik klient icon_lol.gif ). Mälu vahetasin ühe sõbraga, kes pani selle aeglasema takti peal käima ja kelle masinas asi töötab. Ainuke kaotaja: Mikromaailm icon_evil.gif
_________________
"Kes naerab viimasena? Ma olen siis teie järel!"
Kommentaarid: 485 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 385
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
TNS
HV kasutaja
TNS

liitunud: 29.02.2004




sõnum 31.08.2004 17:57:32 vasta tsitaadiga

Endal oli ka mikromaailmaga jälle yks vahejuhtum, käisin eile sis linna peal ringi otsisin hea hinnaga infrapuna vastuvõtjat ja seda teadsin kindlalt et mikromaailmas see olema peaks, sest neil oli see ainsana hinnakirjas ka olemas. Suure hurraga läksin siis Tallinna tänavale ja mis öeldi, neil praegu ei ole, aga teises kaupluses Kroonikeskuses on kindlalt, egas siis midagi läksin sinna, sealt sama vastus neil ei ole, aga Tallinna tänal peaks olema icon_confused.gif . icon_biggrin.gif

viimati muutis TNS 31.08.2004 20:25:21, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 24
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bigmarx
HV Guru
bigmarx

liitunud: 06.09.2002




sõnum 31.08.2004 18:09:34 vasta tsitaadiga

Üks aastatetagune jama tuli veel meelde. Paar kuud vana kõvaketas hakkas streikima, viisin garantiisse. Kuu aja pärast sain uue. Ja kogu see kuu aega arvuti seisis ja mina ootasin Mikromaailmast kõnet, kusjuures sai ka ise helistatud paar korda ja uuritud, et kaugel asi on... Vastuseks oli ka siis, kui tuleb, helistame icon_neutral.gif
_________________
"Kes naerab viimasena? Ma olen siis teie järel!"
Kommentaarid: 485 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 385
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 11.09.2004 08:55:04 vasta tsitaadiga

Ma käisin ükspäev karbita toorikuid ostmas ja teenindus oli meeldiv... leidis isegi mulle kilekoti plaatidele...
Kommentaarid: 234 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 200
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
piq
Kreisi kasutaja

liitunud: 26.12.2003




sõnum 15.09.2004 12:58:07 vasta tsitaadiga

ytleme nii et kui tulete ja rahulikult oma mure ära räägite siis leiab kindlasti sobiva lahenduse
aga kui tulete ja akkate midagi nõudma siis tõesti ei tasu ka miskit yliviisakat teenindust loota
ja see et klient on kuningas kehtib ikkagi senikaua kuni se kuningas ei hakka myyatele näkku sylitama vai sis miskit skandaali korraldama täiesti tyhise asja pärast
niet olge viisakad ja usun et ka teiega käitutaxe normaalselt

endal kogemusi nii ja naapidi
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rastix
Kreisi kasutaja

liitunud: 08.12.2001




sõnum 15.09.2004 13:24:18 vasta tsitaadiga

piq kirjutas:
ytleme nii et kui tulete ja rahulikult oma mure ära räägite siis leiab kindlasti sobiva lahenduse
aga kui tulete ja akkate midagi nõudma siis tõesti ei tasu ka miskit yliviisakat teenindust loota
ja see et klient on kuningas kehtib ikkagi senikaua kuni se kuningas ei hakka myyatele näkku sylitama vai sis miskit skandaali korraldama täiesti tyhise asja pärast
niet olge viisakad ja usun et ka teiega käitutaxe normaalselt

endal kogemusi nii ja naapidi


Seni kuni pole teenindaja ebaviisakas, pole ka klient ebameeldiv. Kui mingil juhul klient satub raevu, siis ei tohiks teenindaja sellest välja teha ja jääma ikkagi viisakaks.

