Avaleht
uus teema   vasta Uudised »  Tarkvara ja arvutimängud »  Kolmandik kontoriarvuteid seadistab Vista asemel XP märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
Rain01
HV kasutaja
Rain01

liitunud: 02.09.2005




sõnum 20.08.2008 13:07:30 vasta tsitaadiga

Number1 kirjutas:
Kui arvuti on korralik siis vista jookseb igati kenasti, pole mingit probleemi. XP on liiga pikalt turul olnud ja inimesed on liiga kiindunud nagu lemmiklooma. Vista peab ennast väga korralikult üleval. Kasutan Vistat juba üleaasta ja pole mingeid hangumis ega muid XP probleeme esinenud.
Need kes tavaliselt vistat halvustavad on ikka sellised inimesed noh kuidas öelda võibolla mitte kõige pädevamad it vallas. Kes on küll kusagilt lugenud või keegi on rääkinud et vista saks. Ma ei läheks eluilmas ka enam xp peale üle. XP-d armastab selline keskmine eestlane, kes üldiselt suht midagi ei jaga vaid lähtub teiste omasuguste arvamusest ja enda teadmatusest. No kellele meeldib XP kasutagu aga on siis sellepärast mõtet vistat maha tegema hakata. Öelgu parem otse välja et olen rumal inimene kes ei salli uuendusi. XP - Vanadele peerudele kellel on VÄGA nõrk õppimisvõime. Vista - inimesele kes on argenguvõimeline ja uuenduste meelne.

Aga kui palju inimesi sul siin maa muna peal pädevad IT vallas on? Enamus on ikka täielikud võhikud ja miks peaks siis keegi IT võhik tahtmagi kasutada mingit hullu kasutaja vaenulikku OS'i?
Pigem arvan, et kes kõige viimase kõik uuema updatega ringi hüppab on pigem reklaami ohver vms.
Ja kellel on nii hullult pappi alati uue masina ostmiseks kui mingi uus hullult ressursse imev soft välja tuleb?
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
teretalv
HV veteran

liitunud: 15.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga Online

sõnum 20.08.2008 13:21:15 vasta tsitaadiga

tõesti ma ei saa aru mida on vaja vistal pingsamalt läbi töötada arvuti käitamisel kui XP-l tulemus ju sama. Kui uued ja kiired prosed tulevad siis on ju vaja kuntslikult rohkem energiat nõudvait tarkvara teha et ostetaks uus riistvara
Vistal võiks ka variant olla millega saan vanale arvutile vista panna nagu xp-l lülitan lisad välja.

_________________
Ära usu kes kutsuvad kuskile raha investeerima. Suurt tootlust ei tule keegi kandikul kätte tooma! Head ja kindlat tootlust saab ainult siis, kui ise enda kontrolli all on kogu protsess või enamus sellest.
Teen Hobikorras Audio, Video, Foto ja Trükiettevalmistust/Kujundust ja Python Scripte
Kommentaarid: 51 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 44
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lightbluefox
HV Guru

liitunud: 30.12.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 20.08.2008 13:31:40 vasta tsitaadiga

teretalv kirjutas:
tõesti ma ei saa aru mida on vaja vistal pingsamalt läbi töötada arvuti käitamisel kui XP-l tulemus ju sama. Kui uued ja kiired prosed tulevad siis on ju vaja kuntslikult rohkem energiat nõudvait tarkvara teha et ostetaks uus riistvara
Vistal võiks ka variant olla millega saan vanale arvutile vista panna nagu xp-l lülitan lisad välja.


