Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Infestation: Survivor Stories märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4 ... 9, 10, 11  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
Archangel
HV veteran
Archangel

liitunud: 15.08.2007




sõnum 05.10.2012 01:11:17 vasta tsitaadiga

DeTHiCa. kirjutas:

tsitaat:
Announcing a product that does not exist to gain a competitive advantage is illegal via Section 2 of the Sherman Antitrust Act of 1890, but few hardware or software developers have been found guilty of it. The section requires proof that the announcement is both provably false, and has actual or likely market impact.[27] False or misleading announcements designed to influence stock prices are illegal under United States securities fraud laws.[28] The complex and changing nature of the computer industry, marketing techniques, and lack of precedence for these laws applied to the industry can mean developers are not aware their actions are illegal. The U.S. Securities and Exchange Commission issued a statement in 1984 with the goal of reminding companies that securities fraud also applies to "statements that can reasonably be expected to reach investors and the trading markets".[29]

http://en.wikipedia.org/wiki/Vaporware#Antitrust_allegations

Nad reklaamisid, et neil on juba toode mille alpha versiooni testib 1000 mängijat, kuid reaalsus oli see, et nad alles nädal aega varem upitasid alles oma kodulehte üles, kuhu oli topitud mõni screenshot WarINC mängust, mõne custom skinni ja paari uue puuga.


Huvitav värk.

Aga jah, koduleht ja mõni screenshot ei tõesta muidugi midagi. Nii mõnigi mäng on tegemisel mitu aastat ilma, et ühtegi screenshoti avalikustatakse. Ning tihti ei tehta ka veebilehte enne, kui mingi alpha versioon juba valmis on. Teinekord on pm. mäng vaat-et valmis juba ning alles siis tehakse veebileht ja mõned screenshotid ja trailer ning mõned kuud hiljem on mäng juba väljas.
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
DeTHiCa.
HV Guru
DeTHiCa.

liitunud: 13.01.2006




sõnum 05.10.2012 01:14:25 vasta tsitaadiga

Archangel kirjutas:
DeTHiCa. kirjutas:

tsitaat:
Announcing a product that does not exist to gain a competitive advantage is illegal via Section 2 of the Sherman Antitrust Act of 1890, but few hardware or software developers have been found guilty of it. The section requires proof that the announcement is both provably false, and has actual or likely market impact.[27] False or misleading announcements designed to influence stock prices are illegal under United States securities fraud laws.[28] The complex and changing nature of the computer industry, marketing techniques, and lack of precedence for these laws applied to the industry can mean developers are not aware their actions are illegal. The U.S. Securities and Exchange Commission issued a statement in 1984 with the goal of reminding companies that securities fraud also applies to "statements that can reasonably be expected to reach investors and the trading markets".[29]

http://en.wikipedia.org/wiki/Vaporware#Antitrust_allegations

Nad reklaamisid, et neil on juba toode mille alpha versiooni testib 1000 mängijat, kuid reaalsus oli see, et nad alles nädal aega varem upitasid alles oma kodulehte üles, kuhu oli topitud mõni screenshot WarINC mängust, mõne custom skinni ja paari uue puuga.


Huvitav värk.

Aga jah, koduleht ja mõni screenshot ei tõesta muidugi midagi. Nii mõnigi mäng on tegemisel mitu aastat ilma, et ühtegi screenshoti avalikustatakse. Ning tihti ei tehta ka veebilehte enne, kui mingi alpha versioon juba valmis on. Teinekord on pm. mäng vaat-et valmis juba ning alles siis tehakse veebileht ja mõned screenshotid ja trailer ning mõned kuud hiljem on mäng juba väljas.


aga tõendeid on ju virnades, mitte ainult koduleht/facebook jms.
mis takistab teil selle sama teema esimest lehekülge lugemast? seal on kah ju infot ja linke postitatud...
Kommentaarid: 144 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 136
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KohviPaus
Kreisi kasutaja

liitunud: 29.01.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 05.10.2012 10:18:35 vasta tsitaadiga

Ok. Kuna sa ei taha aru saada või lihtsalt ei suuda seda siis ma võtan kõik selle teksti ette mis esimesel lehel spoileris on ja püüan need väited ümber lükata (mitte, et ma kaitseks neid aga lihtsalt enda huviks ja jutu jätkuks)

tsitaat:
War Z is a rip-off from Day-Z


Jah, väga hea algus on tekstile. Täiesti erapooletud nagu ma näen.