Ise olen mitu aastat klienditeenindajana töötanud ja püüan kliendile alati meelepärane olla. Ja nende aastate jooksul olen tõesti väga vähe raevunud kliente kohanud.
Kommentaarid: 88 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 84
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
UB
HV Guru
UB

liitunud: 26.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 16.09.2004 09:53:44 vasta tsitaadiga

Terminator III kirjutas:
UB, kui nutad sellepärast et su kasutaja veebilehelt kustutati siis ära mine enam sinna poodi icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif

Seda veebipoodi ei saa nagu poeks nimetatgi, või fännid nende kodulehekülge?!
Kommentaarid: 43 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
UB
HV Guru
UB

liitunud: 26.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 16.09.2004 09:55:37 vasta tsitaadiga

piq kirjutas:
ytleme nii et kui tulete ja rahulikult oma mure ära räägite siis leiab kindlasti sobiva lahenduse
aga kui tulete ja akkate midagi nõudma siis tõesti ei tasu ka miskit yliviisakat teenindust loota
ja see et klient on kuningas kehtib ikkagi senikaua kuni se kuningas ei hakka myyatele näkku sylitama vai sis miskit skandaali korraldama täiesti tyhise asja pärast
niet olge viisakad ja usun et ka teiega käitutaxe normaalselt

endal kogemusi nii ja naapidi


Asi ei ole nõudmises vaid saamises, kui ma olen midagi tellinud ja see minu nina all teisele ostjale maha müüakse ning mulle vabanduseks öeldakse, et homme toome uue, siis ei ole teenindusest siin juttugi!
Kommentaarid: 43 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Auron
HV Guru
Auron

liitunud: 19.08.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 16.09.2004 10:39:22 vasta tsitaadiga

Nu mul väike diil mikromaakeraga käimas.Asi selline, et sai monitor tellitud, kusjuures ma spetsilt ennem mainisin,et kuna mul on nii mõnegi teise kohaga selline loll kogemus kus lubatakse suure suuga mingiks ajaks kaup kohale tuua aga hiljem asi päris pikalt venima on läind ,siis sellise võimaluse korral nagu ei hakka jamama üldse.Nuh loomulikult oli vastus,et "jaa poolteist ,max 2 nädalat ja on kindlasti olemas".Nuh homme saab siis kaks nädalat täis ja ma kipun kahtlema,et keegi mulle homme helistab ja samuti kipun vaikselt kahtlema,et ma järgmise nädalagi jooksul asja kätte saan.Praegu mul kannatust jagub kuna olen palju kauemgi kaupa ootand.Eks näis icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 150 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 127
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Raiku
HV Guru
Raiku

liitunud: 13.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 16.09.2004 10:42:22 vasta tsitaadiga

Auron kirjutas:
Nu mul väike diil mikromaakeraga käimas.Asi selline, et sai monitor tellitud

See Samsung 710T või 720T? Muide... ma siiamaani ootan neilt lubatud infot 720T parameetrite kohta.

_________________
Честных психов можно не лечить...
Kommentaarid: 58 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 45
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mtv23
Kreisi kasutaja

liitunud: 06.03.2004




sõnum 16.09.2004 10:50:29 vasta tsitaadiga

Olen ka ükskord analoogse olukorra peremees ja leian, et võid arvestada üldjuhul, et ei saa midagi muuta...
Tihti on nii, et mis läind see läind. Ainus ehk ka ilmselt mõistetavaim on minna sama müüa juurde kust kaardi ostsid ja otseselt asi ära lahendada.
Pead tagastama kõik mis said sealt poest ostetuna, ning kui veab vahetatakse välja... Kui oleks sul tsekk alles siis see toiming kulgeks probleemideta thumbs_up.gif

_________________
@Dj
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Auron
HV Guru
Auron

liitunud: 19.08.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 16.09.2004 10:55:23 vasta tsitaadiga

Raiku kirjutas:
See Samsung 710T või 720T? .


