Avaleht
uus teema   vasta Vaidlused »  Parem HV »  Transpordifoorumi loomine - lisatud küsitlus märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing

Oled huvitatud transpordifoorumist HV-s ?
olen
59%
 59%  [ 223 ]
ei ole
20%
 20%  [ 75 ]
erapooletu
20%
 20%  [ 76 ]
hääli kokku : 374

autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
Popp
Kreisi kasutaja
Popp

liitunud: 22.02.2006




sõnum 14.03.2007 13:49:30 vasta tsitaadiga

ärihai kirjutas:

E: Popp, ma küll ei vitsiks hakata kontrollima, kas ikka kõik on korras.

aga jätame selle lause välja
Negatiivseid ei tohiks ühtegi olla.

peale kiiret mõtlemist olen nõus sellega, et negatiivsed võivad ka "niisama" tekkida
aga ega arvutidetaili puhul ei saagi kontroll olla põhjalik. ma mõtlesin selle all seda, et kas asi ikka eksisteerib või mitte...õhku ju ei vea. selle paneb ju ikka tähele, kas näit kõvaketas on ikka ühes tükis, mitte pulbri kujul vm.
mõni inimene ehk viitsib isegi põhjalikumat kontrolli teostada, kui näit 80gigase ketta asemel pistetakse pihku 40nene vms.
Kommentaarid: 67 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 14.03.2007 14:00:43 vasta tsitaadiga

Eelmistele:Peaks vaatama ka seda mille eest negatiivne on pandud.Kas see on pandud stiilis a la "nõme vend" või on varasemaid äridega seotud probleeme olnud icon_idea.gif
Kommentaarid: 89 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 79
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mTim
HV Guru
mTim

liitunud: 19.10.2004




sõnum 14.03.2007 14:34:04 vasta tsitaadiga

imo loeks mulle rohkem see kaua on inimene kasutaja olnud.
isegi Tanelil on negatiivseid ja talle ma usaldaks küll ükskõik mida.
lugeda tuleb kommentaare mitte vaadata numbrit palju on.

suurus (numbri) pole oluline, peasi, et oleks pikk (sisukad) ja jäme (informatiivsed kommentaarid)

_________________
"I have never followed a rule. That is my rule. Do you follow? I don't." The Joker
Lexuse summutist tuleb vaid lilleõisi ja ükssarvepeeru - HV foorum
M: E36 varuosad
Kommentaarid: 45 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 40
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
XCX
Kreisi kasutaja
XCX

liitunud: 24.03.2005




sõnum 14.03.2007 14:34:20 vasta tsitaadiga

Täiesti nõus! icon_smile.gif HV oma cargo teenus, kuid odavam kindlasti kui cargobus näiteks...
Ise liiklen kah üsnagi tihti Liinidel Tln-Viljandi ja Tln-Tartu teinekord olen kindlasti nõus sümboolse summa eest miskit ära viskama..
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 0 :: 20
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anti
 

liitunud: 11.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 14.03.2007 14:52:55 vasta tsitaadiga

Niipalju kui minul siiamaani sellise transpordivõimalusega kogemusi on, võin öelda, et cargobus/post on lihtsam. Paar korda olen ise pidanud asja transportima kellegi juurde ja alati tekivad situatsioonid, kus pole ühel inimesel aega, siis jälle teisel, siis helista ja aja asju, kust üks või teine oma kauba kätte saab jne. Cargobus on 8-21 lahti, lähed ükskõik kuna ja saad 100% kauba kätte. Suuremate pakkide puhul võibolla tõesti oleks sellest abi, kuid mina pole siiamaani suuremat pakki, kui arvuti rooli-pedaalide komplekt saatnud ja seegi ei olnud kirves...
Kommentaarid: 313 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 4 :: 240
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Spott
HV Guru
Spott

liitunud: 08.10.2002




sõnum 14.03.2007 15:12:33 vasta tsitaadiga

Tanel kirjutas:
Spott, mida arvad nendest tingimustest?

