Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum »  Dealextreme.com märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4, 5  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 07.10.2012 20:14:49 vasta tsitaadiga

Karu7899 kirjutas:
Kui krediitkaardiga tellida kas siis saab raha tagasi panga kaudu? Tellisin enda paki 31 sept ja pole veel kätte saanud kuigi varasemad korrad on jõudnud pakk 1 nädalaga, kahtlustan, et toll tagasi saatnud aga kuna tellisin tasuta saatmisega siis pole tracking numbrit kah mille järgi jälgida. Tellisin selle http://dx.com/p/electronics-diy-gas-soldering-iron-32622?item=1
Ma hakkaks muretsema, kui pakk pole 2 kuuga kohale jõudnud.
_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hqs
HV Guru
hqs

liitunud: 13.12.2002




sõnum 08.10.2012 14:30:04 vasta tsitaadiga

ehh, DX'i saavutustest: tellisin erinevauid asju mis pidid olema kõik kinkekarpides - kuna pakitud oli ainult ühekordsesse mulliümbrikusse, siis loomulikult ei olnud ükski "gift box" enam eriti "gift" rääkimata "box".
DX RMA ticketisse tekkis minu kaebuse peale vastus stiilis: kõik on ju ok, kui karbis olev ese on terve, kuna nad saadavad palju pakke, siis loomulikult ei jõuta korralikult pakkida... bla-bla-bla.
kuna nii lollile vabandusele ei osanud tõesti midagi muud vastata, siis panin asjale "ametliku" käigu läbi paypal'i, näis kas sinna julgevad midgi samasugust vastata.

olen kinkekarpides vidinaid ka otse ebayst ja mujalt saitidelt tellinud ning alati on mulliklet vms pehmendusi gift boxide puhul ikka lademes, DX puhul ei ole sellist luksust mõtet loota

_________________
O: vana (loe: antiikset) arvutustehnikat!
Kommentaarid: 449 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Smir
HV kasutaja

liitunud: 01.12.2004




sõnum 27.11.2012 17:06:57 vasta tsitaadiga

täiesti ulme - ma sain oma asjad kätte. Ligale pool aastat peale tellimuse sisseandmist. Kuna summa oli väike ei viitsinud närve claimimisele kulutada, korra proovisin, ütlesin, et pole pakki saanud, millele vastati, et dx poolt kõik ok ja sinna see jäi. Nüüd siis tuli pakike kohale, hirmus räsitud ja mitu korda avatud-kinniteibitud ja kukkunud. kaup oli natuke kannatadagi saanud, aga õnneks põhja alt, et jää silma ja kasutamist ei sega. niiet jõudu ootamisel beer_yum.gif
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 43
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Terror
HV veteran
Terror

liitunud: 08.11.2001




sõnum 27.11.2012 17:16:45 vasta tsitaadiga

salatoimik kirjutas:
Karu7899 kirjutas:
Kui krediitkaardiga tellida kas siis saab raha tagasi panga kaudu? Tellisin enda paki 31 sept ja pole veel kätte saanud kuigi varasemad korrad on jõudnud pakk 1 nädalaga, kahtlustan, et toll tagasi saatnud aga kuna tellisin tasuta saatmisega siis pole tracking numbrit kah mille järgi jälgida. Tellisin selle http://dx.com/p/electronics-diy-gas-soldering-iron-32622?item=1
Ma hakkaks muretsema, kui pakk pole 2 kuuga kohale jõudnud.
Kuidas see raha tagasinõue krediitkaardi puhul välja näeb, kas keegi oskab öelda?
_________________
Väiksemagabariidilised trei, frees ning keevitustööd. PS.
Kommentaarid: 100 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 91
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ShiiL
HV veteran
ShiiL

liitunud: 15.05.2002




sõnum 28.11.2012 17:11:23 vasta tsitaadiga

neil viimasel ajal hullumaja. Sain esmaspäeval paki kätte, mille olin 13.09 tellinud. Vahepealsed pakid (tellimusest 30+ päeva) olen kätte saanud. Samuti tulid 2 pakki, mille tellimist mäletan kuid oli siis kevad või suvi ...?
_________________
I may be getting older, but I refuse to grow up!
Kommentaarid: 254 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 206
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mario.
HV Guru

liitunud: 25.07.2004




sõnum 28.11.2012 20:56:46 vasta tsitaadiga

Kuidas on postiteenuse kvaliteet seotud antud teemaga?
Kommentaarid: 274 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 2 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kännuämmelg
HV Guru
kännuämmelg

