Avaleht
uus teema   See teema on lukus, sa ei saa siin muuta postitusi või vastata teemale! Uudised »  Hinnad »  EMT loobus minutipõhise hinnaarvestuse plaanist märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
iguaan
HV veteran
iguaan

liitunud: 23.11.2003




sõnum 04.12.2007 18:48:48 vasta tsitaadiga

pigem oleks emt pidanud alguses juba välja tulema sellega, mida ta nüüd lubab. e siis võimalust esialgu proovida minutilist ümardamist uue paketi all ning alles siis teha järeldusi kas ja kuidas sobib. aga eks me kõik ole tagantjärgi targad targutama icon_lol.gif
Kommentaarid: 81 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ärihai
HV Guru
ärihai

liitunud: 14.04.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 04.12.2007 18:52:04 vasta tsitaadiga

see on ikka hea.

thumbs_up.gif
Kommentaarid: 137 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 131
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Piipz
HV veteran
Piipz

liitunud: 15.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 04.12.2007 19:13:56 vasta tsitaadiga

kui keegi leiutaks skype kaasaskantava telefoni, mis ripuks, oletame, "kõu" otsas, siis ma paneks enda mobla näiteks keset raekoja platsi põlema. selline on minu arvates mobiilifirmade tulevik. minut, sekund, tund, igavik, möödanik icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 36 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
8
HV Guru

liitunud: 27.04.2005




sõnum 04.12.2007 19:24:15 vasta tsitaadiga

Piip kirjutas:
kui keegi leiutaks skype kaasaskantava telefoni, mis ripuks, oletame, "kõu" otsas

Põhimõtteliselt pole selles midagi leiutada. Suhteliselt lihtsalt äratehtav asi.
Kommentaarid: 37 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aht5
HV vaatleja

liitunud: 10.03.2006




sõnum 04.12.2007 19:26:31 vasta tsitaadiga

Numbri liikuvusega võib teinekord ka apsakaid juhtuda, peale Tele2 loobumist Diili kasuks hakkas mõni kuu hiljem veidraid venekeelseid kõnesid tulema, sooviti kellegi(õiget nime ei mäleta, oletame Diimaga) rääkida, lõpuks helistas ka Diima ise, "ega teda pole küsitud". Seejärel helistati juba Tele2 infotelefonilt paar korda stiilis et kes küll sina siherdane oled, Diima oli neile just helistanud sama nriga ja kui nad talle tagasi helistasid sattusid hoopis minu otsa.
Eksisteeris üheaegselt kaks ühesugust tel nrit millelt oli võimalik välja helistada ja mille arved tulid erinevatele omanikele, siise tulid kõned ainult mulle.
Diima sai uue nri kuna mina polnud enda u 8-9 aastat kasutuses olnud numbrist loobuma, tele2 poolt vist isegi ei vabandatud, rääkimata mõningase närvikulu kompenseerimisest.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Piipz
HV veteran
Piipz

liitunud: 15.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 04.12.2007 20:11:46 vasta tsitaadiga

8 kirjutas:
Piip kirjutas:
kui keegi leiutaks skype kaasaskantava telefoni, mis ripuks, oletame, "kõu" otsas

Põhimõtteliselt pole selles midagi leiutada. Suhteliselt lihtsalt äratehtav asi.

räägi siis asjast icon_smile.gif mis tähendab "suhteliselt lihtsalt". skype wifi telefoni ma juba tean. aga tahaks midagi enamat icon_smile.gif
Kommentaarid: 36 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
d3t
HV Guru
d3t

liitunud: 14.05.2004




sõnum 04.12.2007 20:12:48 vasta tsitaadiga

Ohjah, mis seal ikka. Rumal EMT loobuda juba väljakuulutatud hinnatõusust
Nagunii oli see kellelegi kasulik, kuna aktsiahind langes...

_________________
next.Insiders - koht mängijatele ja tehnikahuvilistele toredaks ajaveetmiseks.
PT: Sony XE90 & LG C1 värvi kalibreerimine
Lecktor - 3D printerid ja lisatarvikud, Voron, Prusa jne
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 72
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
mazdagti
HV veteran
mazdagti

liitunud: 28.05.2005




sõnum 04.12.2007 20:19:02 vasta tsitaadiga

Selle minutipõhise teevad kõik operaatorid kartelli korras nagunii millalgi ära icon_evil.gif peab hakkama WiFi leviala uurima ja ka kuskilt pidi tagant utsitama et see suureneks, siis saab Skypega helistama vähemalt välja icon_wink.gif
_________________
No ikka täitsa kagu nukas!
Kommentaarid: 153 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 135
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
masterx
HV veteran
masterx

liitunud: 21.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 04.12.2007 21:12:17 vasta tsitaadiga

Emtis vist keegi ,selle algse, otsuse vähe sassis peaga teinud.Julm mõnitamine ikka,eriti hea on neil kes juba mujale kolisid ja nüüd uudis ,et lepingulisi kliente see ei mõjuta . icon_lol.gif

Eks liiga palju ärikliente hakkas liikumise peale mõtlema,sellest ka selline otsus nüüd 8)
Kuulasime kliente ja saime aru, et turg pole valmis senisest sekundipõhisest arveldusest loobuma,
ütles EMT juhatuse esimees Valdo Kalm.

