Avaleht
uus teema   vasta Uudised »  Pealtkuulamine ja tsensuur, NSA, ACTA, CISPA, DMCA, GDPR... »  Ansip võrdleb ACTAt seagripiga: millest selline hüsteeria? märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4 ... 11, 12, 13  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
Ho Ho
HV Guru
Ho Ho

liitunud: 16.02.2002




sõnum 08.02.2012 18:01:12 vasta tsitaadiga

kännuämmelg kirjutas:
minu loogika räägib sellest, väikesel kutsikal suure sõnni klähvimine lõpeb kiunuga. Loomulikult on selge, et kogu asja taga on suurkorporatsioonide lobitöö(mitte autoritega segi ajada) ja kapitalismi puhul ei saa demokraatiat tegelikult olla.
Ehk siis sinu "lahendus" on ennetav korporatsioonidele alla andmine?
_________________
Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity"
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 08.02.2012 18:03:06 vasta tsitaadiga

Ho Ho kirjutas:
kännuämmelg kirjutas:
aga on Sul muid lahendusi piraatluse tõkestamiseks?
Väga palju artiste on loobunud vahendajaist ning müüvad oma toodangut otse ja saavad sellega üsnagi edukalt hakkama. Lihtsalt peab ka vastavalt head kraami tootma, et rahvas ostaks seda niisama mitte reklaami ajupesu tõttu.

lisan oma motte: Oma "tooteid" tuleks turustada vastavalt ajale kaasa liikudes, mitte viriseda, et piraaditakse, samas ise vanades arimudelites kinni olles, maailm ju paigal ei seisa.

_________________
17/1/2023, Scart: "Selle sajandi senise möödunud aja üks suuremaid skandaale on hetkel lahti rullumas..."
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Orlando
HV vaatleja

liitunud: 19.03.2007




sõnum 08.02.2012 18:12:35 vasta tsitaadiga

SKG kirjutas:
Ho Ho kirjutas:
kännuämmelg kirjutas:
aga on Sul muid lahendusi piraatluse tõkestamiseks?
Väga palju artiste on loobunud vahendajaist ning müüvad oma toodangut otse ja saavad sellega üsnagi edukalt hakkama. Lihtsalt peab ka vastavalt head kraami tootma, et rahvas ostaks seda niisama mitte reklaami ajupesu tõttu.

lisan oma motte: Oma "tooteid" tuleks turustada vastavalt ajale kaasa liikudes, mitte viriseda, et piraaditakse, samas ise vanades arimudelites kinni olles, maailm ju paigal ei seisa.


Ehk siis midagi sellist nagu Flattr ?
Spoiler Spoiler Spoiler
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DigeBeni
HV Guru
DigeBeni

liitunud: 06.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 08.02.2012 18:12:44 vasta tsitaadiga

kännuämmelg kirjutas:
DigeBeni kirjutas:
..sinu loogika kohaselt on siis aktsepteeritav mõttelaad, et kui mõni ühiskondlik nähtus ei meeldi jõupositsioonil olevatele huvigruppidele, võib selle vahendeid valimata maha suruda ? Just selliseks võimaluseks kogu see ACTA ja CO teed sillutab, piraatlus on vaid fraktsioon sellest, mida võib ettekäändeks tuua. Märksa hullem saab olema valdkondades, kus innovatsioon on arengu piirimail ja pole võimalik luua loomingut/toodet, mis erineks oma eelkäijatest nii kardinaalselt, et sellele poleks võimalik neile eelnõudele tuginedes kaikaid kodaraisse loopida. Oleks äärmiselt naiivne eeldada, et seda ei juhtu sest juba praegu käib n. patendirindel võidurelvastumine täie hooga ja ilmselt tõsine aadri laskine läheb lahti just siis, kui käesolevad eelnõud lõpuks seaduseks formeeruvad. Oleks naiivne arvata, et nii intensiivset ja kohati salastatud riikidevahelist lobitööd tehakse vaid igapäevase seaduseloome raames, tegemist on üsna kardinaalsete sammudega, mille tulemused ei saa kohe kindlasti olla lõpptarbija huvides ...

minu loogika räägib sellest, väikesel kutsikal suure sõnni klähvimine lõpeb kiunuga. Loomulikult on selge, et kogu asja taga on suurkorporatsioonide lobitöö(mitte autoritega segi ajada) ja kapitalismi puhul ei saa demokraatiat tegelikult olla.