liitunud: 27.08.2002




sõnum 28.11.2012 21:37:20 vasta tsitaadiga

hiinlaste viimased vastused rohkem kui 30 päeva paki liikumise kohta on tasemel:
" seoses hiina kommunistliku partei sünnipäevaga"
" on jõuluaeg " (vastus oli oktoobri algul)
"miks Sa ei tellinud DHL-ga?"
"oota veel nädal, maksame sulle $2 valuraha"

viimane kord tõstsin DX-i viivituse üles PayPalis ja 15 päeva jooksul vastust ei tulnud. Seejärel esitasin kaebuse. Kaebuse otsustamise viimasel päeval potsatas postkasti lihtpakk ja võtsin kaebuse tagasi. Tähelepanuväärne on see, et DX ei teinud sellest kaebusest ega hädaldamisest välja, kuid niipea, kui kaebus tagasi sai võetud, potsatas postkasti kiri, kus sooviti tehingu edukat lõppemist kinnitada DX-i keskkonnas icon_cool.gif
Kommentaarid: 242 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 204
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 28.11.2012 21:58:58 vasta tsitaadiga

kännuämmelg kirjutas:
kuid niipea, kui kaebus tagasi sai võetud, potsatas postkasti kiri, kus sooviti tehingu edukat lõppemist kinnitada DX-i keskkonnas icon_cool.gif
Need tulevad automaatselt mingi aeg pärast tellimist.
_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
landu
HV vaatleja

liitunud: 22.01.2003




sõnum 30.11.2012 12:26:19 vasta tsitaadiga

Kusjuures ka mulle ei taha viimane saadetis kohale tulla. Siiani on Dx-ga suhtlus suht OK olnud, kuna aga trackingut pole, siis Eesti Postist mingit infot ei saa, isegi kui see neil olemas on. Toode iseenesest oli CE-märgistusega. Siiamaani probleem polnud, mõni kaup tuli suht kaua, aga ikkagi jõudis kohale.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
margus0000
Kreisi kasutaja

liitunud: 02.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 30.11.2012 15:11:41 vasta tsitaadiga

Minu tellitud pakk jõudis 2 nädalaga kohale ,aga kuidas see välja nägi , keegi oleks nagu sellega jalgpalli mänginud .
Kommentaarid: 99 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 84
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kännuämmelg
HV Guru
kännuämmelg

liitunud: 27.08.2002




sõnum 30.11.2012 17:07:56 vasta tsitaadiga

landu kirjutas:
Toode iseenesest oli CE-märgistusega.

kas Conformité Européenne
või
China Export
?
icon_cool.gif
olgem ausad, enamik dealextreme joga ei oma ce serti
Kommentaarid: 242 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 204
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
landu
HV vaatleja

liitunud: 22.01.2003




sõnum 02.01.2013 13:59:00 vasta tsitaadiga

Ei oska öelda, aga vaata ise :
http://dx.com/p/car-cigarette-powered-adapter-w-10-in-1-usb-2-0-charging-cable-for-iphone-nokia-samsung-black-146856

Enamik on liialt öeldust, 1 vaheladu Euroopas, ga loomulikult leidub seal nii märgistusega kui märgistuseta rämpsu ja vastupidi

Igatahes lisatud trackinguga (ca 1 USD, toote eest teist korda maksma ei pidanud) jõudis ilusti kohale. Ise arvan, et siin esimesel korral DX asemel EPost saatis kauba infot andmata (ja infot ei antagi tagantjärgigi kui trackingut pole) tagasi.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
joss2
HV vaatleja

liitunud: 19.03.2007




sõnum 24.09.2013 19:32:14 vasta tsitaadiga

olen tellinud korduvalt ja päris palju. Ei viitsi seda teemat läbi lugeda, aga ise kiidan neid väikeseid hiinlasi taevani. Väga töökas rahvas. Kõik probleemid defektsete või tulemata jäänud kaupade puhul on vähimagi probleemita lahendatud. Ükskord avastasin ise hiljem, et olin ilmaaegu kauba praagiks tembeldanud, kuid raha oli juba tagasi kantud ning teisel juhul teatasin tulemata jäänud kaubast, mispeale paluti postkontorist järgi uurida ning seejärel saadeti uus. Mõni aeg hiljem tulid mõlemad kohale, lihtsalt 1. saadetis rändas vist paar lisatiiru ümber maakera. Kaup võib olla nii odav ja lagunev "hiina pas*" kui väga hea kvaliteediga toode, muidugi väga odav.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vibu11
HV kasutaja

liitunud: 04.12.2004




sõnum 14.10.2013 12:16:37 vasta tsitaadiga

Endal selline juhtum.
DHLiga telefon tuli Eestisse.
Kuigi telefonil oli CE märgis, manuaalis oli CE märgis, siiski saatsid fotod Tehnilisele Järelvalvele.
See nõuab nüüd minult vastavusdeklaratsiooni.
Suhtlen müüjaga, eks näis mis välja tuleb.
Kui suudavad selle välja võluda, siis ok.
Kui mitte, siis hakkan raha tagasi nõudma.
See eelnev jutt siin, et ostja vastutab, et vastavusdeklaratsioon oleks olemas... Ikka müüja vastutab:

It is the manufacturer’s responsibility to carry out the conformity assessment, to set up the technical file, to issue the declaration of conformity and to affix the CE marking to a product. Distributors must check that the product bears the CE marking and that the requisite supporting documentation is in order. If the product is being imported from outside the EEA, the importer has to verify that the manufacturer has undertaken the necessary steps and that the documentation is available upon request.

Eks annan teada, kuidas asi laheneb...
Praegu tundub küll, et Toll eriti agar ja Tehniline järelvalve samuti.
Mis pole ju hullu, aga ma ei saa aru, miks nii palju jõudu ja ressursi kulutatakse ühe Hiina suurfirma toodangule (ZTE), lõppeb aga see sellega suure tõenäosusega, et mina kui ostja võin jääda ilma oma rahast ja riik maksudest. Kes sellest võidab?
Aru ma ei saa...
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
krist2an
HV veteran
krist2an

liitunud: 24.08.2008




sõnum 14.10.2013 12:32:03 vasta tsitaadiga

vibu11 kirjutas:
Endal selline juhtum.
DHLiga telefon tuli Eestisse.
Kuigi telefonil oli CE märgis, manuaalis oli CE märgis, siiski saatsid fotod Tehnilisele Järelvalvele.
See nõuab nüüd minult vastavusdeklaratsiooni.
Suhtlen müüjaga, eks näis mis välja tuleb.
Kui suudavad selle välja võluda, siis ok.
Kui mitte, siis hakkan raha tagasi nõudma.
See eelnev jutt siin, et ostja vastutab, et vastavusdeklaratsioon oleks olemas... Ikka müüja vastutab:

It is the manufacturer’s responsibility to carry out the conformity assessment, to set up the technical file, to issue the declaration of conformity and to affix the CE marking to a product. Distributors must check that the product bears the CE marking and that the requisite supporting documentation is in order. If the product is being imported from outside the EEA, the importer has to verify that the manufacturer has undertaken the necessary steps and that the documentation is available upon request.

Eks annan teada, kuidas asi laheneb...
Praegu tundub küll, et Toll eriti agar ja Tehniline järelvalve samuti.
Mis pole ju hullu, aga ma ei saa aru, miks nii palju jõudu ja ressursi kulutatakse ühe Hiina suurfirma toodangule (ZTE), lõppeb aga see sellega suure tõenäosusega, et mina kui ostja võin jääda ilma oma rahast ja riik maksudest. Kes sellest võidab?
Aru ma ei saa...

Teed tollametnikel päeva toredaks, nad saavad jälle kellelegi keerata thumbs_up.gif
Kommentaarid: 31 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hippokrates
HV kasutaja

liitunud: 13.12.2012




sõnum 30.10.2013 00:55:30 vasta tsitaadiga

vibu11 kirjutas:
Endal selline juhtum.
DHLiga telefon tuli Eestisse.
Kuigi telefonil oli CE märgis, manuaalis oli CE märgis, siiski saatsid fotod Tehnilisele Järelvalvele.
See nõuab nüüd minult vastavusdeklaratsiooni.
Suhtlen müüjaga, eks näis mis välja tuleb.
Kui suudavad selle välja võluda, siis ok.
Kui mitte, siis hakkan raha tagasi nõudma.
See eelnev jutt siin, et ostja vastutab, et vastavusdeklaratsioon oleks olemas... Ikka müüja vastutab:

Praegu tundub küll, et Toll eriti agar ja Tehniline järelvalve samuti.
Mis pole ju hullu, aga ma ei saa aru, miks nii palju jõudu ja ressursi kulutatakse ühe Hiina suurfirma toodangule (ZTE), lõppeb aga see sellega suure tõenäosusega, et mina kui ostja võin jääda ilma oma rahast ja riik maksudest. Kes sellest võidab?
Aru ma ei saa...


Huvitav, kas hirmpedantseid tolliametnikest saaks mööda käia oma pakk kõigepealt mõnele muu EU-riigi pakiedastusfirmale tellides? Tolli ja käibekat maksta ei morjendaks absoluutselt, aga sellised idiootsused nagu ZTE boikottimine kutsuvad jokitama küll.