tsitaat:
Järjekordne rant firma ja lehe registreerimise kohta


Juba pikalt ja laialt lahti seletatud, et see ei oma absoluutselt mingit tähtsust, see ei takista oma toodet ennem juba ehitamast jne.

tsitaat:
Titov võtab mingeid 15k eelarvega töölisi enda mänge ehitama


Nagu what? Mis see kogu asja puudutab? Kui sellise raha eest on töö tegijaid siis aga palun, siiski ei ole see veel seadusega keelatud, moraali tundest võibolla ei teeks seda aga eks igalühel on see erinev.

tsitaat:


Möh? Täielikult pastakast imetud jutt. On tal tõendeid selle kohta, et ühtegi alpha testi ei käinud või mäng ei olnud alpha jaoks valmis? Puhtalt tema "uurimustöö" arvamus on see.

tsitaat:
Ja veel lehtede registreerimis aegades bla bla bla


Ma isegi ei viitsi enam seda kommenteerida. icon_confused.gif


Seega kokkuvõtteks ainuke probleem mis teil on sellega on see, et nad valetasid (kui nad seda tegid). Väidetavalt on nad ehitanud Playstationi jaoks "sarnase" mängu ja selle alusel ehitavad nüüd PC "porti", seega võib olla mäng pikemalt mõttes ja paberil kui osad siin arvavad, võibolla ka mitte, ei tea ja ausalt ei huvita.

See mida nad teevad (laidavad DayZ'd et enda mängu esile tõsta jne.) ei ole õige tegu nende poolt aga kui nad arvavad, et see toob raha ja seni kuni suudavad seadustes püsida, mul ausalt kama kaks.

Selle valetamise kohapealt veel, KÕIK teevad seda, lihtsalt nemad jäid sellega vahele ja suurmal skaalal kuna DayZ fänni baas on liiga suur, et sellest mööda vaadata.
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Lovvi
HV veteran
Lovvi

liitunud: 20.01.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 05.10.2012 11:15:54 vasta tsitaadiga

Tundub, et see on küll pigem mingi open world arcade shooter kui zombie survival.
Kommentaarid: 57 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KohviPaus
Kreisi kasutaja

liitunud: 29.01.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 05.10.2012 11:24:21 vasta tsitaadiga

Eks püütakse sellest War Inc mootorist niipalju dayz koopiat välja pigistada kui kannatab icon_lol.gif
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Jamal
HV vaatleja

liitunud: 31.03.2011




sõnum 05.10.2012 11:37:55 vasta tsitaadiga

Selle asjaga on nii, et see on mõttetult üles puhutud teema. Kui miski asi osutub väga populaarseks, siis kõik ju tahavad osa sellest saada ja kukuvadki sarnaseid tooteid välja andma.
Kõige rohkem selle jama üles keeramisel on süüdi ma arvan pigem mängu nimi ise. DayZ vs. WarZ. Kuidagi väga sarnased nimed.
WarZ-d kukuvad enivei mängima need kes armastavad rohkem arcade shootereid. Mina enam ei viitsi neid mängida eriti, seega ilmselt ma WarZ poole vaatama ei hakka ka.
See jutt, et kes kelle ema pani, on juba küll siibrtisse visanud. Kasvage suureks ja saage asjast üle, see möla ju ei muuda miskit. Kui mängud välja tulevad, siis on alust rohkem võrrelda. Praegu pole kellelgi toodet käeski ja käib nagu mingi COD vs. BF möla, kus keegi ei võida kunagi.

END

_________________
Ahto
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KohviPaus
Kreisi kasutaja

liitunud: 29.01.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 05.10.2012 11:47:52 vasta tsitaadiga

Kuna cod vs bf möla pole ammu enam kuulnud siis ma arva, et see ongi järgmine icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
parm
Kreisi kasutaja

liitunud: 03.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 05.10.2012 13:47:18 vasta tsitaadiga

Kas keegi on raha ka välja käinud? Ma ise kavatsen oodata kuni asjast reaalsed tooted väljas ja siis võibolla käin raha välja aga üldiselt tundub, et ei tasu osta ja veidi ootada...

