Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika »  Samsung Galaxy S5 Mini märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
enigma
Kreisi kasutaja
enigma

liitunud: 13.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 18.09.2014 01:34:35 vasta tsitaadiga

Timberg kirjutas:
enigma kirjutas:
Millegipärast paljud testid leiavad et ekraan on vilets on liiga hall.See Samsungi vana probleem.Sama viga oli ka S4 Minil.
Ja otsene konkurent HTC One Mini pidi kordades parema ekraaniga olema.

VIitsid mõnele nendest testidest viidata? OLen ise viimasel ajal mõlema telefoni kohta päris palju uurinud. See info on kuidagi peitu jäänud.



http://www.gsmarena.com/samsung_galaxy_s5_mini-review-1116p10.php
"Display is good but the maximum brightness is unimpressive"
Halb on see et Tallinnas seda kusagil näha ei saa.
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pois11
HV Guru

liitunud: 11.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 18.09.2014 07:30:37 vasta tsitaadiga

HTC miinus on see, et to on veel suurem kui s5 mini. Kuigi tundub jah, et ekraan on parem ja aku vastu pidamine on ka peaaegu 2x parem andmete põhjal. Huvitav kas see on meelega nii suureks hämatud. Raske saab see ost olema.
Kommentaarid: 104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Timberg
ööKARU
Timberg

liitunud: 27.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 18.09.2014 13:34:14 vasta tsitaadiga

Kusjuures ma seda ei märganud, et S4 minil on tegelikult S5 minist parem prose ja uuena saab S4 mini kätte ~240€ eest, S5 mini hind ~360€. http://www.gsmarena.com/reviewcomm-1116.php Hakkasin sealseid kommentaare uurima. Kuradi kurat. Jälle raskem otsustada. S5 mini ekraan on ju tegelikult parem kui S4 mini ekraan.
Kommentaarid: 337 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 268
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pois11
HV Guru

liitunud: 11.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 18.09.2014 17:10:27 vasta tsitaadiga

Ei tea kas ta nüüd ikka on lahjem prose? S4 minil on 1,7GHz kahe tuumaline. S5 minil 1,4GHz nelja tuumaline. S5 Mini juures meeldib see, et on ka pritsme kindel. Pidevalt peab põdema, et märjaks tel. ei saaks.
Kommentaarid: 104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Timberg
ööKARU
Timberg

liitunud: 27.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 18.09.2014 18:18:22 vasta tsitaadiga

pois11 kirjutas:
Ei tea kas ta nüüd ikka on lahjem prose? S4 minil on 1,7GHz kahe tuumaline. S5 minil 1,4GHz nelja tuumaline. S5 Mini juures meeldib see, et on ka pritsme kindel. Pidevalt peab põdema, et märjaks tel. ei saaks.

Benchmarkid näitavad, et on icon_smile.gif
Kommentaarid: 337 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 268
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
enigma
Kreisi kasutaja
enigma

liitunud: 13.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 23.09.2014 02:22:26 vasta tsitaadiga

Ma ei saa aru kuidas Samsung S5 Mini aku nii hea on?
http://www.gsmarena.com/battery-test.php3 testi põhjal S5 Mini aku peab vastu lausa 72 tundi.Samas HTC Mini II akul on vastupidavust 50 tundi.
Kas see on ehk tingitud sellest S5 Mini ekraani heledus on tehases maha keeratud? Et kui HTC´l heledus maha keerata peab aku ka 72 tundi vastu?
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Equinox
HV veteran
Equinox

liitunud: 05.04.2002



Online

sõnum 23.09.2014 10:46:41 vasta tsitaadiga

enigma kirjutas:
Ma ei saa aru kuidas Samsung S5 Mini aku nii hea on?
http://www.gsmarena.com/battery-test.php3 testi põhjal S5 Mini aku peab vastu lausa 72 tundi.Samas HTC Mini II akul on vastupidavust 50 tundi.
Kas see on ehk tingitud sellest S5 Mini ekraani heledus on tehases maha keeratud? Et kui HTC´l heledus maha keerata peab aku ka 72 tundi vastu?


