Avaleht
uus teema   See teema on lukus, sa ei saa siin muuta postitusi või vastata teemale! Hinnavaatlus »  Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum »  Computech märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4 ... 11, 12, 13  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
G80
HV Guru
G80

liitunud: 27.03.2006




sõnum 10.10.2012 11:14:57 vasta tsitaadiga

krist2an kirjutas:
ErxK kirjutas:
Mnjah. Kirjutan siis kah paar rida. Sai neljapäeval tellitud Asus G75VW. Arve pandi koheselt posti ja panin raha ka momentaanselt teele. Huvi pärast küsisin et millal süler saabub, vastati et ehk on homseks ( reedeks ) kohal. Järgmine päev uurisin olukorda. Vastati et tarne on 1-2 päeva ja ei ole veel saabunud, ehk tuleb laupäevase kaubaga ja võetakse ühendust. Kui laupäeval ei tule, siis esmaspäeval kindlasti. Fine, kätte jõudis esmaspäev ja uurisin maad. Kella 14:00 paiku ei olnud kaup veel saabunud, õhtul väideti et masin on Tartus aga kuskil mujal ja kuller peab selle neile tooma ning annavad teada. Keegi ühendust ei võtnud, siis küsisin uuesti. Lubati järgmiseks päevaks ( tänaseks ), pika ootamise puhul lubati lisamälu juurde panna ja kindlasti annavad teada. Käes on teisipäeva õhtu. Korduvatele katsetele kodulehe online chatis uudiseid saada on olnud suhteliselt infovaesed. Kuller ei ole kaupa toonud, kullerit ei saa telefonitsi kätte jne. Lubati teada anda. Enne poe sulgemist küsisin veel korra üle. Vastati et inimest kes minuga ennem tegeles ei ole hetkel kontoris ja saabub kuskil tunni pärast. Mingid pakitud masinad olla küll kontoris olemas aga ei teata mis sees on. Kui too inimene kohale tuleb kes teab, siis lubati kindlasti helistada. Kõnet ootan siiani. Pole infot, pole sülerit, pole raha icon_sad.gif

Saad äkki ka tasuta teise masina lisaks icon_biggrin.gif

Ma räägin tasub tellida siis kohe kuskil 10tk ja kuna nad venitavad siis peaks nädala pärast või nii saama 20tk lõpuks.
Hea äri ju? icon_lol.gif

_________________
Ära siia kliki
Kommentaarid: 256 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 210
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Computech.ee
Piiratud kasutaja

liitunud: 09.02.2010




sõnum 10.10.2012 16:00:15 vasta tsitaadiga

Hei,


Probleem tõesti transpordifirmaga, aga kuna me ei saa kedagi avalikult süüdistada/infot jagada, siis võtame ise vastutuse ja kompenseerime kliendile tekkinud pahameele.


EDIT: Miks teha nalja selle üle, et oleme nõus tulema kliendile vastu ja kompenseerima tekkinud pahameele isegi siis, kui me selles olukorras otseselt süüdi ei ole? See, et Eestis selline suhtumine klientidesse ei ole absoluutselt levinud ei tähenda ju seda, et meie sellist asja praktiseerida ei võiks? Äri ei tähendagi alati 200% kasumit ja vahel tuleb mõne tehingu puhul leppida ka kahjumiga. Isegi siis, kui meie ise otseselt asjas süüdi ei ole. Seda kõike selleks, et klient oleks rahul, sest see on ju peamine.


Siim Computech.ee'st


viimati muutis Computech.ee 10.10.2012 19:01:04, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
kembadesig
HV veteran
kembadesig

liitunud: 18.10.2010




sõnum 10.10.2012 17:04:27 vasta tsitaadiga

Computech.ee, kõik on arusaadav ning kui ostetakse ~3 ja rohkem masinat ning tekkivad mingisugused probleemid kauba tarnimisel vms, siis on iseenesest mõistetav, et müüja kompenseerib asja, olenemata sellest kes tegelikult vahejuhtumi eest vastutama peaks. Naljana oli pigem see, et osta üks korralik arvuti ja looda, et lähebki kuskil midagi natukene nihu ning saad kohe teise samasuguse masina kauba peale.
_________________
Sounds?...
Kommentaarid: 73 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 65
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ErxK
HV vaatleja
ErxK

liitunud: 13.11.2010




sõnum 18.10.2012 01:51:10 vasta tsitaadiga

Hey,

Lisan ka omapoolse lõpplahenduse. Süleri sain kätte neljapäeval + kompensatsioon ootamise eest. Probleem oli kolmanda osapoolega mitte firmas endas nagu ka eelnevalt mainitud. Süler käes, elu ilus thumbs_up.gif
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Andrus Luht
itimees.ee
Andrus Luht

liitunud: 11.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 19.10.2012 14:01:22 vasta tsitaadiga