Liiga palju häma on õhus
Kommentaarid: 48 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 48
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KohviPaus
Kreisi kasutaja

liitunud: 29.01.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 05.10.2012 13:55:10 vasta tsitaadiga

Ootan ka ära kui videod lekkima hakkavad. thumbs_up.gif
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DeTHiCa.
HV Guru
DeTHiCa.

liitunud: 13.01.2006




sõnum 05.10.2012 14:56:12 vasta tsitaadiga

KohviPaus kirjutas:
Ok. Kuna sa ei taha aru saada või lihtsalt ei suuda seda siis ma võtan kõik selle teksti ette mis esimesel lehel spoileris on ja püüan need väited ümber lükata (mitte, et ma kaitseks neid aga lihtsalt enda huviks ja jutu jätkuks)


See kes siin asjadest aru ei saa oled hoopis sina. Sinu arvates on kõik okei kui mäng enam-vähem mängitav tuleb, vahet pole, kes ja kuidas tegi.
Ja mis väited sa siis lõpuks ümber lükkasid? Ma ei näe absoluutselt mitte ühtegi asjalikku lüket sinu poolt.
Kommentaarid: 144 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 136
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KohviPaus
Kreisi kasutaja

liitunud: 29.01.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 05.10.2012 17:29:06 vasta tsitaadiga

Miks peakski mind ülejäänud huvitama? Seleta lahti mulle palun. Kuidas täpselt peaks mind puudutama milline eelarve on endistele mängudele antud või kas nad püüavad teise mängu kliente endale võita? Esimest korda kuuled ja näed sellist asja? icon_rolleyes.gif Mind ei huvita ei selle mängu puhul ega DayZ modi puhul, mängin ma DayZ samamoodi edasi nagu praegu olenemata mida selle mängu tootja räägib või teeb.

Minu "ümberlükked" on täpselt sama asjalikud kui need süüdistused seal postituses. Ainuke asi mis võib vähegi vett pidada on see alpha testi jutt, ülejäänud jälle mingi mõttetu surumine lehe registreerimis aja kohta mis ei näita absoluutselt mitte midagi.
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DeTHiCa.
HV Guru
DeTHiCa.

liitunud: 13.01.2006




sõnum 05.10.2012 17:32:38 vasta tsitaadiga

Paraku Titov rääkis end juba kohe alguses suure õhinaga sisse. Pärast küll tema postitused kustutati ja story muudeti ära, kuid õnneks google salvestas need leheküljed ja neid sai hiljem vaadata.
Lisaks on tema/devide postitusi ka teistes foorumites, kust on näha, mis ajal neil selle mängu loomise idee tekkis.
Lehtede loomiskuupäevad on lihtsalt asjaolud, mida tuleks arvesse võtta, lisaks siis Titovi enda taustale.
Kommentaarid: 144 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 136
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KohviPaus
Kreisi kasutaja

liitunud: 29.01.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 05.10.2012 17:37:56 vasta tsitaadiga

Nii ok. Valetasid, mängu alustati kõvasti hiljem kui alguses rääkisid, nagu ma juba eelmisel lehel küsisin, miks peaks see minu ostu mõjutama kui mäng tuleb selline nagu lubatud?

Juba paar postitust üleval pool ütlesin järgmise lause:

tsitaat:
Selle valetamise kohapealt veel, KÕIK teevad seda, lihtsalt nemad jäid sellega vahele ja suurmal skaalal kuna DayZ fänni baas on liiga suur, et sellest mööda vaadata.
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DeTHiCa.
HV Guru
DeTHiCa.

liitunud: 13.01.2006




sõnum 05.10.2012 17:48:58 vasta tsitaadiga

KohviPaus, aga osta siis, kes keelab?
Minu point on selles, et paljud ei aktsepteeri sellist jura arendaja poolt, kaasaarvatud mina. Olgu see mäng milline tahes, ma põhimõtteliselt ei anna Titovi sugustele oma raha, ja soovitan ka teistel mitte anda. Küll neid zombimänge tuleb veelgi ja kindlasti paremaid, kui see siin.
Kommentaarid: 144 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 136
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KohviPaus
Kreisi kasutaja

liitunud: 29.01.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 05.10.2012 17:58:12 vasta tsitaadiga

Seega sinu ainuke point on see, et sulle ei meeldi ja trambid jalgu seni kuni oma tahtmise saad. Kasva suureks tõsiselt, mida varem sa reaalsusesse tagasi tuled seda parem sulle endale. Seda samust "trikki" kasutavad ka Eesti suurimad firmad aga näed, keegi ei kurda.
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DeTHiCa.
HV Guru
DeTHiCa.

liitunud: 13.01.2006




sõnum 05.10.2012 17:58:43 vasta tsitaadiga

KohviPaus kirjutas:
Seega sinu ainuke point on see, et sulle ei meeldi ja trambid jalgu seni kuni oma tahtmise saad. Kasva suureks tõsiselt, võta plakat kätte ja mine seisa Tere vabriku ette ja nõua päris piima.