... üks asi on nentida paratamatust, teine asi on väärtushinnangud, mida sa pead õigeks, mida mitte. Antud juhul ei suru sulle keegi nuga kõrile, kui sa oma meelsust avaldad ja on vähemalt teoreetiline võimalus, et laiem kõlapind vähemalt midagi muudab, seega miks mitte seda võimalust kasutada ? Käed rüpes istumisega pole kunagi midagi saavutatud, seega leian mina, et õige on toetada protsessi, millel on potentsiaali tagada nö. parem maailm kõigile, mitte õigustades jõupositsioonil erapoolikuid vähemusgruppe ...

_________________
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
beyond1
HV vaatleja
beyond1

liitunud: 24.12.2010




sõnum 08.02.2012 18:14:21 vasta tsitaadiga

tont23 kirjutas:
täiesti peast soe vend on see Ansip ikka icon_lol.gif ....huvitav mis kohaga see mees üldse mõtleb? icon_rolleyes.gif


Ega jah, täiesti õudne on mõelda, et selline inimene meie riiki juhib.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Looja
HV kasutaja
Looja

liitunud: 07.04.2005




sõnum 08.02.2012 18:17:42 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Täiesti õudne on mõelda, et selline inimene meie riiki juhib.


Kindlasti ei juhi tema meie riiki, kõik eelnev peaks olema selle tõestuseks.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
dohc-48v12
Aeg maha 1p
dohc-48v12

liitunud: 28.07.2008




sõnum 08.02.2012 18:19:41 vasta tsitaadiga

ACTA ei ole leping.
ACTA on pakt. nagu näiteks MRP ehk siis Molotovi-Ribbentropi pakt

JA kohe üldse ei imesta et ansip selliseid asju pooldab. Kuna tal tuleb noorusaeg meelde, kus õitses ENSV liit.

http://rooma.postimees.ee/281007/esileht/siseuudised/291903_1.php?ansip-laks-ammale-kulla-teised-jaid-toole

Sellel lingil jutu 1988 teise veeduari Tartu rahu tähistamiseks tänavaile tulnud rahva laiali ajamisest koertega.

_________________
Ime tala, Nagu ime kepike. icon_smile.gif
Siga armastab muda, aga mudane siga armastab puhast aset!
Miks ADMIN Anti112 ambusib mind? andis 1p cooldowni aga ma ei saa peale selle enam mitteühtegi postitust teha! üks päev ei kuid!
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 08.02.2012 18:22:42 vasta tsitaadiga

TxT kirjutas:
Ansip on valinud huvitava võrdluse. Ka seagripi paanikat pushiti suurkorporatsioonide poolt ning Ansipile infoks - lõppes uurimisega Euroopa Liidu tasemel:

http://www.delfi.ee/news/paevauudised/seagripp/euroopa-noukogu-parlamentaarne-assamblee-kahtlustab-ravimitootjaid-paanika-ohutamises.d?id=28426491

Ehk siis sellest võrdlusest lähtudes - kui seagripi puhul anti lõpuks survele järgi ning osteti mõttetuid vaktsiine - siis ehk ACTA puhul ollakse juba targemad?

Veidi raha oigiete inimeste kontodele ja saabki riikidele selgeks teha, miks neil ACTA vaja voi vaktsiine vaja sisse osta.
Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
17/1/2023, Scart: "Selle sajandi senise möödunud aja üks suuremaid skandaale on hetkel lahti rullumas..."
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
beyond1
HV vaatleja
beyond1

liitunud: 24.12.2010




sõnum 08.02.2012 18:24:07 vasta tsitaadiga

dohc-48v12 kirjutas:
ACTA ei ole leping.
ACTA on pakt. nagu näiteks MRP ehk siis Molotovi-Ribbentropi pakt

JA kohe üldse ei imesta et ansip selliseid asju pooldab. Kuna tal tuleb noorusaeg meelde, kus õitses ENSV liit.

http://rooma.postimees.ee/281007/esileht/siseuudised/291903_1.php?ansip-laks-ammale-kulla-teised-jaid-toole

Sellel lingil jutu 1988 teise veeduari Tartu rahu tähistamiseks tänavaile tulnud rahva laiali ajamisest koertega.