Computech.ee aka Siim Ruga - ära peida ennast ja võta kõne vastu kui sulle helistatakse! Kui tõesti ei saa juba kolmandat korda järjest toru võtta sel ajal kui klient helistab siis helista vähemasti tagasi. Probleemid ei lahene iseenesest ning antud lubadused tuleb täita! Kui see jama jätkub teen Seadusega Pahuksis foorumisse meie asja kohta teema. Alguse sai see ju HV foorumist!

Võta ennast kätte ja käitu inimesena!

Andrus

_________________
Äriklassi serverilahenduste müük, paigaldus ja haldus. SaaS / PaaS / IaaS lahendused
Kasutatud äriklassi serverite, andmesalvede ja võrguseadmete ost-müük-rent
Tier-3 privaatpilvede, virtuaal- ja virtuaal-privaat-serverite lahendused. 24/7 haldus, monitooring
Kommentaarid: 377 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 318
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Computech.ee
Piiratud kasutaja

liitunud: 09.02.2010




sõnum 19.10.2012 16:09:56 vasta tsitaadiga

Hei,


Nagu ma mainisin, siis ootame juppide tarnet ja kohe kui kaup on kohal, siis anname teada. Millisele numbrile oled helistanud? Äkki on mõistlikum helistada meie firma lauatelefonile?


EDIT: Mainin ära, et keegi ei peida ennast kusagil ja kui ma vastu võtta ei saa, siis suunan kõne kontorisse. Siit ka vihje, et võiks kohe sinna helistada või siis e-maili teel ühendust võtta, sest ettevõtte juhina ei ole ma alati 100% vaba.

EDIT 2: Ma saaks aru, kui me oleks juppide vahetusest keeldunud - siis oleks ka pahameel õigustatud, aga me pakkusime Sinu kliendile lausa kompensatsiooni ootamise eest. Lisaks mainin ära, et me ei saa kontrollida 100%'selt tarnet. Kui me ise juppidele üle ookeani järgi läheks, siis veel, aga see pole mitte mingis mõttes mõistlik.


Siim Computech.ee'st
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Andrus Luht
itimees.ee
Andrus Luht

liitunud: 11.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 19.10.2012 18:09:35 vasta tsitaadiga

Computech.ee, ma olen helistanud teile nii kontorisse (7635444) kui mobiilile (5555 1822). Kontorist on vahest keegi isegi vastu võtnud ja lubanud sõnumi edastada. Senimaani tulemusteta. Lubadustest hakkab vaikselt kõrini saama. Läpakas sai ostetud 07.09.2012, tänaseks on sellest veidi aega mööda läinud, mis?

EDIT: Ettevõtte juhina helistan ma alati tagasi nendele, kelle kõne pole kohe vastu võtta saanud. Elementaarne viisakus...

EDIT 2: Kui te oleks keeldunud vahetamast irvakil palmresti ja vale klaviatuuri oleks te selle läpaka jalapealt tagasi saanud. Kompensatsioon on kindlasti vajalik aga see ei muuda fakti, et klient on üle kuu aja pidanud vale klaveri ja irvitava esipaneeliga tööd tegema. Mõlemad jupid on IBM Eestis laokaup. Kui te tellite neid mujalt siis tuleb kliendile ka öelda, et läheb kuu või kaks. Ka sel juhul oleks te selle läpaka jalapealt taga saanud. Seda nimetatakse, vabandust väga, kliendi kusetamiseks, et tuleb järgmine nädal ja siis jälle, et veel üks nädal ja siis järgmine nädal kolmapäeval kindlasti paneme teele. Tänaseks on need kõik osutunud tühjadeks lubadusteks...