tsitaat:
Tingimustes võiks olla, et transateenust võib pakkuda vaid see, kes on üle aasta kasutaja olnud.
Lisaks peab olema ID-kaardiga või pangalingi kaudu autentinud.
Lisaks, et peab olema vähemalt 10 positiivset kommentaari?

ja nagu siit juba näha on - tuleb välja, et üheselt korraliku süsteemi HV tagada ei saa.
Inimene võib olla üle aasta olnud kasutaja ja tal võib olla ka üle kümmne pos. kommentaari, kuid negatiivseid näiteks kolm-neli, mis võivad tunduvalt olulisema kaaluga olla...
Samas võimalik ka vastupidine variant.
Seega pole taolisel filtril mingit mõtet. ID kaardiga autentinud kasutajaid on liiga vähe ja kui veel lisafiltrid ka leiutada ja vabatahtlikud - lõpuks oleks taolisi pakkujaid ehk 10.
Seega HV ei suudaks pakkuda omapoolset kaitset. Rohkem peab ikka jääma kasutajate omavahelisele sidemete ja kõhutunde peale. Mis omakorda hõlbustab petturite juurde tulekut, sest lisanudb ülilihtne petuskeemi võimalus.

Lisaks loomulikult kõik muud ebameeldivused jne.

EDIT: kuigi lõpuks jääb ikka peale Taneli soov. Ehk kummas suunas tema vaatab. Aga järgmisel korral jätke palun küsitlustest välja see erapoletu väli. Inimene kas on huvitatud või on vastu, kuid mingi erapooletu ei näita siin küll midagi. Kui asi teda külmaks jätab, siis ei pane häält ja kõik. Sest erapooletu tähendab, et neid hääli jniikuinii ei tohiks lugeda ja nad tuleks ära unustada.

_________________
Kingitused internetist - NetiKink - tellige endale näiteks HV avatariga ja kasutajanimega tass, t-särk või mõni muu huvitav kingitus sünnipäevaks või muuks tähtpäevaks.
Kommentaarid: 162 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 0 :: 134
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Dark Kille
Piiratud kasutaja
Dark Kille

liitunud: 07.09.2005




sõnum 14.03.2007 15:12:41 vasta tsitaadiga

XCX kirjutas:
Täiesti nõus! icon_smile.gif HV oma cargo teenus, kuid odavam kindlasti kui cargobus näiteks...
Ise liiklen kah üsnagi tihti Liinidel Tln-Viljandi ja Tln-Tartu teinekord olen kindlasti nõus sümboolse summa eest miskit ära viskama..

Ja sa oleksid nõus näiteks 50 kr eest ära viima 19" monitori? icon_rolleyes.gif

Vaadates cargbusi hindasid siis mina küll sellel tegevusel eriti potentsiaali ei näe
http://www.cargobus.eu/?nodeid=29&lang=et

_________________
M: Ajakirjad
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 3 :: 66
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 14.03.2007 15:16:55 vasta tsitaadiga

no kui see asi tuleb, v6iks olla soovijatele "erirank" ja soovide vahendus v6iks k2ia yle töö vahenduse .. teema aegumise saaks teema algataja ise m22rata, kuulutuse v2ljal v6iks olla kuup2eva sisestamine, millega kaasneb kohe ka vastaval p2eval kuulutuse arhiivi minek.. erirangi annaks keegi vastava taotluse alusel vms..

Dark Kille, vaata, EP / cargo / jms on teenusepakkujad. nad on oma infrastruktuuri selleks tarbeks v2lja kujundanud, v6tnud riske, palganud inimesi.. see siin oleks kasutajate vastutulelik alternatiiv. teenuse eest makstakse symboolikat, vastutus on umb22rasem jms.. majanduslikku kasu see siin kindlasti tooma ei hakka kellelegi.