Üks võimalustest http://www.vlite.net/
Kommentaarid: 45 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 44
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Number1
HV kasutaja
Number1

liitunud: 17.07.2005




sõnum 20.08.2008 13:50:20 vasta tsitaadiga

Rain01 kirjutas:
Number1 kirjutas:
Kui arvuti on korralik siis vista jookseb igati kenasti, pole mingit probleemi. XP on liiga pikalt turul olnud ja inimesed on liiga kiindunud nagu lemmiklooma. Vista peab ennast väga korralikult üleval. Kasutan Vistat juba üleaasta ja pole mingeid hangumis ega muid XP probleeme esinenud.
Need kes tavaliselt vistat halvustavad on ikka sellised inimesed noh kuidas öelda võibolla mitte kõige pädevamad it vallas. Kes on küll kusagilt lugenud või keegi on rääkinud et vista saks. Ma ei läheks eluilmas ka enam xp peale üle. XP-d armastab selline keskmine eestlane, kes üldiselt suht midagi ei jaga vaid lähtub teiste omasuguste arvamusest ja enda teadmatusest. No kellele meeldib XP kasutagu aga on siis sellepärast mõtet vistat maha tegema hakata. Öelgu parem otse välja et olen rumal inimene kes ei salli uuendusi. XP - Vanadele peerudele kellel on VÄGA nõrk õppimisvõime. Vista - inimesele kes on argenguvõimeline ja uuenduste meelne.

Aga kui palju inimesi sul siin maa muna peal pädevad IT vallas on? Enamus on ikka täielikud võhikud ja miks peaks siis keegi IT võhik tahtmagi kasutada mingit hullu kasutaja vaenulikku OS'i?
Pigem arvan, et kes kõige viimase kõik uuema updatega ringi hüppab on pigem reklaami ohver vms.
Ja kellel on nii hullult pappi alati uue masina ostmiseks kui mingi uus hullult ressursse imev soft välja tuleb?


Kuda see vista sulle kasutajavaenulik siis ka tundub? Mõistus on sul arenguvaenuline võibolla. No kui sul pole raha vista jaoks siis kasuta xp-d palun. Kõik ei suudagi endale uut mersut osta, igati loogiline. Siis ju peabki seda uut ja kallist asja maha tegema hakkama et endale mingi näilise põhjuse luua miks mitte seda osta. Kuigi tegelt reaalsed põhjused on palju valusamad ja neid ei saa omati ju tunnistada enesele.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Marie
HV Guru
Marie

liitunud: 23.06.2003




sõnum 20.08.2008 14:13:55 vasta tsitaadiga

Number1 kirjutas:
....... Kuda see vista sulle kasutajavaenulik siis ka tundub? Mõistus on sul arenguvaenuline võibolla. No kui sul pole raha vista jaoks siis kasuta xp-d palun. Kõik ei suudagi endale uut mersut osta, igati loogiline. Siis ju peabki seda uut ja kallist asja maha tegema hakkama et endale mingi näilise põhjuse luua miks mitte seda osta. Kuigi tegelt reaalsed põhjused on palju valusamad ja neid ei saa omati ju tunnistada enesele.

Siin teemas on kõigil Vista juba uue arvuti ostmisega kaasas ja raha jätkub veel uue XP pealepaneku jaoks ka, nii-et kõigile on sinu mõistes uusim mersu kärutamiseks antud aga näe tahavad sindrid hoopis Opeliga sõita

_________________
CPU Power (Watt) icon_sad.gif Protsessorite voolutarve Pentium D 805 (4.1GHz) Full Load 474W thumbs_down.gif
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 74
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 20.08.2008 14:23:35 vasta tsitaadiga

laurx, kõigist Tallinna omadest ja ka muud asutused. icon_wink.gif
ja need kõik su ülesloetud asjad töötavad. icon_smile.gif

_________________
17/1/2023, Scart: "Selle sajandi senise möödunud aja üks suuremaid skandaale on hetkel lahti rullumas..."


viimati muutis SKG 20.08.2008 14:27:05, muudetud 2 korda
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kellu
HV kasutaja
kellu

liitunud: 26.03.2002




sõnum 20.08.2008 14:25:10 vasta tsitaadiga

Sults kirjutas:
ndk kirjutas:
Samas Office 2007 peale minnakse 2003 pealt väga hea meelega


Täiesti arusaamatu eelistus minu jaoks! Office 2007 ribbonid on minu arvates Microsofti kõigi aegade kõige suurem tööõnnetus. See ei anna kasutusmugavuselt varasemate Office programmide vabalt kujundatavate nupuridadele ja menüüdele ligilähedalegi.

