Avaleht
uus teema   vasta Uudised »  Eesti IT ja tehnikaalased uudised »  Telia sulgeb sügisel vana nutiTV, kliendid viiakse üle uuele platvormile märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
m6mmikiisu
HV kasutaja
m6mmikiisu

liitunud: 19.11.2009




sõnum 28.03.2017 18:06:35 vasta tsitaadiga

Sai siin aastaid tagasi ostetud samsungi nuti teler, et ajada läbi ilma digiboxita. Kõik oli ilus kuni hakkasid Elioni äppi uuendused tulema. Küll ei suuda nüüd õiget kella eaga kuvada. Küll on kanali kava sassis. Küll jookseb kokku.. jne. Varem toimis see uus nutiTV ilusti.
Ise ma ei ütleks, et on paremaks ja kiiremaks muutnud. Kui küsisin, et mis siis saab. Vastati, et ostke digibox. Mul on seade juba olemas teenuse tarbimiseks. Oleks ma seda telekat saanud kasutada siis vähemalt 5 aastat ilma mureta aga ei. Lihtsalt Telia ise keerab asjad piiksu.
Kommentaarid: 84 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 75
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Renka
HV Guru
Renka

liitunud: 01.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 28.03.2017 18:27:04 vasta tsitaadiga

indrekp, vahet ei ole mida seal lapata - iga liigutus on lagfest - no ei juhtu asi hetkeliselt UIs peale nupu vajutust - alati on tuntav viide sees. Kui koheselt toimiks siis poleks ju probleemi (kui nüüd ainult sellest konkreetsest navigeerimise viisist rääkida). Kui tõid Apple TV näiteks siis on ka see omal olemas ning seal ei saa kurta samasuguse lagimise üle. Kõik toimib mõistliku kiirusega. Seal UIs on muidugi ka omad kiiksud mis ei meeldi - aga võrreldes Telia TV omaga on see ikkagi väga kasutatav. Kuidas kurat ei saa UId teha lagivabaks ma ei saa aru. Kui keeruline see saab olla? Jutt ei käi siinkohal kanalivahetusest - seal on mingi viivitus igal juhul arusaadav - aga UIs navigeerimisel ei saa küll mingit vabandust olla. Hinnaklassis palju soodsamad seadmed suudavad lagivaba UI kogemust pakkuda. Nagu suudavad ka samas hinnaklassis olevad (kasvõi Apple TV näiteks).
_________________
There is no place like 127.0.0.1
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Janis
HV Guru

liitunud: 30.11.2005




sõnum 28.03.2017 18:39:26 vasta tsitaadiga

Tundub, et ma olen vist ainuke telia klient, kel kõik töötab ilusti kiiresti nii nagu peab icon_smile.gif Igas Telia teemas käib üks ja samasugune kiun icon_lol.gif
_________________
Tahad autovaruosi hea hinnaga? Kirjuta mulle ja saad mu kaudu suurema soodustusega konto ühes tuntumas veebipoes.
Kommentaarid: 204 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 5 :: 170
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lempzz
HV kasutaja
lempzz

liitunud: 11.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 28.03.2017 18:53:33 vasta tsitaadiga

Aga kas oleks mõeldav (kas just teostatav) et klient saaks seadete alt ise valida millist skinni UI-na kuvatakse? Mulle meeldiks selline kus vilesid vähem, nt poleks neid kanali logosid ja suuri silte.....
SATi tüünril on võimalik ise vaata millist skinni kasutada
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 18
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004




sõnum 28.03.2017 20:14:43 vasta tsitaadiga

Renka kirjutas:
indrekp, vahet ei ole mida seal lapata - iga liigutus on lagfest - no ei juhtu asi hetkeliselt UIs peale nupu vajutust - alati on tuntav viide sees. Kui koheselt toimiks siis poleks ju probleemi (kui nüüd ainult sellest konkreetsest navigeerimise viisist rääkida). Kui tõid Apple TV näiteks siis on ka see omal olemas ning seal ei saa kurta samasuguse lagimise üle. Kõik toimib mõistliku kiirusega. Seal UIs on muidugi ka omad kiiksud mis ei meeldi - aga võrreldes Telia TV omaga on see ikkagi väga kasutatav. Kuidas kurat ei saa UId teha lagivabaks ma ei saa aru. Kui keeruline see saab olla? Jutt ei käi siinkohal kanalivahetusest - seal on mingi viivitus igal juhul arusaadav - aga UIs navigeerimisel ei saa küll mingit vabandust olla. Hinnaklassis palju soodsamad seadmed suudavad lagivaba UI kogemust pakkuda. Nagu suudavad ka samas hinnaklassis olevad (kasvõi Apple TV näiteks).