Seda testi tuleb osata lugeda icon_smile.gif Vaikimisi testi tulemus on see kui sa teed täislaetud telefoniga vaid 1h kõne, 1h video, 1h web ja ülejäänud aeg telefon lihtsalt seisab jõuda. Näiteks mina panin sliderid enda kasutuse järgi -
30min kõne, 4h web, 1h video sain tulemuseks 40h, mis on üsna reaalne küll ehk 1.5h päeva, kuskil nii ma reaalselt teda kasutada saangi.

Spoiler Spoiler Spoiler


Siiski võrreldes S2-ga peab S5 Mini aku tublisti kauem vastu küll, see on see, mida mina omast kogemusest saan öelda. Miks tal aku paremini vastu peab, ei tea, järsku chipseti teema või kogu koosluse teema.

_________________
Live long and prosper!
RIP, Spock. Leonard Nimoy 1931-2015
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
enigma
Kreisi kasutaja
enigma

liitunud: 13.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 09.10.2014 01:11:01 vasta tsitaadiga

Jah aga testis on kõik telefonid reastatud aku vastupidavuse järgi.
Samsung S5 Mini aku on TOP 20 hulgas.Mis on ulme.
Kuulujuttude järgi pidi isegi Iphone 6 aku Samsung S5Minile alla jääma.

Kurb et keegi ei viitsi kaasa mõelda.
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ivar80
HV kasutaja
ivar80

liitunud: 25.10.2004




sõnum 11.10.2014 23:36:10 vasta tsitaadiga

S5 Mini hind on nii vastikult odavaks läinud EMT's, et tuleb vist ikka osta icon_razz.gif
Asendamist vajab S2 ja lisaks S5 Minile on kaalukausil veel ka Xperia Z1 Compact. Z3 Compact oleks kindlasti veel parem valik aga sellel on hind veel liiga kirves...
Samas nagu ei tahaks enam Samsungit, sest see Touchwiz on ju kohutav kräpp, mille läägimist vahitud juba aastaid icon_razz.gif
Keeruline raisk...
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
enigma
Kreisi kasutaja
enigma

liitunud: 13.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 12.10.2014 12:35:38 vasta tsitaadiga

ivar80 kirjutas:
S5 Mini hind on nii vastikult odavaks läinud EMT's, et tuleb vist ikka osta icon_razz.gif
Asendamist vajab S2 ja lisaks S5 Minile on kaalukausil veel ka Xperia Z1 Compact. Z3 Compact oleks kindlasti veel parem valik aga sellel on hind veel liiga kirves...
Samas nagu ei tahaks enam Samsungit, sest see Touchwiz on ju kohutav kräpp, mille läägimist vahitud juba aastaid icon_razz.gif
Keeruline raisk...


Ajakiri Digi viimases numbris arvati et hetkel on Z3 Compact tõenäoliselt maailma parim nutitelefon.Aku pidi reaalselt vastu pidama 2 päeva.
Sellist akut ei pidanud olema isegi Iphone 6´l
Kuid S5 Mini ekraani valgustus on kõigest 432 nitti.Oma klassi nõrgim.
HTC One Mini II´l on see 501 ja Iphone 5S´l 596 nitti.
Pigem tasuks HTC One Mini II osta.Kuid Androidi spetsid ütlevad et telefon üle hinnatud.Teistel tootjatel on sama mudel tunduvalt odavam.
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
qqww
HV vaatleja

liitunud: 12.10.2014




sõnum 12.10.2014 14:41:20 vasta tsitaadiga

Oskab keegi tark öelda s5 mini materjali kohta? mingil ajal käis meediast läbi, et Samsung hakkab tootma oma telefone süsinik carbonist vms, kuna kriitikat materjalide kohta on palju. Nii palju, kui ma poest uusi Samsungeid vaadanud ja käes hoidnud olen, on nad ikka sama shit plastik.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
enigma
Kreisi kasutaja
enigma

liitunud: 13.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 12.10.2014 20:51:16 vasta tsitaadiga

qqww kirjutas:
Oskab keegi tark öelda s5 mini materjali kohta? mingil ajal käis meediast läbi, et Samsung hakkab tootma oma telefone süsinik carbonist vms, kuna kriitikat materjalide kohta on palju. Nii palju, kui ma poest uusi Samsungeid vaadanud ja käes hoidnud olen, on nad ikka sama shit plastik.