Näiteks:
http://www.borderlinx.com/ või mõni muu taoline.
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 20
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Smir
HV kasutaja

liitunud: 01.12.2004




sõnum 30.10.2013 14:30:06 vasta tsitaadiga

hippokrates, tänud!
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 43
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hippokrates
HV kasutaja

liitunud: 13.12.2012




sõnum 30.10.2013 17:18:22 vasta tsitaadiga

Smir kirjutas:
hippokrates, tänud!

Idee eest võib tänada, aga kahtlen, kas Bordelinxi kaudu saab asju importida väljastpoolt EUd.

Seepärat olekski eesmärk leida kõigepealt koht, kus seda teha saaks. Näiteks mailboxde.com vist ka ei sobi.
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 20
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Markuuus
HV vaatleja

liitunud: 08.03.2014




sõnum 08.03.2014 23:27:19 vasta tsitaadiga

Sai tellitud Dxist paar väikest asja krediitkaardiga ja 10 tööpäeva on möödunud. (kõikidel asjadel oli 7-10 business days) Dxi leheküljelt vaatasin, et Your order has been fully shipped aga Eestipostilt pole mingit vastust saanud. icon_sad.gif
Mida ma tegema peaks?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
trip
HV Guru
trip

liitunud: 15.03.2007




sõnum 08.03.2014 23:31:11 vasta tsitaadiga

oota icon_lol.gif.
Kommentaarid: 404 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 301
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
namstoop
HV Guru
namstoop

liitunud: 05.11.2001




sõnum 09.03.2014 00:38:54 vasta tsitaadiga

Markuuus kirjutas:
Sai tellitud Dxist paar väikest asja krediitkaardiga ja 10 tööpäeva on möödunud. (kõikidel asjadel oli 7-10 business days) Dxi leheküljelt vaatasin, et Your order has been fully shipped aga Eestipostilt pole mingit vastust saanud. icon_sad.gif
Mida ma tegema peaks?



kui 8. aprilliks ei ole midagi saabunud, siis võid uuesti kirjutada. Aga küll maiks kohal on thumbs_up.gif

_________________
verba volant, scripta manent
Hoiatus! Olen sinu postituses olevate lolluste ja nõmeduste vastu allergiline. Lolluste ilmnemisel võib kaasneda raskekujuline sarkastiline reaktsioon.
Kommentaarid: 72 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
hippokrates
HV kasutaja

liitunud: 13.12.2012




sõnum 09.03.2014 11:49:55 vasta tsitaadiga

Hetkel on asjad tulnud u. nelja nädalaga. Vahel kahega nädalaga ja vahel kahe kuuga. Ära muretse.
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 20
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Renka
HV Guru
Renka

liitunud: 01.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 10.03.2014 14:08:26 vasta tsitaadiga

Markuuus kirjutas:
Sai tellitud Dxist paar väikest asja krediitkaardiga ja 10 tööpäeva on möödunud. (kõikidel asjadel oli 7-10 business days) Dxi leheküljelt vaatasin, et Your order has been fully shipped aga Eestipostilt pole mingit vastust saanud. icon_sad.gif
Mida ma tegema peaks?
See 7-10 business days tähendab seda aega mille jooksul nad paki teele panevad icon_wink.gif Edasi liigub post siia kusagil kuu aega.
_________________
There is no place like 127.0.0.1

Vaata kasutaja äripakkumisi
PT: Frontend arendaja - Svelte / SvelteKit 0442
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Dogbert
HV Guru
Dogbert

liitunud: 03.05.2004




sõnum 13.03.2014 20:52:33 vasta tsitaadiga

Olen ka kahel korral pisikesi vidinaid Hiinast tellinud ja mõlemal korral kulus kohalejõudmiseks mõni päev rohkem kui kuu aega, just siis kui juba arvasin, et ega vist ei tulegi, oli pakk postkastis icon_smile.gif
_________________
Tee inimesele lõke ja tal on soe üheks päevaks, pista ta põlema ja tal on soe elu lõpuni. (Terry Pratchett)
e.k spikker: muhk on kumer, lohk on nõgus.
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hitman
HV vaatleja

liitunud: 09.01.2004




sõnum 04.04.2014 10:04:47 vasta tsitaadiga

Saan ka vist omal nahal tunda lõpuks seda ootusärvust. Ülehomme saab posti panekust üks kuu täis, ehk siis pool aega on läbi icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum »  Dealextreme.com mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4, 5  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.