Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Quake Champions märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
DeTHiCa.
HV Guru
DeTHiCa.

liitunud: 13.01.2006




sõnum 03.05.2017 11:38:50 vasta tsitaadiga


Link
Kommentaarid: 144 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 136
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 06.05.2017 09:04:31 vasta tsitaadiga

Kes viitsib veidi aega kulutada siis saab tasuta Beta koodi. Vaja on Twitteri või Facebooki ja Bethesda.net kontot ja siis panna twitteris follow ja youtubes subsribe: http://wccftech.com/quake-champions-beta-giveaway-5k-codes/

Bethesda.net saab liituda siin: https://account.bethesda.net/en/join
Bethesda.net saab sise logida siin kui konto juba olemas: https://account.bethesda.net/en/login
Pärast koodi saamist saab selle valideerida siin: https://account.bethesda.net/en/settings/redeem-code
Bethesda.net online beta installeri saab siit: http://download.cdp.bethesda.net/BethesdaNetLauncher_Setup.exe

Pärast käivitamist all vasakus nurgas All Games alt saab Quacke Champions Beta all laadida. Allalaadimise suurus 8.8GB. Kettal 12,38GB.
Hetke buildi saab homseni pelada (ma pole kindel millal see eesti aja järgi lõpeb). Endal praegu laeb alla. Kahjuks ainult Duel mode hetkel saadaval.
Kommentaarid: 89 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 79
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lopes39
HV Guru
lopes39

liitunud: 08.11.2004




sõnum 06.05.2017 16:09:36 vasta tsitaadiga

Video põhjal vaadates on vanad q3 kaardid, kuid kui tänapäevaks kombeks, siis on ulme graafiline tekstuuride teema mis vajab mingit 10 super arvutit et jooksutada.
Samas Q3 arena-t saab läbi web lehe jooksutada no problems.
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 06.05.2017 16:58:02 vasta tsitaadiga

lopes39, Kusjuures jooksis paremini kui mõned teised uuemad mängud. Profiiliarvutil 1440p Ultra peal jooksis enamasti 100+ kaadrit sekundis. Resolution scale oli küll def pandud miskipärast 75% aga lükkasin ka selle käsitsi 100% peale, et oleks true 1440p. Usun, et midrange kaardid saavad 1080p peal high sätetel üsna eduliselt hakkama.

Mäng ise on kiire aga sooviks veel kiiremat liikumist. Hetkel ka haste poweruppi silma ei hakanud. Quad damage tundus kah kuidagi nerfitud olema. Proovisin ka enamus championeid ära. Imo olid kõige kasulikumad need millel oli close range offensive power. Nt Slahil väga hea power mis pmst oskuskult kasutades killib ära igaühe kes julgeb teda jälitada.

Oli ka veidi läägi aga peamiselt õnneks pre match ajal. Ping oli seal 50 kandis enamasti. Mitte super aga igati ok. Küll aga ei meeldi see, et server brauser on automaatne ja paneb vahel 3x kõvemate vendadega kokku mis on muidugi üsna masendav algajale.
Graafika ja heli on ok. Text chat on. Voice chatti kahjuks mitte. Loot boxid on kah aga õnneks ainult kosmeetilised uuendused tulevad sealt. Tegelasi saab päris palju muuta väliselt.

Pelasin prooviks ainult deathmatchi mis on õnneks olemas. Ehk siis igaüks enda eest. Vb team deathmatch on parem mulle kuna olen rohkem team player.
Kommentaarid: 89 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 79
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lopes39
HV Guru
lopes39

liitunud: 08.11.2004




sõnum 06.05.2017 17:25:06 vasta tsitaadiga

Ma seda beta key teemat ei viitsi teha. Vaja mingi 2 accounti siis teha kohtadesse kus ma seda vajalikuks ei pea.
Twitterit ei taha endale ja Bethesda kontot ka mitte.

