Avaleht
uus teema   vasta Uudised »  Hinnavaatluse uudised »  Firefox ja Internet Explorer kaotavad, Chrome kasvatab turuosa märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4, 5  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
Noname
HV Guru
Noname

liitunud: 26.10.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 01.12.2010 00:33:27 vasta tsitaadiga

vistal pole häda midagi, aga firefox küll parim brauser pole, kaugel sellest. Opera ja Chrome parimad
_________________
"Olukord on sitt, aga see on meie tuleviku väetis." - Lennart Meri
"Edu on kehv õpetaja. See ahvatleb tarku inimesi mõtlema, et nad ei saagi kaotada" - B. Gates
Kommentaarid: 370 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 320
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Chaza!
Kreisi kasutaja
Chaza!

liitunud: 18.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 01.12.2010 00:35:52 vasta tsitaadiga

Noname kirjutas:
vistal pole häda midagi, aga firefox küll parim brauser pole, kaugel sellest. Opera ja Chrome parimad

Sa ikka kasutanud oled seda, et midagi sellist väidad?

_________________
Linux - Future
"Those Who Sacrifice Liberty For Security Deserve Neither." - Benjamin Franklin
1984 was not supposed to be instruction manual
Kommentaarid: 58 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 53
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 01.12.2010 00:57:08 vasta tsitaadiga

Noname kirjutas:
vistal pole häda midagi, aga firefox küll parim brauser pole, kaugel sellest. Opera ja Chrome parimad

Kust otsast?.Nende kasutus on veel madalam kui FF oma icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 89 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 79
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
QLIMAX
HV kasutaja
QLIMAX

liitunud: 06.09.2005




sõnum 01.12.2010 01:57:41 vasta tsitaadiga

Q: kas chrome eulas ikka see kirjas et google võib sinu kirjutatud teksti endale võtta? Mingiaeg oli sarnane asi seal kirjas sellepärast ei kasutagi muud eriti peale FF-i
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ho Ho
HV Guru
Ho Ho

liitunud: 16.02.2002




sõnum 01.12.2010 02:25:39 vasta tsitaadiga

Noname kirjutas:
Opera ja Chrome parimad
Aga võibolla hoopis on Konqueror see kõikse parem? Nood kaks teist ju said oma mootori alguse Konq käest icon_razz.gif

Keegi vahepeal muretses siin FF'i mälu kasutuse pärast. Vahepeal oli masinas 6G mälu ning FF suutis peale paari nädalast uptimet sellest oma alla haarata jämedalt 4G. Addone praktiliselt pole ning tabe võis olla kusagil 30-50 vahel. Tegu polnud mitte miski unstable beta/alphaga vaid umbes 6 kuud tagasi saada olnud viimase stabiilsega icon_smile.gif
tomorrow kirjutas:
Noname kirjutas:
vistal pole häda midagi, aga firefox küll parim brauser pole, kaugel sellest. Opera ja Chrome parimad

Kust otsast?.Nende kasutus on veel madalam kui FF oma icon_rolleyes.gif
Headust saab hinnata kasutajate arvu järgi? Olles aastaid Linuxit peamise OS'ina kasutanud ma küll ei julgeks seda väita. Samuti mõned aastad tagasi tehti suuri uudiseid kui FF ületas 10% turuosa piiri, "kõik" teadsid et tegu on IE'st kõvasti parema brauseriga kuid siiski oli kasutajate arv üsnagi väike icon_smile.gif
_________________
Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity"
Kommentaarid: 106 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 86
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga Online

sõnum 01.12.2010 02:37:12 vasta tsitaadiga

Chrome kasvutrend 2008 septembrist, kui selle esimene beta välja toodi


Windows 7 kasvutrend eelmise aasta novembrist


Tundub, et paljudel oli Windows 7 beta kasutamine juba käpas ja kui see ametlikult turule toodi, võeti see hopsti (legaalselt) kasutusele icon_lol.gif