Otsisin lootusrikkalt settingut Ofis07 peal, a la "use classic menus". No pole! Ja kuramuse ribbonid on ullikestele optimeeritud, igihaljaid featuure nendes pole, täielik ergonoomiline krahh edasijõudnu tasemel kasutajale. Kui te teete oma tarkvara selliseks, et isegi idioodid seda kasutada oskavad, siis ainult idioodid seda kasutavadki!
Sults kirjutas:
Samas Vista pelab vähemalt sama hästi kui XP, kui 3 mõttetut servicet välja lülitada.

Klassikaline M$ stiilis featuur: kui tahate masina kõiki seniseid häid omadusi, eemaldage "uuendused".
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 20.08.2008 14:31:18 vasta tsitaadiga

rääkisin hiljuti ühe riigiasutuse IT toe vennaga, kes rääkis kellegi käest kuuldud õudusjutte Vistast ja siis pärast lisas, et ta ise pole Vistat veel kordagi kasutanud. icon_biggrin.gif thumbs_up.gif
sellised tüübid mulle meeldivad icon_lol.gif pole Vistat kasutanudki, aga juba "teavad", et paha-paha asi on.

_________________
17/1/2023, Scart: "Selle sajandi senise möödunud aja üks suuremaid skandaale on hetkel lahti rullumas..."
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga Online

sõnum 20.08.2008 14:32:32 vasta tsitaadiga

Skeptik kirjutas:
laurx, kõigist Tallinna omadest ja ka muud asutused. icon_wink.gif
ja need kõik su ülesloetud asjad töötavad. icon_smile.gif


nimeta mõni, ma lähen teen asja ja uurin.

_________________
Hooldatud (puhastatud, installitud) sülearvutid - https://www.yaga.ee/mox-fulder
https://www.facebook.com/marketplace/profile/100087345405856/ värskeim loetelu. ca 100km raadiuses võin täna/homme ära ka tuua.
Kommentaarid: 1104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 704
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kellu
HV kasutaja
kellu

liitunud: 26.03.2002




sõnum 20.08.2008 14:33:47 vasta tsitaadiga

Number1 kirjutas:
Kui arvuti on korralik siis vista jookseb igati kenasti, pole mingit probleemi. XP on liiga pikalt turul olnud ja inimesed on liiga kiindunud nagu lemmiklooma. Vista peab ennast väga korralikult üleval. Kasutan Vistat juba üleaasta ja pole mingeid hangumis ega muid XP probleeme esinenud.
Need kes tavaliselt vistat halvustavad on ikka sellised inimesed noh kuidas öelda võibolla mitte kõige pädevamad it vallas. Kes on küll kusagilt lugenud või keegi on rääkinud et vista saks. Ma ei läheks eluilmas ka enam xp peale üle. XP-d armastab selline keskmine eestlane, kes üldiselt suht midagi ei jaga vaid lähtub teiste omasuguste arvamusest ja enda teadmatusest. No kellele meeldib XP kasutagu aga on siis sellepärast mõtet vistat maha tegema hakata. Öelgu parem otse välja et olen rumal inimene kes ei salli uuendusi. XP - Vanadele peerudele kellel on VÄGA nõrk õppimisvõime. Vista - inimesele kes on argenguvõimeline ja uuenduste meelne.


Olen siis selline "keskmine eestlane". XP-d ei armasta aga tööriista valin tehtava töö järgi, mitte ei ürita oma füsioloogilisi puudujääke kubemepiirkonnas tarkvara abil kompenseerida. Ja kuna ma XP kasutajana (kodus, tööl, hallatavad kohad) it vallas kõige pädevamaks ei kvalifitseeru, siis tegelen vaikselt tarkvara arendusega edasi. Ärikriitilistesse rakendustesse Windoz Vitsal siiamaani paraku asja pole. Ja tarkvara arenduses töötan ka puhtalt sellepärast, et vahepeal küll tegin palju ehitustöid, aga see ajas higiseks ja palju õlut kulus. Jätsin pooleli. Ei olnud siis piisavalt kohanemisvõimeline arvatavasti.
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mobileman
Kreisi kasutaja