Kui mäng miski 10-20 euro kanti tuleb, siis nostalgia mõttes võib isegi osta, kuid pole selles üldsegi kindel.
Ma viimasel ajal mängin väga vähe ka ja midagi uut pole ka silmaringi jäänud mida mängiks nagu kunagi quake 3 arenat või counter strike-i
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dj-E
HV veteran
Dj-E

liitunud: 19.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 06.05.2017 18:27:36 vasta tsitaadiga

Silky smooth gameplay. Kahju ainult, et vastaste leidmine ja muidu loadimine metsikult aega võtab. Q3A tunnetus on mängul täitsa olemas. icon_smile.gif
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
quickmix
HV vaatleja

liitunud: 11.01.2002




sõnum 08.05.2017 12:16:01 vasta tsitaadiga

Jube palju virinat siin teemas.
Mulle see uus duel süsteem näiteks väga meeldis. 3 Champi saad pickida ning arvestades, et Anark on rohkem cpma liikumise järgi siis Anark'ilt rangerile või Visorile minnes on ikka päris keeruline. Samas Anarkit mitte pickida duelis, kus map control tähtis tundub jälle stupid af. Kui duel nii jätkab siis võib väga huvitav e-sports siit veel kujuneda. Mindgamed + FPS - väga korralik kombo.
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vihmausss
Kreisi kasutaja
Vihmausss

liitunud: 22.12.2013




sõnum 08.05.2017 12:24:41 vasta tsitaadiga

Loodan et tuleb veel betasi
_________________
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ertr2
HV Guru
ertr2

liitunud: 19.06.2008




sõnum 08.05.2017 13:12:07 vasta tsitaadiga

selle praeguse beta koodiga järgmine nv mängida ei saa?
Kommentaarid: 67 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 65
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
quickmix
HV vaatleja

liitunud: 11.01.2002




sõnum 08.05.2017 15:09:14 vasta tsitaadiga

ertr2 kirjutas:
selle praeguse beta koodiga järgmine nv mängida ei saa?

Siiani olen enda key'ga iga nv mänginud, nii et suure tõenäosusega saad ikka.
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 08.05.2017 19:12:24 vasta tsitaadiga

Jep endal oli siis esimene nv. Üks bug report sai kah teele saadetud. Üldiselt üsna kaasahaarav. Mul kujunesid muidugi ka enda lemmikud selle aja jooksul välja. Nt need kaks mäppi peale Burial Chamberi olid ok, aga Burial Chamberit ma vihkasin, kuna 8 mängija jaoks on see kohati ikka liiga suur.
Kõige rohkem mängisin Visoriga, kuna see sobis minu mängustiiliga kõige paremini. Galenat nägi kõige vähem. Enamus arvas, et Scalebearer ja Nyx on parimad.
Nyxi tervitus on hea: Good morning sunshine icon_biggrin.gif

EDIT: Järgmine test on open beta tech test mis toimub siis vahemikus 12-22 Mai thumbs_up.gif . Koodi pole vaja sisenemiseks. Lisaks 12 Mai eemaldatakase NDA ehk peaks palju rohkem striime ja asju nägema mängust ja saab ka ise screenshotte jms meediat jagada.
Kommentaarid: 89 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 79
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vihmausss
Kreisi kasutaja
Vihmausss

liitunud: 22.12.2013




sõnum 09.05.2017 19:29:49 vasta tsitaadiga

Kas hetkel ei saa preloadida mangu?
_________________
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 09.05.2017 19:35:43 vasta tsitaadiga

Vihmausss, Bethesda.net launcher pole täismõõduline asi a'la Steam või Origin. Vist ei saa jah. Pead ootama reede õhtuni kuni Open Beta algab. Õnneks on see võrdlemisi väike tänapäeva mõistes seega seda päris karta ei tasu, et allalaadimisega igavik läheb. Allalaadimine alla 9GB. Kettal lahtipakitu ja paigaldatuna umbes 12GB.
Kommentaarid: 89 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 79
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vihmausss
Kreisi kasutaja
Vihmausss

liitunud: 22.12.2013




sõnum 12.05.2017 17:37:17 vasta tsitaadiga

Serverid LIVE, oldschoolers let's go! beer_yum.gif


esimene match tehtud ja feels like home, holy shit see pela on hea mis on skill based