Mul pole midagi plastiku vastu.Mul 8 aastat vana SonyEricsson W810 mis on ka plastikust kuid sisuliselt on ta purunematu.Telefonil pole ühtegi pragu ega defekti.
Küsimus on pigem Samsungi telefonide disainis mis enam kui kole.
Samsungi uuem mudel Alpha on esimene Samsung mida võib kenaks nimetada.
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aht0
HV veteran

liitunud: 14.10.2003




sõnum 18.11.2014 11:40:10 vasta tsitaadiga

pois11 kirjutas:
S4 mini jätsin vahele kuna tundus, et aku peab viletsalt vastu. S5 mini on jälle liiga suur. Tuleb siis S3 miniga edasi nühkida.

S3 Mini aku peab vähem kui S4 Mini aku. S3 Mini aku on lühem, kuigi muud gabariidid on samad, k.a klemmid (hädaga isegi I9195 sees kasutatav, kui akutaga tühjaks jäävat ala millegagi täita). Mahutavus ka ca 30% väiksem, laadida muidugi vales telefonis ei tasu.
Kui S3 Mini pidas laadimata vast 10h siis S4 Miniga samasuguse kasutusega venitab kuskil 14-15h ära.
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 71
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rex
HV Guru
rex

liitunud: 09.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 19.11.2014 13:57:35 vasta tsitaadiga

aht0 kirjutas:
S3 Mini aku on lühem, kuigi muud gabariidid on samad, k.a klemmid (hädaga isegi I9195 sees kasutatav, kui akutaga tühjaks jäävat ala millegagi täita). Mahutavus ka ca 30% väiksem, laadida muidugi vales telefonis ei tasu.

Kui klemmid kattuvad, siis võid vabalt laadida. Mahtuvuse erinevus ei huvita kedagi - liitiumaku kontrollib ise, et ta ülekuumenemise tõttu õhku ei lendaks. Laadimispinge on ikka sama.
Kommentaarid: 247 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 226
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Equinox
HV veteran
Equinox

liitunud: 05.04.2002



Online

sõnum 24.11.2014 12:22:34 vasta tsitaadiga

Telefon sai reedel õhtul üle OTA mingi 88MB uuenduse, stabiilsus ja bugfixid. Väga tore. Ei tea kunas Lollipopi oodata võib, ilmselt 2015 esimene kvartal?

Edit: Sammobile lehel ongi Balti regiooni firmware update ka kirjas G800FXXU1ANJ2
http://www.sammobile.com/firmwares/download/39098/G800FXXU1ANJ2_G800FOXX1ANK1_SEB.zip/

NB! Paistab, et optimeeritud on seal küll korralikult midagi. Samadel seadetel telefon ning peale update-i, 42h laadimisest ning 40% akut veel alles..normaalne thumbs_up.gif

_________________
Live long and prosper!
RIP, Spock. Leonard Nimoy 1931-2015
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
enigma
Kreisi kasutaja
enigma

liitunud: 13.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 16.01.2015 03:04:07 vasta tsitaadiga

S5 Mini ekraan on ikka väga hea.Pole ühtegi halba sõna öelda.Tuleb ainult kõik säästu rezhiimid välja lülitada, siis särab nagu jõulupuu.Ekraanil kuvatav valge on ikka särav valge.Mingist hallist pildist on asi väga kaugel.
Ekraan sisuliselt sama hea kui Iphone 6´l.Ainult saturatsioon on veidi kõrgem.Ehk siis värvid on kirkamad.
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tont23
HV veteran
tont23

liitunud: 13.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 17.01.2015 19:44:13 vasta tsitaadiga

sai siis kah telefon ära ostetud ja...hetkel ei kurda eriti icon_smile.gif ei teagi kas tasub rootida+custom rom? on siit keegi juba enda telefoniga seda teinud kah? otsest vajadust veel hetkel ei näe selleks..,siiski natuke häirib see seadete menüü icon_rolleyes.gif kuidagi jube ja natuke keeruline
Kommentaarid: 125 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 109
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pois11
HV Guru

liitunud: 11.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 21.01.2015 19:31:05 vasta tsitaadiga

