Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Half-Life 2 märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4 ... 240, 241, 242  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
mutabor
HV veteran
mutabor

liitunud: 06.06.2002




sõnum 17.05.2003 14:47:06 vasta tsitaadiga

heh, mina arvan nii et doom3 jaoks oleks aeg nüüd välja tulla, kohe praegu, muidu jääb ta hiljaks ja hiilgavat doom'i comebäck'i ei pruugi olla teiste mängude tõttu mis järjest tulema hakkavad, loomulikult nende hulgas ka half-life2. samas aga asi juba piisavalt yleshaibitud, kardan et isegi liiast mis teeb tõenäolisemaks pettumuse võimaluse...
_________________
/allkiri
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ZHarp
Kreisi kasutaja

liitunud: 27.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 17.05.2003 16:31:33 vasta tsitaadiga

Half-Life näeb esmapilgul vägahea välja, aga Doom 3'ga võrrelda teda ei tahaks. Nad selleks ikkagi natuke liiga erinevad oma ideelt. Half-Life'i graafika ei pääse ka lähedale Doom 3 omale kuigi sellel pole midagi viga. Igaljuhul minu GeForce 3 jääb nende mõlema jaoks aeglaseks ja seepärast ka augusti algusesse plaanitud uue videokaardi ost, kui just suvega kõiki rahasid ära ei pläkuta ...irw.
Kommentaarid: 61 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 56
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mutabor
HV veteran
mutabor

liitunud: 06.06.2002




sõnum 17.05.2003 17:09:23 vasta tsitaadiga

eeee... minule tundub just halflife2'i graafika parem olevat doom3'i omast ausalt öeldes. tänavalahing nägi kohati päris filmi moodi välja. muidugi tahaks näha mõlemat asja oma arvutis enne kui lõplikult asja enda jaoks ära hinnata.
_________________
/allkiri
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ZHarp
Kreisi kasutaja

liitunud: 27.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 17.05.2003 17:16:38 vasta tsitaadiga

mutabor kirjutas:
eeee... minule tundub just halflife2'i graafika parem olevat doom3'i omast ausalt öeldes. tänavalahing nägi kohati päris filmi moodi välja. muidugi tahaks näha mõlemat asja oma arvutis enne kui lõplikult asja enda jaoks ära hinnata.


Nende screenshotide järgi raske otsustada. Sel teemal võib edasi rääkida siis kui mõlemad mängud juba väljas icon_wink.gif
Kommentaarid: 61 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 56
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
TombcaT
HV kasutaja

liitunud: 04.03.2003




sõnum 17.05.2003 17:37:19 vasta tsitaadiga

ZHarp kirjutas:
mutabor kirjutas:
eeee... minule tundub just halflife2'i graafika parem olevat doom3'i omast ausalt öeldes. tänavalahing nägi kohati päris filmi moodi välja. muidugi tahaks näha mõlemat asja oma arvutis enne kui lõplikult asja enda jaoks ära hinnata.


Nende screenshotide järgi raske otsustada. Sel teemal võib edasi rääkida siis kui mõlemad mängud juba väljas icon_wink.gif
icon_eek.gif Mis screenshotsidest sa raagid.Mine ja tiri e3 videod.Siis naed et HL2 on ilusam kui DOOM3.Doom3-e maailmad on pressitud siseruumidesse.Ja muide HL2 lööb DOOMI oma imepõrase füüsikaga.Kehad/pinnas/esemed koik reageeriwad löökidele ja laskudele thumbs_up.gif
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ZHarp
Kreisi kasutaja

liitunud: 27.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 17.05.2003 17:40:35 vasta tsitaadiga

TombcaT kirjutas:
ZHarp kirjutas:
mutabor kirjutas:
eeee... minule tundub just halflife2'i graafika parem olevat doom3'i omast ausalt öeldes. tänavalahing nägi kohati päris filmi moodi välja. muidugi tahaks näha mõlemat asja oma arvutis enne kui lõplikult asja enda jaoks ära hinnata.