_________________
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lopes39
HV Guru
lopes39

liitunud: 08.11.2004




sõnum 12.05.2017 19:13:31 vasta tsitaadiga

Mul küll peale esimest raundi see mäng väga ei meeldi. Mäletan nagu q3-s oli poole lihtsam kedagi maha lasta ja nüüd on selline division stiilis tärista lolliks ennast.
Jooksin rocket launcheriga mingile vennale näku ja lasin teda ja sain plahvatusega ise surma aga see tegelane kes vastu oli see mitte. Mäletan, et vanasti oli ikka nii, et sai vaenlane surma ja ise ka
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
labidas
HV veteran
labidas

liitunud: 24.05.2009




sõnum 13.05.2017 15:18:20 vasta tsitaadiga

armor+superhealth on selle seletus lopes39,


Link


tahan ka!!!

***

ja täna tuli closed beta kutse thumbs_up.gif beer_yum.gif yeah!

_________________
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ertr2
HV Guru
ertr2

liitunud: 19.06.2008




sõnum 13.05.2017 19:04:07 vasta tsitaadiga

Tegin ka 3-4 FFAd ja 5-6 duelli, muidu täitsa okei, aga gameplay pole nii sujuv, kui q3as oli, graafikat ei saa ka maha võtta piisavalt, profiili arvtuiga miinimum graafikaga 1080p peal fps dropib tihti alla 100ja. ma ei saa aru kas ma olen lihtsalt nüüd nii sitt võrreldes vanade aegadega või on LGga raskem pihta saada, kohati tundub, nagu hitreg oleks paigast ära. See ka veits kehv, et püsivalt ei saa endale 3me karakterit praegult lahti osta, et 24h pärast ma enam duelli mängida ei saa, sest pole ressurssi igapäev rentida championeid.
Kommentaarid: 67 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 65
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dj-E
HV veteran
Dj-E

liitunud: 19.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 13.05.2017 20:15:49 vasta tsitaadiga

ertr2 kirjutas:
Tegin ka 3-4 FFAd ja 5-6 duelli, muidu täitsa okei, aga gameplay pole nii sujuv, kui q3as oli, graafikat ei saa ka maha võtta piisavalt, profiili arvtuiga miinimum graafikaga 1080p peal fps dropib tihti alla 100ja. ma ei saa aru kas ma olen lihtsalt nüüd nii sitt võrreldes vanade aegadega või on LGga raskem pihta saada, kohati tundub, nagu hitreg oleks paigast ära. See ka veits kehv, et püsivalt ei saa endale 3me karakterit praegult lahti osta, et 24h pärast ma enam duelli mängida ei saa, sest pole ressurssi igapäev rentida championeid.

Ma panin oma profiiliarvutis ultra peale ja täiesti puhas on kõik. Imelik, et sul esineb probleeme.
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002




sõnum 14.05.2017 00:45:06 vasta tsitaadiga

Tegin kiire video icon_smile.gif
Ausalt öeldes VÄGA norm tundub olema ja väga fun thumbs_up.gif nagu Overwatch.. aga kes kurat teab.. äkki, et isegi parem icon_eek.gif äkki QUAKE on tagasi!
BTW, kas keegi teab kuda neid saadud asju dismantelda saab üldse?

23:35 pealt algab hea madin. Videos kaks kaarti.

Link

_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 634 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 495
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
labidas
HV veteran
labidas

liitunud: 24.05.2009




sõnum 14.05.2017 14:46:31 vasta tsitaadiga

ertr2 kirjutas:
Tegin ka 3-4 FFAd ja 5-6 duelli, muidu täitsa okei, aga gameplay pole nii sujuv, kui q3as oli, graafikat ei saa ka maha võtta piisavalt, profiili arvtuiga miinimum graafikaga 1080p peal fps dropib tihti alla 100ja. ma ei saa aru kas ma olen lihtsalt nüüd nii sitt võrreldes vanade aegadega või on LGga raskem pihta saada, kohati tundub, nagu hitreg oleks paigast ära. See ka veits kehv, et püsivalt ei saa endale 3me karakterit praegult lahti osta, et 24h pärast ma enam duelli mängida ei saa, sest pole ressurssi igapäev rentida championeid.