_________________
Ketas, ketta, ketast, kettasse, kettas, kettast, kettale, kettal, kettalt, kettaks, kettani, kettana, kettata, kettaga. <--SPIKKER! https://www.yaga.ee/mox-fulder
https://www.facebook.com/marketplace/profile/100087345405856/ värskeim loetelu.
Kommentaarid: 1104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 704
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
madmel
HV veteran
madmel

liitunud: 21.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 14.03.2007 15:30:32 vasta tsitaadiga

ei ole selle "teenuse" vastu midagi.See on ju kõik vabatahtlik ja kokkuleppeline.Kui autos ruumi ja sõit vaja niikuinii teha siis võib ju selle asja ka tasuta ju kuhugi kokkulepitud kohta viia.Nii , et kui asi vabatahtlik ja kokkuleppeline siis ma ei näe probleemi.Vastutusala on ka kokkuleppeline.Paki sisu eest ei pea vedaja vastutama.
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
gnoom
HV veteran

liitunud: 12.12.2003




sõnum 14.03.2007 15:47:49 vasta tsitaadiga

madmel on asja õieti lahti seletanud. Kõik taandub ikkagi vastastikulisele kokkuleppele ja usaldusele. HV osa siin on ainult foorumisse vastav teema luua, kus saaksid sarnase teenuse soovijad ja pakkujad suhelda. Loomulikult mängib ka usaldatavuse suurendamisel kaasa kommide sisu ja kui pikk on HV kasutaja staatus.
Kommentaarid: 67 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Eeroz
HV Guru
Eeroz

liitunud: 03.11.2003




sõnum 14.03.2007 15:49:42 vasta tsitaadiga

suurpealik kirjutas:
Eeroz kirjutas:
Kasu oleks ehk siis kui on kiiresti kellelgi midagi vaja, sellise transpordi juures tegemist tundide küsimusega, pakkidega läheb Eesti Postil ikka 1-6 päeva nagu kogemus näitab.


ELS viib paki üldjuhul 24 tunniga kohale, isegi kiiremini vahest (va nädalavahetused) ja cargoga on lootust pakk mõne tunniga kätte saada, mis minu jaoks on täiesti piisav. Aga kui veel kiiremini on vaja, siis tuleb ise järgi minna (kel jänu, sel jalad).


Omadest kogemustest ütlen, et ELSi pakk on Keilast Võrru ka 3-4 tööpäeva läinud niiet see päris nii kindel ka ei ole

_________________
O:/SS: Iidseid sülearvuteid (386 ja vanemad)
Kommentaarid: 282 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 3 :: 243
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dark Kille
Piiratud kasutaja
Dark Kille

liitunud: 07.09.2005




sõnum 14.03.2007 15:53:30 vasta tsitaadiga

Eeroz kirjutas:
Omadest kogemustest ütlen, et ELSi pakk on Keilast Võrru ka 3-4 tööpäeva läinud niiet see päris nii kindel ka ei ole

Omadest kogemustest ütlen, et maksikiri on ühest Tallinna otsast teise rännanud 4 tööpäeva thumbs_up.gif

Tsitaat Eesti Posti kodulehelt:
tsitaat:
Lihtmaksikiri edastatakse saajale postitamise päevale järgneval postkontori tööpäeval.

Tähtmaksikiri edastatakse saajale postitamise päevale ülejärgneval postkontori tööpäeval.

Väärtmaksikiri edastatakse saajale postitamise päevale ülejärgneval postkontori tööpäeval.

_________________
M: Ajakirjad
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 3 :: 66
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
maxtor1
HV veteran
maxtor1

liitunud: 06.02.2007




sõnum 14.03.2007 16:16:46 vasta tsitaadiga

Ei näe asjal erilist tulevikku ja põhjused on siin korduvalt välja öeldud(et siis kes usaldab kauba asjassepuutumatu isiku kätte ja kes viitsib enda jaoks kõrvaliste asjadega tegelda).Võib olla toimiks asi sel kujul et potentsiaalsed vedajad võiks end nö välja reklaamida ja transa vajajad võtaks siis nendega ühendust.Suuremate ja kallimate asjade juures ei ole mõningane transakulu ilmselt probleemiks.Kuulutan siis siinkohal kohe välja et liiklen pidevalt Ford Transitiga ja vajadusel võin päris suuri asju vedada icon_smile.gif icon_biggrin.gif icon_lol.gif
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 91
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ardo
HV Guru
Ardo

liitunud: 22.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 14.03.2007 16:18:31 vasta tsitaadiga