_________________
HV valuutakalkulaator
Kommentaarid: 461 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 12 :: 7 :: 356
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
ricom2ger
HV veteran
ricom2ger

liitunud: 15.04.2009




sõnum 01.12.2010 09:59:57 vasta tsitaadiga

Perversne kerimine maksab kätte
Kommentaarid: 121 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 109
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 01.12.2010 10:27:52 vasta tsitaadiga

ricom2ger kirjutas:
Perversne kerimine maksab kätte

Muretse korralik hiir thumbs_up.gif
Kommentaarid: 89 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 79
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ricom2ger
HV veteran
ricom2ger

liitunud: 15.04.2009




sõnum 01.12.2010 10:40:20 vasta tsitaadiga

tomorrow kirjutas:
ricom2ger kirjutas:
Perversne kerimine maksab kätte

Muretse korralik hiir thumbs_up.gif

FireFoxil on iga hiirega erinev kerimine?
Kommentaarid: 121 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 109
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
FurattoShutsuryoku
HV kasutaja

liitunud: 25.10.2005




sõnum 01.12.2010 11:03:08 vasta tsitaadiga

olen jäänud ff peale, põhjuseks bookmark toolbar ja kerimine.
Olen mitu korda üritanud chromi v opera peale inna, kuid alati leian mingi aja pärast end ikka ff taga.
Kommentaarid: 38 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 36
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
madest
Kreisi kasutaja
madest

liitunud: 02.08.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 01.12.2010 11:11:41 vasta tsitaadiga

QLIMAX kirjutas:
Q: kas chrome eulas ikka see kirjas et google võib sinu kirjutatud teksti endale võtta? Mingiaeg oli sarnane asi seal kirjas sellepärast ei kasutagi muud eriti peale FF-i

Enamus sellest on ära selgitatud siin http://arstechnica.com/tech-policy/news/2008/09/google-on-chrome-eula-controversy-our-bad-well-change-it.ars

Ma sain aru et see osa on mõeldud neile kes ei saa aru et google salvestab otsinguid mis on tehtud url pealt Auto-suggest funktsiooni jaoks.
Under Hood > Auto suggest sealt saab ära keelata või kasutada Incognito modes siis ka ei salvestata.
Ja mis põhiline alati võid vahetada otinguteenuse pakkujat siis ei ole ka see google asi enam.

Kas keegi oskab kinnitada aga minuteada teeb otsingute salvestamist google otsingumootor ka siis kui sa seda browseriaknast kasutad.
http://www.google.com/privacy_faq.html
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ra*
HV Guru
Ra*

liitunud: 19.04.2003




sõnum 01.12.2010 14:12:44 vasta tsitaadiga

Hinnavaatluse eeskujul tuli ka Techcrunch täna sarnase uudisega välja:
After A Four Year Run, Firefox Is No Longer The Top Browser On TechCrunch — Chrome Is
http://techcrunch.com/2010/11/30/top-browsers/


viimati muutis Ra* 01.12.2010 15:03:35, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 135 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 123
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xpander
HV veteran
xpander

liitunud: 24.10.2005




sõnum 01.12.2010 14:48:22 vasta tsitaadiga

päris hulluks vaidluseks on siin läinud icon_smile.gif

igaüks kasutab ikka seda mis meeldib ja millega mugav toimetada.
Vajadused on erinevad...
Selliseid teemasid on palju .. Linux vs Windows, Konsoolid vs PC...

Ise endiselt Opera peal. Mugav, kiire ja praktiline minu arvates. (ID kaarti ei kastua)
Chrome sai vahepeal prooviti, tore ja kiire kuid natuke vähe võimalusi minu jaoks...extensionitega tegeleda eriti ei viitsi
Firefox olemas tagavaraks, tunduvalt aeglasem kui Opera, kuid üpriski mugav kasutada.
IE pole installitud
Safari pole ammu proovinud...viimati kui proovitud sai oli kuidagi väga mõttetu bling-bling.

kõik eelnev minu arvamus..ärge väga südamesse võtke thumbs_up.gif

_________________
Linux Gaming Videos: Xpander69
Kommentaarid: 18 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SurfData
HV Guru
SurfData

liitunud: 19.05.2006




sõnum 01.12.2010 15:21:00 vasta tsitaadiga

heretic666 kirjutas:
tsitaat:

Vista osakaal on aga langenud alla 9%.