AppleTV võrdlus oli seoses puldiga, seda olen aegajalt välja toonud.
Kui nüüd riistvara vs. tarkvara võrdlust välja tuua siis kõige paremini klapib TeliaTV ja Arrise digiboks vs. Rasperry Pi2/3 koos Openelec/Libreelec KODIga.
Nendel üsna sarnane riist ja tarkvara olemus ja toimimine. Kui keegi ütleb, et Kodi sellel boksil on sujuv ja mugav, siis mina ütlen, et Arrisel töötab ka TeliaTV täiesti rahuldavalt sest nii see tegelikult on.
Mõlema puhul saab kindlasti öelda, et saaks kiiremini ja paremini ja sujuvamalt ja mõnusamalt. Ehk peaks ka Telia tooma turule veel ühe digiboksi mille hind on sarnaselt AppleTVle 175€ (kuu üür siis digiboksi puhu oleks vast 3.99?) ja oleks mure lahendatud. Taaskord teen ettepaneku, usun päris kindlalt, et ükskord saab see ka teoks. Sarnane olukord oli ju DG400 internetiruuteriga.
Kommentaarid: 255 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 223
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 28.03.2017 20:41:11 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Ehk peaks ka Telia tooma turule veel ühe digiboksi mille hind on sarnaselt AppleTVle 175€ (kuu üür siis digiboksi puhu oleks vast 3.99?) ja oleks mure lahendatud

Mida ma siis viimased pool aastat küsinud olen doh.gif
Kui asi on kiire ja hea, siis selle eest tasub maksta icon_idea.gif
Hetkel arrise eest ma ei näe pointi.

Päris tõsiselt tava ja premium versioon

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Renka
HV Guru
Renka

liitunud: 01.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 28.03.2017 20:59:04 vasta tsitaadiga

Ma ei leia, et uut boxi tingimata vaja on - pigem tehku lihtsalt soft AppleTV'le näiteks (ja miks mitte Androidi vastav lahendus ka) ja inimesed saavad oma olemasolevaid seadmeid kasutada - või vajadusel soetada. Erinevalt Telia enda boxist on neil seadmetel ka muud funktsionaalsust kui Telia IPTV kuvamine ja ma leian, et sellel oleks palju rohkem lisaväärtust.

Või siis ehitagu UI normaalselt olemasoleva riistvara peale ... No see ei saa ju nii raske olla icon_lol.gif

On kellelgi mingit viidet anda kuidas Arrisele arendus käib? Mõnel õhtul ehk uuriks asja ja vaataks mis tehnoloogiad seal kasutusel on mis nii lagised on.

_________________
There is no place like 127.0.0.1
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 28.03.2017 21:08:26 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Või siis ehitagu UI normaalselt olemasoleva riistvara peale ... No see ei saa ju nii raske olla


No üritavad, aga millegipärast see ei õnnestu kuidagi.
Ja kui ei õnnestu, siis lähme lihtsamat teed ja ostame parema raua thumbs_up.gif

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004




sõnum 28.03.2017 21:10:04 vasta tsitaadiga

Renka kirjutas:
Ma ei leia, et uut boxi tingimata vaja on - pigem tehku lihtsalt soft AppleTV'le näiteks (ja miks mitte Androidi vastav lahendus ka) ja inimesed saavad oma olemasolevaid seadmeid kasutada - või vajadusel soetada. Erinevalt Telia enda boxist on neil seadmetel ka muud funktsionaalsust kui Telia IPTV kuvamine ja ma leian, et sellel oleks palju rohkem lisaväärtust.
Või siis ehitagu UI normaalselt olemasoleva riistvara peale ... No see ei saa ju nii raske olla icon_lol.gif
On kellelgi mingit viidet anda kuidas Arrisele arendus käib? Mõnel õhtul ehk uuriks asja ja vaataks mis tehnoloogiad seal kasutusel on mis nii lagised on.