Hea link. Seesugune psühhopaat teab küll, mis rahvale parem on.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DMaD2
HV kasutaja
DMaD2

liitunud: 18.05.2007




sõnum 08.02.2012 18:24:49 vasta tsitaadiga

Vabandust kui olen valesti aru saanud aga kas see on siis tõesti positiivne kui mul kaob ära ka emaili teel liikuvate kirjade privaatsus? Sest kui ma pole just valesti aru saanud aga jälgitakse ju kogu internetis toimuvat tegevust selle alusel, seega saavad suvalised kontroll ametnikud lugeda iga kirja mille avan kuna selles võib sisalduda mingi mp3 või äkki kellegi kirjutatud artikkel mis on kaitsdud kirjakaitsmega...

Ehk siis kui mu mõte on õige piiratakse minu kui isiku vabadusi ning ma olen sunnitud pöörduma tagasi Eesti Posti poole et saavutada kirjavahetus mille sisu jääks ainult minu ja kirja saaja vahele.

_________________
Ära tee teisele seda mis sa tahad et sulle tehtaks.... maitsed võivad ju erinenda.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Lotharius
rallisibul
Lotharius

liitunud: 06.11.2005




sõnum 08.02.2012 18:27:40 vasta tsitaadiga

Mis veel tänasel päeval üks eriti häiriv asi on, vähemalt minu jaoks, on see, et isegi kui ma ostan filmi, siis DVD peal on ikka sellist sodi kaasa topitud, et süda läheb pahaks. Miks ma pean mingeid täiesti lambikaid reklaame, treilereid, MPAA hoiatusi ja ma ei tea mida veel KOHUSTUSLIKULT vaatama, kui ma olen plaadi eest maksnud ? Milleks ? Igalt poolt on vaja neil töösturitel viimased sendid välja pigistada, mis sest, et lõpptarbija plaadi eest maksab, aga a'la Coca Cola maksaks neile veel ju ka lisaks, kui nad nende reklaami plaadile kaasa topivad ja loomulikult nad teevadki seda. No mida kuradit ? Kui ahne saab veel olla ja oma klientuuri suhtes vaenulik ?
_________________
Geek it til it MHz
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
beyond1
HV vaatleja
beyond1

liitunud: 24.12.2010




sõnum 08.02.2012 18:28:03 vasta tsitaadiga

DMaD2 kirjutas:
Vabandust kui olen valesti aru saanud aga kas see on siis tõesti positiivne kui mul kaob ära ka emaili teel liikuvate kirjade privaatsus? Sest kui ma pole just valesti aru saanud aga jälgitakse ju kogu internetis toimuvat tegevust selle alusel, seega saavad suvalised kontroll ametnikud lugeda iga kirja mille avan kuna selles võib sisalduda mingi mp3 või äkki kellegi kirjutatud artikkel mis on kaitsdud kirjakaitsmega...

Ehk siis kui mu mõte on õige piiratakse minu kui isiku vabadusi ning ma olen sunnitud pöörduma tagasi Eesti Posti poole et saavutada kirjavahetus mille sisu jääks ainult minu ja kirja saaja vahele.


Probleem on hoopis selles, et sa oled söönud liiga palju seemneid ning pole kandnud fooliummütsikest.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Plin500
HV piljardihai
Plin500

liitunud: 15.01.2002




sõnum 08.02.2012 18:34:39 vasta tsitaadiga

beyond1 kirjutas:
DMaD2 kirjutas:
Vabandust kui olen valesti aru saanud aga kas see on siis tõesti positiivne kui mul kaob ära ka emaili teel liikuvate kirjade privaatsus? Sest kui ma pole just valesti aru saanud aga jälgitakse ju kogu internetis toimuvat tegevust selle alusel, seega saavad suvalised kontroll ametnikud lugeda iga kirja mille avan kuna selles võib sisalduda mingi mp3 või äkki kellegi kirjutatud artikkel mis on kaitsdud kirjakaitsmega...

Ehk siis kui mu mõte on õige piiratakse minu kui isiku vabadusi ning ma olen sunnitud pöörduma tagasi Eesti Posti poole et saavutada kirjavahetus mille sisu jääks ainult minu ja kirja saaja vahele.