Tingimuseks võiks olla ka see, et foorumit saab lugeda alles siis, kui sul vähemalt 10 (või enam?)positiivset on. Vähendaks võimalusi, kus pettur ohvriga PS teel kontakteerub.
Kommentaarid: 271 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 4 :: 224
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Riivo
HV Guru
Riivo

liitunud: 23.02.2004




sõnum 14.03.2007 16:43:15 vasta tsitaadiga

poolt. ei näe kuidas see reaalselt kahju saaks tuua. ja eks ise teatakse, mis risk võetakse

viimati muutis Riivo 14.03.2007 16:43:39, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 233 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 221
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
suurpealik
HV Guru
suurpealik

liitunud: 04.06.2002




sõnum 14.03.2007 16:43:38 vasta tsitaadiga

Eeroz kirjutas:
suurpealik kirjutas:
Eeroz kirjutas:
Kasu oleks ehk siis kui on kiiresti kellelgi midagi vaja, sellise transpordi juures tegemist tundide küsimusega, pakkidega läheb Eesti Postil ikka 1-6 päeva nagu kogemus näitab.


ELS viib paki üldjuhul 24 tunniga kohale, isegi kiiremini vahest (va nädalavahetused) ja cargoga on lootust pakk mõne tunniga kätte saada, mis minu jaoks on täiesti piisav. Aga kui veel kiiremini on vaja, siis tuleb ise järgi minna (kel jänu, sel jalad).


Omadest kogemustest ütlen, et ELSi pakk on Keilast Võrru ka 3-4 tööpäeva läinud niiet see päris nii kindel ka ei ole


Erand kinnitab reeglit, 98% minu saadetud pakkidest on lubatud ajal kohal olnud ja selle protsendiga olen rahul.

_________________
Apple business solution partner.
Kommentaarid: 227 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 195
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
alfons
HV kasutaja

liitunud: 11.06.2004




sõnum 14.03.2007 17:40:24 Re: Transpordifoorumi loomine - lisatud küsitlus vasta tsitaadiga

Olenevalt kokkuleppest oleks selline asjade korraldus paindlikum ja usaldusväärsem kui post või cargo.

Ei tea küll,miks see usaldusväärsem kui cargo on.Pigem vastupidi,kui võtta mingid sellised ohud,et kui keegi mu asjaga näiteks avarii teeb ja see hävineb/kaob,siis pean mina kas temalt või veel hullem tema sugulastelt ju seda raha hakkama küsima.Cargos aga on kindlustus peal ja pole mingit muret. Kuigi see võimalus on väike aga teoreetiliselt pole see asi küll usaldusväärsem või ütleme siis ohutum.
Kommentaarid: 55 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 48
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ärihai
HV Guru
ärihai

liitunud: 14.04.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 14.03.2007 17:41:51 vasta tsitaadiga

see sõltub kasutajate oma vaheliset kokkuleppest.
_________________
Ütle siis mõtle icon_smile.gif
Kommentaarid: 137 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 131
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
XCX
Kreisi kasutaja
XCX

liitunud: 24.03.2005




sõnum 14.03.2007 17:55:54 vasta tsitaadiga

Dark Kille kirjutas:
XCX kirjutas:
Täiesti nõus! icon_smile.gif HV oma cargo teenus, kuid odavam kindlasti kui cargobus näiteks...
Ise liiklen kah üsnagi tihti Liinidel Tln-Viljandi ja Tln-Tartu teinekord olen kindlasti nõus sümboolse summa eest miskit ära viskama..