Ise pole selle ala mats aga loogiliselt võttes.
Kogu selle krüpteeritud sisu AppleTV rakendusse pistmine oleks ilmselt arendusel peavalu, supportimine veel hullem ja klientuuris need 150000 inimest ei ostaks seda AppleTV boksi nii ehk naa. Kõik muu seal sees on enamikele mittevajalik, missiis, et apple telefone müüakse eestis suhteliselt palju. (ps. ei maksa arvata, et mulle see ei meeldiks, mul pool kola kodus õunast tulnud)

Android? juba iseenesest nii lahtine asi, et sinna mingit krüpteeritud sisu panna on veel keerulisem, sisutootjad löövad enne noa selga kui Telia valmis saab.

Kindlasti ei saa raske olla, armjan on teemades julgelt ennast sellel alal hästi tundvaid kodanikke programeerima kutsunud.
Arrise raud kannatab vaid DOS laadset menüüd ülikiirelt jooksutada, ma usun, et isegi Starmani Starboksi menüü oleks rahuldav Arrisel. Pigem on kompromissi küsimus, sisu, graafika, kasutusmugavus ja kiirus. Kusagil on protsessori piir, Atom prose on kordi kiirem aga näha on ju kui "sujuvalt" sellel kõik jooksis.
Sellepärast tõingi näite Rasperry ja KODI.
Ideaalne oleks siis Telial leida võrdväärne vastane nagu Intel NUC ja KODI kiirus on Rasperryle.

Lõpuks tuleb ikkagi jälle vana küsimus, kui kiire on kiire, kui kallis on kallis. Kui palju ma kulutaksin raha kiire menüü nimel.
Mina raatsisin osta kunagi i5 Intel NUCi oma kodukino südameks, maksis 500+€ aga igaüks ei ole nõus sellist karpi omale teleri alla ostma, et vaadata telekanaleid, sirvida järelvaatamist või filmiriiulit. seega Arris ajab asja ära kui sisu tarbida, menüü liikumiskiiruse küsimuse kohta on iga kasutaja mulle öelnud, kus mul kiiret on icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 255 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 223
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 28.03.2017 21:14:47 vasta tsitaadiga

No sp peakski 2 boksi valikus olema. Neile kel aega ja neile kel kiire. Neid ei pea tellima ju samas koguses kui arriseid.
Mõni istub 100€ telo otsas, mis täidab edukalt helistamise ja mailide lugemise funktsioone.
Teine ostab 900€ telo ja teeb sujuvalt muud sada asja probleemivabalt. Temal ei ole aega jamada selle 100€ telefoniga

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Renka
HV Guru
Renka

liitunud: 01.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 28.03.2017 21:17:52 vasta tsitaadiga

indrekp, need vabandused ju ei päde, et riistvara ei ole piisavalt võimekas. Huvitaval kombel vana menüü toimis vanadel boxidel ju täiesti kenasti - ei olnud neil parem riistvara. Mis seal uues menüüs niivõrd ressurssimahukat on nüüd järsku, et see jubedalt lagima peab? Tahaks täiesti ausalt teada, et milles asi. Ma olen üpris kindel, et seal kannataks asja vägagi optimeerida.

Igaks juhuks kordan - kui kellelgi on infot selle UI tehnilise otsa kohta siis ootaks huviga. Lihtsalt sportlikust huvist tahaks teada mis seal taga toimetab softipoolelt.

_________________
There is no place like 127.0.0.1
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004




sõnum 28.03.2017 21:19:39 vasta tsitaadiga

Iga menüüvajutuse peale läheb päring ameerikamaale, et kas sa ikka võid seda teha.
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004




sõnum 28.03.2017 21:19:48 vasta tsitaadiga

Ei jõudnud veel täiendada... AGA kindlasti on olemas kolmas suund, teagi kõik OTT baasil HLS jms tehnoloogial, teha kõik lepingud ja lahendused ringi. Misiganes see tulevik on, arvestatakse klientide soove ja trende. Raha on vaja teenida ja kliendile vastu ikka ei puksita. Kui siis HV kasutajatele icon_biggrin.gif
Küllap on kõige alus ikkagi ajalugu sulgeda, tänasega edasi minna, et tulevikus midagi uut arendada.