Arvuliselt siiski päris palju õnnetuid inimesi.

Kui tommi hardwares veebibrauserite testis chrome esikoha pälvis, võtsin ka tolle firefoxi asemele.


ei saa samuti aru miks õnnetuid? Vista on vägagi töökindel ja korralik. Kodus mul kasutuses üle 2 aasta ja enne uue arvuti ostmist ei plaani ka opsüssi ära vahetada. AINUKE asi mis tal parem võiks olla on mälukasutuse haldamine, aga õnneks sai omal ajal 8gb sisse topitud seda icon_lol.gif Tööl sai ka siin kunagi vista x64 ostetud koos masinaga kohe selle välja tulles, et ümber teha ja kaasajastada exceli scripte koos uue office 2007-ga. Masin siiamaani töös. Kõvaketas suri seal ennem ära (aga õnneks sai veel kloonida), windowsi installatsioon saab järgmisel aastal 4 aastat vanaks. Tol ajal ümber tehtud skriptid töötasid väga pisikeste modifikatsioonidega kohe ka nüüd win 7 ja office 2010 all.

Mis puutub brauseritesse, siis olen neid kasutanud alates netskaabakate ajast. 90. lõpp ja 2000 alguses ei old vanade ja aeglaste masinate peal operale vastast. Kunagi sai ühe veebipõhise onlain mängu tõttu hakatud ka FF kasutama (oli vaja VÄGA palju tabe teinekord lahti teha ja 32bitise xp IE andis lõpuks sedasi otsad). Küll aga sai vihastatud teinekord väga palju, kui FF ühekorra otsustas ennast "ära kaotada koos kõikide tabidega." Ehk siis task manageri jäi protsess püsti, aga kusagil akent ennast koos tabidega näha ei olnud. Polnud võimalust nähtavaks teha ka igast unhidemis vidinatega icon_sad.gif Task managerist õnneks sai killida. Palju "tööd" läks nii kaotsi. Kui asi tihenes, loobusin FF-ist aastateks.

Hetkel kasutan tööl IE9 beeta ja opera. IE on id-kaardi asjade jaoks ning mõned hulgilaod mis operat ei tunnista või siis kus kõik asjad ei toimi ilusti operaga. Kodus on IE main browser, natuke osade asjade jaoks opera ja onlain veebimängu jaoks FF. Muude asjade jaoks FF kasutada EI JULGE. Nimelt on sel aastal olnud 2-3x probleem, kus FF lakkab töötamast ning isegi taski ei saa mitte mingi väe võimuga killida. Ei task managerist, ei command lainist ega ka PID-i abil kommand lainist (ega ka process treest ega ka selle main protsessi explorerit ajutiselt killides). Uut ff lahti ei saa teha sest ütleb, et vana on töös. Vanat killida kuidagi ei saa ja oligi surnud seis. FF versioonid on seal olnud siis 3.5-3.6 ning need on mind sundinud tegema mitte plaanipäraseid restarte minu enda poolt ja käsitsi icon_sad.gif Muidu üldiselt restardid käivad minu puhul ainult elektrikatkestustega (kui mõned üksikud erandid välja arvata).

Chromet veel ei kasuta, kuid vaatan selle arenemist. Osadele klientidele on nende soovil seda peale lastud ja natuke olen kokku puutunud, aga IE9 kohta ei saa samuti ühtegi halba sõna öelda.