_________________
Äriklassi serverilahenduste müük, paigaldus ja haldus. SaaS / PaaS / IaaS lahendused
Kasutatud äriklassi serverite, andmesalvede ja võrguseadmete ost-müük-rent
Tier-3 privaatpilvede, virtuaal- ja virtuaal-privaat-serverite lahendused. 24/7 haldus, monitooring
Kommentaarid: 377 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 318
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Computech.ee
Piiratud kasutaja

liitunud: 09.02.2010




sõnum 19.10.2012 18:38:48 vasta tsitaadiga

Nagu juba mainisin, siis vajalike juppide tarnimist meie "juhtida" ei saa ja heas usus loodame, et transport toimub mõistlikul ajal. Pole küll 100% kindel, aga usun, et klienditeenindaja mainis, et tellime jupid mujalt ja tarnega võib aega minna.


Siim Computech.ee'st
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Andrus Luht
itimees.ee
Andrus Luht

liitunud: 11.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 19.10.2012 21:16:23 vasta tsitaadiga

Computech.ee, tõepoolest mainis. Siit siis 1:1 tsitaadid meievahelisest kirjavahetusest:

tsitaat:
From: Tiit Värv - Computech.ee [mailto:tiit@computech.ee]
Sent: Friday, September 14, 2012 12:02 PM

Tere, järgmise nädala alguses peaks saabuma teie tellitud klaviatuur ning tundub,et esipaneel on vigane. Ka selle saadame teile järgmise nädala alguses uue.


tsitaat:
From: Tiit Värv - Computech.ee [mailto:tiit@computech.ee]
Sent: Friday, September 21, 2012 1:38 PM

Tere, järgmise nädala jooksul saadame mõlemad korraga. Klaviatuur saabus eile ning ei jõudnud seda välja saata. Seega ootame esipaneeli ning selle saabudes saadame mõlemad koheselt välja.


tsitaat:
From: Tiit Värv - Computech.ee [mailto:tiit@computech.ee]
Sent: Friday, October 05, 2012 1:05 PM

Tere, järgmine nädal on esipaneel ja klaviatuur kindlasti kohal (hiljemalt kolmapäevaks).


Kui see pole kusetamine siis mis veel on!? Ma ei tea, kust te oma kaupa tellite aga selline lubaduste jagamine ja mitte täitmine ajab harja punaseks igaühel.
Lihtsalt ääremärkusena mainin, et vaata korra üle kes oli see, kellele te arve tegite. Nende meeste igapäevane töö on kaheldava suhtumisega ärimeeste liistule tõmbamine.
Täna olen mina neid veel keelitanud veidi teile aega andma aga ütleme nii, et teete tubli tööd selleks, et varsti mind enam ei kuulata.
Sellises olukorras võiks sa mu kõnesid ikkagi vastata. Poleks ka seda teemat siin...

icon_idea.gif

EDIT: Selle kuldse lause valguses võta asjad palun IBM Eestist ning järgi läheme ise. Sama maja, kaks korrust vahet...
Computech.ee kirjutas:
EDIT: Miks teha nalja selle üle, et oleme nõus tulema kliendile vastu ja kompenseerima tekkinud pahameele isegi siis, kui me selles olukorras otseselt süüdi ei ole? See, et Eestis selline suhtumine klientidesse ei ole absoluutselt levinud ei tähenda ju seda, et meie sellist asja praktiseerida ei võiks? Äri ei tähendagi alati 200% kasumit ja vahel tuleb mõne tehingu puhul leppida ka kahjumiga. Isegi siis, kui meie ise otseselt asjas süüdi ei ole. Seda kõike selleks, et klient oleks rahul, sest see on ju peamine.
Siim Computech.ee'st

_________________
Äriklassi serverilahenduste müük, paigaldus ja haldus. SaaS / PaaS / IaaS lahendused
Kasutatud äriklassi serverite, andmesalvede ja võrguseadmete ost-müük-rent
Tier-3 privaatpilvede, virtuaal- ja virtuaal-privaat-serverite lahendused. 24/7 haldus, monitooring
Kommentaarid: 377 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 318
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
ermo932
HV vaatleja
ermo932

liitunud: 25.01.2012




sõnum 02.11.2012 17:15:53 vasta tsitaadiga

Computech'ist sa tellitud arvuti 27.oktoobril (laupäeval), tähtajaks anti 6. november. 1 november sain kauba kätte ja tehti kingituse ka. Olen igat rahul.