Nende screenshotide järgi raske otsustada. Sel teemal võib edasi rääkida siis kui mõlemad mängud juba väljas icon_wink.gif
icon_eek.gif Mis screenshotsidest sa raagid.Mine ja tiri e3 videod.Siis naed et HL2 on ilusam kui DOOM3.Doom3-e maailmad on pressitud siseruumidesse.Ja muide HL2 lööb DOOMI oma imepõrase füüsikaga.Kehad/pinnas/esemed koik reageeriwad löökidele ja laskudele thumbs_up.gif


Ehh ...vaatasin nii Doom 3 kui Half-Life 2 E3 videosid. Jään endiselt oma arvamuse juurde! Aga nagu ütlesin ei viitsi sel teemal rohkem rääkida ennem kui vähemalt üks mängudest väljas icon_razz.gif
Kommentaarid: 61 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 56
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DigeBeni
HV Guru
DigeBeni

liitunud: 06.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 17.05.2003 21:45:54 vasta tsitaadiga

... kuna siin tekkis sõnavahetus HL2 vs. D3, siis vaatasin need videoklipid uuesti üle ja tõesti, vähemalt minu jaoks pole enam küsimust, kumb mäng täisuslikum on - kindel laks, et HL2. D3-s on vaid sünge ja suht staatilise välimusega keskkond, mis ei tekita kuigi palju reaalsustunnet, on küll episoode, kus seda kujutlust püütakse luua, aga asi jääb võrreldes HL2-ga siiski suht kahvatuks. HL2 on kogu keskkond pidevalt nagu elus, esimeses videos näeb, kuidas reageerib erinev materjal kuulitabamustele. Lauajuppidest lobudik laguneb koost nagu ta seda ka päriselt teeks, tünnid kukuvad füüsikasedustele vastvalt ja need madratsid tekitavad tõepoolest tunde, et kui neid puutuda, siis nad on pehmed ja deformeeruvad nagu päris. D3 AI paistab olema suht lihtsakoeline - lühimat teed sinuni ja siis rämedalt killima samas, kui HL2 on näha, et tegelased käituvad väga keskkonnateadlikud - objektid lüükse eest ära, kummardatakse, et alt minna vms. ühesõnaga, millestki ei kõnnita/lennata lihtsalt niisama, asja ennast mõjutamata, läbi !
Eriti meeldis mulle koht, kus peategelane kasutas abimeestena sitikaid, kes nagu hullunud koerakari vaenlasele kallale kargasid, kui sihtmärgi lähedale sööt visati. Samuti käituvad suht loogiliselt kaasvõitlejad, kes sinuga koostööd teevad ja päris lõbus oli vaadata tüüpide paanikas põgenemist mingi pikajalgse kolli eest, kes ka väga efektselt ühe hirmunud teadlase, kui šašlõkitüki oma jalaga läbi torkas. Viimases videos demonstreeriti lendavat objekti, mis liikus õhus nii nagu üks selline õhusõiduk maa gravitatsioonis eeldatavalt liikuma peakski ja ega palju ei puudu, kui textuure veel tiba täiendada, võib väga lihtsalt kaotada taju, et tegemist on mänguga ...

_________________
Kommentaarid: 193 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 5 :: 160
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Doc Cannibal
HV kasutaja
Doc Cannibal

liitunud: 14.04.2003




sõnum 18.05.2003 01:05:12 vasta tsitaadiga

siiski ei soovitaks veel pooli valida enne, kui mängud väljas. kuid üks mis kindel on see, et mõlemad (tegelikult kõik kolm, koos stalkeriga) tulevad sigavinged, ja pakuvad palju uut ja huvitavat kõigile. iseasi on see, milline neist siis see "kõige, kõige.." tuleb. ja ise olen nad kõik juba oma mängukavasse suurelt ja punaselt ära märkinud.. icon_smile.gif
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 20
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Doc Cannibal
HV kasutaja
Doc Cannibal