Jube isiklikuks lähed, kui enam vastu ei oska öelda.
Inimesed peaksid teadlikud olema, mida nad ostavad.
Kommentaarid: 144 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 136
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KohviPaus
Kreisi kasutaja

liitunud: 29.01.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 05.10.2012 18:04:13 vasta tsitaadiga

Isiklikuks? Ei. See ei olnud kuskilt otsast isiklik, ma lihtsalt ei saa aru kuidas sa mõtled, et valetamine on halb ja paha igatepidi ja siis peaks sellest tootest eemale hoidma kui sama asi toimub igapäev pea iga firmaga sinu ümber.

Nende poolt oleks muidugi viisakas vabandada ja põhjendada ennast (Nagu ka Nokia uue kampaania puhul ma arvan) aga seda sealt vaevalt tuleb enam.
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Timberg
ööKARU
Timberg

liitunud: 27.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 06.10.2012 02:37:21 vasta tsitaadiga

KohviPaus kirjutas:
Kuna cod vs bf möla pole ammu enam kuulnud siis ma arva, et see ongi järgmine icon_biggrin.gif

Kusjuures selles mängus on relvad, räme battlefield ripoff imo icon_smile.gif

Ps. mingist draamast oli juttu, mis põnevat vahepeal toimunud selle mänguga?
Kommentaarid: 337 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 268
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
parm
Kreisi kasutaja

liitunud: 03.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 08.10.2012 14:29:12 vasta tsitaadiga

Timberg kirjutas:
KohviPaus kirjutas:
Kuna cod vs bf möla pole ammu enam kuulnud siis ma arva, et see ongi järgmine icon_biggrin.gif

Kusjuures selles mängus on relvad, räme battlefield ripoff imo icon_smile.gif

Ps. mingist draamast oli juttu, mis põnevat vahepeal toimunud selle mänguga?


Keda huvitavad juudised

http://www.reddit.com/r/TheWarZ
Kommentaarid: 48 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 48
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DeTHiCa.
HV Guru
DeTHiCa.

liitunud: 13.01.2006




sõnum 16.10.2012 20:52:03 vasta tsitaadiga

massitsensuur käib praegu ametlikus foorumis.

http://www.youtube.com/watch?v=xJTe79lT_Xc&feature=player_embedded
tsekkige seda autosuvilat. icon_razz.gif

http://i.imgur.com/EBOr7.jpg
seems legit.

2 nädala pärast hakkab "beta," siis näeb rohkem.
Kommentaarid: 144 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 136
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
p33kon
HV vaatleja

liitunud: 14.03.2012




sõnum 20.10.2012 17:56:12 vasta tsitaadiga

Ma olen nüüd seda terve nädal pelanud ja pean ütlema, et on hästi hea mäng. Pk keerab vahest vindi nii üle ja ajab südame pahaks, aga kui saad rahulikult ringi käia on täitsa lahe. Kui keegi on ka selle mängu muretsenud, siis võiks teada anda oleks lahe koos pelada.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aare2
HV kasutaja

liitunud: 08.04.2003




sõnum 20.10.2012 20:41:31 vasta tsitaadiga

Rahulikult ringi käimise aeg hakkab otsa saama.

Kui ei häiri venelaste mahlakas sõnavara siis soovitan vaadata.
http://www.youtube.com/watch?v=wpw3CGp0GQc
Sellist ei tea isegi Dayz olevat.
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Firefly
HV Guru
Firefly

liitunud: 26.02.2004




sõnum 30.10.2012 20:38:36 vasta tsitaadiga

varsti avatakse alpha väravad ka tavaliste tellijate jaoks. Ootan ise ka juba huviga, et mis sealt tuleb.
Kommentaarid: 151 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 141
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KrisVr
HV Guru

liitunud: 27.08.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 02.11.2012 03:00:25 vasta tsitaadiga


Link
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DeTHiCa.
HV Guru
DeTHiCa.

liitunud: 13.01.2006




sõnum 02.11.2012 09:56:54 vasta tsitaadiga

selles videos polnud mitte minutitki survivali moodi tegevust. noh, vähemalt on zombid liikuma saadud, mis sest et neid umbes 5 igas linnas on.
Kommentaarid: 144 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 136
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Infestation: Survivor Stories mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4 ... 9, 10, 11  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.