liitunud: 20.04.2005




sõnum 20.08.2008 14:45:08 vasta tsitaadiga

Meil uutel tööarvutitel ka Vista kleepsud küljes, aga peale pandi kohe alguses XP-d. icon_razz.gif Põhjust ei oska öelda, aga äkki mõned spetsiifilised programmid ei töötaks Vista all korralikult vms?
Kommentaarid: 45 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 41
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
waux
HV Guru
waux

liitunud: 01.07.2006




sõnum 20.08.2008 14:58:17 vasta tsitaadiga

ma kuulun siis samuti sinna kolmandiku sisse.maadlesin paar päeva vitsaga ja siis lasin ikka "vana/hea" xp peale. thumbs_up.gif
Kommentaarid: 597 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 494
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lightbluefox
HV Guru

liitunud: 30.12.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 20.08.2008 15:03:42 vasta tsitaadiga

Ei näe nagu põhjust operatsioonisüsteemi vahetada, kõik mis vaja töötab Xp all kenasti ja kiirelt. Vista annaks juurde vaid kellasid, vilesid ja ehk ka mõne kompatiibsusprobleemi. Milleks solkida töötavat asja? Uue winni oma maitsele vastavaks konfigureerimine võtab nagunii korralikult aega (rääkimata programmide installeerimisest) ja ei tahaks üldse mainidagi palju Vitsake ruumi võtab Xpga võrreldes.
Kommentaarid: 45 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 44
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 20.08.2008 15:04:53 vasta tsitaadiga

laurx kirjutas:
Skeptik kirjutas:
laurx, kõigist Tallinna omadest ja ka muud asutused. icon_wink.gif
ja need kõik su ülesloetud asjad töötavad. icon_smile.gif


nimeta mõni, ma lähen teen asja ja uurin.

ei soovi siin detailidesse laskuda

_________________
17/1/2023, Scart: "Selle sajandi senise möödunud aja üks suuremaid skandaale on hetkel lahti rullumas..."
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga Online

sõnum 20.08.2008 15:07:09 vasta tsitaadiga

ps ka abiks või vaiki selle faktiga igaveseks. üldiselt hakkab närvidele käima Duumikatide igas öriraua teemas kilkamine et " aga minul kodus on juba vanaema kassil kaaa vitsa.." get real või hankige omale mõni suuremat sorti kooslusega kontor praktikakohaks.
_________________
Hooldatud (puhastatud, installitud) sülearvutid - https://www.yaga.ee/mox-fulder
https://www.facebook.com/marketplace/profile/100087345405856/ värskeim loetelu. ca 100km raadiuses võin täna/homme ära ka tuua.
Kommentaarid: 1104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 704
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
1dumbpcuser
HV Guru

liitunud: 05.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 20.08.2008 15:13:25 vasta tsitaadiga

Järgmine kord võiks säärase uudise postitamisel teema kohe lukku panna ning postitusse XP vs Vista ja Win vs Linux teemade lingid lisada icon_rolleyes.gif
_________________
Kommentaarid: 97 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 92
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Number1
HV kasutaja
Number1

liitunud: 17.07.2005




sõnum 20.08.2008 16:03:22 vasta tsitaadiga

Marie kirjutas:
Siin teemas on kõigil Vista juba uue arvuti ostmisega kaasas ja raha jätkub veel uue XP pealepaneku jaoks ka, nii-et kõigile on sinu mõistes uusim mersu kärutamiseks antud aga näe tahavad sindrid hoopis Opeliga sõita