Probleem on hoopis selles, et sa oled söönud liiga palju seemneid ning pole kandnud fooliummütsikest.


icon_lol.gif icon_lol.gif

Nali naljaks, kuid see Ansipi etteaste oli täielik fiasko. Peaminister, selline emotsiooniline küsimustele vastamine, konkreetse teema eiramine.... okse.gif

Järgmised valimised peab korrektuure tegema.

_________________
icon_razz1.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
guardv
HV veteran
guardv

liitunud: 15.04.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 08.02.2012 18:35:34 vasta tsitaadiga

eino milles probleem, ma ei saa aru? laevanina on ju kenasti õhus ja viie rikkama riigi poole purjetab lausa täispurjedel icon_wink.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sant
HV veteran


liitunud: 04.08.2003




sõnum 08.02.2012 18:35:42 vasta tsitaadiga

DMaD2 kirjutas:
Vabandust kui olen valesti aru saanud aga kas see on siis tõesti positiivne kui mul kaob ära ka emaili teel liikuvate kirjade privaatsus?

Jah privaatsus kaob ära, mul endal on email usas, ja seal kontrollib trafficut NSA, mina panin korduvalt oma meilile islam\terror\bomb ja ka al-Qaeda kirja icon_lol.gif seega on mu emaili konto korduvalt läbi tuhnitud icon_biggrin.gif

_________________
So, at the end of the day, after I have butchered all the nvidiots all around me, standing alone in a pool of blood surrounded by the corpses of my victims, a horrible truth reveals itself to me: I am an amd\ati fänboy...and I must do my dark masters bidding, for I am damned for all eternity...
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
XATM092
HV veteran
XATM092

liitunud: 03.07.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 08.02.2012 18:42:55 vasta tsitaadiga

No need kes väidavad, et ACTA jõustudes hakkavad ISP'd meid kõiki raudkindlalt jälgima või interneti mingil moel piirama hakatakse, on vist tõesti mingeid seemneid söönud. Üks suurimaid sõnavabaduse toetajaid on lepinguga juba liitunud. Sakslased ka peagi liitumas.
Seda päeva tahaks näha, kui nendes riikised need ennustused täide lähevad või isegi mõnes teises EL liikmesriigis. icon_biggrin.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Lotharius
rallisibul
Lotharius

liitunud: 06.11.2005




sõnum 08.02.2012 18:44:42 vasta tsitaadiga

XATM092 kirjutas:
No need kes väidavad, et ACTA jõustudes hakkavad ISP'd meid kõiki raudkindlalt jälgima või interneti mingil moel piirama hakatakse, on vist tõesti mingeid seemneid söönud. Üks suurimaid sõnavabaduse toetajaid on lepinguga juba liitunud. Sakslased ka peagi liitumas.
Seda päeva tahaks näha, kui nendes riikised need ennustused täide lähevad või isegi mõnes teises EL liikmesriigis. icon_biggrin.gif


No aga ütle, miks seda seadust vaja on ?

_________________
Geek it til it MHz
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dinkz
Kreisi kasutaja

liitunud: 01.04.2008




sõnum 08.02.2012 18:44:43 vasta tsitaadiga

XATM092 kirjutas:
No need kes väidavad, et ACTA jõustudes hakkavad ISP'd meid kõiki raudkindlalt jälgima või interneti mingil moel piirama hakatakse, on vist tõesti mingeid seemneid söönud. Üks suurimaid sõnavabaduse toetajaid on lepinguga juba liitunud. Sakslased ka peagi liitumas.
Seda päeva tahaks näha, kui nendes riikised need ennustused täide lähevad või isegi mõnes teises EL liikmesriigis. icon_biggrin.gif


Ja kui lähevadki, siis on vesi ahjus.