beer_yum.gif
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
NiFF
HV kasutaja

liitunud: 02.03.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 03.11.2012 17:14:16 vasta tsitaadiga

Mul nii hästi pole läinud. Tellisin arvuti 10. oktoobril ning siiamaani ootan.
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Andrus Luht
itimees.ee
Andrus Luht

liitunud: 11.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 30.12.2012 15:35:33 vasta tsitaadiga

HOIATUS! https://foorum.hinnavaatlus.ee/profile.php?mode=viewprofile&u=46884&p=7441271#7441271

icon_evil.gif

_________________
Äriklassi serverilahenduste müük, paigaldus ja haldus. SaaS / PaaS / IaaS lahendused
Kasutatud äriklassi serverite, andmesalvede ja võrguseadmete ost-müük-rent
Tier-3 privaatpilvede, virtuaal- ja virtuaal-privaat-serverite lahendused. 24/7 haldus, monitooring
Kommentaarid: 377 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 318
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Computech.ee
Piiratud kasutaja

liitunud: 09.02.2010




sõnum 30.12.2012 19:47:33 vasta tsitaadiga

Kuidas ma kadunud olen või kust selline info jälle? Jutt, et ma JÄLLE kõnedele ei vasta on puhas jama. See on iseasi kui ma e-maili teel saabunud lapsikutele ähvardustele vastata ei taha.

Kas on normaalne nõuda mingit ulmelist kinki/kompensatsiooni kui oled meid suhteliselt tühise asja pärast tahtnud korduvalt kohtusse kaevata? Umbes sama loogika - tirin jõuluvanal habeme ära ja siis nõuan kinki, sest olen alati harjunud saama mida ma tahan ja seda vahendeid valimata. Äkki on tulemuslikum ajada asju normaalselt ja rahulikult jättes seejuures välja igasugused tobedad ähvardused jms.

Ma sain juba alguses aru, et sul on mingi isiklik viha ja vimm on minu suhtes, aga seda ei pea avalikult reklaamima.

Eks probleemseid kliendikogemusi on ka meil, aga nii ebameeldivat nagu Sina vist ei olegi olnud. Oled nüüd enda üle vist väga-väga uhke.

EDIT: Võtame nii - tellin sinult mingi teenuse või toote (ämbri vett nt). Asi läheb miskipärast nihu ja sina pole selles otseselt süüdi. Selle asemel, et rahulikuks ja mõistlikuks jääda hakkan Sind kohtuga ähvardama ja kirjutan pool internetti täis. Tore on, aga sellest jääb väheks. Soovin oma toredate tegude eest ka preemiat ja kui ma seda ei saa hakkan JÄLLE kohtuga ähvardama + kirjutan JÄLLE pool internetti täis sellest, et ei saa kedagi kätte ja miks ma kompensatsiooni saanud ei ole.
Kas ei ole veidi imelik käitumine?
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Andrus Luht
itimees.ee
Andrus Luht

liitunud: 11.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 30.12.2012 20:14:46 vasta tsitaadiga

Computech.ee, keri kolm postitust ülespoole ja loe teema uuesti läbi. Kolm kuud oodata vigasena müüdud läpparile juppe, kuulata su katteta lubadusi ning laus-valesid - see ajab ka kõige rahulikumal ja kannatlikumal kliendil kopsu üle maksa. Sinu ja su ettevõtte näol on minu arvates tegemist absoluutselt vastutustundetu ja elementaarse ärieetika täieliku puudumisega. Pidada normaalseks, et müüd kliendile super-attack'iga ebaõnnestunult kokku liimitud korpusega äriklassi sülearvuti ning eeldada, et sellega rahule jäädakse on naiivne ja rumal. Ma saan aru, et sa ei saa aru, et sa oled minu kõige ebameeldivam ärikogemus läpakate ostu-müügi-vahenduse tegevuses viimase viieteist aasta jooksul. Ei tule ühtegi sarnast või samasugust meelde.