Jõhker stutterfest on see mäng peale ~1h. Ei tea, mis värk on. Ning kui actioniks läheb, siis mul ka framerate kukub. Kõik miinimumil @1050p.

_________________
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lopes39
HV Guru
lopes39

liitunud: 08.11.2004




sõnum 14.05.2017 16:35:17 vasta tsitaadiga

Ma täna mängisin korra 10 ping serveris ja siis 60. Vahet oli kohe tunda.
Samas hollandi serveri kohta näitab 34 ping.

Mõni mäng oli selline kus nägid kuidas vastane teleporteerus 10 meetri kaupa.
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 14.05.2017 17:02:07 vasta tsitaadiga

Endal pole pingi ega sujuvusega õnneks probleeme olnud. Vb pole lihtsalt piisavalt hästi optimeeritud vanematele AMD kaartidele?
Kuigi ausaltöelda competitive MP mängudes on vahel kasulikum kõik miinimumi võtta, et võimalikult hea reageerimisaeg saada nagu CSGO-s tehakse.

Täna kah tunnike pelanud. Hea on see, et mul oli full roster lahti kuna pelasin ka eelmine nädal. Need kes nüüd esimest korda mängivad peavad veel lisaks Rangerile teised välja ostma mis on veidi nõme.
Proovisin uuesti ära ka hetke kõige nõrgema tegelase: clutch. Eip. Isegi pärast balansimuutusi on see kõige nõrgem. Kobakas, aeglane, massiivne hitbox ja special ability on täiesti kasutu. Mõni ime, et peaaegu keegi teda ei mängi. Ega galenat kah eriti ei näe kuigi pean ise ära testima. Visor muliseb nüüd vene keeles icon_lol.gif

Ühes matchis kasutas üks kas glitchi või rocket jumpi, et saada kohta kuhu teised ligi ei pääsenud (sarnath mapil kõrgele ülesse) ja siis pommitas sealt rocketitega neid kes üritasid RL või quad damage võtta. Selline asi rikub küll mängu kui mingi selline tegelane campib mingis ligipääsmatus kohas. Võtsin ta mitu korda railguniga maha sealt aga ronis ikka tagasi.
Kommentaarid: 89 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 79
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lopes39
HV Guru
lopes39

liitunud: 08.11.2004




sõnum 14.05.2017 20:10:34 vasta tsitaadiga

Ma ainult ühte kaarti mänginud ja oma 10 mängu teinud.
Nii DM kui FFA alati see üks kaart millel on lava ja miski kaldteega keskmine saal ja selle kaldtee all on rocket launcher.

Tahaks nagu vaheldust, aga ei saa ju.
Nõme süsteem, et iga mängu järel pead uut mängu otsima ja samas serveris jääda ei lase, et uus kaart teha.
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 14.05.2017 20:22:49 vasta tsitaadiga

lopes39, Ju sul pole siis vedanud. Ma olen kõigi kolme mänginud: Sarnath, Blood Covenant ja sinu mainitud Burial Chamber. See sinu mainitud mulle tegelikult üldse ei meeldi. Mingit rütmi seal ei saavuta. Pidevalt jääb selle kaldteepeale hüpates kuhugi kinni või jookse tükk aega enne kui leiad kellegi. See mäpp oleks paras 16vs16 mängimiseks. 8vs8 jaoks on see liiga suur.

Sarnath on ok kuigi ambient muusika seal mulle jälle ei meeldi (liiga rahulik lol). Blood Covenant on ok.
Kommentaarid: 89 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 79
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
labidas
HV veteran
labidas

liitunud: 24.05.2009




sõnum 14.05.2017 22:36:00 vasta tsitaadiga

sain Nyx vanity tiivad, yee icon_cool.gif
_________________
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Quake Champions mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.