Parem on seda roppust juba eos ennetada.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rmc
Aeg maha 1p
rmc

liitunud: 28.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 08.02.2012 18:49:30 vasta tsitaadiga

Orlando kirjutas:
Spoiler Spoiler Spoiler


Ehk siis midagi sellist nagu Flattr ?
Spoiler Spoiler Spoiler


Flattr'il on üks suur viga minusilmis... püsimakse... asi võiks olla diferentseeritum - püsimakse, aegajalt kantav summa, reklaamide pealt genereeritav summa..
megabox on sellesmõttes väga hea ja geniaalne leiutis. praegu lähevad igast selliste saitide ja värkide rahad neid hooldavatele firmadele, siis läheks need LOOJATELE...

kui ma ostan plaadi, siis ma ei taha toetada suurplaadifirma MAINSTREAM artistide promo ja muud sellist... see rikub inimesi.


SELLES on probleem.


c20xe kirjutas:
XATM092 kirjutas:
No need kes väidavad, et ACTA jõustudes hakkavad ISP'd meid kõiki raudkindlalt jälgima või interneti mingil moel piirama hakatakse, on vist tõesti mingeid seemneid söönud. Üks suurimaid sõnavabaduse toetajaid on lepinguga juba liitunud. Sakslased ka peagi liitumas.
Seda päeva tahaks näha, kui nendes riikised need ennustused täide lähevad või isegi mõnes teises EL liikmesriigis. icon_biggrin.gif


Ja kui lähevadki, siis on vesi ahjus.

Parem on seda roppust juba eos ennetada.


TÄPSELT.. ei tohi anda selleks võimalustki.

_________________
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
XATM092
HV veteran
XATM092

liitunud: 03.07.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 08.02.2012 18:51:26 vasta tsitaadiga

c20xe kirjutas:
XATM092 kirjutas:
No need kes väidavad, et ACTA jõustudes hakkavad ISP'd meid kõiki raudkindlalt jälgima või interneti mingil moel piirama hakatakse, on vist tõesti mingeid seemneid söönud. Üks suurimaid sõnavabaduse toetajaid on lepinguga juba liitunud. Sakslased ka peagi liitumas.
Seda päeva tahaks näha, kui nendes riikised need ennustused täide lähevad või isegi mõnes teises EL liikmesriigis. icon_biggrin.gif


Ja kui lähevadki, siis on vesi ahjus.

Parem on seda roppust juba eos ennetada.


Kõigil oleks vesi ahjus. ISP'dele kaasneks sellega suured kulutused, e-kaubandus saaks valusa hoobi ja terve Euroopa muutuks üheks suureks Kreekaks kus inimesed 24/7 protesteerivad. Poliitikud, kes võtaksid vastu seadused mis panevad ISP'dele peale oma klientide jälgimiskohustuse, oleksid surmalapsed.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
perenoel
Kreisi kasutaja
perenoel

liitunud: 04.05.2004




sõnum 08.02.2012 18:52:20 vasta tsitaadiga

XATM092 kirjutas:
No need kes väidavad, et ACTA jõustudes hakkavad ISP'd meid kõiki raudkindlalt jälgima või interneti mingil moel piirama hakatakse, on vist tõesti mingeid seemneid söönud. Üks suurimaid sõnavabaduse toetajaid on lepinguga juba liitunud. Sakslased ka peagi liitumas.
Seda päeva tahaks näha, kui nendes riikised need ennustused täide lähevad või isegi mõnes teises EL liikmesriigis. icon_biggrin.gif


Kavalus ongi selles, et ei pea seaduslikult piirama. Webmasterid ISE on sunnitud seda tegema. Piisab, paarist pretsedendist, et kusagile kommentaaridesse postitatakse link piraadi juurde ja ACTA komitee aktiivsest tegutsemisest, et anonüümne kommenteerimisvõimalus kaoks. Samuti piisab paarist pretsedendist, kus kellegi veebikontol leitakse autoriõigusteta faile ning veebimajutajad hakkavad oma servereid pidevalt läbi kammima. Kammimine on muidugi kulukas ning nõuab lisaks spetstarkvarale ka inimressurssi. Uued töökohad aga maksab kinni klient. Odavad kodulehemajutused võib unustada.

_________________
The biggest delusion is that there are causes other than your own state of consciousness. - Neville Goddard
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ho Ho
HV Guru
Ho Ho

liitunud: 16.02.2002




sõnum 08.02.2012 18:54:56 vasta tsitaadiga

XATM092 kirjutas:
Üks suurimaid sõnavabaduse toetajaid on lepinguga juba liitunud.
Esiteks keda selle all silmas pidasid?
Teiseks kas see poleks mitte ülihea vabandus tollesama suurima sõnavabaduse JOKK'ilt muutmiseks?