Nihu võib minna kõigil. Tegijal juhtub. Tegija aga võtab selle eest vastutuse ja kannab hoolt, et süüta kannataja (loe: klient) ei peaks asjata kannatama. Sinu suhtumine sellesse on aga patoloogiliselt vale. Sa süüdistad kõiki teisi oma tarneahelas ja arvad, et see teeb sinust õige mehe - ei tee! Sina müüsid! Sina pead või nahast välja pugema kui su klient kannatab. Sellest pole sul aga sooja ega külma. Parem on klienti ignoreerida ning tema reklamatsioonidele mitte vastata. Toru vastu mitte võtta ja kivialla peitu pugeda. Ajada süüd IBM Eesti aeglase teeninduse kaela!? No andke andeks - lapsik. IBM/Lenovo teenindus on parim selles vallas. Süüdistada neid selles, et sina KAKS KUUD ei suutnud nende käest varuosa osta ning lootsid selle kopika eest ei tea kust tarnida ei ole see, mille pärast klient peab kannatama.

Loodan, et sinu nimi ja su firma nimi saavad selles teemas väärlilist reklaami ning mõni teine ehk mõtleb enne kui Computech'i või Siim Ruga'ga tegemist teeb.

PS! Kompensatsiooni pakkusid sa ise. Pakkusid ja siis kadusid jälle kivi alla. Tühjad lubadused nagu sul ikka kombeks.

_________________
Äriklassi serverilahenduste müük, paigaldus ja haldus. SaaS / PaaS / IaaS lahendused
Kasutatud äriklassi serverite, andmesalvede ja võrguseadmete ost-müük-rent
Tier-3 privaatpilvede, virtuaal- ja virtuaal-privaat-serverite lahendused. 24/7 haldus, monitooring
Kommentaarid: 377 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 318
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Ands
HV Guru

liitunud: 16.08.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 30.12.2012 20:24:15 vasta tsitaadiga

Pole minu asi lusikat võtta, kui putru pole pakutud, kuid ma saan aru, et hr Andrus Luht vahendas kliendile mingi seadme ostu. Lihtsalt kasutades kasutaja enda väljendit:

Andrus Luht kirjutas:
Tegija aga võtab selle eest vastutuse ja kannab hoolt, et süüta kannataja (loe: klient) ei peaks asjata kannatama.


Ehk siis kui oleks olnud soov vältida seda, et klient ootab ja kannatab, oleks võinud ehk kliendile kuskilt kohe uue seadme vaadata ja siis hiljem computechiga probleemse toote üle vaielda.

Kuid see on lihtsalt minu isiklik arvamus ja sellel teemal ei pea siin arutama hakkama.
Kommentaarid: 347 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 294
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Andrus Luht
itimees.ee
Andrus Luht

liitunud: 11.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 31.12.2012 00:42:52 vasta tsitaadiga

Ands aka Andres Kiis, vale arvamus. Mina ei olnud selles tehingus osaline. Computech müüs otse minu kliendile. Tehnilise täpsuse tagamiseks olgu siis öeldud, et klient kasutas Computech'i jamade ajal tasuta minu asendustehnikat. Kokkuvõtteks võib öelda, et ei tasu tegeleda kohalike isehakanud Tartu ärimiistega. Täielik FAIL. Kahju, et bemaril polnud tol hetkel sobivat masinat pakkuda...
_________________
Äriklassi serverilahenduste müük, paigaldus ja haldus. SaaS / PaaS / IaaS lahendused
Kasutatud äriklassi serverite, andmesalvede ja võrguseadmete ost-müük-rent
Tier-3 privaatpilvede, virtuaal- ja virtuaal-privaat-serverite lahendused. 24/7 haldus, monitooring
Kommentaarid: 377 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 318
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Computech.ee
Piiratud kasutaja

liitunud: 09.02.2010




sõnum 31.12.2012 00:53:24 vasta tsitaadiga

Kuidas on see võimalik, et sa mitte kedagi mitte kunagi kätte ei saa kuigi kogu kontaktinfo avalik? Lisaks on kodulehel olemas ka online chat, mis pm toimib 24/7. Äkki oled ise saamatu ja "isehakanud ärimiis", kes üritab olla, aga seda tegelikult ei ole?

Asjad on ju ammu käes. Mida sa enam jaurad siin? Ei saanud kingitust jõuludeks? Aga äkki poleks pidanud mind e-maili teel ähvardama? Premeerid narkomaani ka peale seda kui ta sulle nuga on andnud? Vaevalt küll. Miks peaksin siis mina seda tegema?