Selline jutt on küll jura,kas tõesti ei osanud juhid/analüütikud arvestada ,et inimesed loevad raha eusa_wall.gif

Elisal ja Tele2-hel on nüüd midagi õppida icon_wink.gif


Muidu ise 5 aastat kokku emt-is olnud (kõnekaart + liitumine nüüd ainult kõnekaart) ja üldiselt siiani rahul olnud (on ainult üks koomiline juhus esinduses olnud aga selles pole emt süüdi)
Kommentaarid: 175 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 163
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
8
HV Guru

liitunud: 27.04.2005




sõnum 04.12.2007 21:21:25 vasta tsitaadiga

Piip kirjutas:
8 kirjutas:
Piip kirjutas:
kui keegi leiutaks skype kaasaskantava telefoni, mis ripuks, oletame, "kõu" otsas

Põhimõtteliselt pole selles midagi leiutada. Suhteliselt lihtsalt äratehtav asi.

räägi siis asjast :) mis tähendab "suhteliselt lihtsalt". skype wifi telefoni ma juba tean. aga tahaks midagi enamat :)

Mingi pihuarvuti/mobla millel Skype peal jookseb + Kõu mobiilne pulk selle külge pista ?
Kommentaarid: 37 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
nexus
HV veteran
nexus

liitunud: 18.04.2007




sõnum 04.12.2007 21:25:48 vasta tsitaadiga

jalutasin EMT-st juba jõnks aega tagasi minema. kurjaks tegi just see, et vanad kliendid köhivad pappi uued saavad soodust. olin klient ikka üsna algusest, ka NMT-d kasutanud, numbreid on mul ka päris mitu. samas, Elisa kipub ka aeg-ajalt krae vahele "soristama".
Kommentaarid: 238 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 197
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
villu70
HV Guru
villu70

liitunud: 19.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 04.12.2007 21:31:19 vasta tsitaadiga

Ähh, mingu pepsse, mul juba elisast telefon ka välja valitud ja lähen kogu perega (4 inim.) elisasse üle.
7 aastat olen korralik klient olnud ja nüüd tahetakse kotte panna. EI LÄHE LÄBI. doh.gif JOBUD.
Kommentaarid: 139 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 119
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hentz88
HV kasutaja
hentz88

liitunud: 22.03.2005




sõnum 04.12.2007 22:07:16 vasta tsitaadiga

Isegi olnud juba 8-9 aastat EMT klient ja kõik oli kena kuni nad oma hinnapoliitikat hakkasid muutma. Selle nädala jooksul lähen Tele2 üle.
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
superior
HV Guru

liitunud: 01.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 04.12.2007 22:38:03 vasta tsitaadiga

Kõnekaardi kasutajaid tahavad lepingut tegema ajada või? Mulle ikka tuleb minutipõhine arvestus... thumbs_down.gif
Kommentaarid: 138 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 129
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hiid
HV Guru
Hiid

liitunud: 23.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 04.12.2007 22:45:15 vasta tsitaadiga

Piip kirjutas:
kui keegi leiutaks skype kaasaskantava telefoni, mis ripuks, oletame, "kõu" otsas, siis ma paneks enda mobla näiteks keset raekoja platsi põlema. selline on minu arvates mobiilifirmade tulevik. minut, sekund, tund, igavik, möödanik icon_biggrin.gif

megamuie@kõu.telefon icon_lol.gif

_________________
Hapud viinamarjad
Kommentaarid: 646 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 503
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
iguaan
HV veteran
iguaan

liitunud: 23.11.2003




sõnum 04.12.2007 23:11:18 vasta tsitaadiga

villu70 kirjutas:
Ähh, mingu pepsse, mul juba elisast telefon ka välja valitud ja lähen kogu perega (4 inim.) elisasse üle.
7 aastat olen korralik klient olnud ja nüüd tahetakse kotte panna. EI LÄHE LÄBI. doh.gif JOBUD.

kui emt peakski tulema minutipõhine arvestus, siis on see vaid aja küsimus, mil teised järgi tulevad. seda ma võin väita 101% kindlusega(ning see ei juhtu mitte 25a pärast üleminekut vaid aasta/poolega)
Kommentaarid: 81 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sosssepp
HV veteran
sosssepp

liitunud: 12.05.2003




sõnum 04.12.2007 23:24:36 vasta tsitaadiga

Tuleb mis tuleb, teiste operaatorite alla minevad kliendid vähemalt näitavad nii EMT-le kui ka teistele operaatoritele, et nii rabedalt selliseid asju teha ei saa. Rahvas on niigi igasugu aktsiisi- ja hinnatõusudega juba tagajalgadele aetud ning jälgib igasugu muudatusi ülimalt tähelepanelikult ja kahtlustavalt.
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 73
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sixten
HV Guru

liitunud: 14.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 05.12.2007 00:03:41 vasta tsitaadiga