Olen mõnda aega kasutanud s5 mini ja hakkasin märkama, et teised inimesed ei kuule mind hästi. Ükspäev sain teha katset. Laual oli 4 tel. (2x s5 mini) (s3 mini) (nokia C7). Ja vastuvõtjaks nokia 3510. Tuleb välja, et S5 mini mic on vist veekindluse tagamiseks korpuse sisse pandud ja nii jääb teistel mulje, et räägin padja sees. Kahju küll. Teistele infoks. Sobib ehk naisetele kes kõva häälega räägivad.
Muidu tipp-topp telefon, täpselt paras mudel käes hoidmiseks. thumbs_up.gif
Kommentaarid: 104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
enigma
Kreisi kasutaja
enigma

liitunud: 13.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 22.01.2015 19:55:14 vasta tsitaadiga

pois11 kirjutas:
Olen mõnda aega kasutanud s5 mini ja hakkasin märkama, et teised inimesed ei kuule mind hästi. Ükspäev sain teha katset. Laual oli 4 tel. (2x s5 mini) (s3 mini) (nokia C7). Ja vastuvõtjaks nokia 3510. Tuleb välja, et S5 mini mic on vist veekindluse tagamiseks korpuse sisse pandud ja nii jääb teistel mulje, et räägin padja sees. Kahju küll. Teistele infoks. Sobib ehk naisetele kes kõva häälega räägivad.
Muidu tipp-topp telefon, täpselt paras mudel käes hoidmiseks. thumbs_up.gif


Sul on telefon vigane.Minu S5 Minil on kõne kvaliteet super hea.Ma ise kuulen väga hästi kui ka mind kuuldakse hästi.Ise testisin.Hääle selgus on harukordne.Mul pole nii hea kõne kvaliteediga telefoni enne olnud.
Teine variant on see et sa oled ostnud telefonile mingi kaitse ümbrise mis katab telefoni mikrofoni kinni.Rohkem variante ei ole.
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pois11
HV Guru

liitunud: 11.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 22.01.2015 20:00:32 vasta tsitaadiga

enigma kirjutas:
pois11 kirjutas:
Olen mõnda aega kasutanud s5 mini ja hakkasin märkama, et teised inimesed ei kuule mind hästi. Ükspäev sain teha katset. Laual oli 4 tel. (2x s5 mini) (s3 mini) (nokia C7). Ja vastuvõtjaks nokia 3510. Tuleb välja, et S5 mini mic on vist veekindluse tagamiseks korpuse sisse pandud ja nii jääb teistel mulje, et räägin padja sees. Kahju küll. Teistele infoks. Sobib ehk naisetele kes kõva häälega räägivad.
Muidu tipp-topp telefon, täpselt paras mudel käes hoidmiseks. thumbs_up.gif


Sul on telefon vigane.Minu S5 Minil on kõne kvaliteet super hea.Ma ise kuulen väga hästi kui ka mind kuuldakse hästi.Ise testisin.Hääle selgus on harukordne.Mul pole nii hea kõne kvaliteediga telefoni enne olnud.

Minul oli S5 mini, mille panin nüüdseks müüki.
Naisel on S5 mini
Naise sõbrannal on ka s5 mini. Kõigil on see kuulmise probleem. Ei noh, kuuleb küll aga kusagil koosolekul sosinal rääkida ei saa, sest seda teine inimene ei kuule. Või magava lapse kõrval sosinal rääkida.. No nii halvasti on kuulda. Kui sul on tõesti mudel millega oled rahul siis oled õnnega koos. Ma oleks ka. Nüüd võtsin vana s3 mini uuesti kasutusse ja selle heli on väga selge.
Kõige pullim on see, et kui helistada S5 mini pealt S5 mini peale siis on täis värk ja naisega tuli seda tihti ette. Mõlemad pidime kuulari heli põhja keerama, et normaalselt kuulata. Nüüd on mul teine tel. ja mõlemal kuuldavus paranes.
Kommentaarid: 104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
enigma
Kreisi kasutaja
enigma

liitunud: 13.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 22.01.2015 20:16:08 vasta tsitaadiga

Kas keegi oskab öelda kas Samsung S5 Minil on Gorilla klaas või ei ole?
Veebis leviva info põhjal võib väita et on ja ei ole kaa.
Gorilla kodulehel näiteks kirjas ei ole et Samsung S5 Minil oleks Gorilla klaas.
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hobihall
Kreisi kasutaja

liitunud: 25.10.2004




sõnum 22.01.2015 21:01:10 vasta tsitaadiga

enigma kirjutas:
Sul on telefon vigane.Minu S5 Minil on kõne kvaliteet super hea.Ma ise kuulen väga hästi kui ka mind kuuldakse hästi.Ise testisin.Hääle selgus on harukordne.Mul pole nii hea kõne kvaliteediga telefoni enne olnud.
Teine variant on see et sa oled ostnud telefonile mingi kaitse ümbrise mis katab telefoni mikrofoni kinni.Rohkem variante ei ole.