Lõpuks kasutab igaüks ikkagi seda, mis talle meeldib ja käepärasem on. On asju, mis on ühega paremad kui teisega ja vastupidi.
Kommentaarid: 84 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 74
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 01.12.2010 16:44:26 vasta tsitaadiga

SurfData kirjutas:
Muude asjade jaoks FF kasutada EI JULGE. Nimelt on sel aastal olnud 2-3x probleem, kus FF lakkab töötamast ning isegi taski ei saa mitte mingi väe võimuga killida. Ei task managerist, ei command lainist ega ka PID-i abil kommand lainist (ega ka process treest ega ka selle main protsessi explorerit ajutiselt killides). Uut ff lahti ei saa teha sest ütleb, et vana on töös. Vanat killida kuidagi ei saa ja oligi surnud seis. FF versioonid on seal olnud siis 3.5-3.6 ning need on mind sundinud tegema mitte plaanipäraseid restarte minu enda poolt ja käsitsi icon_sad.gif Muidu üldiselt restardid käivad minu puhul ainult elektrikatkestustega (kui mõned üksikud erandid välja arvata).

Mingid installitud addonid põhjustavad seda või on profiil vigane.Raske uskuda, et def seades FF sedasi käituks.
Kommentaarid: 89 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 79
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SurfData
HV Guru
SurfData

liitunud: 19.05.2006




sõnum 01.12.2010 17:24:13 vasta tsitaadiga

tomorrow kirjutas:
SurfData kirjutas:
Muude asjade jaoks FF kasutada EI JULGE. Nimelt on sel aastal olnud 2-3x probleem, kus FF lakkab töötamast ning isegi taski ei saa mitte mingi väe võimuga killida. Ei task managerist, ei command lainist ega ka PID-i abil kommand lainist (ega ka process treest ega ka selle main protsessi explorerit ajutiselt killides). Uut ff lahti ei saa teha sest ütleb, et vana on töös. Vanat killida kuidagi ei saa ja oligi surnud seis. FF versioonid on seal olnud siis 3.5-3.6 ning need on mind sundinud tegema mitte plaanipäraseid restarte minu enda poolt ja käsitsi icon_sad.gif Muidu üldiselt restardid käivad minu puhul ainult elektrikatkestustega (kui mõned üksikud erandid välja arvata).

Mingid installitud addonid põhjustavad seda või on profiil vigane.Raske uskuda, et def seades FF sedasi käituks.


pluginaid kui on siis 1-3tk max (ei kasuta väga selliseid asju). otsisin ühe oma skype vestluse üles tollest ajast (tekst editud natukene avaliku foorumi sõbralikumaks):

tsitaat:

task manageris end process ei tee mitte ****...läksin siis kommand laini kaudu:

C:\Users\mina>taskkill /IM firefox.exe
ERROR: The process "firefox.exe" with PID 11136 could not be terminated.
Reason: This process can only be terminated forcefully (with /F option).

tegin siis forcega:

C:\Users\mina>taskkill /f /im firefox.exe
SUCCESS: The process "firefox.exe" with PID 11136 has been terminated.

aga task manageris vahib mulle *** näoga ikka otsa ja uut ma ka lahti ei saa teha, kisab et on juba avatud!!!

proovisin järjest:

C:\Users\mina>taskkill /f /im firefox.exe
SUCCESS: The process "firefox.exe" with PID 11136 has been terminated.

C:\Users\mina>taskkill /f /im firefox.exe
SUCCESS: The process "firefox.exe" with PID 11136 has been terminated.

C:\Users\mina>taskkill /f /im firefox.exe
SUCCESS: The process "firefox.exe" with PID 11136 has been terminated.

C:\Users\mina>taskkill /f /im firefox.exe
SUCCESS: The process "firefox.exe" with PID 11136 has been terminated.

C:\Users\mina>taskkill /f /im firefox.exe
SUCCESS: The process "firefox.exe" with PID 11136 has been terminated.

C:\Users\mina>taskkill /f /im firefox.exe
SUCCESS: The process "firefox.exe" with PID 11136 has been terminated.

C:\Users\mina>taskkill /f /im firefox.exe
SUCCESS: The process "firefox.exe" with PID 11136 has been terminated.