Võtsin 710T kuna näitajad normid,hind väga norm selliste omadustega monitori kohta.Täpset vahet ei tea isegi siiamaani 710T ja 720T vahel aga loogika ütleb,et see midagi väga revolutsioonilist pole,sest hind ju aint miski jakobsoni võrra soolasem ja selle eest kindlasti midagi vinget juures pole.Võiboilla int.kõllid or smthng icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 150 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 127
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 16.09.2004 17:23:00 vasta tsitaadiga

mnjaa... see on tõesti teinekord Samsungi omapära, et koodid väga keeruliseks aetud, nii et pole ime kui sama asi on teise koodi alla odavamalt müügil icon_smile.gif
Kommentaarid: 234 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 200
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Auron
HV Guru
Auron

liitunud: 19.08.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 27.09.2004 12:46:00 vasta tsitaadiga

Nii sain siis monitori kätte.Antud hetkel ei oska küll muud kui ainult kiidusõnu Pärnu mikromaailma suunas öelda, sest kuigi asja algul ei olnud ,siis peale tellimust hoiti ilusti asjaga kursis, et mida nad teada on saand ja millal tulla võiks jne.Igati thumbs_up.gif ja eeskujulik käitumine ja nüüd on mõte ,et ostan veel teinekordki põhimõtteliselt sealt (kui just mujalt kõvasti odavamalt ei saa icon_razz.gif )Vaatab õhta peale tööd kui olen asja twakida ja katsetada jõudnud viskan ehk ka väikse review.
Kommentaarid: 150 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 127
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lawrey
HV kasutaja
lawrey

liitunud: 20.11.2002




sõnum 30.09.2004 16:07:10 vasta tsitaadiga

Ütleks Tartu Mikromaailma kohta paar head sõna. Nimelt muretsesid mulle väga soodsa hinnaga Diablo 2: Lord of Destruction'i, mida neil tegelikult hinnakirjas ei olegi. Teisipäeval tellisin ära ja täna sain kätte. Igati bueno imho thumbs_up.gif
_________________
-bash: chpwn: command not found
Kommentaarid: 38 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pokk
HV Guru

liitunud: 31.08.2003




sõnum 30.09.2004 18:12:45 vasta tsitaadiga

olen cooleri ja muid asju ostnud thumbs_up.gif
Kommentaarid: 89 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 4 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Auron
HV Guru
Auron

liitunud: 19.08.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 01.10.2004 20:18:03 vasta tsitaadiga

Eks see positiivne kogemus oligi vast juhus.Täna eriti hale etteaste.Lähen mikromaakerasse,tahan osta ventikaid, ventikad on kapis klaasi taga ja lõpptulemus see, et võti kadund, keegi ei tea kus on ega suuda seda leida ja äri jäi tegemata.Väga mannetu icon_evil.gif thumbs_down.gif
Kommentaarid: 150 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 127
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arm2004
HV Guru
arm2004

liitunud: 20.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 01.10.2004 20:27:00 vasta tsitaadiga

in case of emergency, break glass icon_lol.gif
_________________
nooope!
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Raiku
HV Guru
Raiku

liitunud: 13.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 02.10.2004 11:14:53 vasta tsitaadiga

Auron, kas monitori ülevaade tuleb?
_________________
Честных психов можно не лечить...
Kommentaarid: 58 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 45
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Auron
HV Guru
Auron

liitunud: 19.08.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 02.10.2004 12:46:53 vasta tsitaadiga

Raiku kirjutas:
Auron, kas monitori ülevaade tuleb?


Ikka tuleb, tahtsin ennem piisavalt erinevates rakendustes ja olukordades katsetada asja icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 150 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 127
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rundll
HV kasutaja
rundll

liitunud: 27.05.2004




sõnum 24.10.2004 16:49:12 vasta tsitaadiga

bullshit see mikromaailm. tuttav ostis arvuti (hind mudugi meeletu) ja see olid enamus seadmed emaplaadi külge ühendamatta, juhtmed lihtsalt rippusid, paberi järgi oli 80 giga vinti (1 seade) ja tüüp sai 2x30 giga. thumbs_down.gif thumbs_down.gif
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 24.10.2004 18:09:05 vasta tsitaadiga

Auron kirjutas:
Raiku kirjutas:
Auron, kas monitori ülevaade tuleb?


Ikka tuleb, tahtsin ennem piisavalt erinevates rakendustes ja olukordades katsetada asja icon_biggrin.gif

siis oodata päris sisukat ülevaadaet icon_wink.gif ?
Kommentaarid: 234 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 200
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum »  ITshop.ee (endine Mikromaailm) mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4 ... 11, 12, 13  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.