liitunud: 14.04.2003




sõnum 18.05.2003 02:04:55 vasta tsitaadiga

digebeni rääkis siin madratsitest, ja sattusin ka stalkeri piltidel madratsi peale.. icon_smile.gif ja kuna pole veel jõudnud hl2 screenidel madratsiteni, siis ei oskagi võrrelda. kummal nad kenamad ja pehmemad nüüd olid? siin pildil tundub vähemalt, et küürus vend on oma madratsiga küll suht rahul.. icon_smile.gif
http://www.stalker-game.com/nw_screen_view.php?type=screenshots&img=3
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 20
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sumpz
Kreisi kasutaja
sumpz

liitunud: 06.06.2002




sõnum 18.05.2003 03:58:28 vasta tsitaadiga

omfg @ kaheksanda video selle maja plahvatus icon_eek.gif icon_eek.gif icon_eek.gif
üleyldse, nii graafika kui ka m2ngitavus tunduvad olevat viite tärni väärt, loodame et asi lööb samapalju laineid kui esimene thumbs_up.gif
Kommentaarid: 36 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 36
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002




sõnum 18.05.2003 04:10:55 vasta tsitaadiga

Krt kah vaatasin kõik videod eila õhtu ära ja OMFG icon_eek.gif
Hiljem vaatasin seda uut Doom3e e3 videot ja mitte midagi... icon_eek.gif mul isegi suu ei liikund kuna kõik tundus Doom3s nii tavaline... graafika pole kah midagi muud kui mingid tekstuurid bump mappiud... Half Life 2 aga icon_eek.gif mul ple sõnu... eriti jah see koht kus tünnid vette kukkusid ja madratsi värk thumbs_up.gif
Nooojah.... enam mai ootagi Doom3e icon_lol.gif

_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 634 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 495
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
mutabor
HV veteran
mutabor

liitunud: 06.06.2002




sõnum 22.05.2003 10:37:56 vasta tsitaadiga

täis video normaalsema kvaliteediga on ka fileplanet'is olemas(see ei ole kaameraga filmitud vist). kahjuks peale fileplanet'i ma ei leidnud asja.
asi ise on +500Mb ja 25 mintsa pikk .mov

siin saab

_________________
/allkiri
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DigeBeni
HV Guru
DigeBeni

liitunud: 06.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 22.05.2003 10:43:25 vasta tsitaadiga

... see sisldab HL2 presentatsiooni algusest lõpuni ja on siiski
kaameraga võetud, kuid on tiba parema kvalliga, kui need
eelpool toodud jupid. Kes juppe (selles 200MB failis) varemalt
vaadanud, siis eriti palju uut pole ...

_________________
Kommentaarid: 193 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 5 :: 160
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jacky
HV vaatleja
jacky

liitunud: 19.03.2003




sõnum 22.05.2003 10:54:27 vasta tsitaadiga

AsTeR kirjutas:
Nu ma küsin siis juba ühe küsimuse half-life'i kohta.Milline Half-Life oli teie meelest kõige raskem kas siis up-link ,opposing force vei blueshift.

Mõnes mõttes on sellele raske vastata... Igas ühes oli midagi... Algupärane Half-Life oli hea, Oppocing Force veelgi parem. Uued relvad olid juures ja üldse oli kuidagi sefim sõjaväelane olla... See meeldis, et sai endale sõdurpoisse appi võtta (kuigi need said kiiresti otsa). Blue Shift oli liiga lühike, plusspunktiks oli muidugi lõpp ilma mingisuguse lolli kollita. Need "lõpubossid" rikkusid mängu küll tavaliselt ära.
Nii et igaühes oli midagi. Ei oskagi midagi ette tõsta.