Mis valetamisest sa siin üldse jahud? Äkki oled Sina see, kes kogu infot ei avalda ja siin täiesti "juhuslikult" asju ainult oma vaatevinklist näitad.

Ja kuidas on see võimalik, et sina tehingus ei osalenud ja nüüd siin nii kõvasti sõna võtad?
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Andrus Luht
itimees.ee
Andrus Luht

liitunud: 11.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 31.12.2012 01:04:20 vasta tsitaadiga

Computech.ee kirjutas:
Kuidas on see võimalik, et sa mitte kedagi mitte kunagi kätte ei saa kuigi kogu kontaktinfo avalik? Lisaks on kodulehel olemas ka online chat, mis pm toimib 24/7.

Kontori telefon ei vastanud, sinu mobiil ei vastanud. 2 min hiljem varjatud numbriga helistades vastasid reipalt "Computech, Siim kuuleb!" ja siis kui said aru, et see olin mina küsisid kurjalt, miks ma varjatud numbrilt helistan? Daah!?
Computech.ee kirjutas:
Äkki oled ise saamatu ja "isehakanud ärimiis", kes üritab olla, aga seda tegelikult ei ole?

Mine tea. Kindel on aga see, et oma klientide eest ma selliselt pakku ei lähe nagu sina.
Computech.ee kirjutas:
Asjad on ju ammu käes. Mida sa enam jaurad siin?

Hoiatan teisi pahaaimamatuid, kes su heade pakkumiste ja sorava müügijutu orki võivad joosta. Tõepoolest, olukorra sunnil (loe: tavatarnijal polnud) vaatasin ringi ja lendasin su orki.
Computech.ee kirjutas:
Ei saanud kingitust jõuludeks? Aga äkki poleks pidanud mind e-maili teel ähvardama?

Mina ei ole seda kinki kunagi pidanud saama ega ka tahtnud. Pidi see minema ikka neile, kellele sa seda lubasid ja keda 3 kuud kusetasid...
Computech.ee kirjutas:
Premeerid narkomaani ka peale seda kui ta sulle nuga on andnud? Vaevalt küll. Miks peaksin siis mina seda tegema?

Esiteks ma ei teadnud, et sa narkoteemaga tegeled. Edu! Nuga andsid sina minu kliendile sellega, et müüsid talle oma tehniku superliimiga liimitud korpuses sülearvuti. Sinu vabandus, et sa ei pidanud teadma, et su tehnik seda tegi on küündimatu. Firma juht vastutab oma töötajate tegemiste eest...
Computech.ee kirjutas:
Mis valetamisest sa siin üldse jahud? Äkki oled Sina see, kes kogu infot ei avalda ja siin täiesti "juhuslikult" asju ainult oma vaatevinklist näitad.

Kolm kuud katteta lubadusi. Kolm kuud ootamist ja pettumist. Mis valetamine? See ongi valetamine - tao see omale pealuussee! Kelle vaatevinklist veel ma neid asju nägema ja näitama siis peaks!?
Computech.ee kirjutas:
Ja kuidas on see võimalik, et sina tehingus ei osalenud ja nüüd siin nii kõvasti sõna võtad?

Sest sa kusetasid mu klienti ja kuna mina olin teid kokku viinud siis oli see ka minu au-asi ära lahendada.

icon_idea.gif

_________________
Äriklassi serverilahenduste müük, paigaldus ja haldus. SaaS / PaaS / IaaS lahendused
Kasutatud äriklassi serverite, andmesalvede ja võrguseadmete ost-müük-rent
Tier-3 privaatpilvede, virtuaal- ja virtuaal-privaat-serverite lahendused. 24/7 haldus, monitooring
Kommentaarid: 377 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 318
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Tihver
HV veteran

liitunud: 23.09.2002




sõnum 31.12.2012 01:15:29 vasta tsitaadiga

Lugesin ajaviiteks kolm lehte läbi ja suht üks-ühele sarnaneb meie suure sõbra Andrei Tarasenko tegemistega see äri. Alguses on kõik super ilus, aga mõne aja möödudes tulevad kateta lubadused, tanrimata kaubad ja puuduv suhtlemine.
_________________
Kõik lihtsad probleemid on juba lahendatud ...
Kommentaarid: 154 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 142
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Computech.ee
Piiratud kasutaja