[27.08.2010 20:27:22] *** says: heh
[27.08.2010 20:27:30] *** says: mis versioon firefoxist on
[27.08.2010 20:28:15] mina says: 3.6 või midagi sellist, äkki oli ka 3.6.8

[27.08.2010 20:30:21] *** says: vaata, kas seal on selline asi veel üleval nagu mingi pluginscache.exe vms
[27.08.2010 20:30:33] mina says: nope
[27.08.2010 20:30:35] *** says: plugin-container.exe
[27.08.2010 20:30:43] mina says: nope
[27.08.2010 20:31:12] *** says: huvitav
[27.08.2010 20:31:41] mina says: siukese nimega processe ei näe
[27.08.2010 20:32:02] *** says: aga kas firefox.exe on mälus olemas?
[27.08.2010 20:32:17] mina says: task manager näitab jah
[27.08.2010 20:32:23] mina says: 250MB õgib teine

[27.08.2010 20:40:14] *** says: proovi sellega
[27.08.2010 20:40:14] *** says: http://technet.microsoft.com/en-us/sysinternals/bb896653.aspx
[27.08.2010 20:40:27] *** says: process explorer
[27.08.2010 20:42:11] mina says: mul miski processor lasso on, sellega ei mõju
[27.08.2010 20:42:19] mina says: process lasso*
[27.08.2010 20:42:28] *** says: proovi sellega
[27.08.2010 20:42:35] *** says: see on micros**** enda oma
[27.08.2010 20:42:41] *** says: või noh sysinternalsi oma
[27.08.2010 20:42:48] *** says: tundub, et microsoft on sellele käe peale pannud
[27.08.2010 20:44:08] *** says: ega ei leia küll midagi tarka
[27.08.2010 20:45:03] mina says: ei mõju mitte **** :/

[27.08.2010 20:56:57] mina says: killisin nüüd paarkümmend korda selle process exploreriga
[27.08.2010 20:57:01] mina says: **** ei juhtunud :/

-------------------------------------
[31.08.2010 9:37:27] *** says: muide
[31.08.2010 9:37:36] *** says: kuidas sa oma firefoxist jagu said?
[31.08.2010 9:38:28] mina says: ei saanudki, süda tilgub verd, ei taha rebuda masinat icon_sad.gif



Millagi olin aga sunnitud sellise asja pärast rebu tegema icon_sad.gif See ei jäänud kahjuks ainukeseks korraks. Samamoodi kordus asi veel millalgi.
Kommentaarid: 84 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 74
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 01.12.2010 18:27:47 vasta tsitaadiga

SurfData kirjutas:
Millagi olin aga sunnitud sellise asja pärast rebu tegema icon_sad.gif See ei jäänud kahjuks ainukeseks korraks. Samamoodi kordus asi veel millalgi.

Võimalik, et konkreetses OS installis on midagi katki.See on ainus mis hetkel pähe tuleb.Ütlesid ka ise ju, et antud install on juba pikka aega peal olnud.
Ei ütle nüüd, et vaja format teha aga võiks väikse pardi tekitada ja teise installi kõrvale teha või siis virtuaalmasinas testida.
FF frofiili varundamiseks ja taastamiseks siis FEBE addon.Kui sama profiiliga uue installi peal probleemi ei esine, siis installi viga.Kui esineb, siis profiili viga icon_wink.gif
Kommentaarid: 89 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 79
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Marie
HV Guru
Marie

liitunud: 23.06.2003




sõnum 01.12.2010 18:31:35 vasta tsitaadiga

tomorrow kirjutas:
Marie kirjutas:
Tanel kirjutas:
..........

Operatsioonisüsteemi Windows kasutajate seas on aga esmakordselt 50% künnise ületanud Windows 7.....

Üle 50% arvutikasutajatest on aasta jooksul soetanud endale uue arvuti koos Windows 7 või siis eraldi ostnud Windows 7 retail litsentsi, see on isegi teoreetiliselt võimatu, arvutimüügiga tegelevad firmad peaksid ju sellisel juhul sillas olema ja .................

Vaata ka ülemaailmseid Win7 müüginumbreid.Asi müüb nagu kuum sai thumbs_up.gif
Pealegi paljud HV-lased on just välismaalt Win7 tellinud omale icon_wink.gif
............