_________________
I have a nice car, to which I unfortunetely dont have legal access...
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
eShelobik
HV Guru
eShelobik

liitunud: 01.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 24.05.2003 01:35:45 vasta tsitaadiga

ma isegi ei hakka võrdlema neid kahte mängu, nad ikkagi oma ideelt juba nii erinevad. üldse ei imesta, kui kumbki neist minu hdd pealt üldse läbi ei käiks icon_razz.gif aga NFS: Underground on küll asi, mida oodata ei suuda.
Kommentaarid: 292 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 259
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kakuke
HV veteran

liitunud: 03.08.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 24.05.2003 09:35:43 vasta tsitaadiga

Mina ootan CS-CZ palju rohkem kui half life 2. Kas sellest CZ pole kellelgi uudiseid?
Kommentaarid: 18 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
TombcaT
HV kasutaja

liitunud: 04.03.2003




sõnum 24.05.2003 11:44:51 vasta tsitaadiga

kakuke kirjutas:
Mina ootan CS-CZ palju rohkem kui half life 2. Kas sellest CZ pole kellelgi uudiseid?
icon_smile.gif Muide CS-CZ kasutab hoopis teist mootorit.Ja aasta alguses wahetas möng firmat.Seda teeb hoopis uus firma.Nad alustasid täiesti algusest uuesti ja see on täiesti müstika kuda nad tahawad selle selle aastanumbri sees walmis teha. icon_confused.gif
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Nova
HV kasutaja
Nova

liitunud: 09.03.2003




sõnum 25.05.2003 11:32:28 vasta tsitaadiga

Nojah... m2ngisin DooM III'e alpha leaki... ei peab tunnistama, et graafika on t2iesti uue taseme saavutanud icon_wink.gif sisu on kindlasti juram. Aga jama on selles, et nii D3 kui HL2 tahavad kanget rauda... siin enam mingi sitema masinaga ei m2ngi... v6i kui m2ngib siis mahakeeratudgraafikaga... siis pole enam yldse asjal ju m6tet..
DooM III jooksis mul 9700'ga enamv2hem ilusti p6hja keeratud graafikaga aga v2ga napilt.

_________________
FSOL
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
corvette
HV veteran

liitunud: 17.02.2003




sõnum 25.05.2003 11:41:07 vasta tsitaadiga

Justament, ostan ka endale ilge pilli kokku, et saaks D3 ja HL2 täisvõimsusel mängida. Mahakeeratult ei mängi ma ühtegi mängu
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 48
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
predator
HV Guru
predator

liitunud: 08.12.2001




sõnum 26.05.2003 13:24:54 vasta tsitaadiga

Nova kirjutas:
Nojah... m2ngisin DooM III'e alpha leaki... ei peab tunnistama, et graafika on t2iesti uue taseme saavutanud icon_wink.gif sisu on kindlasti juram. Aga jama on selles, et nii D3 kui HL2 tahavad kanget rauda... siin enam mingi sitema masinaga ei m2ngi... v6i kui m2ngib siis mahakeeratudgraafikaga... siis pole enam yldse asjal ju m6tet..
DooM III jooksis mul 9700'ga enamv2hem ilusti p6hja keeratud graafikaga aga v2ga napilt.


Ei maksa unustada, et tegu oli pooltoore alpha demoga kus oli kindlat bug`e ja kalasid sees nii, et tapab. Kui ametlik ja enam-vähem optimeeritud demo välja tuleb, saaks alles rääkida millise masinaga seda norm. mängida saab.
Kommentaarid: 177 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 154
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
eix666
HV veteran
eix666

liitunud: 20.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 26.05.2003 13:57:23 vasta tsitaadiga