Ja sa oleksid nõus näiteks 50 kr eest ära viima 19" monitori? icon_rolleyes.gif

Vaadates cargbusi hindasid siis mina küll sellel tegevusel eriti potentsiaali ei näe
http://www.cargobus.eu/?nodeid=29&lang=et

Kõik pole alati rahas kinni!
Ma viskaks küll ära näituseks paari õlle eest.. icon_rolleyes.gif
Kui ma juba nagunii sinna sõidan...
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 0 :: 20
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mega
HV Guru
mega

liitunud: 12.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 14.03.2007 18:03:11 vasta tsitaadiga

Ka mina arvan, et ega keegi ei sunni ju. Kui tahad siis kasutad ja kui ei siis ei. Kogulugu.
_________________
- censored -
Kommentaarid: 267 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 234
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anti
 

liitunud: 11.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 14.03.2007 18:05:16 vasta tsitaadiga

XCX kirjutas:
Ma viskaks küll ära näituseks paari õlle eest.. icon_rolleyes.gif
Kui ma juba nagunii sinna sõidan...
ega mul endal ka selle vastu midagi ei oleks, aga kogemused räägivad, et paraku kujueb sellest ikkagi välja üks helistamine, otsimine jms...
Kommentaarid: 313 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 4 :: 240
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Priido
Kreisi kasutaja
Priido

liitunud: 20.08.2005




sõnum 14.03.2007 18:16:52 vasta tsitaadiga

Kui asi toimuks kvaliteetsemalt kui eesti postil, siis oleksin ikka poolt ja kasutaksin. Eesti posti poolt kohaletoodud pakid on paljudel juhtudel suht räbalaks loobitud ja üks pakk oli kohe kindlasti niiskust saanud, on küll sisu enamjaolt terve olnud alati, aga siiski eelistan ,et minu pakke keegi kuskil ei loobiks või kastaks icon_rolleyes.gif HV-kasutajad vast väheke mõistvamad ja hoolsamad selles suhtes.
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ärihai
HV Guru
ärihai

liitunud: 14.04.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 14.03.2007 18:25:36 vasta tsitaadiga

Paide ELS-st toodud pakid on küll väga korralikud ja Els 14 pakid jõuavad juba kell 8 hommikul uksetaha. Jube magada ka ei lasta icon_lol.gif
Aga muidu väga hea teenindus, väidetavalt Eesti parim.

_________________
Ütle siis mõtle icon_smile.gif
Kommentaarid: 137 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 131
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kännuämmelg
HV Guru
kännuämmelg

liitunud: 27.08.2002




sõnum 14.03.2007 20:16:06 vasta tsitaadiga

eraldi alaosana olen vastu- komplikatsioone hakkab nagunii tekkima.

isiklikult ilmselt sellist teenust tegema ei hakkaks- võrust välja sõites on reeglina aeg planeeritud, mistõttu olen isegi isiklikud ärid-tarned jätnud posti hoolde
mõnede olulisemate asjade juures oleks tarvis küll "meie meest Havannas", kuid seda pigem tehingu tegemiseks ning sellistel puhkyudel, kui müüja kategooriliselt postiga saatmise vastu on ning mul endal jälle sigavaja asja.
Päälinnas olen selleks isand limpi kasutanud ja aegajalt taban taólise palve puhul ennast mõttelt, et ma ikka oma pisimuredega teistele päris palju tüli tekitan

isand VeljoHaamer® hindab mitmes oma väljaütlemises mõistusega mehe töötasuks 500.-.. kui teine kedanik meie murede pärast oma aega 10 minutit raiskab, oleksime me ju teoreetiliselt talle 100 sees icon_lol.gif
Kommentaarid: 242 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 204
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
alliance
The Transporter

liitunud: 23.11.2004




sõnum 14.03.2007 21:31:17 vasta tsitaadiga

komplikatsioone tekib kindlasti.aga proovida tasuks ,ma arvan.eks näha ole mis välja tuleb.
_________________
---


viimati muutis alliance 15.03.2007 02:35:44, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 531 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 5 :: 431
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Vaidlused »  Parem HV »  Transpordifoorumi loomine - lisatud küsitlus mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.