Pigem torrendist alla laadinud ja piiravad seda mõnuga, esialgu on Windows 7 üks kõike lihtsamini piiratav Windows versioonidest, usun, et hea kui sellest 50% Windows 7 kasutajatest on 10% ehtne Windows 7 arvutis, kui see piiramise võimalus poleks nii lihtsaks tehtud, samuti paigaldamine, kõigist eelnevatest versioonidest lihtsaim, suvaline tummuuser saab sellega hakkama, siis võib-olla isegi ostetaks uus arvuti koos Windows 7_mega, minu tutvus ringkonnast pole sellel aastal keegi uut arvutit koos Windows 7_ega ostnud ja nende uute arvutite ostmine pole ka vajalik, enamus ajavad vanaga läbi, üksikud õnnetud lagunevate sülearvutite omanikud on lihtsal sunnitud uue sülearvuti soetama, kuid seal tavaliselt on pesitsenud mu OS kui Windows 7
Maailma statistika näitab samuti kui palju on Windows 7 kasutajaid mitte seda kui palju neist selle Windows 7 ostnud on. Nüüd võiksite siia kusagilt otsida selle aasta arvutite müügi numbrid Eestis ja maailmas, kas need on tõesti nii suured, et Eestis on 50% arvutitest prügimäele saadetud ja uued arvutid koos Windows 7_mega asemele ostetud.

_________________
CPU Power (Watt) icon_sad.gif Protsessorite voolutarve Pentium D 805 (4.1GHz) Full Load 474W thumbs_down.gif
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 74
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SurfData
HV Guru
SurfData

liitunud: 19.05.2006




sõnum 01.12.2010 18:56:09 vasta tsitaadiga

tomorrow kirjutas:
SurfData kirjutas:
Millagi olin aga sunnitud sellise asja pärast rebu tegema icon_sad.gif See ei jäänud kahjuks ainukeseks korraks. Samamoodi kordus asi veel millalgi.

Võimalik, et konkreetses OS installis on midagi katki.See on ainus mis hetkel pähe tuleb.Ütlesid ka ise ju, et antud install on juba pikka aega peal olnud.
Ei ütle nüüd, et vaja format teha aga võiks väikse pardi tekitada ja teise installi kõrvale teha või siis virtuaalmasinas testida.
FF frofiili varundamiseks ja taastamiseks siis FEBE addon.Kui sama profiiliga uue installi peal probleemi ei esine, siis installi viga.Kui esineb, siis profiili viga icon_wink.gif


Vea kontrollimiseks mida esineb korra paari kuu tagant hakata tegema värskeid installeerimisi ja asju. Ma ei oska muud öelda kui et tule taevas appi. Ma ennem loobun FF-ist. Teiste brauseritega seda häda pole olnud MITTE KUNAGI.
Kommentaarid: 84 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 74
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Chaza!
Kreisi kasutaja
Chaza!

liitunud: 18.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 01.12.2010 19:25:49 vasta tsitaadiga

Olen ka paadunud FFi kasutaja, olen proovinud Operat, ning see on tõesti parem. 1 probleem on ainult, kas ffile ja operale on olemas mingit online bookmarkide sünkimis asja? Leiaks kuskil midagi sellist, koliks kohe Opera peale.
_________________
Linux - Future
"Those Who Sacrifice Liberty For Security Deserve Neither." - Benjamin Franklin
1984 was not supposed to be instruction manual
Kommentaarid: 58 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 53
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ho Ho
HV Guru
Ho Ho

liitunud: 16.02.2002




sõnum 01.12.2010 19:35:00 vasta tsitaadiga

Pole veel kohanud brauserit millel poleks probleeme. Nii FF, chrome kui opera kõik on vähem või rohkem jamasid näidanud.
_________________
Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity"
Kommentaarid: 106 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 86
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 01.12.2010 20:46:08 vasta tsitaadiga

SurfData kirjutas:
tomorrow kirjutas:
SurfData kirjutas:
Millagi olin aga sunnitud sellise asja pärast rebu tegema icon_sad.gif See ei jäänud kahjuks ainukeseks korraks. Samamoodi kordus asi veel millalgi.