liitunud: 09.02.2010




sõnum 31.12.2012 01:26:15 vasta tsitaadiga

Kes siin kunagi pakku on läinud? Või ennast varjanud on? See, et oled mulle paar korda helistanud ja AINULT ühe korra pole mind kätte saanud ei tähenda absoluutselt mitte midagi. Mul ei ole alati aega kõigega tegeleda ja veel vähem tahan ma tegeleda sellise ebameeldiva ja ebaviisaka lahmijaga nagu Sina seda oled. Poogid mulle alusetult juurde omadusi mida mul ei ole ja käitumist, mida pole kunagi olnud. Mugav teema, aga pead seda ka tõestama. Muidu on need tühjad sõnad ja tühjad sõnad teadupärast kõlisevad.

Mina ei lähe näiteks kunagi kuhugi avalikult kedagi laimama. Neid asju saab ka teisiti ajada, aga kui tõesti muidu ei oska ja mõistlik olla ei suuda, siis pole midagi parata.

Kui oleksin SINU kliendiga ise otse tegelenud, siis oleks see asi ilmselt vähem aega võtnud. Sina muutsid selle väga ebameeldivaks ja kes ikka väga ebameeldiva inimesega asju tahab ajada? Paratamatult peab, aga äkki seepärast asjad venisidki, et sa ei suutnud oma keelt hammaste taga hoida ja pidid kohe tatti pritsima hakkama + ähvardama. Milleks? Arvad, et see muudab midagi?
Kusetamisest rääkides, siis Sina kusetad siin praegu mind ja ilmselt ka ennast, sest jätad endast täpselt sellise mulje, et oled väga konfliktne inimene, kes ähvardab, lahmib ja ei suuda asju normaalselt ajada. Tõesti mõningad probleemid esinesid, aga mitte kõik ja kindlasti mitte nii nagu Sina seda siin etendad. Asi sai ju lahenduse ja siin mingit "au-asja" taga ajada on ka väga veider. Sama hästi võiksin ma sulle ju avaliku info alusel öelda, et oled maksupettur ja sa ei maksa riigile korrektselt makse. Aga see oleks nõme eks?
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
karusloom
HV kasutaja

liitunud: 11.11.2004




sõnum 31.12.2012 01:29:31 vasta tsitaadiga

Mitte, et teisi ei peaks teavitama ja üles kutsuma ettevaatlikusele tegelemaks antud firmaga aga kas ei leiaks juba, et hoolimata omavahelistest lahkhelidest ja soovimatusest teineteisega silmast-silma kohtuda, oleks aeg Computech esindajal / esindajatel see teema kiirelt kokku võtta ja ära lahendada. Mõelgem siiski ka hommse ja edasiste edukate äri tegemise päevade peale, sest kindel on see, et kui see tati pritsimine pikalt jätkub siis kindlasti kujundab see vastava imago teie firmale.
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Computech.ee
Piiratud kasutaja

liitunud: 09.02.2010




sõnum 31.12.2012 01:33:14 vasta tsitaadiga

Asjad on ammu käes ja lahendus samuti ammu olemas. Kui keegi siin mingit auasja ajama hakkab ja kõige "aatelisemat inimest maailmas" mängima hakkab, siis ei saa me teda kahjuks keelata.
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Andrus Luht
itimees.ee
Andrus Luht

liitunud: 11.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 31.12.2012 01:40:34 vasta tsitaadiga

Computech.ee, arusaadav, et klient muutub kohe peale arve tasumist ebameeldivaks. Mõistan. Või siis mitte... Niipea kui ei õnnestu oma põlve otsas kokku liimitud hookus-pookust kliendile pähe määrida ja oh õnnetust, klient taipab probleemi märgata ja murest teavitada, tuleb teda kohe hakata ignoreerima. Minu suhtlus (emaili teel 99% kuna toru ei tõstetud on kõikidele lugeda eespool) teiega on olnud kõike muud kui ebaviisakas. Ebameeldiv kindlasti - sinusugune ärimiis ei taha ju tegeleda probleemidega, mille autoriks paradoksaalselt oled sa ise. Minu kliendiga ei suhelnud sa otse seepärast rohkem, et peale teie arve tasumist ning üle tähtaja saadetist oodates otsustas klient, et suhelgu ma otse teiega. Nende aeg on raha ja mina teid välja pakkusin. Tunnistan, see oligi minu ainus ja suurim viga.