No Mersuga pidavat ju liiga "keeruline" sõita olevat. Aga raud peab ka kindlasti ikka õige olema, mingi k-lauda 9999.- hp vistat eriti võimekalt välja ei ela. Igal inimesel on ka võimekus piirid ja osadel lõppevad need lihtsalt xp juures:D

kellu kirjutas:
Olen siis selline "keskmine eestlane". XP-d ei armasta aga tööriista valin tehtava töö järgi, mitte ei ürita oma füsioloogilisi puudujääke kubemepiirkonnas tarkvara abil kompenseerida. Ja kuna ma XP kasutajana (kodus, tööl, hallatavad kohad) it vallas kõige pädevamaks ei kvalifitseeru, siis tegelen vaikselt tarkvara arendusega edasi. Ärikriitilistesse rakendustesse Windoz Vitsal siiamaani paraku asja pole. Ja tarkvara arenduses töötan ka puhtalt sellepärast, et vahepeal küll tegin palju ehitustöid, aga see ajas higiseks ja palju õlut kulus. Jätsin pooleli. Ei olnud siis piisavalt kohanemisvõimeline arvatavasti.


No tunnistad isegi sa lihtsalt pole kohanemisvõimeline. Siis jah xp on sulle "parim".

wfiles kirjutas:
ma kuulun siis samuti sinna kolmandiku sisse.maadlesin paar päeva vitsaga ja siis lasin ikka "vana/hea" xp peale. thumbs_up.gif


Mis probleem sul siis ka oli?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rex
HV Guru
rex

liitunud: 09.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 20.08.2008 16:29:27 vasta tsitaadiga

Kohanemisvõime on vajalik sundseisus. Vista kasutamist ei sunnita enamasti peale. Kui tööandja seda siiski teeks, nõuaks kompensatsiooniks väga head palka. icon_razz.gif

Kodus vaba valiku korral ei pane mind hetkel miski olemasolevatest sitemate tingimustega kohanema.


viimati muutis rex 20.08.2008 16:31:44, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 247 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 226
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004




sõnum 20.08.2008 16:30:59 vasta tsitaadiga

rex, aga kui tööandja pakub hoopis koolitust ?
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rex
HV Guru
rex

liitunud: 09.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 20.08.2008 16:34:23 vasta tsitaadiga

Mul on MOC 5115A ammu IT Koolituses läbitud. Ehk ma ei ole see Skeptik'u mainitud Vista-kogemusteta itimees.
Kommentaarid: 247 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 226
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sakinaga
HV Guru

liitunud: 30.08.2006




sõnum 20.08.2008 16:34:40 vasta tsitaadiga

mikk36, sa ei saanud aru, Vista on igaljuhul paha. icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 158 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 150
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004




sõnum 20.08.2008 16:44:28 vasta tsitaadiga

rex kirjutas:
Mul on MOC 5115A ammu IT Koolituses läbitud. Ehk ma ei ole see Skeptik'u mainitud Vista-kogemusteta itimees.
järelikult on sul oskus olemas vistat kasutada ja sa ei saa ka nõuda palgalisa selle alusel

maatriks kirjutas:
mikk36, sa ei saanud aru, Vista on igaljuhul paha. icon_rolleyes.gif
jah, väga tubli bow.gif
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rex
HV Guru
rex

liitunud: 09.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 20.08.2008 17:04:56 vasta tsitaadiga

mikk36 kirjutas:
rex kirjutas:
Mul on MOC 5115A ammu IT Koolituses läbitud. Ehk ma ei ole see Skeptik'u mainitud Vista-kogemusteta itimees.
järelikult on sul oskus olemas vistat kasutada ja sa ei saa ka nõuda palgalisa selle alusel

Sa ei saanud vist pihta. Oskus oskuseks, palgalisa on vajalik tervistkahjustava töö eest. icon_razz.gif A'la mürgistes aurudes töötajale liiter piima päevas tööandja kulul. Samas, võibolla sa oled veel liiga noor selleks, et see võrdlus sulle assotsieeruks...
Kommentaarid: 247 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 226
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004




sõnum 20.08.2008 18:01:54 vasta tsitaadiga

ma ei saa pihta sellele, et kuidas vista tervist kahjustab sul
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rex
HV Guru
rex

liitunud: 09.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 20.08.2008 18:07:00 vasta tsitaadiga

Närvirakke hävitab.
Kommentaarid: 247 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 226
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Uudised »  Tarkvara ja arvutimängud »  Kolmandik kontoriarvuteid seadistab Vista asemel XP mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.