Võimalik, et konkreetses OS installis on midagi katki.See on ainus mis hetkel pähe tuleb.Ütlesid ka ise ju, et antud install on juba pikka aega peal olnud.
Ei ütle nüüd, et vaja format teha aga võiks väikse pardi tekitada ja teise installi kõrvale teha või siis virtuaalmasinas testida.
FF frofiili varundamiseks ja taastamiseks siis FEBE addon.Kui sama profiiliga uue installi peal probleemi ei esine, siis installi viga.Kui esineb, siis profiili viga icon_wink.gif


Vea kontrollimiseks mida esineb korra paari kuu tagant hakata tegema värskeid installeerimisi ja asju. Ma ei oska muud öelda kui et tule taevas appi. Ma ennem loobun FF-ist. Teiste brauseritega seda häda pole olnud MITTE KUNAGI.

Vabandused.Ma sain valesti aru, et see probleem on reproduseeritav icon_neutral.gif
Kommentaarid: 89 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 79
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
krist2an
HV veteran
krist2an

liitunud: 24.08.2008




sõnum 01.12.2010 22:26:42 vasta tsitaadiga

Ikka Opera kasutaja ning ei usu, et see ka muutub, Chrome on tegelikult väga hea, kiire, lihtne ning mugav, kuid Opera pakub lihtsalt rohkem võimalusi. FF on kuidagi väga algeline võrreldes Operaga, puuduvad äärmiselt loogilised ja vajalikud lisad. Ise ma ka ei viitsi mingeid lisasid juurde tõmmata, korralik brauser võiks juba oma olemuselt teatud funktsioone pakkuda. Aga väga hea, et inimesed kasutavad erinevaid brausereid ning on, mille hulgast valida.
Kommentaarid: 31 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 01.12.2010 22:59:03 vasta tsitaadiga

krist2an kirjutas:
FF on kuidagi väga algeline võrreldes Operaga, puuduvad äärmiselt loogilised ja vajalikud lisad. Ise ma ka ei viitsi mingeid lisasid juurde tõmmata, korralik brauser võiks juba oma olemuselt teatud funktsioone pakkuda.

Mulle just meeldub, et antakse põhi kätte ja ise laon sinna asjad peale.Vihkan seda kui mingid x asjad on sisse topitud mida eemaldada ei saa ja mida ma ei kasuta thumbs_down.gif
Kommentaarid: 89 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 79
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
d3t
HV Guru
d3t

liitunud: 14.05.2004




sõnum 02.12.2010 03:11:29 vasta tsitaadiga



---
Aga vaidlusesse laskumise kohta. Mina pole küll kiirusevahet märganud nendel veebisirvikutel. Tõsi küll IE8 avanes nagu tatt võrreldes IE9'ga aga kõik nad on mõnusalt kiired. Lugu Chrome vähesest mälukasutsest on müüt, võtke lugege palju need protsessid kõik kokku mälu võtavad ja mõelge uuesti. Ning pealegi on täiesti normaalne see et su veebilehitseja paarsada mega mälu võtab. Me elame ajastus kud 4gb ddr3 mälu maksab 990.- eeku. Pole mingit põhjust miks su sülearvutis ei võiks olla 8gb rammi.

Ning rääkides veel siis veebisirvikutest, chrome ja safari renderdavad asju üldse kuidagi naljakamalt, neil on see font ikka kuidagi teistsugune. Ehk see fontsmoothing ei tööta seal niihästi.

_________________
next.Insiders - koht mängijatele ja tehnikahuvilistele toredaks ajaveetmiseks.
PT: Sony XE90 & LG C1 värvi kalibreerimine
Lecktor - 3D printerid ja lisatarvikud, Voron, Prusa jne
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 72
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Uudised »  Hinnavaatluse uudised »  Firefox ja Internet Explorer kaotavad, Chrome kasvatab turuosa mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4, 5  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.