Kui klient, kes nõuab õigust ja vigaste/valesti müüdud asjade korrastamist on teie firmas hoobilt konfliktne inimene siis tuleks kõikidel terve mõistusega inimestel teist kaarega eemale hoida. Mina seda igatahes teen.

PS! Riigimaksude osas esita oma esitamata deklarid ja vaatame siis edasi... See, et EMTA pühade ajal hilinenud makse ei konteeri pole minu probleem... Nõme või mitte, nii see on.

_________________
Äriklassi serverilahenduste müük, paigaldus ja haldus. SaaS / PaaS / IaaS lahendused
Kasutatud äriklassi serverite, andmesalvede ja võrguseadmete ost-müük-rent
Tier-3 privaatpilvede, virtuaal- ja virtuaal-privaat-serverite lahendused. 24/7 haldus, monitooring
Kommentaarid: 377 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 318
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Computech.ee
Piiratud kasutaja

liitunud: 09.02.2010




sõnum 31.12.2012 02:07:59 vasta tsitaadiga

Klient muutub ebameeldivaks täpselt siis, kui hakkab käituma nii nagu Sina seda tegid.

Vigaste asjade korrastamine/vahetamine on täiesti ok ja teeme seda ilma suurema kärata, aga vahel tuleb ette ka erandeid. Meil on klient alati kuningas, aga ainult selle hetkeni kuni ta käitub kuningana. Ähvardamine, sõimlemine ja asjade nõudmine ei ole seda kohe mitte.
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Andrus Luht
itimees.ee
Andrus Luht

liitunud: 11.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 31.12.2012 02:30:29 vasta tsitaadiga

Computech.ee, et siis vigaste asjade korrastamine KOLME KUU viitega on täiesti OK!? Ei ole! No tee või tina, EI OLE! Sellest ka see probleem ja dilemma. Klient on teil kuningas seni kuni ta ära maksab ja oodata jaksab. See tuleb välja ka teiste klientide postitustest. Ähvardanud ja sõimelnud pole ma mitte kordagi/kunagi. Vastupidise tõestamiseks palun tsitaate. Kuna meie suhtlus on 99% toimunud meilitsi pole see ju raske? Ainuke kord, kus meil veidi teravamaks läks oli peale 80 päeva ootamist ja tühje lubadusi, kus sai sulle öeldud:

tsitaat:
From: Siim Ruga - Computech.ee [mailto:siim@computech.ee]
Sent: Monday, November 26, 2012 12:58 PM
To: 'Andrus Luht'
Subject: RE: Lenovo

Hei,


Kas ikka ei ole kohal? Kohe uurin mis kurat seal toimub.


Siim

Managing Director
Computech OÜ
Tartu, Lai tn 11/13
Tel: 7635444
Mob: 5555 1822
siim@computech.ee
http://www.computech.ee
http://www.facebook.com/Computechee

---------------------------------------------------------------------

From: Andrus Luht [mailto:andrus@luht.com]
Sent: Monday, November 26, 2012 2:41 PM
To: 'Siim Ruga - Computech.ee'
Subject: RE: Lenovo

Ei ole kohal. Võid neile edasi öelda, et kui reedeks see kohal pole siis antakse sind kohtusse.

Andrus


Ja üllatus-üllatus! Mõjus! 29.11 tõigi IBM Eesti jupid ära. Tervelt päev enne kõige viimast tähtaega. Peaks vist kuhugi mõne risti tõmbama või ausamba püstitama!? Vigaste/valede juppide vahetamise raha hoidsid ju kokku! Mine osta omale midagi ilusat hea äri puhul!

thumbs_up.gif

_________________
Äriklassi serverilahenduste müük, paigaldus ja haldus. SaaS / PaaS / IaaS lahendused
Kasutatud äriklassi serverite, andmesalvede ja võrguseadmete ost-müük-rent
Tier-3 privaatpilvede, virtuaal- ja virtuaal-privaat-serverite lahendused. 24/7 haldus, monitooring
Kommentaarid: 377 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 318
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   See teema on lukus, sa ei saa siin muuta postitusi või vastata teemale! Hinnavaatlus »  Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum »  Computech mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4 ... 11, 12, 13  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.