Renka, vanasti jooksis Windows XP ka rakettkiirelt Pentium 4 3Ghz masinatel, mida aeg edasi seda rohkem see kinni jooksis kui täienes Vista, 7 ja 8-10 peale.
Samas vana nuti võis samamoodi mingi hetk läägida. Arrisel pole aga vana nutit olnudki.
Võrdle siis vana Nuti Amino vs. TeliaTV ja Arris.


viimati muutis indrpo 28.03.2017 21:23:37, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 255 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 223
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Etz
HV Guru
Etz

liitunud: 27.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 28.03.2017 21:22:05 vasta tsitaadiga

Renka, löö tcpdump käima ja pänna kood ära, ning uuri terviseks icon_wink.gif

BTW, keegi tõi need URL'id ka mingi hetk TV teemas välja, hetkel ei suuda ainult seda postitust kuidagi leida.

_________________
...life is random...so am I...
So, there is a fan. Time to grab your sh*t, gentlemen!
Kommentaarid: 223 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 192
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
The_Boss
HV Guru
The_Boss

liitunud: 13.01.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 28.03.2017 22:14:19 vasta tsitaadiga

Mis noolega lappamise probleemist siin juttu on? Telial ju ilusti numbritega pult olemas, kui numbreid soov kasutada.

Nende numbritega aga selline asi, et kui enne Arrise kasutamist kasutasin kogu aeg numbreid, siis võtsingi numbritega puldi. Praegu tahaks aga numbriteta pulti, sest noolega "jamamine" on palju mugavam. Numbrid on ainult tüütuseks, sest nendega käib kaasas üks väike bug, mis võib digiboksi kokku jooksutada.

Ühel telkul jätsin vana boksi, aga no see vana menüü on uuega võrreldes ebamugav ja aeglane. Tuleb seal ka uue vastu vahetada.

_________________
Pakun sülearvutite tolmupuhastust, termopasta vahetust, emaplaatide remonti ja BIOS paroolide eemaldust.
Kommentaarid: 347 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 276
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laf1247
HV vaatleja

liitunud: 18.10.2008




sõnum 28.03.2017 22:48:41 vasta tsitaadiga

Janis kirjutas:
Tundub, et ma olen vist ainuke telia klient, kel kõik töötab ilusti kiiresti nii nagu peab icon_smile.gif Igas Telia teemas käib üks ja samasugune kiun icon_lol.gif


Ei ole. Mul kasutusel nii uus kui vana (amino) lahendus. Kui üldse midagi häirib, siis on selleks vana menüü, aga õnneks ei saa varsti uue boksi ostu edasi lükata ja saab sellest ka lahti.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
miga
HV Guru
miga

liitunud: 07.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 28.03.2017 23:25:07 vasta tsitaadiga

Kusjuures lagfest on digiboksil tõsiasi ja ennastki häirib jubedalt. Kasutan Motorola VIP1003 boksi, aga Arrisega sama teema kuigi Arris on riistvara poolest poole võimsam ehk asi taandub konkreetse menüü taha vist. Kuskil on koodi kirjutades veits ämbreid kolistatud ?
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
netcat
Kreisi kasutaja
netcat

liitunud: 13.01.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 29.03.2017 11:40:04 vasta tsitaadiga

Ma ei ole seda vana menüüd õnneks kunagi näinudki, aga Arrisel lagfesti ei näe. Vbla ma olen lihtsalt nii tuim inime et ei oska seda tähele panna.
See ei olene ju ometi ühenduse kiirusest, egaju?
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lopes39
HV Guru
lopes39

liitunud: 08.11.2004




sõnum 29.03.2017 17:01:37 vasta tsitaadiga

jeesus188 kirjutas:
tsitaat:

S2 pult, vana menüüga on uus nuti?

jah
Niikaua kuni uut pulti sellele ei näita on vana menüü ees


Mul oli S2 pult Amino-ga.
Arris või mis iganes see raadiosagedusel puldiga on, on mul S4 koos numbritega.
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 29.03.2017 17:10:55 vasta tsitaadiga

lopes39 kirjutas:
jeesus188 kirjutas:
tsitaat:

S2 pult, vana menüüga on uus nuti?

jah
Niikaua kuni uut pulti sellele ei näita on vana menüü ees


Mul oli S2 pult Amino-ga.
Arris või mis iganes see raadiosagedusel puldiga on, on mul S4 koos numbritega.