see et need mängud ülikõvasid arvuteid tahavad, on minu meelest natuke ülepingutatud...
kui FSAA ära jätta, peaks iga DX8 riistvara asjaga ilusti hakkama saama (st siis GF3, R8500 või parem), ise ei kavatse küll oma r8500 vahetama hakata mingi mängu pärast...nii D3 kui HL2...nutavad ja jooksevad... icon_lol.gif
miks ma seda arvan, on et näiteks HL2 tehti arvestades, et paljudel on veel vanemat riistvara ja see mäng peaks jooksma ilusti ka nendel...D3 alpha jooksis aga minu duron 1200+r8500 suht talutavalt (kui hunnik kolle kohale tuli, siis küll enam mitte), kui aga see mäng ära optimeeritakse, siis peaks mingine AXP+r8500 vms asja vabalt ära ajama (kui ma õieti aru olen saanud, siis DX9 kumbki mäng veel ei kasuta, niiet ka see ei ole kaalukaks põhjuseks, miks uut videot osta)...niiet ärge tehke paanikat vaid oodake ära tegelik mäng JA SIIS, kui on midagi uut vaja, võib vaatama ja mõtlema hakata...
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Aquarius
HV vaatleja
Aquarius

liitunud: 04.10.2002




sõnum 30.05.2003 12:35:19 vasta tsitaadiga

Täpselt, vähemalt Half-Life 2 ei nõua küll mingit imearvutit. GameSpot-i previews kirjutas, et nemad nägid seda jooksmas 2-GHz Pentium 4 peal koos GeForce 4-kaardiga ja umbes samasuguse graafikaga nagu nendes E3-e tutvustusvideotes ja pidavat täiesti normaalselt lippama.
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
neap
HV kasutaja

liitunud: 22.12.2002




sõnum 30.05.2003 19:19:18 vasta tsitaadiga

Kuigi jutt käib half life kahest olen ma nii nõrk mängur et kavatsen alustada alles esimesega . loodan et keegi ei pahanda kui 1 osa kohta kysin. Tahtsin teada et kas half life counter strike ongi half life esimene osa voi on see mingi järg. Olen lugenud et esimeses osas sõidad mingi liftiga alguses kohe , kui counter strike on järg siis kas alguses seal ka mingi taoline stoori et seletatakse sulle midagi voi hakkab kohe kuskilt action pihta lihtsalt. kes viitsib vastata ....... icon_redface.gif icon_redface.gif
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arvutisõber
HV veteran
arvutisõber

liitunud: 01.08.2002




sõnum 30.05.2003 19:28:58 vasta tsitaadiga

CounterStrike on jah Half life 1 uuendus, aga CS -i saab mängida ainult onlines. Selleks, et CS -i mängida on sul vaja Half life 1 -te. Seda Half life kohta ütleks veel nii palju, et ise seda singelplayeris küll mängida ei viitsinud, CS -i mängin, aga juba nädal aega, umbes 6 tundi päevas. Kui ostad HL 1 ja tahad CS -i pelada, pead netist tirima vähemalt 2 file ( ühe suurus on umbes 80MB ja teise suurus umbes 125MB)

OT: väljavõte profiilist:

P3 800MzH graafika 8 Mega 128 Ram --- tahan uut arvutit ühesõnaga

.... päris hea icon_biggrin.gif

_________________
...
Kommentaarid: 55 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 53
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
neap
HV kasutaja

liitunud: 22.12.2002




sõnum 30.05.2003 19:44:49 vasta tsitaadiga

arvutisõber kirjutas:
CounterStrike on jah Half life 1 uuendus, aga CS -i saab mängida ainult onlines. Selleks, et CS -i mängida on sul vaja Half life 1 -te. Seda Half life kohta ütleks veel nii palju, et ise seda singelplayeris küll mängida ei viitsinud, CS -i mängin, aga juba nädal aega, umbes 6 tundi päevas. Kui ostad HL 1 ja tahad CS -i pelada, pead netist tirima vähemalt 2 file ( ühe suurus on umbes 80MB ja teise suurus umbes 125MB)

OT: väljavõte profiilist:

P3 800MzH graafika 8 Mega 128 Ram --- tahan uut arvutit ühesõnaga

.... päris hea icon_biggrin.gif
Kas naerad sellepärast mu arvutit et mängib välja või selle et ei mängi.
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Half-Life 2 mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4 ... 240, 241, 242  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.