Ise kuuled jah S5 miniga super hästi, aga teised ei kuule piisavalt hästi kuna mikri ava on veekindlaks tehtud.
Ise märkasin sama asja kui naine S5 mini ostis. Alguses oli vana telefoniga võrreldes vahe sees, pidin talle korrutama et räägi kõvamini. Nüüd on vist ära harjunud ja räägib kogu aeg kõvema häälega icon_smile.gif Arvasin ka et äkki kaaned katavad mikri ära, aga mikri ava on all ja vaba

tsitaat:
you need to clean mic hole by needle or toothpick and problem will be solved
Vastus:
Those who took this advice can say good bye to the water resistant certificate.
All water resistant phones have bad microphone performance!

http://forum.xda-developers.com/galaxy-s5-mini/help/microphone-problems-t2854745
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pois11
HV Guru

liitunud: 11.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 22.01.2015 21:24:05 vasta tsitaadiga

hobihall kirjutas:

Ise kuuled jah S5 miniga super hästi, aga teised ei kuule piisavalt hästi kuna mikri ava on veekindlaks tehtud.
Ise märkasin sama asja kui naine S5 mini ostis. Alguses oli vana telefoniga võrreldes vahe sees, pidin talle korrutama et räägi kõvamini.

Nojah ja kujuta nüüd ette kui mõlemal on s5 mini tel. Naine sai endale ennem ja vaatasin, et ohh kui vägev tel. Ostan omale ka. 4 päevaga sain selgeks, et tuleb tolm maha pühkida ja kenasti karpi tagasi panna. Ma olen veel harjunud vaikse häälega rääkima, eks see sai ka saatuslikuks.
Kommentaarid: 104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
enigma
Kreisi kasutaja
enigma

liitunud: 13.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 23.01.2015 19:19:19 vasta tsitaadiga

pois11 kirjutas:
hobihall kirjutas:

Ise kuuled jah S5 miniga super hästi, aga teised ei kuule piisavalt hästi kuna mikri ava on veekindlaks tehtud.
Ise märkasin sama asja kui naine S5 mini ostis. Alguses oli vana telefoniga võrreldes vahe sees, pidin talle korrutama et räägi kõvamini.

Nojah ja kujuta nüüd ette kui mõlemal on s5 mini tel. Naine sai endale ennem ja vaatasin, et ohh kui vägev tel. Ostan omale ka. 4 päevaga sain selgeks, et tuleb tolm maha pühkida ja kenasti karpi tagasi panna. Ma olen veel harjunud vaikse häälega rääkima, eks see sai ka saatuslikuks.



Sul on telefon katki.Pöördu garantii remonti.HTC One Mini II´l on näiteks vigane iga kolmas telefon.Ja on ka mikrofoni probleem.
Minu S5 Minil on kõne kvaliteet mõlemas suunas maksimum kvaliteediga.Tegin sõbraga täna uue testi,helistasin oma vana SonyErissoni W810´ga oma uuele S5 Minile,kuuldavus ja kõne kvaliteet oli 10 punkti kümmnest.
Ja kui sa garantii remonti üles ei leia on tegemist rohkem sinu ja mitte telefoni probleemiga.
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mõttetu mees
HV Guru

liitunud: 18.07.2003




sõnum 27.01.2015 21:52:08 vasta tsitaadiga

Üldiselt on S5 mini kuular natukene vaiksemat sorti küll. Väidetavalt veekindluse pärast. Ise kasutan ka aegajalt ühte S5 mini ja mürarikkamas keskkonnas on raskusi vahel kuulmisega. Note 3 ga ei ole.
Kommentaarid: 641 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 522
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika »  Samsung Galaxy S5 Mini mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.