Aminole uut nutit ju ei saagi. Jutt motorolast

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
A.S.
HV Guru

liitunud: 27.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 29.03.2017 17:56:09 vasta tsitaadiga

jeesus188 kirjutas:
Aminole uut nutit ju ei saagi.

Saab ju uue nuti, uut lollakat menüüd ei saa.
 
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lopes39
HV Guru
lopes39

liitunud: 08.11.2004




sõnum 29.03.2017 18:33:59 vasta tsitaadiga

See uus nuti on kordades aeglasem kui vana nuti. Pidevalt vajab boxi välja lülitamist, kuna pult ei taha funktsioneerida nagu peab.
Vahel jääks nagu voluumi nupp sisse kas siis üles keerates või alla.
Või siis mingi number jääb ette jooksma nagu nupp oleks kinni ja seda eest ära ei saa ka ilma et kanalit vahetada.
Vajutad küll seda tagasi nuppu aga ikka vahetab kanali.

Uus nuti tahab ikka factory reseti kui tahad mingit meelespead maha võtta.
Näiteks oli mul mingi kanali peal fine living vms small houses mingi seriaal mida spammis koguaeg ja mahavõtmiseks pidin loobuma kõigist meelespeadest.
Nüüd enam pole jalka meelespeas kui see on kas etv või etv2 pealt, kuna neist kanalitest tuleb ülimalt harva ja ei ole kursis millal tulevad.

Ebamugavusi on rohkem kui vanaga igaljuhul.
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 29.03.2017 19:45:49 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Saab ju uue nuti, uut lollakat menüüd ei saa.

Ok, ma mõtlesin, et kuul pähe ja finito
tsitaat:

See uus nuti on kordades aeglasem kui vana nuti. Pidevalt vajab boxi välja lülitamist, kuna pult ei taha funktsioneerida nagu peab.
Vahel jääks nagu voluumi nupp sisse kas siis üles keerates või alla.
Või siis mingi number jääb ette jooksma nagu nupp oleks kinni ja seda eest ära ei saa ka ilma et kanalit vahetada.
Vajutad küll seda tagasi nuppu aga ikka vahetab kanali.

Uus nuti tahab ikka factory reseti kui tahad mingit meelespead maha võtta.
Näiteks oli mul mingi kanali peal fine living vms small houses mingi seriaal mida spammis koguaeg ja mahavõtmiseks pidin loobuma kõigist meelespeadest.
Nüüd enam pole jalka meelespeas kui see on kas etv või etv2 pealt, kuna neist kanalitest tuleb ülimalt harva ja ei ole kursis millal tulevad.


Ja siis imestatakse, et 20 küünega vanast kinni hoian icon_neutral.gif

Tahetakse areneda, aga minu mõistes taandareng pole areng

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
terminator
HV Guru
terminator

liitunud: 06.11.2001




sõnum 29.03.2017 19:57:57 vasta tsitaadiga

Plaanisin ka löpuks uuele nuti-TV-le üle minna aga selliseid komme lugedes vötab küll igasuguse isu ära.

Saab vähemalt sügiseni vana kasutada mis täidab mu vajadusi 100% ning toimib PERFEKTSELT (Motorola VIP1903 + Thomson TG784).

Kuidas on vöimalik et aastal 2017 ca 400.000 kliendibaasiga lubatakse endale sellisel tasemel feilimist?

_________________
2023 QULBIX Q140 12kW 280Nm el.ratas 5999€
1996 MB E250 W124 OM605 TÜV 5/2025 3000€
Jura E8 750€ (poes 1299€)
Kommentaarid: 494 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 19 :: 6 :: 373
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 29.03.2017 20:06:49 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Saab vähemalt sügiseni vana kasutada mis täidab mu vajadusi 100% ning toimib PERFEKTSELT

Jah, ma ennem ei liigutaks ennast kui kuul on rauas

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Uudised »  Eesti IT ja tehnikaalased uudised »  Telia sulgeb sügisel vana nutiTV, kliendid viiakse üle uuele platvormile mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.