Peab ka vist kõnekaardi liitumiseks muutma icon_neutral.gif
Kommentaarid: 87 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 76
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
miga
HV Guru
miga

liitunud: 07.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 05.12.2007 01:00:06 vasta tsitaadiga

Kuradi kurat...elu läheb jube kalliks...starman tõstab internetipaketi hindu, kolime Elioni, sest seal on parem, Elion ootab ja tõstab varsti ka oma hindu :Dbussipileti hinnad tõusevad..ehk siis antud diskussiooni põhjal peaksid inimesed ühistranspordist loobuma, sest alternatiiv puudub:D...rongipiletid tõusevad jõudsalt, loobume rongiga sõitmisest...toiduhinnad tõusevad, jätame söömata...praeguseks hetkeks on nii mõnegi kodaniku jaoks autole bensiini ostmine liigne tegevus...ehk läheneb siis aeg, kus inimene kasutab oma kondimootorit või võtab jalgratta välja...aga olge rahulikud, see aeg on veel ees, kus Eesti 3 suurimat mobiilsideoperaatorit lähevad üle üheminutilisebillingu arvestamisele ja eriti ideaalne oleks seda teha korraga, mis siis saab icon_biggrin.gif ...see hala siin ajab kohati väga naerma icon_biggrin.gif

Simpeli klientide nurinast ma ei saa üldse aru....lae 150.- ja räägid teisest minutist EMT võrgus tasuta...vähem nutta
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Harmoonia
HV veteran
Harmoonia

liitunud: 25.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 05.12.2007 01:11:29 vasta tsitaadiga

Miks on minutipõhisele hinnale üleminek vältimatu? Emt kargas oma lolli plaaniga välja ja nüüd ongi nii? Pole kuulnud, et mõni teise riigi operaator kasutaks sellist arvestust. Kas operaatorid teenivad liiga vähe kasumit või milles point on?
Kommentaarid: 173 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 156
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
miga
HV Guru
miga

liitunud: 07.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 05.12.2007 01:13:00 vasta tsitaadiga

Harmoonia kirjutas:
Miks on minutipõhisele hinnale üleminek vältimatu? Emt kargas oma lolli plaaniga välja ja nüüd ongi nii? Pole kuulnud, et mõni teise riigi operaator kasutaks sellist arvestust. Kas operaatorid teenivad liiga vähe kasumit või milles point on?


Lähimad riigid, kes rakendavad minutipõhilist arveldust - Soome ja Rootsi...
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Quku
HV vaatleja

liitunud: 03.01.2005




sõnum 05.12.2007 01:15:12 vasta tsitaadiga

EMT oli sellepärast loobunud, et selle 2-e päevaga kaotas 30 000 klienti!
Endal oli plaan jaanuariarve ära vaadata ja siis kui väga jama oleks olnud siis mujale icon_razz.gif Aga esialgu jään siis ikka emt-sse edasi icon_razz.gif Mõne kliendi saavad nad alles jätta sellest plaanist loobumisega igatahes icon_razz.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Laurikre
HV Guru
Laurikre

liitunud: 20.09.2003




sõnum 05.12.2007 01:21:18 vasta tsitaadiga

Meie firmast jäid nad ilma.
7 nr liikus tele 2 te.
Laurikre:.

_________________
Need: Windows, .Net, Sharepoint, Exchange, Dynamics, Visual Studio, XNA, Expression, Silverlight, SQL and many other skills? Talk to me icon_smile.gif
Rohkem IT uudiseid iga päev BattleIT lehelt
Kommentaarid: 154 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 5 :: 131
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
miga
HV Guru
miga

liitunud: 07.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 05.12.2007 01:22:32 vasta tsitaadiga

Quku kirjutas:
EMT oli sellepärast loobunud, et selle 2-e päevaga kaotas 30 000 klienti!
Endal oli plaan jaanuariarve ära vaadata ja siis kui väga jama oleks olnud siis mujale icon_razz.gif Aga esialgu jään siis ikka emt-sse edasi icon_razz.gif Mõne kliendi saavad nad alles jätta sellest plaanist loobumisega igatahes icon_razz.gif


Kust su info pärineb ? Mõni allikas ehk ?
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Quku
HV vaatleja

liitunud: 03.01.2005




sõnum 05.12.2007 01:24:15 vasta tsitaadiga

miga kirjutas:
Quku kirjutas:
EMT oli sellepärast loobunud, et selle 2-e päevaga kaotas 30 000 klienti!
Endal oli plaan jaanuariarve ära vaadata ja siis kui väga jama oleks olnud siis mujale icon_razz.gif Aga esialgu jään siis ikka emt-sse edasi icon_razz.gif Mõne kliendi saavad nad alles jätta sellest plaanist loobumisega igatahes icon_razz.gif


Kust su info pärineb ? Mõni allikas ehk ?


100% kindlalt ei väida, üks sõber mainis täna, ma tõesti ei tea kust ta selle info sai icon_razz.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   See teema on lukus, sa ei saa siin muuta postitusi või vastata teemale! Uudised »  Hinnad »  EMT loobus minutipõhise hinnaarvestuse plaanist mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.