_________________
Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity"
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
XATM092
HV veteran
XATM092

liitunud: 03.07.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 08.02.2012 18:56:09 vasta tsitaadiga

perenoel kirjutas:
Kavalus ongi selles, et ei pea seaduslikult piirama. Webmasterid ISE on sunnitud seda tegema.

Meh? Just peab seaduslikult piirama/kohustama, et teenusepakkuja oleks motiveeritud kontrolli läbi viima.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sant
HV veteran


liitunud: 04.08.2003




sõnum 08.02.2012 19:01:14 vasta tsitaadiga

630,
tsitaat:

Mina usun ikka, et ei muutu üldse suurt midagi.

See on tavalistel inimestel loomuses, haritud inimesed teavad paremini. Nii nazi saksamaal kui stalini cccr-is viidi regulaarselt inimesi minema ja neid enam tagasi ei toodud. Kõik teadsid seda ja keegi ei teind midagi. Miks? Sest kõik mõtlesid nii, et kui ma midagi ei tee siis nad mulle järele ei tule ju icon_biggrin.gif Tegelikkus on paraku teistmoodi.
tsitaat:

Eestis kehtib ikkagi EV põhiseadus. See on ülim

Mitte eriti, meil pole enam oma raha, mille üle meil oleks kontroll, meil on rahvusvaheline raha, ja selle raha väärtust kontrollivad teised isikud, ja nagu näha siis nad langetavad pidevalt selle raha väärtust ja nimetavad seda inflatsiooniks icon_wink.gif
Lisaks sellele, kui mul endal ühes välisriigis elades ja töötades tekkis tervise probleem, mida korralikult ei saand ravida seal kuna ma pold selle riigi kodanik (poldki plaanis hakata), siis tulin eesti ja tahtsin teha vabatahtlikku ravikindlustust. Ja mis mulle eesti haigekassast öeldi: seoses sellega et te olete teise euroopaliidu liikmes riigi resident, kus teil on ka kehtiv ravikindlustus, ei ole meil enam õigust ravikindlustust teile müüa, kuna ka eesti on nüüd euroopa liidu liige ja meil kehtivad uued ette kirjutused mis tulid brüsselist. Mis tähendab seda, et euroopa liidu liikmesriigi kodanik võib omada euroopa liidu liikmes riigis korraga ühte kehtivat ravikindlustust. Kahjuks ei saa me teid aidata. icon_eek.gif Vot niipalju siis eesti suveräänsusest icon_biggrin.gif
tsitaat:

Aga jah, Eesti suur ACTAvastane liikumine tegeleb pigem valefaktide ja hüsteeriaga, kui asjale reaalselt lähenedes.

Eesti acta vastane liikumine tegeleb faktide väljatoomisega acta kohta ja läheneb asjale reaalselt icon_wink.gif Kes tegeleb hüsteeriaga, sellega pole ma veel kursis.

_________________
So, at the end of the day, after I have butchered all the nvidiots all around me, standing alone in a pool of blood surrounded by the corpses of my victims, a horrible truth reveals itself to me: I am an amd\ati fänboy...and I must do my dark masters bidding, for I am damned for all eternity...
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DMaD2
HV kasutaja
DMaD2

liitunud: 18.05.2007




sõnum 08.02.2012 19:11:54 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Aga jah, Eesti suur ACTAvastane liikumine tegeleb pigem valefaktide ja hüsteeriaga, kui asjale reaalselt lähenedes.

Eesti acta vastane liikumine tegeleb faktide väljatoomisega acta kohta ja läheneb asjale reaalselt icon_wink.gif Kes tegeleb hüsteeriaga, sellega pole ma veel kursis.[/quote]

Hüsteeriaga tegeleb meie Austatud Peaminister isiklikult oma hämamisega

_________________
Ära tee teisele seda mis sa tahad et sulle tehtaks.... maitsed võivad ju erinenda.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Uudised »  Pealtkuulamine ja tsensuur, NSA, ACTA, CISPA, DMCA, GDPR... »  Ansip võrdleb ACTAt seagripiga: millest selline hüsteeria? mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4 ... 11, 12, 13  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.